Reklama

.

.

sobota 6. února 2016

Američanka působící ve Švédsku ví, jak na to..... Vděk kupodivu nečeká.

6. 2. 2016

24 komentářů :

 1. Hm, tak ta musí Židy hodně nenávidět, když něco takového v současné chvíli vypustí do Evropy. Nějaká nejspíš provokace, která má za cíl radikalizovat a povzbudit hnědé pudy evropské. Asi aby měl někdo, kdo posiluje svou vojenskou přítomnost v EU důvod k zákroku. To by v tom byl čert, aby Evropa nezaplatila emerický dluhy - jak je koneckonců tradicí. Anglosaský svět je ve válce se zbytkem světa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty seš taky provokace,ty mudrlante jeden...

   Vymazat
  2. Bohužel se potvrzuje, že "kde je žid, tam je rozvrat". Skutečnost, že za úmyslem zničit Evropany pomocí imigrace jsou jako výkonná složka "elit za oponou" právě židé potvrzuje tzv. na plnou hubu další ŽIDOVSKÁ AKTIVISTKA židovka ANETA KAHANE....anebo, žeby to říkala jenom proto, aby povzbudila "hnědé pudy" jak říkáte ? Co myslíte?!
   https://www.youtube.com/watch?v=QuYKtwnzG7M

   Vymazat
  3. Tu přebrali od Stasi ... http://jdem.cz/bwrcn8

   Vymazat
  4. Nedávno se jakýsi Žid rozčiloval, že symbolem jejich vyvražďování je Osvětim, když většina Židů byla na Ukraině, v Polsku a Rusku zastřelena.

   Vymazat
 2. Tahleta babice je nenormàlní!
  Coudenhove-
  Calergi nacistka to je....
  je to prachsprostá hecířská sionistka...
  video je ovšem už známé a stokrát ohrané a
  peprně komentované...
  j.

  OdpovědětVymazat
 3. Stará informace. Ovšem na kvalitě hnusu to nemá vliv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta cynická jewrejská megera není žádná výjimka,stačí se podívat do nedávné minulosti na třeba:Goldu Meirovou,Madlu Albrightovou,Hitlery Clinton,"Jebavou Viki"Nulandovou a dalo by se pokračovat dál....
   To,co se děje s těmi imigranty,není vůbec žádná náhoda a zapadá to do akcí,dávno naprogramovaných a nevěřícím gújimským hlupákům před očima uskutečňovaných,dokonce se k tomu hrdě hlásí a své cíle vytrubují drze do všech stran už nejmíň 2 tisíce let a hlupci se nejsou schopni bránit a denně za to krvavě platí....
   Teď je na řadě zase,už poněkolikáté Evropa,do které sto let valí hnus a dekadenci s pomocí HollýÚdu a když je už řádně zkažená,ženou sem miliony středověkých,fanatických islámských primitivů s vůlí zavést do toho bordelu šaríji....jde jen o vyvolání co nejostřejšího konfliktu a svými pletichami a cizíma rukama dosáhnout svých cílů,tak,jak to předvádí na nešťastné Ukrajině....

   Vymazat
  2. Coudenhove-Kalergi zomrel v roku 1972 - jeho spomienka sa udržiava a jeho neter, Barbara Coudenhove-Kalergi, sa prihlásila už začiatkom roka prorocky ku slovu: Výmena obyvateľstva v Európe je "nezvratná", ako konštatovala 7. januára 2015 v denníku "Standard". A: "Európa dostane novú tvár, či sa to starousadlíkom hodí, alebo nie. Žijeme v ére sťahovania národov. Táto sa ešte len začala a s určitosťou nebude ešte dlho u konca." O niekoľko mesiacov začal nápor utečencov v Maďarsku a Grécku...
   http://afinabul.blog.cz/1601/slobodomurar-richard-coudenhove-kalergi-ii

   Vymazat
  3. Ta píča Coudehove-Kalergi dělala hned po listopadu šéfovou týmu ORF,který působil v Praze a byla pečená/vařená v naší ČT a i u Havla....taková bělovlasá fuchtle s lámanou češtinou,moc dobře si ji pamatuju....

   Vymazat
 4. Za touto řízenou invazí do Evropy stojí američtí židé, kterým napomáhají evropští židé. Snaha je zlikvidovat EU a EUR, aby zase Evropa spolu musela obchodovat za dolary. Je to akce na záchranu amerického židovského bankovního systému. Prvním úkolem je vyrvat z židovských rukou ČT, v rámci tzv. spacákové revoluce se spojili židé z různých stran, jen k tomu, aby ovládli ČT, zde o nich uslyšíte:
  https://www.youtube.com/watch?v=mdtTcRi9Xg4#t=644

  OdpovědětVymazat
 5. To video je z článku:
  Nejen Muslimové, ale i Židé si musí ve svých řadách udělat pořádek. Typy barevných revolucí

  http://aeronet.cz/news/nejen-muslimove-ale-i-zide-si-musi-ve-svych-radach-udelat-poradek-typy-barevnych-revoluci/

  Tam je toho ještě více a ještě jedno, o hodně zajímavější video

  OdpovědětVymazat
 6. Právě že muslimové jsou mladší bratři židů,tak jim mají pomoci rozvrátit křesťanskou Evropu.To zase v naši republice už to mají židé vyřešené.Majetky v cizině,hospodářství drží cizina a kompletní vláda,parlament,senát,soudy,obsazené židy.

  OdpovědětVymazat
 7. Proč by to měli být právě Židé, kdo bude Evropu zachraňovat?
  Kdo je o to (po)žádal. Který evr. národ o tom kdy hlasoval, aby měli odpovídající mandát? ..
  Takoví, jakou je ta US dobroserkyně ze Švédska, jsou pro Evropu větší hrozbou a zhoubou než-li samotní muslimové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou "Prorokoly sionských mudrců" v praxi.O nic jiného,než o ovládnutí světa a zotročení nežidů jim nejde.Daří se jim to přes finance,které zcela ovládli a s využitím podvodu s ničím nekrytým dolarem a vojenskou silou USA a na ně přilepených idiotských,zločinných režimů koncentrovaných v EU & Spol.
   Konkrétně ta praktika,prováděná mj.tou čarodějnicí,to ředění a rozvracení nežid.kultur všemi prostředky je přesně to,čemu v Izraeli tak žárlivě,rasisticky brání a vytvořili si k tomu systém apartheadu,jako kdysi v JAR.
   Až to lidem přeroste přes hlavu a naserou se,to zas budě kvičení a řevu o jejich nevině a ublíženosti.....

   Vymazat
 8. maly by ju hned odsudit za chystany statny prevrat.A umiestnit Breivikovi do cely on uz bude vediet co s nou ma urobit.

  OdpovědětVymazat
 9. maly by ju hned odsudit za chystany statny prevrat.A umiestnit Breivikovi do cely on uz bude vediet co s nou ma urobit.

  OdpovědětVymazat
 10. maly by ju hned odsudit za chystany statny prevrat.A umiestnit Breivikovi do cely on uz bude vediet co s nou ma urobit.

  OdpovědětVymazat
 11. maly by ju hned odsudit za chystany statny prevrat.A umiestnit Breivikovi do cely on uz bude vediet co s nou ma urobit.

  OdpovědětVymazat
 12. Anonym 11:52.
  Nedoporučuji číst, protože pak se radikálně změní pohled na dění v minulosti i současnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O to právě jde,uvědomit si stav věcí a přijmout nějaká opatření ke své záchraně.
   Ony ty dějiny i ty události,které jsme sami prožili,budou hned dávat jiný smysl a souvislosti....

   Vymazat
 13. Rád bych této sympatické dámě věřil, že Izrael zaujme vedoucí úlohu v přechodu k multikulturalismu. Ale současný přístup Izraele, k přijímání muslimů, toto mé nadšení Izraelem ochlazuje.:) P.K.

  OdpovědětVymazat
 14. prostě klasická židovská svině,kde je rozvrat,úchylnosti,dekadence=tam najdeš a má v tom prsty židák.židáci jsou vředem tohoto světa

  OdpovědětVymazat