Reklama

.

.

úterý 2. února 2016

Asistovaná sebevražda Evropy

2. 2. 2016

32 komentářů :

 1. Sobotka již podal prst a tím je ta apokalypsa zahájena i u nás, aniž bychom si toho všimli. Pro uhájení existence je nezbytné odstranit Sobotkovu ČSSD z vlády. Co nejdříve, jiné cesty k záchraně není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Má to vůbec cenu to stádo blbů zachraňovat? V hospodě nadávali řemeslníci, že platí daně i z nezaplacených faktur a tak jsem se optal, koho volili? Že prej nikoho, že to nemá cenu chodit k volbám, že se nic nezmění. Do hajzlu s nima.

   Vymazat
 2. TADY NEPOMŮŽE ANI ODSTRANĚNÍ CELÉ POLIT.TŘIDY S JEJICH STAROU POLITIKOU,KDY POHLAVÁRY STRAN

  řidí diversanti ve stranických vedeních,počinaje komunisty a konče tzv.křestany z KDU,přičemž je pan ANO BUDE LÍP hnaci silou směřující likvidaci demokracie a k finanční oligarchické TYRANII.

  POUŽITÁ METODA UPRCHLICKÝCH INVAZORŮ SE NEZASTAVÍ

  Občané totiž stále nechápou,že se politická třida křiváků staví proti sobě dvě náboženství,přičemž BIBLE vyprávi přiběhy se začátkem a koncem,kdežto KORÁN je vlastně jen snůškou přikazů,které SE UČI invazoři NAZPAMĚT a mají charakter zákonů. Ty jsou z doby středověku,kdy byli muslimani nejúspěšnějsí v podžezávání krkú křestanů a nyní je NWO z USA angažovala do křižácké výprava NARUBY s cilem totálního zničení států EU, přičemž na mistě EVROPY vznikne kalifát.

  K TOMU,ABY SE TO ZBRZDILO,JE MOŽNÁ JEN JEDINÁ CESTA.Nepůjde přizpůsobit muslimy NIKDY zvnějšku koránu, konánim milosrdenství a platit jim.Je možné je přizpůsobit jedině z vnitřku KORÁNU.To však KORÁN zakazuje a každý kdo se o to pokusí bude zabit.

  Stalo se však něco zvláštního. Matka MERKELOVÁ se stala novým PROROKEM a pozvala svoje musulmany k sobě.Nyní se tento proud nemůže zastavít a nepomohou ani šestimetrové ploty.
  Protože paní MERKELOVÁ je jejich novým Prorokem JE JEJÍ POVINNOSTÍ STŘEDOVĚKÝ KORÁM MODERNIZOVAT a KÁZAT muslimům ,že nesmí šiřit KORÁN tím,že budou znásilnovat křestanky,aby s staly po desátém nznásilnění musulmankami a rovněž musí přimo v jejich minaretech VŠEM ŘICI,že milosrdenství není to,že musulmani nechají křestany naživu a nebudou je zabíjet dřive nebo později

  ZÁVĚR.Paní MERKELOVÁ už dávno není žádná Kancléřka,protože se zabývá zvánim muslimů K SOBĚ a ničim jiným. Musí HNED odstoupit,jinak za ní bude putovat nejen celá ARABIE,ale i AFRIKA.Nepomůže ji ve funkci kancléřky zachranovat instalací ostnatého drátu na VŠECH HRANICÍCH ,či zničení celého Shengenského prostoru ,včetně ekonomické devastace EU a demolice celého německého sociálního státu.

  JE TO TOTIŽ JEN ONA SAMA,KTERÁ NYNI BUDE MUSET ZREFORMOVAT KORÁN ZEVNITŘ,PŘIČEMŽ JE NADĚJE,ŽE ZA TO NEBUDE ZABITA,PROTOŽE SE STALA NOVÝM PROROKEM.alláh akbar.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hluboký omyl. Základní tezí koránu je, že korán je dokonalý a nedotknutelný. Tudíž nesmí být ani diskutován.

   Vymazat
  2. Je načase ocenit přinos židů,nebot to budou oni,kterým se sice podhazue,že jsou tou invazí ONI vinni,ale také budou v budoucim kalifátu EVROPA možná znovu JAKO PRVNÍ povražděni.

   Vymazat
  3. Máte pravdu,na otázku,kterou dali musulmanovi, zda se nestydí brát beze studu podporu od nevěřicíc psů odpověděl.

   TYTO PENÍZE JSOU OD ALLAHA a nikoli od křestanských danových poplatníků.

   Vymazat
 3. Zdegenerovaná západní Evropa bude muslimská a dá se očekávat, že nás bude ohrožovat. Musíme opustit EU, co nejdříve. Ta naše „elita“, dokonce ještě nahlas přemítá, že bychom měli přijmout Euro, když jsme to kdysi slíbili. Zvlášť ODS a ČSSD jsou v tom aktivní.
  Střední a východní Evropa musí držet pospolu. Budoucnost máme jenom jako V4, nebo něco podobného, s přátelským Ruskem za zády.
  Čím dříve budou předčasné volby, tím lépe. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A KOHO BUDETE VOLIT,

   když vám znovu ukradnou vadnými zákony nejen váš hlas a tedy i vaši moc,aby jste zjistil až poté,že se s vámi vami zvolení politici nejen nehodlají bavit,ale dostanete i jmémo LŮZA.

   Vymazat
  2. Anonymní3. února 2016 2:07
   „A KOHO BUDETE VOLIT,“
   Já budu volit Okamuru. Jistě se na něm dají najít blechy, jako na každé osobě, ale za někým je třeba se sjednotit. On, od doby kdy začínal na webu hlásat své názory, jako bloger, od nich dodneška neuhnul ani o píď. Domnívám se, že jeho recept, tj. referendum a odvolatelnost politiků, je demokratickým lékem, proti rostoucímu bezpráví občanů. Pak už zbývají jenom nedemokratické dryjáky. P.K.

   Vymazat
  3. 2.36 OKAMURA NECHÁPE,ŽE SE MUSÍ SPOJIT S OBČANY VOLIČI A ZAJISTIT SI SVŮJ STRANICKY WEB JAKO ZDEJŠI NR

   kdyby já byl na jeho místě udělal bych vás všechny mými poradci a to by jsme tu polit.třidu hnali spolu svinským krokem do kozího chlívku.Okamura to vzděláni nemá,je individualista a předvádí se svým Šrot programem a tím,že prý pohoni ty invazory.NEPOHONI a ještě ze sebe dělá v Parlamentu šaška.Chybí mu NAŠE NOVÁ SILA HzNR a VzV.Kdyby byl co k čemu,když uř neumí ani udělat podobný web jako NR a posilá všechny do facebooku tj do lampárny, tak by se měl objevit tady mezi námi, ale na to je přiliš zpupný,stejně jako všichni POLIT. šmejdi s jejich STAROU POLITIKOU.
   No a chybí nám občanům jen málo,vezmme si za přiklad ty chudé AMERIČANY,kteři rozbiji své prasatko a investují jeho obsah tzv CROWDFUNDINGEM do svých polit.stran a zkusí třeba i poslat celou polit.třidu pozorovat jak rostou ředkvičky ZDOLA.Ostatně u ODS a TOP malé strany se to podařilo a nyní je na řadě vlezdoprdelistická ČSSD..

   Vymazat
  4. Anonymní3. února 2016 11:32
   „Chybí mu NAŠE NOVÁ SILA HzNR a VzV“
   Vaše výhrady jsou namístě. Až na to, že bych neřekl, že ze sebe dělá šaška. Zatím nedostal dost hlasů, tak na něj vládní strany, které mají většinu, samozřejmě kašlou. Ale díky svým aktivitám (ač momentálně odsouzeným k nezdaru), ho alespoň pozná širší veřejnost. Ale on dokázal, že slovo referendum, přestalo být pro politiky nevyslovitelné. I když je u nás více skupin, které chtějí nějaké prvky přímé demokracie, výsledky nemají a ví o nich jenom hrstka jejich nejbližších.
   Proto se domnívám, že je třeba se sjednotit za Okamurou. Jistě rád přijme nějakou pomoc, sám nezmůže nic. Když se dohodnete na spolupráci, bylo by to super. P.K.

   Vymazat
  5. 13.32HzNR MÁ JEDINÝ BOD PROGRAMU,ZAJISTIT VÍTĚZSTVÍ VŠECH POLITIKŮ A TEDY I OKAMURY

   problém je,že se ON nedokáže spojit přimo z voliči,aby jeho PROGRAM byl přizpůsoben věci VŮLE LIDU VŮLE BOŽI.Samozřejmě,že on sám ze sebe šaška nedělá,ale kvůli tomu,že nedokáže komunikovat NA SVÉM STRANICKÉM WEBU,KTERÝ MÁ ZABLOKOVÁNY DISKUZNÍ RUBRIKY, nebo alespon tady s OSV voliči,budou z něho dělat šaška ostatní šmejdi z polit.třidy.Rovněž si všimněte,že všechny polit.strany chtějí ZÁKON O REFERENDU ovšem bud takový,který je od samotného začátku k nepotřebě, nebot nesplnuje požadavek OSV 50 000 PODPISŮ jako na presidenta.Toho se žádat OKAMŮRA NEODVAŽUJE.Ono totiž voliči nemají tolik času,musi živit rodiny,aby co pět minut opravovali legislativní šrot produkovaný přiživníky,kteři se za naše peníze popelí v PARLAMENTU a jen tak nízký počet podpisů je možná odradi od pokračování v roli škůdců REPUBLIKY.V dialogu na toto téma je OSV a její část HzNR, připravena pokračovat při každé dalši přiležitosti-pokud přispěvky zajdou za obzor.Rovněž jsme i na dalšich NÁRODNÍCH WEBECH.

   NEJSME TU PROTO,ABY JSME SE DOMLOUVALI O SPOLUPRÁCI KDESI NA EMAJLECH,ALE PŘIMO BUD NA WEBECH POLIT.STRAN.Ovšem tito křiváci se spolupráci s voliči přimo ZOUFALE brání a odkopávají zpupně voliče na Facebook,tedy do lampárny... POKUD TO DOKÁŽETE zkuste našeho oblíbence OKAMURU dostat tady,když už sám tomu nerozumí a zablokoval si diskuzi na svém stranickém webu.

   Vymazat
  6. Anonymní3. února 2016 16:38
   „Rovněž si všimněte,že všechny polit.strany chtějí ZÁKON O REFERENDU“
   Tady jste absolutně vedle. Všimnul jsem si, že zákon o všeobecném referendu chce pouze T.Okamura. Ostatní buď nechtějí referendum vůbec, s tím, že jsme zastupitelská demokracie, nebo připouští jednorázová, vládou schválená referenda, k nějaké konkrétní události. ČSSD si sice zákon o referendu dala do volebního programu, ale stále se tomu neměla. Až nyní Dienstbier spáchal účel neplnící paskvil. Chce omezovat témata, ke kterým by se referenda mohla vyhlašovat a také požaduje příliš mnoho podpisů, pro vyhlášení referenda a také vyžaduje, aby referendum bylo platné, určitou účast voličů, což se při volbách nepožaduje. Prostě snaží se splnit bod programu, aniž by dal lidem odpovídající zákon.
   Také s Vámi nemůžu souhlasit, že se T.Okamura odmítá scházet s voliči. Naopak kdekoliv ho pozvou, tak za voliči jezdí a má přednášky. Také na oficiálních stránkách máte emailovou adresu, kde se můžete spojit. Jestliže toto přehlížíte a vyžadujete nějaký speciální kontakt, potom to je Váš problém. P.K.

   Vymazat
  7. 18.58 MUSÍME SE TADY VÁM DRAHÝ PANE PK SMÁT.JSTE ZŘEJMĚ OBĚTÍ OHLUPOVÁNÍ

   Není pravdou,že se objeví tam,kde ho jeho občané tedy možná jeho i voliči pozvou.Důkazem je,že je asi pyšný a mezi námi tady na NR se přes naše srdečné pozvání objevit ASI NECHCE.

   TO JE JASNÝM DŮKAZEM,ŽE O ROZSÍŘENÍ SVÉ VOLIČSKÉ ZÁKLADNY NEMÁ ZÁJEM
   Důvodem je i jeho na koleně sbitý ohlupovací PRÝ PROGRAM,který je snůškou jeho přání a není divu,že si z něho A TEDY I Z JEHO VOLIČŮ Parlament dělá šaška.
   Přičinou je i to,že namátkou vybere HzNR třeba ,že v jehoPROGRAMU vůbec nemluví o FORMULACI ZÁKONA O REFERENDU S 50 000 PODPISY,ale píše jen slovo Referendum a proto mu asi nikdo v tom Parlamentu nerozumí.Dále v bodě 6.píše,že prý NEDOVOLÍ,ty lichváře.No to je pro bandy lichvářů skutečně odstrašující. ZKUSTE HO SE ZEPTAT JAKOU SILOU.Podporu voličů nechce,tak zase přes to jeho přání přejede vlak.Dalši znak nesmyslného počinání je jeho bod 8.ve kterém snad žádá Sociální stát,ale opět je jasné,že nejen,že neví co to je,ale nenapadá ho ani,aby to jedno slovo žádal do PRVNÍHO BODU ÚSTAVY,kde ho parlamentní šmejdi vytunelovali.

   OPAKUJEME DŮRAZNĚ,ŽE NEBUDEME EMAJLOVAT,JAK SI TO PŘEJÍ VŠICHNI POHLAVÁŘI STRAN.

   Je to totiž dalši nesmysl.Poslanci si nám stěŽují,že je zaplavují stovky emajlů a oni z toho jsou už pološilení.Když jim však řekneme,aby zajistili otevření zablokovaných diskuznich rubrik na jejich webech SDĚLUJÍ,ŽE JE TO ZÁLEŽITOST APARÁTŮ STRAN a oni jsou před nimi bezmocní a tedy vlastně k ničemu, nic nemohou zajistit.

   TAK SE STALO,ŽE SLOVO LIDU NENÍ A NEBUDE SLOVO BOŽI,dokud nevykoření sami občané STAROU POLITIKU.Jak se zdá i OKAMŮRA k ní chce dále patřit.

   Vymazat
  8. Bohužel, tady již používáte tvrzení, která nelze ověřit. Proto nemůžu napsat, že to tak není, ale můžu napsat, že jsem přesvědčen, že ta Vaše tvrzení jsou nepravdivá a účelová.
   Okamura požaduje referenda, která nebudou omezena na pouze nějaké specifikované oblasti, vyžaduje, vyžaduje, aby umožňovala odvolat politiky, aby referendum nebylo zneplatněno nízkou účastí a požaduje přijatelný počet hlasů, pro vyhlášení referenda. To vše, na rozdíl od Dienstbiera, který prosazuje takový zákon o referendu, který přičítáte Okamurovy.

   http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1126672097-otazky-vaclava-moravce/214411030500330/obsah/317439-jiri-dienstbier-cssd-ministr-pro-lidska-prava-rovne-prilezitosti-a-legislativu-tomio-okamura-usvit-predseda-hnuti

   Jestliže všechny přínosy Okamurova referenda chce schodit tím, že Vám by se líbil k vyhlášení počet 50000, tak činíte více škody, než užitku. Je to jeden z kompromisů, který přední bojovník za referendum, učinil, aby alespoň trochu otupil minici všech nepřátel v celém parlamentu. P.K.

   Vymazat
  9. 14.12 DEJ SENOCHRUPOVI ROZUMY,ON BUDE STEJNĚ CHTÍT SENO.

   Pokud si pan OKAMURA chce dělat bábovičky na vlastním písečku,je to jeho věc.

   TO CO JSEM TU ZA OSV NAPSAL PLATÍ.Nebudeme se tu dohadovat o puncošce.Běžte s těmi destrukcemi do Parlamentu...a to budu slušný.

   Vymazat
 4. Cesi pripravte se na SMRT ! To neni nic noveho, co se deje.
  Belosi v JAR, zazili toho vseho maximum !

  Nikdy ! Do posledniho dechu, nezapomente na ty, kteri to zosnovali a nikdy nezapomente na vyrovnani uctu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HONOLULU,NAPIŠ TOMU TRUMFOVI,ABY VŠEM ŘEKL

   že on umi vyřešit tu musulmanskou invazní krizi a že to bude on,který doporuči prvni řešení musulmanů,prostřednictvím matky MERKELOVÉ,která jim bude pověřena,aby v minaretech reformovala KORÁN protože je to jejich matka a tak ji MOŽNÁ nezabiji.

   Vymazat
 5. Donald Trump silne kritizuje deni v Evrope !
  ODSUZUJE TO !
  Proto, je na neho lopatovano tolik negativni lzive propagandy.

  Az bude Evropa v rukou barbaru, tak ti z Vas , co to preziji, budou utikat na severo-vychod a Evropa bude znicena nuklearnim utokem, jak z Ruska tak z Ameriky.
  Jina moznost neni. Toto je konec civilizace !

  Tim padem ubyde Islamistu a vasich konkurecnich ekonomickych schopnosti.
  PROBOHA ! Hlidejte koho volite !

  Takova parta BLBECKU na pozicich zodpovednosti jeste nikdy v Evrope nebyla ! Toto je zacatek konce a GENOCIDY !
  Vasi genocidy !

  Pane dr. Davide, proc to strasne video nema ceske
  titulky ?
  Prispevkar, Mirek z Ostravy psal, ze u nich v Ostrave nerozumi anglicky.
  Vsichni lide by meli rozumet tomu, co rika clergy tech barbaru. Aby vedeli co je ceka.

  SILENA BLBINA je nazor, ze nekdo z nich potrebuje pomoc !
  Vy jste pro ne dojne kravy a vy je budete zivit.
  Podekujte silene zrude Merkerove a tem kteri ji podporuji.

  nick honolulu  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Donald Trump je pouze zpestreni te komicke frasky zvane "volby". O pristim presidentu je rozhodnuto drive nez komedie zacne. Donald nebude presidentem ani nahodou i kdyz bych si to moc pral, je to totiz fajn clovek, bude to zruda Clinton.

   Vymazat
  2. My tam české titulky máme, asi máš nějakou jinou vlnku.

   Vymazat
 6. Uvedomte si Cesi, ze pokud se nezbavite lidi, kteri lezou Merkerove do zadku, tak mate 100 x horsi budoucnost, nez jsou vase nejhorsi predstavy !

  Ti z vas kteri dopusti, aby bylo utoceno na vase zeny a devcata, aby byly znasilnovany a zabijeny (cela zapadni Evropa a Jizni Afrika) neni chlap !

  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Anticke dejiny (hlavne Rim) je moje hobby.
  Proto vam musim vysvetlit neco o vete : "Odpust bliznimu svemu !", nebo dalsi vete : "Nastav druhou tvar !" atd.
  To rekl Krist v ramci spolecenskych vztahu v jeho provincii, patrici Rimu.

  Tim NIKDY NEBYLO MYSLENO se tak chovat k druhym vzdalenym rasam napr. HAMITUM, Bantu ci Tutsi z Afriky. On je nikdy nevidel a nikdy o nich ani neslysel. (Diky Egyptu a pozdej Rimu, se nikdy nedostaly do jeho okoli.)
  Jeho vety jsou generalizovany a zneuzivany,
  napr. Halikem !
  Nesmite verit pravdolaskarum ! Jsou to retardi !

  Zacnete zbrojit a cvicit, zalozte domobranu. Pacholci silene Merkerove to nebudou delat za vas.
  Ti chteji udelat z Prahy Hillbrow v Johannesburgu.

  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemůžeme zbrojit,protože naše samopaly poslali NAŠI POLIT.ŠMEJDI pešmergům a ti je prodávají na trhu v ERBILU,aby mohli FINANCOVAT ÚTĚK k mutti MERKEL.

   Vymazat
 8. Právě zažíváme Pád říše římské č.2 v přímém přenosu. Ovčané, užijte si to !

  OdpovědětVymazat
 9. Toto je kontrarevoluce feudálně otrokářského typu. Zastavit se to dá jedině BRUTÁLNÍ silou. Toto video by mělo být uvedeno na všech TV stanicích, aby se lidé vzpamatovali. A poslat mailem všem politikům.

  OdpovědětVymazat
 10. Viděl jsem tu pohádku namluvenou Donutilem - za prachy udělá herec/herečka/umělec/umělkyně u nás cokoliv a tak zbylo na mně - abych se za něj/ za ně - styděl.
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta naše umělecká galérka vždy byla prodejná jak ta děvka! Jejím paničkem byl ten, kdo více platil. 3x fuj s havlisty a jinou verbeží!

   Vymazat
 11. K blížícímu se anglosaskému svátku svatého Valentýna přeji žilce a dalším multikulturním aktivistkám co nejhojnější multikulturní obohacení statnými tmavými samci za účelem rozmnožení nové evropské rasy, která z důvodu odporu ke kanibalismu už nikdy nebude jíst prasata.
  xenofob

  OdpovědětVymazat
 12. NĚMECKÉ HNUTÍ PEGIDA - POŽADAVKY
  •Žádáme okamžité zastavení příjmu žadatelů o azyl a schválení krizového azylového zákona!
  •Žádáme přísné hraniční kontroly!
  •Požadujeme okamžitě pozastavit Schengenské dohody na všech hranicích Německa!
  •Žádáme, aby byla skupina „bezpečných zemí původu“ rozšířena na všechny členské země EU!
  •Žádáme dočasné azylové právo pro válečné uprchlíky!
  •Žádáme závazné roční limity pro příjem žadatelů o azyl tak, jak je určí hostitelská země!
  •Požadujeme okamžitý odsun všech odmítnutých žadatelů o azyl a nelegálních přistěhovalců!
  •Požadujeme, aby byl problém uprchlíků řešen lokálně v jejich vlastních kulturách!
  •Požadujeme, aby zahr. zločinci napojeni na islámské teror. organizace, byli ihned deportováni!
  •Musíme opustit šikanující a zrádnou EU!

  ZASTAVME VETŘELCE A NEDOVOLME JIM ZABRAT NAŠI EVROPU!
  EVROPA JE NAŠE!
  •NE islámu! •NE koránu! •NE hadžábu!•NE burce! •NE Alláhu akhbar! •NE válce!
  Zastavme je, než se jako rakovina rozšíří po celé Evropě! Obsadí nás a nás - původní obyvatele zcela vyhladí! Nedovolme jim to! Toto není jejich země, ale naše! Toto není jejich teritorium, ale naše! Zastavme je ihned!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To celé je houby,protože chybí,aby jejich MUTTI MERKEL šla reformovat Korán přimo do jejich minaretů.Tak je nakonec označi za fašisty a můžou si žádat tak jedině o propuštění z koncentráku,který se už pro ně v Německu připravuje jejich polit.třida.KDE JE POŽADAVEK ZACHRÁNIT EU A NĚMECKO ODSTOUPENÍM KANCLÉŘKY.

   TÍM CO TU PÍŠOU JI CHTĚJÍ SPÍČE ZACHRANOVAT,COŽ JE BEZE SMYSLU.

   Vymazat