Reklama

.

.

čtvrtek 18. února 2016

Co je „Západ“ zač?

Geo
18. 2. 2016  Eurasia24
 

„Takzvaný Západ nechce připustit porážku teroristů a ze své podstaty ani nemůže, protože oni jsou nyní prostředkem k dosažení stavu, kdy atlantická oligarchie může nerušeně parazitovat, kdy může vysávat státy, jejich půdu, jejich zdroje, jejich lidi. Je to existenční otázka. Západ proto všemožně podporuje terorismus na Blízkém východě, stejně jako podporuje krvežíznivý nacismus na Ukrajině.“Výrazná většina „etablovaných“ politických stran v Česku i na Slovensku, parlamentních i mimoparlamentních, takzvaně levicových i takzvaně pravicových, má ve svých volebních programech nekritické uctívání „euroatlantických struktur“ a poslušné lpění na příslušnosti k nim.

Jak dlouho jim to ještě vydrží, když je stále jasnější, že ten posvátný „Západ“ není nic jiného než politická a mediální střecha atlantické oligarchie a království světového parazitismu? Události z posledních dnů ukazují, jak shnilé krovy má.

Nejde o migranty, v jejich případě už začínají korouhvičku pokrytecky otáčet i ti, kteří jsou za zničení Evropy přímo odpovědni. A nejde ani o TTIP, kde dříve či později (pozdě) nastane podobný úlek ze způsobené katastrofy.

Jde o dvě fronty jedné horké války, východní a jižní.

Na východní frontě je sice oproti loňsku a předloňsku docela klid, ač ne úplný, zato neklid nastal na „Západě“. Francouzská televize Canal+ odvysílala dokument s názvem Masky revoluce, který byl široce komentován i v tuzemském mediálním prostoru. Už to nejde: francouzskou televizi ani autora Paula Moreiru nelze obvinit z proruské propagandy, ať „orgány EU“ v tomto ohledu vymýšlejí, co chtějí.

Těm, kteří sledují vývoj na Ukrajině, dokument nepřinesl nic nového. Není objevný, natož šokující. Konstatuje známá fakta, jen je ukazuje v HD a s nejvyšší mírou autenticity. Něco jiného je způsob, jakým se informace dostávají k divákovi – a k jakému divákovi. Ukazuje se, že už i pro „západní“ mediální mainstream je dále neudržitelná tíha lží, které se po dva roky nanášely na mediální obraz barevné revoluce zvané „Majdan“. A to za vydatného přispění evropských i takzvaně národních politiků – ve skutečnosti ubohých figurek. Jedno, zda levých nebo pravých.

Informaci dostávají lidé, kteří o skutečné podstatě a důsledcích Majdanu ani netušili a soudě z reakcí na sociálních sítích jsou „v šoku“. Jsou v šoku mimo jiné z odhalení přímé souvislostí mezi jednáním „západních elit“ a jednáním nelidských, krvelačných, neonacistických bestií v Oděse a na Donbasu. Právě ty „Západ“ podpořil a nadále podporuje – a po nás se neustále žádá, abychom se s tímto „Západem“ identifikovali. Abychom brali vážně „prozápadní“ a „proreformní“ Porošenky a Jaceňuky a/nebo abychom se rozplývali nad účelově rozpuštěnými vlasy trosečnice Tymošenkové.

A pak jde tady jižní fronta. Legitimní syrská vláda s legitimním prezidentem legitimně požádala o pomoc Rusko, které s pomocí svého letectva legitimně útočí proti nelegitimním, nelegitimně vyzbrojeným a vraždícím bandám, ať jim říkáme Islámský stát, Daeš, Fronta an-Nusrá, Svobodná syrská armáda či „umírněná opozice“. V tomto případě házení do jednoho pytle platí, zde je to zákonitost.

Jak bychom nazývali ty, kteří by na našem území začali vraždit naše vojáky, naše policisty i naše civilisty ve jménu svržení „Zemanova režimu“? Umírněná opozice? Pravda ale je, a praxe to dokazuje, že by tato „umírněná opozice“ stejně jako v Sýrii dostala podporu „demokratického Západu“ nebo rovnou „mezinárodního společenství“ (což je totéž plus kolonie po celém světě).

Po sestřelu ruského Su-24 členskou zemí NATO jsme byli svědky toho, jak tato západní „aliance“ opatrně našlapovala při informování o této události, jak přistupovala k roli Turecka, Ruska a své vlastní (byť je celou dobu všem jasné, že v případě ruské odvety by NATO bylo nuceno svojí reakcí okamžitě přiznat plnou odpovědnost za jednání svého klíčového člena).

Ale s počátkem letošního roku tato struktura, prostřednictvím které západní oligarchie drží v kleštích většinu evropských národů, musela chtě nechtě začít přiznávat barvu. Společná operace syrské armády a ruského letectva začala přinášet jednoznačné úspěchy. Prozatím v západní, severozápadní a jižní části země, ale ledy se nezvratně hnuly a legitimní syrská armáda osvobozuje teroristy držené oblasti.

Představitelé „Západu“ si dlouho nelámali hlavu s tím, jak bestiím pomoct. Byli připraveni. Erdogan a Dům Saúdů jsou ochotni to udělat zcela otevřeně a rázně, ačkoliv jejich dosavadní pokoutné způsoby pomoci zrůdám Rusové a Syřané rozmetali. A tak od začátku roku stále častěji a intenzivněji – prostřednictvím korporátních i takzvaně veřejnoprávních médií – začínají vyskakovat zprávy „zavdávající“ důvody k potlačení syrsko-ruského úspěchu.

Jednou je to „další narušení tureckého vzdušného prostoru ruským Su-34“, podruhé jsou to „hladovějící obyvatelé obléhaného Aleppa“, potřetí „bombardování nemocnice“, počtvrté „etnické čistky“ a tak dále. Zpočátku to kryjí „syrští ochránci lidských práv, kteří situaci monitorují z Londýna“, pak americká armáda, vše bez jediného důkazu, a když je veřejné mínění (zdánlivě) připravené, přichází s dramatickými výhrůžkami a výzvami jakožešéf NATO Stoltenberg. Turecko hned poté začíná pálit na Sýrii, v Inčirliku přistávají saúdskoarabské F-15, tlačí se na vyhlášení „bezletové zóny“, NATO zvažuje, že se „připojí“ ke „koalici proti terorismu“. Jde to rychle.

Takzvaný Západ nechce připustit porážku teroristů a ze své podstaty ani nemůže, protože oni jsou nyní prostředkem k dosažení stavu, kdy atlantická oligarchie může nerušeně parazitovat, kdy může vysávat státy, jejich půdu, jejich zdroje, jejich lidi. Je to existenční otázka. Západ proto všemožně podporuje terorismus na Blízkém východě, stejně jako podporuje krvežíznivý nacismus na Ukrajině.

„Syrský“ Moreira zatím nepřišel. Ale svojí sílu začínají ukazovat nezávislá média. Od toho jsme tady i my, od toho se svojí trochou do mlýna přichází Eurasia24 a všichni naši bratři ve zbrani, lidé, kteří stojí za projekty jako Nová republika, AC24, Zvědavec, NWOO, Leva-net, Outsidermedia, Střípky ze světa a dlouhá řada dalších.

Mimochodem není na škodu nahlédnout do politických programů a tezí stran, které chtějí jen to „nejlepší pro naši budoucnost“. Jedni „budou dál prohlubovat a upevňovat naše členství v EU a NATO a kultivovat bilaterální vazby“, druzí jsou přesvědčeni, že „Česká republika pevně zakotvila v euroatlantickém společenství demokratických států – v NATO a Evropské unii“, třetí stojí o „prohloubení spolupráce s partnery v NATO, zejména se Spojenými státy“, další říkají, že „naše mezinárodní postavení jako členské země Evropské unie a NATO je zajištěno a z tohoto pohledu je bezpečnost naší země nejlepší v moderní historii“. Ne, to není legrace. Je to v kostce vše, co básník chtěl tímto textem říct.

„Západu“, lži, pokrytectví, parazitismu a mamonu zdar.

Geo, Eurasia24.cz

17 komentářů :

 1. Pod vedením USA, jako hrdý člen NATO, vstříc další světové válce!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Za superbohate grazly a jejich rodiny budeme utocit na Rusko az do roztrhani tela naseho a nasich deti!

  OdpovědětVymazat
 3. Ja si tiez kladiem otazku,ake pravo maju americki,europski politici vykrikovat,Assad.Putin Gadaffi,musia odstupit.Ved my nevolime ani jednoho.Ked sa uskutocnia nove volby v Syrii,budme si isty vyhra Assad.To si asi uvedomuju vsetci jeho protivnici,to treba zabranit.Hovori sa,kto ovlada media,ten ma moc.Dnes toto prastava platit.Len v Nemecku oficialne noviny stracaju citatelov,dochadza k prepustaniu zamestnancov,na statom podporovanu TV su staznosti pre nepravdive informovanie,o Ukrajine.Syrii.Rastie odpor voci Nato.Vseobecny nazor,za vsetky problemy,ktore ma EU s Ukrajinou,Syriou,migrantmi.möze agresivna Politika spoza mora.M

  OdpovědětVymazat
 4. Proto proletáři všech zemí, nezávislá média, rozumní lidé - prostě všichni, kteří chtějí, aby jejich vnoučata žila v míru, S P O J T E S E!

  OdpovědětVymazat
 5. "Ale svojí sílu začínají ukazovat nezávislá média. Od toho jsme tady i my, od toho se svojí trochou do mlýna přichází Eurasia24 a všichni naši bratři ve zbrani, lidé, kteří stojí za projekty jako Nová republika, AC24, Zvědavec, NWOO, Leva-net, Outsidermedia, Střípky ze světa a dlouhá řada dalších. "
  ===================================
  Svou "sílu ve zbrani" můžete ukazovat jen proto, že ne vaši zásluhou žijeme ve svobodné, demokratické společnosti, která vám šířit vaše bludy umožňuje hajzlíci.

  Nenávidíte západ a svobodu naprosto stejně jako ti islamisti. Jediné o co vám jde je vaše diktatura. Není mezi vámi žádného rozdílu, jste stejně nebezpeční a stejně na vás má být nahlíženo.
  rudohnědá lůza = islamisti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13.24 stále stejné fašistické tupé hovádko se nám tu předvádí

   Vymazat
  2. Zavři ten svůj smradlavej rypák,hňupe!!!!
   A zalez zpátky do tý prdele z kerýs' vylez!!!!

   Vymazat
  3. Návod ze 14:21 patří samozřejmě tomu hovadu ze 13:24....

   Vymazat
  4. Meleš pořád dokola ty hovadiny ze školení od pohrobků starýho Veškrny.....když už ses jako čuráčí potrat vyskytnul,tak táhni na stránky ussacký ambasy a stěžuj si,že tě lidi z ČR mají u pr..e!!!!!

   Vymazat
  5. Ty hnusné červenokaretnické prase 13.24a14.21 dlouho se tu rozcapovat nebudeš Jsi prokletý.

   Vymazat
  6. Soudruzi,
   rozčilujete se tu pěkně, ale bežte se raději spolu s nějakým islamistou, vaším ideovým bratrem, odpálit před US ambasádu. Nebo před ČT, rudohnědí idioti.

   Vymazat
  7. Pro ctitele svobody, té pravé a jediné (13:24). Prosím ještě tu o energetické bilanci destrukce tří mrakodrapů jejich sesypáním do hromádek žhoucího popela v jejich půdorysu. Celkem šlo o 267 pater (110+110+47), resp. výšku přes 1 km železobetonu. Dodaná energie pohybová plus energie paliva přiletěla ve dvou ze čtyř šikovně současně ukradených dopravních letadel, jejichž pasažéry nikdo nepostrádá. Energetická účinnost takové „transformace“ WTC ve válku proti terorismu sice vychází v řádu bájných tisíců procent (teoretické nepřekročitelné bezeztrátové maximum je 100 %), ale to není důležité. Jsme přece v říši pohádek, kde nejde o zákony termodynamiky, ale o vítězství dobra nad zlem. Pohádku si přece může vyprávět každý, jakou chce a pověsit ji kam chce. Nazdar

   Vymazat
  8. "jejichž pasažéry nikdo nepostrádá"
   ==============
   Předhodil bych tě ty neomalená kurvo jejich příbuzným.

   Vymazat
 6. "Západ" = diktatura kapitálu.

  OdpovědětVymazat
 7. Vysvětlovat , žádné spory .Německá stanice celý den vede diskuse o dění ve světě.Jsou to zvukové dokumenty od 3 00hod- 2100 hod.Naše stanice jen pouští písničky a když se něco málo řekne je to lež.Do mozků čecháčka proniká jen faleš.

  OdpovědětVymazat
 8. Jsou to všechno důsledky cinkání klíči.Čecháci dají
  na krásná slova.Nebo volí za koblihy či guláš.Poté
  se diví,co vše musí spolknout.Cizáci ovlivňují dění
  v ČR a nikdo proti tomu neprotestuje.Že je NATO te-
  roristická organizace se vědělo dávno.Politici se
  schovávají za prohlášení o bezpečnosti občanů.Sami
  však o žádném nebezpečí neví.Prosazují svou vizi,
  že oni jediní vědí,co se má dělat.NATO prý zajiš-
  ťuje bezpečnost státu.Zajišťuje ale bezpečnost po-
  litiků před národem.I když připouštím,že Rusko má
  své velmocenské zájmy,do kolika válek nás kdy za-
  táhlo Rusko a do kolika USA?Poněkud to nejde do-
  hromady s oficiální propagandou.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 9. všetko je to preto, že nechodíme do krčiem ale pijeme doma -

  OdpovědětVymazat