Reklama

čtvrtek 11. února 2016

Dlouho jsem se kousal do jazyka, ale teď už nemohu být zticha!

11. 2. 2016   Eurozprávy
Slovensko ostře bojovalo proti uprchlickým kvótám, dokonce kvůli nim podalo žalobu. Premiér Robert Fico se netají tím, že migranty, především ty muslimské, považuje za hrozbu. NA sociálních sítích se teď rozzuřil kvůli tomu, jak tamní média o uprchlících (ne)informují. 

Fica doslova rozzuřil případ znásilněného desetiletého chlapce, kterého zneužil migrant z Iráku v jednom z vídeňských bazénů. „Média vůbec nebo jen ve velmi malé míře přinesla aktuální závažné informace týkající se migrační krize. Dlouho jsem se kousal do jazyka, ale po případě znásilnění desetiletého chlapce ve Vídni už nemůžu být ticho," uvedl Fico před několika dny.
Psali jsme:

Migrant brutálně znásilnil chlapce (10) ve vídeňském bazénu
Syna (10) jí znásilnil migrant z Iráku. Matka přeje násilníkovi jen jedno

„Hrozba migrační vlny - prý je to umělé téma, účelově vnášené do kampaně. To si ale nemyslí šéf německé tajné policie, podle kterého IS převlékl bojovníky jako uprchlíky, aby je dostal se do Evropy. Nemyslí si to EK, která předpokládá, že tento rok přijde do EU 1,5 milionů migrantů," vysvětloval na Facebooku premiér.

„Nemyslí si to šéf šéf ER, podle kterého EU selže, jestliže nedokáže ochránit své vnější hranice. Nemyslí si to Rakousko stanovující horní limit pro počet přijatých uprchlíků; Švédsko chystající se vyhostit polovinu žadatelů o azyl; Dánsko odebírající migrantům osobní majetek," pokračuje ve výčtu Fico.

Neopomněl připomenout ani silvestrovské sexuální útoky. „Jistě si to nemyslí ani německé oběti sexuálního násilí, ani rodiče 10letého kluka znásilněného migrantem. A nemyslí si to ani tisíce lidí, které vyšly o víkendu do ulic v městech Evropy," uvedl Fico

„To, že téma zlehčují a závažné informace o zvýšeném bezpečnostním riziku v Evropě zamlčují slovenská média, je politicky průhledné. Vláda si takové hazardování s bezpečností, samozřejmě, nemůže dovolit," dodal ostře slovenský politik.

53 komentářů :

 1. Kdyby se kousal do jazyka,dávno by si ho už ukousal.

  OdpovědětSmazat
 2. Neřelk nic nového, jiným je to už dávno známo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen opakuje.

   Smazat
  2. FICO BY MĚL PŘIJÍT S RADIKÁLNÍM ŘEŠENÍM

   tzv prasečim řešením. Připadny ostnatý drát na hranici nabarvit na červeno krvi a rozvěsit na něm praseči střeva.Kdoví,zda by potom byla přiležitost jít k soudu,kdyby se s tím pohraniční vojsko dalo fotit v TV.
   ANI VYBUDOVÁNI BETONOVÝCH HRÁZI PŘIŠTÍ ROK NEPOMŮŽE.INVAZORY IS NEZASTAVÍ NIC,jedině požádat Německo,aby je MAKRELA DODÁVALA UŽ VYKLEŠTĚNÉ,protože vláda ČR se prý i s SL usnesla,že se našim ženám přece musi líbít řvaní spermiových dělostřelců ALLAH AKBAR do ucha fistulkou.
   KORÁN NENÍ MOŽNÉ REFORMOVAT Z VNĚJŠKU,každý kdo se o to pokusi musí být muslimem zabit a proto doporučujeme našim politikům,aby byli reformátořy koránu PŘIMO V MEŠITÁCH místo našeho ohlupování,že nás nebudou zabíjet, jim to tam do koránu mohou dati písemně,že se to ten korán zakazuje...

   Smazat
  3. Víte, jak zatočit s muslimy? Je to snadné!
   *
   Roku 1911 sloužil generál Pershing na Filipínách, kde velel vojenské
   jednotce. Za úkol měl boj proti islámským radikálům, kteří prováděli
   teroristické a sebevražedné bombové útoky. Vyřešil to šalamounsky.
   Nechal zajmout 50 džihádistických radikálů. Nechal je vykopat si hroby a
   postavil je všechny před popravčí četu. Vysmívali se mu, že jako mučedníci
   půjdou do nebe. Když však Pershingovi vojáci přivlekli dvě prasata a zabili
   je, munici popravčí čety vymáchali v prasečí krvi a tuku, tak džíhádisti
   začali plakat, prosit a křičet hrůzou. Prase je pro radikální islám
   ztělesněním hříchu a nečistoty. Něco tak zkaženého, že se ho dokonce obávají
   i dotknout. A fakt, že v okamžiku smrti jim v těle bude proudit nečistá
   hříšná krev pro ně znamenal, že dveře do ráje pro ně jsou navěky věků
   zavřené. 49 jich bylo popraveno a jejich těla byla pohřbena s prasečími
   vnitřnostmi. Poslední zajatec byl propuštěn, aby popsal ostatním, k čemu
   došlo. 42 let od tohoto činu nedošlo na Filipínách k jedinému incidentu
   spojeného s islámem. Džihádistické guerilly se po tomto zcela rozpadly.
   Jejich náboženský fanatismus, který je jejich hlavním motorem, se také může
   stát i jejich největší slabinou.

   Smazat
  4. A není to nehumánní?

   Smazat
  5. Je to nehumamni!!! Ty prasata zapichli nozem!

   Smazat
  6. Účinná nutná obrana asi musí být,většinou,nehumánní.

   Smazat
  7. a není to hoax ?
   Koloděj

   Smazat
  8. Jistější je nechat je popravovat ženou.

   A že se jich dnes ochotných najde.
   Muslim zabitý ženou končí v jejich pekle a to není hoax ;)

   I proto mají kurdky takové úspěchy, protože na rozdíl od boje s jejich muži, když bojují s kurdkami, tak se muslimové opravdu bojí ;)

   Smazat
 3. Alespoň něco říká, na rozdíl od našeho sralbotky. Ale třeba je to jen v důsledku nadcházejících voleb. Babiš už zřejmě taky "myslí" konstruktivně dopředu :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Ten arabskej ksindl naházet do jednoho mezi divoký a hladový prasata.....a bude klid!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Media vas take zapomela informovat o tom, co rekl pristi americky president Donald Trump, na adresu kanclerky MERKEROVE...

  On rekl, ze : "To co Merkerova dela Evrope, je tragicka chyba" !
  Dale rekl, ze : "Ona je NESTESTI pro Evropskou unii" !
  Pouzil slovo -DISASTER- na adresu jeji osoby, coz je silne slovo !

  Rekl ze: "Ona znici Evropskou Unii" ! A ze: "Evropa nebude mit Shengen", a ze: "musi stavet rychle hranice" !
  Cinz mel na mysli plot, jaky Amerika dostavuje na jizni hranici. (Na Rio Grande.)

  Cesi nedejte se ! Brante se !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicholas Honolulu,že jo. Umím americky.

   Smazat
  2. Honolulu se prý jmenovala dcera náčelníka,je to pravda?

   Smazat
  3. Milý Honolulu,

   občas čtu tvé příspěvky a mohu jen konstatovat, že jsi docela ze široka informován.

   Ale s tím Trumpem jsi na omylu, od války ve Vietnamu žádný us prezident nezměnil americkou zahraniční politiku natolik,
   aby se dala vnímat jako mírotvorná.

   Zahraniční politika USA je z mého pohledu zločinná, destruktivní pro okolní svět a to mi zatím nikdo nevyvrátil.
   Takže:
   Zklidni hormony....

   Smazat
  4. V roce 1968 Trumpovi bylo 22 let,zároveň ukončil své studium na univerzitě a nastoupil do otcovy firmy. Asi do té,která revitalizovala bytový komplex Swifton Village v Cincinnati, do firmy Trump Organization,která tak překvapivě dosáhla zisku 6 milionů dolarů. Asi se v Česku neříká pumpnout někoho o něco nebo z někoho peníze,prostě, jen tak, protože to je asi podobné slovu trumpnout,podle Trumpa. Jeho otec bankrotoval a zrovna v tom roce 1968 proběhla okupace Československa a to se snažilo zachránit své peníze. Takže, Trumpe: Měl bys je vrátit,je už ten čas. Zajímavé,Honolulu, Nicholasi?

   Smazat
  5. A ještě k té Češce Ivaně Zelníčkové,se kterou se Donald Trupm podle smlouvy s Československem oženil,po vhodné době, roku 1977, aby dohlédla na budoucí splacení "půjčky": Ivano, víš,že je to tak a znáš i podmínky, znáš ty,kteří smlouvu garantují. Vzpomeň si.

   Smazat
  6. Takže v roce 1980 v New Yorku začala práce na obnovení Wollmann stadionu v Central Parku. Projekt měl předpokládaný stavební plán na 2,5 roku. Jenže v roce 1986 nebyli ani blízko dokončení a už proinvestovali 12 milionů dolarů. Trump nabídl převzetí těchto prací bez poplatku. Nabídka byla odmítaná dokud se nedostala do pozornosti médií. Nakonec Trump dostal příležitost a z dostupných tří milionů dolarů vyčerpal jen 750 tisíc. To byly peníze spojené-podmíněné jeho svatbou s Češkou Ivanou Zelníčkovou,které mu umožňovaly zázraky.

   Smazat
  7. Myslím,že existuje někdo mnohem mocnější než jsou USA!

   Smazat
  8. Zajímavé, odkud info čerpáte?

   Smazat
  9. Částečně z Wikipedie.

   Smazat
  10. Vojenská letecká základna Kbely u Prahy (Praha 19) nebyla v roce 1968 okupanty dobyta a veškerá letecká okupace musela probíhat jen přes letiště Ruzyně,kde přistávala invazní letadla každou jednu minutu. Ve Kbelích ani jedno a podle historiků-dokumentů byla tato vojenská základna okupanty "ignorována",přičemž prvních několik ruských generálů se v ní objevilo až týdny po okupaci. Byla domluvena neutralita základny za podmínky,že nebude vyvíjet jakoukoliv nepřátelskou vojenskou činnost. Tato základna posléze během několika následných let přešla pod moc nové proruské vlády. Jenže před tím,těsně po okupaci,byla uzavřena na jejím posledním svobodném území Československa a s posledními jeho zástupci lidu smlouva s někým velmi mocným a byla již zmíněným způsobem zajištěna její kontinuita. Smlouva je stále ještě platná.

   Smazat
  11. 17:17- chápu ale co když "stát" již "půjčku" dostal zpět jiným "kanálem" a smlouva zanikla.

   Smazat
  12. Nic jsme nedostali.

   Smazat
  13. Asi jste si všimli,že v noci hořela střecha staré budovy Národního muzea na Václavském náměstí v Praze,symbol HISTORIE. Jakoby něco vyššího,mocnějšího,dávalo sdělení.

   Smazat
 6. Robert Fico je politik. Nie je to "bárbina", vie bojovať o moc. Vybudoval politickú stranu a dal si pozor, aby do nej nevložil mechanizmy, ktoré predstavujú podmínovanie. Videl, ako dopadli strany s vnútrostraníckou demokraciou. Kde sa zídu traja Slováci /obávam sa, že presnejšie by bolo Slovania/ sú minimálne dva názory a naprostá neochota sa dohodnúť, alebo podriadiť. Po skúsenostiach s pravicovými vládami slovenskí zamestnanci, dôchodcovia oceňujú každé dobré slovo, každý náznak svojej sebemenšej účasti na úspechoch spoločnosti. Liberálov to rozčiľuje. Dráždi ich tlak na platenie daní-a koho nie. Ich recepty sa za 25 rokov nemenia: Aktíva najlepšie spravuje cudzí kapitál, Dane a odvody sú trest úspešných, Človek je slobodný, ergo nech sa o seba postará sám, Štát nás obmedzuje, preto ho treba minimalizovať, Štát musí šetriť-na všetkom. Na druhej strane, ale súčasne majú záujem o ochranu osobnej bezpečnosti a svojho majetku, o rýchle konanie súdov, o kvalitné vzdelávanie najmä pre ich deti, o osobitnú zdravotnú starostlivosť pre elitu atď. Ľudia si postupne začali uvedomovať, že záujmy sa líšia v závislosti na postavení v spoločnosti a rady voličov Smeru narástli - i preto, že Fico vedel konkurentov na ľavici pohltiť, alebo "preválcovať". Čím je politická scéna roztrieštenejšia, tým dezorientovanejší sú voliči. Fico im rozhodnutie zjednodušil. Útoky na korupciu sú časté a opodstatnené. V chudej krajine je politika jednou z ciest, ako sa obohatiť. Politická strana a štátna správa predstavuje povestný "pytel blech"/cs/. Nik, ani Fico ho neuhlída, ale ľudia vidia jeho očisťujúce zásahy a pokusy o jeho obvinenia skončili vždy fiaskom. Fico sa jednoznačne postavil na stranu realistického odmietania islamizácie Európy a Slovenska. Stúpenci islamizácie ho preto ostro napádajú najmä s ohľadom na polročné predsedníctvo Slovenska v EU. Nikdy som nebol členom Smeru, ale počas volieb 5.3. možno podporím túto stranu, pretože nevidím inú, ktorá by porovnateľne vedela riešiť problémy našej spoločnosti z pohľadu záujmov väčšiny občanov Slovenska. Slovom, Fico nie je biblický ideál, ale predsa vidím medzi politikmi Európy, veľmi veľa takých, ktorých by som s ním nemenil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozumíme vám a jednoduše budete volit menší zlo. Když jsem v telce viděl debatu Fica a toho blba z KDH, ten je úplně mimo. Viděl jsem Fica, jak se bránil před reportétrama, co ti mu dávali za dementní otázky a měl obrovský přehled oproti nim. Dával jim příklady, co kdyby se toto stalo (jako v Kolíně) např. na bratislavském náhraží, jak by ty presstitutky řvaly, že nic nedělá. Hned ti šmejdi drželi tlamy.

   Smazat
  2. Ty tzv.liberály,arogantní a bez zodpovědnosti,je potřeba bez zaváhání postřílet a to bez výčitek svědomí,neboť právě oni přivedli k moci Hitlera a EU k dnešní situaci....

   Smazat
  3. 16:16
   Konečně konstruktivní řešení!!
   A já už myslel, že mám ojedinělý názor.

   Smazat
 7. Kdyby si Fico kousal jazyk a nic neřekl, jak se vyhjadřují pisatelé výše, tak by byl mlčenlivě solidární s ostatní zrádci svých voličů ze všech vlád EU. Tím, že věci dokázal veřejně a nahlas pojmenovat, tím nese svou kůži na trh. Když bude opoakovat multikulti floskule jako ostatní politické špičky EU, tak s nimi bude držet basu a i nadále kálet lidem do hlav.

  Fico dal jasně najevo, že mu nejde o osobní prospěch, ale má zájem o důstojnost svých voličů, kterých si váží tím, že jim říká věci otevřeně a pravdivě, což se dnes v EU vůbec nenosí. Největší lháři jsou na nejvyšších postech a jen výjimečné osobnosti se z tohoto pravidla vymykají (Orbán, Zeman, Kiska, Kvašněski). Je zajímavé, že všichni jmenovaní mají za sebou socialistickou životní zkušenost a možná proto nejsou tak ohební a servilní vůči NWO, jako politici "svobodných" zemí. Ona ta životní zkušenost leckoho vyléčí z marxistických ideí.

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětSmazat
 8. Pan ONDREJ HOPPNER, ktery pise do Protiproudu, napsal vybornou analyzu politickeho deni v Americe dnesnich dnu.

  Panove, doporucuji to k precteni kazdemu z vas !
  a Vam pane Hoppner gratuluji ke skvele praci !
  Vystihl jste to vyborne.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. Fico bojuje za Slovensko,Sobotka(sralbotka) za EU.
  Takže jak Fico,tak Sobotka bujují za své ideje.Lze
  říci,že ty správné jsou na straně Fica,ne na straně
  vlastizrádce.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud vůbec, tak těch pár vrcholných politiků EU (jako např. Fico, Orbán a Kaczynski) se pouze zabývá až humanitárními důsledky těch zločinných válek a podvratných operací, jak je v severní Africe, na Bízkém a Středním východě vedou USA a jejich vojensko-političtí vazalové, tedy spolupachatelé USA.
  Proč ani tito "vzdorovití" politici nedokážou vystoupit přímo proti samotnému nositeli tohoto zla? Aby již dál neprodukoval další a další lidská neštěstí.
  Jsou přece zastoupeni jak v orgánech NATO, tak i EU!!
  Proč tam nevedou odpovídající diskusi? Mají i právo veta! Bez konsensu všech zúčastněných přece není možno do zájmových oblastí posílat vojska a pod vylhanými argumenty tam vést války. Nebo ano? Tedy operace, které podle mezinárodního práva nejsou jinak vyvolávány žádnými důvody hodnými právního zřetele!
  A ze strany USA a spol. odůvodňovány jen poukazem na jakési šíření domnělých kulturních hodnot, o které v napadaných zemích nikdo neprojevuje zájem.
  Proč tedy tito a další politikové odmítají vidět nehorázné porušování norem mezinárodního práva a proč se těmito planými a neúčinnými gesty (viz Ficův protest proti lidsky hnusnému násilí na jednom dítěti) stávají jeho (spolu)hrobaři? Tady už nejde jen o dítě, ale celé národy a civilizační okruhy!
  Aby pak tito ficové před svými národy dělali dojem, že je v tom dnešním marasmu snad chrání? Neochrání, a to ze stejného důvodu, který jim (patrně) brání zvednout hlavu a promluvit ...
  Směrem k těm, kteří si uzurpují roli vůdce Světa a kteří ji tak žalostně nezvládají.
  Ta lavina, kterou napomáhají přerůst do ničivé hrozby, a to svou pasivitiou či nedostatečnou statečností vůči samozvaným leaderům světa, je smete i tak.

  OdpovědětSmazat
 11. Slováci, ani nevíte, jak moc vám vašeho premiéra a STÁTNÍKA, pana Fica závidím!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. abo Slováci ještě, že máte Fica, jen více takových politiků i u nas v českých Moravských a Slezských zemí by bylo zapotřebí podobných

   Smazat
  2. mohli by jsme se opet spojit .. vytvořit s maďary SEU :). ČSR prezident Zeman, premier Fico, na Křivoklátě rozšířit a opět zprovoznit hladomornu

   Koloděj

   Smazat
 12. Slováci, ani nevíte, jak moc vám vašeho premiéra a STÁTNÍKA, pana Fica závidím!!

  OdpovědětSmazat
 13. Obnovil bych bunkry z první republiky, dnes by konečně měli smysl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebojte,bunkry se nejenou budou obnovovat ale i stavět nové,hlavně těmi,co na to mají,ale také všechny ty vyhřívané bazény se budou předělávat na ta daleko smysluplnější zařízení,neboť doba si to žádá....konec s luxusem nejen pro ty,kteří jej nikdy nezažili,ale i pro ty,kteří dnes bez něj nedovedou žít...."sranda" teprve začne a užijí si jí všichni mírou vrchovatou....

   Smazat
 14. Zase musí bojovat David proti Goliáši.
  Ta malá zemička,má velkého politika,co je v Evropě unikum.Pokud nenajde spojence,sám mnoho nezmůže.

  OdpovědětSmazat
 15. UPRCHLÍKŮM V EU JE ZIMA. EVROPSKÝ PARLAMENT SCHVÁLIL POVINNÉ KVÓTY NA POČASÍ

  http://pravyprostor.cz/uprchlikum-v-eu-je-zima-evropsky-parlament-schvalil-povinne-kvoty-na-pocasi/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hahaa to je bomba. A tá plodná diskusia :-)))))

   Smazat
 16. Americka zahranicni politika zavedla Ameriku do isolace a neoblibenosti. T.j. realita !

  Aby se zmenila, tak se musi vymenit lide ve State Departmente, (min. zahranicnich veci), za
  kvalifikovanejsi , schopnejsi a hlavne CHYTREJSI ! Nynejsi NEOCONS - parta ve State Dept. dominujici, se urcite bude branit tomu, aby prisla o svuj vliv.

  Samozrejme, ze po zvoleni Donalda Trumpa presidentem, ho ceka velky boj, ohledne mnoha zmen, a to nejen ve zminenem State Departmente !

  I kdyby s nejake podvodne priciny zvolen nebyl, tak docilil toho, ze Amerika odmita dale pokracovat ve lzive politicke korektnosti.
  A t.j. velka zasluha Donalda Trumpa !

  Establisment, ktery NECHCE zadne zmeny, se ho boji jako cert krize. Media = prodejni srackometnici na Donalda Trumpa fanaticky utoci. A on je mistrne zjebe vsechny !

  Pri jeho projevech, se Amici casto od srdce zasmeji !
  On je inteligentni vlastenecky American, ktery po jeho zvoleni ovlivni i evropskou politicku scenu.

  Vim na 100 %, ze cesky president Zeman a pristi americky president Donald Trump si budou dobre rozumet v hlavnich bodech svetovych problemu a v jejich reseni.

  Vim urcite , ze rusky president Putin a Donald Trump se spolu domluvi a budou se snazit o snizeni mezinarodniho napeti.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
 17. Panove, s illegalni imigraci nezadoucich nema problem pouze Evropa, ale i Amerika ! Amerika se to vsak snazi resit konstruktivne ! Na rozdil Evropa - silena Merkerova, pouze zvani, misto, aby postavila VYSOKY plot !

  Co chcete delat s lidmi, kteri ve svem veku 25 let,
  maji 6 deti, ktere absolutne NEJSOU stavu uzivit !
  Kteri NEMAJI co nabidnout na trhu prace ?

  Nezodpovednost a neschopnost uvedomit si svoje moznosti zavadi svet do obrovske katastrofy hladu, bidy a prelidneni.

  Proto Amerika deportovala 40 000 illegalu zpet do Latinske Ameriky v roce 2015.

  O imigraci do Ceska, musi rozhodovat ceske autority ! Rozhodne ne blazniva Merkerova.

  I kdyby Evropa prijala 50 millionu ilegalu , tak dalsi 100 millionu bude na ceste k vam.

  T.zn. vasi smrt , exterminaci , genocitu - kazdeho z vas, jako na Hillbrow v Johannesburgu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu.
   Perfektní,pište pořád,ať máme čerstvé zprávy z USA.
   Jen mě napadá,že se s tím počítá,aby Evropa povstala,bojovat,střílet,pak se ukáže,proč jsou tady islamisti.
   zemedelec.

   Smazat
 18. Pane zemedelec, zdravim Vas !
  My jsme parta starych rytiru, UMLCENYCH na Aktualne CZ !

  Az prijdou Islamsti teroristi do Prahy, tak ti indoktrinacni HLUPACI na
  Aktualne CZ, (kteri nas vsechny vyhodili), budou prvni, kterym Islam bude rezat krky. Vysvetlovat, proc prave jim, je ztrata casu. Cert je vem !

  Mel jsem naplanovan a zaplacen zajezd se starymi dedky do Prahy a do Vidne na podzim 2015.. Kdyz jsme videli videa toho, co se deje v Evrope, tak se zajezd zrusil.

  Zminuji se o tom proto, ze deni v Evrope narusi turistiku, coz je skoda nejen pro nas , ale i pro
  ekonomii v Evrope...

  Az pujdete kolem cukraren v Praze a ve Vidni, tak si vzpomente na MLSNE americke dedky, kteri vam zavidi napr. strudl.
  nick honolulu

  Jo, clovek mini a Merkerova meni.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, připomínáš mi diskutéra Neckáře z Floridy, resp. z Úval, kdysi píšícího do Neviditelného Psa. Ten měl také trefné postřehy. TES

   Smazat
 19. Kdyby tak takhle prozřeli všichni !!!

  OdpovědětSmazat
 20. Sociální inženýr Bohuš Sobotka je troll "Kalergiho plánu." Ve svých letech již zřejmě nosí plenky, protože strach z prozřžetelnosti obyvatelstva je (zatím mizivý, páč lidi jsou vesměs naprogramováni nepřemýšlet) takový, že udělá COKOLI, aby obhájil tu zrůdnost.

  OdpovědětSmazat
 21. Bratia Slováci: buďte rádi za Vašeho premiéra! Vy máte premiéra, My máme prezidenta. S nimi to bohužel stojí a padá:(!

  OdpovědětSmazat
 22. Vyriesenie tejto invazie musi prist z Nemecka.tam sa to zacalo,tam ludia musia povedat rozhodne slovo.Myslim,ze Nemci nie su este tak daleko,este znesu par tisic migrantov,ale podla slov policajtneho prezidenta z jednoho mesta,,vladne uz medzi ludmi Pogrom nalada.No a sme radi,ze mame Fica.Nech chlapec bojuje.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.