Reklama

středa 10. února 2016

Co svědomí pana Chovance? Chování a jednání útočníků neodpovídalo profilu radikálů tak, jak je znám. Spíše mi připomínali figuranty pro výcvik jednotek SPJ PČR. Ale to už je věc svědomí pana Chovance.

Ivan Kratochvíl
10.2.2016 Rukojmí 
Na organizování manifestace jsme se důsledně připravili, proběhla spousta koordinačních jednání a to i s PČR. Naše činnost oficielně začala v 13 hod poučením, rozdáním pořadatelských vest a společným nástupem. Na nástupu byla oceněna za statečnost jedna naše členka, která se spolu s kamarádkou stala předmětem přílišného zájmu několika mladíků výrazně snědé pleti.


V okamžiku, kdy kamarádka již byla v šoku a neschopná pohybu, ji jeden z mladíků oblažil závanem silně nelibého pachu linoucím se mu z prostoru mezi kusadly a doprovázeným vyjádřením lámanou češtinou „já rád česká děvčata“. V ten okamžik mu holčina vydensifikovala páchnoucí otvor a jeho nejbližší okolí pepřovým sprejem. Zvuková reakce útočníka okamžitě snížila zájem i dalších účastníků tohoto dýchánku, čím naší hrdince umožnili odvést kamarádku do bezpečí.

Po tomto úvodu jsme se rozdělili do třech sektorů. Prostor pod tribunou zaujali lidé se zkušeností s ochranou osob a členové Bloku proti islámu se znalostmi lidí a prostředí. Prostor od Nerudovy ulice za policejním kordonem zaujali „štábní krysy“, lidé se schopností dobře komunikovat. Byla to dobrá volba, neboť zde docházelo k mnoha slovním potyčkám a politickým či filozofickým rozborům. Naši lidé to velmi dobře zvládali, což ocenili i přítomní policisté. Dovolím si říct, že v některých okamžicích se i velmi dobře bavili.

Jako velmi problémový sektor se jevil prostor od Loretánského náměstí, kde se očekával příchod radikálů po demonstraci a pochodu z Vítězného náměstí. Tomu odpovídalo i složení pořadatelů v tomto prostoru. Stáli zde bývalí výsadkáři, průzkumníci, bývalí radikální fanoušci Baníku, Sparty a Slavie, nebť oni vědí, jak s radikály úspěšně mluvit. Na Vítězné náměstí jsme také vyslali monitorovací hlídku. Vše probíhalo naprosto normálně až do okamžiku, kdy byl ohlášen mezi účastníky shromáždění muž se sekerou. Všichni jsme začali hledat muže se sekerou, ale nebyl k nalezení. Muž se sekerou se objevil až na konci shromáždění v prostoru u Loretánského náměstí. Protože tento muž nejevil ochotu spolupracovat s policisty, byl spacifikován.

To vyvolalo bouři nevole mezi radikály. Policie vytvořila kolem zasahujících kordon a my nárazníkový kordon před PČR, který byl okamžitě posílen z dalších sektorů. Z prostorů radikálů šla hesla a výhrůžky na adresu PČR, ale když jsme jim odpovídali ne na slova, ale na smysl jejich výkřiků, bylo vidět, že jim to nejde ze srdce, že to mají pouze naučené. Napětí mezi radikály postupně utichalo. Potom přišla ukázka jako z přírůčky Pozemního vojska: činnost pěchoty před nepřátelským zákopem. Náhle se jeden z radikálů stal velitelem, najeho povel byly vrženy „granáty“ lahve s kolou a pak první řada zaútočila kopy a pěstmi na pořadatele. Chlapci za cenu několika modřin a podlitin útok odrazili. Útočníkům po prvním útoku přešla chuť a pak jako na povel vyklidili prostor.

Nechci si hrát na proroka, nejsem ani psycholog, ale chování a jednání útočníků neodpovídalo profilu radikálů tak, jak je znám. Spíše mi připomínali figuranty pro výcvik jednotek SPJ PČR. Ale to už je věc svědomí pana Chovance.

Práci všech pořadatelů i řadových policistů, kteří byli na Staroměstském náměstí hodnotím velice kladně. Všichni, kdo přišli, a bylo tam hodně rodin s dětmi, se mohli cítit bezpečně. A já doufám, že se i bezpečně cítili.

28 komentářů :

 1. Ne pouze výcvik SPJ PČR, ale i výcvik PP VB ČR s figuranty z řad policie. Bylo to až směšné. Pouze sluníčkář/havloid to nepochopil a nepochopí.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak k tomu Vám něco řeknu:
  Tohle z hlavy Chovance nebylo. To mu někdo nařídil a teď ho v tom nechají škvařit a ještě ho za to odvolají. On jim nevyhovuje s těmi detenčními středisky. Slimáci k nám proto nechtějí, chtějí se rozlézt a dělat brajgl.

  OdpovědětSmazat
 3. Nedělejte z Chovance hrdinu(ani z Foldynu a Hašků a dalších)je to staletí prověřená hra:hodný a zlý policajt,kterou teď hrají vládní strany před volbama,aby pitomci,kteří nevládnou mozkem jim opět dali hlas a pak zase čuměli jak sovy z nudlí co to ti hodní chovancové Haškové a Foldynové s hodnýma Babišema vyvádějí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš je to popotahování mocenskými pozicemi ve straně. Foldyna si neví rady co-by a jak-by, občas něco nakousne, aby vzápětí stáhnul ocas. V celé té pokrytecké, zrádné sebrance nelze rozlišovat účastníky na hodné a zlé. Je to jedna zaprodaná svoloč jako jeden celek.

   Smazat
  2. Naprosto správný názor. Kdyby se Foldynové a Chovancové chtěli skutečně projevit tak jak to od nich čekáme, tak na to již měli dost příležitostí. Leč jim jde jen o koryta. Nevěřit jim a volit ty co to s námi myslí dobře.Ivo

   Smazat
 4. Sluníčkářům, potažmo jejich ideovým vůdcům z Lihového domu a náboženské obce selhala provokace proti občanům České republiky jak při demonstraci, tak i při údajném podpálení feťácké kliniky, kde policie zajistila pouze fěťáky a sluníčkáře, ale pak je musela pustit, protože se to nehodilo do scénáře a tak masírují prostřednictvím pražské kavárny, kterou ovládají a útočí na hlavu státu neskutečně sprostě. Kdybychom uráželi výše jmenované spolky likvidující Český národ, okamžitě by bratr Chovanec poslal komando, aby nás pozatýkalo nebo alespoň seřezalo do krve!
  Z policie a armády se staly nástroje politické zvůle zločinecké bandy. Jedním slovem Gestapo.
  Za to by měl pan ministr zaplatit!!!

  OdpovědětSmazat
 5. jo když na vas maji jak jste se upsal satanovy už ve škole za jidašuv groš tak budete pospouchat i kdyby vas to stalo život ani pateř mit nemusi

  OdpovědětSmazat
 6. napište Chovancovi, co je zač, já už mu psal 2 x. o

  OdpovědětSmazat
 7. Nevím,jak komu.Mně však Chovanec neráčil odpovědět.
  Zřejmě pro něho nejsem hoden odpovědi.Ale může se
  zkusit ho nějak obvinit,jako poslance.Ti také nor-
  málně neodpoví.V případě jejich zapletení do něčeho
  však ihned reagují.Tvrdí,jak jsou pravdomluvní a
  pracují ve prospěch národa do roztrhání těla.Jenom
  nikdy neřeknou,čí to tělo je.Vůbec nejlepší je pos-
  lat pro rozkazy na ambasádu USA.To je šrumec.Jenom
  to nějak nefunguje na Stropnického.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stropnickému zapomněli poslat nový scénář a proto hraje roli postaru a nevšiml si, že už vystupuje v jiné inscenaci... No prostě herec :-(

   Smazat
 8. Pavel Sklenář10. února 2016 19:13

  Musím uznat, že se policisté nechovali nepřátelsky k účastníkům demonstrace na Hradčanském náměstí. Plnili jen rozkazy velících důstojníků a těch Chovanců nad nimi. Natáčel jsem jejich obličeje i policejní čísla a nesetkal se s odmítavou reakcí. Svůj účel splnili, když nedovolili spojení demonstrantů v jeden tábor, z různých již ukončených akcí. To byl patrně hlavní důvod všech těch policejních manévrů a zdánlivě nesmyslného omezování turistů i místních rezidentů.

  OdpovědětSmazat
 9. Zakonspirujme si: Nějaká zednářská lóže, zaúkolovaná na vytvoření chaosu v EU, aby bylo možno nastolit Nový řád (ordo ab chao - nebo-li dialektika v praxi, která je jen rozpracováním dávné myšlenky these-antithese=synthese ve verzích: akce-reakce-řešení, či podnět-reakce-výsledek...), zaúkolovala místní zednáře, mající své lidi i mezi našimi politiky, poradci, lobbisty..., aby přes různé páky zatlačili na Chovance, aby takovouto akci dovolil s tím, že se mu o vše postarají... Nu a takto to "zvojtili"... Není možné, aby profesionálové z Min.vni. nevěděli, že natočené video jejich akci takto snadno odhalí = dovolili to schválně. A jestli to možné je, pak jsme v hodně špatné situaci a na naše špiony se nemůžeme už vůbec nijak spoléhat... Já předpokládám pro nás lepší variantu, celé je to takto udělané schválně! S jakými cíli nevím. Jinak, jestli nejde o HOAX, už se sem valí další imigranti - a letos jich může být až 10 x více než loni - viz.: http://www.zvedavec.org/vezkratce/12128/ Máme se ted na co těšit. Obávám se, že již na podzim zde může téct hodně krve. Takovéto scény mohou být i u nás v Česku již brzy běžné: http://www.zvedavec.org/vezkratce/12129/ Nechci strašit, ale Evropská komise, Parlament EU a další EU orgány a státní orgány zemí EU (kromě Maďarska a nově snad Polska) nedělají nic, respektive dělají vše možné, aby neudělali nic pro zastavení invaze nepřátelských muslimů do Evropy! Evropa může být dobytá invazisty dříve než se nadějeme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Něco na tom bude,protože to divadlo s policisty bylo tak uboze hloupé,až velmi primitivní,ubohé a hloupé,že by si i ,,BLBEC" musil všimnout.A možná,že o toto taky šlo...Aby nás to mimořádně pobouřilo,provokovalo,atd..á..ONI-ti čerti vzadu mohli kout to svoje svinstvo,co chystají-omezování,diskriminaci občanů,teror.Anebo to ti policisté to tak schválně švejkovsky zahráli,aby si lidi uvědomili,kdo a jak s nimi i snámi manipuluje a chce manipuluvat.

   Smazat
  2. Ano máte pravdu,takto je to přesně nalajnované,protokoly Sionu jedou na plné obrátky.Naše bezpečnostní,justiční i silové služby jsou ovládány ze zahraničí skrze USA a Israel embasy,stejně jako vláda.Ve službách je spousta lidí kteří s tím nesouhlasí ale maji svázané ruce.Je to na lidech.O Chovancovi si nedělejte iluze je to ohnutý poskok.

   Smazat
 10. Na Hradč.nám.jsem slyšel jméno jidáše Sobotky a Diensbiera v souladu i s mým názorem.Za peníze,zradou vlastních klamou a s potraceným svědomím začali sloužit cizákům a zlu.Ve vlaku do Bohumína jsem měl čas popřemýšlet a oživit si znovu obrazy policistů,zakuklenců,sluníčkářů,ale i výrazy tváří a chování dalších lidí.Už ve vlaku se mi důkladně zprotivila ta ubohá loutka ministra CHovance.Ale i BIS.A dalších jim podobných,kteří vlastní hlavu po rodičích vyměnili za tu oslí s korunkou.Líto je mi pedagogů-sluníčkářů,pro ně jsem zatím nenašel ani ten zprávný výraz,vím jen ze zkušenosti,že je ti jejich oklamaní žáci a studenti budou jednou proklínat,odsuzovat jejich hanebnou zaprodanost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tihle malomocní pedagogové sluníčkáři jednou vyhynou stejně,jako lišky na vzteklinu,nebo tchoři na prašivinu,nic víc není třeba dodat.

   Smazat
  2. 19.56 Já si myslim, že ty děti až vyrostou a dostanou rozum a půjdou okolo takového učitele, si řeknou -- to je ta svině co nás učila abychom zrazovali svoji vlast a vítali přivandrovalce. Jiří Plzen

   Smazat
 11. A já tomu pořád nerozumím..a tlačil jsem:) K čemu to nasazení falešných radikálů tedy mělo sloužit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to, že jistá grupa drancuje naši vlast je vidno již několik pětiletek. to, že tato banda zločinců má málo kádrů poznáváme v posledních pěti letech nesporně, viz komediant na MNO, premiér s vakuovou pumpou, či kandidát na prezidenta, co ukradl Becherovku nezaplatil za ni a po pár letech ji vrátil. poznáte ho podle jelenicových kalhot, bílých podkolenek a totální paralýzy atd.
   Aby se mohli tihle šmejdi roztahovat i nadále v naší vlasti, musí svým chlebodárcům umožnit zotročit celý národ. Když jsem přijel poprvé do Británie v roce 2002, padl jsem v Londýně na zadek při pohledu na skutečnost, že dnes je kolonií Británie, neboť si dovezli ten největší póvl z celého světa. 6 roků jsem byl v Afghánistánu a Indočíně a zažil jsem na vlastní kůži, ta mírumilovná sluníčková náboženství a ty afghánské "profesory matematiky, učitele a lékaře". Nikomu bych to nepřál. Od té doby označuji tuto zběř odborným termínem "ti co dělaj pod sebe". Věřte, že je to doslovné!!!
   Aby se USA a EU zbavily národního hnutí v Čechách, musí nám vytvořit zástupný problém. Imigranty. 50 000 negramotných zavšivených muslimů a budem zalezlí a budem se bát. Tak si to představovali. Nasadili na nás ČRO, ČT, pražskou kavárnu, vládu, parlament, justici i senát, kteří když zasedají, připomíná to ze všeho zasedání náboženské obce. A ta Českobratrská to nebude. Ono totiž, když se podíváte na anonymní průzkumy, je proti režimu i proti muslimům vice jak 95% Čechů! A tak jim zůstal už jen teror, aby nás zahnali do lesů. Proto provokace, jakákoliv, kdekoliv. Jen aby mohli zavést totalitní zákony a pak i stanné právo. Ve Francii už ho chtějí sami Francouzy. Alespoň o tom píše MFD, HN, a mluví ČT.

   Smazat
 12. Třeba k odstavení nerozhodného Chovance a instalování části pravomocí Sobotkovi.

  OdpovědětSmazat
 13. Já osobně si myslím, že byste měli Chovancovi poděkovat. Jenom díky němu je tady nemáme. Ale nehodí se jim do krámu, tak ho potřebují vyměnit za někoho, kdo bude více poslušný. Celé je to provokace proti jeho osobě, aby se tam dostal jejich člověk!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Rád bych tomu věřil co tady tvrdíte a jsou i určité indicie(například zveřejněné e-maily Sobotky, kde se jasně říká, aby udělal něco s Chovancem) ale kdyby jej potřebovali odstavit, tak to lze i jednodušeji, například mu Sobotka zadá několik nesplnitelných úkolú a pak navrhne v předsednictvu jeho odvolání a vzhledem k tomu, že jsou všichni připosraní, tak to schválí a jedeme dál.Takže za tím spíše vidím snahu o podporu Sobotky a zkompromitování protimigrantského hnutí. Taky se vsadím o boty jak se říká, že žádného radikála za "útok na Kliniku " nechytnou. Prostě to by byla sazba na několik let a k tomu žádného figuranta nesehnali. No uvidíme jak dopadne Chovancovo vyšetřování.

  OdpovědětSmazat
 15. Aktivní opatření I. správy Ministerstva vnitra bylo zaměřeno na diskreditaci protiuprchlického hnutí a následné přiklepnutí odpovědnosti za BIS zinscenovaný útok na feťácké doupě. Nehořlavým lahvím ze Stropnického vily a komunitního centra už nikdo nevěří, takže napříště Shapirovo SSA podřízení fášové Sobotka, Dienstbier a Pelikán (krytí americkými stážisty Bradáčovou, Šlachtou, Ištvánem a brněnským Zemanem) pod vlivem ukro-amerických poradců pojedou naostro.

  Nebýt toho odstupujícího šéfa Unie bezpečnostních složek, který amatérské video zkomentoval, tak byste si té absurdnosti a policejními provokatéry řízené situace (z obou stran - policistů uniformně převlečených za neonacisty a infiltrované Antify), ze které vznikl hraný klip spolupracující České televize (filmové odd. 4. správy STB), kterou nyní jako flagrantní vidí každý, ani nevšimli. Jako kompars do vysílání jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo dokonce ochotně postáli i uniformovaní Policisté ČR, do jaké míry byli vysmátí či obětovaní, zneužiti či seznámeni se situací by se dalo ověřit opakovaným zhlédnutím videa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:35- stačí si všimnout "bleskurychlé"reakce jednoho z nich na nečekanou reakci "narušitele" zleva. Hned jej vytáhli z "kotle" aby nerušil divadlo, natož aby ublížil hercům.

   Smazat
 16. Zrádce Tadeáš Polák pracující na likvidaci českého národa potvrzuje, že orchestr tajných policistů uniformně převlečených za neonacisty, spolu s hrou na čelo průvodu, dirigovaný mužem v hnědém toho sobotního dne zahrál představení na více místech. Kdo po zhlédnutí videa ještě dnes v rádiu tvrdí, že se nejedná o levicové a pravicové extrémisty řízené STB/BIS je nejspíše pomocník VB/PČR Pomáhat a chránit oligarchy (bývalé estébáky) a tuneláře.

  http://www.impuls.cz/clanky/2016/02/tadeas-polak/
  http://zpravy.idnes.cz/klinika-funguje-dal-lide-prispivaji-na-opravy-fay-/domaci.aspx?c=A160208_183939_domaci_rych

  OdpovědětSmazat
 17. Když světové ovčanstvo baštilo USA roční sterilní kočkování se s podivným ISIL, tak proč by se namáhali místní tajní s nějakou výpravnou inscenací a špičkovou režií... Jen mě trochu narazilo, že je dneska největší nadávkou "radikál", tj. člověk, který jde ke kořenům ... Možná že degenerovaní presstituti pochopili, že je krapet podivné, když jedním dechem 7/24 pravici velebí a "ultra"pravici zatracují ...

  OdpovědětSmazat
 18. Přesně. Chtějí se Chovance zbavit, aby se slimáci mohli rozlézt z detenčních zařízení po celé ČR. Ale pozor! Aby nenalezli do Prahy. i když židlím ve vládě to asi nevadí. Většinou jsou z Moravy a mají Izraelské pasy.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.