Reklama

.

.

úterý 16. února 2016

Dnes jsem poslouchal Český rozhlas - Radiožurnál

Ivan David
16. 2. 2016
... a dozvěděl jsem se, že Turecko je na "naší" straně, protože pomáhá "bojovníkům za svobodu" proti zločinnému Asadovi, zatímco Rusko Turecku překáží v zásobování těchto bojovníků, útočí na školy a nemocnice a to vše s cílem rozložit Evropskou unii přílivem uprchlíků. Atd. Atd.
Nejlépe vystihuje přesné interpretace "našich" veřejnoprávních médií tento obrázek:


41 komentářů :

 1. Turecko svou mírumilovnost dokazálo již několikrát.
  Třeba při invazi na Kypr
  A naposledy při sestřelení ruského letadla.
  A Kurdy ostřeluje i mimo své území.
  Kolik jiných států se může pochlubit podobnými úspěchy při boji s terorismem?

  OdpovědětVymazat
 2. No, já dnes zase pro změnu slyšel Jefima Fištejna, kterak hovoří o světlých zítřcích Ukrajiny. Neuvěřitelná snůška lží a blábolů, zakončená provoláním, že Ukrajina směřuje správným směrem, tedy na západ. Někdy mě opravdu přepadne podezření, že tu nakonec ta ruská propaganda opravdu sofistikovaně pracuje. Ale jinak. Platí si takové kalibry jako Fištejn, Mitrofanov, Romancov , Šír,Štětina a našlo by se ještě pár dalších. Při české racinální podezřívavosti, a "čichem" na šupárny, léty a zkušeností vypěstovaným, je logické, že ty jejich ideologicko-propagandistické bláboly nikdo soudný nemůže spolknout. Takže když tihle začnou žvanit, tak pravda je přesně na opačné straně.
  Přesto není dobře tyhle týpky nechat bez reakce. Stále je příliš mnoho občanů, kteří už nic nechtějí slyšet, natož o věcech přemýšlet. Mají příliš starostí s obecným živobytím, a chtějí mít od všeho pokoj. Jenže i o ten můžeme snadno přijít. J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo Jefim, ten zase dnes zazářil. A redaktorka zjevně s jeho výkonem spokojená.Velký kabaret tahle veřejnoprávní!

   Vymazat
  2. Jde o sofistikovaný postup. Od doby, kdy se Putin dostal k moci, si v Evropě budovali kapacity. Jsme pod útokem. Není to konvenční útok, ale jsme pod útokem velice sofistikované informační války. Jsou tu byznys, politické vlivy, špioni. Toho se bojím více než konvenčního útoku,“ řekla jedna z účastnic setkání. K tomu Věra Savčenková podotkla, že na poli informační války Putin vítězí a my zatím prohráváme.
   To je jen úrivek z plků kterých se zůčastnil náš Kchárl sedící spícá, Novinolhářka P. Procházková a za ANO možná bude líp až tu já nána nebudu i nějaká poslankyně Kristýna Zelienková.
   No a co dodat , skutečně Putin na poli informační války vítězí a vítězit bude, protože nedělá nic jiného, než že jen dělá a říká to samé co dělá. Lidi mu proto věří a takové blbky o kterých jsem se zmínil a Fištejnové tomu jen zametají cestičku a proto jsem rád, že je máme.
   A teď si jdu pustit toho Jefima, aby jsem měl pěknou noc. Ivo

   Vymazat
  3. Tak to já jsem postoupil dá. Když uvidím podobné zaprodané individua, automaticky přepínám jinam.

   Vymazat
  4. Jenže se podívejte, kolik dalších týpků se živí bláboly, kolik je neziskových organizací, které bez jakéhokoliv mandátu žvaní a žvaní a ještě dostávají od vlády přes 50 miliónů.Je z toho na zvracení.

   Vymazat
  5. Dneska v "Jak to vidi" na CRo Dvojka hovoril p. Halik. Jen jsem si vzpomnel na Ortelovu pisnicku "Svinim" a jeho vers "v ocich mate ziletky, na jazyku jed"
   Slavek

   Vymazat
 3. Poslouchat Český rozhlas a ČT24 jen na vlastní nebezpečí, působí tam stále stejní darebáci, kteří jsou placeni za lži a štvaní proti Rusku.

  OdpovědětVymazat
 4. Naše media nemá smysl vůbec komentovat,jejich sledování je naprostá ztráta času.Když potřebujeme nějakou informaci,projdeme pár servrů a je to bez rozčilování.Radím dělejte to také tak,neboť zdraví máte jen jedno.

  OdpovědětVymazat
 5. Co by se stalo kdybych odhlásil tyto média ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rádio a televizi neplatím už více jak 15 let. Tenkrát jsem se naštval na tlačení reklam do mé hlavy, už jsem to nehodlal dále snášet. Už 15 let jsem s tím rozhodnutím spokojený a doporučuji každému totéž - zajít na Českou poštu a tam se odhlásit od placení koncesionářských poplatků, je to velice jednoduchý úkon.

   Vymazat
  2. Chápu, že lze zrušit SIPO, ale kde jste odhlásil elektroměr, aby vám neustále neposílali dlužnou částku a exekuční výměr?

   Vymazat
 6. Dnes po dlouhé době na čt24 , hnus . Podle toho co jsem slyšel , tak Ukrajina až na korupci vzkvétá . Naši poslanci mají zákaz volného pohybu . Nesmí ani oponovat ve studiu , jinak bu bu prasečí hlava . Hlavně východ Ukrajiny . Václav Havel mohl do
  Kosova i když patřilo ještě Srbům bez pozvání . Do studia zvou lidi kteří sedí na učebnách a svět znaji z p. c. Darmožrouti placení státem . Státjsme my :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Je mnoho lidí kteří mají rozum. V české televizi a rozhlasu je můžete hledat jedině pod elekronickým mikroskopem
  Václav

  OdpovědětVymazat
 8. Proc by mel Cesky rozhlas lhat jako vy, komunisticti vlastizradci ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím, trolle, nepleť se do diskuze a běž jinam. My už ti skutečně věříme. Už jsi nám dokázal několikrát, že jsi ubohý, přihlouplý, neschopný, politováníhodný kokotoid. Už to dokazovat nemusíš.

   Vymazat
  2. Co to meleš o nějakejch zrádcích ty prdelní díro,která se nenaučí ani češtinu?!!!!Jsi jen pozůstatek a věčně se opakující retard knížecího páření
   s alkoholikem Veškrnou!!!!!

   Vymazat
  3. I v dnešní době se ještě najdou prostoduší chudáčci, kteří věří ČT, TV Nova a Českému rozhlasu. Těmto médiím věřím už jen výsledky sportovních utkání. Otázka jednoho takového, proč by měl Český rozhlas lhát, ani nestojí za odpověď, ale svědčí o tom, že tento člověk nepochopil absolutně nic.

   Vymazat
 9. Kalousek a Štětina ruští agenti? Dává to smysl!
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kalousek-jako-rusky-agent-Mozna-to-nebyl-jen-Zemanuv-bonmot-naznacuje-renomovany-bezpecnostni-expert-422178

  OdpovědětVymazat
 10. Útočí na nás roztleskávači ruské propagandy, vysvětluje Marek Wollner, proč lidé kritizují ČT

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Utoci-na-nas-roztleskavaci-ruske-propagandy-vysvetluje-Marek-Wollner-proc-lide-kritizuji-CT-422114

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Termín "roztleskávačky" jsem poprvé použil asi před 5 lety v Ihned na zjevně najaté trolly, kteří provokovali debatu. Wollner to použil naprosto negramotně.

   Vymazat
  2. Pokud je mi známo, tak podněcování k útočné válce v podobě válečného a sankčního štvaní, šíření poplašné zprávy o invazi ruských vojsk a prezentace Schwarzenbergovy výzvy k likvidaci donbaského ghetta ponecháním 3 dny bez ruské potravinové, v neposlední řadě multikulturní kolaborace s muslimáckým nepřítelem patří ke zločinům proti míru, proti lidskosti a válečným trestným činům. Takový islámský klerofašista či pravicový Streicher aktivně pracující na likvidaci českého národa bude bezpochyby souzen na základě Dekretu prezidenta republiky o potrestání nacistických zločinců, zrádců a jejich pomahačů a o mimořádných lidových soudech a potrestán minimálně ztrátou občanské cti a majetku.

   Vymazat
 11. Někdy si říkám, že je to rafinovaný trik od komunistů, kteří nám chtějí ukázat, jak je ten svět špatný a my se jim ještě rádi vrátíme do náruče. Ale obávám se, že je to realita. Naši podlézaví novináři, politruci a rádobypolitici lezou do každého otvoru, který jim připadá vhodný. Mají strach a myslí di, že je NATO ochrání před hněvem lidu, který si bude jednoho dne nakradený majetek zpět.

  OdpovědětVymazat
 12. Nějak mi uniká, proč jste cinkali klíčema, když se v redakcích České televize a rozhlasu, americké Novy a celostátních deníků chováte jako Zelenkovo normalizační aparátčíci (ČST) a Kojzarovo redaktoři (Rudého práva) a dál sloužíte ZLU. Tady s tou totalitní policejní provokací zaměřenou na diskreditaci sobotních lidových shromáždění protiuprchlického a mírového hnutí mi teprve došlo, že byste špičkovou televizní technikou lezli do análu papalášům a cizí moci za každého režimu a tvrdili já nic, já muzikant, i když momentálně pracujete na likvidaci vlastního národa. Nešetřete nás, myslete si, že na cenzuře a špiclování návštěvníků nezávislých webů stojí demokracie a konečné multikulturní vítězství je vaše. Nicméně se obávám, že napříště si už nevystačíte s pouhým zavíráním huby čtenářům na diskuzích, "objektivity" České televize a "demokracie" na Ukrajině je plný internet.

  Jak dlouho (j)elito chcete skrývat, že skupinka havloidů za naše koncesionářské peníze nejenom neplní, ale dokonce zneužívá veřejnoprávní vysílání. Uvědomujete si vůbec, že kryjete instituci (ČT a ČRo), která neinformovala o proskribcích a křišťálových dnech na západní Ukrajině, pogromech a vyhlazování civilního obyvatelstva na východní Ukrajině, protože US/EU organizovaly fašistický převrat na Majdanu v Kyjevě?

  Štítím se Vašich západních hodnot vraždit ženy s dětmi a starce a ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště na Donbasu, už i v Evropě. Kupředu pravá k islámskému klerofašismu, ten ukro-americký už tady i s vaší pomocí máme. Pravdu nevygumujete, i když budete svobodně a demokraticky mučit a cenzurovat.

  OdpovědětVymazat
 13. Mnichov 2.0 je Sobotkovo protektorátní vládou realizován dobrovolným přijetím povinné kvóty přistěhovalců. Afričtí a arabští muslimáci jsou již hejtmany ČSSD ve spolupráci s církevní zlodějinou a neziskovkami umísťováni do center historických měst, které nazývají přemalovaným kravínem. Multikulturní města Plzeň a Jihlava nahradila Skopčáky Vietnamci a Araby, kteří budou obskakovat české ženy plzeňským a jihomoravským impotentům, kteří nedokázali ubránit ani svou rodnou hlínu.

  Ministr protektorátní vlády Chovanec nabízí úplatek 1.000.000 Kč za pomoc při likvidaci českého národa. Dalších 15 milionů Kč operativně poskytne z Aleppa prchajícím sympatizantům a členům Islámského státu (válečným zločincům, pederastům a pedifilům), kterým hrozí obklíčení. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chovanec-zvazuje-napad-Obec-vstricna-k-uprchlikum-ziska-dotace-na-rozvoj-421665

  OdpovědětVymazat
 14. V Událostech - komentářích v úterý 16. 2. moderátor Daniel Takáč vytýkal poslanci Stanislavu Mackovíkovi jeho návštěvu Ukrajiny, konkrétně povstaleckých území. Že porušil zákony a pravidla vydaná EU a Ministerstvem zahraničních věcí ČR. Možná mi něco uniklo, ale od kdy vydává zákony ministerstvo, on už to nedělá parlament?
  KR

  OdpovědětVymazat
 15. Konečně se někdo zabývá tímto rádiem vcelku. Je to propagandistický kanál, bohužel, tak je to u nás zařízeno, že se tam sešli všichni bratři v triku.

  OdpovědětVymazat
 16. Je to hnus rozhlas a ČT nás zradila . Stala se loutkou západu a my se musíme dívat na informace z východu . Jsem ročník 1968 . Nikdy bych netušil že nás zradí naše media a já budu s Ruskem . Svět má už plnou prdel vývozu vaší demokracie do pravěku . Okamura na hrad !!! Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je třeba se domluvit, jak budeme čelit sluníčkářům (denně jim velice nepříjemným způsobem naznačovat), aby si uvědomili, že tady s nimi nebo bez nich žádné přistěhovalce nechceme a pokud to nepochopí, tak mohou přesídlit do svého vysněného pekla Hillbrow, Johannesburg nebo Calais ve Francii ke svým, atd.

   Vymazat
 17. VIDEO Pamatujete na pohádku Miroslava Donutila? Teď odpůrci ČT znovu objevili „vymývání dětských mozků islámem“
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Pamatujete-na-pohadku-Miroslava-Donutila-Ted-odpurci-CT-znovu-objevili-vymyvani-detskych-mozku-islamem-422072

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11033462391-cestohratky/215562230120025-saudska-arabie

   Vymazat
 18. Prostě si myslím, že kolaboranté a sluníčkáři momentálně pracující na likvidaci vlastního národa by měli začít pociťovat hněv lidu, aniž by se na nich páchalo nějaké nepřiměřené násilí.

  OdpovědětVymazat
 19. Co to je přiměřené násilí? To by melo byt něco jako umírněná opozice s kulomety.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přiměřená obrana je opakem nepřiměřeného násilí. Už na Vás někdo vylil kýbl splašků z okna? Znáte kanadské žertíky z práce nebo pamajete co Vám za schválnosti udělali studenti zastoupivší cestu, když jste jim nepřispěl na maturitní večírek?

   Vymazat
 20. Jefim důležitě pravil, že poprvé Ukroši nepotřebují ropu z Ruska. Odkud ji tedy mají? Může tenhle sexuální typ co vypadá jako č.rák odpovědět?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hate free culture z Žít fašistické Brno v rámci Nového světového řádu podporuje adopce dětí odebraných rodičům homosexuály.

   Vymazat
 21. jeste pred rokem, kdyz amik "bombardoval" IS, tak nam ukazovali zverstva teroristu, jen co s bombardovanim teroristu zacal pomahat Rus, stali se z teroristu bojovnici. Ted prohravaji, tak uz jsou z nich nasi kamaradi. Az je vyzenou, tak spolu s nasim analistou Slavkem, budeme doufat, ze u nas budou radne platit koncesionarske poplatky.

  OdpovědětVymazat
 22. Putin vyčistí Sýrii od amerických skřetu .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatim asi zustane pri starem....ale pouze do doby,kdy se jim podari nejakym zpusobem ( v dohledne dobe) ,odstranit Putina a jeho na nem navazane spolupracovniky. Moc bych byl rad,aby se jim to nepodarilo! No a potom se vse ponori do nekontrovatelneho zmatku a zkazy. Ale nejdrive si pro nas zajdou "Sapirovci a prazska kavarna".Byl bych ale moc rad,aby to bylo obracene.

   Vymazat
 23. Nedavno zprávy z Aleppa na netu: bojovníci opozice Asada utíkaji z obklíčeného Aleppa do Turecka. Ruske bombardery prerusují jejich zásobovací trasy. Vecer na CT: ruské bombardéry narušují trasy humanitárních konvojů z Turecka do Aleppa a vyvolavají další uprchlickou krizi ( z Aleppa).

  OdpovědětVymazat