Reklama

.

.

středa 27. ledna 2016

Záplava mediálního a politologického šílenství kolem posledního „bonmotu“ prezidenta


Luděk Prokop
27. 1. 2016
Původně jsem nemínil k těmto fantasmagoriím psát vůbec nic. Ale když je něčeho moc a vice než příliš, nedalo mi to. Prezidentovo velice stručné vysvětlení rozdílu mezi způsoby demokratickými a nedemokratickými, vyslovené na otázku, která pravděpodobně v souvislosti s naprosto bezradným a obojakým lavírováním naší vlády, s obojakým lavírováním kolem migrační narůstající záplavy, možná napadá čím dále více lidí.


A sice v počtu přímo úměrném růstu počtu informací o nepřijatelně agresivním, bezuzdném chování imigrantů v sousedním Německu, nebo ve vzdálenějším Švédsku. Chování provázeném neuvěřitelnou bezmocí jak úřadů, tak i bezpečnostních složek.

Při setkání s občany v jihomoravském Tišnově zřejmě v daných, výše zmíněných souvislostech zazněla otázka, jak se zbavit premiéra. Pokud kohokoli napadají jiné logické důvody pro položení takové otázky, budiž. Nechci se přít a připouštím, že pro takovou otázku existují důvody možná ještě pádnější. Obávám se, že vedle odpovědi prezidenta Miloše Zemana ve smyslu, že u jakéhokoliv politika jsou dva způsoby: demokratický, tedy jít k volbám a nedemokratický, což je kalašnikov, žádný jiný způsob neexistuje. Dokonce ani v souvislosti s nebezpečím z prodlení, při ohrožení státu a jeho občanů.

Lze se domýšlet, že ono slovo „kalašnikov“ mohlo by být tou nejstručnější a zároveň i výstižnou zkratkou pro nedemokratický puč proti legální vládě, tedy pro puč provázený střelbou a ztrátami na životech. Vzhledem k víceméně nedávnému puči na Ukrajině, není takové přirovnání od věci. Dlužno dodat, že pučistům propagujícím fašistické symboly, byla naše vláda příznivě nakloněna, včetně politických stran a médií, hystericky odsuzujících odpověď prezidenta a zaplavujících touto hysterií mediální prostor. No není to k popukání?

Ještě více k popukání je však hysterický výrok premiéra, velmistra v kroucení slovy, ve znění: „Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády. Já se s tím vyrovnám, ale vadí mi, že tím Zeman děsí moje děti, celou rodinu a přátele“. A naše slavná média nic. Ani slůvko o tom, že náš prezident ani náhodou veřejně nevyzýval k zabití předsedy vlády, že vyděsit děti Sobotky, celou jeho rodinu a přátele mohlo nanejvýš překrucování slov prezidenta panem premiérem. A sice vyděsit je mohly nikoli slova prezidenta ale opodstatněné obavy o duševní zdraví premiéra, (tatínka, strýčka, manžela atd., atp.).

Zda člověka skutečně trpícího stihomamem, nebo pouze politického lišáka postupujícího osvědčenou metodou, kdy ze zasedání předsednictva strany, které jej legálně vyzvalo k vyvození odpovědnosti za propad volebních preferencí, „vyrobil“ stranický puč, kterým si upevnil postavení a zboural stranickou opozici, zůstává otevřenou otázkou.

Mrzí mne, že jsem v té záplavě odsudků prezidenta, nenalezl ani jeden odsudek šíření poplašné zprávy premiérem ve znění: „Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády…“, což mne přimělo k tomuto psaní, k pokusu uvést poplašné zprávy, protistátní, proti prezidentské fantasmagorie a hysterčení, do reálnějšího světla.

79 komentářů :

 1. Naše demokracie stojí a padá na tom, že když si zvolíme ulhaného, prodejného parchanta, který nás okamžitě po volbách podvede, musíme ho nechat likvidovat republiku až do příštích voleb a jen přemítat o tom, kdo asi nás po příštích volbách nepovede. Smutný způsob naší nedemokratické demokracie. Chybí odpovědnost a odvolatelnost politiků, jinak by nemohli jít beztrestně proti 98% obyvatel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jedině odvolatelnost politiků je řešení i když ne vždy. Politik, který dlouhodobě neplní svoje povinnosti k lidu a nehájí jeho zájmy musí být odvoletelný. Pokud toto neplatí, nejedná se o demokracii.

   Vymazat
 2. Pane Prokope, copak nechápete, že pro naše ,,media" je celá ta hysterie kolem překroucených výroků prezidenta pouze zástupný problém. Já už na to téma psal v odpovědi na komentář Mitrofanova na Seznamu. Jak to zpívá Klus? ,,Dělají z prdu kuličku." Napsal jsem, že teď mají minimálně čtrnáct dní novináři o čem psát a různí komentátoři co komentovat. Je to pouze odvedení pozornosti od skutečně aktuálních problémů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Může být, že vedle toho co na nás ještě šijou, ve snaze odvrátit pozornost, se to naivně jako zástupný problém může jevit. Nicméně, má-li být rozpoutání této mediální hysterie, prostřednictvím očividné, vysoce nestoudné lži našeho premiéra, ve znění: - „Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády. Já se s tím vyrovnám, ale vadí mi, že tím Zeman děsí moje děti, celou rodinu a přátele“ - a má-li takto podlé jednání zůstat bez adekvátní odezvy, pak již jde o problém nikoli zástupný ale kardinální. A sice již proto, že zdánlivě zástupný problém, vytváří podmínky a prostor pro „snadné zavedení“ problémů zásadních, ohrožujících naši dosavadní existenci. To by mělo děti premiéra, celou jeho rodinu a jeho přátele, stejně jako všechny nás ostatní, skutečně a pořádně děsit. Vždyť se ty zásadní problémy dějí nejen ve vzdálenějším Švédsku, Dánsku či Francii ale také v sousedním Německu. L.P.

   Vymazat
  2. Mutante Sobotko,Ty a hlavně TY děsíš mé děti i děsně většinu národa v ČR a nejen v ČR,poděse se Zykonem v kebuli.

   Vymazat
 3. Je to příšerné, když předseda vlády JE NEGRAMOTNÝ. I prvňák si umí přečíst odpověď ing. Zemana na normálně položenou otázku. Docela chápu vztah prezidenta Zemana k novinářům

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:00 vážená oni mají strach,protože vědí co připravují národu, kdyby měli čisté svědomí s chutí by se zasmáli.Ale o jejich strachu svědčí i to že vlastizrádce Bělobrádek kope kolem sebe a podává trestní oznámení na dámu!!která o něm píše slušně a pravdu!!!!

   Vymazat
  2. 16:00 Myslím, že lhaní a podvádění nelze zaměňovat za bezelstnou negramotnost.

   Vymazat
 4. Možná že je celá stupidní kampaň "likvidace Lobotky" jen kouřová clona na jeho kauzy (CVVM - 93% občanů ČR je proti integraci migrantů, kauza Mailbotka atd.). Apropo, okopávat Zemanovy kotníky je třeba neustále, takže mediální dobroserové berou cokoliv...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím jsou-li to kouřové clony, spíše propadají panice a dělají jednu chybu za druhou. Dobře jim tak!

   Vymazat
  2. Dnes dostala česká mediální sekce příslib 200 milionů korun jako zálohu na
   zajištění umělé "nenávisti" obyvatel proti ČSSD. Budete svědky rozsáhlé
   kampaně proti prezidentu Zemanovi a ČSSD. Chystá se očerňování prezidenta
   Zemana a umělý "skandál" jeho dcery !!!

   Vše je smyšlené a je to dílem kolektivu vedení zpravodajství TV Nova, které
   má přislíben velký balík peněz, ty však nemají putovat do TV Nova přímo, ale
   prostřednictvím "objednané reklamy" jistých holandských společností a
   českých společností, které mají vždy něco společného. ODS a TOP09 pokud
   ztratí moc ovládat zemi a uplatňovat čím dál větší vliv společností PPF
   Group N.V. a CME Media Enterprises B.V. v České republice, budou mít těžký
   život a nemají jako strany šanci na přežití - celé vedení totiž bude
   postupně zadrženo a bude všem sdělováno obvinění z řady závažných trestných
   činů.

   Celé vedení TV Nova je nyní pod dohledem jistých zahraničních agentur a
   pohyby peněz na jejich účtech a cestování konkrétních zainteresovaných osob
   jsou předmětem stálého monitorování.

   Mimo jiné připravila ODS a TOP09 český stát od roku 2006 o 880 miliard korun
   a valná většina členů ODS ve vysokých funkcích je šetřena policií pro
   důvodná podezření z mnoha majetkových trestných činů mimořádně velkého
   rozsahu !!!

   Vymazat
  3. ČSSD mi do toho nepasuje, vždyť slouží dobře. A bude sloužit dobře komukoli.

   Vymazat
 5. Je hrůzné a smutné,že se náš hlavní představitel vlády naší země zhroutí z několika úsměvných vět prezidenta!!Sobotka se podělal strachy a skučí,že se bojí o rodinu a děti!!To není vůdce,ale bačkora!Navíc vyčů-raná co se dostala a vyšplhala po zádech Paroubka a Zemana ke korytu!Není to žádný rozený pevný vůdce občanů naší země!Ale ubrečená úřednická měkota!!A co jamko mají říkat běžní občané naší země s rodinama a dětma,když mají dnes a denně žít v tomhle bezprávním bordelu, skorumpované Policii,soudců,exekutorů,všude plno násilností,šlendriánu,drog,bezcharakterních politiků atd!!Čeho se mají obávat běžní občané pane Sobotko?Především Vás a podobných politiků co nechají napospas své občany a dělají vše proti nim jen se zavděčit co nejvíce Merkelové,imigrantům a dostat následně pohlazení po hlavičce od US-ambasadora!Smutné a zároveň směšné a ubohé ze strany Pražské nacisitické kavárny,která rozjela další mediální kampaň za tyto věty,které nic neznamenají!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:13
   Dojalo mě, jaký strach má náš Sralbotka o svou rodinu a děti. A co my? Naše děti. O ty strach nemá? křivák jeden.

   Vymazat
 6. Nerozumím, co na těch presstitutech vidíte tak špatného. Jsme široko daleko jediná země, která má tuto skvělou kombinaci. Prezidanta, který říká co si myslí a presstituty, kteří nás nutí se nad jeho slovy skutečně zamýšlet. Sice jinak, než by oni chtěli, ale je to skvělé.
  A díky tomu už nemáme ani o nich, ani o politicích vůbec žádné iluze.
  Díky, opravdový pane prezidente, díky, opravdoví presstituti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) Moje řeč. Tihle idioti jsou skutečně užiteční, a ani to nevědí... :-))))

   Vymazat
 7. Proč se proti výroku prezidenta Miloše Zemana tak ostře ohradily špičky ČSSD? V žádném případě to nebylo kvůli "kalašnikovu". Naopak jim vadí ta první část odpovědi. Nebudu, schválně, citovat přesně: Nevolte stranu, kterou vede pan Sobotka! To je to čeho se zalekli. Jsem přesvědčen, že naprostá většina voličů ČSSD jsou zároveň silnými podporovateli pana prezidenta. A kdyby si museli vybírat...!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ohradily se VŠECHNY parlamentní strany.

   Jinak, asi jste to nezaregistroval, ale Zemanovci v minulých volbách totálně propadli. Haškův puč na Sobotku se také nezdařil...

   Vymazat
  2. 16:31 - to, že se "ohradily", dokazuje jak velký strach mají nejen z toho, že po demokratických volbách by z nich mohly být "politické mrtvoly". ČR by potom mohla nabrat kurs, který by splnil parametry Obamova výroku "Zkroutíme ruce zemím, které budou dělat něco jiného než chceme". Toho oni se také bojí.
   Nic nepochopily, protože právě tím se ke svému neúspěchu více přiblížily. A to je dobře.

   Vymazat
  3. 16.31 je zajímavé, jaký ohlas vyvolá 1 slovo v projevu našeho prezidenta a na druhé straně nikdo z těch řvounů nereaguje na přímé a uskutečněné násilí v Německu, Švédsku, Finsku, Dánsku nebo na Ukrajině, kde jde o násilí přímo organizované úřady do EU asociované a pro nás spojenecké země. ? Naprosto nechápu, proč se ti lide ozývají proti 1 slovu a mlčí proti dokonaným znásilněním, vraždám a masovým vraždám. Kam zmizela soudnost a čest těch lidí?

   Vymazat
  4. Anonymní 16:31
   Nezdá se Vám,že to bylo obráceně,Sobotkův puč na Haška?To že se ohradily všechny parlamentní strany,zborem za tím prvním v.

   Vymazat
  5. A 16:31 Ano, Zemanovci propadli a neméně i volební preference ČSSD. Sobotka byl legálně vyzván k převzetí odpovědnosti předsednictvem ČSSD. Zákulisními šmejdovinami a manipulacemi se lhaním z toho "vyrobil" vnitrostranický puč a zrušením opozice ve straně zahájil proces zkázy ČSSD.

   Vymazat
  6. A:17 Vážený, o jakém mlčení píšete? A co výrok veřejného činitele Bartušky? Ve znění: „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid"... takže nějaké ty výroky tu byly. Zásluhou dokumentace, ve formě řady příliš drastických fotek z míst tragického dějství dost nevhodné. O mnoho nevhodnější než kterýkoli propíraný výrok pana prezidenta.

   Vymazat
  7. Přesně tak,proč se posera Sobotka najednou děsí "AK-čkové demokracie",
   kterou s EUforickým hýkáním a aplausem vítali v Kosovu,Libyi,Iráku,Sýrii a na Ukrajině....Je to dobytek a ať si uvědomí,že se staví na stranu sil,které se s nikým neserou a proto ani s ním se nikdo srát nebude....každý má možnost si vybrat stranu a on to evidentně už udělal,tak ať čeká následky....,bud u voleb anebo podle toho,co je nahradí.Odvolávat se na zákony a slušné chování je pozdě,Věrchuška EU v čele s Merklovou a se svými pohůnky typu Sobotky je ignorují a zařídili,že "kostky jsou už vrženy".

   Vymazat
 8. On pan prezident pronesl ještě jeden bonmot:

  Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení,.. Máte plné právo říci, že tato země je vedena idioty.

  Vzhledem k tomu, že se dotyční , kteří nás vedou, neozvali, tak lze předpokládat, že s tímto tvrzením souhlasí.

  OdpovědětVymazat
 9. OBJEKTIVNÍ A NEZÁVISLÍ ZPRAVODAJSTVÍ
  www.ac24.cz
  www.czechfreepress.cz
  www.eurasia24.cz
  www.instory.cz
  www.megazine.cz
  www.novarepublika.cz
  www.parlamentnilisty.cz
  www.securitymagazin.cz
  http://cz.sputniknews.com
  www.svobodnenoviny.eu
  www.vasevec.cz

  KDO JE EKONOMICKÝ VETŘELEC - FAKTA
  ◾ pochází ze Syrie, Iráku, Iránu...
  ◾ cíl cesty – Německo
  ◾ je nepřizpůsobivý
  ◾ je financován zeměmi které je vyslaly do EU
  ◾ je agresivní
  ◾ je vulgární
  ◾ znásilňuje ženy
  ◾ neumí jazyk
  ◾ je neschopný se přizpůsobit
  ◾ vyhrožuje
  ◾ nepřijímá základní potraviny
  ◾ šíří islám pomocí meče
  ◾ jeho děti jsou agresivní
  ◾ dostávají 160 EUR měsíčně
  ◾ dostane 700 EUR za návrat domů

  ZASTAVME VETŘELCE A NEDOVOLME JIM ZABRAT NAŠI EVROPU!
  EVROPA JE NAŠE!
  ◾ NE islámu!
  ◾ NE koránu!
  ◾ NE hadžábu!
  ◾ NE burce!
  ◾ NE Alláhu akhbar!
  ◾ NE válce!
  Zastavme je, než se jako rakovina rozšíří po celé Evropě! Obsadí nás a nás - původní obyvatele zcela vyhladí! Nedovolme jim to! Toto není jejich země! Toto není jejich teritorium! Zastavme je ihned!

  OdpovědětVymazat
 10. Někdy se mi zdá, že náš pan prezident dřív střílí, než zamíří, ale pak se ukáže, že trefil přesně. Za co všechno byl zesměšňován, co se časem ukázalo jako prozíravé a chytré. Už je unavující, jak se v našich médiích, čeká na to, co ,,blbého" řekne nebo udělá. Od jeho zvolení, jsem já nikde neviděl, neslyšel a nečetl nějakou pochvalu na něj. Mnohdy prohlásil věci, se kterými i jeho odpůrci museli souhlasit, ale v tom případě ticho, že by spadlý špendlíček byl slyšet, a nebo je to jak s Putinem, sice řekl toto ale my přesně víme jak to myslel...M.Raduikowski

  OdpovědětVymazat
 11. Hold jsme v Liliputu, liliputi jako Soubotka a jeho souputnici se zurive brani. Uplakana babicka Nemcova se zas vyznamenala. Proste, zas se pichlo do hnizda vsi.

  OdpovědětVymazat
 12. Anonymní27. ledna 2016 17:00 jestli on to není účel. Včera na ČT24 byl Pospíšil, kterej místo aby se staral o EU za což je nadstandartně placen a bude z toho mít nadstandartní důchod, plácá nesmysly o panu prezidentovy a premiérův sekretář mu přitakává. Zaplať bůh, že už jim to většina nebaští.

  OdpovědětVymazat
 13. Co si má myslet asi Paroubek,na přímí útok od Kubiceho,nikdo se ho nezastal,ale Sobotka se může podělat a mnozí další také.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:13 Paroubek chybně vyhodnotil situaci. Média po něm jela a kardinální podraz Kubice - Langr vyšel. Paroubek zbytečně rezignoval a Sobotka místo rezignace "vyrobil" vnitrostranický puč. Média jsou Sobotkovi nakloněna, protože současnému marasmu plně vyhovuje.

   Vymazat
 14. Hlava státu by měla vážit slova, ale náš prezident ve snaze být za každou cenu vtipný a zalíbit se posluchačům je někdy trapný a diskredituje svůj úřad. Zbavení se premiéra mimo volby je jistě celá řada, např. odvoláním v jeho vlastní straně, ztrátou důvěry koaličních partnerů, rezignací vynucenou neúspěšnou politikou. Kalašnikov je samopal a je používán ke střílení dávkami, tedy na premiéra, na kterého byl dotaz a to asi v civilizované společnosti zmiňovat nelze.Náš prezident ve snaze být vtipný upadá často do trapnosti, třeba s tou ku=dou.Peroutkou, prohlášením že problém českých dětí v Norku vyřeší nějakou svoji smlouvou, že by přestěhoval jako jediný stát naše velvyslanectví v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma atd.,atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dle reakcí a odezvy přítomných prezident byl vtipný a posluchačům se zalíbil. Jeho úřad diskreditují mediální hnidy, sháněním a zveřejňováním hysterických reakcí plus premiér bezprecedentním očividným lhaním. Trapný je především hloupý příspěvek (viz A 17:15) a sice vysoce trapný, neinteligentní nejapností, s očividnými nesmyslnostmi v jeho obsahu. Tipuji jej na anonymní zchytralou, rádoby inteligent-ku.

   Vymazat
  2. Paní/pane 17:15, co je trapného na následujícím textu (doslovný přepis):
   Zeman:
   "Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta. A to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok.
   Vypadáte mladě, takže se jich určitě dožijete.
   A pak existuje nedemokratická cesta. A ta se jmenuje Kalašnikov."

   Vymazat
 15. Anonymní 17:15 Když něčemu nerozumíte,tak do toho
  nemluvte.Je kalašnikov nedemokratickým způsobem?Je!
  Je překlad slova pussy takový,jak Zeman?Je!Tak radě-
  ji zmlkněte.O Peroutkovi se ten článek také objevil!
  Do trapnosti upadáte Vy,že nedokážete pochopit to,
  co je řečeno či napsáno.Nejsem Zemanův příznivec.
  Protože byl zvolen,když lidé nechtěli šišlavého
  nepřítele českého národa,respektuji ho.Asi také
  patříte mezi ty,co si chodí pro rozumy na ambasádu
  USA.Vy nevyřešíte vůbec nic,protože nic neumíte.
  Soudím podle toho,že Váš projev neumíte podepsat.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 16. 17.15slaboduchý nemyslící prestituty zmanipulovaný bezmozek a vůl korunovanej

  OdpovědětVymazat
 17. Konečně člověk a navíc prezident, který se nebojí říct otevřeně co si myslí o nabubřelých, prolhaných a zrádných šašcích ve vládě a parlamentu. To už tu bylo dlouho potřeba. Dobře jsme volili.

  OdpovědětVymazat
 18. Všimněte si jak se většina europoslanců obrátila proti zájmům naší republiky-peníze.Jak média lžou proti vlastnímu národu-zase peníze.Socani by klidně církvi dali úplně vše a národu lžou-peníze.Klidně odepíší národ a podpoří uprchlíky. Kdo už s těma zm..ama vymete dveře???

  OdpovědětVymazat
 19. ...akorát se sami svojí blbostí zesměšnili...víc neni co dodat

  OdpovědětVymazat
 20. Goran Bregović - Kalashnikov (Poznań 1997): https://youtu.be/UqOL7LOR6ko

  OdpovědětVymazat
 21. Miloš Zeman boduje! Jen víc podobných pitomostí od Otíka. Teď ještě, aby voliči ČSSD udělali to samé, co voliči ODS, udělat z oranžového průjmu trosky. Mladý Stropnický úspěšně likviduje Zelené ... jen houšť.

  OdpovědětVymazat
 22. Potrefené husy se vyděsily a silně zakejhaly . Je vidět , že nemají čisté svědomí a mají šílený strach z toho jak si je lidé jednou podají. Dobře jim tak . Kdyby hájili zájmy tohoto národa mohli být v pohodě .

  OdpovědětVymazat
 23. V jednom s panem Prokopem zásadně nesouhlasím. A to jak píše, že "chování migrantů bylo provázeno neuvěřitelnou bezmocností úřadů a bezpečnostních složek". Vždyť ti policisté, namísto toho aby té utýrané, podchlazené a polomrtvé dívence poskytli co největší pomoc a péči, namísto toho ji ještě tři hodiny na služebně týrali, dokud nepodepsala, že se jednalo o "chtěný" sex. Taková zrůdnost rovna chování netvorů a podle mne na příkaz těch úředníků shora. A hlavní viníci sedí v zámoří a na teplých, co nejštědřeji honorovaných místech ve zdegenerované EU a ve vládách jejích lokajských států. Je to skutečně tak odporné jednání, že k tomu neexistuje žádný příměr z živočišné říše. Už jste snad někdy slyšeli o tom, že by 6 či více samců vlka, nebo jakéhokoli jiného zvířecího druhu znásilnilo jednu samici? A po akci že by ji druzí vlci ještě pokousali? To dokážou jedině lidské zrůdy. A ticho po pěšině, žádné protesty, žádný řev "demokratů". Taurus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro Tauruse: 18:41 O tom jsem nečetl ani neslyšel. Jestli to nepochází z dílny komiksových učebnic o svatozářném chování imigrantů a o hnusném chování xenofobů, z dílny učebnic o tom, jak bychom se my xenofobové měli správně chovat k imigrantům. (pozn.: k imigrantům držícím hladovku za splnění požadavku na kapesné ve výši 2000 eur/1měsíc). „Xenofobní internet“ je plný videozáznamů a svědectví o chování imigrantů. Něco málo pro příklad viz níže.
   Veresegyház před hodinou .. Gazso Janos – Z Bacsalmasu a okolí hlásí náš spolupracovník – V noci do nechráněných domů vtrhli imigranti, obyvatele s dětmi vyhnali na ulici. Zasahujícím policistům opakují, že oni jsou uprchlíci a zde na území EU s nimi nic nemůžou udělat, a že jsou na cestě do Německa. V Česku už máme první zkušenosti také. Zatím demolovali „jen“ zařízení záchytného tábora a prali se s policisty. Za jak dlouho asi začnou v noci „navštěvovat“ i naše domy?

   Vymazat
  2. pokračování: Starosta Buschkowsky píše: „Rád bych v tomto bodě pohovořil o každodenní bezmocnosti, když vidíte, jak do supermarketu vejde nějaký člověk, vezme si z regálu zboží, projde kolem pokladny bez placení a dá pokladní jasně najevo, co se jí stane, když zavolá policii. To samé na ulici; když po ní prochází skupina pěti těchto individuí po chodníku, ostatní jim musí jít z cesty. Když čekáte na zelenou, je nutné se dívat přímo před sebe. Když se totiž náhodou na někoho z nich podíváte, riskujete, že k vám přistoupí a zeptá se: „Hele, máš nějaký problém? Pokud jo, tak ho můžeme hned teď vyřešit!“
   Zneužívání a zastrašování nejsou podle Buschkowského ušetřeny ani malé děti. „Místní přistěhovalecká mládež od malých dětí vybírá vstupné, pokud si chtějí hrát na prolézačkách v parku. Mladé dívky jsou otevřeně dotazovány, jestli chtějí podstoupit proces oplodnění. Řidič autobusu, který po nich požaduje lístek, se obvykle se zlou potáže. Na hlavu mu prostě vylejou coca-colu. V lepším případě. Všechno výše zmíněné dokáže člověka dostat do mizerné nálady. Bohužel, taková je realita.
   Buschkowsky konstatuje, že německé úřady prostřednictvím politiky tolerance a odpuštění daly těmto lidem signál, že nemají zájem současný neutěšený stav věcí měnit. „Vlastně jsme jim vzkázali, že kašleme na morálku, a nedodržování jakýchkoli pravidel je součástí naší kulturní identity a otevřenosti vůči světu. Z hlediska prosazování úspěšné politiky integrace tím však nic nezískáme,“ konstatuje Buschkowsky, který v Neuköllnu působí jako starosta již od roku 2001. „Neutěšenými podmínkami v přistěhovaleckých čtvrtích trpí starší obyvatelé, stejně jako ti nejmladší, kterým je denně ukazováno, kdo je tam šéf,“ dodává.
   Policisté si dle zkušeností starosty berlínské čtvrti dávají spíš pozor, aby se do ničeho nezamíchali. „Můžou přitom přijít o čepici či k další úhoně. Následuje hlasitý spor s cílem dát policistům najevo, že by měli odejít pryč a nic neřešit. To vše probíhá ve velice agresivním tónu. Když se vše vyhrotí, jsou zavolány posily. Poté následuje skutečný zásah, často se při něm musí policisté potýkat s fyzickou agresí. Následně jsou policisté dotazováni svými nadřízenými, jestli někdy slyšeli o principu proporcionality. Cožpak jim není jasné, že se od nic očekává pasivní rezistence? Netuší snad, jak podobné policejní akce hodnotí soudci?“ upozorňuje Buschkowsky.

   Vymazat
  3. pokračování: Vše obvykle skončí pro útočníky z řad přistěhovalců osvobozujícím rozsudkem a policista si může zhluboka oddychnout, že se naopak nestal terčem dalšího trestního stíhání on sám. Mnoho soudců prostě není ochotno poskytnout policistům náležitou právní podporu. Policista Gärtner, který v naší čtvrti slouží desítky let, mi nedávno říkal, že si nemůže vzpomenout, kdy naposledy přistěhovalci okradli či napadli muslimskou ženu,“ uvádí Buschkowsky a tvrdí, že nepřáteli jsou pro ně v prvé řadě Němci. „Právě ti jsou pro ně jediným myslitelným terčem násilí. Obyčejní Němci proti nim nic nezmůžou. Při každém incidentu přistěhovalci svolají pomocí SMS své příbuzné a známé, kteří se okamžitě postaví na jejich stranu. Němci jsou snadné oběti,“ píše Buschkowsky.
   Terčem ataku ze strany přistěhovalců se může stát kdokoli. Zezadu do vašeho automobilu vrazí vůz přistěhovalce. Okamžitě poté se na místě objeví celá řada tzv. svědků, kteří celou situaci perfektně viděli a budou vypovídat proti vám. Viníkem tedy najednou nebude řidič, jenž do vás kvůli své neopatrné jízdě zezadu narazil, ale vy. Všichni vypoví, že jste najednou začal couvat. Považují za svoji povinnost pomáhat bratrům a sestrám ve víře. Když jde o spor s nevěřícími, tak pro ně pravda nehraje žádnou roli. My vychováváme naše děti k tomu, aby se chovaly mírumilovně. Učíme je, že agresivní chování je špatné. Druzí ovšem učí své děti, aby byly silné, odhodlané a vždy připravené k boji. Současná situace je v tomto ohledu naprosto nevyrovnaná,“ poukazuje Buschkowsky.

   Vymazat
  4. Představa o Švédsku coby multikulturním ráji se v posledních týdnech bortí jako domeček z karet. Média pravidelně referují o znásilněních a dalších trestných činech, kterých se dopouštějí přistěhovalci. Aktuálně probíhá vyšetřování smrti dvaadvacetileté dobrovolnice, která pomáhala v jednom švédském uprchlickém centru.

   Vymazat
  5. Pro 19:36. Informace o tomto zločinu byla publikována na NR i v Parlamentních listech. 6 migrantů uneslo 13ti letou školačku a 30 hodin ji znásilňovalo, aby ji poté vyhodilo polomrtvou na mráz. Dokonce i "naše" TV Nova ve hlavních zprávách 24.1. poskytla informaci o protestní akci. Zprávu uzavřela právě tvrzením odpovědného úředníka, že šlo o "dobrovolném" přiznání "dobrovolného" sexu. Je to podobné, jako závěry naší policie o příčinně smrti 23 leté dívky, která měla spáchat sebevraždu 13ti bodnými ranami, z toho 1x do plíce a 2x do srdce, za přítomnosti arabského přítele, který se jí v tom údajně snažil zabránit. Tomu se opravdu rozum vzpírá uvěřit. T

   Vymazat
 24. No a pak přijdou další volby, účast voličů pod 60% obecně se rozdělí mandáty mezi ČSSD, Ano, Top, Ods, Kdu, Ksčm a vymalováno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezapomeňte, že se doba změnila, takže teď se snad bude volit Okamura. A to je sekáč. www.spod.cz

   Vymazat
  2. Je dobře, že lidé nechodí k volbám, protože k volbám nechodí akorát blahoslavení a ti volí právě různé Otíky, jistoty, prosperitu a politiky, kteří to "myslí upřímně".

   Vymazat
  3. pro 18:50 - je vidět, komu sekáč Okamura "prosekal" cestu do parlamentu a udělá to zas, protože je důvěřivý a to je hrubá chyba.

   Vymazat
  4. 18:55 Já to s Okamurou ještě risknu.

   Vymazat
  5. Všimněme si, proti komu jsou nejvíce zaměřená pomlouvačná média. Tak to je dobrá volba. Koho chválí - nebrat.

   Vymazat
 25. Vždycky, když Zeman vytočí pražskou teplárnu k nepříčetnosti, mám lepší náladu. Jo, a s podivem, docela dobrý článek na téma Kalašnikov je, světe div se, na Lidovkách.
  http://www.lidovky.cz/schneider-tal-zeman-do-ziveho-djb-/nazory.aspx?c=A160127_112538_ln_nazory_ELE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to je skvělý a moudrý analytik Jan Schneider, který ví, kdo je kdo a o co komu jde.

   Vymazat
  2. Jan Schneider je charakterní chlápek.

   Vymazat
 26. Opakování je matka moudrosti, praví jedno přísloví. Jen tak dál, pane presidente. Perte do nich, co se dá. Ať se zrádci národa opakovaně odhalují, ať přispějí k moudrosti lidu. Ve volbách pak bude lehčí najít darebáky a nevolit je.

  OdpovědětVymazat
 27. Mimochodem se nám taky vyjádřila stojedničková Milka Němcová- Nejhorší je smrt z vyděšení.
  ----

  Z jiného soudku, doporučuji všem sluníčkářům a vítačům:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Svedska-divka-sla-pomahat-bezencum-a-ti-ji-zabili-Rodice-ted-posilaji-zoufaly-vzkaz-politikum-419134

  OdpovědětVymazat
 28. Nezlobte se na Zemana, nejspis byl zase ozralej jako to prase.
  Zeptali se ho na premiera a on zacal blabolit o samopalu.
  Chlast je strasna vec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:37- je to z Vašeho textu poznat.

   Vymazat
  2. 27. ledna 2016 19:37
   Trolle ty si nedáš pokoj. Smrdíš tu stále,jako čerstvě vysraný hovno.

   Vymazat
  3. Pokud není na dosah pěstí, lépe si jej nevšímat.

   Vymazat
  4. Zeman:
   ,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika,prezidenta nevyjímaje,je k tomu jediná demokratická cesta. A to jsou svobodné volby.které v daném případě budou za rok.
   Vypadáte mladě, takže se jich určitě dožijete.
   A pak existuje nedemokratická cesta..A ta se jmenuje Kalašnikov."

   Vymazat
  5. Míra 19:37 - BINGO!

   Vymazat
  6. Může ten trubka 19:37 v doslovném přepisu prezidentova bonmotu a/ najít příznaky opilosti b/ výhrůžku komukoli. Včil trúbo trub.

   Vymazat
  7. Zeman by se měl ožrat jako Juncker a také pěkně je profackovat.

   Vymazat
  8. Náš premiér = CLOAKA MAXIMA!!!!!

   Vymazat
  9. 19:37
   To máš naprostou pravdu, Pepku. Vem si třeba, co vzniklo z toho, když se tvůj stbáckej fotr vožral jak to prase, což dělal každý den, pak si zavolal tu profesionální společnici, která byla taky nadrátovaná jak zákon káže, no a narodil ses jim ty, malej Pepek. Když vidím výsledek, skoro bych chlast zakázal.

   Vymazat
 29. Jsem hrdý na svého prezidenta.

  OdpovědětVymazat
 30. Ono nic než ten kalašnikov vzít do ruky,nezbude.Jde o naše totální zničení.Vypukne celoevropská revoluce a sametová určitě nebude.Jestli na naše slušné demonstranty budou štvát policii,tak bude platit na hrubý pytel hrubá záplata.Pak uvidíme jak budou stateční.Na bezbranné lidi si troufnou.A co se týče migrantů,tak to poznáme už brzy.Až Německo a Rakousko uzavřou své hranice.Jediný ůtok migrantů na naše ženy a vspomenu si kdo jsem.Jsem svobodný,jsem Kristův křižák a budu volat do boje své přátele.Ani šajtán,ani iblis,saracénům nepomůže.Pošleme je všechny do džehenny,stejně jako moji předkové u Nikaae,nebo u Jeruzaléma.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V krátké době se i příslušníci ozbrojených složek přidají k "rodné hroudě", ne k represi a nahoře to vědí, proto ta jejich nejistota a strach.

   Vymazat
 31. ANO KALAŠNIKOV PŘIJDE BRZY KE SLOVU A ZAHÁJÍ OČISTU ČESKA OD ZMRDŮ TYPU -- SOBOTKA KALOUSEK BENDA LAUDÁT POCHCANÝ KCHÁRL
  A DALŠÍCH KTEŘÍ NALEZLI DO PARLAMENTU A UDĚLALI Z NĚJ ŽUMPU

  OdpovědětVymazat
 32. KSČM také začínají kolaborovat .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to zřejmé i když o něco méně. než u proradné ČSSD.

   Vymazat
 33. Pamatuji si na Sobotku po kauze, kdy nekde u Brna jeden prihlizejici fanousek ho chytil pod krkem. Sobotka se na to konto nechal dva dny hospitlizovat a pozoval trapne do medii.

  OdpovědětVymazat
 34. Do žumpy polit.stran ODS a TOP-O9 přibyla další srabola lobotky Sobotky ČSSD,trojka se našla.

  OdpovědětVymazat
 35. Němcová: během diskuze s občany řekl, že premiéra Sobotku je možné odstranit nedemokraticky.
  NEŘEKL!!! Pouze prohlásil: zbavit se jakéhokoli politika, včetně presidenta, lze dvěma způsoby. Demokratickým, volbami a nedemokratickým, jmenuje se kalašnikov. Konkrétně o premiérovi ani muk.
  Sobotka: „Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády. Já se s tím vyrovnám, ale vadí mi, že tím Zeman děsí moje děti, celou rodinu a přátele“.
  NEVYZÝVÁ!!! Pouze prohlásil: zbavit se jakéhokoli politika, včetně presidenta, lze dvěma způsoby. Demokratickým, volbami a nedemokratickým, jmenuje se kalašnikov. Konkrétně o premiérovi ani muk.
  Sobotka i Němcová - jasné prokazatelné LŽI. ODS a ČSSD čím dále více k sobě pasují. Lhaním a volbou předsedů, (Nečas - Sobotka), vedoucích je, jeden v minulosti, druhý v budoucnu - vedoucích je do ztracena.

  OdpovědětVymazat
 36. Je žádoucí sledovat reakce reprezentantů politických stran na slova prezidenta a na lhaní Sobotky. KSČ se staví po bok ČSSD, se kterou jde ruku v ruce po boku ODS A TOP 09. Opět se vymyká skvělý Okamura. Jeho zrádce z Úsvitu, Černoch špatně odhadl přístup většiny veřejnosti k prokazatelným lžím a postavil se ne stranu lží.

  OdpovědětVymazat