Reklama

.

.

úterý 23. února 2016

Babišova Mfd upozornila na lumpárny Sobotkových „Bisonů“


zrcadlo babiš sobotka
Jiří Paroubek
23. 2. 2016  Vaše věc

Kolem premiéra Sobotky se dlouhá léta, nejméně od doby, kdy se stal ministrem financí, „motá“ vlivová a marketingová agentura Bison & Rose. 

Její čelný manažer Miloš Růžička je dokonce jedním z poradců současného ministra vnitra Chovance.

Je přitom naprostá nestoudnost, aby se vrcholný pracovník firmy, která se zabývá lobbingem na nejvyšší úrovni, stal poradcem jednoho z čelných členů vlády.

V pátečním článku MfD byla zveřejněna nikým, kromě Růžičky, nepopřená, a zřejmě nepopiratelná informace, že pan Růžička získal v roce 2005, tedy poté, co proběhla privatizace OKD do rukou Bakaly a spol., s nimiž firma Bison & Rose již nějakou dobu spolupracovala (a spolupracovala právě na kauze privatizace OKD), za zřejmě silně podceněnou kupní cenu 13 milionů korun jedno z rekreačních zařízení bývalého OKD. Realitní experti přitom cenu objektu odhadli na 25 – 30 milionů korun.

Hotel v roce 2005 za onu částku 13 milionů korun koupily Olga Bisová a Růžičkova manželka Monika a na M. Růžičku jej převedly darem.

Pokud je něco příkladem nehorázného klientelismu a korupce, pak je to takovýto příklad, který předvedl pan Růžička. Přímá vazba na ministra financí, současně přímá vazba na firmu Z. Bakaly, a následuje výhodná koupě nemovitosti…

Bude zajímavé sledovat, jak bude celou záležitost M. Růžičky řešit ministr vnitra Chovanec. V normální nezkorumpované zemi by musel ministr takovéto individuum vykopnout ze své blízkosti okamžitě po zjištění obdobné zprávy…

Jinou věcí je ovšem způsob, jakým o celé kauze Babišova MfD referovala. MfD jakoby zpravodajsky dokázala zjistit (anebo někdo jiný za ni) všechna fakta a podklady v celé kauze, což po jedenácti letech jistě nebylo snadné. Bylo k tomu určitě potřeba mnoho umu a úsilí prohrabat se archivem ministerstva financí… O celé záležitosti tedy velmi pravděpodobně musel být informován i současný ministr financí, protože jít do archivu MF a hledat v něm není tak jednoduché a zcela nepochybně jsou na to třeba zvláštní svolení. A to možná i svolení ministra.

Ti, kdo dělají marketing pro A. Babiše, se snaží najít citlivá místa v minulosti B. Sobotky. A jedním z takových míst je vlivová a marketingová agentura Bison & Rose.

Tato agentura, pokud se jí Sobotka nezbaví, bude ČSSD před volbami podle mého názoru stát ještě hodně bodů, protože pečlivost, s jakou byla kauza Růžička těmi, kdo připravili podklady pro MfD zpracována, svědčí o tom, že mají mimořádný zájem se vlivové a marketingové agentuře B. Sobotky věnovat i nadále.

Volební kampaň ke krajským volbám již začala…

10 komentářů :

 1. Že je sobota gauner i s většinou strany není nic nového.V té straně je slušných max.10%,korupce a zlodějny jsou příliš časté ve sdělovacích prostředcích a to je jen špička ledovce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slušný lidé nemohou být v ČSSD protože mají charakter.Gauner Paroubek je zloděj který křičí chyťte zloděje.

   Vymazat
 2. Košty vín a pálenek mimo zákon? Morava bije na poplach

  Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/navrh-zakona-stavi-kosty-vin-i-palenek-mimo-zakon-je-to-hloupost-mysli-si-lide-20160223-6swe.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám dojem, že pan prezident měl ve svém volebním programu něco o možnosti každého občana vyrobit ročně několik desítek litrů alkoholu pro vlastní spořebu.
   Jsem si jist, že proti takovému zákonu povede národ do boje, jako svého času bratr Žižka.
   Určitě půjde jen o nějaký omyl, naše základní a nejcennější životní hodnoty a tradice si prostě NIKDY sebrat nenecháme!

   Vymazat
  2. Ano,tak na ně,na nevěřící takfíry,s tím chlastem bude brzo konec,Alláh to říká jasně....
   To je zcela evidentní krok k asimilaci islamistů,ne že oni se přizpůsobí,ale naopak,tady se bude chlastat jen halal/košer kefír a žrát skopový....a to by tak vypadalo,aby na to naši kriplkryptomusulmani s šábesdeklem na palici,nedohlídli!!!
   Jistě brzy se dožijem,že domácí zabíjačka bude větší zločin,než vražda manželky....

   Vymazat
  3. Až tady bude celoevropský islámský chalifát, tak přece bude s alkoholem totální utrum. Toto je jenom první krůček, přece nebudete provokovat arabské spoluobčany sklenkou v ruce !

   Vymazat
 3. Pořizujte si zbraně.Brzo půjde do tuhého.Tato vláda kolaboruje ze všech sil proti vlastnímu národu.Tato doba ve,které se hraje o naše životy i stát,je naprosto stejná jako za mistra Jana Husa.Vzpomeňte si,že ani tehdy se chudáků nikdo nezastal.Nežili život,ale peklo.To chcete? Podívejte se do Německa a do celé Evropy.Chtějí nás zničit.Jde nám všem o život.Pokud se nezbavíme válečných štváčů a kolaborantů,hrozí nám vyhubení a to doslova.Vzpomeňme na své předky! Jsme potomci Husitů,jsme potomci hrdinů druhé světové války,jsme potomci statečných barikádníků v Praze,kteří ji bránili před zničením.Vzpomeňte si prosím kdo jsme.Choďte na demonstrace,sdílejme informace a buďme připraveni.Jsme ve válce o holé životy,ale všem našim politikům a mafiánům byla slíbena záchrana,když nás přivedou pod nůž.Rusko opět bojuje za nás za všechny.Taky jsem je odsuzoval v roce 1968,ale dnes už ne.Nebýt jich,tak už jsme měli svobodu tehdy,platy a důchody jako v Německu a pokud bychom se už tehdy neopalovali pod jaderným sluncem,tak bychom na hlavě nosili turbany.Dobře všichni víte,že mám pravdu.Když nemají čest a statečnost naši zrádní politici,tak v nás už není?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rád bych si pořídil zbraně.Ale nemám spojení na mafiány. Můžete mi sdělit telefon a mail ?

   Vymazat
 4. Hodně vtipný článek vzhledem k tomu kdo to napsal.Články bývalých politiků zázrakem osvícených(poté co si nakradli a zabezpečili rodinu až do pravnuků)jsou k zblití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paroubek je proti Sobotkovi čistý jak lilie.Taky toho má na svědomí dost,ale Sobotka je nebezpečný pro republiku neboť je to arcilokaj korporátnîch otrokářů.

   Vymazat