Reklama

.

.

pátek 19. února 2016

Elita národa po 26 letech: Zloděj volá "Chyťte zloděje!"

19. 2. 2016

26 komentářů :

 1. Tak nevím.....k čemu máme policii,státní zastupitelství ,soudy!!!?????Buď má Babiš a jiní pravdu,a nebo nemá a potom musí nést právní důsledky on!Kalouskova zvěrstva jsou obrovská....specifikuje je např.Petr Havlík!Co dělá ta severočeská státní zástupkyně ,která se tak zaníceně VRHLA na doc.Konvičku?Proč neplní svoje povinnosti?!

  zločas

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. NE JELITA ALE MAZANÝ STRANICKÝ KURVY A ZLODĚJI !!!

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Tato elita(jelita)si nemají co vyčítat.Možná jen to,
  že na rukách Babiše,na rozdíl od Kalouska,nemá na ru-
  kách krev.Snad.Kalousek by měl jít do p.....,ne být
  volen do parlamentu.Nebo raději do kriminálu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. Nevím jak kdo ale já si troufám tvrdit, že poznám z intonace, výběru slov a celkového "dojmu" z řečníka, že poznám přetvářku a politické kecy. Babiš na mne tak nepůsobí, nejsem jeho volitel ale upřímnost mu nemohu upřít. Působí na mne dojmem rváče, který si to může(a chce) dovolit ve prospěch normálních podnikatelů, kterým vadí "kreténismus " politiků, "taky podnikatelů", pijavic eráru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak pane Povolný,souhlasim,Babiš bebude svatý ale rozhodně není zloděj a tunelář jako Kalousek.Ovšem je třeba podotknout že Kalous.je malinká rybička proti té partě před ním.Klaus,Klausová,Dyba,Dlouhý,Salzman,Ježek,Tošovský,Tříska atd.....Tito lidé to rozebírali po stamiliardách.A víte co je na tom největší tragédie?Ani jeden z nich není původem Čech ani Moravan.

   Vymazat
  2. Jiří, zrovna jsem na Radiu plus poslouchal pořad o Antonínu Novotnému. Docela zajímavé i ve vztahu ke Slánskému a spol. Docela by mne zajímalo, kolik % cizího etnika ve vládě, bylo v etapách našich prezidentů. Ještě zajímavější by byla statistika ministerstev a ČNB. PS. vím že není.

   Vymazat
  3. Pane Povolný. Co se týče politiky vnitřní, hospodářské, vidím to úplně stejně.
   Ale nedá se nic dělat, je spoluzodpovědný za celé ANO, a v mezinárodní politice jde víc než do tuhého.
   Není mu co závidět tuto situaci, ale nemůže zůstat mimo. Čekám co bude, a zatím, kromě pár slov, nic. Děda.

   Vymazat
 6. 21:45 Tvrdit, že něco "poznám" není třeba přehánět. Takových už bylo, po čase "poznali", že "nepoznali" zhola nic .... Ten dav na Letné v roce 1989 je toho významným důkazem.

  OdpovědětVymazat
 7. Ona je tu nějaká elita národa? O žádné nevím. Je tu jen spousta zkurvy synů a dcer, všechno zrozenci v komunistických hnízdech, hnusná, nenažraná, prolhaná, zlodějská smečka. Ti, jejichž rodiče a prarodiče byli komunističtí pohlaváři, tudíž se jim dařilo nejlépe, dnes kradou nejvíc a nadávají na minulý režim nejvíc. Nejhorší na tom je, že naše střední a hlavně starší generace všechny ty šašky zná, u všech lze vysledovat komunistickou minulost, můžeme se divit, můžeme žasnout, kam až může člověk klesnout, ale to je taky všechno. Obětovali národ sobě, a ještě mají tu odvahu a drzost žvanit před medii. Ještě mají tu drzost snad i chodit mezi normální lidi, o jejichž životě už vědí totální hovno, vůbec si neumí představit, jak se dnes v ČR žije, a jak moc je všechno zkurvený. Ano, za socíku bylo třeba ledacos doladit a vychytat mouchy, které nebyly úplně košer, ale zničit úplně všechno, převálcovat zem jak buldozerem, zničit to, co dvě generace lidí s nejlepším vědomím a svědomím a snahou usilovně budovali a stavěli - kdo toto chtěl? Všechno pod heslem "co můžeš urvat, urvi, co nemůžeš urvat, zkurvi". A tak se i stalo. Co si nemohli přivlastnit do vlastnictví, co nemohli ukradnout, přihráli svým kámošům, co nemohli, to prodali a rozkradli peníze, ostatní zničili, zbořili, nechali ležet ladem a jako náhradu máme - co? Zničené fasády domů od sprejerů, což se tehdy vydávalo za neklamnou známku svobody projevu, vůbec žádný průmysl, elektřina, plyn, voda - nic nám nepatří, jsme závislí a vydíratelní, plná města odpadků a psích hoven, neboť tak, jak vypučel a rozbujel se mediální průmysl, tak zatím nezačal vůbec fungovat úklidový průmysl, zatím na to nejsou dotace, který by mohli rozkrást, tak nezájem. My musíme platit obří nájmy v bytech ve starých barácích, stojících ve špinavých ulicích, posraných od psů. Jak tihle gauneři jednou budou stárnout? Škoda že se tady neobjeví nějaký ten Pinochet, všechnu tuhle licoměrnou sebranku nahnat někam na stadion ....a vymalováno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. všechnu tuhle licoměrnou sebranku nahnat někam na stadion A ZMASAKROVAT VČETNĚ JEJICH RODIN PROSTĚ VYČISTIT ČESKO OD BAREVNÉHO STRANICKÉHO HNOJE !!!!

   Vymazat
  2. http://elita-naroda.webnode.cz/?_ga=1.247730439.1673764972.1428430788

   Vymazat
  3. Máte naprostou pravdu 22:36 . Bohužel už ale není cesty zpět z tohoto marasmu .Všichni ti co toto způsobili jsou v pohodě a za vodou . Ten , který na této katastrofě má největší podíl byl dokonce dvakrát ! zvolen prezidentem této nešťastné země . Zbývá už snad jedině zopakovat U'nor 48 . Ale k tomu ještě čas nedozrál ale hodně se přiblížil .

   Vymazat
  4. Jak tihle gauneři jednou budou stárnout? To je vtip? Budou stárnout tak jako Macek, Topolánek (a jeho bývalá manželka), jako Dalík, jako Böhm, jako Grossová (chudák Standa se toho stárnutí nedožil, jako Tykač, jako ... stovky podobných gaunerů, tj. ve vatě a budou se všem smát.

   Vymazat
  5. Jo -možný to je. Jen jestli se neobjeví nějakej ten Pinochet. Tím myslím ještě větší gauner z jejich vlastních řad ( tak jak se to tady už tradičně realizuje) a ten bude používat zas jinou rétoriku, která se ožebračeným a ošupačeným lidem zapáčí. Podobní šmejdi se vždycky opřeli o "lid". Ve Franici, v Rusku, u nás, všude!No a protože by se lidem hodně a hodně páčilo zahnat tyhle současný vyžerácký parazity, vyhryzy a šmejdy - všechny do jednoho - někam na Špilberk do hladomorny, aby to bylo dejme tomu humánnější než střelná rána do zátylku, a zabavit jim veškerej nakradenej majetek, hladomornu pro ně za veřejný peníze zrekonstruujou a všechny tam naženou. Životopis každého z nich, a jeho podvody, loupeže,intriky a lumpárny budou investigativně zpracovávány a zveřejňovány v TV, tím bude mít TV na deset let vystaráno o nejsledovanější programy, a lid bude před obrazovkama jásat. Ale postupně se všechno zase zvrtne proti lidu, zase bude za Pinochetem dolejzat spousta příživníků, zas bude bujet protekce.... pořád dokola. Není nám pomoci. Tak alespoň tu radost z reportáží ze Špilberkový hladomorny v přímém přenosu?

   Vymazat
  6. Proti Pinochetovi i proti vyžírkům je přímá demokracie - referenda.

   Vymazat
 8. Jsem přesvědčen, že Babiš není žádný svatoušek. Určitě využívá všechno co se dá, aby si zajistil nějaké ty drobné ze státního rozpočtu. Na rozdíl od Kalouska, který byl odstřižen od toku financí právě Babišem, Babiš má relativně čisté ruce a jím získané peníze nejsou krvavé. To se ovšem o Kalouskovi řici nedá, ten má ruce od krve až po ramena. Větší darebák dosud ve vládě ČR a v parlamentu nebyl jak Kalousek. Musí toho asi vědět hodně a na moc politiků, jinak by už musel být dááávno v kriminále minimálně na doživotí.

  OdpovědětVymazat
 9. Video je hezké, vtipné. Ale je to jen divadlo. Babiše znám osobně a dlouho. Věřte nebo ne, ale Kalousek Babišovi vůbec, ale vůbec nevadí. Babišovi vadí úplně jiné věci a lidé, o kterých však v parlamentu nemluví. Pracuje však na nich.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 0:10
   Tomu bych rozuměl,že Babišovi spíš Kalousek vyhovuje,pokaždé může na něj právem svést hodně finančních problémů.Tohle všechno by sám Babiš nestíhal,proto tvrdím,že je jen součástí určité skupiny osob,které se nechtějí moc prezentovat před veřejností.Vždyť Babiš podobně nabil majetku,jako Bakala a další,jen se nedostal do problému jako Bakala,tak se o tom nemluví.Také se dá dost věcí odhadnout,čím se Babiš obklopil.

   Vymazat
  2. 7.31 Babiš a Bakala-Kabala je nebe a dudy,velmi se pletete.Bakala je normální židovský podvodník,homosexuál který se dostal k penězum přes prdel a svůj původ.Cestu mu umetl jeho souvěrec Havel.Nic mezi tim.Podivejte jak si jsou se Sobotkou podobní hošíci,podle mého si je dávali zamlada oba na oltář

   Vymazat
 10. Kalousek měl dávno jako těžký zločinec sedět v kriminálu a pracovat 12hod.denně v lomu.Je to podvraťácký bastard,který se dlouho neumyl.

  OdpovědětVymazat
 11. rozhodli ste sa tak ako ste sa rozhodli, k Novotnému a spol. - v 15 člennom ÚV KSČ bolo 13 jevrejov -do r. 1953 - v r. 1968 to isté - jeden dokonca bez štátnej príslušnosti k ČSSR - Krieger - bol občanom CCCP - ukrainsky jevrej -

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On je to snad dneska ve vládě jiné?

   Vymazat
 12. Stejně jako ČT by si Parlament ČR mohl rovněž zřídit svůj Zlatý archiv a toto by tam jistě patřilo. Mohlo by také dojít ke spolupráci mezi ČT a PČR a vždy před volbami udělat sestřih nejvýživnějších titulů.
  KR

  OdpovědětVymazat
 13. Jedno hezké staré přísloví praví:

  "jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet"

  Nebo si vážně někdo myslíte, že pouze Miroslav Kraďousek je padouch, zatímco Andrej Hrabiš se obětuje pro blaho národa???

  Zdr.
  JiB

  OdpovědětVymazat