Reklama

.

.

čtvrtek 4. února 2016

Americký ministr obrany označil Rusko za největší hrozbu nejen pro USA, ale i pro Evropu. Ta prý čelí tváří tvář ruské agresi. (Video s titulky)

4.2.2016 Aeronet

Kola Bilderbergu a Trilaterální komise se zadřela a zažila neobvyklou věc. Na půdě Washingtonského ekonomického klubu vyrostla nevídaná alternativa, která převzala kontrolu nad Pentagonem. Washingtonský ekonomický klub je think-tank platforma amerických neo-cons (a sponzorů), kde se jako na orloji střídají na přednáškách špičky FEDu, fondů George Sorose a nejvyšších současných i bývalých amerických i zahraničních politiků, zaznělo do světa zásadní prohlášení amerického ministra obrany Ashtona Cartera, který přednesl seznam největších hrozeb pro USA a zároveň představil rozpočtové požadavky Pentagonu na rok 2017. Podle Cartera představuje Rusko v současné chvíli největší hrozbu pro USA. Na druhém místě je Čína. Na třetím Severní Korea. Na čtvrtém Írán. A až na pátém místě je Islámský stát.

Americký ministr obrany označil Rusko za největší hrozbu nejen pro USA, ale i pro Evropu. Ta prý čelí tváří tvář ruské agresi. Z tohoto důvodu požaduje Pentagon mohutné 4-násobné navýšení zbrojního rozpočtu pro Evropu. Celkově jde o částku 3.4 miliardy dolarů. Je zcela evidentní, že Barack Obama už zcela pozbyl kontroly nad ministerstvem obrany USA, které už řídí pouze vojáci v čele s Carterem a lobbistické kruhy a think-tanky, které teď dělají v USA de facto stínovou politiku vedle oficiální Obamovy vlády. Ministr obrany USA Ashton Carter při projevu ve Washingtonském ekonomickém klubu

Washingtonský ekonomický klub je nátlaková organizace v rámci NWO, která sdružuje americké národní elitáře. Profilace klubu je silně militaristická, nastavení je zcela zjevně proti-globalistické s důrazem na zachování americké superiority ve světě. V poslední době se ukazuje, že americké elity v USA nabývají na nezvyklé síle. Globalizační proces v USA se zadrhává, Barack Obama, který měl být garantem tohoto procesu, je rok před volbami už doslova odstaven od moci. Nedostává se mu už ani velkého prostoru v televizi, a to ani v Evropě, kde média taktéž ovládají američtí národní elitisté.

Zbrojení v USA je teď klíčovým tématem číslo jedna. Nový prezident USA bude muset získat podporu amerických elit, a tím pádem podporu zbrojařů. Globální struktury v USA zažívají ránu za ranou a chvílemi se zdá, že globalizace v USA končí. Prvky nutné pro implementaci globálního systému NWO v USA se nedaří implementovat do legislativních a následně ani řídících procesů. Americká střední třída zchudla, ale nepodařilo se v USA vytvořit závislost občanů na státu, ani zrealizovat z USA socialistický stát, který je nezbytným atributem globálního modelu NWO. Co se daří v Evropě (autogenocida civilizace islámskou migrací), to se zadrhává v USA. Americké elity nechtějí globální model NWO, chtějí zachovat elitistický model světa s americkou superioritou v řídící úloze.

Zchudlá Evropa se má stát pro USA v budoucnu náhradou za Čínu jako levná montovna a výroba, za jejíž produkci a dovoz do USA budou USA v rámci TTIP evropanům platit, jak jinak, nadále svými natisknutými papírky, protože Čína k tomu již v té době ochotná nebude. Zbrojení a strach z Ruska pomůže posílit americký vliv v Evropě na místní politiky. Servilita a koberečky, role amerických velvyslanců jako státních protektorů je viditelná už dnes v mnoha zemích Evropy. Nejvíce v Německu v poloze servilní Angely Merkel, ale také v ČR, kde americká ambasáda dokonce zasahuje už i do chodu státu, a to nejen skrze neziskovky, ale doslova přímo, viz. akce Proti korupci. Zbrojní výdaje vybraných zemí… čísla hovoří za vše…

Vidět Rusko jako nepřítele, zatímco Evropa čelí nájezdu milionů migrantů, v jejichž řadách jsou bojovníci Islámského státu, to je opravdu úlet. Ale pevné sevření amerických elit, jak drží evropské politiky, je vidět všude. Vydírání pomáhá i špionáž a sběr dat o celé Evropě, o všech občanech. Mohutný data-mining zajišťuje nový operační systém Windows 10, který je navržený od základu, jako stroj na sběr osobních dat a citlivých údajů. I proto společnost Microsoft opět nutí uživatele na celém světě, aby si Windows 10 nainstalovali, právě před 2 dny vyšla zpráva, že Microsoft začne tento měsíc v rámci Windows Update nabízet instalaci Windows 10 jako doporučenou aktualizaci, spolu s ostatními záplatami.

V rámci NWO je šachová koncovka již zahájena. Nejprve byla občanům odebrána možnost se bránit na úrovni národů (likvidace armád v 90. letech v Evropě), nyní přichází i o možnost bránit se na úrovni osobního soukromí (sběry dat, evidence, čipy, biometrie v pasech, elektronické občanky) a už nelze si pomalu ani bránit vlastní životy (zákazy pepřových sprejů, doporučení ženám, aby nevycházely večer ven). Spatřovat v takové situaci Rusko jako nebezpečí č. 1 pro USA nebo pro Evropu je naprosto absurdní a nevídané.
-VK-

26 komentářů :

 1. Chudák nebohá :D :D :D

  OdpovědětVymazat
 2. Hrozba je válečná strategie USA už 200 let.nepočítáme zničené životy .

  OdpovědětVymazat
 3. Putinovi budete líbat ruce , až bude čistit evropu od sarančat , tak to je .

  OdpovědětVymazat
 4. Ten amícky pistolník ať raději nelže a drží hubu a moč a nenavážel se do Ruska!!!
  USA V KONCÍCH - ŠOKUJÍCÍ FAKTA
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. USA vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.
  Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  •200 let terorismu USA:
  www.olser.cz/9947/200-let
  •agrese USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  •Kenneth O’ Keefe v tom má jasno:
  www.hlavnespravy.sk/kenneth-o-keefe-v-tom-ma-jasno-uplne-na-rovinu-o-tom-ako-dnes-funguje-svet/726485
  Státní dluh USA překročil 19 biliónů dolarů
  Tato úroveň byla dosažena již na konci ledna. Částka činí zhruba 103% HDP. Z celkové sumy připadá 13,7 biliónů dolarů přímo na veřejný dluh, který mají firmy a jednotlivci. Dalších 5,3 biliónu tvoří vnitrostátní zadluženost vlády u Federálního rezervního systému. Během prezidentství Obamy se dluh státu téměř zdvojnásobil, když se zvýšil o 8 biliónů dolarů za 7 let.
  •V USA je bez práce 41% populace v aktívním věku.
  •40% Amíků má ušetřeno maximálně 500 dolarů (12.300 Kč).
  •28% Amíků nemá žádné úspory.
  •V celých USA je skoro 10 milionů domácností, které nevlastní ani jeden účet v bance.
  •22,5% Amíků je negramotných.
  •Bezdomovectví rodin vzrostlo o 23%.
  •Počet Amíků žijících v chudobě během 4 let vzrostl o 6 milionů.
  •Střední příjem domácností už 4 roky za sebou klesá - snížil se o výše $4000 (98.480 Kč).
  •62% Amíků ze střední třídy uvádí, že snížili výdaje na domácnost.
  •85% příslušníků střední třídy tvrdí, že je těžší udržet si standard, než tomu bylo před 10 lety.
  •V USA žije čas od času 77% občanů od výplaty k výplatě.
  •Jeden ze 4 amíckých pracujících nosí domů výplatu, která odpovídá kritériím pro chudobu nebo je ještě nižší.
  •V současnosti lze za „dobrou práci“ označit méně než 25% všech prac. míst v USA a toto číslo klesá.
  •20,2 milionů Amíků vynakládá více než 1/2 svého příjmu na bydlení. To znamená 46% nárůst od r. 2001.
  •Mnoha Amíkům během 12 let se zvýšil účet za vodu 3x.
  •Cena elektřiny v USA roste 5 let rychleji než celková míra inflace.
  •V r. 1999 mělo 64,1% Amíků zdrav. pojištění placené zaměstnavatelem. To se teď vztahuje jen na 55,1%.
  •Pojistné na zdrav. pojištění rostlo v letech 2011-2012 rychleji než celková míra inflace.
  •Podle výzkumu plánuje 10% amíckých zaměstnavatelů ukončit financování zdrav. pojištění svých zaměstnanců.
  •Celková částka všech hypoték v USA je 5x vyšší než před 20 lety.
  •Celková částka všech spotřebitelských úvěrů vzrostla od r. 1971 o 1700%.
  •Celková hodnota všech studentských půjček v USA přesáhla hranici 1 bilionu dolarů (24,62 bilionů Kč).
  •Přibližně třetina všech Amíků neplatí včas své účty.
  •Více než 100 milionů Amíků využívá minimálně jeden sociální program provozovaný federální vládou.
  •25 milionů dospělých Amíků bydlí doma u rodičů.
  •Během recese přišlo amícké hospodářství o více než 220.000 malých podniků.
  •V r. 2010 byl počet nově vzniklých prac. míst v nových podnicích ve srovnání s r. 2000 méně než poloviční.
  •Přibližně 57% dětí v USA žije v domácnostech, které jsou považovány za „nízkopříjmové“ nebo „chudobné“.
  •V USA žije kolem 100 milionů občanů, kteří jsou považováni za „chudé“ nebo „blížící se chudobě“.
  •14% Amíků je na potravinových dávkách, protože mnozí pracující Amíci mají příjem nižší než tisíc dolarů.

  OdpovědětVymazat
 5. Pane ministře, kde to žijete ? Koho jste potkal a co vám to nalhal. Má vlast jen jednoho nepřítele má a ten se nepřátelí s Rusama !!!

  OdpovědětVymazat
 6. Tomu uvěřím, až uvidím stát ruský tank před barákem. Zatím se nám ale po silnicích prohání americké mašiny. Tak že " z vonku to vyzerá", že nás sice někdo okupuje, ale Rusové to nejsou.

  OdpovědětVymazat
 7. ČŮRÁK ASTON SI MYSLÍ ŽE HO NĚKDO V EVROPĚ BUDE POSLOUCHAT ??
  AŽ SE TADY OBJEVÍ TAK MU AKORÁT NAKOPEM TU JEH BUZERANTSKOU PRDEL FAKT NÁS TI ZASRANÍ USÁCI UŽ DOST SEROU !!!

  OdpovědětVymazat
 8. Je to banda ubohých a neschopných trotlů, kteří neumí nic jiného než harašit zbraněmi a vyhrožovat ostatním státům na větě.

  Takových už bylo co chtěli ovládnout celý svět a kde všichni skončili. Všichni dostali přez držťku a nakopáno do prd..ele.

  OdpovědětVymazat
 9. Ví vůbec ten chudák, kde Evropa vlastně leží? Proč by Rusko napadalo Evropu, vlastních starostí má teď víc než dost.

  OdpovědětVymazat
 10. Správně by mělo být, že Rusko je "největší hrozbou pro zájmy USA v Evropě". Jinými slovy pro to, že by se Evropa mohla vymanit z pod US nadvlády a stát se svobodně jednající území.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A spojencem Ruska. Určitě bychom byli ve větším bezpečí.

   Vymazat
 11. Panebože ,co to mele...co to je za dalšího blázna!jak to ,že se už konečně proti tomu neco
  nedělá ?-zvláště teď ,kdy byl objeven nový zaručený lék
  proti parazitům v těle -dokonce to funguje i na
  palici! (oxyd chloričitý) pár kapek do vody a màš
  v kebuli zase místo pro zdravé myšlenky!
  Nejlíp by bylo na něj vylít celý kýbl!!
  vlaštovka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rada bys v Praze opet vitala nemyte ruske tankisty, vlastizradna kravko ?

   Vymazat
  2. Ad 5.15
   Vlastizrádný volku, poslední ruské vojáky jsme tu měli před 25 lety. Zato ty americké loni. Dvakrát.

   Vymazat


  3. Anonymní5. února 2016 5:15

   Nauč se debile hlavně česky a neopruzuj.

   Vymazat
  4. Skutečně bych je tady rád vítal, i kdyby byli nemytí. Protože to je jediný přítel, který nás nikdy nezradil a který by byl schopen nás ubránit. Teď bude nešťastník z 5:15 žvanit o r. 68. Nebýt toho, že k nám přišli (a další vojska Varšavské smlouvy) tak tu ten korporátní fašismus máme 48 let místo 26 . T

   Vymazat
  5. Co to má být s tím oxidem ?? Odkdy se prostředek na chlorování vody používá jako lék ? Jestli to má být vtip, pak jsem ho nepochopil

   Vymazat
  6. 12:30
   ....MMS,CDS2 -pouč se,je to fakt dobrý!
   j.

   Vymazat
 12. Pravda je že USA už ale nemá žádnou supr moc něco udělat je to pouze jeho žvanění aby mu kongres uvolnil dálši prachy ! On nemá zájem ničit v Syrii Isis ale přepravovat svoje lídry a vojensky odborníky velitele se severní Sýrie letadly do Saudí jelikož za vycvičení dali 5. Mil a tyto drazí dětičky musí dostat se Syrského bordelu ven a použit jinde než -li je Ruské bombičky rozmáznou!

  OdpovědětVymazat
 13. Ty anonymní ksindle neurážej moji kamarádku Jitušku a dej jsi zpátečku směr Albánie ! Myslíš že nikdo zde neví odkud jsi dolezl smetáku ????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni!🌸
   zdravím do země třešňových květú !
   vlaštovka

   Vymazat
  2. Poslala jsem Ti kytičky
   ,ale neobjevilo se to!
   Třeba Ti je dám někdy osobně !
   jituš

   Vymazat
  3. Monika Ikema:
   Na Tvou počest budou v tomto roce ode mne
   zakoupeny sakury!
   Budou se chvět ve větru a roznášet své nádlerné květy míru a přátelství!!!
   j.

   Vymazat
 14. No, pokud je naše bezpečnost založena na myšlení takových pomatenců, jakým je tento A. Carter, tak nás potěš pán_bu ...

  OdpovědětVymazat
 15. Zasraná, prolhaná, zločinná Amerika!!!

  OdpovědětVymazat