Reklama

neděle 7. února 2016

ČT si s přenosem masových demonstrací zjevně neví rady! Co s tím uděláme?

7.2.2016   Rukojmí
Demonstranti, kteří se včera sešli na Hradčanském náměstí, přerušili svým skandováním reportáž České televize. Ta byla vysílána v rámci zpráv v 16 hodin.Vysíláte špínu! Vysíláte špínu! Hnůj,“ křičeli demonstranti, kteří přišli vyjádřit svůj názor k migraci, tak hlučně, že reportér České televize Oldřich Borůvka oznámil, že se přihlásí později. Paradoxem bylo, že šlo o informace o jejich vlastní demonstraci.Celé Hradčanské náměstí je zaplněné. Oficiální program začal asi před hodinou,“ stihl říct pouze reportér Borůvka.Mladý muž ve vojenském oblečení dokonce v průběhu živého vysílání vlezl před kameru České televize, aby zabránil dalšímu vysílání.(autor: www.parlamentnilisty.cz)


22 komentářů :

 1. vy česi ste dost rozumný.Tak tu tv ignorujte ked ju nebude nik pozerat tie kur.. budu musiet zavriet kram.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ZAČINA SE PROJEVOVAT TO NA CO DOJELI KOMUNISTÉ.

   lhali a nechtěli pustit nikoho ven,aby to náhodou neověřil.To vedlo na konci k tomu,že i když nakonci psali a zkusili aspon častečně mluvit pravdu,už jim nikdo věřit nechtěl.To samé je tu po UKRAJINĚ a dalšich prolhaných zprávach O TOM,ŽE PUTIN JE BLBEC namísto,aby napsali,že je to vojevůdce,kterému nedělá potíže zabírat celé poloostrovy ukradené RUSKU UV KSSS bolševiků.Image dřive tak sympatického USA je totálně zničeno,podvody na př.okrádání ČNB,VÝROBA VADNÝCH ZÁKONŮ JAKO JE Návrh zákona o referendu vycházejí najevo a nyní je jasné i to,že

   NEOLIBERALISMUS PŘITAŽENÝ NWO z USA JE ZBRAN K OHLUPOVÁNÍ OBČANŮ VOLIČŮ A TÉMĚŘ VŽDY TO CO VYVEDE SE UKÁŽE JAKO OPAK-TEDY LEŽ.

   Odpor proti tomuto zmetku se zdál nesmyslný.Nyní už víme,že je to obdoba AIDS,která napadá imunni systém své oběti.Máme se stát všichni bezmocnými.Se vzrůstajícím odporem proti polit.třidě šmejdů NÁS CHTĚJÍ STEJNĚ JAKO KOMUNISTÉ ZBAVIT INFORMACÍ. Máme je zato dále volit jejich vadnými zákony donekonečna,aby nás mohli po volbách dále nazvat LŮZA
   .

   A TO JE PRÁVĚ TA LEŽ,KTERÁ JAK SE ZDÁ PŘESTÁVÁ NEJEN PŮSOBIT,ALE OBRACI SE ZPĚT.

   Smazat
  2. Tv bez cenzury:
   https://twitter.com/tv_bezcenzury

   Smazat
  3. Klidně by si vysílali dál. Však platit musíme tak jak tak.

   Smazat
 2. https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1528074367493526/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To hnojiště ČTV - Kalouskovy soví hory už nepotřebujeme,vy hnusáci padlí na hlavy.

   Smazat
 3. https://www.youtube.com/watch?v=urh42S5Pblc navíc titulky a vedle policajtů se prochází senátor Doubrava...???

  OdpovědětSmazat
 4. Viděl jsem v TV upřímného chazara Dientsbiera, jak komentoval současné události a demonstrace. Lidi mně fakt bylo na zvracení. Proboha, co je to za dementy, co volí současnou ČSSD!!

  OdpovědětSmazat
 5. Kdo by taky cekal od Zemanovy nacisticke luzy, ze se bude umet chovat pred kamerou ?

  OdpovědětSmazat
 6. Tento problém nemám. Protože televizi nemám, neplatím, nesleduji. Nesleduji svět falešný, ale skutečný. Vlastním výběrem z více zdrojů. Děda.

  OdpovědětSmazat
 7. No, osdsuzuji násilí, protože se považuji za demokrata. Ovšem ve společnosti, kde jen část obyvatel určuje co je a není demokratické, nemůže být vše v pořádku. Občas musí padnout facka.

  OdpovědětSmazat
 8. Hele Palmere,máš problem a náš doktor je nasraný že si mu zavaŕil komp an 0:50,počkej na raní vyzitu,s pozdravem tvuj spolubidlici pacient Falmer.

  OdpovědětSmazat
 9. Šéf unie bezpečnostních složek: zakuklenci byli policisté provokatéři.Policejní prezidente odstupte i s Chovancem.

  OdpovědětSmazat
 10. Už jsem napsal Chovancovi, at´ táhne do prdele, prosím následujte mě:
  chovanecm@psp.cz
  ty prasata z ČSSD už překročily veškeré červené čáry, které tady byly. Tohle nemůže skončil jen obyčejným odvoláním, to je na kriminál

  OdpovědětSmazat
 11. Už 15 let televizi nesleduji, nemám ji zapojenou, ani přihlášenou, neplatím poplatky a informace si zjišťuji z nezávislých zdrojů. Udělejte to všichni a ČT je v ....

  OdpovědětSmazat
 12. V sobotu jsem nemusel do divadla,to se odehrávalo na Malé Straně.Směs sluníčkářů,anarchistů a černých zakuklenců s vrchním Hujerem v hnědé bundě v CIVILU,plus normální policie ve světlezel.vestách.Další divadlo V.Havla pro reportéry TV.Hráli to až moc podezřele OKATĚ.?? Určitě Ti stejní způsobili požár v neziskovce..To,co se už delší dobu děje v ČR jen potvrzuje,že moc v rukách má někdo zcela ůplně jiný a Sobotka a šaširošašci jsou jen potroublí komedianti.Ten HNUJ s Dinsbirem,Kalouskem,Schapirem a zmutovanými bastardy v neziskovkách je potřeba uklidit.

  OdpovědětSmazat
 13. Nezačínalo to tak nějak podobně v Kyjevě a jinde?Lidé dobří,je potřeba zamést a smetí vyhodit do Vltavy zavčas,než nás ta sebranka z USA ambasády vyprovokuje k mnohem horším věcem,pokud se těm krysám dáme.

  OdpovědětSmazat
 14. ...dotaz "demokratům"..jak jste odsoudili házení
  verbálního a skutečného svinstva na prezidenta
  Zemana na Albertově ?...a jak na to reagovala
  policie...na mě to udělalo dojem, že vše je dovoleno...nebo NE ?

  OdpovědětSmazat
 15. VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!

  http://aeronet.cz/news/video-dustojnik-ministerstva-vnitra-koordinoval-provokacni-akci-skupiny-maskovanych-muzu-behem-sobotni-demonstrace-proti-islamu-v-praze-neuveritelna-inscenace-rezimu/

  OdpovědětSmazat
 16. Policejní provokace, molitanové dlažební kostky, falešní náckové a "anti"fašisté. Kdo zaútočil na neziskovku "Klinika"?

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/policejni-provokace-molitanove-dlazebni-kostky-falesni-nackove-a-antifasiste-kdo-zautocil-na-neziskovku-klinika/

  OdpovědětSmazat
 17. aano soudruh diensbier hlasil ze mu to pripomina 30 leta!!!
  ma pravdu, ve slepejich 30tych let jde tato zeme jiz 25let! mafie, tunely, podvody, vrazdy na objednavku, prohibice, zbavovani se nepohodlnych osob, korupce, zkratka kapitalismus v plenkach!!!
  bolsevici byli proti teto garniture uplni ucni!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Po Ukrajinské cenzuře , teď i uprchlické má ČT to co nechtěla . Z Putina se stal hrdina proti is a Miloš říkal to co vy jste měli říkat . Teď jste na prd . Díky netu . Mysleli jste že si to nenajdem jinde ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.