Reklama

.

.

čtvrtek 4. února 2016

Evropa se spojuje v jednu velkou pevnost proti islámu! V Česku se tříští síly.


Jiřina Holotová
4. 2. 2016  Rukojmí
Bloku proti islámu a Úsvitu NK se povedl velmi dobrý počin, zorganizovat unikátní společnou demonstraci, při které se spojí v jeden den, v jeden čas, organizace ze 14 zemí Evropy a Austrálie.
Evropa se společně postaví proti plíživé islamizaci a nelegální imigraci, která nadále trvá. Radikální islám je na vzestupu, počty vyznavačů této formy náboženství se zdvojnásobily, z některých evropských měst se stávají bašty salafistů, odhodlaných ve jménu své víry používat násilí. Masivní migrační vlna se teprve očekává, na cestě je momentálně na 2 milióny imigrantů a další desítky miliónů se očekávají v několika dalších letech. V roce 2050 bude podle odhadů v Evropě žít na 80 miliónů muslimů. Z toho se odhaduje, že 25% z nich patří k radikálním islamistům.

Proto je cílem plánovaných demonstrací uchránit Evropu před touto nenávistnou ideologií, která je neslučitelná s evropskými hodnotami, s demokracií, lidskou důstojností a svobodou.

Práce a úsilí na koordinaci akce takového mezinárodního rozsahu, je jistě náročná, slíbeno je i propojení některých měst telemostem. Osobně jsem hodně potěšena, že se u nás najdou lidé, kterým není lhostejný osud Evropy, kteří nastavují vlastní srdce a tváře ke vzdoru a boji proti společnému nepříteli, proti proimigračním a multikulturním snahám evropských politických představitelů a pseudohumanistických pomatenců, nebo lidí a organizací, parazitujících na této katastrofě.

Je úžasné, že se dokáží spojit lidi napříč státy, pokud se jedná o vysloveně velké nebezpečí a ohrožení Evropy. V pravdě historickým okamžikem by se dal nazvat podpis Pražské deklarace, která vznikla dne 23. 1. při mezinárodní konferenci lídrů organizací, které jsou pořadateli společných demonstrací ve svých zemích. Je skvělé, že vzniká veliká pevnost proti islámu a na obranu Evropy! Za obsah této deklarace by se mohlo podepsat spoustu občanů Evropy, kteří přijdou 6. 2. 2016 demonstrovat, s jejím obsahem musí souhlasit snad každý, komu budoucnost kontinentu není lhostejná. Určitě to není nic extrémistického, xenofobního, nacistického nebo dokonce fašistického! Ano i tak tyto snahy a lidi, kteří je sdílejí, nazývají někteří představitelé EK, EU a místních vlád národních států, to už je známá věc. To, že se v této rétorice a vyvolávání strachu z nějakých imaginárních nacistických bubáků bude pokračovat, se dá předpokládat. Diskreditace organizátorů, demonstrantů a narušování akce, se očekává ze všech stran a míst.

Jakmile totiž BPI, IvČRN (před zablokováním profilu) začaly na sociálních sítích po novém roce, přesněji dne 3. 1. 2016, informovat o plánované akci, neváhalo několik dalších stran a aktivistů ohlásit na den 6. 2. 2016 své akce.
BPI na své stránce informuje o demonstraci poprvé už 3.1.2016, teprve poté ohlašují na stejný den své akce další strany a aktivisté na Magistrátě HMP

Akce BPI a Úsvitu NK byla ohlášena na Magistrátě dokonce už 7. 12. 2015, další akce jsou nahlášené minimálně o měsíc později. Přesvědčit se o tom můžeme na stránkách Magistrátu HMP v přehledu oznámených veřejných shromáždění ZDE po stažení příslušného dokumentu. Například SPD Tomia Okamury ohlašuje akci 12. 1., Hnutí Za naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie 18. 1., multikulti aktivisté a sluníčkáři ohlašují v průběhu ledna průběžně protiakce za účelem narušení průběhu celoevropského protestu.

Proč o tom píšu? Protože jsem, nejen já (podle internetových diskuzí), velmi znepokojena nejednotou při takových akcích a nesmírnými dezinformacemi, které se kolem nich šíří. Především SPD Tomia Okamury není ochotno kooperovat, neustále dehonestuje a napadá BPI a Úsvit NK. Nejen, že uspořádali naschvál svoji akci, ale tvrdí, že právě ta jejich je celoevropská a ta pravá. Dokonce rozesílali zahraničním partnerům Bloku proti islámu a Úsvitu, kteří spolupracují na celosvětové demonstraci e-maily, ve kterých je žádají v rámci jejich návštěvy ČR o setkání. To nejsou schopni dohodnout se na místní úrovni, netříštit síly a sednout si k jednacímu stolu se všemi českými iniciativami a stranami a vytvořit jednu skutečnou protiislámskou sílu, když jim tedy tolik jde o naši zem a lidi? Již jsem se zařekla, že o panu Okamurovi, SPD a Úsvitu NK nebudu psát žádné články, protože nejsem členkou ani jedné strany, ačkoliv jsem dříve spolupracovala s původním Úsvitem. A to je právě ono! Právě proto vím, jak se projevují jednotliví lidé na obou dvou stranách a co od nich očekávat, protože je znám osobně. Vím, že konečný rozkol, ke kterému došlo v Úsvitu, byl vyústěním dlouhodobých sporů především v rovině osobní, nemožnosti konsensu a týmové spolupráce s Tomiem Okamurou.

Potvrzuje se, že tato situace neustává ani v době, kdy je potřeba spojit síly všech národoveckých stran, hnutí a skupin. Spojit Čechy a Moravany, aby akce byly jednotné a aby byla opravdu velká účast. Toto tříštění sil není nic dobrého. Nevím, jaký má význam pořádat na 4 místech demonstrace se stejným obsahem, které se protáhnou od poledne do večera. Chaos, schizofrenie, nejednotnost...

Nejsilnější a nejvýznamější hlas by měl zaznít, přes veškeré pokusy o vlastní zviditelnění, na Hradčanském náměstí v 15.00 hodin už jen proto, že tato akce má celoevropský až celosvětový význam. Měla by být sledována všemi i mainstreemovými médii, měla by mít povahu sjednocení lidí nejen starého kontinentu v boji proti odporné a nenávistné ideologii, která se šíří jako rakovina po celém světě! Mějme to na paměti a vyšplhejme k Pražskému hradu, k rezidenci Svaté říše římské, k symbolu české státnosti, k národní památce jedinečného významu a k očitému svědkovi naší i evropské historie a kultury, kde se po staletí píšou nejvýznamnější národní dějiny. I my teď píšeme dějiny a záleží jen na nás, jaké budou a jak budou pokračovat!

72 komentářů :

 1. Nemám nic proti tomu aby se islám pakoval z Evropy, ale obávám se, že to podstatné mnoha lidem uniká. Jde o ty temné satanské síly v pozadí, které využívají islámu jako útočného pitbula. Zednáři, ilumináti a satanisti, kteří díky demokratickému systému ovládají svět. Tam by měli napřít svou pozornost všichni protiimigrační aktivisté. Islamisti v Evropě jsou jen prostředkem k nastolení temných cílů těchto vodičů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Islám je nová maska fašismu s potenciálem uvrhnout celý svět do klerofašistické totality. Jeho zfanatizovaní vyznavači jsou pouhé biologické zbraně namířené na Evropu. Tím se však nic nemění na tom, že nás nenávidí a budou nás masakrovat neskutečným způsobem. Organizátor - náš nepřítel je pro většinu lidí skrytý, tudíž velmi nebezpečný. Třetí světová válka začala, úplným vítězstvím nebude vyhnání muslimů, ale odhalení organizátora. Pokud ho neodhalíme, bude organizovat další války.

   Vymazat
 2. Autorka se bojí a chce abychom se báli také. já se islámu nebojím. Bojím se jen blbců a provokatérů, kterých bude dostatek.Snad tam nepřijde více lidí,než na minulou demonstraci,kde bylo 50 blbců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se nebojíte islámu, jste netknutý znalostmi o tom, čím tato zvrácená ideologie je. Více o tom v 2hod. dokumentu, který stojí za shlédnutí, protože vše objasňuje:
   https://www.youtube.com/watch?v=cd_xrO1enAU
   Dosavadní četné špatné zkušenosti s imigranty v Evropě jsou notoricky známé a jsou zachyceny v mnoha videích a dokumentech. Na cestě do Evropy jsou jich miliony a nebezpečí zničení všech, po staletí budovaných Evropských hodnot, opravdu hrozí.
   Pokud sám nejste islamista, nemůžete nesouhlasit.

   Vymazat
  2. Tohle video:
   https://www.youtube.com/watch?v=BUJIm6pgLBE
   bylo včera připojeno v článku na NR, by vám taky mohlo pomoci v lepší orientaci o stavu imigrace.

   Vymazat
  3. Tak na minulé demonstraci (tedy na všech, které se ten den konaly) asi 10000 lidí. Vlastenců. Nikoliv sluníčkářů a pražské teplárny. Doufám, že jich tam bude alespoˇm dvakrát tolik.

   Vymazat
  4. Blbec je Merkelová a spol .

   Vymazat
  5. 16:20 Takových nebojsů s uříznutými palicemi je již požehnaně. Přesně jak píšete: Pokud se nebojíte islámu, jste netknutý znalostmi o tom, čím tato zvrácená ideologie je. Dlužno dodat a neumíte si představit, jak může ovlivnit život, ne-li náš, tak našich potomků. A ženy, ty mají jasně vymezenou úlohu a povinnosti, těžko se s tím budou vyrovnávat.

   Vymazat
  6. Mádžid Nawaz referuje pro americký zpravodajský web The Daily Beast o poměrech v Pákistánu, kde přes veškeré reformní snahy z minulosti stále vládne pevnou rukou náboženství, a to často extrémní formou. Staré náboženské zvyky jsou v lidech zapuštěny natolik, že jakékoliv vzepření se islámským dogmatům vede k přísným trestům, často až ke smrti. Příkladem, nad kterým zůstává rozum stát, je chlapec, který si kvůli omylu uřízl svou ruku, za což byl oslavován širokým okolím.

   Vymazat
  7. 16:01
   .....až tě první černà opice praští v metru zezadu do hlavy,až půjdeš s nàkupama pro rodinu domů,
   a ty nebudeš vůbec vědět proč?... budeš taky zpívat jinou...
   To,źe je všechno čachr schovaných manipulátorů
   je jasné každèmu blbovi...
   Zatím je nutnè se postavit následku...příčina je jasná a taky konsekventně dojde
   na
   jeji likvidaci ...
   takoví jako ty vždycky všechno pos...u!
   jituš

   Vymazat
  8. Bedřich Dvořák je buďto placený provokatér - troll, nebo člověk, trpící nějakou mozkovou disfunkcí, o které samozřejmě neví, stejně jako ostatní, podobně postižení jedinci. Zjevně se jedná o slabého a snadno zmanipulovatelnou osobu, se zcela vypláchnutým mozkem, bez elementární představivosti, empatie a životních zkušeností (většinou se tito lidé rekrutují z řad havlistů). I on však jednou změní názor, a to probuzení bude velmi kruté. Je to jen otázka času, a to velmi krátkého, v řádu několika let.

   Vymazat
  9. Beďare ty skunku obřezanej,ty jeden trojský oslíku,už zase provokuješ?!?!
   Samozřejmě,že ty to svinstvo s tou imigrací podporuješ,neboť tví souvěrci jej organizují a tak musíš i ty přiložit svou pracku k dílu,že ....Soros s Brzezinskym a Albrightkou ti za to dají pochvalu a budeš mít svojí nástěnku v múzeu "Šoa",o tom,jak si statečně rozvracel ty český góje a vracel jim tu křivdu za Hilsnera a Drayfusse...

   Vymazat
  10. Tady tento debil Dvořakův je nastrčená figurka a štváč.

   Vymazat
  11. Strach obecně nemá jen blbec, který z nevedomosti a tuposti není schopen posoudit skutečný stav věci. Takže ten, kdo nemá strach není hrdina, ale jedinec nízkého intelektu a nicotných znalosti - tedy BLB !

   Vymazat
  12. Dvorák 16:O1 nepatříš náhodou mezi zednáře-ty nejhorší lotry pod sluncem,že tak přiblble kecáš?Anebo ses zrovna vrátil s istrukcemi od kokotoida USA Šapira ,nebo z tebe mluví kavárenský povaleč kolaborant mutent makkaku?asi vše dohromady,vrať se do Bohnic,ospalá havloidní bludičko,kokotoide obecný.

   Vymazat
 3. Pric s ISLAMEM ! Pryc s teroristy ! At zije dr. Konvicka !
  At zije cesky samuray pan Okamura !
  Cesi do zbrane !
  Vola od srdce a rozumu nick
  honolulu !

  OdpovědětVymazat
 4. Dvorak (16:01) zde pise, ze se neboji Islamu !
  Dvoraku, nagugluj si JOHANNESBURG a podivej se do jeho
  ulic ! To bylo bile mesto a BOHATE a kazdy, kdo tam zil mel tu nejlepsi adresu na svete !
  To mesto je ted uplne cerne a znicene. Belosi jsou zabarikadovani pouze ve dvou ctvrtich na severu mesta.

  Zde provolavam Dvoraka za omezeneho NEINFORMOVANEHO OSLA !
  At zije Usvit ! Slava ceskym vlastencum ! Pryc s Islamem, vsemi teroristy a kozomrdy !
  Od srdce a rozumu,
  nick honolulu - byvaly Johannesburcan z Hillbrow !

  OdpovědětVymazat
 5. Vazeny pane presidente Zemane ! Vydejte rozkaz z moci sveho postaveni na stavbu plotu na ceskych hranicich pred invazi !

  Jinak vam spadnou cele Hradcany !
  nick HONOLULU, - kteremu spadl cely Hillbrow v Johannesburgu.

  OdpovědětVymazat
 6. CESI ! Nedejte si proplachovat hlavy utopistickymi SRACKAMI o mirovem souziti rozdilnych kultur a ras, na ruznem, odlisnem stupni vyvoje !
  Lzou vam za ucelem vaseho zotroceni a vasi exterminace.
  nick HONOLULU - ktery to vse zazil a videl !

  OdpovědětVymazat
 7. Doufám,že demonstraci,kterou pořádá Blok proti islámu a Úsvit NK osobně podpoří svojí účastí i Ivan David,Václav Dvořák a ostatní přívrženci politické iniciativy Nová republika.
  Na rozdíl od autorky Holotové a NR ve stejnou dobu rád podpořím chystané jiné dvě demonstrace:https://www.facebook.com/events/1499291407040415/

  OdpovědětVymazat
 8. NEVERTE politikum nic ohledne miroveho souziti ruznych rasovych skupin v Americe...

  Americka mesta jsou POLARIZOVANA (zn. oddelena) ! Bily Amik rozdodne nepujde na prochazku do cernozske ctvrte !

  Hispanci a cerni se vesele fackuji v kazdem meste.
  Nejhorsi je to v Los Angeles. Tam je kazdou chvili nejaka valka. Multikulti theorie vubec nepracuji !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, Honoluláku, už mně začínáš nasírat, jak ke každému žvástu tapetuješ ty své blivance a sráčkoprdy!!! Dej si už konečně pohov, vole na n-tú!!! A zítra budeš u mně na raportu, já tě už srovnám do kostky!!!
   emeritní plukovník v.r.

   Vymazat
 9. Francie zakázala demonstrace 6.2.:
  http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/144509-francie-zakazala-pegide-velkou-sobotni-demonstraci/forum/
  To je holt evropská svoboda...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady už jsou Pomáhat a chránit určitě v pohotovosti, včetně provokatérů a saborétů. Vsadím se, že ten telemost nebude fungovat ani 5 minut.

   Vymazat
  2. Protizákonná jednání imigrantů jsou tolerována a přehlížena. Demonstrace za dodržování zákonů Byla v Německu násilně potlačena. Francie možná bude následovat. Naše civilizace je určena k likvidaci, na které se mají přímo podílet evropští, demokraticky zvolení zástupci lidu, při použití represivních složek majících v popisu dohled nad dodržováním zákonů. Civilizace a demokracie se rozpadají. Brzy půjde o život jak ve sci-fi hororu.

   Vymazat
 10. Boj proti pedofilii je rouhání

  V roce 2014 navrhl Marvi Memon z vládnoucí strany Muslimská Liga zvýšit věk pro možnost uzavření sňatku na 18 let. Tento zákon měl zakázat a trestat sňatky s dětmi, protože mnoho mužů, často duchovních kazatelů (mullů), si bere dětské nevěsty, které je lákají svou neposkvrněností.

  Jenže i tento zákon by byl rouháním vůči proroku Mohamedovi. Ten si totiž vzal dívku Aisha, když jí bylo teprve 9 let. Takže duchovní předem odsoudili všechny zákonodárce, kteří by pro návrh hlasovali. Návrh tak byl jednomyslně zamítnut.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On ten Mohamed si tuto dívenku vzal za manželku již v jejích 6letech. A v 9letech s ní měl sex. Byl to zločinec na entou.....

   Vymazat
  2. A víte proč prorok Mohamed mohl sexovat s devítiletou?!
   No protože ho měl jako malíček a u dospělý ženský by se s ním nedostal ani na krajíček...

   Vymazat
  3. Přestaňte kravit a přijďte než přijdou oni!Češi jste potomci Husitů a proto na množství nehleďte a hr na ně!

   Vymazat
 11. Interviu s Bremen policajtami:davaju instrukcie obyvatelstvu,ako sa maju spravat v pritomnosti migrantov. 1:v hromadnej doprave pri provokacii prenechat svoje sedadlo, 2:nikdy nevolit plac pri okne,mali by ste znemozneny utek 3:osobny preukaz,noste len kopiu,zaobstarajte si druhu penazenku,len s malo peniazmi 4:pri zlom pocite zmente stranu ulice 5:strante sa nebezpecnych miest 6:nenechajte sa vyprovokovat,radsej sa podvolte. Tak to to Nemci dopracovali.Politici by este dodali,,a prenechajte im nasu zem,,M

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokracovanie.neviem,ci ta rezervna penazenka je dobra idea.Stalo sa obchodnemu agentovi,ze pri cestovani mu ukradli penazenky.Nahnevany si zaobstaral rezervnu,ale dal tam listok,,somar si,aj somar budes,pokial kradnut budes,,Pri jednej ceste cakal dlksie na stanici na vlak,povytiahol penazenku,a spokojne si chcel podriemat.Netrvalo dlho,zobudil sa,lebo dostal riadnu facku.Nad nim stal nastvany chlap so slovami,,to mas za toho somara,,

   Vymazat
 12. Nevím nevím , vidím to černě protože Češi jsou totálně rozděleni na dva nesmiřitelné tábory a nedokážou se na ničem shodnout natož bojovat společně proti tomu kdo je ohrožuje . Co se asi bude muset stát aby se to změnilo a byli jednotní ?

  OdpovědětVymazat
 13. Přišla doba, ve které musíme, alespoň v některých ohledech, zapomenout na slušnost. Oni nebudou respektovat nějaké, prosím odejděte. A lehce by se mohlo stát, že se staneme obětmi svých vlastních podpisů. Ano, těch podpisů, které jsme kdysi, v dobách relativního míru, klidu a hojnosti, připojili pod různé smlouvy, úmluvy, deklarace, charty, pakty, prohlášení a já nevím co ještě. Přišla doba, kdy musíme na tyto podpisy zapomenout a jednat podle aktuální situace, v zájmu našeho národa. A nekoukejme na to, co tomu kdo řekne a koho to rozzlobí. Nevím, jaké dluhy máme vůči někomu, ale vím, jaké dluhy máme vůči našim předkům. Nevím, jakou zodpovědnost máme vůči někomu, ale vím, jakou zodpovědnost máme vůči našim dětem.

  OdpovědětVymazat
 14. 18:35
  ...výstižně řečeno,velmi spràvně.!
  j.

  OdpovědětVymazat
 15. tisková zpráva
  PRAHA - Demonstraci nazvanou Za Evropu beze strachu a nenávisti #REFUGEESWELCOME, která se bude konat dne 6. února 2016 od 13:15 hod. na pražském Pohořelci, společně připravily platformy Proti projevům nenávisti a Zleva proti xenofobii. Po manifestaci, která se konala 17. listopadu 2015 na náměstí Míru v Praze, jde o již druhou společnou akci pořádanou těmito dvěma uskupeními. Smyslem této demonstrace je vystoupit proti dnes tak rozšířenému uplatňování principu kolektivní viny za činy jednotlivců a taktéž vyjádření rezolutního nesouhlasu se současnou xenofobní a islamofobní demagogií a fašizací politiky.
  "Nejsme názoru, že Evropa je nafukovací a nemyslíme si ani to, že je možné současnou migrační situaci řešit bez jasného nastavení mezinárodně bezpečnostních pravidel. Jde nám však o to, aby Evropa zůstala progresivní a humanistická. Aby Evropa dál stála na hodnotách, k nimž se její státy a jejich občané a občanky hrdě hlásí; tedy na hodnotách, které jsou pevně zakotveny ve Všeobecné deklaraci lidských práv a také v Ústavě ČR.“, říká Jan Cemper. „Historie již mnohokrát ukázala, že vláda pevné ruky a represe nejsou tím správným lékem na jakékoli společenské krize. Spíš naopak. Prosperitu a mír nezajistí panické reakce a podléhání strachu a iracionalitě, ale pouze otevřený a sociálně citlivý přístup“, dodává Matěj Metelec ze Zleva proti xenofobii.
  Demonstrace odstartuje ve 13:15 na Pohořelci. Se svými projevy na ní vystoupí mj. evangelický farář Tomáš Trusina, religionistka a překladatelka Ruth Jochanan Weiniger, Sarra Kerbane, muslimka žijící v ČR, Matěj Stropnický ze Strany zelených a také Eva Zahradníčková, dobrovolnice pomáhající uprchlíkům.
  Kromě výše zmíněné demonstrace platforem Proti projevům nenávisti a Zleva proti xenofobii uspořádá Inciativa Ne rasismu! 6. února 2016 od 13:30 na Malostranském náměstí protest proti islamofobnímu shromáždění Pevnost Evropa pořádanému Blokem proti islámu. Organizátoři a organizátorky obou demonstrací se shodli, že jejich akce si žádným způsobem nekonkurují. (Jejich společné prohlášení na: http://zlevaprotixenofobii.cz/akcni-konsenzus-k-6-2-2016/ )
  Kromě islamofobního uskupení Blok proti islámu, který zaštiťuje demonstraci s názvem Pevnost Evropa, budou za xenofobii a náboženskou nesnášenlivost brojit také neofašisté a neofašistky z Národní demokracie Adama B. Bartoše. Nárůst těchto xenofobních, islamofobních a fašistických tendencí by neměl uniknout pozornosti těch, kterým slova jako svoboda, solidarita nebo porozumění nejsou cizí. Nárůst těchto tendencí vyžaduje naši jasnou odpověď!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle těch ohlášenejch kapacit bude sestava na tom Pohořelci jako o šábesu....

   Vymazat
  2. Rasisti a fašisti jsou ti, kdo podporují genocidu bezvěrců a jinověrců po celém světě a ne ti, kteří jim v tom chtějí zabránit! "tisková zpráva" je sepsána právě takovými fašisty a rasisty.

   Vymazat
  3. Sluníčkáři, kteří s emigranty ještě nebyli, by se měli seznámit s tím, co říkají sluníčkáři, kteří s emigranty už nějaký čas strávili v zachycovacích centrech na Balkáně - tzn. všichni sluníčkáři by mohli uvěřit alespoň Martinu Herzáňovi a tomu, co bylo zveřejněno v dnešním tisku - viz článek Obří migrační vlna: všechna rozumná pravidla padla

   Vymazat
  4. Kde ti pojebaní,falešní"sluníčkáři a dobroserové havloidní",blbové na dálkové ovládání byli,když ti jejich páníčci mordovali po statisících a ničili země,jako Irák,Líbye,Rwanda,Jugoslávie atd..když se na tyhle exody zadělávalo?!Držely ty svý drzý rypáky,odvracely je anebo to svinstvo nepokrytě podporovali.Tady ale už stranou nezůstanou,jestli se ty nejčernější prognózy vyplní a začne tu mela,budou první na ráně a ona je ta arogance i nadšení z dobroserství přejde.

   Vymazat
  5. Všechny dobrosery si pěkně vyfotím a dám fb. Aby až půjde tato země do prdele, všichni věděli komu - krom politikům -mají poděkovat. A doufám, že budou tak stateční a budou mít odkrytou držku.

   Vymazat
 16. poštvem na ně cigány protože jim berou prasečí život a výkrm bez práce ať hájí svůj bezpracný žlab !!!

  OdpovědětVymazat
 17. Jsem překvapen, jaký druh článků na NR vychází. Blbější výkřiky jako "jednolitá pevnost proti islámu" lze opravdu těžko vymyslet. IVČRN je nesnášenlivá, xenofobní organizace, a je naprosto v pořádku, že ji FB stopl. - Problémem je FUNDAMENTALISTICKÉ, AGRESIVNÍ křídlo islámu. Je to něco, co není většinovým proudem islámu. Přijde mi, že takovéto věty je ale lidem, jako je zřejmě autorka tohoto článku, zcela zbytečné říkat, protože oni je NECHTĚJÍ SLYŠET. Našli svého viníka a analýza skutečných příčin je nezajímá. Jsem proti tomu, aby se dával takovému to odpadu na stránkách NR prostor!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Islám je nepřijatelný jako takový. Je to dokonalý neopravitelný celek jako takový, žádná křídla islámu neexistují. Založ si svůj web a dávej nebo nedávej si tam prostor komu chceš. To, proti čemu jsi nebo nejsi na stránkách NR je egál. Smiř se s tím.

   Vymazat
  2. Ono by to islámské poručníkování chtělo i na stránky NR???

   Vymazat
  3. Neexistuje umírněný islám. Buď muslim korán dodržuje, nebo nedodržuje.
   Přestože máte dost informací nejen v odkazech v této diskusi, ale v mnoha zdrojích, které si můžete vyhledat, o tom, že islám je zrůdnou ideologií, vracející svět o staletí zpět, přestože víte, že Mohamed byl pedofil a masový vrah, jste schopný tuto ideologii hájit. Jste islamista? Dodržujete odkaz Mohameda? Těšíte na to, až budete moci provozovat pedofilii a mnohoženství? Islamisti nesnáší bezvěrce a jinověrce do té míry, že je mrzačí a likvidují, nedají pokoj, dokud neovládnou svět - vy to uznáváte? Potom tedy jste to právě vy a vám podobní, kdo je rasista a fašista.

   Vymazat
  4. Anonymní4. února 2016 19:09
   Naprosto s Vámi souhlasím.
   Problém je ten,že web či politická iniciativa Nová republika nemá s demokratickou levicí,která zastává hodnoty SVOBODA,ROVNOST,BRATRSTVÍ-SOLIDARITA nic společného,jak se na začátku svého vzniku tvářila.
   Téma uprchlická krize jasně ukázala,že NR je spíše konzervativně-nacionalistický web blízký Hradu,který má oslovovat převážně nespokojené voliče parlamentní levice a oprávněně nespokojené občany a pracující s fungováním liberální demokracie a dopady korporátního kapitalismu na společnost.
   Nedělám jim žádný problém zveřejňovat autory článků,který mají nějak blízko k populistické pravici a nenávistným hnutím apod.
   Příčinu nebezpečného hnědnutí české společnosti a určité části politické levice např.fundovaně popsal šéfredaktor A2larmu Jaroslav Fiala ve svém dopise bývalému řeckému ministru financí Janisi Varufakisovi:http://a2larm.cz/2016/01/vzkaz-z-prahy/
   Nebo Rad Banditt | Zdeněk Witz v jejich článku Zeman promluvil: Levice je mrtva, ať žije levárna!http://a2larm.cz/2015/12/zeman-promluvil-levice-je-mrtva-at-zije-levarna/
   Ivana Davida jsem kdysi považoval za zajímavou osobnost politické levice.
   Potom všem,co začal na webu NR časem zveřejňovat a nepřímo se k tomu i hlásit jsem musel změnit na jeho osobu názor.
   Nová republika a podobné iniciativy a weby jdou ve stopách prvorepublikového politika Jiřího Stříbrného-Národní liga. Za druhé republiky Strana národní jednoty.
   Výstižný a přesný název politické iniciativy a webu Nová republika by se více hodil Druhá republika.
   Jedna věc mi nejde do hlavy.Uvědomuje si racionálně ID i pro sebe velké nebezpečí toho, co spolu s jinými u veřejnosti probouzí a podněcují ? A jaké důsledky z toho mohou pro nás pro všechny vzejít ?


   Vymazat
  5. Pán z 20:51 taky patří k té levici,co je levicí podle toho,ve které nohavici nosí svojí okrasu a to správně kupírovanou a je placená od dobráků od kosti,jako je Soros a jeho kámoši od tiskáren FEDu.

   Jsi k smíchu a to tvoje "hnědnutí české společnosti" přijde teprve tehdy až vy vylezete tomu buzíkovi z us-embass z prdele a povede se vám sem natahat do Evropy těch 50 milionů imigrantů.

   Vymazat
  6. Asi není důležité co by mohlo vzejít z toho, že se mezi sebou Češi pohádají. Podstatné je to, že v každém evropském státě, kam byli islamisté vpuštěni došlo ke vzniku no go zón, zvýšenému násilí vůči ženám a spoustě dalších negativ jak už víme ze situace Francie, Německa, Británie, Švédska, Dánska... jednoznačně politická reprezentace našeho státu nemá mandát přenést podobné projevy do naší země. Přinejmenším z toho důvodu, že o takovém záměru žádná z koaličních stran před volbami neinformovala

   Vymazat
 18. Fakticky je to tak, že je úplně jedno, kolik tam přijde lidí.
  Celá země, s výjimkou pražské teplárny a pár brněnských náplav z Prahy je proti migraci.
  Takže o nic nejde.
  Protože ale tento národ je již několik století zdechlý jít světu příkladem a bojovat jako první, přidá se teprve, až se to začne sypat jinde.
  Ale důsledky pro havloidy nebudou "sametové", protože lidi už tahle teplárna sere tak, že je utopí ve Vltavě nebo prostě postřílí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní4. února 2016 19:15
   http://www.blisty.cz/art/80911.html

   Vymazat
  2. "jedno" je kolečko u trakaře. A jde o hodně!

   Vymazat
 19. from honolulu to "plukovnik" (17:37) ! ! !

  Ja jsem jeste ani nezacal, Ty POSEROUTKO v uniforme of SHAME, IGNOMITY, DEGRADATION a DISHONOR !

  Neni divu, ze nekdo zrusil v Cesku armadu, ktera byla NEVLASTENECKA, ale politicky korektni, jako Pavlik Morozov a Ty !

  Ty politicky prizdisracu ! Postavit ze stetek regiment, by bylo pro obranu Ceska ucinejsi, nez z "vojaku" jako
  jsi Ty !
  Mozna , ze jsi ani u vojaku vubec nebyl a jen kecas ! Mas KOULE jako kolibrik na Captive !

  (T.j. ostov hnupe, a ne v rece Orave, drateniku nevzdelanej - bez povoleni k pobytu v Cesku !)

  Nezucastnis - li se pochodu proti Islamu, tak Te nahlasim gen. Pavlovi jako zbabelce !
  nick HONOLULU - v mladi nositel nejkrasneji, nejelegantneji uniformy na svete.
  Uniformy slavy !

  OdpovědětVymazat
 20. Žádná demonstrace ještě nic nepřinesla. Zrovna tak nic nepřinese ani ta 06.02.2016 v praze. Pár lidí se vykřičí a to bude vše. Nikoho z vlády to nezajímá a ani se tím nebude zabývat. Na odstranění islámu z Evropy bude platit jen a jen hrubá síla bez ohledu o koho se jedná, tedy jestli bude použita proti fanatickým islamistům, nebo proti vládcům jednotlivých států včetně našich. Asi měl pravdu prezident v tom jak mluvil o tom jak se zbavit nepohodlných politiků (kdy demokraticky volbami, nebo nedemokraticky kalašnikovem). Asi to je jedinný argument kterému by rozuměli úplně všichni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud bude demonstrace dost početná a opakovaná, své výsledky přinese, na to "vemte jed".

   Vymazat
  2. Příteli, už nejsem žádný mladíček a za svůj život v "demokracii" jsem zažil již hodně demonstrací (některých jsem se i zůčastnil-nejsem Pražák a mám to dost daleko), ale vždy se přišel vypovídat jen nějaký zástupce odborů, případně nějaký bezvýznamný úředníček z vlády, něco řekli, něco slíbili a tím to skončilo. Nediv se, že jsem tak skeptický, ale jedno staré pořekadlo praví "Lepší jedna pořádná facka, než hodina mluvení" a to je svatá pravda.

   Vymazat
 21. pro 18:52-Pokud to myslíš vážně,jsi jenom idiot.
  S tím Tvým postupem totiž Evropa přestane být hu-
  manitární,protože islám humanitární není.Takže podporuj své budoucí vrahy.Až Ti budou podřezávat
  chřtán,tak si na ty své nesmysly vzpomeň.Jenže při
  své statečnosti,když se ani nodvážíš svůj výtvor
  podepsat,budeš už dávno předtím v kleče mlátit
  svou pitomou hlavou o zem otočen k Mekce.Patříš
  mezi ty pitomce,co ve jménu humanity připouští
  daleko větší zločin,t.j.genocidu.Svým článkem
  ji přivoláváš.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to vymaštěná palice připravená konvertovat k islámu. Prostě pravdoláskový pokrytec co si nevidí na špičku nosu..

   Vymazat
  2. Petře, včera jste si psali, pod jeho litaniemi zn. VN. Tipuji ho na politruka "Socialistické solidarity". Prostě "sluníčkář".

   Vymazat
 22. zamysleli jste se nad tím co zde píšete? jak se má něco změnit, když se nedokáže domluvit pár lidí na jedněch stránkách?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Mnoho psů, zajícova smrt" - mnoho muslimských sluníčkářů se nepovedeně snaží o zkázu diskuse.

   Vymazat
 23. Problém je islám jako takový, jeho množství a naše neschopnost mu neustupovat ani o kousek. Sem k nám prostě nepatří.

  OdpovědětVymazat
 24. Myslím, že Evropa to má spočítáno, je jako odsouzenec v cele smrti a čekající na popravu. Někdo tady zmiňoval JAR, kdysi ráj na zemi, dnes válečná zóna, s děsivou černošskou kriminalitou, o které naše média, v rámci multikulturní a politicko-korektní ideologie neinformují. Ideologie, kterou je zatížená naše "západní demokratická" společnost je horší, než ideologie nacistická a komunistická dohromady, jelikož obě jmenované nevedly k zániku civilizace jako takové, avšak ta naše k ní vede s naprostou jistotou. Bohužel i počet obětí bude v konečném součtu mnohem vyšší. Naivkové, hlupáci ignoranti a havlisté to samozřejmě nechápou, ale i oni se jednou probudí, nejpozději tehdy, až jim samotným půjde o život.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní4. února 2016 20:13 „Myslím, že Evropa to má spočítáno“
   Ještě můžeme rozlišovat. Zatím to má spočítáno západní Evropa. Střední a východní, se z toho může dostat. Musíme opustit EU, oddělit se od ní, spolupracovat navzájem a s Ruskem. Jinou cestu nevidím.
   Do tohoto srabu, Evropu neuvrhnuly nějací ručníkáři, ale zrádní evropští politici, které má 1‰ majitelů všeho, na výplatní listině. Pokud se východní Evropa připojí k Rusku (Putin snad na jejich výplatní listině není), nebude problém u nás invazi zastavit. P.K.

   Vymazat
 25. Plne souhlasim (20:13) ! Nakonec se BUDETE MUSET branit a bojovat vsichni, nebo dopadnete velmi, VELMI spatne !
  To vam zarucuji !
  honolulu.

  Zapomel jsem se zminit. V dnesni JAR je 50 vrazd DENNE ! (Prumer). T.zn. 18 250 +/- rocne !

  Ten HNUP ! Pan "plukovnik" Kokotko, ze Slovenska mi
  neveri ! Natvrdliku ! Over si to v OSN !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 26. Zdá se, že minorita co nám vládne má nahnáno. Je to poznat i na trolení zde. Tato výrazná nenšina s velkou mocí má hodně jmen, z těch "košér" namátkou "Socialistická solidarita, Euro levice". Známější jsou pod pojmem "sluníčkáři". Ohání se levicovostí ale ta arogance z nadřazenosti z nich jen prýští. Umím pochopit obavu "Bedřicha D.", že má větší strach z "hnědé" Evropy než z imigrantů. Sází snad na to, že do Evropy přichází "ztracený izraelský kmen"? Potom pardon, o to více se my ostatní musíme bránit "holocaustu". Už jen praktické věci pro nepozorné. 16:39, 18:52 jsou pozvánky "sluníčkářů" na protiakce. Tak uvidíme kdo z koho.

  OdpovědětVymazat
 27. 19:09 a 20:51
  to je také jasné za koho kopou- zkràtka
  dva podvraťàci!
  j.

  OdpovědětVymazat
 28. Islám dnes ohrožuje Evropu. Měli bychom spolupracovat hlavně s těmi, kteří ví, jak proti němu bojovat. Na světě je pouze jeden stát, který umí islámu čelit. Je to Izrael. Bojuje s ním již přes padesát let, a tím pomáhá i Evropě. IvČRN a BPI si to na rozdíl od jiných amatérských spolků a straniček uvědomují, a proto sázím na odborníky.

  OdpovědětVymazat
 29. Ano, tříštění protiislámských sil není nic dobrého. To, co provedl Černoch Okamurovi to jen potvrzuje. Pro mně, jako pozorovatele z povzdálí to budí dojem, že tu byl plán někoho, s cílem tu vznikající sílu oslabit. Kdo asi má zájem nás tříštit? Mně vychází tajné služby, a s cizím zadáním. Na Černocha tedy bacha, Okamura v tom asi nejede. Podotýkám, že na demonstraci na Můstku je málo místa. TES

  OdpovědětVymazat
 30. Už jsem to psala kdekomu, v jeden den, v jeden čas, v celé Evropě. Všechno klaplo, až na to, jak se Češi v zájmu společného cíle jako vždy - budou hádat. Jdu na Hradčanský.

  OdpovědětVymazat
 31. Pane Povolny,tvrdíte zde nesmysly a bláboly stejně,jako prezident Zeman,Okamura,Konvička nebo váš oblíbený nacionalistický web Nová republika,který se ničeho neštítí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:07 Ty šmejde, jaký smysl, jaký cíl mají mít tvoje bezvýznamné šplechty? Pan Povolný neřku-li náš přímo volený prezident Zeman, nebo Okamura či Konvička nebo náš oblíbený web žádné bláboly, na rozdíl od tebe šmejde křivý, popletený, zde neuvádějí.

   Vymazat