Reklama

.

.

úterý 19. ledna 2016

Vitásková bojuje dál

Eric Best
19. 01. 2016 Fleet Sheet's Final Word

Alena Vitásková se jen tak nedá a bez boje neodejde. Je proti ní vyvíjena organizovaná snaha ze strany parlamentu, nejméně dvou ministerstev, premiéra, vlády jako celku a policie s cílem odstranit ji z čela Energetického regulačního úřadu unijním zákonům navzdory. Místo toho, aby si zvolila snadnou ústupovou cestu, jako by to udělala většina českých úředníků, Vitásková odhaluje, o co skutečně jde. Vysvětluje, jak se lidé u moci chovají, když si mohou rozdělovat peníze daňových poplatníků. Když ji policie v pátek navrhla obžalovat záměrně těsně před včerejším jednáním vlády, Vitásková vrátila úder odvoláním místopředsedy ERÚ Jana Nehody.

Z její strany šlo o chytrý krok: zatímco ona sama je popotahována policií za to, že jmenováním Renaty Vesecké způsobila škodu 1 milion Kč, Nehoda obešel zákon, aby mohl vyplatit částku 42 000krát vyšší – 42 miliard Kč. O to se ale policie z nějakého důvodu nezajímá.

14 komentářů :

 1. Boží mlýny melou strašně pomalu, ale utěšuji se tím, že melou pořád.
  SNAD NA VŠECHNY TY DAREBÁKY JEDNOU DOJDE.
  Jsem již dost starý, ale pořád jaksi doufám, že se toho dožiju a že ten pořádek jednou musí někdo udělat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. také doufám , že na všechny dareby podvodníky a milovníky Ameriky a " demokracie " dojde trest hlavně na komedianty co ze sebe dělají politiky a jejich konkubíny

   Vymazat
 2. Padla zmínka, že Vitásková požádala o mimořádnou schůzku s presidentem. Mám dojem, že to byla a je dosud jediná informace k tak závažné a pro celou populaci klíčovou, že by těch informací mělo být mnohem víc!!! Třeba by každý rád věděl odpověď presidenta a nebo taky o čem s ním chce Vitásková jednat. Vždyť jde oVelkou hromadu financí, kterou bnudou muset zaplatit VŠICHNI v tomto státě!

  OdpovědětVymazat
 3. Mám pocit, že za celou tou maškarádou je ten Sralbotka alias Ozubená pleš, který zase kuje pikle. Nezapomínejme i na jeho zcela neprofesionálním postupe v případě prodeje hornických bytů arcizlodeji Bakalovi. Vždyť na co sáhne ten Sralbotka, to všechno jen pokadí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, zapomněl jsem se podepsat. Můj nick je: pražský vrabčák Čimčara
   PS: A ještě bych chtěl dodat, že ČSSD pod vedením toho Sralbotky po zásluze s úspěchem kráčí na smetiště dějin do věčného zapomnění. Už aby to bylo, protože ČSSD dle mého soudu není levicová strana, to jenom předstírá v očích zmanipulované veřejnosti. Inklinuje k pravicovému směru a taky je arcizlodejská jako ODS a KDU-ČSL. Toť zatím vše.

   Vymazat
  2. Anonymní19. ledna 2016 15:29
   Sohlasím, ta plešatá svině rozkrádá zbytek republiky
   Václav

   Vymazat
 4. Skutečnost jak občané nenávidí vládnoucí gaunery je málo platná,tito bez silového řešení sami neodejdou,můžeme se tady upsat.Můžeme jim nadávat do kurev a hajzlů,ale oni to nečtou a na nás serou,protože koryta již mají někde jistá.

  OdpovědětVymazat
 5. je zajímavé,že se vrhli na Vitáskovou,která začala ukazovat zvěrstva za minulého předsedy ERÚ Josefa Fiřta a jeho kamarádské tlupy!!!! Tam je asi celý ten problém,ti co vodili tohoto Fiřta-fořta,a jsou to politické figurky inscenují -kují pikle proti Vitáskové.Jde to asi hodně hluboko a také vysoko!A o těch svinstvech a mafiích by nám teď měla promluvit sama Vesecká,a bylo by to rozkryto!Policie,soudy,státní zastupitelství ,politici...kolik by tam asi zbylo slušných lidí?

  zločas

  OdpovědětVymazat
 6. Tyto kurvy co hlasovaly pro přijetí fotovoltaického podvodu by patřilo pověsit na kandelábry:
  Hlasování o FV podvodu sněmovna
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=52627&o=6

  Hlasování o FV podvodu sněmovna
  http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=11107&O=7

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní19. ledna 2016 18:53

   Vidím, že na zákon o podpoře obnovitelných zdrojů je to tady samý “odborník“… (;-). Tebou linkované odkazy jsou totiž na novelu OMEZUJÍCÍ(!) výkupní ceny elektrické energie z FVE.

   Která se však díky sabotáži národem oblíbené Fischerovy vlády, zejména pak dominanta ODS Vladimíra Tošovského o rok zpozdila(!), čímž způsobila tak masivní nával investic – zejména spekulativního kapitálu. Což má za následek, že na podporu OZE budeme muset ještě řadu let platit miliardy ročně a to bez ohledu na to, jaké divadlo před veřejností bude Vitásková či kdokoli jiný hrát.

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
 7. Ano Vitásková bojuje dál a vytváří mediální tlak na žalobce OČTŘ ve své kauze krytí podvodně vydaných licencí FVE Zemka! To ano, ale to je tak vše.

  Je smutné, že i takoví zdatní novináři jako jsem měl zařazeno i Erika Besta ji to baští.

  Ono by se sice v novinařině měla všechna uváděná tvrzení nejdříve řádně prověřovat a teprve na základě všech shromážděných a řádně analyzovaných faktů(!) a ne dojmů dělat závěry, ale přece bychom nechtěli, aby si novináři kazili takové hezké pointy nějakými fakty, že?!

  Zdr.
  JiB

  OdpovědětVymazat
 8. Kdyby tady byla demokracie,tak zveřejněné maily by prasečí hlavu,dávno srazily k zemi.

  OdpovědětVymazat
 9. Já tý ženský fandím - bože ochraňuj nás. Ty platby za jističe, kterým se jako jediná snaží zabránit, nesmí projít ERÚ. jakmile se tomu vlastizradci a poserovi Sralbotkovi podaří Vitáskovou vyštvat, tak je s námi konec. Elektřina nás vysaje do mrtě.

  OdpovědětVymazat
 10. Čert aby se v tom vyznal, lži vydávané za pravdy pravdoucí, fekálie za křišťálově čisté , na nepořádky máme kontroly a taky kontroly kontrol a kdyby to nefungovalo, tak zřídíme komisi. Kráčíme od úspěchu k úspěchu, ale hlupáci nenávidí pokrokovou fotovoltaiku, netleskají tunelu Blanka, který je nej...Omlouvám se za své IQ a raději si přečtu něco o knížeti Potěmkinovi (do rusofilů mi nadávat nemusíte).

  OdpovědětVymazat