Reklama

.

.

pondělí 18. ledna 2016

Všichni cítí bezpečí

18. 1. 2016

18 komentářů :

 1. Takhle - na startovní reakci a rychlost sprintu - by bylo dobré otestovat všechny naše přičinlivé dobrosery. A naostro.
  Ty, kteří se z jakéhosi neznámého důvodu považují za "sluníčkáře" ...

  OdpovědětVymazat
 2. Dnes rozpraval v radiu ,v diskusii,,KONTROVERZ,,na temu KOLIN jeden posluchac,ktory ubezpecoval,on nema strach pred skupinami utecencov.Pan mohol byt vo veku,ako dedko v tom vtipe.Dedko oslavuje 90tku,vnucka mu hovori,,pocuj dedko,ved ty si este mladik,ved ty sa este aj za mladymi dievcencami obzries.Dedko hovori,,obzriem,obzriem,len ked si neviem spomenut naco,,,Dedko si pravdepodobne neuvedomi,ze jeho nebude mat nikto zaujem sexualne obtazovat,ale jeho vnucky ano.M.

  OdpovědětVymazat
 3. Kulturní a ekonomický přínos imigrantů je i dnes předmětem diskuse.
  Po shlédnutí tohoto videa však nebude jednoho, který by neuznal přínos imigrantů pro fyzický trénink lidu obecného.
  Tváří v tvář tomu "obohacovači" s tlumokem zvednou svou línou prdel i ti nejarytější lenoši a "pro nic za nic" počínají sportovat.
  V individuálním závodě o holý život ...

  OdpovědětVymazat
 4. Jenom jestli nás dříve než nás podříznou přivandrovalci, nesežerou psi. Tady teď platí - co Čech to čokl - v některém bytě žijí i tři psi, na deset milionů lidí zde údajně žijí téměř tři miliony psů. Víte co je to denně hoven, chcanek, červů, škrkavek a jiných parazitů? Posrané trávníky, hřiště, chodníky, a psíkaři? Agresivní, nepřátelská smečka. Když vidí policajt na chodníku srát psa a vedle páníčka, raději se dívá jinam. Přivandrovalci si myslí, že všude musí dostat najíst, a psíkaři si myslí, že jejich čokl může srát a chcát kde ho napadne. Jsme proti tomu úplně bezbranní, boj s posranými ulicemi už lidi vzdali. Jestli budeme takhle rezignovat vůči přivandrovalcům, tak nás potěš pánbůh. Zatím nějak necítím nebezpečí z přivandrovalců, ale od čoklů posrané ulice mně štvou už hodně dlouho. A nikdo s tím nic nedělá - nikdo nic nezmůže. Lidi co nemají čokly, nebo toto jim nedovolí, to prostě musí strpět, i když je to taky štve.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S těmi čokly máte pravdu- ani nevíte, jaký teror to je- jedni štěkají na vše co se hýbe, další úplně v pohodě pobíhají po cestách, tu více, tu méně agresivní, jiné nechávají volně běhat po lesích- je to o těch majitelích- jo a samo, už má každý pejsek brášku,už se lidi předhánějí v tom, kdo jich má u domu více- je to samozřejmě o lidech, jak dokáží být vnímaví ke svému okolí- samozřejmě můj čokl a kdo je víc, jen běhá po cestě a nikomu neubližuje- obchcává a sere na trávníky jiným, že už vběhl pod auto to je jiná, chudáček naštěstí přežil.A zkuste se po noční vyspat když vám za dopoledne projde okolo školka pošťačka, dejme tomu popeláři nosiči letáků, a všichni jsou vítáni milým štěkotem dvou velkých pejsků.Zkuste pak být na své okolí milí.Ale to už by bylo na jiné téma.

   Vymazat
  2. dodatek příspěvek výše možná fabuluje- sám psa nemám, byl jsem 2x pokousán jezevčíkem, který vůbec nic nedělá...můj čokl myšleno jak uvažují psíčkaři.

   Vymazat
  3. Mám stejnou zkušenost. Policajti zapisovali zaparkované auto na cestě před domem a vedle sral čokl. Když jsem poznamenal, zda také budou pokutovat majitele toho psa za znečišťování trávníku, bylo mi sděleno, že je obtížné odchytit majitele.

   Vymazat
  4. Také není správné, že všude nejsou k sehnání halali potraviny.:-)

   Vymazat
  5. Byli jste někdo zvás v Paříži? Tam když vyjdete ráno před 07:00 hodinou na ulici, tak neuděláte ani krok, abyste nešlápli do psího hovna. To byste teprve viděli co to jsou posrané ulice od psů. Nedej bože přijít někam kde bydlí arabská menšina, to je jako procházet smetištěm. Když to srovnám s jakýmkoliv našim městem, tak zde máme nádherně uklizeno.

   Vymazat
  6. Mnoho Němců vám nyní závidí vaše starosti. Aby jste toho psa jednou nepotřeboval na ochranu před vašimi čistotnými muslimskými přáteli. Hodně hloupý příspěvek.

   Vymazat
 5. Dočkáš se !
  Brzy budou srát na ulici i lidi (teda jenom někteří)


  Jířa

  OdpovědětVymazat
 6. Česká televize a její směšné kamuflování

  http://hrindova.blog.idnes.cz/c/491770/ceska-televize-a-jeji-smesne-kamuflovani.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:54 - Autorka tohoto blogu musela bejt zhulená, jinak si to neumím vysvětlit. Jediný směšný kamuflování jsem našel v tom jejím blogu. Petr

   Vymazat
 7. .. to je ale hovadina to video ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To video názorně ukazuje děsivou převahu islamistů nad naší nesmyslnou korektností a pseudohumanitou . Stačí aby někdo zahalený do prostěradla s turbanem na hlavě někde pohodil nějaký balíček nebo batoh a všichni berou nohy na ramena . A v tomto strachu bude Evropa neustále žít dokud se nezhroutí úplně . Pokud se nebude bránit tak jako kdysi naši předkové , kteří se musí nad počínáním nynějších Evropanů obracet v hrobě .

   Vymazat
 8. "23letá Aneta, mimochodem krásné děvče, se podle policie ubodala sama 13ti ranami, z toho 2x do srdce a 1x do plíce, v přítomnosti muslima, který se jí v tom prý snažil zabránit". To už je skutečně vrchol zvrácenosti našich orgánů činných v trestním řízení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto snad nemyslíte vážně?

   Vymazat
  2. Co nemyslí pisatel vážně? Vždyť ve zkratce popisuje, co se stalo. Marek

   Vymazat