Reklama

.

.

pondělí 29. února 2016

České televizi se už může člověk jenom smát. Podívejte se na její poslední "majstrštyk" ostatně sami


Eva Hrindová
29. 2. 2016   Teplický kurýr

Na mediální scéně se děje mnoho zajímavých věcí. A je to nadějné. Větší tlak na cenzuru a drsnější propaganda totiž paradoxně prospívá naší věci. Propaganda je už tak očividná, že je opravdu nepřehlédnutelná a vlastně směšná.


Kamila Zlatušková naštvala neziskovky

Začnu tím nejzábavnějším. Česká televize se rozhodla neprodloužit smlouvu prominentní producentce - Kamile Zlatuškové. Nedávno mi můj kamarád říkal, že mám sluníčkářům na mých FB stránkách dávat ochutnávat jejich medicíny, někdy jsou opravdu otravní. Ale to mě fakt nenapadlo, že s tím začnou sami. Přesně tak na mě totiž působí celá aféra s ukončením jedné smlouvy. Kamila Zlatušková je nepochybně sluníčková, ale asi je málo poddajná a přehnaně kreativní a jedním pořadem naštvala několik vlivných neziskovek, což bezpochyby nebyl její záměr. A teď okouší to, co my zkušení "xenofobové" zažíváme v mnohem větších kapkách. Nechci ani vidět, co by se dělo, kdyby těch neziskovek naštvala více! To by byl teprve hukot, nejspíše by došlo k výpovědi okamžité a možná by následovalo i nějaké to trestní oznámení. To bychom se na to podívali, aby se v České televizi produkovaly pořady, které se nelíbí spřízněným institucím - od Kliniky po Hate free...

Jeden takový pořad v České televizi vadí už delší dobu. Michaela Jílková a její Máte slovo musí pít krev mnoha lidem. Ne kvůli tématům, ne kvůli tomu, jak je pořad veden, protože ten je vzácně vyvážený. Vadí ten fakt, že tam na kameru můžou promluvit i ti nejobyčejnější občané. A je to přímý přenos, nedá se to vystřihnout. Už ten fakt, že se na půdu České televize dostane někdo, kdo se živí rukama a mluví jak mu huba narostla, musí být pro kastu našich mediálních elit něčím hrůzným. Považte - naposledy tam mluvil třeba nějaký "tirák", který vůbec o těžce zkoušených uprchlících v Calais nemluvil pěkně...! Tento poslední pořad České televize, kde může zaznít něco fakt ze života a tím pádem něco realistického, je trnem v oku celé pražské kavárně. A tak se hledají sofisitikované důvody, proč ho zrušit... Sama jsem zvědavá, co si naši kavárníci vymyslí.

Média si lžou do kapsy

A mezitím se přitvrzuje - patnáctitisícová demonstrace je odbyta hodně upraveným komentářem a náležitě zpracována v propagandistických pořadech 168 hodin či Reportéři, kde třeba Nora Friedrichová ukazuje, že je pilnou sledovačkou starých komunistických archivních pořadů. A třicetihlavý pochod vítačů je uměle nadhodnocován a je mu věnován takový prostor, že zůstává rozum stát. A nejen mně. Čím dál více lidí - a to i lidí bez xenofobních znaků a postojů - prostě vidí víc a lépe, že média si lžou do kapsy. Popírají svou vlastní funkci - pak se hoši diví, proč jim klesá sledovanost a klesají náklady. Už se to nedá zakrýt žádnou vymazlenou analýzou, která svaluje vinu za klesající čtenost a náklady na všechny, jen ne na samotná média.

Vážení novináři - prostě už neděláte pořádnou novinařinu, podceňujete vlastní čtenáře (a diváky) a komu by se líbilo, když z něho někdo dělá blbce. Radši půjde jinam...

Tak si čteme a píšeme vlastní noviny - na facebooku je plno svědectví lidi, kteří žijí v zahraničí, kteří cestují a mají oči otevřené. Dovedou svět popisovat lépe, než nafrněný a snobský novinář povalující se v pražské kavárně. Díky bohu za to! Nejsme na vás závislí, nepotřebujeme vás. A jestli s tím rychle něco neuděláte, totálně zlikvidujete veřejnou mediální službu a definitivně odradíte lidi od toho, aby si za informace platili. Nuž, dobře vám tak!

49 komentářů :

 1. Skvěle napsáno. Lidi , nikdy bych si nepomyslil, že nelepším zdrojem informací pro mě jednou bude ruský TV zpravodajský kanál. Je to tak, že už prolhané ČT ani CNN nesleduji, ale sleduji Rossia24 a nezávislé weby. Jen díky tomu vím, co se opravdu děje. Díky, Vladimíre.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, chodíš pro info zásadně jen tam kde máš jistotu, že se dozvíš přesně jen to co chce tvá dutá hlava slyšet. A zbytek který nezapadá do tvých představ prostě ignoruješ. Tomu říkám intelektuální výkon. Bravo.

   Vymazat
  2. Sledoval jsem i CNN i BBC, bohužel jsem se na vlastních zkušenostech přesvědčil, že tam lžou. Nevím, kde jsi přišel na to, že má hlava je dutá. Takhle vás to učí v neziskových kursech? Zkus to příště jinak, slušněji. A už si necucej prstíky, jsi už přeci velkej kluk, ne?

   Vymazat
  3. Víš, pablbe 12:00, jedna moje známá to vystihla tak dobře, že ani sama nevěděla jak: "že tě ty noviny tak žerou, já mám svých starostí dost, ještě tak zjišťovat nějakou pravdu, jak kdyby to nebylo jedno a já potřebuju být hlavně pozitivní..."
   Takže pablbe 12:00, dutohlav budeš nejspíš ty, ale určitě jsi hlavně pozitvní, spolu mainstreamovou propagandou, a nějakým tím štvavým cyklostylem se určitě rozhodit nenecháš.
   Kolaborante prašivej.

   Vymazat
  4. Individuum, zmlkni. Vždy si tu najdeš nějakou oběť. Hele, individuum, co děláš v době, než vyjdou nové články. Hlídáš, aby ti něco neuniklo a pak ti najednou ukápne slint a vlítneš na to. "Já jim to nandám, já musím někoho urazit, jinak jako bych nebyl a celý den bude stát za houby".

   Vymazat
  5. Co se pořád strkáš rypák,ty zdegenerovanej debile knížete Poserplíny???Myslíš si,že krom prodání firmy na nočníky si něco dokázal?Leda hovno!

   Vymazat
  6. No, a tady to máme. A kdo za to může?
   Česká TV by měla poslat Sobotku do OSN, aby si tam stěžoval na Putina, že nějak způsobuje nekoukatelnost české televize.
   Tuhlevá jsem slyšel Petra Cibulku říkat, že celý svět (včetně USA) je řízený z Moskvy pomocí KGB. A to jsem si řekl: Hele, ten to musí vědět jistě, protože jinak by takovou blbost nemohl říct veřejně (v ČTV).
   A měl by sebou ten Sobotka hodit, protože už mě bolí za krkem, jak udivěně kroutím hlavou u TV, že takhle se v TV nelhalo ani za komoušů. Tenkrát jsme byli docela dobře informování, akorát jsme všecko museli korigovat. Teď s lítostí přiznávám, že jsme jim nevěřili, i když někdy říkali pravdu, a za to jsme teď trestáni.
   Byl jsem dost dlouho pomýlen informací, že ruská propaganda prosákla celým informačním prostorem, a že musíme do toho vrazit miliardy (celosvětově), abychom se tomu vlivu ubránili.
   Tak jsem s hrůzou zpytoval svědomí, jestli nejsem taky pod tím vlyvem, protože nikde žádnou ruskou propagandu nerozpoznávám. Tak jsem se díval i do ruských zdrojů (což byla strašná námaha), a tam všechno normálně, i kritizují svoji vládu, hojně citují ze západního tisku. Věci mají hlavu a patu.
   Tak jsem si řekl: "Ruská propaganda je velmi rafinovaná. Pozná se podle toho, že je vždycky dobře informovaná, říká pravdu a nepoužívá nadávky."
   Takováto propaganda je strašnou zbraní v rukou KGB. Tomu nelze čelit, zejména, má-li pravdu P.Cibulka, že KGB řídí celý svět, pak logicky řídí i naše média, a v nich naopak lže a zamlčuje tak hloupě, že už si skoro všichni myslíme, že naše vláda, kapitalizmus, EU, USA, NATO, a já nevím co ještě existuje, stojí úplně za písk.

   Pokud by si někdo nebyl jist, zda je to míněno vážně nebo ze srandy, tak ho ujišťuji, že to myslím smrtelně vážně, protože jedině takto srandovně mi to dává smysl.
   Prostě, pan Sobotka, pokud také není řízen KGB, by měl těm našim médiím to šíření ruské propagandy zakázat, nebo je zakázat vůbec, než ztratíme důvěru i v něho.
   PB

   Vymazat
  7. Zkuste slovenskou TA3. Již jenom ten styl, žádné hysterické výlevy ale solidně předvedená novinařina bez manekýnů, ale působí tak nejak lidsky. Ve zprávách informace, které v jakékoliv české televizi neuvidíte. Navíc bez tendenčních analýz a komentářů.
   Klobouk dolů!

   Vymazat
  8. Jste asi moc mladej... V 80tých letech tady (asi jen v Praze a okolí) bylo možno sledovat tzv. III-tí program ČST, což bylo fakticky převzaté vysílání moskevské televize. Tehdy to byla ve srovnání s ČST I a II taky síla. Zastydlá gerontoidní propaganda Zelenkovy ČST versus minimálně cenzurované "perestrojkové" zpravodajství a komentáře moskevské.

   Vymazat
  9. pro 11:47 - myslím, že nejste sám, kdo začal sledovat zprávy RT. Ani já bych to kdysi o sobě neřekla, že ruské zprávy budu pečlivě sledovat!!! A na prolhanou ČT se už asi 2 roky nedívám a vůbec mi nechybí. Dagmar

   Vymazat
  10. Ignorujme 12:00 on asi bude s ČT.

   Vymazat
 2. Ano přesně tak. Sledujte Rossia24 a budete v obraze. Zrušil jsem poplatky nenažranýmu Skylinku a nechali mi jen čt24 :-)). Ale Ruské kanály mi běží:-). A teprv se konečně dozvídám výživné informace:-). Požerou se sami všechny nenažrané korporace. Nestačilo jim ročně 300kč a chtěli 900kč - výsledek je že ode mne mají Ho..vno :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sleduješ jen ruské kanály? To teda musíš být dobrý psychopat. Co na to tvá rodina která je nucena s tebou sdílet obydlí?

   Vymazat
  2. Někdo sleduje Ruské někdo emerycké,ty vygumovaná palice.

   Vymazat
  3. Sleduji CNN, BBC, ČT24 a samozřejmě i ruskou jedničku a další ruské stanice. Srovnání je zdrcující - západní média lžou, překrucují a co se jim nehodí o vytváření umělého světa, to ignorují. Rusové ve zprávách, ale především ve velkých diskusních pořadech neskrývají nic. Když mluví Putin, je věcný, nechává si dávat i dost nepříjemné otázky a poctivě na ně odpoví, a to i takovým podjebákům, jako jsou v CIA školení 'západní dopisovatelé' a 'lidé z opozice' čili z 5.kolony. U nás debatní studia úplně zmizela, neparlamentní opozice nemá šanci jinde než na internetu. Pořad 'Máte slovo' je jen poslední relikt kdysi úspěšného žánru. Ale to je přesně ten žánr, kterého se diktatura velmi bojí a proto v 'naší' televizi chybí! ... Proto všechno jsem také pro tvrdé trestání zneužívání veřejnoprávní služby (ČT, ČRo, ČTK) k provádění propagandy a lhaní! Marek

   Vymazat
  4. Po přečtení prvého komentáře pod článkem pí Hrindové na NP jsem měl pocit, že je třeba trochu obšírněji reagovat.

   Snaha autorky je sympatická, ale nevidí pod povrch na skutečnou podstatu dění.

   Když se to vezme VELMI stručně, tak realita je taková, že jen malé, klíčové množství naší "páté kolony" jsou placení agenti. Ostatní jsou "užiteční idioti". To znamená lidé, kteří "nevědí, co činí", ale jsou díky tomu, že studovali v zahraničí, či doma vyrůstali v nekritickém pro-amíkovském prostředí" nebo je jim podkuřováno, či jsou upláceni, a tak dál, atd., "velmi přesvědčení" o tom, že mají "pravdu".
   A "jsou ochotni", dokud to moc nebolí, za ní bojovat! V současnosti až do zničení národních států!

   Většinu z nich můžeme rozdělit na několik základních skupin či linií:

   1. Ti, kteří chtějí rozpustit národ na mix "multi-kulti" obyvatelstva "lehce nahnědlé barvy".

   2. Dále ti, kteří z nás chtějí udělat "německou kolonii".

   3. Dále ti, kteří z lidí neovlivněných náboženstvím, či jinou "ideologií", chtějí udělat "věřící". Co budou poslouchat "své ideové, či náboženské vůdce", mimo jiné mám na mysli komplexní působení naší "současné kultury", import katolických kněží z Polska do Čech, tzv. církevní restituce, náboženské vysílání v ČT atd. atd.).
   K nim je možné jako samostatnou podskupinu přiřadit "anglofily". Lidi nekriticky přejímající anglo-americké myšlení a zvyky, kteří již skoro neumí česky (milující "bussines" "hambáče", "Kolu", "plácání ruky o ruku" a další "cool věci"), bohužel rekrutující se hlavně z mladé generace.

   4. A dále ti, kteří ze "sociálního státu", chtějí udělat stát bez majetku a vlivu, produkující bezdomovce, chudobu, nezaměstnané a nenávistné a ustrašené jedince!

   V oblasti EU politiky je cílem těchto jedinců udělat z Němců a Francouzů vládce EU, s černým koněm, Anglií a druhým černým koněm, Polskem v pozadí. Nevědí, či nevěří, že jde o vládce "dočasné", protože EU je výsledně určeno stát se bezmocným "odbytištěm" potravinářského odpadu amíků (viz TTIP - "Transatlanická smlouva - a podobné "smlouvy").

   A kdyby to náhodou nevyšlo, tak z dlouhodobého vývoje to stejně sichruje vítězství "multi-kulti mixáže" obyvatelstva a následný rozpad do stejného "bratrovražedného chaosu", jaký si prvně ozkoušeli skuteční vládci amíků v bývalé Jugoslávii a tento chaos dále zdokonalili v Iráku a Libyi. Samotní amíci si své "vládce" začínají mlhavě uvědomovat a razí pro ně termín "hluboký stát". To vše pro takzvané "zvětšení", nyní již jen "co nejdelší udržení" vládnoucí pozice amíků ve světě (rozumějme - jejich "vládců").
   V zájmu co největšího okrádání všech ostatních, rozumějte "ostatních druhořadých" zemí a států. Vzpomeňme na Obamova slova ".. o výlučném postavení "amerického národa.." a o ".. potřebě kroutit ruce vzpurným.."!

   Vymazat
  5. (pokračování)

   Když se vrátíme k naší "páté koloně", tak je zde mnoho samostatných linií -umělecká, novinářská, vědecká, podnikatelská ("...co kdybych musel vrátit, co jsem si nakrad...", ".. přijdu o zajímavý zisk..", apd.), mladých multi-kulti "spasitelů lidstva", atd., atd.

   A v každé té linii ještě navzájem spolu "soutěží" o přízeň chlebodárců. A ti, kteří to přeženou, jsou odstraňováni. Poslušní - odměňováni. Odtud ty tlaky "proti Jílkové", proti K. Zlatuškové a případným dalším.

   Ve skutečnosti totiž pořad Jílkové naši "vládci" VELMI POTŘEBUJÍ! Protože jde o "bezbolestné upouštění páry" nebo jinak - nahromaděného sociálního napětí! Protože ona tím zajišťuje, že "emoce v naší společnosti nepřetečou", že "nevezmeme vidle a nepůjdeme vykydat hnůj"! Stejně tak, jako každý pojistný ventil u přetlakových nádob, například u papiňáku!
   Společně s celkovým řízením masmédií - všimněte si, jak jsou v posledním roce "celkově pozitivní" až sociální. Zvlášť ČT. Přesvědčuje nás o pozitivech, potlačuje negativa! Životní úroveň "vzrůstá". "Ekonomika roste". "Dokonce i důchodců se zastávají..!"

   Takže dokud se Jílková nepřerodí a nestane se jasně srozumitelnou a její "řízený chaos" ("mečí-li" koza příliš, tak se jí vezme slovo), ve kterém "každý má pravdy trochu" (= vlk se nažral a koza zůstala celá..), se nezmění na logickou, smysluplně řízenou debatu. Debatu, kde nejen diskutující, ale i diváci, se doberou pravdivých, oponenturou prošlých závěrů. Tak do té doby ji nic nehrozí a bude vždy "režimu" potřebná! A protože k tomu by potřebovala větší inteligenci a rovnou páteř, tak u jejího pořadu, a jemu podobných (viz Moravec, atd.) nemůžeme nic pozitivního čekat!

   Totéž se týká celého společenského prostředí, pokud nedokážeme zajistit svobodu slova a nepodaří se nám vychovat kritickou a dostatečně vzdělanou mladou generaci.

   Začít musíme každý sám u sebe!

   Věřit, že zánik národů je vyšší vývojová linie lidské společnosti, může jen velmi neinformovaný a ne moc inteligentní člověk.
   Tak jako křesťanství, či komunismus, nebyli schopni přinést "ráj na zemi", tak stejně tak multi-kulturalismus je jen další, nerealizovatelná naivní idea, která je přímou cestou do pekla!

   A snaha přeměnit Čechy na Anglosasy, tu již v jiné podobě, podobě "germanizace", kdysi byla. Kdo má rád historické paralely, ať si vzpomene na dobu "temna" a následné Národní obrození.

   Pavel Kolář

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 4. Česká televize? Sleduji jen dokumenty na ČT-2. Někdy minulý týden jsem si masochisticky pustil Reportéry s Markem Wollnerem. Jedna z reportáží se týkala těch zakuklenců. Nevěděl jsem jestli se mám smát nebo brečet. Pan Wollner tam téměř plačky smíchal páté přes deváté. Česká televize je maximálně objektivní. Do toho zamíchal Novou republiku a AE News coby proruské weby, tím pádem nedůvěryhodné. Nevím jestli to bylo na těchto stránkách, nebo na AE. Byla tam fotka těch zakuklenců a předtím záběr těch samých osob bez masek. Oboje stránky proběhly na televizní obrazovce. Fotka ,,nezakuklenců" se objevila snad na vteřinu. Fotka ,,zakuklenců" už poněkud déle. Pan Wollner apeloval na policii, aby opravdu zjistila totožnost výtržníků. Přitom stačilo málo. Zastavit obraz a ukázat v televizi dotyčné z fotografie. Vzpomněl i pana Davida a jeho článek, proč odmítá rozhovor pro televizi. Vyznění takové, že ON a ČT jsou pro diskusi, ale pan David se vyhýbá otevřené konfrontaci. Zdůvodnění (p.Davida) jsem četl. Ale udělal bych to tak, že bych souhlasil s rozhovorem, nebo reportáží ovšem za podmínky, že si to budu natáčet taky sám pro svojí potřebu. Pochybuji, že by za téhle podmínky pan Wollner s rozhovorem souhlasil.
  ČT je dnes už opět ta ,,Zelenkova" ČST. Jen to bere z druhé strany. Kdo má výhrady, nebo nesouhlasí, či nechce chápat tu ,,správnou" (tedy USA) ideologii je nepřítelem systému. Nejsem agentem Ruska ani příznivcem Putina. Kapitalismus v Rusku je stejný jako tady nebo v USA. Ale pokud si myslím, že na NR se píše objektivně tak ji budu číst.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ulhaným televizím se dávají rozhovory jen do živého vysílání, aby kolaboranti nemohli střihem manipulovat, cenzurovat a 'dodávat' svými slovy.

   Vymazat
  2. Totožnost zakuklenců z domu Ministerstva vnitra (služebna IV. správy SNB, kontráši) se zveřejňovat nebude, neboť se jedná o chlupaté - novodobé estébáky, stejně jako se nebude zveřejňovat kontinuální existence a současný útvaru před rokem 1989 nazývaného infiltrační a dezinformační oddělení v rámci odboru aktivních opatření I. správy Ministerstva vnitra (rozvědky).

   http://aeronet.cz/news/video-dustojnik-ministerstva-vnitra-koordinoval-provokacni-akci-skupiny-maskovanych-muzu-behem-sobotni-demonstrace-proti-islamu-v-praze-neuveritelna-inscenace-rezimu/

   http://www.securitymagazin.cz/zpravy/proc-policie-cr-nezajistila-svuj-prisne-strezeny-objekt-1404049204.html

   Vymazat
  3. Anonyme 12:53
   na toto propag veledílo jsem se zpětně podíval poté, co mi jej můj spolupracovník dodporučil, protože předtím jsem mu já s hořkým smíchem ukazoval na videích z té policejní předváděčky, kam už jsme se to zase dostali. A tento nešťastník, jinak vzdělaný, ale zblblý až na půdu, se domníval, že ta Wollnerova propaganda mi otevře oči a já se, s blaženě tupým výrazem, vrátím zase zpět mezi lokaje režimu.
   Takže bohužel, ta propaganda, ať je jakkoliv blbá, zabírá jak na na některé lopaťáky, tak i na "vzdělance".

   Vymazat
 5. Ještě stále mnoho lidí v naší zemi pamatuje vymývání hlav komunisty. Ale ted´, tito lidé poučeni historií na zcela stejné praktiky, akorát vykonávané v závorkách jinýc h absolutních hodnot, na tyto kraviny, které jim jsou zejména ČT předkládány, neskočí. Osobně si myslím, že komunisté dělali svoji propagandu mezi lidmi lépe a ne tak okatě a stupidně, jako současní ,,demokraté"...
  M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
 6. Wolner alias wc rváč a s. Fridrichová černá pasažérka pražské MHD...

  OdpovědětVymazat
 7. Za komančů, kteří měli také svoji propagandu a snažili se, se objektivvnější informace dali získat na Hlasu Ameriky, Svodobné Evropě nebo na rakouské televizi. Komunisti se hodně snažili, ale ve svém okolí, jsem nenašel nikoho, kdo si nechal vymýt palici. Zato dnes, sice jsou chytré mobily, telivize, pračky, ale naprosto tupí lidé. Překvapuje mne, že ještě může existovat takový debil, který může věřit součané havloidní propagandistické žumpě jako ČT, Nova,Prima, iDěs, Novinky a další mainstreamové hlasné trouby multikulturního fašismu. A těch vymytých palic je ještě dost - i tady se jich pár vyskytuje. A to jsou exemplární příklady vypláchnutých hlav. Většina těchto kreténů má evidentně vývod tlustého střeva do dutiny lebeční - proto blijí takové americké sračky. Nějak jim nedchází, že říše zla - SSA - jdou do hajzlu.
  Kromě těchto nevzdělaných a debilních pitomců, samozřejmě, většina sleduje alternativní média a ruské zdroje vč. Russia Today a mnoho jiných. A tam jse skutečně demokracie a pluralita ve všech diskuzních pořadech, že jim můžeme jenom závidět. A nejschopnějšího státníka současnosti - prezidenta V.V. Putina ještě více.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na toto konto nemám iluze ani vysvětlení, bohužel. Moji spolupracovníci jsou většinou vysokoškolsky vzdělaní a inteligentní, ale většinou prorežimní. Hlava mi to nebere. Ale tuším, že to bude hlavně jejich určitou ješitností a strachem, že že se jim jejich představy sesypou jako domeček z karet, takže než aby si přiznali své dlouhodobé hlupství, tak si to budou raději nalhávat dál.

   Vymazat
  2. Za prorežimní postoje se nikdy z práce nevyhazovalo.

   Vymazat
 8. sudruzi sledujte vsechny kanaly cnn, fox, bbc, rt, francetv, presstv, al jazeera, a jine vse "in inglish" pak zdf, ard, orf, ct24, nova, prima, tvpolska, zkratka dnes muzete naladit vse a udelejte si vlastni nazor!!!
  dik amik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To právě amíku děláme a světe div se, vychází nám z toho nejlépe Rus. Květa

   Vymazat
 9. to je právě docela problém, v průběhu ledna byly promítnuty tři filmy - Masky revoluce (Paul Moreiro) Ukrajinská agonie (Mark Barthalmai) a Donbaská sezona (Sara Reginella). Všechny tři ty filmy přiznávají, že realita dění na Ukrajině se diametrálně liší od toho, co media k danému tématu publikují. Filmy byly natáčeny jako dokumenty v reálném čase, což je ale pro tzv. "západní" média víceméně katastrofa. Způsob, jakým byly natáčeny jednoznačně ukazuje, že informace o pravém stavu událostí na Ukrajině měli novináři jak francouzští, tak italští i němečtí. Sdělte mi prosím, která německá italská či francouzská média se navzdory dostupnosti informací a velkému množství natočeného materiálu vzbouřila proti lživé verzi událostí proti "oficiální" verzi prezentování ukrajinského majdanu jako mírumilovné akce prodemokratických a proevropských aktivistů?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pokud namítnete, že jsem zapomněl na Brity, tak v jejich případě jde věc daleko za hranici morálky a legality. Anglická stanice BBC nejen novinářsky neobstála. Stala se přímým spoluviníkem událostí na majdanu. Její televizní štáb přímo a průkazně natočil střelbu odstřelovačů a zaznamenal jejich vraždění natolik přesně, že šlo určit nejen místo, odkud se střílí, ale velice přesně i to z jakého pokoje a kdo je nájemcem toho pokoje. Navíc šlo o důkaz, že střelba je vedena z domu, který je celý ovládnut "aktivisty" majdanu. To vše přímo na místě v den střelby. Po čase bylo dokonce s odstřelovači-vrahy policistů i civilistů natočeno interview. Nikde jsem však ani ve dnech majdanu ani zpětně nezaznamenal sebemenší pokus BBC informovat o události pravdivě a vystoupit proti falešné interpretaci majdanských událostí.

   Vymazat
  2. Docela jsem zvědav, jestli čt promítne některý z těch filmů: http://kamil-tom.webnode.cz/news/tri-filmy/

   Vymazat
  3. a tady ještě k BBC
   https://www.youtube.com/watch?v=Qg3R_BSz0Cc

   Vymazat
 10. Přátelé nerušte poplatky za čt a č.rozhlas ! Po volbách začne Polská cesta . To není normální , za komunistů jsem poslouchal svobodnou evropu i s taťkou , soudruhem . Dnes musíme porovnávat informace ze zahraničí a nezávislých internetových stránek . Arkan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na zaplněném Hradčanském náměstí se při protiuprchlívácké mírové demonstraci sešlo 10 až 15 tisíc lidí, nemohl by příště již 100 tisícihlavý dav vstoupit do vysíláním České televize a rozhlasu?

   Vymazat
 11. a ztratí svou moc....a půjde do kopru. Těm, co ještě sledují to blábolení na čt doporučuji uvědomit si, že ti nešťastníci to dělají převážně pro peníze, až na pár skutečných imbokusů :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak zabít starou čarodějnici, co se škubá a kroutí? Zapomenout na ni, nepodívat se na ni a...

   Vymazat
 12. Takže, kdy protiprchlické a mírové hnutí převezme kontrolu a ukončí lživé vysílání pronacistických promuslimských válečných agentur ČTK, ČT a ČRo a bude z éteru žádat národ o pomoc?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevidím jediný důvod, proč by tak nemohl učinit lid této země, který si veřejnoprávní vysílání platí, když jej skupinka havloidů zneužívá. Spacáky a stany s sebou.

   Vymazat
  2. Domnívám se, že kdyby se dnes objevily u rozhlasu či ČT nějaké ty tanky, tak by se lidé prali o to , kdo bude nabíjet hilzny do laufů.

   Vymazat
 13. Já jsem byla na umření ze čtvrtečního vystoupení učitelky z Brna u Jílkové. To bylo něco tak děsného, no, já být ředitelem té školy, vykopnu ji na hodinu. Ale máte pravdu, tento pořad je opravdu poslední, kde můžeme vyslechnout i jiné názory. To, že tam Kalousek jako mimořádně dobrý rétor převálcoval všechny ostatní, to je holt na výběru účastníků diskuze. O paní Jílkovou a její pořad bych strach neměla, má určitě vysokou sledovanost a když jí vyrazí z ČT nebo jí budou nějak otravovat, jiné televize po ní rády sáhnou. Taková Prima se poměrně snaží, ať už jsou její pohnutky jakékoliv - je jenom tou první, která se sichruje pro budoucnost - má svého Žida. Tak můžeme pobaveně sledovat, jak se budou další přidávat, aby je případná bouře nesmetla. Takže bedlivě sleduji, kdo začne hlásat pokrokové myšlenky, a podle toho se pozná, odkud vítr fouká. Jinak - ještě k dnešním hlavním zprávám - je dojemné, jak ČT zcela ignoruje likvidaci IS Ruskem, a místo toho jsme už navštívili několik západních letadlových lodí veleúspěšných spojeneckých armád. Přitom každé malé dítě ví, že Amíci i Francouzi jsou vojáci na baterky. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
 14. Vystoupení fašistky k smíchu moc není!Uvědomte si,
  že takoví lidé učí děti a lžou jim.Učitelka se do-
  pouštěla a stále dopouští trestného činu ohrožování
  mravní výchovy mládeže.Přesto je stále na svém místě
  a vesele lže dál.V Brně to není nic divného.Znovu
  se omlouvali sudeťákům a pozvali Posselta na náv-
  štěvu Brna.A Brňáci mlčí,zřejmě jim to vyhovuje.
  Ono vůbec je to na Moravě divné.Jihlaváci zase po
  převratě stavět pomník wermachtu a jeho vojákům.
  Tak doopravdy nemůžete nic dobrého očekávat.Třeba
  se Moraváci chtějí odtrhnout a utvořit nový stát
  se Sudeťáky.Proto ty sympatie k nim.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petře, jako Vy jste alergický na "Pražáky" viz Vlastenka, jsem já alergický na "Moraváky" ve Vašem pojetí. Praha a Brno jsou města s vyšším procentem politických hochštaplerů, co nemají nic společného s Pražany a Moravany. Važte slova.

   Vymazat
  2. Pane Povolný, na to mám jednu odpověď:

   V Brně pije chlápek vodu z kašny. Přijde k němu brňák a povídá:

   "Tý, kémo, nechlemté tu vasrůvku z tej kaserne, blejó do teho zkalené machři a chčijó do teho morgoši!"

   Chlápek se otočí: "Hele pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahy."

   "Aha, tak to jo", říká Brňák a pokračuje: "Povídal jsem, voda je to dobrá, ale studená, tak pijte pomalu, ať se nenachladíte....

   Vymazat
  3. 0:44- Nobody, díky za vtip, pobavil mně, pár jiných vyprávím občas svým pražským kamarádům, byť su taky Pražák, asi stejný jako Vy.

   Vymazat
  4. 22:26 nehaž všechny do jednoto pytle. I v Čechách se najdou různí psychopati. Nadarmo se neříká pražská kavárna.

   Vymazat
 15. Teda dámy a pánové, vaše starosti a Rotschildovo peníze na mou hlavu. Když vám ta ČT tak vadí, proč se na ni koukáte? Na každém ovládači je jeden takový, (zpravidla červený) puntík, který stačí zmáčknout a je ticho. Já se na žádnou televizi nekoukám již déle jak 5 let. Nechybí mi. Televizi si pouští moje žena (když teď byla 4 měsíce v nemocnici, to byl doma božský klid), ale kouká jen na filmy a podobné lahůdky (Ulice apod.) Já mám svůj PC, rychlé připojení od UPC (250 Mbps) a najdu v něm vše co potřebuji. Kouknu se na americké weby, ruské weby, (na německé moc ne, neumím německy) a vyberu si co potřebuji a co mě zajímá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to i můj případ, jenže mi vadí, kam jdou moje daně, které musím přiznat. A taky mi vadí policajti, co buzerují na silnicích řidiče, přičemž například vedení Prahy svou neznalostí zašantročilo miliardy. Prostě, úplně zalézt do své ulity, šneku, nejde, přecejenom nějakou tu potřebu člověk udělat musí.

   Vymazat
 16. popravde na TA3 vsadili na rozum, a veru, darí sa im, ten koho pozvú na debatu vie, že tárať sa neoplatí, ľudia to vedia a aj redaktor je v obraze, nepotrebuje plniť plán a svoj plat berie za to, že je profesionál, a podotýkam - rešpektovaný profesionál v plnom zmysle slova, na hlúposti máme Markízu - verejná TV sa do politiky ani nemieša,

  OdpovědětVymazat