Reklama

.

.

čtvrtek 28. ledna 2016

Za koho vůbec mluví nejvyšší představitelé vlády a ČSSD,Sobotka a Chovanec ?

Jiřina Holotová
28.1.2016   Rukojmí
Není v poslední době den, kdy se neobjeví nějaká pikantní událost, výrok, nebo kuriózní zpráva, která rozvíří hladinu veřejného mínění. V poslední době se s nimi roztrhl pytel.Všimla jsem si, že intenzita pikantérií narostla významně po hackerském útoku na mail premiéra. Nejen, že se odtud veřejnost dozvěděla, jak se dělá vládní politika a co se chystá na ohlupování národa, většina lidí si naprosto zřetelně uvědomila, že premiér Sobotka nestojí za svými voliči, není pevný v kramflecích a submisivně vystupuje směrem k představitelům EU.


Hodně mě pobavilo, jak "radil" Cameronovi, aby Velká Británie zůstala v EU, tahle schůzka byla jedna velká trapnost a zbytečnost. Věřím, že Cameron, který také není typem upřímného politika, ale má úplně jiné zkušenosti s EU a především daleko větší problémy ve své zemi, byl rád, že už měl oficiality za sebou a mohl se věnovat něčemu důležitějšímu. Pan Sobotka chce zřejmě taky poradit Merkelové, protože ji zve k nám do ČR. Nevím, o čem ti dva mohou jednat a jaký to bude mít pro koho užitek a význam, ale k tomu, aby jí tu mazal med kolem úst jménem ČR, nemá Sobotka podporu veřejnosti. Měl by mu někdo, třeba jeho poradce Novotný říci, jaké mínění mají občané. Nikdo tu před ní na zadek opravdu nepadne a nikdo tu člověka, který otevřel dveře migrantské kriminalitě a organizovanému zločinu, nechce!
Pokud v úvodu hovořím o každodenních pikantních událostech, výrocích nebo kuriozitách z našich mediálních zdrojů, mám tím na mysli všechny ty večerníčky, pohádky, instruktážní programy, samčí pudy, ale taky kalašnikovy aj. výmysly a perly politiků. Člověk se tomu pomalu musí jen smát. Ono to ale vůbec k smíchu není. 
Všimli jste si, jak se Sobotka od doby uniklých mailů změnil? Nejdříve řekl, že se nedá zastrašit a teď už strachy ani nedýchá, dokonce neumí pochopit kontext mluveného slova a nadsázku. Vadí mi, že si vše vyřizuje skrze nás lidi, my jsme do všeho zatahováni. Proč si to nevyříká rovnou se 

Zemanem, jako chlap s chlapem? Okamžitě bych mu volala a ptala se, co to mělo být a že si nepřeju takové výroky. To ale premiér ne, na to je příliš velký sralbotka! Raději do toho zamotat veřejnost a dávat obecná prohlášení.

Proto mne hodně, jako občanku této země, urazilo, jak se opět vyjádřil, hned druhý den "po kalašnikovi" ve svém projevu ve slovenské Seredi při příležitosti otevření muzea holocaustu."Hrůzné činy nacismu nesmí být zapomenuty." S tím se dá naprosto souhlasit, pokud by nepokračoval dále: "Připomínání je mimořádně aktuální zvláště v dnešní době, kdy nejrůznější extremisté, xenofobové a rasisté šíří se vzrůstající intenzitou ve společnosti nenávist a strach. Je odpovědností nás všech, abychom podobnému šíření zla bránili..." přihřál si polívčičku a ještě to napsal na svůj fb profil! Odkaz na celou informaci ZDE

A já se ptám. Kdo šíří ve společnosti nenávist, zlo a strach? Jsou to lidé, kteří oprávněně kritizují postupy vlády a především Evropské unie a jiných organizací v otázce migrace? Jsou to občané, kteří vyjadřují obavy, upozorňují na nebezpečí, kritizují, píší, demonstrují? Jsou to strany a občanská hnutí, která nesouhlasí? Jsme to opravdu my, občané vidící a cítící velké nebezpečí pro svou zemi, kdo je tak nebezpečný? Má premiér vůbec nějaké reálné představy a informace o tom, co chtějí lidi a co se skutečně děje ve světě a kolem nás, jaké důsledky můžeme zanedlouho pocítit my i další generace?

Aby toho nebylo málo, připojím ještě zkrácené video z OVM na ČT, kde další představitel vlády a ČSSD Chovanec vysvětluje, jak si představuje kontrolu na internetu a proč to dělá, m.j. říká: "Není možné, aby tady někdo vydíral stát, vydíral lidi...". Osobně mi hodně zajímá, kdo tady vydírá stát? Předpokládám, že ministr myslel stejně jako premiér m.j. i ty, kteří nesouhlasí "s jejich" politikou, kteří je kritizují, nebojí se napsat své názory k jejich článkům a vyjádřením, nebojí se psát na jejich profily,na profily jejich stran, dokáží oponovat, nesouhlasit a to někdy opravdu tvrdě.

Můj názor je, že lidi nevydírají stát, ale že stát vydírá občany! Vydírá je svou ostudnou politikou, svými rozhodnutími, svými výroky, svojí ignorací a povýšeností. Za většinu z nás tihle pánové opravdu nemluví a především to platí v případě premiéra, který je od občanů naprosto odtržen.

41 komentářů :

 1. Co jste si, vy ovce zvolily, to tam máte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbečku.

   Vymazat
  2. 22:17

   Zase z tebe vypadla GOIMOVINA - ty vole, já jsem jak Palacký, vytvořil jsem nové slovo - goimovina. To ti fakt sedí Goime.

   Vymazat
  3. Vlastimile, "Goim" má pravdu- bohužel.

   Vymazat
  4. 22:17
   No a vo tom to je, svatá pravda. A zase tu sebranku budou volit.

   Vymazat
  5. Kolikrát ses odbavil, než jsi stvořil vetu holou jak vlastní prdel ?

   Vymazat
  6. Idiote,já je nevolil,ale mám je tam taky,kreténe jeden!!!

   Vymazat
 2. .... NECHÁPU (asi žiju nějak jinak, než normální člověk) VYSOKÉ PREFERENCE ČSSD ve volebních průzkumech...nemáte pro to někdo nějaké vysvětlení??? děkuju Honza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsi sam, komu to vrta hlavou, trochu si myslim, ze to neni pravda, ale taky mam obavu, ze proste je treba dost lidi, kteri socdem budou volit i po smrti.

   Vymazat
  2. Souhlasím. Co jsme si zvolili to máme. A tvrdím to i při tom, že já nikdy to, co tu 26 let máme, nevolil. Moje zkušenost koresponduje se sdělením anonyma z 23:24, že nejen socany, ale i Topy, ODS, Lidovce, ANo, Zelené a všem těmto podobné, bude volit dost lidí i po smrti. Změna nastane až těch smrtí bude něúrekom. Tak, jako v druhé světové. M.

   Vymazat
  3. No tak to je úplná záhada hlavolamu. Každý průzkum se dělá na objednávku, to vi i malé dítě, a dá se vhodnýmm způsobem nastavit a upravit. Jak říkal Churchill, "jediný průzkum veřejného mínění, kterému věřím je ten, který si zfalšuju já sám".

   Vymazat
  4. Vše co se zpracovává do konečné podoby elektronickou cestou lze snadno zfalšovat. I programátor začátečník umí udělat v programu jednoduchou výhybku, která změní výsledek a když ji včas odmaže, nikdo nikdy na to přijít neůže.

   Vymazat
  5. Spousta lidí se o politiku nezajímá a tak jsou ovlivněni reklamou. Tuší někdo, kolik voličů ulovila ČSSD na obrázky "tlusté pracky preláta, držící měšec" a ubezpečení, jak budou s církevní rozkrádačkou bojovat? Přitom týhle voliče podvedli, ještě než sestavili vládu. Byl to hanebný podvod, který je třeba připomínat.

   Vymazat
  6. Každý,kdo si přečetl "uniklé majly "pana prémiéra ví,že když agentura zveřejnila nízké preference ČSSD o proti Ano tak jí bylo vyhrožováno,že si od ní nebudou objednávat průzkum,tak to je jasné.

   Vymazat
 3. SEBEZÁCHRANA
  Třeba co nejdřív "zrušit" naši vlastizrádnou a kolaborantskou vládu, upevnit naši státnost a zvýšit ostrahu hranic. Odmítnou veškeré snahy bruselské diktátorské a kolaborantské "verchovky" na kvóty vetřelců. Cestou referenda vystoupit z totalitní EU a zločinného paktu NATO. Začít ekonomicky výhodně spolupracovat se zeměmi BRICS s výhledem našeho vstupu do tohoto Eurasijského ekonomického svazu.

  OdpovědětVymazat
 4. Je velká pravděpodobnost že Sobotka může být - 1: koupený - většinou jim otevírají konta ve Vatikánu - nebo prostě na něj něco mají a -2: vyhrožují mu .... a nebo je fakt - 3: blbý a leze jim do zadku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak přesně hodnotila chování a jednání kofilofilní Milky moudrá paní docentka Švihlíková v Hydeparku již 6.1.2015 s tím rozdílem, že nakonec dodala:"Možná vše dohromady".
   http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/6.1.2015/

   Vymazat
  2. I kdyby na mně za současné situace ohrožení země měli cokoliv raději bych se sama přiznala národu, odstoupila a čelila důsledkům. Protože by mi na mé zemi záleželo více než na sobě samé a protože mám svědomí a úctu k předkům a

   Vymazat
 5. Vydírání je slabý slovo. Sobotka, Chovanec a spol. si doslova berou lid jako rukojmí, jako živé štíty, za které zbaběle schovávají své lži, trestnou činnost a svá vlastizrádná opatření vnucovaná proti vůli lidu a proti němu namířená.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždy jsem si myslel,že už nebude nutný žádný protest proti vládě,dokonce v prvním kole volby prezidenta jsem volil Dientsbiera ! já blbec ,teď se tedy vybarvil.Spolu se Sobotkou si mohou podat ruku,no a za Chovance se stydí celá Plzeň,to je také "dáreček" tak že 6.2.na Hradčanském :-)

   Vymazat
 6. Sobotka podle mne zije v jinem a asi jim vysnenem svete, v rozporu s realitou. Padla i slova o schizofrenii a psychopatii, coz nejsem schopen posoudit. Je fakt, ze jedna nekdy v rozporu s realitou a to pres to, ze se snazi byt ve svych vyjadrenich opatrny. Stejne to nakonec vetsinou podela, protoze je mimo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hrabě Kocharowski28. ledna 2016 23:42

   Ale ne, pane.
   Jste k němu příliš shovívavý. Žádný vysněný svět.Jedná se o princip, který je starý, jako lidstvo samo.
   Samstag není žádný naivní Lojza, je to ostřílený nomenklaturní kádr, bezohledný kariérista, a jde mu jen o postavení, koryto, o nic jiného. Tak slouží páneškovi v Bruselu a Uošinktonu. Národ má takříkajíc u prdele.
   Jde vždy jen o to, z čeho má větší fedry.
   Pokud půjdou do ulic statisíce lidí, potom takoví jako Samstag otočí, jinak ne.

   Vymazat
  2. Predevcirem jsem na CRo Plus poslouchal pana Velebu (senator za Zemanovce), planuji spolupracovat s Okamurou, volme je, snad se nam podari prosadit primou demokracii.
   Slavek

   Vymazat
  3. hrabě Kocharowski28. ledna 2016 23:42
   Nechápu, že to někdo může vidět jinak, než jak popisujete. „Našim“ představitelům se otevírají možnosti, o kterých se nám ani nezdá. Zřejmě to má malou podmínku, dostat naši zem, pod nadvládu korporací. Jaký je k tomu scénář, či alternativní scénář, se můžeme jenom domýšlet. Nyní, když pro nával muslimů, hrozil rozpad EU, zřejmě přejdou na nějakou alternativu. Ale cíl nevzdají. P.K.

   Vymazat
 7. Už aby byly volby !

  OdpovědětVymazat
 8. Jste pořád naivní a pořád vám to všem nedochází.Žádné volby v této zemi nemohou nic změnit.Koho chcete volit?Okamura má v mnohém pravdu,ale zaspal dobu.Nepochopil,že referendum je záležitostí několika let a ne jednoho měsíce.Ty strany,které tam už jsou,mu nic nedovolí.Vláda,která kolaboruje a dělá vše proti zájmům vlastního národa,nikdy dobrovolně neodstoupí.Co teď píšu vám,psal jsem Sobotkovi a Zaorálkovi.Pokud neproběhne celoevropská lidová a ozbrojená revoluce,můžeme si všichni hodit mašli i s rodinami,nebo emigrovat.Tady se nebude dát žít.Vám pořád nedošlo,že se sohlasem této vlády i vlád minulých,jsme postupně zabíjeni a vyhlazováni.Chemickými jedovatými postřiky,očkováním,které je proto povinné,devastací morálky a rodiny,kurvením historie a krásných pohádek,exekucemi a mnohými jinými věcmi.Na záchranu našeho národa,státu a našich rodin máme jen tento rok!Podívejte se do Německa,Dánska a ostatních států.To vám všem pro poučení nestačí?Přepadne li někdo z migrantů, vás nebo vaši ženu,či dceru a vy se ůspěšně ubráníte třeba pepřákem,budete trestáni vy,nebo vaše dcera,nebo manželka.Ono nám nic než ten kalašnikov opravdu nezbude......

  OdpovědětVymazat
 9. Sobotka se chová jako kastrát, chlap bez koulí. To jak kňučel ohledně překrouceného Zemanova vyjádření o tom kalašnikovi bylo nechutné a nedůstojné. Přijďte ne demošku 6.2., vyberte si, ve 14:00 na Můstku nebo v 15:00 na Hradčanském náměstí.

  OdpovědětVymazat
 10. Také se hlásím k tomu výroku,že volby nic nezmění.
  Ať volíte kohokoliv,je to stejně žid.Podívejte se na současnou vládu a ptejte se,který s členů vlády není žid,ani jeden.Potom se nedivím,za koho kope vláda ,ale hlavně Sobotka.Už jsem to psal,to nebyl puč od Haška na Sobotku,ale puč Sobotky na Haška,za přispění cizí mocnosti.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
 11. Sralbotka je prostě neuvěřitelný hajzl,který si je vědom podpory dalších hajzlů ve svém okolí a nemusí mít strach,že jeho a tu jeho vládu někdo svrhne násilně.Mu prostě stačí vydržet toto období,další flek už má zajištěn v EU jako ten pacholek Špidla.

  OdpovědětVymazat
 12. Je jasné, že presstitutští slouhové mocných nikdy nepůjdou proti nejpokornějšímu slouhovi Sralbotkovi.
  Jeho síla je v jeho dokonalé slabosti.
  Ale není to jenom on, kdo nás likviduje.
  Jak dlouho je ještě necháme škodit?

  OdpovědětVymazat
 13. Svráb,otka je terorkulisák, ze předu prosťáček zezadu hajzlíček. Vždy dělal to, co mu neslo bezpracný zisk. A v jakém světě žije, no přece v bakalově od dob min.fin. A že volby nezmění nic? Počkejte jak bude panáčkovat a strkat hlavu do písku před volbami! Je fakt, že když jim půjde o život v PS, tak se bude poplacávat i s Kraďouskem. Je prostě bezpáteřní. Z ČR po mnichovu no.2 udělá po Prahu sudet. gulag a zbytek bude jedna velká montovna se smíšenými montéry.

  OdpovědětVymazat
 14. Sobotka je slaboch a zrádce. A tenhle člověk nás vede ve velice obtížné době. Bůh s námi.

  OdpovědětVymazat
 15. Mojí první asociací po odpovědi prezidenta na dotaz studentky byl záblesk v podvědomí, že ta nedemokratická varianta přesně pasuje na Ukrajinu. Sobotka si deduktivně vytvořil pokroucenou asociaci, ve které se povýšil na oběť prezidentova bonmotu. Přitom v nedávné minulosti společně se Zaorálkem a dalšími trot... na Ukrajině velmi aktivně podporovali a podporují kalašnikovskou demokracii (KD). Kdyby se Sobotka a jeho pobočníci chovali v souladu s principy zastupitelské demokracie tj. být prodlouženým hlasem voličů, nemusel by dnes mít Sobotka své červené trencle plné kaků od strachu a nemusel by vymýšlet zhovadilé teorie o vyhrožování jeho osobě přes KD. Tu výhružku tam viděl pouze on a jemu podobní pacienti, jež dozráli na kazajku v léčebně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I přes intenzivní školení ho nakonec řeč těla prozradí, čímž se mimovolně neustále odkopává.

   Vymazat
 16. Volby, byť pod heslem demokracie nic nezmění, nikdy nejsou svobodné, ale zmanipulované nejen během průběhu, ale už v samém počátku při samotném sestavování "vhodných" kandidátů. Jako příklad uvedu účast na nejmenované městské konferenci jisté politické strany, kdy jsem při registraci obdržela dva volební lístky. Jeden s kandidáty a druhý již připravený s pořadím kandidátů s poučením, který lístek vložit do urny. U předsedy volební komise jsem protestovala. Volby byly přerušeny a následně údajně pro nízkou účast přítomných kandidátů i zrušeny. Následovala nová konference v novém termínu, kde se situace opakovala, tak jsem se sebrala a znechuceně odešla. Poté jsem vystoupila z pochybné strany pro porušování stanov a demokratických principů, a to přestože jsem měla na výběr ze dvou předložených variant volby - s morovou epidemií nakaženým stádem nebo bez stáda. Pro zajímavost mohu uvést, že volby proběhly podle předem připraveného scénáře zvolením kandidátů v pořadí předepsaném na volebním lístku. Od té doby tuto zvrácenou politickou stranu nevolím. Původní demokratická strana se vyvinula ve stádo ovcí s předem vybraným bačou, ovšem bez hlídacích ovčáckých psů, ti byli odstaveni a nahrazeni skrytými tzv. poradci, našeptávači, manipulátory a kariérními šejdíři.

  OdpovědětVymazat
 17. Tady jsou komentáře (poznámky) k Sobotkovi a Chovancovi. Ale ČSSD má víc lidí mezi poslanci a senátory, kteří nejsou lepší - hlasují pro vše, co tato "koalice" ve vládě vymyslí a nebo zcela zbaběle nehlasují vůbec. Třeba takový Huml - vypadal jako rovný chlap, dále Jandák, Benešová, Klučka, Polc ..., škoda mluvit a samozřejmě je je škoda volit!
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
 18. Alespoň víme proč prezident řekl, že je nutné Sobotku zabít kalašnikovem, čímž získal tak prvenství v zemích EU, kde prezident vyzývá k zabití předsedy vlády.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skutečností je, že prezident to neřekl, že Sobotka to účelově vylhal, v domněnce, že neexistuje záznam a že lže permanentně.

   Vymazat
 19. V poslední době sílí skryté či otevřené útoky Zemana a Babiše a jeho médií na premiéra Sobotku. Je to ale lepší předseda vlády než hulvát Topolánek, cholerik Paroubek či podpantoflový Nečas.Kdyby tam byli oni s Babišem, tak už je vládní krize a předčasné volby, které by Babišovi vyhovovaly.Sobotka ale klidným tónem a hledáním kompromisů udržuje chod vlády na pozitivním kurzu, s dobrými výsledky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podepiš to ať ten lhář prolhaný pozná, kdo mu leze do prdele. Předčasné volby by vyhovovaly většině občanů, protože čím déle Sobotka, tím vyšší ohrožení Švédského typu pro všechny.

   Vymazat
 20. Socbotkovi se podařilo rozložit vlastní stranu,podrazit národ a vlézt do všech bruselských zadnic.Úžasný výkon,který lidé ocení u voleb.DOUFEJME ŽE BUDEME JEDNOTNÍ JDE O BUDOUCNOST SLOVANSKÉHO ČESKA A TAKOVÝ ZMRD JAKÝM JE SOBOTKA A JEHO ORANŽOVÍ KUMPÁNI BY NÁS PRODALI TURKOVI

  OdpovědětVymazat