Reklama

úterý 9. února 2016

Drahoňovský - neúchylná posila zpravodajství ČT

Lubomír Man
9.2.2016  Vaše věc

Je nesmírnou posilou každé redakce sdělovacích prostředků, když do ní přijde člověk mladý, ale ideově už dohotovený, s hranami jak diamant pevnými a s plochami opracovanými do takové hutnosti a lesku, že na nich žádná nepřátelská idea nejen nedokáže přistát (o uchycení už vůbec není řeč), ale mají navíc i sílu nepřátelskou ideu přímo zneškodňovat. Jakmile totiž jejich oslňující lesk padne zlé ideji do očí, ta na okamžik zmrtví, zmámeně se otočí a pak už jen kouká, kde nechal tesař díru.V praxi to pak vyhlíží asi takto: Pozvaný host moderátorovi Drahoňovskému právě vysvětluje, jak by se složitá mezinárodní zápletka dala co neschůdněji vyřešit. Ale moderátor sleduje jeho vývody zamračeně a stále zamračeněji (proboha, který idiot sem tohohle vyvrhele pozval?), až z něj posléze jako špunt z láhve vyrazí:„Ale nesmysl, takhle by to nešlo, to by přece pomohlo Rusku!“

Tím debata končí, host uzná, že uvedená okolnost, i když pro meritum věci nepodstatná, vtiskuje jeho řešení - na tomto místě a s tímto moderátorem - punc absolutní neprůchodnosti, a proto zmlkne. Jak ostatně zmlkají desítky na toto místo omylem pozvaných vážených hostů, kteří se však poté bez výjimky loučí se svým účinkováním na obrazovce ČT pokornou frází: „Děkuji za pozvání.“

Člověk by čekal, že zvlášťmladý moderátor na tohle opáčí: „A já zas děkuji, že jste mezi nás přišel.“, ale nic takového nečekejte nejen od Drahoňovského, ale ani od žádného z jeho kolegů a kolegyň, protože ti už vždy v okamžiku loučení věnují pozornost něčemu úplně odlišnému. A slyší-li onen stále stejný podřízený dík hostů - stokrát a tisíckrát - může to s jejich psychikou udělat – a taky to občas dělá – pěknou paseku. To mi věřte.

18 komentářů :

 1. Moc si fandíte,jak se říká,čůrat proti větru se nevyplácí a tak to bude i z Drahoňovským.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak už je to jako na svidomité (banderovské) Ukrajině pod kontrolou SSA. Vláda ČR ve spolupráci s bezpečnostními složkami státu řídí a koordinuje útoky neonacistů na své občany účastnící se lidových shromáždění a demonstrací za mír. Děkuji tajným spolupracovníkům BIS převlečeným za agresivní fotbalové chuligány, že při útoku na vilu ministra Stropnického a komunitní centrum použili nehořlavé zápalné lahve a neostré kameny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,ty nehořlavé "Molotovovy koktejly"jsou jediné schválené pro používání v EU.A tak to má být,protesty bezzubé a naprosto bezpečné,to je ta správná lidskoprávní demokracie,ale u sousedů to neplatí,tam patří k EU schváleným prostředkům i užití nacistických bojůvek a kalašnikovů....

   Smazat
  2. Sluníčkáři si myslí, že když budou kolaborovat s nepřítelem, tak se z nich stanou Arabové (islámští mulláhové) a Anglosasové (bilderberští papeženci) a teroristé si je nechají na znásilňování. Tohle už si myslela Židovská rada starších a židovská policie (že zůstane na výkrm), když rozesílala deportační lístky a vynucovala nástup do transportu.

   Smazat
 3. Koukàm,že nenávist p.Mana a vaší redakce je bezbřehá.Ten článek zde byl už včera s malou odezvou/16x/ a celkem"slušnou".Koho to neuspokojilo,že dnes znovu vystavujete článek duševně nemocného çlověka?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně sis to přiznal, hádám, že mluvíš o sobě.

   Smazat
  2. A 18:17
   A Vy mate tureckou klavesnici, soudruhu? Tedy pardon - çlověče.

   Smazat
  3. 18:17, nezapomeň se před spaním pomodlit své desatero:
   1. V jednoho satanáše Putina věřiti budeš.
   2. Nevezmeš korporátní pravdu zadarmo.
   3. Pomni, abys vlastní bankovní konto světil.
   4. Cti korporátního chlebodárce, abys dlouho živ byl a dobře se ti vedlo na zemi.
   5. Mediálně zabiješ.
   6. Mediálně zesmilníš.
   7. Pokradeš pro jedno procento vyvolených.
   8. Aspoň jednou denně promluvíš křivého svědectví proti bližnímu svému, jinak nevyděláš.
   9. Nepožádáš sekretářky svého šéfa, protože tato není ve tvém vlastnictví.
   10. Aniž požádáš statku jeho, neb je minimálně o jedno patro moci výše.

   Smazat
 4. No, taky mám na to svůj názor. Když už tam jeden jde (a ví moc dobře, co ho čeká - pokud to neví, tak je vůl a neměl by tam lézt tím tuplem), tak by měl ty papouškující šašky zesměšnit tím, že se bude k nim chovat blahosklonně (anglicky to patronize) a kontrovat fakty. Je pravdou, že by tam byl naposled, ale on tam většinou každý takový host stejně naposledy je, tedy kromě známých "politických geografů" typu Fištejn, Romancev, kreatur typu Štětina, Kolář, Votápek a podobným. Na druhé straně to potěšení z toho, že z těch "expertů" a manipulantů dotyčný udělal totální idioty (což oni ve skutečnosti jsou) by bylo velké zadostiučinění. Bohužel, připosranost je špatná věc.

  OdpovědětSmazat
 5. Na videu ze sobotní demonstrace z Hradčanského náměstí je od času cca 2:30 min. pasáž, ve které řečník říká, že ČT je možné odříznout od poplatků a neziskovky od peněz. Následuje mohutné skandování : ČT lže, ČT lže, ČT lže, ČT lže, ČT lže, ČT lže, ČT lže, ČT lže

  https://www.youtube.com/watch?v=KLbEJ86nFFI

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Hradč.nám jsem v sobotu byl,bylo to OK a slušná demonstrace.Ovšem to nemužu říci o těch,co šli z Malostr,nám.nahoru-směs sluníčkářů,anarchistů a ,,podivných nácků" tam dělali BORDEL,Bordel,BORDEL.Havloidní šmejdi s neonacisty(prý maskovanci ministerstva vnitra!! myslím že ano,viděl jse JEJICH DIVADLO...)Přál bych Havlovi,aby to sám viděl,tu sběř,sebranku,co vytvořil,asi by se taky poblil bez chlastu,ten K...

   Smazat
 6. Dívat se na naší prasovizi, na to musí být člověk minimálně zhulený pod obraz.

  OdpovědětSmazat
 7. Kdo máte známé v Německu volejte,kontaktujte a informujte,stojí to za to,dovídat se pravdu a přesvědčit se,jak média lžou!!Policie nesmí nic-kriminalita roste jak houby po dešti za úplňku,migranti stále opakují události z Kolína...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Merkel zatlouká v první řadě,vykřikuje že ůhlavním nepřítelem je Rusko ! A migranti řádí dál jak pominutí.Jak to,že jiu ještě nikdo neodprásknul? má štěstí jako Hitler?Mágové ji snad obklopili ochran.štítem,tu sv.ni?

   Smazat
 8. Příští demonstrace by se měla konat před USA ambasádou a taky u šmejdů ČTV !!

  OdpovědětSmazat
 9. SOBOTKO ERDOGANE,každého čmouda imigranta,který se objeví před mým barákem pošlu domů a udělám si vždy zářez na pažbě.

  OdpovědětSmazat
 10. Žiaľ sú medzi nami veľmi zlí „ľudia“ - vlci v koži baránkov! To, že premenili USA na Ríšu patologických klamárov a EU na Ríšu patologických pokrytcov dnes už nevie iba hlupák, zbabelec, ignorant alebo „ich človek“! Tí ostatní sa skôr či neskôr postarajú, aby tieto režimy odišli na smetisko dejín a ich skrytí aj verejne známi reprezentanti a lokaji boli spravodlivo potrestaní. V tejto snahe by mali zohrať významnú úlohu práve národy severnej Ameriky a západnej Európy nakoľko svojou nevšímavosťou a ignorantstvom a  spoločenskou negramotnosťou dopomohli k tomu, že na ich území vnikli zločinecké spolky, ktoré sú svojou činnosťou zamerané proti ľudskosti. Tým by snáď došlo k ich morálnemu obrodeniu a časom možno aj k medzinárodnému rehabilitovaniu. Nuž, dobrá povesť sa veľmi ľahko stráca ale ťažko nadobúda späť, ak je to vôbec možné! Dúfajme, že v budúcnosti sa už nikto nebude mať ambíciu riadiť "Mojžíšovou lžou (i keď táto v sebe niesla znaky dobovej milosrdnosti)" o vyvolenom národe. Ak sa tak stane, ľudstvu sa uľaví a otvoria sa pred ním aj nové zmysluplné obzory. Inak, ........len „google“ vie ako to s nami dopadne!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.