Reklama

čtvrtek 11. února 2016

Agenda 21 je daleko větší hrozba než imigrace - ta je jen pouhou předehrou


Vladimíra Levá Vítová
11. 2. 2016
Je nutné státem ukradnout jednu generaci dětí, následně je indoktrinovat, a nic, z čeho se těšíte a považujete za pravdu, nebude existovat...
...Totiž, jak praví vysvětlení autorů, více vzdělaní lidé mají větší příjmy a spotřebují více zdrojů, než ti chudí s nižším vzděláním. 


 
Agenda 21 je definována jako komplexní plán akcí, který bude probíhat globálně i lokálně. Jde o snahu vytvořit celosvětovou vládu a ukončit dosavadní suverenitu národních států. Stojí na filosofii tzv. udržitelného rozvoje. Je to dokument o 40 kapitolách, který má za úkol kontrolovat svět. Dokument je založen na sociálních kontrolních mechanismech. Největším problémem pro zlomení národní suverenity států je smysl pro národní cítění, a proto – v souvislosti s řízenou nelegální migrací – dělají globální a mainstreamová média na celém světě ze všech vlastenců bránících svoji zem fašisty.

Podstatou bude převýchova dětí k tzv. udržitelnosti a ekonomické spotřebě. Považte, že v této souvislosti nemají platit ani matematické zákony. Když se konsensem dohodnete, že 2+2 = 5, tak to prostě bude platit. To není legrace! Tak je to skutečně uvedeno v dokumentech Agendy 21 (Viz. Příručka: Znalost matematiky propojení, str. 84). Děti se tedy mají záměrně stávat matematickými (i jinými) analfabety, neboť právě to doktrína trvale udržitelného rozvoje nařizuje. Totiž, jak praví vysvětlení autorů, více vzdělaní lidé mají větší příjmy a spotřebují více zdrojů, než ti chudí s nižším vzděláním.

Takový je tedy plán OSN. Je určen k všeobecnému a absolutnímu úpadku lidských hodnot a k devastaci lidského života vůbec. Stojí na zásadě „obezřetnosti“, což znamená, že nejprve budete obžalováni a to až do momentu, než prokážete svoji nevinu. Plánují pro nás a naše děti život bez svobody, bez soukromého vlastnictví a počítá se se zrušením rodiny – děti mají patřit vládě. Pilotní příprava nyní probíhá v Norsku. Máme se stát otroky pod plnou kontrolou globální elity.

Vláda ČR Agendu 21 rozpracovala v prosinci 2004 do podoby Strategie udržitelného rozvoje. Tedy dvanáct let po Summitu Země v Rio de Janeiru v roce 1992, kdy byla Agenda 21 přijata. Tehdy se jednání zúčastnilo 172 vlád světa se 116 osobně přítomnými hlavami států anebo jejich zástupců. Avšak 2400 nevládních organizací s 17 000 lidmi tvořili paralelní nevládní "Globální fórum", které mělo na konferenci poradní status. Při implementaci Agendy 21 je totiž po státech vyžadována stálá a aktivní spoluúčast nevládních organizací. K samotnému přijetí Agendy 21 se vláda ČR zavázala v roce 1997 na Mimořádném zasedání VS OSN.

Na závěr se podívejme, kdo stál za přijetím Agendy 21 v naší zemi. V roce 1992 zastupoval tehdejší Československo v Riu federální ministr životního prostředí Josef Vavroušek. Vedl československou delegaci. Předsedou české vlády byl tehdy Petr Pithart. V roce 1997, kdy se ČR k přijetí Agendy 21 zavázala, byl premiérem Václav Klaus, ministrem zahraničích věcí Josef Zieleniec a ministrem životního prostředí František Benda. Definitivně rozpracovala a schválila tento – v podstatě vražedný - materiál vláda Stanislava Grosse v roce 2004, kdy byl ministrem životního prostředí lidovec Libor Ambrozek. V současnosti agenda spadá pod Radu vlády pro udržitelný rozvoj, jejímž předsedou je Bohuslav Sobotka.

Všem těmto lidem, tedy můžeme „poděkovat“ za to, jakou budoucnost pro nás - ale i pro sebe s svoje děti – přichystali, a ptát se jich, zdali vůbec tuší, co přesně učinili a stále činí? Aktuálně bychom pak měli požadovat okamžité odstoupení naší země od Agendy 21.

Dokumentární film s titulky zde:

52 komentářů :

 1. Pokud je to i jen zčásti pravda, pak to nelze komentovat. Autory a propagátory pohnat k zodpovědnosti. A obávám se, že vězení není řešení.

  OdpovědětSmazat
 2. Na likvidaci vzdělanosti v našem protektorátu se začalo "pracovat" již po "Slavné sametové revoluci".

  Třeba kreditní systém na vysokých školách, placení školám "za hlavu", nepostižitelnost ignorace a arogance žáků základních škol, to vše nás nasměrovalo k úrovni "vzdělanosti", jakou mají naši "přátelé" ze SS!!!

  U nich je maturant vzdělanostně na úrovni žáků našich devátých tříd. Pokud umí hrát fotbal(samozřejmě americký) nebo umí hrát košíkovou, nic jiného umět NEMUSÍ!!!

  Nezapomínejme na to, že pitomci a idioti se dají ovládat lépe, než jedinec chytrý a vzdělaný!!!

  O TO TADY JDE PŘEDEVŠÍM!!! Nevzdělance naženeme do fabrik "k pasu", dáme jim pětinu platu německého a jsme "za vodou". A idiot je spokojený, na nic se neptá, neodporuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak nesvéprávné, nesebevědomé blbečky se skloněnou hlavou vychovávalo především to slavné socialistické školství. Hlavně nevyčuhovat z řady, v ničem moc nevynikat, nelišit se od průměru šedé masy, nemít a neprosazovat svůj názor, slepě poslouchat autority, ...

   Smazat
  2. 12.11

   Je mi 47 let. Když jsem chodil do školy, v šesté třídě jsem uměl počítat se zlomky, v osmé počítat kvadratické rovnice. To jsme MUSELI umět. Jelikož jsem nedávno dostudoval další vysokou školu, vím, jak vypadá "vzdělanost" dnes. Studenti co dojdou z průmyslovek mají potíže se zlomky, o řešení rovnic ví NIC!! A ti z gymplů? Ti jsou na tom o trochu lépe, umí počítat se zlomky.

   Píši o tom, co vím!!!! Nikoli nějaké kraviny o "socialistických školách" - "jedna paní povídala". Doporučuji všem: PSÁT JEN O TOM, ČEMU ROZUMÍ!!!

   Až se tady bude probírat stavění zdí, budu mlčet. Možná, budete o zednických pracích, vědět víc Vy!!! :-)))))

   Smazat
  3. K 12:11:
   Jak muzes psat takove hovadiny? Byl jsem cely zivot ucitel a vim jak se pokazilo nase skolstvi po 89.
   Jeste perlicka: Po 89 prijela tetka z USA, rikala "hlavne si neberte priklad z americkeho skolstvi, to deti nauci akorat vyplnovat zadost o prispevek v nezamestnanosti".
   Myslim, ze uz jsme na tom pomalu stejne.
   Slavek

   Smazat
  4. Pro 12:11
   Ty jsi svéprávnej?Dost se obávám,že těžko!
   Na zvláštní škole kterou jsi navštěvoval se z řady opravdu moc vyčuhovat nedalo!!!!:-)))))

   Smazat
  5. 12:11 prokázal, že je výlupek novodobého školství, tedy "nesvéprávný, sebevědomý blbeček se vztyčenou hlavou", předvoj generace podle Barnettova plánu.
   Po 89. byla "západem" velmi dobře hodnocena vzdělanost našeho lidu, v současnosti se už naplno projevuje devastace školství, nejen tím, že čtvrtina studentů není schopna zvládnout maturitu z matematiky(=logika).

   Smazat
  6. Fagani by potřebovali, občas, výchovný pohlavek. Když jsme zlobili my, přilétla facka, nebylo to "na škodu".

   Dneska řeknete blbému frackovi:" Jsi blbej.", máte problém, když si jde stěžovat!!!
   Nikdo na hajzly nemůže, podle toho to vypadá. Frackové, kterým je 13 let kradou, dokonce už i vraždí!!!
   Jenže máme vzor, SS, tam je to normální:Krádeže, vraždy, debilita.

   Smazat
  7. Když dnes dáte budoucímu maturantovi otázku např. mám číslo 16, kolik je to procent ze sta, bude na Vás koukat, jako byste po něm chtěli vyzrazení státního tajemství. 20 procent bude složitě počítat, místo aby prostě vydělil 5. Neznají převody jednotek a když si na kalkulačce pracně něco vypočítají, nepoznají, když mají chybu v desetinné čárce, takže by byli schopni pro třicetimetrový pokoj nakoupit 3 km2 dlažby a vůbec by jim to nepřišlo divné. A bude hůř ...

   Smazat
 3. V článku je velmi stručně nastíněn skutečný plán Nového světového řádu - NWO, který se uskutečňuje již řadu let.
  Na světě žije asi 7 miliard lidí a je skutečností, že nerostné bohatství planety bude brzy vyčerpáno. Obyvatelstvo se má zredukovat na 1 miliardu méněcenné pracovní síly, s minimálními životními nároky. Nejvíce se má přetvořit náročná Evropa, která spotřebovává většinu světových zdrojů. Celý svět bude řídit "nejmocnější globální elita"! Vše, co děje kolem nás, války,terosismus, chaos, řízená migrace především, mísení vzdělaných s primitivy, likvidace klasické rodiny,kulturních a morálních hodnot,násilné odebírání dětí, podpora homosexuality, snižování úrovně vzdělávání, infikování lidstva novými a novými smrtelnými viry,vymývání mozků..... to vše je součást plánu,který etapově probíhá. Žádná konspirace, ale holý fakt!!! Naše generace už to nějak doklepe, ale naše vnoučata... Mimochodem slovanský národ,který je označen za "nejzlobivější a vzpurný" je určen k likvidaci úplně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hmm,hmm, a kdy přijde ten co už měl přijít a s nebeskými zástupy. Jako bych tušil mimozemský zásah,protože to,co jste napsal,to vypadá jako opravdu hodně zlé.

   Smazat
  2. No jasně, vždyť už teď jako stát nemůžeme nic, jen poslouchat vrchnost v Bruselu.Čert aby vzal podělanou eu. Okamžitě vystoupit, taky z válečného spolku nato.

   Smazat
 4. A 12:11 - přesně tak, jak vidno nesvéprávného, nesebevědomého blbečka, se skloněnou hlavou, se tomu slavnému socialistickému školství občas vychovat skvěle podařilo, aby mu poslušně "šlapat lajnu" a hájit vrchnost vydrželo po celý život. Bravo, gratuluji!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak vidno z komentářů - opět slavný osamocený KŮL v plotě. Dnešní školství vychovává nejhorší variantu blbců - sebevědomé blbce.

   Smazat
  2. Ono to školství nevychovává, ale ustupuje nevzdělaným a vzdělání vzdorujícím agresorům a psychopatům jak z řad studentů, tak i z řad jejich rodičů. Marek

   Smazat
 5. Soudruzi, rozhodující jsou výsledky, ne vaše žvásty. Vy jste to za 40 let vašeho slavného školství dopracovali k tomu, že jsme v roce 89 zaostávali o 20 let za Rakušákama a západem celkově.
  Zatímco na západě vychovávali kteativní IT inženýry, vy jste tu vychovávali armádu poslušných horníků, švadlen, hutníků, zemědělců... Udělali jste z nás rozvojovou zem, debilové jedni. A teď budete ještě rozdávat rozumy? Táhněte do prdele!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve školství jsme byli v době "plyšáku" velmi dobří, včetně matematiky a slohových a komunikačních schopností, o znalostech například v přírodních vědách ani nemluvě. Mluvila o tom i většina mezinárodních srvonání. K vážnému rozvalu a špatným výsledkům dochází právě až v popřevratové současnosti. To vám potvrdí každý učitel gymplu a středních škol.
   Vy jste přesnou ukázkou člověka bez dobrého vychování z rodiny a neschopného pracovat s daty. Lituji vás a především vaše nebohé okolí. To musí být chuťovka vás denně potkávat a bavit se s vámi. Fuj. Marek

   Smazat
  2. 14:03

   VÝSLEDKY, Marečku, VÝSLEDKY, to je to čeho se vám nedostávalo.
   Tuny nabiflovaných nesmyslů jsou ti k ničemu. Důležitá je použitelnost vzdělání v praxi. A tam byl západ stovky let před komoušským vzdělávacím systémem, které produkovalo zčásti nepoužitelné chodicí encyklopedie typu Ransdorfa a z větší části ty horníky, kuchaře, švadleny...
   Za komoušů bylo z principu nemožné aby se u nás objevili vizionáři jako Gates, Musk, Zuckerberg, Jobs a moře dalších
   Já lituji vaše nebohé okolí. Každodenní interakce s takovým komoušem musí být na sebevraždu.

   Smazat
  3. Bohužel jevy s uvedenými "vizionáři", kteří většinou na začátku své zářné kariéry ukradli nápady svým spolupracovníků a kamarádů před tím, než se udělali "obchodně pro sebe" nemají se vzdělávacím systémem téměř nic společného. Když si vezmete jakékoli srovnání úrovně školství ve světě, tak naše země jde rok od roku k horším a horším výsledkům. Mimochodem, všichni ti vaši "pravicoví idolové", co trousí podobné hlouposti jako vy, se zmíněného Randsdorfa báli a velmi neradi s ním chodili do veřejné diskuse, protože to většinou projeli a to především argumentačně. To jen tak na okraj. A devastací mnoha našich průmyslových oborů a jejich přeměnou v montovny německých koncernů jsme v postavení okupované kolonie, kde netřeba velkého vzdělání, stačí ty švadlenky, kočí a elektrikáři jako za Rakouska či Protektorátu. Myslím ale, že to vše jen nad schopnosti vašeho omezeného chápání. Marek

   Smazat
  4. Pro 14:13 - Má naprostou pravdu 14:03, "to fakt musí být chuťovka vás denně potkávat a bavit se s vámi. Fuj." Něco tak pitomého, jako jsi ty, mohlo vzniknout jen za posledních 26 let. Nejen školství bylo před 89. na mnohem vyšší úrovni, než dnes, s tím nic nenaděláš. Tak to prostě je.

   Smazat
  5. 14:13- také se divím, že jste se tak od nás ještě "neosvobodil".

   Smazat
  6. Hele IT brouk Pytlík nám tady bude přednášet jak je školství v USSA na vysoký úrovni a že tamní inteligenti z hlavy spočítají,že 10+10 je 100....nebo že Hitler byl komik.Tak tohle se tady neučilo ani na zvláštní škole,kterou jsi opakovaně navštěvoval,Všeználku!

   Smazat
  7. Marečku, samozřejmě že to nemá se vzdělávacím systémem nic společného. Teď už zbývá jen vysvětlit, jak to, že všechny nejvýznamnější firmy světa jako Microsoft, IBM, Google, Apple, Facebook, Intel, Tesla, Oracle, Amazon....., vznikly a rozvinuly se v USA a ne v ČR, Rusku, Polsku...
   Jistě si s vysvětlením této "náhody", Marečku, poradíš.
   A že Gates ukradl nápad na operační systém nějakému neznámému soudruhovi ze socialistické krajiny je jasné :-D

   Ransdorf byl s jeho konspiračním blábolením všem leda pro smích. S jeho "podnikáním" jakbysmet.

   Naše slavné "průmyslové obory" byly po rozpadu nenáročných socialistických a rozvojových trhů zcela v zadeli, západním firmám jako Siemens, Volkswagen, Sony,... naprosto nemohli konkurovat. V ničem.

   Smazat
  8. Tak znova!:
   Který národ nám podobný velikostí před rokem 89 uměl vyrábět trysková letadla,atomovbé reaktory,lokomotivy,trolejbusy,autobusy,traktory,radary(bez TAMARY by byli ussaci v prdeli i stím jejich neviditelným letadlem),motocykly,osobní auta,špičkové zbraně,tkalcovské stroje,zemědělské stroje,turbíny,nákladní automobily,námořní lodě,tanky,špičkové sklářské a porcelánové zboží....atd.A včil mudruj Pytlíku Všeználku.
   P.S.A to vše šlo na rozdíl od porevolučních volovin vyvážet!

   Smazat
  9. K anonymovi 13:35: debil jsi rozhodně ty a z americký prdele (to je tvůj slovník) ti nekoukají ani špičky bot. Kdybys nebyl takovej vůl, tak bys věděl, že z majetku (dnes už však jen z jeho podstaty) naší bývalé SOCIALISTICKÉ země žijeme dodnes a o rozkradení tohoto SOCIALISTICKÉHO hospodářství měl Západ zájem víc než enormní. Takže zmetku zalez zpět do svých sraček, které máš v hlavě,a už se tu neukazuj. Hajzle!

   Smazat
  10. 15:08

   Tak znova!:

   Nenáročné socialistické a rozvojové trhy kam byly dodávány naše výrobky se zhroutily a rozpadly. A se západními moderními a spolehlivými výrobky ty naše nesnesly srovnání.

   Každý si raději koupil Golfa než Favorita, TV Sony než Teslu, lokomotivy a trolejbusy Siemens než Škodu atd...
   V mnohých firmách se ječtě v 90. letech makalo na předválečných soustruzích a jiných mašinách. Podniky neměly know how, prostředky na nutné investice...
   Jediné co mělo cenu byla relativně kvalifikovaná a hlavně levná pracovní síla.

   Po 26 letech je nejvyšší čas aby jste se z toho komoušského blouznění konečně probrali.

   Smazat
  11. Speciálně tramvaje Siemens jezdící po Praze,ale i jinde nejsou vůbec poruchové,že?Je pravda,že se dost věcí dělalo po staru,ale fungovalo všechno na rozíl od těch krámů,kterých je plný náš rádoby demokratickej trh.
   Líp prostě už bylo.

   Smazat
  12. 15:20, je to nechutné, jak obhajuješ loupežníky, kteří by do nás ani nekopli, kdyby u nás nebylo co k rozkradení. Pravda je taková, že už nás vydudlali, a proto jejich zájmy postupují dále směrem na východ, přes mrtvoly. Jsi opravdu "chuťovka" pro vepře. Fuj.

   Smazat
  13. 13. 35 / 14,03nesmysl v testech žáků provedených na začátku devadesátých let jsme byli na sedmém místě na světě a pokud si přečtete zprávu o stavu školství vypracovávané na konci druhého milénia, najdete tam právě osnovy českých škol, mnohokrát zmiňované jako nejkomplexnější programové dokumenty vůbec. Je pro mě zvláštní záhadou, jak takoví breptalové jako se snaží jako kolovrátky opakovat nějaký prázdný nesmysl bez vztahu k faktům či paměti...

   Smazat
  14. 15:37

   Najdi si práci, blbe, zační podnikat, odjeď do zahraničí, cokoli. Hlavně už po 26 letech přestaň fňukat jak ženská s krámama. K ničemu ti to nepomůže. Na víc fakt nemáš?

   My jsme byli ti co jezdili po revoluci s prázdnými šrajtoflemi očumovat výlohy do Vídně, Mnichova,... Němci a Rakušáci byli ti kdo k nám jezdili s narvanými šrajtoflemi v Mercedesech kupovat co je napadlo.
   Ne naopak!!! To byl jasný výsledek a skóre vašeho úžasného vládnutí.
   Nad tebou by si i ten vepř odplivl.

   Smazat
  15. 16:03 radit jiným ti jde, sice špatně - (proč do zahraničí, když jsme tak skvělá, prosperující země?), ale sám se sebou si poradit neumíš. Nevěřím ti ani to, že jsi jezdil na západ něco "očumovat", protože jsi nejspíš ještě chodil po houbách, nebo ti teklo mlíko po bradě. Ten systém, který tak nenávidíš, byl daleko úspěšnější, než ten současný, který skomírá už po čtvrt století, většinu majetku rozprodáno, rozkradeno, dluh ČR 1,9bil.Kč,..., nemá cenu pokračovat, je to jen "házení perel svini". Všemi tvými bláboly mě utvrzuješ v jakém úpadku se nacházíme i ve vzdělávání. Teď můžeš "očumovat", co z naší země zbylo.

   Smazat
  16. 16:23

   Jsme prosperující země. Proto tady já žiji a ne jinde, i když jsou na rozdíl od doby vlády vás, komunistických sviní, otevřeny hranice. Když se tu ale tobě nelíbí, běž žít jinam. Třeba do tvého milovaného ruska. Proč se tady dobrovolně trápíš? Buď jseš debil nebo masochista.

   No nic, blbům jako ty není pomoci a musí ten zbytek svého nešťastného a zbytečného života za bolestného kvílení už nějak doklepat.

   Smazat
  17. 17:13 - ne, tak to není, věř mi. Raduji se ze života, protože to lze i v chudnoucí, rozkrádané, devastované(i morálně a vzdělanostně) vlasti, když mám potěšení z úplně opačných hodnot, než ty. To ty se trápíš. Jak - to jsi zhodnotil sám sebe v posledním odstavci (podle mě příliš shovívavě).

   Smazat
  18. Klaus a jeho soldateska nedali našemu průmyslu žádnou šanci! Nebyla žádná přechodná fáze, aby se podniky mohli kapitalizovat, aby si našli nové trhy. Přechod na tržní systém byl proveden surově, protičesky, vlastizrádně. Výsledkem je, že jsme koloniální montovna a téměř 500 miliard ročně odtéká někam na Kajmany a do jiných bezdaňových prdelí. Máme velmi nízké platy, nízké důchody, lidé ztratily většinu jistot, které dřív měli. Rozevřely se nůžky mezi lidmi a to po čase nemůže skončit dobře. Tato doba a systém přejí arogantním psychopatům (viz náš tollík - 'kůl v plotě').
   Příště to asi nebude Plyšák, ale Krvák.

   Smazat
  19. Ono nic není černobílé. Ty režimy nemá cenu srovnávat, každý měl jiné cíle. Peníze, luxusní zboží, nebyly prioritou tehdejšího režimu, i když pro mnohé lidi ano. Za mým kolegou přijel tehdy z Kanady kamarád. Když jsem si stěžoval, že žijeme v nesvobodě, tak mi řekl: „Vy si nevážíte toho, co máte. A svoboda? To se vám jen zdá. Nás zase masírujou jinak.“ Mně to bylo divné, ale dnes mu rozumím. Ani tu životní úroveň už nemají, jako v 70 tých letech, a ani tu svobodu co měli, už nemají. Když viděl startovat letadla z pole, tak byl lehce konsternován, že se to vyrábí v Rusku, kde přece ještě lezou po stromech.
   A co se týče vzdělání, kam to s ním dopracovali? Západ je zadlužený, nejvýnosnějším oborem je penězokazectví, USA před bankrotem, který nemůže nastat, protože dolar je podložený nejsilnější armádou světa. A to vycucávají všechny státy přes spekulace s dolarem. Jediné, co je drží nad vodou je tzv. kvantitativní uvolňování.
   Když slyším promluvit nějakého současného univerzitního profesora, tak se leknu. A ten, co se chvástá, že je katolická buzna, by si ty svoje knížky měl študovat někde v kotelně, a ne mezi lidmi, když se neumí chovat. Ten je už od pohledu odporný. Když jsem na ekonomce při promoci viděl ty ekonomické velekněze, kteří ze studentů vyrábějí papoušky neoliberalistických žvástů, tak jsem byl rád, že už jsem starý.
   PB

   Smazat
  20. Z Francie k nám před 89 jezdili experti na zemědělství a obdivovali fungování JZD (celostátní koordinaci v pěstování a chovu)a hlavně potravinovou soběstačnost. Cukr jsme vyváželi, teď dovážíme nekvalitní, pančovaný cukr, který ani pořádně nesladí. Cukrovary byly hned zbourány, další továrny rozkradeny, zničeny. Veškerá konkurenceschopnost byla cíleně zničena. Západ potřeboval jen odbytiště, konzumenty a levnou pracovní sílu. Za opravenou fasádou je dluh na několik generací a potravinová (nekvalitní potraviny - degradace zdraví), průmyslová, ekonomická závislost. Totalita v bledě modré.

   Smazat
 6. 13:35, míníš, že máme táhnout tam, odkud ses právě vysunul? Tak než se tam zase zasuneš, tak věz, že právě ty jsi jedním z důkazů že teprve poslední čtvrtstoletí je devastace nejen školství v pokročilém stadiu. Ale o tom ty nemůžeš nic vědět, protože v kedlubnách, kterou ty nosíš na krku se prohání pouze "vítr" z té části, kam zase zalezeš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní11. února 2016 13:56
   Už si tu zas trolle. Že si nedáš pokoj. Smrdíš tu stále stejně,jako psí hovno přilepené na botě.

   Smazat
 7. Já si myslím,že není možné slučovat odlišné stupně vývoje lidí a to především co se týče států. OSN naprosto většinově tvoří právě tyto státy,které vývojově za Západní civilizací zaostávají. Zase tu bude střet civilizací,.. pokud už k němu nyní nedošlo. Zase bude nezbytné bránit vlastní národ a ty národy,které jsou vám "bratrské". Lituji,ale nemyslím si,že by se ta mnoha set letá snaha o civilizační vývoj nejvyspělejších států světa měla podřídit potřebě těch,které ji nezvládly a nebo ji dokonce odmítají a uchylují se ke zvůli a násilí včetně toho válečného. O tom Bůh přece není. Vy lidé máte doslova povinnost jít směrem k němu,tedy vývojově výš,protože to je dobro,které v historii zdaleka takové nebylo. Návrat do historie není jen stagnací ale logicky i zánikem. Takže použijete vlastní přirozený pud sebezáchovy a budete se snaze Agendy 21 bránit. Přirozeně. Ale doufám,že ne příliš pozdě. Stále se vyplácí zůstat sám sebou.A myslet!

  OdpovědětSmazat
 8. Zejména druhý odkaz o policii za to stojí. Děsivé!


  ..........hledání pravdy, koho zajímá, všechno je jinak..........tak hledej jestli chceš

  Co se na nás hrne, aneb noční můra moderní Evropy

  https://atlara.wordpress.com/2016/02/02/co-se-na-nas-hrne-aneb-nocni-mura-moderni-evropy/

  Zachraň se, kdo můžeš! Policie ČR provedla sebehodnocení

  http://www.prvopodstata.com/2016/02/08/zachran-se-kdo-muzes/

  OdpovědětSmazat
 9. To,že vzdělanost dětí jde dolů,to již většina z nás ví a těm co to ještě nedošlo,nebo jsou placeni jako trolové je jejich věc.Nenechejme se jimi mást.Jak to vypadá v USA ve školách, nám předvádějí ve filmech.Jinak k NWO.Pročpak asi bylo vytvořeno EU.Centralizace moci a tím potlačování individuálních svobod a přenesení rozhodovacích pravomocí na úroven budování globální vlády.Centralizace moci,to vede k systému
  zvanému fašismus.Po 2 světové válce se do USA s jejich souhlasem dostalo mnoho fašistů.Mnoho z nich si američané dosadili na vysoká místa.V 60tých letech se fašisti zmocnili vojensko -průmyslového komplexu.Dnes je rok 2016.Kdo asi stojí v pozadí za všemi událostmi,které se nyní dějí.Musím říci,že to,co se v posledních měsících dozvídám mi dává dost zabrat.Ale všimněte si,jak
  Sobotka plní všechna nařízení EU. EU tvrdě vynucuje dohled nad internetem--šmírování občanů.
  Bude Sobotka v lajně s EU a nebo se zastane svých občanů a jejich práva svobodného slova--vyjádření se--Kdo vlastně pro koho pracujeJá vím jedno-pryč z EU--NATO--LM

  OdpovědětSmazat
 10. sudruzi "talk is cheap", jak rika nekdo jinde, pis o tom co vis, nejlepe cos sam prozil! no, zkratka v cssr jsem byl az po gympl, v jewsa jsem pak na college byl povazovan za einsteina ato jsem v rodne hrouzde byl jen prumer!!! tak asi tak!!! priklady na prani sdelim rad!
  dik amik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čau Amíku, doufám, že tam vynikáš doteď. (Pro případ, ze nemas ceskou diakritiku: Cau Amiku, doufam ze tam vynikas doted.) Marek

   Smazat
  2. vitej marecku, aaano diakritiku nemam, ale jeste ji umim i cist i psat! ne, v zemi byvalych neomezenych moznosti jewsa jiz nevynikam, jelikoz, ponevadz, protoze jiz jsem davno docollegoval, v pripade, ze bys me zkomolene inglish nerozumel, tak dostudoval!!!
   cau a dik zdravi amik

   Smazat
 11. Blbeček neví,co píše.Pokud si vzpomínáte,přesně ta
  jeho slova se objevovala po převrazě v médiích.On
  jenom papouškuje,co mu nařídí.Když se ho zeptáš na
  tryskové stavy,nebude vědět,o čem je řeč.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omluva -po převratě.Děkuji za pochopení.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. Majevský, je to blbý když je ti stranická knížka už k hovnu a ty nic neumíš, nemáš nikomu co nabídnout, neschopný losere. Co jsi těch 26 let dělal? Čekal na pečený holuby? Škrábal jsi se na prdeli a dloubal v nose? Čekal, že za tebe někdo něco zařídí? Kdo a jak ti bránil ve tvém rozletu?

   No jen houšť. Fňukej dál. Nic jiného než svrab a bídu si individua jako ty nezaslouží.

   Smazat
  3. 17:01 :-)))))) Pepčo Vyskočííí, řádíš dnes jako černá ruka. I ty jeden, z "bratrstva kočičí pracky", kdo ti to jen provedl, že tě urodil...

   Smazat
  4. 17:01 - toď pěkně zakomplexovaný psychouš. Nic neví, ale diskutuje jako nějaká komsomolka z padesátých let. Üžasný výplod dnešní doby. Nám stranické knížky nijak nepomáhaly, páč jsme je většinou neměli. Raději se běž na ně zeptat kapitánů naší společnosti. Tam jsou adresáti tvých nadávek. Naši místní diskusi už neotravuj. --- ták a teď zameč a vyskoč! Pavel P.

   Smazat
 12. Na internetu se body agendy 21 dají dohledat. Četla jsem je a jediné co mě napadlo, bylo, proč je vlastně socialismus kritizován, když OSN se k němu celosvětově vrací.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.