Reklama

úterý 9. února 2016

Chlop s koženou bundou nesmi projit za žadnu cenu? Zlaty Uďa Zifčak, ten to uměl lip!

Ladislav Větvička
9. 2. 2016    blog autora

Kluci, kluci. Jak dluho vas ty provokačky budu učit? Ja temu rozumim, že v policejni robotě se od dob StB mnoho nezměnilo a osvědčene metody se maju použivat, ale musite si uvědomit, že s tyma proklatyma ajfonama se nepočitalo!


Take komplikace kdysik nebyly. Mlady Uďa Zifčak, muj spolužak z baňske, dostal rozkaz lehnut a hrat mrtveho a trvalo skoro tři dny, než se to proflaklo!

Jenže dneska je jina doba, ja bysem všecky ty mobily a internety zakazal, bo to nam přinaša enem starosti. Zeberte se, že v pětaštyrycatem a osumašedesatem lidi vyšli z baraku ven a branili Česky rozhlas. To už by se dneska nestalo, Dneska by ani Česku televizu, ani Česky rozhlas nebranil ani ten posledni duchodce. Jenže tenkrat mluvili pravdu a potřebovali pomoct, tuž lidi pomohli. Když potřeboval pomoct reporter televize a rozhlasu, dostalo se jim jednoduche odpovědi - lžete. Pomožte si sami. Vysilate špinu. Tak to dopada, když jde televiza a rozhlas proti vlastnim lidem.
Vysíláte špínu

Medyja, placene z peněz lidi, by se měly zrušit.

Tež by mě zajimalo, na či objednavku byla připravena pseudoprovokace s pseudopravicovyma pseudoživlama. Režiser takeho představeni musel byt pěkny idyjot. Každy, kdo viděl v akci synky z Baniku nebo ze Sparty, tak se musel těmto hercum smat. Takhle to fakt robit nemožete, synci. Bylo super, že ste počkali na reportera 24, tajak to asi bylo domluvene, ale tym veškera chvala konči. Co ty plastove pseudohulky? Papirova dlažebni kostka? Plastova flaška? Kdo to kura vymyslel, že vybihate z baraku, kery vlastni Minysterstvo vnitřku? Ja vim, že to tam asi znate a citite se jako doma, ale přiště to musi byt zrobene profesionalněji.

Chlop s koženu bundu bude asi obětovany, bude mět po premijach, bo vystavovat svuj pysk chvilu s policajtama, chvilu s anarchistama a chvilu s nacystama a nechat se u teho fotit, to može enem amater.

Anebo pravě naopak. Notičky byly zaměrně tak napsane, že to mělo amatersky vypadat....

No tak poďme, kluci, vyzkušame si ty notičky. Dame si Šapirovu třeti symfonyju nebo Dyncbirovu menšinovou?

To zme to dopracovali, co? Zlaty Uďa...


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty iFčil, Poruba

PS1: Aktualizace 8.2. ve 14:00: Tuž už se nam to dava do kupy. Anarchistyčti synci identyfikovali některe z akteru jako Slavia fans: Detaily tady. No vidite, vždyť sem vam řikal, že to nemohli byt synci z Baniku ani ze Sparty. Tuž ještě čekame, až se ozve muž s koženu brašnu, že diky němu se cely koncert podařilo udržet pod kontrolu.

PS2: Aktualizace 8.2. ve 21 hod: Vyborna takťika, kluci, gratuluju! Přece jen ste se cosik naučili. Nejdřiv robim mrtveho brouka, nikoho neznam, a když už je situace neudržitelna, přiznam nutne zlo a ze zleho dyrigenta zrobim hrdinu. Srovnejte ranni a večerni prohlašeni Policie:

1. Rano:
Co se týká muže v hnědé bundě / mikině, nikdo z pražských policistů a kriminalistů, kterým byl dotaz na tuto osobu vznesen, jej nepoznává. „Tento dle mého názoru u policie nepracuje, od nás není,“ zní jednoznačně z řad policie. To potvrzuje i mluvčí Jan Daněk, kterému se rovněž nepodařilo dopátrat, že by dotyčný pracoval u policie.

2. Večer: Důrazně odmítáme spekulace, že muž na záběrech v hnědé bundě s šálou okolo krku řídil celou akci nebo jakkoliv napomáhal útoku. Právě naopak! Jednalo se o kriminalistu, který byl velen na sobotní bezpečnostní opatření, a jeho úkolem bylo mimo jiné eliminovat možné střety názorově odlišných skupin. Na křižovatce ulic Thunovská a Zámecká v jednu chvíli hrozilo, že k takovému střetu dojde, proto kriminalista zkoordinoval policisty v uniformě, aby oddělili zátarasem obě skupiny, než na místo dorazí posily. Mezi tím začal komunikovat s maskovanými muži a snažil se je přesvědčit, aby od útoku upustili, což se podařilo a vyjma několika předmětů, které prolétly vzduchem, ke střetu skupin nedošlo. V této souvislosti patří jemu a jeho uniformovaným kolegům obrovský dík za jejich statečnost, že se nebáli postavit takové přesile. Jak řekl ředitel pražské policie Mgr. plk. Miloš Trojánek: „S těmito policisty se hodlám sejít a poděkovat jim za jejich práci a odvahu, kterou ukázali!“

25 komentářů :

 1. Muž v hnědé bundě je vlastně borec. Představte si, že až se bude hrát fotbal Sparta-Slavia či nějaké rizikové utkání, nebude potřeba policejních zásahových jednotek. Stačí, když tam přijde pár chlapíků v hnědých bundách a bude klid. Ušetřené peníze může policie věnovat na výcvik policejních provokatérů, aby ty jejich akce nebyly tak amatérské.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To že antifa možná identifikovala některé neonacisty, ještě nedokazuje, že nejde o policejní provokaci. Zvlášť, jestli jde o známé firmy. Hodně z nich totiž vede policie jako spolupracovníky a tohle mohla být jenom protislužba za snížení flastru.

   Smazat
 2. Takze ten policii neznamy hrdina je nakonec kriminalista! To je skvela sprava, hlavne tedy pro nej. Vcera jsem jeste typoval ze ho nejspis nekam uklidej. Nejspis se uz videl jak hlida radar na Aljasce.... Ale nejspis bude z nejake tajne sluzby - kdyby to byl "normalni" kriminalista tak by neplkali ze ho neznaji, jelikoz neco takoveho sa da lehce overit. Inu, nova doba - host vyhazuje vrchniho!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mimořádně chrabrý kriminalista. Prakticky samojediný dlouho bránil nejhoršímu.... dokonce pouhými pohyby paží, ne nepodobnými práci dirigenta či policisty regulujícího dopravu

   Smazat
  2. Já to, milánkové, tipuju na BIS, což je z mého pohledu pouze generační posun bývalé STB.

   Snad si nemyslíte, že bude státní moc hrát s nějakými čistšími kartami, než bolševici před rokem 89 ?
   V srpnu 69 jsem zažil pravou tvář státní moci - tenkrát to bylo pod ruskou taktovkou, no a dnes je to pod taktovkou zločinné zahraniční politiky USA,

   tak jednoduché je to, ovčané...

   Smazat
 3. Super foto , odesílám po celém Československu . Dovi Marcel

  OdpovědětSmazat
 4. Ti zakuklenci byli policisté ovšem co tím to divadlem policie sledovala to je záhadou.Udržet smažky na místě?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý příčetný člověk, kdo video viděl, pochopil, že šlo o zinscenované divadlo, kdy nacionalisté (protestující proti migraci) napadnou vítače. A proč? No přesně proto, co dnes probíhá mainstreamem - zdiskreditovat odpůrce islamistů a migrantů a definitivně je ocejchovat jako neonacisty, popřípadě je postavit mimo zákon.

   Smazat
  2. Konečně to policie uvedla na pravou míru, málem jsem uvěřil svým vlastním očím.

   Smazat
 5. Voliči nezapomeň, vládu vede ČSSD!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I ministerstvo vnitra vede ČSSD .takže je jasné, koho nevolit

   Smazat
 6. Tenhle režim už vůbec neví která bije!

  OdpovědětSmazat
 7. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:F-IGDBEd2ccJ:vitekjiri.blog.idnes.cz/c/494300/policiste-v-rolich-fasistu-policiste-jako-obetni-beranci-ministre-okamzite-odstupte.html+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=us soudruzi na idnes blog vítka zrušili????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. policisté jsou ve všech režimech (a je jedno jestli třeba v Praze v r. 1989 nebo v Kyjevě v r. 2013) pouhým nástrojem, který je v případě potřeby obětován, aby mafie řídící vše ve skutečnosti přežila zcela bez úhony

   Smazat
 8. Cirkus Praha , chybí star Žílka . A Šapito od amigos .:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

  OdpovědětSmazat
 9. 14:02 já si naopak myslím, že už hodně dlouho vědí, která bije. Nechápal jsem třeba, proč ČSSD otočila po volbách o 180 stupňů v otázce církevních restitucí. Ale už tehdy měli echo o budoucím přílivu muslimů, proto ta náhle družná kooperace s katolickou církví a urychlená restituce, aby se křesťanské "tradiční" církve nemusely dělit o majetek s těmi nově příchozími (těm postaví mešity třeba Saudové, vždyť Merkelové jich nabídli zdarma celé dvě stovky).

  OdpovědětSmazat
 10. Cha cha.., kdyby radši spustili tuhle :
  Za devatero horami a devatero řekami
  leži kraj libezny jak z reklamy,
  tam islámu pšenka nekvete
  a nejlepši jidlo mají z prasete.

  Ženy nenosí černý rubáše
  tváře své každá ráda ukáže.
  A pokud vůbec, tak uctívají Ježíše,
  na chrámech k nebi tyčí se kříže.

  Už táta Čech, když stanul na Řípu,
  zakázal v té zemi stavět mešitu,
  tak místo mešit mají hospody,
  tam zpovídají se víc jak před bohy.

  A šátek tam dnes nechtějí
  nosit přes hubu ani zloději.
  Jen chré mozky vidí do roka
  místo prezidenta v čele Proroka.

  R
  Za to prosím Bože za to, dej ať máme v Čechách klid.
  Za to prosím Bože za to, nenechme se napálit.
  Za to prosím Bože za to, ať není všechno v prdeli.
  Za to prosím Bože za to, zůstaňme kulturně vyspělí. ....atd


  OdpovědětSmazat
 11. Tak už je to jako na Ukrajině. Vláda ČR ve spolupráci s bezpečnostními složkami státu řídí a koordinuje útoky neonacistů na české občany účastnící se lidových shromáždění a demonstrací za mír. Děkuji tajným spolupracovníkům BIS převlečeným za agresivní fotbalové chuligány, že při útoku na vilu ministra Stropnického a komunitní centrum použili nehořlavé zápalné lahve a neostré kameny.

  OdpovědětSmazat
 12. pan L. Větvička má bohužel vždy pravdu , píše své články to velmi trefně ,ale až z té pravdy mrazí..........

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poznávací znak spolupracovníků STB/BIS bílá kukla potvrzen i u útoku nehořlavými zápalnými lahvemi na komunitní centrum Klinika. Následovala diskreditační kampaň protiuprchlického hnutí ve státních sdělovacích prostředcích za spolupráce sluníčkářů, islámských a pravicových klerofašistů, církevní zlodějiny a amerických neziskových závojenek.

   Smazat
 13. Klasická policejní provokace.Stejně jalo v Českých
  Budějovicích clap s nápisem TISK podrážel nohy demonstrantům.Proč s ním nebylo naloženo jako s tou
  kameramankou,co prý podrazila migranta,protizákonně
  přecházejícího hranice.Už jen to potvrzuje,že se doopravdy jedná o policejní provokaci.Úkolem české
  policie je ochraňovat podvodníky a zloděje.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 14. Toto mi přišlo, je to stejný scénář jako Libyi, Iráku,na Ukrajině. Je jasné, kdo má v tom prsty.
  https://www.email.cz/download/c/DIjDiayL1c6c981bYA_-L3J5bauR9GlPKW5PjfmIUWFOvSApqNdVtgr5TAMWhViPExFkGz8/Dalsi_chystana_provokace.doc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukazuje to nepovolený přístup - zřejmě bloknuto

   Smazat
 15. M&H:
  No ja bych priblizil 3 body:
  1.) Když jdu demonstrovat, jdu místy, které jsou zaplnene lidmi, aby moje demonstrace mela co největší odezvu. Proc bych mel z Nerudovy ulice odbocit do prava do Zamecke a nasledne do leva do uzke ulicky Thunovske, když k hradu vede pohodlna cesta Nerudovou ulici?
  2.) proc jsou cerni zakuklenci sroceni v uzoulinke Thunovske ulici, odkud mají jen jednu moznost ustupu? Navíc a to je to dulezite, když chci nekomu prerusit cestu, postavim se mu do cesty. Zatím co tito cerni zakuklenci stoji poslusne na prave strane pruvodu, který odbocuje na zcela opacnou stranu.
  3.) ZBRANE: 1 plastova (mozna papirova) tycka na strane jedne, 1 umely kamen na strane druhé...
  Na obou stranách je videt jen herectvi. I obleceni proislamistu je znacne podivne... Uz jen to, který imbecil ceskeho puvodu (je mi jasne, ze se tu někdo zmini, ze jich tu mame dost) by vzal hadr a sel by demonstrovat "Chci tady islam a pravo saria"...
  Zaverem rikam, ze se s nami neustale snazi manipulovat jako s loutkami...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. M&H:
   Maly dovětek...
   cerni zakuklenci vedeli, ze proislamiste zaboci do Zamecke ulice a nasledne do Thunovske, ze na ne cekali? Mohli jit prece Nerudovou ulici dále...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.