Reklama

.

.

neděle 31. ledna 2016

Zeman dle Sobotky rozděluje společnost a Sobotka zmatečnými lžemi ji naopak spojuje.


Luděk Prokop
31. 1. 2016
Na otázku položenou v kontextu s míněním řady lidí, že politika premiéra ohrožuje bezpečnost státu i jeho občanů, na otázku, jak se zbavit premiéra, odpověděl prezident ve smyslu: u jakéhokoliv politika, prezidenta nevyjímaje, jsou dva způsoby: demokratický, tedy jít k volbám a nedemokratický, jmenuje se kalašnikov. Žádný jiný demokratický způsob neexistuje.


Přestože prezident (v souvislosti s tím kalašnikovem) zmínil jedinou politickou funkci, a sice funkci prezidenta, vyplodil premiér následující nestvůru v podobě hoaxu: „Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády. Já se s tím vyrovnám, ale vadí mi, že tím Zeman děsí moje děti, celou rodinu a přátele“.

A protože ke smůle lží premiéra a jeho nohsledů, byl zachován a zveřejněn záznam vyjádření prezidenta, počali vršit, kupit a neustále opakovat zkreslující bludy, jeden za druhým. Posledním takovým zpozdilým vyjádřením premiéra, je hláška, „prezident rozděluje společnost a jde na ruku fašistům“. Nestydatost a sprostota takové hlášky je umocněna neskrývanou přízní premiéra a jeho okolí, vlády i samotné ČSSD, k fašismu zmítajícímu Ukrajinou a v dané souvislosti i podporou sankcí poškozujících naši ekonomiku, sankcí proti Rusku.

Kdo usilovně a záměrně rozděluje společnost a jde na ruku fašistům, tak to jsou v první řadě a prokazatelně mainstreamová média. A sice lhaním a zatajováním skutečností, do nedávna o dění na Ukrajině, v poslední době o problémech spojených s řízeným masovým agresivním vpádem agresivních imigrantů.

Premiér Sobotka, za vydatné pomoci proradných médií, se snaží z rozdělování společnosti obvinit prezidenta. Paradoxně k této snaze, je to právě on, kdo naopak společnost nepochybně nechtě, dokonale spojuje. A sice tím, že zásluhou jeho snadno a prokazatelně vyvratitelných výmyslů a bludů, získává prezidentovi čím dále více příznivců. Zajisté nemalou úlohu v tomto bohulibém procesu, procesu zvyšující se přízně občanů k prezidentovi, sehrávají i rozdílné postoje k masové migraci. Na straně prezidenta jsou dlouhodobě zásadové, vedené ve prospěch bezpečnosti státu a jeho občanů. Na straně premiéra jsou tyto postoje značně lavírující, lavírující mezi tím co chtějí slyšet občané a mezi tím, co by ráda slyšela Merkelová. Jsou nepevné a nestálé. Jsou, jako je sám premiér. Jako huspenina. Čím více občané sledují internetové informace o počínání imigrantů, informace z Německa, ze Švédska a podobně, tím více se obávají dalšího vývoje a tím více se přiklání na stranu prezidenta. A zmatkující Sobotka potí další a další nehoráznosti ku prospěchu sjednocení rozdělené společnosti, sjednocení společnosti prostřednictvím její přízně k prezidentovi.

34 komentářů :

 1. Dnes tu sadu pitomostí dorazil ministr Stropnický, který vyjádřil podezření, že si snad tu otázku prezident Zeman, či někdo z jeho okolí objednal, aby prezidentovi na tu odpověď nahrál. Mě děsí, jakého idiota máme v čele silového ministerstva obrany.
  Chovanec, při všech výhradách a pochybnostech, alespoň něco dělá. Posílá policisty na ohrožené hranice ven, a organizuje cvičení pro případ nutnosti ochrany hranic doma. Navíc v tichosti trvá na dodržování pravidel, tedy umístění imigrantů do detenčních zařízení.
  Stropnický akorát blbě žvaní, a ta jeho "kotrmelína" ještě hůř. Jestli nechce Babiš projet krajské volby, tak, podle mého soudu, musí toho imbecila včas vyměnit. Autor článku má pravdu. Tahle sestava v čele se Sobotkou svým poníženým ignorantsvím spolehlivě spojuje dohromady i občany, kteří jinak volí úplně opačné póly politického spektra. S cílem poslat tuto vládní garnituru do..propadliště dějin. J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U Babiše se přece nejedná jen o Stropnického .. Dalšími v řadě jsou Pelikán, Zlatuška, Jourová, Telička a mnoho dalších ... S nimi je Andrej Babiš zcela nedůvěryhodný ...

   Vymazat
  2. Naše vláda, ministr obrany Stropnický, již několikráte darovala US Army pro umírněné rebely, na svrhnutí Asada a podporu demokratických změn na středním východě tisíce kalašnikovů a milióny nábojů, granáty nevyjímaje. Pokud kalašnikovy na středním východě, po vzoru USA, plní demokratičtější variantu změny vlády než volby, tak v tom asi byla nepřesnost ve vyjádření pana prezidenta, nikoliv nedemokratický způsob, ale "demokratičtější".

   Vymazat
 2. Bohuš Sralbotka je paranoidní blb,s horou másla na své slizké plešce....Do teď nadšením ryčel i s hňupem Zaorálkem & Spol.radostí nad "mladými křehkými revolucionáři" z Líbye,Sýrie a Ukrajiny,včetně banderovských tlup,které právě jako ten nejpádnější argument používají tu Zemanem zmíněnou věc.
  Jsou to ubožáci,dokonale sžití s dnešním oficiálním lhaním a pokrytectvím Západu a EU a začínají mít bobky,protože se řítíme do situace,kdy půjde opravdu na lámání chleba a oni nemají čisté svědomí a okecat to a vylhávat se z toho,na čem se osobně podílí a podíleli,jim nepomůže....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Posielam pozdrav vášmu nepodarenému premiérovi od nešťastných Ukrajincov ktorí preklínajú Sobotkovho a Kiskovho kamoša Porošenka.

   http://www.kontrtube.ru/videos/3605/poroshenko-fashist-proklyatiya-mirnyh-jiteley/

   Vymazat
 3. Sobotka je odepsaný.
  To ještě nevíme co vyleze ze zveřejnění jeho SMS zpráv.Spíš mě u toho napadá,že tomu někdo pomohl s ČSSD,aby se dostalo na veřejnost,co je to za ptáčka.Když to vezměme kolem a kolem,tak není v tom sám,ať je to Štěch,Hamáček,Dienstbier,Marksová,Mládek a ani ten Chovanec není ono i když se zdá tvrdší na utečence.

  OdpovědětVymazat
 4. No, teď chodí maily, o připravované kampani proti prezidentovi a proti ČSSD. Budí to dojem marketingového tahu na předvolební propojení ČSSD s osobou prezidenta. Odpovídám na to, že je to jen účelové, že ČSSD podlézá a slouží dobře.

  OdpovědětVymazat
 5. Nedělka Merkelová v životě nepracovala, ale musím se ho zastat - Zeman opravdu rozděluje společnost!!! Nevěříte? Tak se zamyslete nad tím, co dělá a jaký je význam slov! Zeman rozděluje svými projevy a svou činností vůbec společnost na tu většinově slušnou část, kterou podporuje a tu druhou, tvrdě menšinovou (která želbohu ovládá média a moc) na níž poukazuje - na temnou stranu války, zlodějin, korupce, rozkrádačů, lhářů, podvodníků, úchyláků a podobných stvůr. Jasně stanoví hranice mezi těmito dvěmi skupinami obyvatel ČR a EU. Takže ano, souhlasím s tím, že Zeman rozděluje společnost a jsem mu za to verry verry vděčen. Aspoň se musí každý vybarvit. Díkybohu nemáme za prezidenta Kudlanku inkontnenc Chrápavou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ale není Zeman, to se děje automaticky. Zeman jen pojmenovává ty věci, jak se doopravdy mají. Například novináře a ti se pak málem přetrhnou, jen aby mu dali za pravdu.

   Vymazat
  2. Jo, to bychom byli ještě více v noblesní prdeli.

   Vymazat
 6. Nemohu se zbavit dojmu, že kampań proti Zemanovi řídí totální idioti. Lepší reklamu mu nemohli udělat. Optejte se lidí, co si o výroku myslí. :))Otíkovy maily hovoří za vše, Miloš dělí společnost na ty kteří již pochopili a na ty kteří brzy pochopí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně - jen bych to doladil: Miloš dělí společnost na ty, co už pochopili, na ty, kteří brzy pochopí a na ty, co jsou dobře placení za vlastizrádné pletichy.

   Vymazat
 7. Stropnický nenávidí Slovany stejně jako Havel,on slouží satanově synagoze to ja přece evidentní,proč třeba myslíte že poslali prostřednictvím usa tisíce samopalů a miliony nábojů na boj s terorismem?Prostě nás odzbrojil a až to příjde budem křičet máme holé ruce stejně jako zmanipulovaní studenti při sametové revoluci,ovšem s tím rozdílem že teď nás budou zabíjet.To je jen jeden z příkladů jak se věci mají.Tito zmetci kteří nemají ani slovanský původ jsou propojeni ůplně jinak.Žádná pravá nebo levá neexistuje to je vše divadlo pro lidi oni mají své doktríny a své lóže a tam to vše pečou,my jsme pro ně jen dobytek.Lidé musí povstat a věci řešit natvrdo jinak je s Evropou ámen.

  OdpovědětVymazat
 8. Berte věc z té lepší stránky, vždyť nebýt třeskutých intelektuálů jako je Sobotka, Stropnický, Dienstbier a ostatní s této bandy kavárenských povalečů, neměli bychom se ve vší té mizérii, která se na nás valí, ani čemu zasmát. Když si představím, jak se ti komici třesou, že na ně Zemanovi přátelé vyrazí se starými kalašnikovy, které tu možná zbyly ještě po sovětské armádě, je mi hned veseleji u srdce ... (A chrabrý Zeman coby "Putinův přítel" tomu masakru velí). Sakra, takovou volovinu by nevymyslel ani Hašek (tedy Jaroslav, spisovatel).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel ono je to tak , že to co tito idiotští intelektuálové provádějí k smíchu moc není . A pokud se tomu někdo směje tak mu brzo úsměv ztuhne ve tváři pokud se těchto výše jmenovaných rychle nezbavíme .

   Vymazat
 9. Sobotka stále více se připomíná chováním TOP-elitu, mediálně však jelitu.

  OdpovědětVymazat
 10. Sobotka je zrádece a křivák, který se svoji vládou podporuje fašistickou Ukrajinu. Nyní když vidí, že se situace vyhrocuje, USA se pomalu stahují, tak si chce zachránit svoji proradnou kůži a začíná obviňovat ze svého fašismu druhé. V tomto případě prezidenta. On si tento zaprodanec myslí, že všichni lidi jsou úplní blbci a bez paměti. Bohoušku máš smůlu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sralbotka a ten jeho klub EU podrž tašek je nahranej,takže pro svojí neschopnost musí hledat obětního beránka.

   Vymazat
 11. Pan Luděk Prokop má pravdu.
  Pokrytectví a drzost tohoto "solidárního humanisty" jsou neskonalé. A nedůstojné lidu této země!
  Na Ukrajině, jejíž nacizující a fašizoidní režim on osobně podporoval a podporuje, není třeba hovořit o hrozbě použití kalašnikovů. Ty tam hovoří dnes a denně již od samého počátku majdanu a puče zosnovaného US Nulandovou.
  Stejný postoj, jako předvádí Sobotka, vidíme i na jeho vládě a taktéž i český zmocněnec Fülle je jedním ze spolupachatelů té nehoráznosti.
  A jak známo, politická debata na Ukrajině nezůstává u kalašnikovů. Na řadu brzy přišly přesvědčivější prostředky "demokratické diskuse"!! Armádní děla, tanky, raketomety, letadla.
  Nezaregistroval jsem kdy, že tento farizej byť i špitl na protest proti kyjevské hrůzovládě.
  Šel by v tom totiž proti svému pražskému gauleiterovi, co sedí na US ambasádě. Jen v tom, je naprosto zásadový a nekompromisní!
  Loutka totiž z principu nevzdoruje svému loutkovodiči. A politická vůbec! Tato má instikt a ví, že by mohla přijít o koryto.

  OdpovědětVymazat
 12. Už jednou to tady kdosi napsal,že Sobotka spojuje
  společnost,jak je o tom přesvědčen.Jenom mu nedo-
  chází,že ji spojuje proti sobě.Pořád doufá,že to
  nějak přežije,hlavně aby nepřišel o koryto.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 13. Jo, a to sme si dělali prdel z komunistů, že když je národ proti nim, tak je třeba vyměnit národ :-)). To sme nedohlídli této absurdní současnosti. Kvalifikací do čela ministerstva obrany je účast jako křoví v ruských válečných filmech (Stropnický vefilmu Boj o Moskvu doručuje Rokossovskému nějaké písmo .... jejdanánek, to by mohl šéfovat i poště). Chtěli sme vládu odborníků a tak už máme, co sme chtěli :-).

  OdpovědětVymazat
 14. Podle mne Zemanova nadsázka na nedemokratické odstranění politika kalašnikovem byla inspirována na Ukrajině, kde byl popisovaným způsobem odstraněn demokraticky zvolený prezident Janukovič. Sobotka je vztahovačný a to co se stalo Janukovičovi, mu tady určitě nehrozí. Konečně, vždyť se svými soukmenovci tamním událostem plácal...M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
 15. Někdy mi tá vládní banda lhářů připadá jako nesvéprávní papoušči,které někdo vodí jako opice nebo loutky.

  OdpovědětVymazat
 16. No, "pratele, kamaradi". Tady někdo zvani nesmysly a podle lzi. Jeho cil je docela jasny a jeho naplneni nepomuze valne vetsine tohoto naroda. Vidime hada, co se kolem nas plazi, hnusne se krouti a my nevime, nebo se stydíme ho zaslapnout.
  Ty lidi nam lzou do oci, my vime, kde bydli, tak proc k nim nezajdem a nezeptáme se, proc to delaji?
  Proc toho nenechaji? A nasledne jim nedomluvíme?
  Samozrejme humanne, protože jinak se to neda. Ostatne vymysleli humanitarni bombardovani, tak nas, "hlupacky" poucili kterak na to. To budem cekat az nas tihle dobraci zlikviduji? Pokud ani, vina na nase hlavy.

  OdpovědětVymazat
 17. Panove ! To video od Pali bai (18:47) je absolutne OTRESNE a bolestne ! NESMITE nikdy zapomeneout, kdo je za to zodpovedny !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 18. Nevím, jestli mě potěšilo nebo zarmoutilo, že poslanci neschválili ten přiblblý požadavek Němcové. Mohli jsme se dočkat úžasné omluvy v duchu "omlouvám se vám, že jste blbec". Například: "Omlouvám se za svůj výrok, protože se poslanecká sněmovna usnesla, že nemám pravdu. Takže volební způsob není demokratický a kalašnikov není nedemokratický."
  Krása, ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Mohla být estráda. Holt té větší části poslanců docvaklo, že ostudy má sněmovna již více než dost.

   Vymazat
 19. Nechápu, proč se prezident vměšuje do vnitřních záležitostí jedné politické strany, tedy sociální demokracie. Z ní přece vystoupil, nemá s ní tedy nic společného a dovolávat se svých bývalých zásluh o ní je tedy nemístné. Založil trucstranu SPOZ, která zkrachovala, ale na soc.dem a Sobotku útočí v poslední době čím dál agresivněji. Sobotka je při tom úspěšným předsedou vlády. Pro Zemana to může být sebevražedné, socdem má pořád ještě nejvíc, nebo skoro nejvíc voličů a útoky Zemana na ní ji sjednocují a Zeman vede již těmi nesčetnými a opakovanými jízdami po republice a podbízením se posluchačům předvolební kampaň.(bývalý volič Zemana).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty nechápeš nic. Ty jsi ale kus socdemáckýho vola.

   Vymazat
 20. Čím dál hrubšími útoky na Sobotku a sociální demokracii může sledovat Zeman jen jediný cíl - oslabit tuto stranu co nejvíc, aby se posílilo hnutí ANO, Babiš vyhrál volby a stal se ministerským předsedou. Pak už by byla cesta k Babišovu místo ČR dokonána. Je to ze strany prezidenta mimořádně podlé, když se sám dovolává dávných zásluh o tuto stranu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sociální demokracie v současném provedení je nepřijatelná - dokonce i její členové / politici, dříve považování za férové zklamali - například Huml.
   Hnutí ANO se předvádí na všech úrovních, devastuje mnohde města a obce, kde se dostali do vedení. Budoucnost nemají - i když náš volič je divný tvor. Volit nejde a pak se diví že takoví protistátní a protinárodní živly z TOP09, ANO, KDÚ-ČSL a bohužel i ČSSD vládnou. Stačí jim těch pár věrných a pak pár zblbnutých co dojdou k volbám a pak se hlasy rozpočítají vítězům.
   Volič-Vilč

   Vymazat
  2. Jasně, Sobotka a spol. rozšiřují, že Zeman chce zničit ČSSD už od doby kdy jej zradili a co kandidoval v přímé volbě. Nyní se pokusil Sobotka křivě nařknout Zemana, že vyzývá k zabití předsedy vlády. No a vida, on existuje záznam, co Zeman povídal doopravdy. To jsou nám věci.

   Vymazat
  3. Býval jsem skalním voličem ČSSD a vždy se mě podařilo přesvědčit řadu známých aby ji dali svůj hlas. Nyní jsem zatvrzelým nevoličem ČSSD (raději Okamuru) a hodlám přesvědčovat co nejvíce lidí, aby hlas výhradně ČSSD nedalo. Raději Okamurovi.

   Vymazat