Reklama

.

.

sobota 20. února 2016

Celá diskuse na facebookové skupině Nová republika vymazána...

20. 2. 2016
https://www.facebook.com/groups/novarepublika/
ráno 21. 2. se obsah facebookové stránky opět objevil.

36 komentářů :

 1. Mazat nám mohou řádky písmen. Ale vězte,ženám nikdy nevymažete naše Svědomí a Odpovědnost vůči našim dětem a naší budoucnosti !! My máme soucítění. Ta ale spočívá ve SPOLUPRACI a nikdy ne v ničení vlastní kultury a tradic,to nikdy! Vždy jsme byli a jsme Vlastenci! Naše kultura sahá hluboko do minulosti. Máme svou Věstonickou Venuši,Matku,máme i dnes naši ochránkyni Marii ve stovkách ,,svatých míst" po celé naší zemi,kterou hodláme bránit. CHceme vládu,která je schopna bránit vlastní občany,chceme obnovu vlastních sil,obrany,zásobování potravinami a Vodou.Obnova čistého zemědělství,školství bez lží,svobodné lékaře bez nákaz a nemocí,tradic strojírenství i textilu.Více žen, 1:1 v politice a řízení.CHceme max.spolupracovat se sousedy,zejména Slovenskem,Polskem,Maďarskem,nenechat se Omezovat EU !! Je to naší povinností.Vládo naší země KONEJ svou Povinnost ! nic jiného nechceme. Kuča Jaroslav.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Potřebujeme novou vládu bez kolaborace.Potřebujeme nové zákony pro sebe a naše děti,ne pro cizince-ti mají svoje ve vlastní zemi,kde se mají vrátit a budovat tak,jak chceme budovat i my,ať se to naučí,ale ve vlastní zemi.My jim můžeme pomoci spoluprací,ne terorismem. Nikdy ne INFILTRACE nájezdníky,to už tu bylo mnohokrát.Proto deportace,reverz,návrat.NECHCEME novou OKUPACI převlečenou za imigraci.Už nikdy žádné chyby,staronové triky,intriky a převlékané násilí.

   Vymazat
  2. a koho do té vlády? Vždyť je to jedna verbež.

   Vymazat
  3. POKUD K VYMAZANI DOŠLO MUSI BÝT U MAJITELE ZUCKERBERGA ZNÁMO PROČ A JE TŘEBA SE HO ZEPTAT A DÁT ODPOVĚD TADY

   je možné totiž podezřivat pana ANO BUDE LÍP,neoliberála který je v současné době zástupce ŘIŠE ZLA A VYNÁLEZCE 11.PŘIKÁZÁNÍ-NEDOKÁŽEŠ.Ta strana křiváků a komunistických oligarchických zbohatlíků chce NEJEN OLIGARCHICKOU TYRANII,ale zarazit jakýkoli pokrok a prosazuje cenzuru všude,kde to jen jde.
   Prý slíbila voličům najmout na to odborníky a skončilo to tím,že najmula prý dva středoškoláky a ti se pak v hospodách chvástali,že na facebooku dokáži vygumovat každého,kdo se jim nebude líbit.A TAK TEDY JE TŘEBA SE DOPÁTRAT PROČ MAJITEL FACEBOOKU PROSAZUJE NA CELÉM SVĚTĚ CENZURU,což by mu mohlo přinést pěknou ostudu a pokles jeho přijmů,nehledě na ztrátu image kde jeho cilem je mazat svobodné informace.

   EXISTUJE NĚJAKÉ ZDŮVODNĚNÍ,KTERÉ BY MOHLO BÝT ZDE UVEŘEJNĚNO,NEBO JE TO BEZDŮVODNA ZVŮLE MAJITELE?

   Vymazat
  4. Odkdy se kolaboranti s Breznevem a nyni s Putlerem nazyvaji "vlastenci", komunisticky osle?

   Vymazat
  5. 8:08 - S kým kolaboruješ ty parchante?

   Vymazat
  6. Navrhuji zřídit diskuzi na vk.com ВКонтакте. Jsme Slované, tak seznamky a sociální sítě anglosaských vrahů stejně jako toho jejich inteligencí neoplývajícího trolla ignorujme a učme se rusky. Nikdy jsem si nezřídil profil na Facebooku, už když hromadné sdělovací prostředky dělaly Zuckermanovi zadarmo nábor a reklamu, tak bylo jasné, že se jedná o šméčko a budou kvůli tomu krachovat do té doby populární české diskuzní servery.

   Vymazat
  7. a koho do té vlády? Vždyť je to jedna verbež. ???
   Tedy -
   1. Všechny posty jako čestné a neplacené funkce. Ono stačí ono rozhodovací právo a moc.
   2. Okamžitá odvolatelnost svými voliči ve svém obvodu co je volili.
   3. Kandidáty nevybírat jako dnes, ale lidmi v obvodech. Tam si v tomhle musej udělat pořádek a ne kecat v hospodách.

   Vymazat
  8. 8:08
   Od dob národního obrození, s nímž mimochodem symatizoval i jistý Johann Wolfgang Goethe nebo Ernest Denis, antikomunistický osle.

   Vymazat
 2. DOKUD NEVZNIKNOU V§UDE V REPUBLICE I NA KOMUNÁLNÍCH ÚROVNÍCH PODOBNÉ WEBY JAKO JE NR

  nedostane se tim dostatečná podpora občanů voličů pro občanské hnutí NOVÁ REPUBLIKA je možné,že svoboda tisku bude uškrcena a potvrdí se vznik oligarchické finanční TYRANIE,kterou si dokonce BUDEME DONUCENI sami zvolit..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Informace mezi námi nikdo nemůže zastavit.A nikdo nám nebude ničit naši budoucnost.Kolik roků nám chtěli vygumovat mozky,omyl,nevygumovali a nikdy nevygumují.Opět poznali naši sílu v Rodu Slovanů.Nejsme vrazi a zloději a nejsme,jako oni.

   Vymazat
  2. Nechceme znovu okupaci převlečenou za imigranty a nechceme vládu,která jde proti vlastním lidem.CHceme pouze zákony pro budoucnost naší a našich dětí.Nechceme Jidáše.

   Vymazat
  3. Proto polit.strany odmítají otevřit na jejich stranických webech jimi zablokované rubriky a odkopávají voliče na facebook,který neváhá kdy se mu zachce, zničit diskuze a vše jen proto,aby vydělal svůj jidášský groš a polit.strany nenesly za nic odpovědnost.

   Vymazat
  4. A tohle vymazáváte? Kdo probožky jste! Kdo Vám dal Právo takhle konat ??!!

   Vymazat
  5. A proč na ten facebook lezete ?!

   Když jsem se seznámil s tím,co všechno registrovaní uživatelé tzv. sociálních sítích na sebe doslova vyblejí, vč. velikosti ponožek (např.), řekl jsem si jedno :

   Jak mohou být lidé tak blbí, aby sdělovali věci,které jsou spíše soukromé...
   Je málo fízlování občanů ze strany státu a ještě to podporovat ?!
   Ach jo...

   Vymazat
 3. Facebooková diskuze byla sice vymazána, ale mozky nám nevymažou. Marná je jejich snaha, přáli by si, aby jsme podporovali a sympatizovali se zlem. To ale nepůjde.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cizinci-nositelé zla.Cizinci-obchodníci nesoucí korunky a šaty,převleky pro méně nadané-pomazané-gumované s pocity ublíženosti-které jako lovci loví pro svoje ůskoky,podvody,převraty a zvraty,,,Ti Cizinci-Obchodníci.Dejte si odchod,všichni cizáci a cizinci.

   Vymazat
  2. Tak si myslím, že jich je zde již mnoho.Jsou po celé republice, ale nesmí se o tom mluvit.Např. v Klatovech již skupina "lidí" pracuje v drůbežárně, zdrav. průkaz jim naše republika obstarala, bydlí v hotelu, do práce chodí ověšeni zlatem, aby je asi neodfoukl vítr.Vězte, že až budou volby, budou mít již volební právo.To víte, naše vláda myslí na budoucnost, ale ne naší!   Vymazat
 4. 23:54.Stydím se za Sobotku,který definitivně dokázal,jaký je slaboch!V Bruselu se opět podělal a co víc,zase zrazuje V4!Nikam se s touto vládou nehneme,jenom do pekel!Jediná záchrana je vystoupit z EU NATO!A 12.Března bychom to měli dát najevo.Naše republika je vláčena americkým bahnem zoufalství,ztrácíme všechny národní hodnoty,které jsme měli.Propaganda nejnižšího kalibru,cenzura na sociálních sítích,jsou toho důkazem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cizinci se mýlí a přepočítali,ty naše národní hodnoty jsou stále v nás,ve vědomí,srdcích i buňkách,vždy se pletli a pletou.Našim Bohem je Svědomí a Vlastenectví k předkům--toto ONI nemají-nevlastní,proto tak zuří,kopou,šílí k nepříčetnosti.

   Vymazat
  2. A co jiného jste čekali od Otíka? Pokud tato kreatura bude figurovat ve V 4 tak není šance na úspěch ! Je to doslova a do písmene prodloužená ruka šílené Makrely !

   Vymazat
 5. Všechny ty diskuse, pod články v médiích a na soc. sítích jsou ventil, který zaručuje, že davy ponižovaných a urážených nevezmou spravedlnost do vkastnich rukou. Je těžké si to přiznat. Nebýt internetu, nemohly by se vlády působící proti lidem udržet tak dlouho.

  OdpovědětVymazat
 6. Facebook ma plne pravo tuhle odnekud opsanou nacistickou a komunistickou spinu zrusit.
  A vy se lidska lejna moc nerozcilujte a vzpomente si na uranove koncentraky, kterymi jste kazdeho kdo se odvazil narovnat pater trestali vy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ke komu vlastně promlouváte ? Koho tím myslíte, že píšete o koncentrácích.... ? Žijete asi v době o několik desetiletí zpátky a zřejmě ani nevíte jaká je současná situace. Tak příště to neadresujte těm kterým záleží na této vlasti a spravedlnosti.

   Vymazat
  2. Prase fašistické 8:05.

   Vymazat
  3. Tuto stranku vedou a podporuji nacisticka a komunisticka vlastizradna lejna.

   Vymazat
  4. Zlý, podebraný a žlučovitý deprivant 9:38 křičí jako podsvinče jdoucí na porážku. Je to důkaz, že svoji práci na Nové republice děláte dobře. Připomíná mi Olgu Hepnarovou či heparinového vraha Zelenku. Každý jeho příspěvek je důkazem, že takoví nejdou převychovat a společnost je musí vypudit ze svých řad. V Rusku je car posílal do vyhnanství na Sibiř, kde mohli škodit pouze sami sobě, svědčilo jim to také v Austrálii a Francouzské Guyaně.

   Vymazat
  5. Je mi to jasné, anonymní trubko 8:05.
   Dokud cenzurujete vy, je to demokracie a máte na to právo. Kdyby někdo zcenzuroval vás, bude to totalita. :D

   Vymazat
 7. 8:05 "Nejprve byla omezena svoboda projevu. Pak svoboda slova,shromažďování, svoboda názoru, vyznání, až nakonec i svoboda svobody. Vše a všichni byli stále prověřováni zda je jejich víra v kouzlo velkého tisíciletého zázraku, tedy "nového světového řádu" dostatečná a zda nepotřebuje vyztužit nějakým štulcem, klackem, kulkou nebo kremační pecí. " (z diskuze 20.2.2016 23:21 k článku "Pavel Sviridov: ..." na NR
  Také nacisté v Německu měli, dle Vás, "plné právo" umlčet (zrušit) nepohodlné .... Zřejmě jste ale pozapomněl, jak nositelé těchto názorů následně dopadli....
  Potvrdil jste nám, "s kým máme tu čest" ...

  OdpovědětVymazat
 8. K něčemu je to dobré, aspoň jsem zjistil, že NR je na fb. Hned si tam dám záložku.

  OdpovědětVymazat
 9. Sračka Facebook.Do mého compu nesmí.

  OdpovědětVymazat
 10. Když si tady tak čtu některé komentáře, tak musím konstatovat: Děláme to dobře, sereme tu nacistiskou primitivní zrádcovskou spodinu tak, že z toho mohou vzteknout. Dobytek jeden. Jen je třeba vytrvat a to jistě zmáknem.

  OdpovědětVymazat
 11. Byla vymazána na několik hodin i NWOO ! Další zdroje také nefungovaly !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Intenet a telefon jde vyřadit na požádání z těch správných míst okamžitě. V Sýrii jim v satelitní televizi promítali oblíbený seriál i během vojenských akcí proti státu (zajištěno ze zahraničí).Občanské radiostanice mohou fungovatz dál, ovšem jen na místní úrovni a musíte mít okruh přátel. Najděte si veřejné shromáždění s pplk. MUDr. Markem Obrtelem na téma domobrana a povšimněte si, když někdo navrhl organizovat výcvik brannosti mládeže, že placený agent strhl pozornost z obsahu na formální název a odvedl produktivní pozornost na pitomosti, aby nedošlo k dohodě. .

   Vymazat
 12. Xenofobie a Xenofilie - další příklad mediální manipulace

  http://www.paratdnes.cz/2016/02/Xenofobie-a-Xenofilie-dalsi-priklad-medialni-manipulace.html

  OdpovědětVymazat
 13. Hezky pěkně Vás to štve,jak přibývá lidí,co si nenechají gumovat rozum i odkaz předků.Stále nás přibývá a vy v nepříčetné zuřivosti kopete a štěkáte,protože nic jiného neumíte,nic jste se doposud nenaučili,jen opakujete prolhanosti z diktátu cizinců,kteří Vás mají v malíčku,trumberové.Jsem zvědav,jak jednou budete chtít obracet kabáty,vymluvíte se pravděpodobně na nějaký nový,záhadný virus,co Vám blokoval obě mozkové hemisféry,oči,uši i obě ruce schopné zvedat maximálně jen mobil.

  OdpovědětVymazat