Reklama

.

.

pondělí 15. února 2016

České ženy půjdou za mnou, jsme inteligentní, hrdé a podvolovat muslimům se nikdy nebudeme... !

Nela Lisková
15. 2. 2016
Po mém veřejném vzkazu panu Bělobrádkovi, kdy jsem se jako česká žena ohradila k jeho nehorázným výrokům na naši adresu v souvislosti s imigrační krizí, kdy se vyjádřil, ve smyslu, abychom se my české ženy podvolily muslimským imigrantům v rámci navýšení populace, se mi ozývají denně stovky žen, které se cítí být rovněž chováním nejen pana Bělobrádka, ale celé naši vlády dotčeny.
A je to pochopitelné, protože právě ženy jsou hlavním terčem v této šílené válce rozpoutané, jak jinak, než americkou administrativou, proti kultivované a ekonomicky silné Evropě.

Nejsem feministka a vždy mě potěší, když se setkám s muži, kteří jsou opravdovými chlapy a umožní nám ženám, býti ženami. Ovšem právě my ženy jsme pilířem společnosti, nositelkami života a tudíž pro společnost nepostradatelné. Právě proto je nezbytné, abychom si zachovaly svou hrdost a nedovolily jsme psychicky nemocným, uplaceným kriminálním zločincům z naši vlády, aby nás ženy předhodili, jako oběti v první linii pro potěšení muslimským, infikovaným a nejen virem HIV nakaženým špinavcům z arabských zemí.

Těm primitivním špinavcům, bez jakýchkoli hygienických návyků, kteří přijeli na příkaz a dle plánů USA, Saudské Arábie, Německa a Turecka vyvraždit a ekonomicky zlikvidovat Evropu, aby ji následně totálně zničenou mohli US fašisti, pod maskou dobročinnosti zachraňovat, tak jako to dělají ve všech zemích, které jako agresoři vždy napadnou, vyvraždí a zničí, s jasným cílem ji ovládat a vydírat, případně se zbavovat jejich vládních představitelů, kteří se jim nechtějí podvolit.

Názorně toto vidíme v případě našeho pana prezidenta Miloše Zemana, který právě US administrativě zastoupené v naši zemi US velvyslancem Schapirem, svými vlasteneckými postoji leží hodně v žaludku. Proto se snaží, byť marně všemi možnými prostředky, především prostřednictvím prokletých neziskovek, které USA štědře v naši zemi sponzorují za účelem dělání veškeré špinavé práce, prezidenta veřejně dehonestovat.

Je uzavřen pakt mezi Německem a Tureckem, který podepsali největší vrazi a psychopati od doby konce druhé světové války. Všichni jsme se stali potenciálními obětmi a naše vláda nás sprostě zaprodala. Není to tak, že by v Evropě válka hrozila, válka v Evropě je stvrzena, podepsána a Evropa odepsána ! Toto je realita a pokud si to ještě někdo nechce stále připustit nebo v blahé naivitě očekává, že se to nějak samo vyřeší, tak musím jen s politováním konstatovat jediné, NE ! Toto bylo našim podnětem pro založení celorepublikové Národní domobrany, kde máme za cíl, stát se plnohodnotným partnerem bezpečnostních složek a v případě potřeby v počtu alespoň 2 milionů lidí organizovaně bránit sebe, své blízké a naši vlast.

https://www.facebook.com/narodnidomobrana/?fref=ts

Ženy se na mě obracejí s dotazy, jak se mohou k nám, tedy k Národní domobraně přidat a jak mohou být užitečné. Role ženy v Národní domobraně jsou různé a především velmi podstatné... Záleží na věku, schopnostech a fyzické kondici každé ženy. Například mohou být zdravotnicemi, hlídat děti mladším ženám, které budou v noci na hlídce, vařit pro ty, kteří budou aktivně bránit naši vlast, administrativně vypomáhat, organizovat a zajišťovat v součinnosti s koordinací nejrůznější věci. Takže smysluplné práce právě pro ženy je v Národní domobraně mnoho.

Musíme si uvědomit, že naši politici, zločiny, jako jsou brutální znásilňování žen a dívek podporují a dle vyjádření Stropnického a jeho "inteligentní" ženy o nic vlastně nejde a je to naprosto v pořádku, protože muslimové mají své pudy. Nehoráznost, která se nedá nijak omluvit ! A takových jako je Bělobrádek a Stropnický máme ve vládě 95 % !

Takže vážené dámy a pánové, tito nám ochranu života, zdraví a majetku nikdy nezajistí. Tito "makají" pro našeho úhlavního nepřítele a půjdou tvrdě proti nám, protože právě za to jsou mimo jiné i US vrahy placeni ! Brzy nastane opravdový masakr a my se musíme připravit a organizovaně mu čelit. Do Evropy bude během několika týdnů vpuštěno dalších 500 000 muslimských teroristů, toto veřejně potvrdil maďarský premiér a vlastenec Orbán !!!

Máte pořád ještě pocit, že máme čas ? Tak se zamyslete například nad tím, proč umísťují vždy běžence strategicky do menších obcí a v objektech, které jsou umístěny v blízkosti škol, školek, zdravotnických a sociálních zařízení... Odpověď je snadná, protože se pohybují kolem malých dětí, které jsou snadným cílem. A v případě, že ublíží dítěti, vzbouří se rodiče a začne to pravé peklo, na které naše vláda dle svých plánů čeká. Začne občanská válka, zabíjení, odebírání dětí od rodin a perzekuce nás rodičů, nikoli muslimských úchyláků a vrahů.

Ty naše vláda za plné spolupráce s Bruselem podporuje a proto je láká na vysoké sociální dávky a omlouvá a přehlíží jejich brutální zločiny !

A tomu všemu můžeme zabránit jen v případě, že si budeme v rámci celorepublikové Národní domobrany vzájemně pomáhat a vždy budeme tam, kde nás bude aktuálně potřeba ! Budeme v každém městě, v každé obci, v každé sebemenší vesničce v každém koutě naši vlasti. Budeme tady jeden pro druhého a vzájemně si budeme ve všem pomáhat, protože jen tímto způsobem se dá efektivně čelit tomu, do čeho nás zločinci z naši vlády vědomě uvrhli.

Velmi opomíjená je otázka nemocí, infekcí, virů a parazitů, které jsou spolu s muslimskými imigranty, zejména ze zemí třetího světa do Evropy záměrně zavlečeny. I tato cílená ignorace naši vlády vůči těmto závažným rizikům je součástí plánu na efektivnější vyvraždění evropské civilizace. Co nepůjde silou, půjde ruku v ruce se závažnými onemocněními... Jedním z úkolů Národní domobrany je efektivně informovat naše občany i o těchto nepopiratelných rizicích... Musíme se spojit s okolními státy V4 a naši spolupráci vzájemně koordinovat.
Nela Lisková
představitelka rady Národní domobrany

78 komentářů :

 1. ...akorát mě napadá,

  čím že se to budete vy hrdé ženy bránit. Vařečkami ?!
  Obrana každého státu je založena především na početně
  odpovídající armádě.

  A tato armáda byla za spolupráce místních kolaborantů se zločinnou zahraniční politikou USA zrušena pod zástěrkou profesionalizace,
  stejně jako povinná základní služba.

  Jasný záměr, který ale většina prostoduchého obyvatelstva jaksi nevnímá, že ano...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky kolaborantům se sudetoněmeckými pohrobky nacistů jako je Havel, Nečas a Bělobrádek se schwarzenberským muslimským hordám budete bránit klackama, stejně jako bezbranní lidé ve francouzkém Calais. Z našich armádních skladů totiž zmizely zbraně a munice, samopaly si budete muset v rámci bezpečnostní agentury Domobrana zajistit sami. Na vládu a policii nespoléhejte, plní příkazy bilderberských a zednářských elit na vytvoření evropského chalífátu, stejně jako Židovská rada starších a protektorátní police plnila příkazy nacistů. Pozor na novou praktiku protektorátní kolaborantské vlády, papeženců a sluníčkářů, poté co v médiích úspěšně podsunuli církevní zlodějinu jako restituce, tak blízkovýchodní přistěhovalce vydávají za křesťany. Církev opět kolaboruje s islámských a pravicovým klerofašismem na vyhlazení českého národa a zneužívá k tomu mnohdy nic netušící věřící. Instituce, které mlčí k nacistickým zvěrstvům ukrajinské armády a pronásledování slovanských sester a bratří na Ukrajině, ale i Kosovu a přehlíželi vyprovokování (americkou a britskou střelbou na obě strany, jaká to náhodná podobnost s Majdanem) náboženské války v Iráku, teď na povel pláčí a roní krokodýlí slzy nad do bezpečí Libanonu dávno uprchlými křesťany. Na just prezidentu Zemanovi k tomu havloidy vedou jidášské peníze z evropských, vládních a US Embassy dotací a nenávist k českého národu.

   Vymazat
  2. Čímkoliv, domobranu zakládají právě proto, že si velmi dobře uvědomují, že policie ani armáda nás bránit nebude. To je moje odpověď na prostuduchý příspěvek 8:43.

   Vymazat
  3. Přesně. Postoj není nikdy na škodu, ale vyzývat k otevřenému násilí v současných poměrech je naprostá hovadina. Jak se zdá, Evropa stojí za přivandrovalci? Nebo ne? Nikdo se v tom nevyzná, a lidem media záměrně lžou. Nikdo tak neví,kde je pravda. Třeba se žvaní o přijímání iráckých křesťanů, dostanou zadara suprový byty, prachy, žrádlo - doprdele! A čeští důchodci živoří, bezdomovci umrzají na ulicích každou zimu. Proč už ksakru nějaká hlava pomazaná nezaútočí na ty lotry ve vládě? Proč budeme donekonečna žvatlat o znásilňování a uřezaných hlavách, když lidi nejvíc sere, že tyhle naše politické kurvy například vyplatily za dvě čúzy 145 milionů, a dvacet milionů na malé opuštěné děti tady není a musí se to tudíž utajovat? Proč je všechno na cikány a na bílé pracovité dříče nic? Proč jsme úplně v prdeli? Vždyť toto nikdo nechápe - když nadávají a běsní obyčejňáci, politici i elity na nás serou, ty nemusí řešit, kde vzít na doplatek za plyn třeba deset tisíc, ale kde to má vzít starý děda v důchodu? Ten má zmrznout? A ta sebeobrana a domobrana žen - jo takhle nějakej pepřák a utéct do bezpečí,ale že by se nám také zachtělo vidět naše domy a města rozmlácená? Až by ti zhovadilci narazili prvních pár ženských na kůl, našup by všichni sklapli -tudy cesta prostě nevede a nevedla nikdy. Proč prvních několik let německý okupace lidi drželi hubu a krok, naopak živnostníci se hlásili k Němcům, a slavné filmové divy s německými pohlaváry chrápaly? ... ale - škoda mluvit. Na diskuzích... opravdu škoda.

   Vymazat
  4. Ba ne! Kdyby děvčata vyzvala Polici ČR, vojáky ČR, celníky ČR a záložáky, viděli byste tu armádu! Stačil by apel ve sdělovacích prostředcích!!!

   Vymazat
  5. Cha cha - můžu se smát? Takových apelů bylo! Co je apel proti korupci a naditému portmoné? Sdělovací prostředky žádný apel neuveřejní, ty záměrně lžou a lidi štvou proti sobě navzájem, a dnes už "děvčata" nic neznamenají. Slova jako láska, rodina, úcta k starším, vlastenectví apod. jsou považována za extrémizmus. A policajt? Celník? Udělá jen to, zač je placen. Nic víc.

   Vymazat
  6. Velmi ráda bych se spojila s paní Nelou Liskovou, neboť si ji velmi vážím za její uvádění skutečností.
   K tomu bych se mohla jako uprchlík ČR s nezl. 14 tiletým synem v 12/2010 silně vyjádřit.
   Hana Lošťáková

   Vymazat
 2. Budu oponovat.Proč vařečkami??Jenom u nás v malinkatém městečku na jižní Moravě je 22 žen v mysliveckém združení a že umí střílet a to tak že výborně,tomu věřte.Osobně jsem členem LEXu a ozbrojených občanů v ČR,podotýkám že legálně, je cca 350000.Zdá se vám to málo?Nebo si myslíte,že zvednou ruce a nechají si své ženy,matky,dcery či milenky znásilňovat,mučit a vraždit???Osobně střílím pro zábavu na střelnici,což se ovšem může velmi rychle změnit!A že by si někdo z myslících občanů nechal vzít zbraně od vlády??To by spíš skončila tato USřiťolezecká vlada na kandelábrech.Jak známo,národ český a moravský bývá beránkem....do času.Pak ovšem stačí impuls a už to pojede.V Německu,pořád stigmovaném válečnou minulostí už zvedají lidé hlavy a to hodně.Mám pocit,nepříjemný pocit,že se s případným průserem,začínajícím v Německu u nás sveze i jistá menšina,protože pak už
  se nehledí na třísky,když se kácí les.A to bych byl velmi,velmi nerad.

  OdpovědětVymazat
 3. 8:43 jseš sexistickej ubožák.Jenom namátkou kurdské bojovnice z kterých mají vítr i teroristé z islámského státu,ty vařečko ubožácká.Naše ženy krom toho že jsou nejhezčí na Světě jsou navíc inteligentní,schopné a všeho schopné!!! Prasata jako ty vařečko a Bělobrádek u nich nemají šanci a to je dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bělobradý kozomrd, kterému postaví místo papírové dřevěnou houpačku, předsedá skupině pederastů, islámských a pravicových klerofašistů.

   Vymazat
  2. Bělobrádek je pouze jeden z mála "vítačů" a tím by měla končit i jeho kariéra veterináře ve vládě.Jinak je tu ještě jiná skupina žen zastoupená asi p.Žilkovou,která se zřejmě na kulturní obohacení těší a zřejmě se jí bude líbit tedy i ostatní "práva"dle koránu.

   Vymazat
 4. Ráda bych upozornila na kurdské bojovnice,které pouhým křikem zahnaly nepřítele. Neboť nejhorší,co může muslimského teroristu potkat, je smrt z rukou ženy. To pak putuje rovnou do pekla a o hostině s pannami si může nechat jen zdát.

  OdpovědětVymazat
 5. Problém je v tom, že muži jsou tak biologicky-psychologicky nastaveni, že budou bránit jenom takovou společnost, která jim umožňuje uspokojení základních životních potřeb, a to zejména druhé nejdůležitější potřeby hned po dýchání - sexu.
  Kdyby čeští muži měli od žen tuto podporu, kdyby už dnes české ženy nechodily převážně s cizinci a převážně za peníze (pokud vůbec ještě mají zájem o sex), byli bychom stejně neporazitelní jako kdysi - třeba v době husitské.
  ...Pokud tuto podporu nebudou muži cítit, můžeme mít jakkoli velkou armádu a jakýkoli počet domobran a nebude to nic platné, protože za takové situace to muži prostě "odšvejkují". Bojovat za ženy, které s nimi nechtějí nic mít, nebudou o nic víc než za "císaře pána".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkrátka: Holky neblbněte a dávejte jen českým klukům. Pak budeme národ silný jak skála, jako žula, jako ocel!

   Vymazat
  2. O českých mužích zde psát je už trapné neboť od dob zrušení povinné vojenské služby žádní muži ( tím je myšleno ti mladší a mladí ) neexistují jsou to jen takový uplakánci držící se máminy sukně, takže budoucnost tohoto státu asi bude skutečně na ženách, je to smutné ale je to tak.

   Vymazat
  3. 11:35 Neblbni, na vojně jsem byl, a i když to byl silný životní úsek, není to alfa a a omega života. Přišly i jíné, stejně silné a silnější prožitky.

   Vymazat
 6. Paní Nelo,

  já s Vámi soulasím a podporuji Vás. Ale jak chcete zajistit, aby se v domobraně angažovalo 2 miliony lidí? Vždyť to je skoro polovina ekonomicky aktivních občanů? To je má první otázka a druhá následuje.
  Pokud se tento záměr (který osobně podporuji)opravdu podaří, jak se vedoucí představitelé domobrany, ke kterým jistě patříte zachovají, až proti domobraně nastoupí policie nebo armáda v plné zbroji. Protože pokud se tato iniciativa opravdu organizačně začne uskutečňovat a domobrana bude efektivně bránit občany před těmi barbarskými primitivy, kteří budou obyvatelstvo opravdu ohrožovat a dojde k prvním střetům s domobranou, můžete si být naprosto jistá, že celá organizace bude na něčí příkaz prohlášena za přímé ohrožení "demokracie" či snad dokonce kriminální organizaci a ozbrojené složky režimu na ně napochodují...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 10:24

   Zmíněné .."napochodování ozbrojených složek režimu.."
   jsem na rozdíl od většiny komentátorů zažil 21.srpna 1969.
   Ozbrojené složky režimu si vzali na podporu k potlačení kontrarevolučních živlů i vojáky základní služby a celý odpor proti okupaci byl na dlouhé roky zadušen.
   Proto jsem přesvědčen,že občané, kteří znají tuto dobu už jen z vyprávění, onu státní moc podceňují a snad se i domnívají, že v případě eskalace bude policie a pahýly české armády na jejich straně.

   Omyl !

   Vymazat
 7. "Velmi opomíjená je otázka nemocí, infekcí, virů a parazitů"- viackrat som na toto tema pisal v diskusiach. Pred necelym rokom v SK nebolo mozne darovat krv ak ste boli par dni predtym vo Viedni ci Budapesti, kde sa uz zacali valit prve vlny utecencov. Ked ste isli na dovolenku do oblasti odkial prichadzaju tito migranti tak ste sa mali alebo aj museli zaockovat. Dnes tito migranti sa od prvych dni, ked este nemaju lekarske vysetrenia, mozu volne pohybovat, ist na plavaren, kupalisko Slovo karantena uz v Nemecku neplati ci skutocne stratili zdravy rozum? Nie som rasista ale to co robia v Nemecku je potencialna genocida vlastneho naroda. Je len otazka casu kym to vybuchne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo nenese zodpovědnost ani za zdravotní rizika. Do roku 89 každý cizinec přišedší z Afriky, Asie, Ameriky podstoupil karanténu, byl zdravotně vyšetřen málem na letišti.

   http://neviditelnypes.lidovky.cz/who-epidemiologicky-pohled-na-imigraci-dyr-/p_veda.aspx?c=A150627_201553_p_veda_wag

   Vymazat
 8. Také si myslím,že mezi ženami vždy bylo dost hrdinů.Do první linie bych je neposílal,vždy se velmi osvědčily za frontou.
  Bělobrádek je chazar,bez nápovědy Schapira,neudělá žádné rozhodnutí.Nění to podezřelá,jak jsou na velv.USA pečeny vařeny.Sobotka,Pelikán,Bělobrádek,Herman,Babiše nevyjímaje.

  OdpovědětVymazat
 9. Jen mi podivuje jedna věc. A to velmi! Jsou tu Vojáci v záloze za mír. Zde se na vzniku angažoval pan Obrtel. Byl ideovým i praktickým vůdcem velitelem. Od rozdělané práce utekl. A teď se angažuje v této Domobraně...
  No říkám si.Jak mohu věřit veliteli který už svůj manšaft opustil?
  A jinak to co zde prezentuje pro domobranu paní Lísková v postavení Národní demokracie. Tak se tedy jedná o ozbrojenu lidovou složku a složku pomoci lidem Národní Demokracije.
  Zpátky k Vojákům v záloze. Nefungují pro žádné politické uskupení. Politický názor každého jedince je jeho soukromá věc! Vojáci v záloze jsou čiste vlasteneckou formací. Obrana a pomoc lidu Československa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechápeš toho zřejmě víc, zejména, že tyto organizace musejí být z hlediska zákona neprůstřelné, aby nemohli být státními (j)elity diskreditovány, což samozřejmě sdružení "Vojáci v záloze" tak úplně nesplňovali.

   Vymazat
  2. Obrtel to celkem logicky vysvětlil už před čase.

   Vymazat
  3. Proč asi utekl pan Obrtel od té rozdělané práce.Přece víme,že měli přejít pod velení MO,vlastně pod rozhodování NATO a to se nelíbilo panu Obrtelovi.Tím by vlastně s padnul tam odkud odešel.Také bylo řečeno,že by také mohli být nasazeny v zahraničí,pod velením Nato a to přece nechceme.Tato organizace přece chce pomáhat tady doma,naším občanům.

   Vymazat
 10. Proč mi tady nebyl vystaven poměrně dlouhý příspěvek ke způsobu organizace domobrany. Nebyly v něm hanlivé, rasistické či jiné podobné výrazy. Ale praktické rady. Taky je tady už cenzura a připouštějí se jen příspěvky, kde lidé sice nadávají, ale prakticky si z toho mohou ty u koryta dělat jenom srandu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím o tom, Chcete-li, pošlete to znovu. Domobrana je riziko, že že si někdo bude chtít zastřílet a vyvolá občanskou válku. Chtělo by to "lidovou armádu", ne armádičku kdykoli k dispozici NATO (USA).

   Vymazat
 11. Ale ani Domobrana není před zákonem neprůstřelná!
  A Vojáci v záloze odmítají být v takovém postavení aby byli použiti ve válce proti jiné zemi. Potažmo hlavně proti Rusku... Takže tu jsou stejně dva subjekty Vojáci v záloze, Dombrana ale pro oba subjekty stejně neexistuje v našem právním řadu žadný prostor pokud chtějí mít nezávislost v rozhodnutí své činnosti...

  OdpovědětVymazat
 12. Proto jsem tu dával návod, jak to udělat, aby domobrana byla anonymní a budovana odspodu a poměrně dost jsem se rozepsal. Bohužel příspěvek se někde zatoulal:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:52- založte si blog(soc. síť) a sem dejte(i jinam) upoutávku s odkazem.

   Vymazat
 13. V roce 1968 těsně po okupaci byla s posledními představiteli Československa na posledním svobodném území celého státu (okupanty nedobytá vojenská letecká a tehdy i pozemní základna Kbely u Prahy) podepsána smlouva O válečné podpoře, s někým velmi mocným. Tato smlouva je stále ještě plně platná a výslovně stanoví,že vykonatelná nezávisle na vůli jakékoliv budoucí Vlády, vždy jen v závislosti na vůli lidu. Jsem jedním z představitelů této "skutečnosti" a sděluji vám všem to pouze proto,abyste měli nějakou naději. Pokud se lid Česka (Slovenska) rozhodne bojovat,smlouva bude aktivována.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přestaň blbnout , dneska je to 100x horší , jde o přežití národa !!

   Vymazat
  2. Správně -přestaňte blbnout. Nic se tady neděje. Jestli si dobře všímáte života venku, tedy jestli alespoň občas odlepíte prdel od židle u počítače a jdete ven, lidi chodějí nakupovat, děti do školy, smradi na rande, jezdí se do práce, z práce, o víkendu na chaty a chalupy, cestovky maj už plný ruce práce s rekreacema - úplně všechno normál a v cajku, ale jak člověk sedne k počítači a začne číst ty blbé žvásty a ještě blbější diskuze, aby se strachy posral.Všechno to našup vypadá, jako by venku už hořelo, jakoby už se rabovalo, znásilňovalo - a zatím si všechny zvěrstva, který se tady dějou, stihneme dělat sami - jeden druhému, tak proč se pořád žvaní o nebezpečí, které nám "hrozí"? Proč se o tom žvaní dnes a denně? Kdy nám hrozí? Zítra? A odkud? Co se bude jako venku dít? Mám vzít hrábě a jít někam na stráž? Už to přestávám chápat. Jak může pořád tolik lidí bavit takhle blbnout a psát ty blbosti. Copak vážně nemáte jiné zájmy? Nic jiného na práci a starost, než čučet na články a psát diskuze?

   Vymazat
  3. 20:14. Jste silně omezený.

   Vymazat
  4. A ty silně pitomej. Nebo pitomá? Vono se jako něco děje? Dnes zas nic venku. Už jsem skoro nasranej. Tady na internetu každý den takový vášně, hrůzy a dramata, a venku pořád nic. Není to k posrání? A tak mě napadlo - nebylo ono to tady už kdysi taky?
   ...Ženy české, matky české, slib si dejme, a v něm stůjme, pro blaho své drahé vlasti, všechny síly obětujme...!
   Správně. Božena Měmcová. Vlastenci. Už i tenkrát byla naše "drahá vlast" ohrožena, tehdy Němčoury - a ženy chtěly bojovat. Vybojovaly -co? A co je to dnes za výraz "drahá vlast"? Extrémizmus - ne? Dnes je drahá jenom plná peněženka - a za tím je každej jako posranej. Kdepak vlast! Tak čest práci!

   Vymazat
  5. 20:14: Ty vy zvedněte svůj zadek od počítače a vycestujte do současného Německa nebo Švédska. Pokud totéž chcete mít i u nás a čekat, až to přijde, pak se vraťte k počítači a věnujte se vaším největším starostem, nákupům, sledováním seriálů, vysedávání u piva, zařaďte se do fronty v nějaké cestovce, ať nepřijdete o slevu na zájezdy, ale až půjde i o vás, pak nečekejte, že vám někdo pomůže. Vy jste přesně te typ, jehož obzor začíná a končí u obrazovky Čt.

   Vymazat
 14. Tak nás nenapínej a řekni nám kdo je ten někdo "mocný". S "okupanty" jak píšeš to asi nebylo, že bys myslel Amíky to by byl asi nějaký fór, no a Číňani byli tak trochu tenkrát z ruky. Že by tedy Ufoni :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo,bylo to tak a na oplátku jim bylo dovoleno sestoupit na Zem. Ve vesmíru platí tvrdé zákony,například zákaz napadnout civilizaci Země. Ale pozor,jsou i logické možnosti,které to umožňují. Vy na Zemi se učíte práva,studujete univerzitu a zároveň si myslíte,že ve vesmíru žádná nejsou?

   Vymazat
  2. Realističtější by bylo obnovit systém opevnění, který by byl po vyhlášení západoevropského chalífátu schopen kosit předpokládané narušitele hranice (muslimáky) a ve spolupráci se státy bývalého východního bloku urychleně stáhnout železnou oponu.

   Vymazat
  3. Já myslím,že existují zbraně,o kterých ani netušíte. Bohužel jste se ale nepoučili z vaší historie a "důvěřujete a důvěřujete".

   Vymazat
 15. Který chytrák vymyslel tu obrázkovou captchu, která mi v prohlížeči překryje (schová) návod co mám vlastně vybrat za obrázek, pokud by chtěl někdo publikovat anonymně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Posuň si to dolu.

   Vymazat
  2. V chrome nejde, ještě zkusím.

   Vymazat
  3. Taky mě to tak zlobilo. Myslel jsem že je to zvýšený stupeň obtížnosti. Ku podivu jsem se i tak naučil trefit se.
   Teď jsem to odhalil (ve Firefoxu). Zmenšil jsem písmo (Ctrl -) a bylo vše v pořádku.
   Děda.

   Vymazat
 16. Lisková, založte hnutí "Blbky celého světa spojte se!" a nedělejte nám normálním ženám takovou ostudu. A ještě k tomu z Ostravy,jako by tu nebyly jiné problémy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro Anonymní paní 14:43 - Proč tu veřejně vystavujete svou hloupost? Marek

   Vymazat
  2. Marku, neodsuzujte ji, možná souzní s paní Žilkovou a chce paní Liskové naznačit, o co multikulturním "spojením" přichází.

   Vymazat
  3. Co Ty víš o Ostravě. Dle Tvého primitivního příspěvku si v životě nevyšla dál než s odpadky do kontejneru.

   Vymazat
  4. No - náhodou má ta žena pravdu. Mektat takový kraviny. Jestli ono vás nesere, že se tady nic neděje, jenom media pořád straší, lžou a žvaní. Jestli ono by nebylo lepší, kdybychom taky měli rozbořený města, bordel, strach, upálený lidi - to by bylo pro některý chorý jednince asi žůžo -ne? Řešim problém, kterej se dostaví, a neřešim problém, o kterým mluví domovnice někde na schodech. Tady u nás se prostě nic neděje. Jen mediální kurvy denně straší -proč asi? A například server Novinky - uťaté hlavy a mrtvoly - a hned pod tím ti samí sráči píšou články jak večer sexovat, předstírat orgazmus, a hned pod tím nejspíš ti stejní sráči -server Super.cz uveřejňuje vypadý ňadra, stehna a rozkroky. To je vrchol nevkusu, arogance, mediálního bahna. Mají lidi za úplný blbce, a píšou bulvární sračky, jenom aby se na diskuzích psalo, aby se lidi hádali, a jim prší prachy za reklamy, které poskakují všude okolo. I publicistika jsou dnes bulvární sračky - proč to lidi ještě neprokoukli? To jsme tak tupí?

   Vymazat
  5. Paní, vy půjdete jako první! Promiňte mi, jste kráva!

   Vymazat
  6. Nejsem paní vole - jsem pán. A pokud jsi ženská, tak kráva jsi ty. Copak copak - vono se nám nechce číst pravdu zase jinak? Vona to není pravda, že všechno je dnes bulvár, a kolem článků o hrůze a popravách skáčou podprsenky a přípravky na kvalitní erekci? Nebo ses fakt nevšiml(a)? My prostě potřebujeme jen nadávat, hádat se a psát ptákoviny - co bychom přemejšleli. No tak se dál třes strachem, dyť jo, alespoň má ten život nějakou šťávu - ne?

   Vymazat
  7. Nemluvte za ostatní ženy, vážená, pokud je vaším jediným problémem listování v novinách se slevami v různých supermarketech, pak jste hodně omezená a vyjadřujte pouze vlastní názor. I na vás jednou dojde.

   Vymazat
 17. Existuje taková šipečka a myší se posunuje.......

  OdpovědětVymazat
 18. Jen ať ty muhamedánský držky přijdou a zkusí sáhnout na naše domovy, ženy a dcery. Osobně jich pak s chutí pár pošlu Aláhovi do pekla. A že nebude s čím bojovat? Ale bude. I kdyby to měli být na začátku kuše a dýky, molotovovy koktejly, doma udělané trhaviny a zbraně, bomby na plyn. Nebo jed ve žrádle okupantů. Však ono se najde lecos po chalupách a půdách. Postupně se vyzbrojíme jako za francouzské revoluce, Pražských povstání jako dnes Kurdové nebo jako partyzáni na okupovaných územích. Možná, že stráty budou obrovské, ale i zmetkové budou chcípat. Za co jiného by dávalo smysl bojovat než za naše domovy, rodiny, ženy a dcery? Za ty politické sračky? Za ty cizácké zlodějské korporace? Za zasrané USA, Británii nebo Fricky a Ukrouše? Za ty rozhodně ani slzu neuroním, natož za ně jít bojovat. Ať se podívají na film "Patriot". Tam uvidí jak to dopadne. Že jich bude přesila? To na začátku je vždy i na Vítkově i u Sudoměře byla taky, u Termopyl také a nejen tam a jak dopadli. Jeden náš velký vojevůdce přeci jasně řekl: Nepřátel se nelekejte na jich počet nehleďte," a mlátili je předkové řendychama a cepama, že nestačili utíkat. Však oni nám ty zbraně sami donesou.

  OdpovědětVymazat
 19. Cesi ! Zvolte tuto krasnou pani Nelu na pozici vlivu !
  Domobranu zakladat BUDETE, at chcete nebo nechcete !
  S feudalnimi barbary Islamu se nikdy nedomluvite.

  V Americe je silna touha po zmene jeji zahranicni
  politiky ! Donald Trump je, a bude na vasi strane.
  Ma stejne nazory jako cesky president Zeman a pani Nela Liskova.

  NEVERTE vasim Mediim ! Verte me ! Amerika je Krestanska a Americane jsou silne proti Islamsti. Ozbrojeni jsou vsichni ! Nestastna politika nekvalifikovanych Neocons je silne kritizovana a Donald Trump je napada v kazdem svem projevu. Ted brutalne napadl byvaleho presidenta Bushe mladsiho, kvuli prohrane valce v v Iraku.

  Ti kteri nechteji zadnou zmenu nevi, jakym zpusobem ho zastavit. Americane se knemu pridavaji po tisicich.

  Zmena prijde ! SLIBUJI, ze az bude v bilem dome, ve Washingtonu, tak mu budu psat pravidelne o vasich nazorech.
  Pan dr. Kmonicek bude urcite take. Hlas ceskeho naroda, vas hlas, BUDE SLYSEN, pristi president Ameriky Donald Trump bude presidentem INFORMOVANYM ! Jak se vsak zbavi uhnizdene washingtonske party specialnich zajmu nevim.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, pane honolulu, velmi rád vás čtu, umíte poradit a povzbudit.
   A moc rád bych, aby se naděje s Trumpem splnily. Ale: cožpak skutečně věříte že takový prezident USA bude mít dostatečnou míru svobody aby mohl zůstat sám sebou?
   Myslím, že zdaleka nejde jen o nějakou washingtonskou partu. Tomuto světu vládnou také peníze. Moc dobře si pamatuji na to nadšení, i u nás, po volbě Kennedyho. Zdravím, Děda.

   Vymazat
  2. Souhlas - v lepším případě ho zastřelí, když nebude poslouchat miliardářský pomatence. Odstřelí ho někde jako škodnou. Jako J.F.Kennedyho. A A.Lincolna. A další. Udělají to mazaně - za Kennedyho byl popravenej Lee Harwey Oswald, ačkoliv to neudělal. Amíci se vyznaj v tlačenici. Správní desperáti. Cloumají a cvičí celým světem a nikdo na ně nemá. Toho černýho muslimskýho troubu nechávají na pokoji, protože uskutečnil jejich projekt - poslechl jejich zadání, vtáhnout celý svět do válečnýho bordelu, zničit spoustu měst a památek, a vyšplouchat hektolitry krve. Pro lidi, pro který je krev a násilí oblíbená filmová zábava, to není žádný problém. A nemocní miliardářští psychopati jsou jako tasemnice. Nezničitelní. Usekneš toho půlku, a druhá půlka doroste. Kdepak Donald. Ano, může být dobrým prezidentem, ale musel by být maximálním diplomatem,aby si nevšimli, že je vlastně neposlouchá a jede si v politice po svým. Jak udělá chybu, je mrtvej muž.

   Vymazat
 20. Pan Jozef Gatial (10:41) me zaujal svym prispevkem !

  Polovina belosek znasilnenych po padu portugalskych kolonii v Africe, (Angola Mozanbique), stejne jako pozdej v JAR a v Rhodesii dostala strasne tropicke nemoci, ktere mnohe z nich neprezily. Proc se o techto tragediich nepise a nemluvi NEVIM. Ono se to nekomu nehodi do budovani utopistickeho sveta !
  Cesi zbrojte !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. Ale, ale, pani bez podpisu, (14:43) ! Zachtelo se Vam kozomrda ? (14:43) ! DOCKATE SE ! Potom vas vsak sezerou cervici !
  Nejdrive v intimnich castech tela. Dostanete "Zambezi
  express" ! Budete hnit za ziva a smrdet az do Polska !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 22. Multikulturní města Plzeň a Jihlava nahradila Skopčáky Vietnamci a Araby, kteří budou obskakovat české ženy plzeňským a jihomoravským impotentům, kteří nedokázali ubránit ani svou rodnou hlínu. Hejtmanské zrůdičky ČSSD vzaly svou kolaboraci v protektorátu naopak vážně.

  OdpovědětVymazat
 23. Pavel Sklenář15. února 2016 16:39

  Velice Vám fandím paní Nelo Lisková! Nenechte se otrávit idioty.

  OdpovědětVymazat
 24. To si myslíš, že jsem negramotný? Zkus si to posunou někam v Chrome, ani okno s kytkama nejde posunout a když posunuju celou stránku tak se mi to okno posunuje paralelně s ní, takže je stále vidět velký kulový.

  OdpovědětVymazat
 25. Odpovědi
  1. Ve Wind. - Firefox - mě pomohlo zmenšit písmo! Děda.

   Vymazat
 26. Nefvim jestli je Belobradek zenatej anebo ma jen pritelkyni... Ale kazdopadne by ji mel v noci prehodit pres plot nekde do ubytovny tech pricmudlych otrapu at si uzije!
  A co se tyce lehkych zbrani v drzbe obcanu teto zeme realne cisla o poctu se budou asi hodne lisit od statistik. Na kazdou legalni je treba pripocitat koeficient 2 az 3! A to jsem skromnej!))) A narod si musi uvedomit ze jenom hlupak si da vzit z ruky zbran kdyz uz ji jednou ma! Bude vsak potreba mit k dispozici sofistikovane naradi proti slabe a tezko obrnenym cilum a proti nizkoleticim...Myslim si,ze najednou se "odnekud" objevi ze dne na den jak to uz v konfliktech byva.
  Je nad slunce jasnejsi ze letos bude Europa v jednom ohni-to neni malovani certa na zed-to je kruta skutecnost a neodvratna!Verim vsak ze v tomhle narode je dost chytrych a schopnych lidi kteri budou mit jasno v prioritach a budou mit dostatecne znalosti vojenske i takticke.Mam takove svedeni u prdele ze to zacne co nevidet!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:14- Jen pro odlehčení, pozor, svěděním u zadele může povolit svěrač.

   Vymazat
 27. Je to pořád stejné.Zvilili jste si do čela státu
  svině.Nepoužívali jste mozek.Teď sklízíte plody
  své hlouposti.Volili jste za guláš či koblihy,tak
  si to teď vypapejte.Obzvlášť na Moravě,když jste
  lidovce prosadili do vlády a parlamentu.Nečekejte
  nic ani od Babiše.Ten změnil rétoriku po zjištění,
  že na tom vydělá to jeho ANO s Žilkovou a Strop-
  nickým na vedoucích pozicích.AŤ pak máte zase na
  co nadávat.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava:volili
   Petr Majevský

   Vymazat
  2. Teroristi se sice ničeho nebojí, těší se na život v nebi. Ale jedna věc je přece jenom ohrožuje a to jsou baculatá prasátka. Pokud se jich jenom dotkne prasečí krev, jsou tak znečištěni, že nemůžou do nebe.

   Vymazat
 28. Oprávněně rozhorlený příspěvek. Vládní politici nikdy domobranu nepřipustí, protože se obávají vlastního ohrožení od vlastenců a spoléhají na obranné složky státu, které považují za složky určené výhradně na ochranu jich samotných. Na lidi vyloženě kašlou, pokud zrovna nejsou volby. Doufám, že jim to při volbách spočítáme, se zřetelem k možnému ohrožení vlastní bezpečnosti počínáním vládní koalice. Nejvyšší čas uvědomit si vážné nebezpečí z konání parazitních multi-kulti ideologů a jejich pohůnků.

  OdpovědětVymazat
 29. Paní Lisková.
  Napsala jste plnou pravdu. Souhlasím i s tím co máte na stránkách Národní domobrany.
  http://narodnidomobrana.cz/
  Budu tuto adresu šířit známým jak jen bude možno.
  Děkuji Vám a Vašim kolegům za snahu a za odvahu.
  Jde o úkol na hranici možností. Nikoliv ale za touto hranicí.
  Proč? Protože ona lavina nepravostí a rizik dochází ve známost stále početnější lavině normálních lidí. Takže ona chybějící domobrana se zčásti tvoří i spontánně sama. Potřebuje pomoc v organizaci a urychlení v čase.
  Sám nepostrádám ani důvod ani možnosti se prakticky připravovat, i když zatím bez kontaktů. Mám vlastní zkušenost z války i z četby.
  Horší je to s generacemi poválečnými, s těmi bez představivosti, bez instinktu předběžné opatrnosti. Napadlo mě, že by nemuselo být od věci doplnit na vašich stránkách ještě rubriku např. "aktuality", a tam občas přidat nějaký článek jako náhradu za chybějící vlastní zážitky situací vyžadujících existenci domobrany.
  Ono by to také stránky "oživilo", pobízelo se tam častěji podívat.
  Možná na příklad tento článek:
  http://disidenti.org/redakce/urban-survival-tipy-a-rady-z-valky-v-bosne

  Zdravím, držím palce, sleduji, a nelením. Děda.

  OdpovědětVymazat
 30. Ano, i Jihlava, bohužel, spadla pod označení multikulturní město. A to už dávno. Po šesté hodině večerní se po velikém náměstí prohánějí jen tlupy cikánských dětí. A teď zas tohle - hned za humny a v chatové osadě máme írácké křesťany, kteří ale prohlásili, že do dvou bytů v centru (80 a 100m2)s příslušenstvím by se tedy nenastěhovali, protože nemáme páru o tom, jak si v Iráku žili, a tohle jsou přemalované kravíny. Co tady propánajána pohledávají, to fakt mi rozum nebere. Nejlépe by bylo zaplatit jim letenku zpět domů, a pitomá neziskovka (teď honem nevím jakže se jmenuje, už jich jsou tisíce) by utřela frňák. No, a ta chata, kde je ubytovali, ta patří jednomu právníkovi, ale to víte, sníh není, nejsou hosti, a tak šup ke státnímu cecku do fronty s neziskovkama. Je to obyčejná chata s pokoji, kde vržou podlahy, ale jinak docela fajn, tak na dovolenou na kolech či na běžky, krásný výhled do okolí, lesy za chalupou a dole pod lesem rybníky. Doporučuji na dovolenou, protože do léta to týrání chudáci Iráčani prostě nevydrží a zahynou na zanedbání povinné péče, když i jihlavští doktoři ne a ne poslouchat rozkazy chudičké neziskovky. No, to jsme dopadli, ještě naši republiku za to budou někde popotahovat, no řekněte, máme to zapotřebí?

  OdpovědětVymazat
 31. No, on to není vůbec špatný nápad s tou domobranou, se mi zdá. Paní Nela nám vzkazuje, abychom byli jednotní a semkli se k obraně, když stát tuto obranu nezajistí. Jistě, v minulosti byla policie represivní složkou, jak zmínil správně jeden diskutující, ale mně se zdá, že ani v řadách policie, a myslím, že ani v řadách armády, a to i na vysokých místech, nepanuje jednoduchý souhlas s politikou EU, NATO a naší vlády. Teda já být policista, rozhodně v této kauze proti vlastním lidem nepůjdu, musela bych se propadnout hanbou. A mezi lidmi je spousta zbraní, jsou střelnice, mladí kluci nám denně kousek od města na bývalém vojenském cvičáku lítají po lese a hrajou takové ty moderní bojové hry. Myslím, že vojna jim schází, nechtějí na ni povinně, ale vojenská technika, strategie a podobné věci část mladých kluků i holek láká, zajímají se, pořádají historické bitvy a přitom se seznamují se vším, co k válčení v minulosti patřilo a patří i dnes. Vždyť jsme měli za první republiky armádu, která Hitlerovi po kapitulaci odevzdala obrovský vojenský majetek, vyzbrojili jsme mu několik divizí, měli jsme špičkové důstojníky, letce, vše na světové úrovni. Nevím, proč by se odlesk této doby nemohl odrazit i dnes. Jsem možná příliš velký optimista, ale myslím si, že projekt domobrany opravdu není k zahození. Jen buďme jednotní a nenechme se rozeštvat nějakými osobními spory - teď na ně nebude čas. Máme společného nepřítele, tedy společné nepřátele, které paní Nela jasně vyjmenovala. A jsou setsakra silní, dokázali už vyvraždit čtvrtinu světa. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Nela se chystá jít napráskat prdel USA? Konečně? Tam odtud pochází všechno to zlo - nebo ne? To tahle všivá sebranka dala všechno do pohybu a zavodňuje svět potokama krve. To máte na mysli? Ano, sešikujeme se, až se tady bude něco dít. Zatím se tady nic neděje. Proč se zatím nikdo nesešikoval proti cikánům? Už šestadvacet let se mají jako prasata v žitě, samý extrabuřty, jsou sprostí a nenávistní - ti nás třeba začnou mordovat až jich bude ještě víc, až jim dorostou fakani, kteří se narodili do tohoto rasistického bordelu zhruba před deseti léty. A policajti na to taky serou, nikdy nezakročí a když, tak proti nám bílým. Velmi kurážný a odvážný člověk by dnes musel být i takový, který by dokázal napomenout hajzla, jehož čokl sere na chodník a místa, kde chodí i malé děti. Hovna velká jak půl bochníku chleba - a co? Denně metráky psích hoven. A nic. Udělá s tím něco paní Nela? Můžeme doufat?

   Vymazat
  2. doktor blábolit o tom , že je třeba vytvořit obrovské hnutí....V případě, že by se to podařilo, tak by jste posléze zjistili, že se najednou vynořil nějaký "prognostický ústav" a že jste pouze dělali blbce stejné squadře v jiném kabátě.Takže v případě nouze a rozpadu systému pouze malé autonomní anonymní skupiny,které nelze uhlídat, založené na vzájemné důvěře.

   Vymazat
 32. Vážené dámy a pánové. Rád bych dal této sebevědomé dámě za pravdu pokud bych neměl známý pocit, že se nám tu rýsuje česká Hillary Clintonová. Je známo, že Západní kulturu dusí a zadusí feminismus = marxismus. To je to poslední, co by tato zbídačená a rozkradená zem ještě potřebovala.
  http://zpravy.idnes.cz/kampan-pro-hillary-clintonovou-slapky-pro-hillary-f8i-/zahranicni.aspx?c=A160215_152659_zahranicni_aba

  OdpovědětVymazat