Reklama

.

.

neděle 24. ledna 2016

Všeukrajinská unie Levá opozice uspořádala ve čtvrtek 21. ledna na Sofijském náměstí v Kyjevě mítink, na kterém účastníci podpořili opětovné přimknutí země k Rusku.
24. 1. 2016     Eurasia24  (značně kráceno)
Mítink byl věnován 362. výročí Perejaslavské rady, účastníci setkání položili květiny k památníku Bohdanu Chmelnickému. Mítinku se zúčastnili představitelé stran a občanských iniciativ všeukrajinské unie Levá opozice, vystoupili ukrajinští poslanci Pjotr Simoněnko, Adam Martynok či lídr Slovanské strany Alexandr Luzan.
21 komentářů :

 1. To je špatně...my (Schwarzenberg a jeho tlupa) potřebujeme aby RUS,který si dnes říká UKRAJINEC vraždil svého pokrevního bratra RUSA,který se i nyní prohlašuje za RUSA! Pochopí to ti blbečkové v Kyjevské Rusi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Schwarzenberg a jeho tlupa (ti výše jmenovaní blbečci) nemusí nic chápat. Jejich jediným cílem je právě tento bordel vytvářet.
   ALE!!...dávám "bolševikovi" rok, maximálně dva...

   Vymazat
  2. https://youtu.be/qEPUiBb3ngA TO JSOU SKUTEČNÍ HROBAŘI UKRAJINY.

   Vymazat
  3. K anonymu 16:32
   Už to ty propagandistické k...... glokly
   Kolego pošli to ještě jednou.
   Je vidět jak jsou potentočkovaní z hlasu národa, jak se jim třepe zadek. I tady už platí a to sakramensky
   " POZOR,NEPŘÍTEL NASLOUCHÁ ".

   Vymazat
 2. Obávám se, že ukrajinci mají plné právo nenávidět celou zasranou eu. Nemyslím vládu, ale obyčejní lidé. Proč se nikde nepíše, že tam v 21století umírají obyčejní lidé, zatímco čmoudi mají veget? Fakt hrozný...
  Petra

  OdpovědětVymazat
 3. Někdo bude muset ten bordel na Ukrajině uklidit, zaplatit všechny dluhy a nakrmit všechno obyvatelstvo. Kdo jiný než Putin, ten za to přece může, ten má prsty dokonce i v dnešním americkém sněhovém kolapsu - to je jeho odveta za teplou zimu v Moskvě.

  OdpovědětVymazat
 4. Za všechno může Putin.Ten přece může i za to,že je
  naše vláda povinna poslouchat povely ze zahraničí.
  Tak musí mít vinu i za protiunijní postoje.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. Pro Ukrajince ze,, západu" jsou jechij sousedé špinavý Rusáci,Poláci,Madaři a židi které je zapotřebí vyhladit.Jsou neschopný a líný a spoléhají na unii stejně naivně jako muslimové.A až tam vypukne hladomor zavalí polsko,slovenko,nás a madary.Rusové si hranice ohlídají,protože narozdíl od přesvobodné evropy mají pohraničí stráž a armádu.Ukrajinci jsou líná verbež to ví celá evropa,kromě debilních Čechů kteří pro mě z nepochopitelných důvodů lžou o ukrajincích že jsou poctivý a pracovití!?

  OdpovědětVymazat
 6. Pracovitý a poctivý banderovec????Co je to za pitomost?!!!!!Jsou to věčně nalitý a líny svině!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. To se povedlo, tach ruskych nacistu je tam aspon 20. Obrovsky uspech, Davide. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nauč se češtinu potrate opičí kurvy!!!!

   Vymazat
  2. Anonymnímu (24. ledna 2016 16:06):
   Možná vám to jen ještě neřekli.
   Ti, kteří před nedávnem v Kijevě manifestovali vzájemnost mezi ukrajinským a ruským národem, jsou patrioty, vlastenci.
   Nacisti tam ale skutečně jsou. Ti tam ovšem dnes (pod US protektorem Geoffrey R. Pyattem) okupují vládní křesla. Po násilném puči, který zinscenovala jiná z té US partičky. A celé to tam zaplácl "US daňový poplatník" ...

   Vymazat
  3. 16: 06 PRASA S.U.V.NE!!!!!!!!

   Vymazat
 8. Takto přemýšlí současné Ruské vedení.Modleme se za Putina: http://www.youtube.com/playlist?list=PL8FnscS1FoKbQjqBPTVgRoSqsuRAKo_Yq

  OdpovědětVymazat
 9. Že vás ty úkáčka tak rajcujou. Ať se spojej klidně s Uzbekistánem, mně je to šumák.
  p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rajcujou. Máme jich tu požehnaně a podle mne jsou potencionálním nebezpečí - primitivové, často velmi nevzdělaní, zfanatizovaní, vydávající Banderu za národního hrdinu - no není tohle pro naši společnost nebezpečný mix? Pavel P.

   Vymazat
 10. Je jich tam málo, takových "sedm statečných". Ale nedivme se, ostatní buď už nežijí, sedí v base, nebo jsou v exilu v Rusku. Jejich čas ale teprve přijde, až se k nim začnou přidávat obyčejní lidé. Rusko jistě pomůže, ale dojnou krávu ze sebe dělat nenechá. Ukrajincům bude muset dojít, že pomoct si budou muset hlavně sami. Ovšem k tomu je Rusko a jeho spojenci mnohem lepší partner než EU či USA.

  OdpovědětVymazat
 11. USA už mají v rozhodujících postech v ukrajinské vládě své lidi a ovládají již téměř vše ,od ekonomiky po policii a armádu.Ti už žádné přimknutí Ukrajiny k Rusku nepřipustí.
  Těch lidí , kteří se ještě odváží protestovat je zoufale málo.K moci se dostali fašisté,kteří mají i své gardové jednotky a pokud by hrozil nějaký vážnější protest bez milosti provedou masakr s požehnáním od USA i EU.
  Bohužel.

  OdpovědětVymazat
 12. Štětina prohlásil že Čečenci jsou jako Češi . Od této doby vím že s ním není něco v pořádku . Marcel

  OdpovědětVymazat
 13. Doporučujeme knihu od 1 000 let ruské rozpínavosti . Od Douglase Boyda . Poslední kapitola je o Ukrajině , konečně pravda v českých tiskovinách . Pravý sektor atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když píše Angličan o Rusku, tak je téměř vždy neobjektivní, protirusky zaujaté, skrytě protislovansky rasistické. Schválně si přečtu. Ale obávám se, že to bude to samé, co jsem výše popsal. Květa

   Vymazat