Reklama

.

.

úterý 16. února 2016

Co skrývá planina u Palmýry? Nejmodernější ruskou techniku

Geo
16. 2. 2016   Eurasia24

Reportéra Freda Pleitgena z televize CNN, který v pondělí 15. února točil reportáž na frontové linii u syrské Palmýry, to očividně nijak zvlášť nenadchlo. Zato oko každého fanouška či znalce vojenské techniky při pohledu na pořízené záběry zbystří. Poodkrývají pohled na úroveň v Sýrii nasazené ruské bojové techniky – té, která se ve zprávách z bojiště nevyskytuje každý den.

A pohled je to vskutku zajímavý: Rusové do samotného středu syrského státu přesunuli na pomoc v boji proti Islámskému státu moderní 152mm houfnice Msta-B (na záběrech jsou tři), tanky T-90 (zachycen nejméně jeden), tahače dělostřelecké techniky Kamaz-6350 (8х8) (nejméně tři), klasické nákladní automobily Kamaz-43114 (6х6) (tři) a Ural-4320 (jeden) a především nejnovější obrněné transportéry BTR-82A (ty jsou vidět nejméně dva).

Překvapením může být použití robustních, ale poměrně moderních ruských offroadů UAZ-3163 Patriot a UAZ-23632 Pickup a využití naší Avie jako podvozku pro instalaci velkorážné hlavňové zbraně.

obrázky zde. 


16 komentářů :

 1. Turci a Saudská Arábie s ruským agresorem zatočí!!!!

  :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hlavně ať nepoškodí Avii

   Vymazat
  2. Tak,jak "točej" s těma jemenskejma Hutuama
   v sukních a sándálech,tak to jo,to sme klidní...

   PS:zajímavý na tom Jemenu je to,že když zrovna míství pastevci vypálí nějakej ten saudskej militáry-vehikl,nikdy neprovolávají hanbu saudům,ale vždycky jen Americe a Izraeli....jsou ti Saudové vůbec Arabové,nebo snad něco jinýho?!?

   Vymazat
  3. No tak turecky mierotvorca pouirčenec horší od Turka,čo sedíš na prdeli tak bež bojovat s mierumilovnými Turkami proti Rusom v Syrii. Určite za tvoj pokryvený charakter Ti Erdogan ako da vyznamenie do tvojho zadku zakrivenou tureckou šablou.Venujem poturčenému primitivovy z 20.23

   Vymazat
  4. Člověče z 20:46,Vy vůbec nerozumíte srandě....Vy na Slovensku jste moc vážní a hned nasraní...

   Vymazat
  5. Cloveče z 20.46 my na Slovensku povieme radšej jasno a presne definujeme problém keď sa zabíja vo svete. presne a jasne keď Havel posvetil humanitárne bombardovanie a vojy v Iraku,Lýbii Havel a jeho pohrobkovia si už u nas ani neceknu. Ja mám čechov rád ,moje maminka je češka, co k tomu dál říct. Jenom nesnášim pokrytce a krvavé šíření demokracie ve svete a la USSA,NATO demonkracie - zabíjení,vraždení,uprchlíky,rozvrat státu. To podporoval Havel a jeho zmrdi...

   Vymazat
  6. a kčemu nám to pomůže?

   Vymazat
 2. to si děláš prdel

  OdpovědětVymazat
 3. naše Avie byly fajn. Již má řazení na podlaze ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu tam určitě nechal brněnskej Chemont,když tam v 80.letech stavěl v Homsu rafinérii...Kde je jí dnes asi konec chudeře a kdo ji bude zas stavět?

   Vymazat
  2. Jo Avie jsou tahouni, kdykoliv ji potkáš na silnici, tak táhne kolonu.

   Vymazat
  3. Nekecej,já měl Avii 30-ku stříňovou,která po dálnici na Prahu z Hvězdonickýho kopce s lehkostí sobě vlastní vytáhla na "pětku"i 125km/h....

   Vymazat
  4. Avie nebyly vaše - byly licenční francouzké

   Vymazat
 4. Brněnský Chemont určitě stavět nebude. Po zavedení EET , a sloučení všech firem do jedné jediné, jedině Agrotec, či jak se to jmenuje.

  OdpovědětVymazat
 5. On to taky muže být originál Renault,Avie měla licenci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Avie je Saviem, ne Renault!

   Vymazat