Reklama

.

.

neděle 14. února 2016

Česká televize vysílá tři druhy informací - přišlo via Facebook


51 komentářů :

 1. "Smrt fašismu, svobodu lidu."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co je to fašismus?......a co je to svoboda?....jednoduché otázky ,ale složitá a člověk by se divil, ještě složitější odpověď na druhou otázku!

   Vymazat
  2. Odpovím, za autora. Fašismus je společenský systém, který nenávidí člověka. Svoboda je žít ve společnosti, která skutečné lidi tvoří a podporuje. Ovšem pokud se Vám podaří stát člověkem, tak Vaši vnitřní svobodu již nelze omezit.

   Vymazat
 2. nic nového pod sluncem. za komunistů byli novináři stejně servilní k režimu jako dnes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To byla ale přece odporná totalita !!??

   Vymazat
  2. Tak - za současnou novinářskou sebrankou byli ti dolistopadoví jak kulhavá kobyla, a bylo jich tak desetina. Dnes každý smrad, který má díru do zadku a protekci, je právník nebo novinář. Stovky pitomých smradů, kteří se snaží někam vyšvihnout, a neumí ani pořádně česky. Dnes se už veřejně říká "mediální průmysl" - to za totáče neexistovalo. A TV pořady? Na zprávy vždycky stačil jeden hlasatel zpráv, dnes hlásí zprávy několik trubců, jeden žvatlá o událostech, druhý o dopravě, třetí o počasí, čtvrtej o sportu, pak jsou tisíce komentátorů - to jsou tisíce mluvících hlav, a tisíce lidí smolících na papír nesmysly, žvaní se furt dokola o tomtéž, a někdy se rozebírají zcela vážně takové nesmysly, že nad tím zůstává rozum stát. A žádnej z těch vší a vešek, které se přicucly na mediální "průmysl" pod třicet tisíc čistá ruka nejde - a o tom to je. My ostatní - celý ostatní normální národ, jsme pro ně jen naslouchající a čtoucí křoví. Vůbec jim na nás nezáleží, dokonce si dělají z nás prdelky. Mluví taková kráva o tragedii a radostně se u toho culí, ti vůbec nechápou život dnešních udřených obyčejňáků. Jo takhle kdyby všichni ti parchanti brali platy za ty žvásty a srajdy tak do deseti tisíc měsíčně, rozuměli by životu lidí víc, a rozpakovali by se blbě žvanit a žvatlat.

   Vymazat
 3. Budu volit partaj, která bude mít v programu: zrušit Českou televizi nebo aspoň převést na placený kanál. Kdo chce poslouchat přiblblou propagandu, ten si určitě rád zaplatí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podporuji každého, kdo vystupuje proti islámskému a pravicovému klerofašismu, ukrajinským a multikulturním lžím jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které obvyklým scénářem nasazování psí hlavy podněcují k další útočné válce a nestydatě lžou jako když gorilí Penta s Babišem a Bakalou tisknou.

   Vymazat
  2. 0:47

   Fašismus a nacismus v našich mainstreamových médiích? Ty už to nehul, pakoši.
   Když neznáš význam cizích slov která jsi někde zaslechl, tak je raději nepoužívej.

   Vymazat
  3. Chápu 1:00 Tvé rozhořčení, nicméně sám jsi nám žádné moudro nesdělil.....

   Vymazat
  4. Co je špatného na tom, když podporuji každého, kdo vystupuje proti islámskému a pravicovému klerofašismu, tunelování a církevní zlodějině, ukrajinským a multikulturním lžím jedné z fašinktonských agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které obvyklým scénářem válečného a sankčního štvaní až po nasazování psí hlavy podněcují k další útočné válce a nestydatě lžou jako když gorilí Penta s Babišem a Bakalou tisknou.

   Vymazat
  5. Tzv. "veřejnoprávní média" neplní své zadání, porušují vlastní kodexy, denně lžou, manipulují s fakty, cenzurují a překrucují skutečnost. Zjevně nadržují klerofašismu jak ukrajinskému, tak i islámskému, omlouvají neomluvitelnou politiku USA a NATO a v ekonomice jsou hlásnými troubami extremistické ekonomické doktríny. A politické loutky čtvrté kategorie sedící v Radách to vše přikryjí svým blahovolným souhlasem protože to lhaní a manipulace udržují stávající strany u moci a penězovodů. Marek

   Vymazat
  6. Ichtyle 1:00, je vidět, že jsi vůbec nic nepochopil ani význam těch slov, ale to se není co divit, z té masáže našich veřejnoprávních propagand ti pěkně vypláchli mozek (jestli vůbec nějaký máš, snad velikosti vlašáku). Ty jistě věříš v demokratický režim na ukradině, jak hlásá ČT-džazíra a nazi-logo Azovu vnímáš určitě jako "ideu národa", jak to tobě a podobným hňupům vysvětlil bývalý bolševik a dnešní Evropan soudruh Plavec, tvůj vzor. Ještě bych k nim připojil Primu 0:47, to je taky pěkný "CME" hnůj.

   Vymazat
 4. Ad 0.47

  Souhlasím s Vámi. Idiota 1.00 si nevšímejte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy, vypatlaní duševní kriplíci, se musíte rozmyslet jestli jsou teda v ČT sluníčkáři nebo nacisti. Obé dohromady je vyloučeno, pže je to v příkrém rozporu. A chápe to každé 5 leté dítě. Na rozdíl od rudohnědých idiotů z pomocných škol.

   Vymazat
  2. Dosud neodsunutý 3:56 chce pouze protektorátní klid na práci a montážní výrobu pro Říši. Vlísal se, dosáhl pozic a je znepokojený, normalizačně nám jde po krku.

   Vymazat
  3. Ano, máte pravdu. Ty jeho bezduché výkřiky a kvičení připomínající protektorátní a normalizační média. Kolaboranti se prozradí jak slovníkem tak i papouškováním frází okupanta. A víme, jak skončili někteří protektorátní 'novináři'! Marek

   Vymazat
  4. K 3:56 nevíš co je fašismus. Je to systém, který nenávidí člověka. Tvoří jaké si roboty, kteří předem bez ohledu na fakta a měnící se skutečnost, pořád melou to své jediné pravdivé. Tyto kriteria "sluníčkáři" plně splňují. Například jeden z nejmírumilovnějších národů Češi jsou podle "sluníčkářů-fašistů" národem "xenofobů", jenom proto, že jasně vidí co jsou migranti zač a že to nic dobrého nemůže přinést. Nenech se mýlit, že jednotlivé odrůdy fašismu mají protichůdné názory. Takže je jasné, že fašisti jsou lidé-paskvili, kteří se snaží pomstít skutečným lidem a toho využívají ne-mocní tohoto světa ke svým zvráceným zájmům.

   Vymazat
 5. 03:56
  Za Protektorátu BuM bylo zakázáno šiškování husí jako nehumánní.Osvětim už fungovala. Byli nacisti sluníčkáři?

  OdpovědětVymazat
 6. Ještě k tomu časovému znamení: srovnejte signál z digitálně šířené televize, internetu(rozhlas,živě) a vkv rozhlasu, popřípadě radiohodin DCF77!Budete se divit!.

  OdpovědětVymazat
 7. Ad 3.56
  Podporou Bnderovců, pardon Ukrajinců, kteří se vlády zmocnili převratem a vyhnáním demokratického prezidenta, je Česká televize pronacistická. Současně urážením prezidenta Zemana, který jen brání zájmy republiky, je Česká televize sluníčkářská. Kdo si všímá, ten vidí, kdo je zaslepený, ten nevidí. Pak má pocit, že jsou všichni okolo absolventy pomocné školy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava: Podporou Banderovců...

   Vymazat
 8. Předně, v každé době lze snižovat entropii i pomocí mainstreamových médií (ostatně onehdá jsem proto pročítal i Rudé Právo). Informací je totiž už to, co kdo jak kdy a kde napsal řekl a to, co nenapsal a neřekl. Když si uděláte dostatečně širokou rešerši, máte slušný přehled o realitě a o vzdálenosti vládnoucího režimu k ní.

  OdpovědětVymazat
 9. To není nic nového:

  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Česká_televize

  OdpovědětVymazat
 10. VIDEO: Česká televize učí děti, že nikáby jsou skvělá věc. Sněhurka zřejmě nestačila. Ještě dnes odhlašte koncesionářské poplatky!
  http://aeronet.cz/news/video-ceska-televize-uci-deti-ze-nikaby-jsou-skvela-vec-snehurka-zrejme-nestacila-jeste-dnes-odhlaste-koncesionarske-poplatky/

  OdpovědětVymazat
 11. Včera jsme se dozvěděli o tom, že v Číně šijou košile a obleky celebritám. Asi 3x opakovali stále stejné obrázky amerických prezidentů a zpěváků s majitelem krámku. Já se cítím informován luxusně. Akorát Sestra Šámalová zapomněla říci, jestli si taky za naše konesionářské poplatky nechala ušít gatě. Že před měsícem brázdila čínská věrchuška blízký východ, to nám Sestra v té době nesdělila, to bylo pro českého čecháčka nedůležité. Ale když se ztrácejí oponenti komunistů, to jde v čele demonstrace a docela to prožívá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. právě dnes už není vůbec důležité, co nám lžibedna sděluje (spíše pěchuje do hlavy), ale důležité a podstatné je jenom to, co nám zamlčuje

   Vymazat
  2. Nebyl to pořad o firmě v Hongkongu, která začínala již pod Britskou správou tohoto města?

   Vymazat
  3. Nebyl to pořad o firmě v Hongkongu, která začínala již pod Britskou správou tohoto města?

   Vymazat
 12. Nějak mi uniká, proč jste cinkali klíčema, když se v redakcích České televize a rozhlasu, americké Novy a celostátních deníků chováte jako Zelenkovo normalizační aparátčíci (ČST) a Kojzarovo redaktoři (Rudého práva) a dál sloužíte ZLU. Tady s tou totalitní policejní provokací zaměřenou na diskreditaci sobotních lidových shromáždění protiuprchlického a mírového hnutí mi teprve došlo, že byste špičkovou televizní technikou lezli do análu papalášům a cizí moci za každého režimu a tvrdili já nic, já muzikant, i když momentálně pracujete na likvidaci vlastního národa. Nešetřete nás, myslete si, že na cenzuře a špiclování návštěvníků nezávislých webů stojí demokracie a konečné multikulturní vítězství je vaše. Nicméně se obávám, že napříště si už nevystačíte s pouhým zavíráním huby čtenářům na diskuzích, "objektivity" České televize a "demokracie" na Ukrajině je plný internet.

  Jak dlouho chcete skrývat, že skupinka havloidů za naše koncesionářské peníze nejenom neplní, ale dokonce zneužívá veřejnoprávní vysílání. Uvědomujete si vůbec, že kryjete instituci (ČT a ČRo), která neinformovala o proskribcích a křišťálových dnech na západní Ukrajině, pogromech a vyhlazování civilního obyvatelstva na východní Ukrajině, protože US/EU organizovaly fašistický převrat na Majdanu v Kyjevě?

  Štítím se Vašich západních hodnot vraždit ženy s dětmi a starce a ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště na Donbasu, už i v Evropě. Kupředu pravá k islámskému klerofašismu, ten ukro-americký už tady i s vaší pomocí máme. Pravdu nevygumujete, i když budete svobodně a demokraticky mučit a cenzurovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebojte, budou po zásluze potrestáni, doufám.

   Vymazat
 13. Uprchlické centrum pro vlky
  https://www.youtube.com/watch?v=kOJNWCTeSz0

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Tede Sluníčkáři a těším se na další poučné video. Už teď tibetská Táňa a zelený Matěj valí bulvy.

   Vymazat
  2. S chutí jsem se zasmál a konstatoval, že ne všichni z Prahy a Moravy jsou "hlupani".

   Vymazat
 14. Z diskuse odjinud (k českým TV zprávám): "Důležité události máš z první ruky. Policisti chytli zfetovanýho zloděje aut, pí.Patrasová se udobřila s Felixem Slováčkem, na horách rolbaři přes noc válcují sjezdovky, na náměstí v Brodě střílí myslivci přemnožené holuby, oceláři se jedou bít do Bruselu za českou ocel. Co víc Tě zajímá???"

  OdpovědětVymazat
 15. pratele, jaky fasismus, nacismus, bolsevismus ci co?
  je to jednoduche, media vlastni, tedy kontroluji zidi,
  hotovo, vyrizeno k dennimu poradku!!!
  6 zidovskych rodin vlastni 96% vsech svetovych medii!!!
  patri do nich i ten cesky "garbage", o zidoamerickych ani nemluve!!! hhh
  dik amik

  OdpovědětVymazat
 16. Zbytečně se rozčilujete nad Českou televizí. Naprosto nelogické - platíte ji poplatky na to, aby vás vytáčela a předkládala vám nepravdivé informace. Že to tak dělá Nova, budiž, tu divák neplatí, je soukromá a musí si na sebe vydělat. Obraťte to, za lži v ČT neplaťte a uvidíte, jak se budou rozčilovat v ČT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak se to dělá, stačí demontovat televizní tuner z šasi přístroje nebo si myslíte, že nazrála doba na hromadnou občanskou neposlušnost a ozbrojenou koncesionářskou vzpouru?

   Vymazat
  2. K té Nově: Ona také vysílá za naše peníze. Ne cestou poplatku, ale žije z reklamy a na tu firmy vydělávají prodejem svého zboží a služeb nám - a my platíme. Kdybychom náhle a organizovaně (tedy v masové měřítku) přestali kupovat zboží, které nabízí reklama na Nově, tak jde Nova za několik málo měsíců do kopru. Marek

   Vymazat
  3. Marku, Vaše úvaha je podle mě poněkud demagogická. Všechny firmy, jejichž produkty si kupujeme,jsou placené z "našich peněz". Ale nemyslím si, že kdyby nikdo nekoupil produkt, na který je reklama na Nově, že by to zruinovalo Novu. Především by to dopadlo na toho zadavatele reklamy, ale Novy by se to nijak extra nedotklo. Sehnali by si nového inzerenta a vysílali by dál.

   Vymazat
  4. Nemáte pravdu, nejde o demagogii ale o popis ideální situace. Kdo inzeruje na NOVĚ, tomu se sníží odbyt a tržby a tak se raději NOVÉ napříště vyhne. Uvedu příklad z trochu jiného soudku. Nokia zrušila fabriku v Německu a přestěhovala ji do Rumunska. Němci tak blbí jako my nejsou a zahájili masivní bojkot zboží od Nokie. Jak jistě víte, Nokia má v současné době stále problémy. Prostě Němci jsou solidárnější než Češi. Víc zmůžou proti nadnárodnímu kapitálu, mají i silnější odbory i lepší pracovní zákony než my. Marek

   Vymazat
  5. Dodatek: Při veřejném bojkotu zboží a služeb inzerentů NOVY si každý potencionální inzerent dvakrát rozmyslí, než by šel na NOVU inzerovat. NOVA by v této ideální situaci nové inzerenty nezískala. Marek

   Vymazat
  6. 14:37

   A cokdybys by důsledný ve svých kecech a začal bojkotovat pro jistotu všechno západní zboží a služby?

   Vymazat
  7. A co máte proti Nově? Je to soukr. společnost, prostě, když se na její program dívat nechci, tak se nedívám a nic mě to nestojí, tak o co jde? Kdo by měl zájem ji jakkoli likvidovat?

   Vymazat
 17. Jak se velmi jednoduše dá pospat vysílací program. V tištěných novinách na to potřebují celou stránku a zde se to dá napsat na 5 řádků a již není dál co řešit.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 18. No, myslím že ČT křivdíte. Ještě dělá pravdivě sportovní přenosy.Tam se zatím ještě lži a dezinformace nepodařilo zapracovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co ty kecy kolem oplympiády v Soči?

   Vymazat
  2. Hlavně se výtečně zhostil poslední světový pohár biatlonu v USA. Gabča Soukalová si musela nejdříve 2 hodiny na pokoji uklidit aby se nebála si něco položit na postel, neosvícený areál, propagace atd. To bylo hodno nadřazené zemi, kde zítra znamená včera. To by v Evropě neobstálo, ale ČT si to nedovolilo kritizovat, kromě hosta ve studiu.

   Vymazat
 19. Čt visíla vždi pravdivě,tohle nám tvrdí stále v EU Bohnice,pacient Falmer.

  OdpovědětVymazat
 20. Všichni se mýlíte.ČT vysílá vždy pravdivě.V tomtpřípadě záleží na úhlu pohledu.Sluníčkáři
  a jiní agenti ambasády USA jsou přesvědčeni,že
  vysílají pravdu.Já naopak tvrdím,že tzv.Radio
  Jerevan bylo proti ní pravdomluvné.A teď babo
  raď,když jsi dědek.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat