Reklama

neděle 24. ledna 2016

Všeukrajinská unie Levá opozice uspořádala ve čtvrtek 21. ledna na Sofijském náměstí v Kyjevě mítink, na kterém účastníci podpořili opětovné přimknutí země k Rusku.
24. 1. 2016     Eurasia24  (značně kráceno)
Mítink byl věnován 362. výročí Perejaslavské rady, účastníci setkání položili květiny k památníku Bohdanu Chmelnickému. Mítinku se zúčastnili představitelé stran a občanských iniciativ všeukrajinské unie Levá opozice, vystoupili ukrajinští poslanci Pjotr Simoněnko, Adam Martynok či lídr Slovanské strany Alexandr Luzan.
21 komentářů :

 1. To je špatně...my (Schwarzenberg a jeho tlupa) potřebujeme aby RUS,který si dnes říká UKRAJINEC vraždil svého pokrevního bratra RUSA,který se i nyní prohlašuje za RUSA! Pochopí to ti blbečkové v Kyjevské Rusi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Schwarzenberg a jeho tlupa (ti výše jmenovaní blbečci) nemusí nic chápat. Jejich jediným cílem je právě tento bordel vytvářet.
   ALE!!...dávám "bolševikovi" rok, maximálně dva...

   Vymazat
  2. https://youtu.be/qEPUiBb3ngA TO JSOU SKUTEČNÍ HROBAŘI UKRAJINY.

   Vymazat
  3. K anonymu 16:32
   Už to ty propagandistické k...... glokly
   Kolego pošli to ještě jednou.
   Je vidět jak jsou potentočkovaní z hlasu národa, jak se jim třepe zadek. I tady už platí a to sakramensky
   " POZOR,NEPŘÍTEL NASLOUCHÁ ".

   Vymazat
 2. Obávám se, že ukrajinci mají plné právo nenávidět celou zasranou eu. Nemyslím vládu, ale obyčejní lidé. Proč se nikde nepíše, že tam v 21století umírají obyčejní lidé, zatímco čmoudi mají veget? Fakt hrozný...
  Petra

  OdpovědětVymazat
 3. Někdo bude muset ten bordel na Ukrajině uklidit, zaplatit všechny dluhy a nakrmit všechno obyvatelstvo. Kdo jiný než Putin, ten za to přece může, ten má prsty dokonce i v dnešním americkém sněhovém kolapsu - to je jeho odveta za teplou zimu v Moskvě.

  OdpovědětVymazat
 4. Za všechno může Putin.Ten přece může i za to,že je
  naše vláda povinna poslouchat povely ze zahraničí.
  Tak musí mít vinu i za protiunijní postoje.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. Pro Ukrajince ze,, západu" jsou jechij sousedé špinavý Rusáci,Poláci,Madaři a židi které je zapotřebí vyhladit.Jsou neschopný a líný a spoléhají na unii stejně naivně jako muslimové.A až tam vypukne hladomor zavalí polsko,slovenko,nás a madary.Rusové si hranice ohlídají,protože narozdíl od přesvobodné evropy mají pohraničí stráž a armádu.Ukrajinci jsou líná verbež to ví celá evropa,kromě debilních Čechů kteří pro mě z nepochopitelných důvodů lžou o ukrajincích že jsou poctivý a pracovití!?

  OdpovědětVymazat
 6. Pracovitý a poctivý banderovec????Co je to za pitomost?!!!!!Jsou to věčně nalitý a líny svině!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. To se povedlo, tach ruskych nacistu je tam aspon 20. Obrovsky uspech, Davide. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nauč se češtinu potrate opičí kurvy!!!!

   Vymazat
  2. Anonymnímu (24. ledna 2016 16:06):
   Možná vám to jen ještě neřekli.
   Ti, kteří před nedávnem v Kijevě manifestovali vzájemnost mezi ukrajinským a ruským národem, jsou patrioty, vlastenci.
   Nacisti tam ale skutečně jsou. Ti tam ovšem dnes (pod US protektorem Geoffrey R. Pyattem) okupují vládní křesla. Po násilném puči, který zinscenovala jiná z té US partičky. A celé to tam zaplácl "US daňový poplatník" ...

   Vymazat
  3. 16: 06 PRASA S.U.V.NE!!!!!!!!

   Vymazat
 8. Takto přemýšlí současné Ruské vedení.Modleme se za Putina: http://www.youtube.com/playlist?list=PL8FnscS1FoKbQjqBPTVgRoSqsuRAKo_Yq

  OdpovědětVymazat
 9. Že vás ty úkáčka tak rajcujou. Ať se spojej klidně s Uzbekistánem, mně je to šumák.
  p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rajcujou. Máme jich tu požehnaně a podle mne jsou potencionálním nebezpečí - primitivové, často velmi nevzdělaní, zfanatizovaní, vydávající Banderu za národního hrdinu - no není tohle pro naši společnost nebezpečný mix? Pavel P.

   Vymazat
 10. Je jich tam málo, takových "sedm statečných". Ale nedivme se, ostatní buď už nežijí, sedí v base, nebo jsou v exilu v Rusku. Jejich čas ale teprve přijde, až se k nim začnou přidávat obyčejní lidé. Rusko jistě pomůže, ale dojnou krávu ze sebe dělat nenechá. Ukrajincům bude muset dojít, že pomoct si budou muset hlavně sami. Ovšem k tomu je Rusko a jeho spojenci mnohem lepší partner než EU či USA.

  OdpovědětVymazat
 11. USA už mají v rozhodujících postech v ukrajinské vládě své lidi a ovládají již téměř vše ,od ekonomiky po policii a armádu.Ti už žádné přimknutí Ukrajiny k Rusku nepřipustí.
  Těch lidí , kteří se ještě odváží protestovat je zoufale málo.K moci se dostali fašisté,kteří mají i své gardové jednotky a pokud by hrozil nějaký vážnější protest bez milosti provedou masakr s požehnáním od USA i EU.
  Bohužel.

  OdpovědětVymazat
 12. Štětina prohlásil že Čečenci jsou jako Češi . Od této doby vím že s ním není něco v pořádku . Marcel

  OdpovědětVymazat
 13. Doporučujeme knihu od 1 000 let ruské rozpínavosti . Od Douglase Boyda . Poslední kapitola je o Ukrajině , konečně pravda v českých tiskovinách . Pravý sektor atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když píše Angličan o Rusku, tak je téměř vždy neobjektivní, protirusky zaujaté, skrytě protislovansky rasistické. Schválně si přečtu. Ale obávám se, že to bude to samé, co jsem výše popsal. Květa

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.