Reklama

.

.

středa 3. února 2016

Abeceda skandálů


Erik Best
3. 2. 2016    EB
 
Stalo se všeobecně přijímanou pravdou, že vláda za vysokou popularitu dva roky po svém vzniku vděčí absenci zásadních skandálů. Tvrdí to nejen sami koaliční politici, ale i provládní komentátoři. Do jaké míry jde ale o výstižné vysvětlení? Jistě, milenka premiéra nebyla zatčena, jako se to stalo za Petra Nečase. Karel Randák zase nepřišel s žádnými fotografiemi podobnými těm z Toskánska. Celkový objem skandálů je ale asi největší v české historii.

Je to jako abeceda skandálů: obvinění Agrotecu, pokračující působení pravomocně odsouzeného Karla Březiny na pražském magistrátu, odstávky v ČEZu, katastrofa okolo OKD, Babišova snaha získat Oleo Chemical s pomocí policie, arbitráž proti Škodě Transportation, Čapí hnízdo...

Nebude klíčovým rozdílem nakonec to, že koalice nyní ovládá většinu mainstreamových médií a rozhodla se nedělat z žádného skandálu zásadní skandál?

18 komentářů :

 1. Největší skandál je ten, že ještě stále u nás existuje kolaborantská a vlastizrádna vláda v čele se Sralbotkem, protilidového podražáka a lháře! Třeba je co nejdřív zrušit!

  OdpovědětVymazat
 2. A co uniklé majly z kterých se voliči dozvěděli,co si o nich předseda vlády myslí a jak je chce podrazit a jaké má " chytré " poradce a tak dále.Následuje červená to je jasné.

  OdpovědětVymazat
 3. Ale vždyť tady je velikej skandál, lépe řečeno průser. Invazní armády jsou těsně za hranicemi a naše vláda říká, že se nic neděje!!! To je skandál všech skandálů.

  OdpovědětVymazat
 4. Houby, houby panstvo. Největší průs..r je ten, že v PS pořád sedí darebák Kalous a tahá za brzdu jako čert. Vláda to má dobře vymyšleno, ale pár takových Kalousů a vše je prd..li. Než něco vyhádá, tak už není třeba to řešit a nebo už není co řešit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale máme vládu vedenou ČSSD, nikoli Kalouskem.

   Vymazat
 5. 23:06 co má vláda dobře vymyšleno? Myslíte v tichosti zlikvidovat naší vlast a přeměnit jí na islámskou poušť.Vážený vaše absence mozku je hrozná.To že Kalousek něco blokuje,tak to vládě vyhovuje,jinak by ho přehlasovala(při delších obstrukcích je možné opozici demokraticky obejít-přehlasovat,to je nález ústavního soudu) Nesmíte jim skákat na špek.Doporučuji nesledovat propagandu na čt24 a hlavně nevěřte tomu co ělají a nedělají ve sněmovně!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klídek slova dobře vymyšleno jsem zapoměl dát di uvozovek, bylo to myšleno ironicky.

   Vymazat
 6. Jestli teď propustí těch pět tisíc horníků od zloděje Bakaly a nebo mu vláda nacpe dotace tak je v obou případech skandál který neudrží pod pokličkou nikdo a Sobotka končí.I říšský protektor,,Šapiro" ho pustí k vodě a najde si jiného koně.

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní 5:46
  No tak,nepomlouvejte ten praví Klausovský kapitalismus,zisky jdou pro kapitalisty,ztráty jdou občanům.Jak asi to tam dopadne,ještě by to chtěli prodat státu,ale za tu skutečnou cenu 24mld.a ne za usmolené 4mld.

  OdpovědětVymazat
 8. Takže závěr, nejde o skandály, ale o to, cokterá vláda dělá pro lidi. Proto tahle si vede lépe než asociální Nečasova.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože,vy jste hlupák!Už to pochopte,všechno je to stejná verbež.

   Vymazat
  2. Co nám chce kdo z lihového domu nažvanit s tím porovnáváním téhle zrádné vlády s vládou Nečase? JO, zapomněl, důchodcům přidali 40 Kč. To je tedy výhra. Nechte už těch porovnávacích blábolů.Ta strana půjde do kelu, kam patří a kde se může sloučit s ODS.

   Vymazat
  3. Hovno jako hovno, jenom jedno z nich víc smrdí.

   Vymazat
  4. Tahle země je v US sra..kách a je mi úplně jedno, který ho.no je větší.

   Vymazat
 9. Pravda o imigraci vychází najevo už i oficiálně:

  http://www.novinky.cz/domaci/393789-svedectvi-z-uprchlickeho-tabora-migranti-jsou-jako-casovana-bomba-unie-ztratila-soudnost.html

  Může mi někdo potvrdit pravdivost následujícího odkazu? Děkuji.
  http://svobodnenoviny.eu/koncentracni-tabory-v-usa-vyjadreni-bc-martina-herzana-k-aktualni-problematice-tajnych-a-nelegalnich-veznic-a-internacnich-taboru-usa-ve-svete/

  OdpovědětVymazat
 10. Ještě t tomu skandálu s OKD.

  Když jsme uhlí těžili
  dobře jsme si tu žili.

  Když nás koupil Bakala
  celá šachta plakala.

  Když nás z dolů vyženou
  ať prdel mají staženou.

  OdpovědětVymazat
 11. Best vělké nebezpečí za dveřmi

  OdpovědětVymazat
 12. dement erik opět chválí ANÁL svých pražských chlebodárců je to parazit na české společnosti a takových HNID je tady hafo

  OdpovědětVymazat