Reklama

.

.

čtvrtek 21. ledna 2016

Vymývání mozků v oblasti školství je obrovským nebezpečím!

Václav Kovalčík
21. leden 2016   CzechFreePress

Současné školství bohužel trpí kolaborantskou politikou, která dennodenně zaprodává občany této země! Řeč je především o vyhazování...
Současné školství bohužel trpí kolaborantskou politikou, která dennodenně zaprodává občany této země! Řeč je především o vyhazování státních peněz na zbytečnou kampaň, co se týče podpory pochybných migrantů, aby došlo k postupné likvidaci našeho národa pod rouškou demokracie - soucitu a porozumění!

Někteří učitelé na mě působí nepříznivým dojmem, protože kopou proti českému státu, dokonce pod uvedenou taktovkou vymývají dětem a studentům mozky. Vlastní názor a úsudek se stává v téhle zemi zločinem, k tomu přidejme cenzuru v médiích aneb další likvidaci lidských pohledů!

Nastává tímhle perzekuce obyčejných lidí - právě těch, kdož chtějí žít ve spravedlivém státě! Politika současné vlády i velké části opozice škodí naší zemi! Tak proč se ničí osudy dětí, vnuků i pravnuků na cizí objednávku přímo dopředu?

Již uvedený systém je pro občany České republiky ponižující, kdoví, jak dopadnou budoucí volby. Z naprosté „zhovadilosti" začnou média opět přihřívat polívčičku zaběhnutým politickým stranám, jež dennodenně selhávají a zaprodávají naši vlast extrémistickému sektářství!

Lidem by se mělo pomáhat, ale nikoliv těm, kdož uvažují o zničení naší civilizace! Lidé musejí říci ne vymývání mozků ve vzdělávacích institucích. Jsem proti tomu, aby učitelé kolaborovali se zhoubným systémem, který nás všeobecně táhne ke dnu!

Současná vláda musí jednoho dne složit svůj účet, stejně tak předchozí vlády po Sametové revoluci. Nelze nadále setrvávat v otroctví Evropské unie – to by byl konec našeho národa i Evropy! Mít vlastní svobodný názor na svět musí být plus, nikoliv mínus.50 komentářů :

 1. Lidi nelamte si s tím hlavu. Sic jsem totáč nezažila, vím že socialistická propaganda u dětí měla pramalý úspěch. Natož dnes, v době internetu a sociálních sítí. To nebude fungovat ani omylem. Děti i rodiče jsou nejvíc v obraze za celé dějiny. Tipuju to spíš na nějaký tunel (propagandistické knihy, příručky atd…), kdy na tuhle hloupost bude naše ministerstvo školství žádat éuródotacé:-D O děti se nebojte, jsou chytré víc než si myslíte;-) Viděla bych úspěšnost propagandy u dětí;
  7let-o čem to učitelka mluví?
  13leté-si ta kráva dělá prdel? Už bude konec hodiny?
  15leté? Ty už budou konvertovat-ale k náckům:-D
  Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro nemáte pravdu,je to propracovany a odskoušený systém zde se to dětem šikovně podsouvá do podvědoní už od školky.

   Vymazat
  2. Miláku, bránit se mohou pouze ti, co na to mají dost rozumu. Právě proto ze tří čtvrtin negramotní mohamedáni už dvě tisíciletá tlučou pětkrát denně hlavou o zem aby se měli líp. A my v Evropě už tři sta let musíme chodit do školy učit se číst a psát, abychom mohli otročit osmnáct hodin denně v manufakturách na naše chlebodárce a tak nevěříme, že když nám Duka nebo Vlk nechá vypíchat oči a upálí nás za živa, tak nás svatořečení nějakýho Františka dostane do nebe!
   Děti si utváří žebříček hodnot a názor na svět do šesti let. Když jim budou vymývat mozek takový krávy, jako je Valachová, budou je v osmi letech vobskakovat pedofilové blízkého východu!!!
   Takže my se do klidu nedáme.
   Zato ŽÁDÁME OKAMŽITÉ ODVOLÁNÍ MINISTRYNĚ ŠKOLSTVÍ a zahájení trestního řízení proti osobám, které na islamizaci našich škol vydaly osm a půl milionu a neukojenejm ku rvám z nadace META ops dva a půl milionu z peněz pro naše děti!!!
   TA BĚHNE Z MŠ SE LEKLA A LŽE, ŽE NEMÁ S METOU ops NIC SPOLEČNÉHO!!! opak je pravdou!!! TADY JE DŮKAZ
   http://www.msmt.cz/uploads/treti_zeme_leden_2015/PV_tab._DP_IC_2015.xlsx

   Vymazat
  3. Silně zmanipulovaní učitelé,překrucovatelé vlastních dějin a hanobitelé svých předků jsou dnes další placenou KOLABORANTSKOU skupinou padlých mozků,vlastizrádců,vlezprdelků prolhaného režimu.Jsou zrádci Komenského,Husa,Žižky,Sáma.Jsou špinaví od hlavy dolů.Začnu své děti učit sám a přestanu je posílat do KOLABORUJ.škol v ČR.

   Vymazat
  4. Děti jakoby v ulicích vymřely.Sedí u počítačů,čučí na hry kde se jeden druhého zabíjí,berou drogy,kouří cigára,ve škole poslouchají lži učitelů,občas některé spáchá sebevraždu.Sláva USA a jejich lásce,už nemáme děti,ale zombí-mutanty-debilky.Komenský se v hrobě obrací a peklo se raduje z PEDAGOGů zla.

   Vymazat
  5. Souhlas s 7:36.

   Vymazat
  6. Mam take obavy, ze to bude tak jednoduche jak pani pise. A pokud dame na tento zpusob reseni, tak neprijdem jen o vlast, ale i o deti. Nevim jak to napsat, pred nejakou dobou kdosi napsal "lide bdete". Jak znam generaci mych dedku, tak vesmes nosili v hlave rozum a stacila tahle veta.Mam obavy, ze ted snad ani nebude stacit napsat "lide neblbmete".

   Vymazat
  7. Mam take obavy, ze to bude tak jednoduche jak pani pise. A pokud dame na tento zpusob reseni, tak neprijdem jen o vlast, ale i o deti. Nevim jak to napsat, pred nejakou dobou kdosi napsal "lide bdete". Jak znam generaci mych dedku, tak vesmes nosili v hlave rozum a stacila tahle veta.Mam obavy, ze ted snad ani nebude stacit napsat "lide neblbmete".

   Vymazat
 2. Já jsem totáč zažil.Dnes je situace jiná.Děti mají vymyté palice stupidnímy filmy,hrami,TV...nic je nezajímá.Já za Jakeše poslouchal Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky už od 12ti let.Občas jsem dostal od policajtů po tlamě,ale věděl jsem,že režim dlouho nevydrží.Dnes tak optimistický nejsem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím jak moc velkou zkušenost máte s dětmi, které mají dle Vás vymytý mozek z filmů a pod..., ale protože jsem chodila do škol v letech 1997-2010, můžu říct, že jsem se s takovými nesetkala. Nejsou takoví ani děti mých známých či přátel. Dle mě je to zcestný pohled. Existují děcka (dají-li se tak vůbec nazývat), kteťí jsou jak říkáte mimo, jsou drzé, vulgární, můžou ublížit, protože mají skutečně vzor ve filmech či klipech písní a pod... Ale není jich tolik. Většina je ve velkých městech, nebo poblíž lokalit (Ústí n.L.) a pod...
   Petra

   Vymazat
  2. Mám 4 děti.Mám i spoustu přátel,kteří mají děti.Naprosto všichni řeší právě problémy se svými dětmi závislými na hrách a filmech.Nevím ve které zemi žijete,ale jste mimo realitu.Totálně:-)Moje dcera chodí do třetí třídy.Doma jí k PC nepustím.Ve škole je "divná",že nezná poslední games SIMS.

   Vymazat
  3. Mám 5 dětí a jsem na straně Petry. Vždy se bavím tvrzení vrstevníků(achjo) typu "to za Rakouska". Bylo mi to protivné v mládí i teď. Děti jsou takové, jaké jsme je vychovali, tedy jako my. Že jsou technicky i zájmy jinde? To my byli taky.

   Vymazat
  4. P.S. pro 23:27-jako Milhaus v Simpsonech?

   Vymazat
  5. opatrně s těmi teoriemi, každý den vidím před sebou digitálně závislé děti s poničenou až úplně zničenou schopností soustředění závislé na spuštěném mobilu a facebooku. Už zhruba 30-40 minut bez možnosti aktualizace facebookového profilu a prohlédnutí nových liků a vzkazů znamená pro většinu dětí téměř nepřekonatelnou věc. Opoždění, zpomalení aktualizace nebo nemožnost nahlédnout do svého profilu vyvolává téměř u všech dětí silné abstinenční příznaky s velmi neurotickými projevy podrážděnosti, nechutenství a třesu končetin.... to vše nejpozději už od 6. třídy základní školy... bezvýchodné

   Vymazat
  6. 0:41-skoro jako u nás seniorů. Děti z toho vyrostou, v produktivním věku(pracovním) zužitkují. Jak "zužitkujeme" naši závislost my?

   Vymazat
  7. Hry rozvijí schopnosti reflexe, kreativitu... Záleží jaké hry dětem povolíte a které ne. Když zakážete hru bohatou na kreativitu(Minecraft) tak nejspíš v dospělosti nebude kreativní v práci. Když dítě rozstřílí celej barák od teroristů apod. tak se rozvíjí reflexy čím rychleji se daný cíl zobrazuje tím rychlejí pak v reálu může chytit skleničku padající ze stolu.
   Pak už je druhá věc sociální komunikace, když v dnešních hrách se dá mluvit s lidmi po mikrofonu což je mnohem vyšší úroveň než facebook na který lozím jen když chci sdílet jen hudbu nebo článek.

   Co se týče komunikace lidí po mobilech i když jsou v místnosti tak to je proti srsti i mně. Nechápu proč se prostě nemůžou dívat do svých očí a popovídat si ústy a ne písmenky to fungovalo jen v hodině ve škole po papírkách. Mobil, který mám aspoň nezná facebook apod. kord už je mu tak 10let.

   Vymazat
  8. je vidět, že v převážné míře se i zde objevuje stupidita kravského plemene.
   Doporučuji všem, zbalte si své familie a pakujte se do Nigérie nebo Kuvajtu. A tam můžete šířit pravdu a lásku. Dokud vás nějaký mohamedán i s dětičkama nevobdělá a pak jako prostitutky neukamenuje.

   šalom

   Vymazat
  9. 0.41 jak vyrostete z toho, že se automatickou reakcí za zpomalení načítání je třes rukou?
   5.35
   jestliže je do vašeho myšlení ve věku zhruba od 5-10 let vloženo to, že při neúspěchu, zvýšení obtížnosti nebo pocitu nudy máte automaticky restartovat počítač a od obtížné situace odbíháte ne k řešení ale k opakování stejného prvku do té doby, dokud se náhodně neobjeví snadné řešení, jste jednoznačně ztracen. Tisícerým opakováním automatizovaný přístup už lze měnit jen velmi těžko.

   Vymazat
  10. 16:42 Pak je druhá věc to proč děti radši tráví čas u počítače jestli kvůli tomu, že je kolektiv ve škole nebere tak radši se zavřou v pokoji. Nebo prostě tráví čas tak jak se jim zdá za vhodné. Ano když má člověk hodně přátel bude trávit s přáteli buď po té síti nebo prostě jdou ven. (Což u první skupiny lidí vůbec neplatí protože mají víc sociální komunikace po síti).
   Trávit u počítače má své výhody i nevýhody takřka velká ztráta sociální komunikace (Většinou by dokázali mluvit běžným jazykem na síti).

   Vymazat
  11. Problém je v tom, že kromě psychické a fyzické závislosti počítač a sociální sítě nenabízejí možnost sociálních kontaktů, ale jen jejich náhražku. V podstatě umocňují samotu a odlidštěnou neschopnost kontaktu s druhými lidmi. Konečnou fází pak je, že někdo nemá žádné skutečné přátele, ale jen ty webové, tzn. ve skutečném kontaktu je pak bezradný - nelze použít ani lajky ani smajliky.Závěr je celkem jednoznačný - možnost časově neomezeného hraní her nebo pobytu na sociálních sítí by měla být možná až po dosažení určitého věku, kdy už alespoň některé modely jednání a komunikace jsou zažité a vyzkoušené a počítač je nemůže tak snadno přemazat a nahradit.

   Vymazat
  12. Tak já sociální sítě takřka nepoužívám. Vždycky čumím na lidi, když si po sociálních sítích vyměnují cokoliv i když by to šlo z očí do očí.
   Třeba já od dětství hodně trávil na počítači. Pořád lepší než hrát automaty a prohrávat peníze nebo chodit do hospody se upít k smrti. Mám přítelkyni ale sociální komunikaci zvládnu v obchodě líp než přítelkyně která tráví víc na mobilu i když v dětství pořád chodila mezi lidi. Tyhle problémy jsou hodně složitá psychologie a tu jsme oba dva myslím nestudovali (Teda já určitě). Mé sociální komunikace je jen blízký kruh přátel a s těma se bavím z očí do očí. Mobil i kdyby mi zvonil tak ho neberu. Protože nemám rád hlasovou komunikaci když nevidím jak se člověk při hovoru tváří. To si radši přečtu sms.

   Vymazat
  13. když jsou ve vedení ministerstva takoví " vychcánkové" co nutí děti učit se překroucené dějiny a blbosti, tak co s těch mladých bude ??
   jedině havloidi a sluníčkáři a debilové, co nebudou schopni prakticky uvažovat .... a nic nebudou umět jen americké úchylárny

   Vymazat
  14. Mně aspoň učitelka řekla, že když jezdí pomoc hladovějícím do Afriky. Místo toho aby si vysadili plodiny tak je sní a hladoví dál a díky tomu jim budeme pomáhat pořád dokola. Takže se dá říct, že vyučovací hodina byla normální. Proto nedávám peníze na pomoc do afriky apod.

   Vymazat
 3. Už jen to, že útočíte na naše děti je perverzní. Je to hnus největšího kalibru. Ukážeme vám, že tady není žádná Amerika. Tady se takovým zvrhlostem oddávat nebudeme. Možná jinde vás žerou, ale nám jste akorát pro smích.

  OdpovědětVymazat
 4. Je na čase, aby se český národ opět semknul proti zlu, které přichází z demokraticky prohnilého "Západu" a USA!Ono Donutilovou Sněhurkou to začíná, čím to asi skončí?EU a její elity páchají na prostých občanech řízenou genocidu barbarů ze středověku, kteří usilují o zničení naší tisícileté kultury.Na 95% Čechů je proti islamizaci a přijímání imigrantů a zabijáků z IS, lidí bez identity, hodlající nás přetvořit k obrazu svému a jako "bezvěrce" zlikvidovat.Toto skutečně nechceme.Když to chce a podporuje Německo, potažmo 4.říše a ještě si je k sobě pozvali, tak ať platí.Za každou hloupost se musí zaplatit.Slované nechtějí imigranty a kalašnikovce, kapišto, Bruseli!

  OdpovědětVymazat
 5. H..no s tím uděláme.Stádo ještě bude rádo :-)

  OdpovědětVymazat
 6. pratele ja budoval totac par desitek let, pak po uteku budoval kapitalismus v nsr a hlavne v jewsa!
  ucil deti 20 let v te zemi zaslibene, v 80 letech uz tenkrat byla decka drza, sprosta a bez respektu k rodine, skole i bliznim! a spolecnost je krmila a krmi stale hovadinama! no, a nastupem pseudo"demokracie" do ceske hroudy, mame o par desitek let pozdeji stejny problem jako kdysi v usa!!!
  podekujme nastolene svobbode, demokracii a pravde, ktera stale vitezi!!! hhh lizme dale anus, ted zase tem na druhe strane!!!
  amen amik

  OdpovědětVymazat
 7. "Jestliže národ (a jeho stát) nepečuje o inteligenci a vzdělání své populace, zvláště dětí, dospívajících a mladých dospělých, a/nebo neumí či nechce odpovídajícím způsobem zacházet s distribucí inteligenčního kvocientu v populaci, poškozuje svou existenci."
  - napsal moudrý a vzdělaný MUDr. F. Koukolík

  OdpovědětVymazat
 8. HI, Amiku ! (23:50) Ja jsem take Amik amok honolulu.

  Zacinal jsem emigraci v JAR. Po padu Rhodesie jsem se prastehoval do Statu. Zaujal me Tvuj prispevek a proto predkladam k posouzeni informaci, ktera Te bude asi zajimat - protoze jsi ucitel.

  Za vlady Jimmi Cartera se resila ve Washingtone "zahada",
  proc jsou bile deti chytre a cerne hloupe. Aby deti byly vsechny chytre, tak se naridil BUSING ! (Prevazeni bilych deti do cernych skol a cernych do bilych.)

  Do roka byly vsechny deti totalne BLBE ! To, ale neni to nejhorsi ! Rodice deti a hlavne babicky se s timto upadkem nikdy nesmirily a utekly z mest na predmesti, kde zalozily nova mesta a skoly, (mohu jmenovat nekolik)..Timto utekem puvodni mesta ztratila danovou zakladnu a musela propoustet hasice a policajty.

  Takze nektere skoly na predmesti sly k vzestupu a jine k upadku.
  Statni skoly , ktere jsou ZVERINEC, jsou zdarma a ty druhe se plati. O cemz urcite vis vice, nez ja.

  Tak jsem to zazil a videl ja, udiveny priselec z Johannesburgu... To o cem pisi se delo v Ohiu, Pennsylvanii a Michiganu.

  Jako verny stoupenec bile rasy, jsem byl zvedav, kdo byl za tuto nasilnou integraci zodpovedny. Byl to federalni soudce Batista z mesta Cincinnati, (Ohio) kamos Jimmi Cartera ! Nevim jestli jeste vubec zije.

  Situace ted, je nasledovna ! Na nekterych skolach belosi neuci, (odmitli), ale uci tam Indove za GREEN CARD, kteri casto s placem utikaji domu a o green card nechteji ani slyset..
  V jinych oblastech se od nasilne integrace potichu upousti.

  90 % vseho co si vymysli socialni ingenyri nefunguje, a to je dobre..
  nick honolulu - neindoktrinovany skolni propadlik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdysi jsem četl (je to už informace stará alespoň 20 let)jak dělali pokusy na šimpanzech. Mimo jiné zkoušeli i to, že k chytrému šimpanzovi posadili blbého a čekali, zda se stane, že hloupý šimpanz pochytí něco od toho chytřejšího. Ani v jednom případě se tak prý nestalo. Vždy ten chytrý převzal návyky a chování toho blbého (pokud s ním byl nucen žít v jedné kleci).

   Vymazat
 9. Už je mi 22let ale byl jsem na základce dávno přesvědčen, že víc se dozvím ze života. A každou chvíli do nás cpou věci co nás chtě nechtě vymývají. No, že jsem propadal ale nikdo se neptal čemu rozumím nebo baví, aby rozvíjeli mé vědomosti na dané oblíbenou činnost. Která by se dala na střední od maturovat. Skončil jsem na učnáku kde mně to přestalo bavit ne protože bych měl špatné známky ale to, že v třídě jsem byl jediný kdo se nemusel učit.

  OdpovědětVymazat
 10. Až se dozvím, že mým dětem některý kantor podsouvá jediný a "správný" názor na svět, imigranty nevyjímaje, zajdu si s dotyčným kantorem promluvit a děti z těchto hodin omluvím. Do školy jsem začal chodit v roce 1970. Dost dlouho mi trvalo, než jsem si dokázal vytvořit samostatný názor, mimo jiné i proto, že mi ve škole podsouvali ten jejich. Od té doby jsem na ideologické vymývání mozků trochu citlivý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. možná byste si měl sebou vzít násadu od krumpáče. Taková domluva je v našich zemích nejúčinnější. Zvláště těm feminizovaným smečkám na ZDŠ.

   Vymazat
  2. Učitelé,

   především ti, na ZDŠ, byli za každého režimu jeho prodlouženou rukou.Ani v dnešní ČR, plné kolaborantů, tomu není jinak.

   Vymazat
 11. O ŽILKOVÉ SNĚHURCE
  http://pravyprostor.cz/o-zilkove-snehurce/

  OdpovědětVymazat
 12. USA připravují totální válku která semá odehrát na Evropském kontinentu a Evropani budou válčit s Ruskem. Evropští muži busou vybiti a nahradí je arabští imigranti. To jsou plány USA. Zvýší to zisky zbrojního průmyslu USA, zajistí to odbyt zbraní pro USA, Evropa se dostane do totálního područí USA, samé výhody pro USA. Z obou světových válek vyšly USA vítězně a to samé se stane v třetí světové, kterou USA vehementně připravují. Ten kdo uvěří slibům USA jako to udělal Gorbačov, kterému USA slíbili že NATO se nebude rozšiřovat, ten zapláče. Tato najivita se Rusům vymstí.

  OdpovědětVymazat
 13. Česká neziskovka tlačí do škol multikulti komiks o Hamídovi a jeho cestě do Švédska. Přeprogramovávání českých dětí, za zády rodičů, běží na plné obrátky! Na Třebíčsku malujou ve školkách děti na hnědo!

  http://aeronet.cz/news/ceska-neziskovka-tlaci-do-skol-multikulti-komiks-o-hamidovi-a-jeho-ceste-do-svedska-preprogramovavani-ceskych-deti-za-zady-rodicu-bezi-na-plne-obratky-na-trebicsku-malujou-ve-skolkach-deti-na-hned/

  Neziskovka META, o.p.s. představila zmíněný vzdělávací program o migrantech ve spolupráci s American Center v Praze, které spadá pod americké velvyslanectví. Takže není třeba pochybovat o tom, odkud zase a opět vítr fouká.

  OdpovědětVymazat
 14. O Sněhurce, která měla vadu: Byla bílá jako sníh! Černá Uděnka je za vodou. Převlečená eugenika inspirovaná nacisty. Všechno OK, dí mediální rada. Dva bratři a konec civilizace

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2199-o-snehurce-ktera-mela-vadu-byla-bila-jako-snih-cerna-udenka-je-za-vodou-prevlecena-eugenika-inspirovana-nacisty-vsechno-ok-di-medialni-rada-dva-bratri-a-konec-civilizace.htm

  OdpovědětVymazat
 15. Mozky na školách se mládeži vymývají už od roku 1989, kdy přišli k moci ti zmrdi co tady vládnou dodnes. Všude se děti učí, že komunisti ve všem lhali. Ano souhlasím, ale jen částečně. Já jsem všechny školy vychodil za komunistů a velmi dobře si vzpomínám, že jsme se učili i o Masarykovi, Benešovi, a rovněž jsme na škole měli i náboženství. Podívejte se dnes na školní učivo co dětem lijí do hlav. Asi byste se velmi hodně divili. Dnešní mládež, která se narodila až po roce 1989 má mozky totálně vymyté. O dějinách státu nevědí vůbec nic. Chtěl bych se zastat učitelů, protože ti jsou poslední, kteří by mohli něco ve vyuce změnit. O všem rohodují ti zmrdi nahoře se svými loutkovodiči. Žádný učitel si nedovolí učit něco z minulosti, jestliže to není schváleno. Zbavme se zmrdů a vše bude v nejlepším pořádku za jednu generaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přečti si ten článek v odkazu 10:19 a dozvíš se vše.

   Vymazat
  2. To Anonymní 22. ledna 2016 9:57
   Omyl, mozek lze vymývat (stejně jako hrnec) pouze za předpokladu, že tam něco je. Dítě školou povinné je formováno rodinou, předškolní výchovou a dnes i ČTD a jejími multikulti a LGBT pohádkami. Kdo má rozum, tak ČTD ani nenaladí, aby si děti nezvykali na ten hnus. Takže do mozečku prvňáka se zapisují nové info, protože není tolik co přepsat(vymýt).

   Ve státech s centralizovaným vzděláváním (všechny vyspělé země) je školní systém poplatný a sloužící stávajícímu ekonomicko-politickému systému za účelem přípravy nové pracovní síly. A s tím se toho moc dělat nedá. Jak se mění systém, tak se mění osnovy výuky i náhled na hystorii, lupiče a ochránce nebohých. Na nich se vždy dá jednoduše označit klaďas a záporák (děti uvažují v těchto kategoriích). Jenže svět není jednoduše černobílý, takže by bylo dobré dětem poskytnout informace bez hodnocení, ať si o tom popovídají doma a orientují se podle rodičů a vlastní hlavy. Pamatuji se, že největší hvězdou mezi učiteli byl ten, který nám dával možnost o věcech polemizovat - po letech odhalen jako Agent STB (to jsou kotrmelce, co?).
   Dnes na rozdíl od socíku má škola možnost si vybrat učební program a i učitel může obsah výuky ovlivňovat dle svého záměru. Bohužel, asi nikde není stanoveno základní penzum znalostí, se kterým by měl vydcházet ze školy. Problémem nejsou ani tak přírodovědné předměty (Ma,Fy,Bio,...) jako humanitní (jazyky, dějepis, Občanka...).

   Ovšem největším problémem současné výchovy dětí jsou zákulisní loutkovodiči a jimi řízená OSN a její UNESCO!! Cituji:
   "Podle nejnovější mezinárodní konvence OSN na ochranu práv dítěte už rodiče nesmí určovat obsah výchovy svých potomků.
   Rodičům nadále není dovoleno jakýmkoli způsobem trestat dítě za slova a jednání, jež
   by neodpovídalo rodičovské náboženské víře nebo mravním postojům. Je jim ovšem
   také zakázáno své vlastní dítě jakkoli jinak ovlivňovat v jeho náboženském či morálním
   chování! Zde je již přímo ukázkově znát strategie iluminátů: „osvobození“ člověka od všech vazeb na rodiče, rodinu a náboženství!" Úryvek z knihy R.Ruiter - Třináct dynastií - díl 1., str.16.

   Vřele doporučuji každému, kdo chce pochopit co se děje, kdo, kam a za jakým účelem hýbe světem.

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 16. Ministryně školství se od kampaně META distancuje: http://www.novinky.cz/domaci/392548-valachova-nechce-deti-zatahovat-do-problemu-uprchlictvi.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak proč to ze své mocné pozice nezatrhne?

   Vymazat
  2. 12:57 Přečti si ten článek v odkazu 10:19 a dozvíš se vše.

   Vymazat
 17. Drtivá většina učitelů kolaboruje se současným neoliberalismem ( nebo co to je ) už přes 25 let a zkresleně nadávají na socialismus i Rusko naprosto otevřeně a v souladu s osnovami i učebnicemi. Není důvod, proč by tomu v případě migrantů mělo být najednou jinak.

  OdpovědětVymazat
 18. Dnešní školství má jen vizi. Od té se odvíjí koncepce. Vize je taková, aby dnešní a další generace byla tak "inteligentní", aby byla schopna bez dalších znalostí vykonávat jednoduché příkazy potřebné při plnění pracovních úkolů. Naučit je základy logiky, "selského rozumu", nedej bože možnost kombinovat, nebo "číst mezi řádky", to jsou věci, které by "nezpracovaní" jedinci mohli zneužít k ucelenému zhodnocení situace, tak toto se učit nesmí! Tomu se podřizuje i koncepce, která je založena na "hurá systému" a je třeba ji operativně měnit podle potřeb, jinak by nebylo "stádo" tak lehce ovladatelné! Takový je dnešní systém školství.

  OdpovědětVymazat
 19. A tohle svinstvo se tady bude množit tak dlouho, dokud zde bude tento nespravedlivý a zdegenerovaný společenský systém. T

  OdpovědětVymazat
 20. České děti se budou učit "multikulti", zatímco anglické děti se učí, jak správně sekat ruce:
  http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3592-anglicke-deti-se-uci-jak-spravne-zlodejum-sekat-ruce-saudska-arabie-dodala-ucebnice-z-praveku

  OdpovědětVymazat
 21. Na obědy dětí ze sociálně slabých rodin peníze nejsou, ale peníze pro Donutila za pohádku o Sněhurce, která měla ošklivou bílou pleť,to jsou. A jistě peníze ne malé, když za roli v úděsném seriálu Doktor Martin dostal údajně 2 mil. Kc. Takže nejen herci nuly, ale i herci, kteří to nemají zapotřebí, se snižují k takovým nesmyslům. No nevadí, však se televize zase odmění - třeba cestováním po Krétě?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po "Martinovi" je Donutil již také nula ...

   Vymazat