Reklama

čtvrtek 11. února 2016

Bílý dům přiznal, že je smlouva TTIP pod Obamou nepravděpodobná11. 2. 2016  Wertyz Report
Spojené státy a Evropská unie pravděpodobně neuzavřou Transatlantickou investiční úmluvu (TTIP) do konce volebního období Baracka Obamy. Na tiskové konferenci to v pondělí přiznal mluvčí Bílého domu John Earnest.
Earnest novinářům řekl, že Obama "se rozhodně zajímá o posunutí vyjednávání kupředu a směrem, kdy si můžeme být jistí, že ekonomika Spojených států bude po dokončení dohody posílena, doufáme, že pod vedením nového amerického prezidenta," řekl.

Další kolo vyjednávání bylo mělo začít ještě tento měsíc v Bruselu. Komisařka EU pro obchod Cecilia Malmströmová 2. února prohlásila, že "konečná" by měla být letos v létě, naznačila ale, že bude prosazovat jen úplnou dohodu i přes vyprchávající Obamův čas v Bílém domě.


Zdroj: Politico
Foto: Mehr Demokratie/Flickr

7 komentářů :

 1. Zdržovat za každou cenu,podepsat tuto smlouvu TTIP.
  Já těm řečem nevěřím,že by Obama ustoupil od podepsání této smlouvy,ještě do konce svého volebního mandátu.Právě si myslím,že to bude chtít protlačit,proto také byl zvolen prezidentem za pomoci velkých korporací.Pokud se ji nepodaří podepsat,což bych uvítal,bude smetena ze stolu novým prezidentem,proto to tvrdě bojkotovat,aby k podpisu nedošlo za Obami.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 2. To je dobrá správa, len dokedy vydrží?
  Paloma

  OdpovědětSmazat
 3. Nevydrží!Hloupí Evropané mají teď migraci smlouva
  projde bez povšimnutí.Je potřeba náš stát dostat
  z EU co nejdřív.Když to vláda nebude chtít udělat,
  zbývá sesazení těchto vlastizrádců.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těm postaví né papírovou, ale dřevěnou houpačku. A lidové soudy zřízené na základě dekretu prezidenta republiky v rámci denacifikace od islámského a pravicového klerofašismu rozhodnou o odsunu ilegálních přistěhovalců (vyhoštění cizích státních příslušníků) a veřejně prospěšných pracech pro vítače spolupracující s nepřítelem.

   Smazat
 4. Pozor na řízenou degeneraci.

  OdpovědětSmazat
 5. Pořat říkají jak sev ekonomice dobře daří ale EU již nemá co nabídnout ! Jsou to vše finanční podvody Banksteři USA prodejem papírů okradli banky na celém světě ! Je to špinavá dohoda a USA hraji poker ! Navíc již také vůbec neexistuje mezinárodní přeprava a žádné aktivity v přístavech je potřeba likvidovat FED to je ten hlavní a největší nepřítel !!!

  OdpovědětSmazat
 6. Mrcha Clinton ze satanova vrhu dotáhne ten diktát své imperiální říše ZLA do konce ! Takže velká útěcha není , že úpis satanovi nebude do podzimu. Nasazená satanistka Clinton nás stihne upsat do Vánoc..

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.