Reklama

úterý 9. února 2016

Co, propánakrále, pohledáváme my v NATO?


Lubomír Man
9. 2. 2016
Je už dost velkým šílenstvím, vzniklým snad z jakési formy celonárodní schizofrenie, že jsme v EU, ale prozraďte mi, vy ve vládě či v Radě obrany státu, jaký to vyšší a nebezpečnější druh duševního vyšinutí nás přivedl do NATO, čili do North Atlantic Treaty Organisation? Vždyť už ten název nám napovídá, že jde pro nás o cizáckou organizaci, protože co my Středoevropané a Slované navíc máme společného se severním Atlantikem? Tvrdí se nám, že jde o organizaci obrannou, ale její název (proč asi?), nic takového neprozrazuje. Ale i kdyby tomu tak nakrásně třeba i bylo, což ovšem není pravda, proti komu by nás tohleto NATO mělo tak asi bránit? Snad proti záplavě migrantů, kteří se v těchto dnech v několika proudech valí do Evropy, aby ji nejdřív rozvrátily a pak, spolu s těmi, kteří ten rozvrat přežijí, v ní vytvořily zgruntu novou světlehnědou rasu, jak o tom už na začátku tohoto století snil proslulý americký sociální inženýr a poradce ministra Rumsfelda Thomas Barnett? Takovou obranu si už představit umíme, ale kdo ví, možná i proto, že nápad se světlehnědou rasou se zrodil právě v Americe – a to nejen tak někde, ale přímo v jejím nejvyšším vládním kruhu – pospíšilo si už NATO s oficiálním prohlášením, že od toho, aby nás zbavovalo migrantů, zde v žádném případě není. Takže od čeho zde pak je? A od čeho zde je speciálně pro nás Čechy? Aby nás tedy přece jen proti čemusi bránilo, jak se opatrně a skoro stydlivě tu a tam z řad jeho příznivců a podporovatelů stále ještě ozývá?

Bránilo – a proti komu či čemu tedy, když ne proti těm migrantům, prosím? Dokáže nám tuhle otázku někdo z rozhodujících činitelů republiky zodpovědět? A když odpověď na tuto otázku nenalezne, přizná se nám konečně a chlapsky k tomu, že NATO zde ostatně není v žádném případě pro obranu, ale míří útočně? A to nejen chtivým zrakem, ale už i raketami středního a krátkého doletu, čili už dnes z největší blízkosti zacílenými na Rusko? Tak nespravedlivě bohaté na nerostné bohatství, jak neopatrně sklouzlo ze rtů Madlen Albrightové.

Čímž je řečeno vše a všechno ostatní je jen hra na schovávanou. Zůstávat zkrátka dál v NATO, když už tak dobře víme, že je to jen do pěkných uniforem převlečená banda loupežníků, se tak stává otázkou svědomí nejen našich vrcholných politiků, ale celého národa. Který měl Husa a Masaryka, před Druhou světovou válkou byl jedinou skutečnou demokracií ve Střední Evropě, a už proto mu to mezi dnešními moderními raubíři stále jaksi nechce správně pasovat.

Není-liž pravda, naše vládo a parlamente?

36 komentářů :

 1. O tom, že je NATO zločinecká organizace není sporu. Věděl to už blahé paměti velký Francouz generál DeGaulle a Francii vyvázal z vojenských struktur. V politických Francie zůstala, aby mohla ovlibňovat politická rozhodnutí NATO a krotit anglosaské zločince. Od humanitárního bombardování Jugoslávie až po podporu banderovské Ukrajině se táhne jedna dlouhá nepřerušovaná krvavá nit agresí NATO. EU stejně jako NATO jsou jen servisní organizace globálního prediktora, který chce vládnout světu. Pavel P.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/3154/5929/original.gif

   Smazat
  2. Podle mě jsme v NATO protizákonně a mělo by se to postoupit ústavnímu soudu. Ono totiž žádný referendum jako o vstupu do EU o vstupu do NATO nebylo (anebo já alespoň žádné nezaznamenal a nevolil). Jde jen o to začít bojovat a před soud dotlačit.

   Smazat
  3. Ústavní soud, to jsou pobratimové dnešních kapitalistických vlád, jsou jejich oporou i zárukou, že tento zdegenerovaný systém zákonnou cestou nebude odstraněn. Takže odvolávat se takovému mocenskému orgánu státní mašinerie je zbytečné. Byli byste souzeni naopak vy za rozvracení demokraticky zvolené vlády. T

   Smazat
 2. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  •200 let terorismu USA:
  www.olser.cz/9947/200-let
  •agrese USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JE TO TAK K ČERTU S NATO !

   A TEN GRÁZL TŘÍSKA SE KLANÍ USA A MERKELOVÉ ATD... ŠMEJD JEDEN ,
   TADY HRÁL VE FILMECH A JEN POMLOUVAL NAŠI VLAST,
   AŤ JDE K ČERTU TŘÍSKA I SE ŽILKOVOU A ML. STROPNICKÝM A S OSTATNÍMI JIM PODOBNÝCH

   Smazat
  2. No, pan Třáska se sice může klanět, protože má své vlastní zkušenost, ale jako ekonomického uprchlíka by ho nikde nepřijali. Smrt mu u nás nehrozila, tak jak to asi probíhalo?

   Smazat
 3. NATO není obranná organizace ale výlučně útočná. Je to hlavní bezpečnostní hrozba v současné době - protože pod velením Pentagonu vytváří válečná ohniště a tím i bezpečnostní hrozby. Migrace je důsledkem této politiky NATO. Raubíři jdou na věc fikaně. Protože vědí, že český lid nese nelibě aktivity této zločinecké organizace, obsadili pár samolibých karieristů do jejich vrcholových struktur. Snaží se tím nabudit dojem, že ČR zastává ve spolku zločinců nějakou významnou pozici. Přitom ti šašci si bez amerického rozkazu sami ani neuprdnou.

  OdpovědětSmazat
 4. NATO je pro evropany zcela na hovno,když není na to aby bránilo evropu před násilnickýmy hordami migrantů a teroristů .Je to prodloužena ruka jůesesácké armády, která zasahuje tam kde si to americká samozvaná (j)elita přeje

  OdpovědětSmazat
 5. My v NATO jsme proto,aby naši politici byli ochraňo-
  váni před národem.Všichni totiž národ zrazují.I ti,kteří slovně odsuzují a fakticky se podílejí na
  zradě národa.Proto taky ty přejezdy amerických vo-
  jáků přes naše území.Měli bychom si také pamatovat
  jejich vítače,jako např.P.Filipovská.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 6. NATO neni,jak pan Man chybne uvedl" North Atlantic Threate Organization ale Nord Atlantic Terorist Organization!!!
  A pro mne je jako pro obcana moji vlasti jedno, jakeho statu je cizi vojak se zbrani v me zemi! Je to muj nepritel a podle toho se k nemu budu chovat!!!At si rinci zbranema ve sve zemi dokud mu obcane te zeme jednou nerozkopou prdel jako zahradu az jim dojde trpelivost!

  OdpovědětSmazat
 7. Bohužel s tím nic neuděláme nyní.V čele státu máme premiéra Srabotku a mnoho pochlebovačů US-ambasády.Plníme jen rozkazy amiků.Ale až nás tito hrdinové politici dotlačí do mobilizace proti Rusku za banderovce a teroristy tak dostanou nejdříve kulku mezi očí tihle zrádci slovanů!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedelej si iluze priteli! Zbran dostanes az na miste doruceni:-)Ale jestli z titulu sveho postaveni vyhlasi nekdo z tech prizdisracu mobilizaci tak se vsichni bojeschopni muzi musi vyzbrojit sami a hned a az pak jit do ulic a udelat poradek!

   Smazat
 8. Pane Bože !
  Dej ať tato zločinecká banda je konečně rozpuštěna a vedoucí síly potrestány a veřejně
  postaveny na pranýř národů!
  Může mi zde někdo z Vás sdělit jednu jedinou akci,která byla opravdu v pořádku a skutečně spravedlivě jednala ,a ne jako proxy ,pro zájmy
  imperialistické expanze ameriky a jejích zájmů ?To by mně opravdu zajímalo!
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoducha odpoved, komunisticka slepice. NATO chrani nasi zemi pred tim, aby nas znovu terorizovali za podpory ruskych okupantu vlastizradci, jako jsi ty.

   Smazat
  2. Jednoduchá odpověď. NATO chrání parazity jako jsi ty před spravedlivým hněvem ožebračovaných a zotročovaných lidí. T

   Smazat
 9. Doufat, že by s tím mohl něco náš předseda vlády něco dělat je víc než naivní. Napřed se musí lidé uspaní rozhlasem, televizí atd. probrat z konzumního snu a jednat jako zodpovědní občané. Lepší budoucnost bude jen při větší zodpovědnosti při výměně peněz za zboží a také je potřeba nelitovat času a víc psát těm, které jsme volili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl jsem doživotně vyloučen z diskuzí na protičesky zaměřeném serveru Digizone, když jsem pod článkem o zpravodajstí ČT konstatoval, že lže a podněcuje k další útočné válce. Rovněž se nelíbilo, že jsem v již existujícím vláknu O serveru Digizone/záhadné mizení příspěvků hovořil o mizení příspěvků pod články.

   Smazat
 10. Tak už je to jako na Ukrajině. Vláda ČR ve spolupráci s bezpečnostními složkami státu řídí a koordinuje útoky neonacistů na své občany účastnící se lidových shromáždění a demonstrací za mír. Děkuji tajným spolupracovníkům BIS převlečeným za agresivní fotbalové chuligány, že při útoku na vilu ministra Stropnického a komunitní centrum použili nehořlavé zápalné lahve a neostré kameny.

  OdpovědětSmazat
 11. Česká republika nemá vůbec co pohledávat v NATO!! Nikdob se nás neptal,bez referenda,PODVODEM nás tam dostala bezpáteřní lůza nových politiků,k veliké radosti ožraly,velmi špatného dramatika-šaška Havla.NATO se ukázalo jako jasný agresor a vrah s řídícím centrem šílenců v USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.
   NIKDO se nás neptal.
   Veškrna splnil další úkol agenta CIA.

   Smazat
  2. To jste se tady najednou všichni probrali
   v roce 2016 ?!

   Když byla zrušena vojenská základní služba a na etapy likvidována armáda do dnešní podoby užitečných poskoků NATO,

   tak jste asi spali...
   To samé bylo při vstupu do NATO.
   Vůbec si nevzpomínám, že by tyto kroky české veřejnosti nějak vadily.

   Ale teď už je pozdě honit bycha... hlupáčkové.

   Smazat
  3. Nikdy není pozdě, hlupáčku!

   Smazat
 12. Ti, co nas zavlekli do NATO samozrejme nebyli blbci, ale parta darebaku, kteri v tom videli zaruku, ze nakradene miliony a vily jim jiz nikdo nevezme.Typickym predstavitelem byl "knize" Schwarzenberg. Samozrejme, ze nase mentalita je jina nez americka

  OdpovědětSmazat
 13. Tajny plan teto bandy je ovladnout nejprve Blizky vychod predevsim Syrie a tam ji prekazi Rusko.
  Podarilo se jim vylidnit Syrie a nahnat ty lenochy do Evropy, cimz ji rozlozi.Pocitaji s tim, ze Turci vyprovokuji Rusko a pak maji duvod
  Turecko jako clen NATO ochranit. A tim je hotovo -
  NATO rozbije Rusko ale vojaci NATO vcetne Cechu
  musi tam jit delat poradek. Na tak spinavou praci budeme odveleni s rozkazem a proti tomu neni odvolani.

  OdpovědětSmazat
 14. Taky lze hovořit o jakési kontrole, že ano. Jejich(naše) ozbrojené složky budou podléhat jakémusi Supervizorovi, a je to. A zkuste z toho jen zkusit vystoupit. Na každého se něco najde. A k tomu vzepření se... nemáme pojivo. Nosné téma napříč generacemi, lidi jsou odsocializovaní a fragmentovaní.

  OdpovědětSmazat
 15. Kdesi -kdysi byla jedna hozpoda. Velka,cista,udrzovana,-no radost si tam posedet!Jednou tam zacli prichazet kdejaci zmrdi,cim dal tim agresivnejsi. A dovolovali si furt vic a vic! Chlapi jen sedeli a koukali po sebe-co se to ksakru deje v ty nasi hozpode?!
  A kdyz jednou ti hajzlove zacli prekracovat vsechny meze v domeni ze ze je z nich kazdy posranej az za usima najednou jeden z tech chlapu vstal a prohlasil:DOST!!! Zaplatte a vypadnete! A ejhle:ti zmrdi do nej skocili jako blechy na psa...
  A pak najednou vstali vsichni ti mlcici chlapi jako jeden,zatarasili dvere aby nikdo nezdrhnul a pak to zaclo! Takovej nater jak tehdy dostala ta "elita" si urcite budou pamatovat i jejich vnoucata.Ty chlapi nikdo neorganizoval,prislo to najednou a beze slov.
  Hozpoda se uklidila,bylo vymalovano a dodnes je tam prijemna pohoda a vladne porozumeni,jakoby bylo ve zdech vytesano varovani..
  Ta hozpoda stoji na vychode Slovenska dodnes.Byl jsem u toho tehdy a mam z ty "mezinarodni spoluprace" dobrej pocit dodnes!
  -Cesko,panove je taky takova hozpoda,jenze trochu vetsi,ale princip zustava stejnej:::

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám podobný zážitek.Do motorestu na mosteckém Benediktu se hrnulo cca 10 maníků, kterým patřil celý svět a jeden z nich kopl Frantovi do kola. Franta - co do toho kola kopeš blbečku? K šarvátce se ke kopáčovi přidali příchozí kumpáni. Najednou jako když někdo vystřelí ze startovní pistole, hromadné šoupání židlí a přítomní hosté, tátové sedící u stolu s dětmi a manželkami, prostě téměř každý domácí návštěvník hrrr na plac. A než přijeli (tehdy) esenbáci, přivolaní obsluhou, bylo hotovo. Zboulovaní páni světa na útěku, asi do dnes nevědí, co se to tenkrát seběhlo. Pak už jen družný pokec domácích s esenbáky, provázený smíchem. Tehdy běžná družná, kamarádská atmosféra. Jeden druhého znal třeba jen od vidění. Nohejbalová utkání o pivko - permanentně jedno za druhým. Přátelská, vzájemná dobírání a vtípky. Vzájemná výpomoc dle potřeby a zadara. Jo, taková byla tehdy doba. L.P.

   Smazat
 16. Lubomíre Mane, důvody jistě nějaké jsou. Žel pro nás, ani jeden dobrý. Patříme ke zločineckým státům a tak jsme i ve zločineckém NATO.

  OdpovědětSmazat
 17. Já si myslím, že v NATO jsme proto, abychom byli pod kontrolou a nenapadaly nás nějaké hloupé myšlenky a pak také z úsporných důvodů, protože podle názoru našich představitelů nemusíme mít silnou armádu, jelikož nás NATO ochrání. Jaká naivita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ochrání nás před mírem.

   Smazat
  2. V Nato jeme pro to aby zmrdi kteří nám vládnou mněnli ochranu před svými občany. Protože vlastní armádě ani bezpečnostním složkám nemůžou důvěřovat.

   Smazat
 18. Vy, vlastizradni komunisticti zkurvenci do NATO opravdu nepatrite. Tahnete za Putlerem.
  Nas narod, nase demokraticka vlast i my slusni lide do NATO naopak patrime.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pouze bych zopakoval název článku pana Mana. Většina reakcí na článek je správná a reagovat na troly je zcela zbytečné. Takže závěr je jediný, volit toho kdo slíbí vystoupení z té zločinecké organizace, dále vystoupení z EU, odvolatelnost, stíhatelnost politiků atd. atd.

   Smazat
  2. Kůl v plotě zakvílel, že on do zločinecké agresivní NATO patří. A to jej charakterizuje jako slušného humanitárního bombarďáka.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.