Reklama

.

.

čtvrtek 18. února 2016

Evropští kmotři se právě radí, jak nás zabít: Také premiér Psí dečka tančí s vlky. Jak je důležité míti Rozum(ka). Dokonalý byznys z našich daní. Někdo to rád horké

Petr Hájek
18. 2. 2016 ProtiProud

Petr Hájek si v souvislosti se „summitem evropských elit“ vybavuje slavnou filmovou komedii o mafiánech, v níž ovšem obyčejným lidičkám jde o krk.Vzpomínáte na skvělý film Někdo to rád horké? Šéfové Cosa nostra se sjíždějí na Floridu, aby v luxusním milionářském doupěti rozhodovali o další strategii své zločinecké organizace. Připletou se jim do toho ale dva obyčejní lidičkové, kteří se stali svědky jejich řádění, a proto musí být „uklizeni“. Báječná komedie, při které ovšem těm „obyčejným“ jde o život.

Mafie má právě další sjezd. Tentokrát v milionářském doupěti v Bruselu. Říká tomu summit a regionálním bossům politici. Jeden z nich – komický autista Sobotka řečený „psí dečka“ – reprezentuje region, který se trochu bouří. Psí dečka ne, naopak. Chtěl by to všechno urovnat, protože má hrůzu z velké kmotry zvané Merkel. Obyčejní lidičkové, které tam oficiálně jede zastupovat, ho samozřejmě vůbec nezajímají. Ani žádného jiného z těch mafiánů, užívajících si luxusní životy z našich peněz. A při tom všem – nám jde o život.


Problémy „Přátel opery“

Psí dečka a jeho soudruzi jedou „řešit“. Mafie má totiž několik problémů současně. Především hrozí, že se jí začne rozpadat Říše, kterou ovládá. Jeden z kmotrů zvaný Cameron potřebuje podvést lidi, které údajně zastupuje. Jeden z problémů totiž spočívá v tom, že mafiáni zatím ještě musejí předstírat hru na demokracii. A tak Cameronovi lidičkové budou brzy hlasovat v referendu, zda zůstat či odejít ze spolku, který je vysává.

„Přátelé opery“ (jak si říkají mafiáni ve filmu) o svém výnosném spolku tvrdí, že je nejdemokratičtějším rájem na zemi. Lidičkové si to však nemyslejí. Strmě přibývá těch, kteří dokonce už pochopili, že jsou předmětem šíleného experimentu, který jim má vzít zbytky občanských svobod, národní identitu a nakonec i domovy. Ty mají brzy obsadit vetřelci, které do „společného domu“ pozvala kmotra Merkelová. Samozřejmě z vysoce ušlechtilých humanitárních důvodů. Pozoruhodné na tom je, že ona ušlechtilá humanita se nemá týkat těch, kteří si ten „fešácký kriminál“ vybudovali. A protože si toho všimli, stále více reptají.

A navíc jsou nevděční. Správně to řekl Psí dečka, než odjel na „summit“: Pokud Británie vystoupí z EU, mohlo by to inspirovat veřejnost v dalších zemích. Lidi by mohlo napadnut, že ještě není vše ztraceno. Že existuje cesta, jak z toho spolku bolševické mafie odejít. Jenže komu by potom vládli? To aby nakonec snad lidé v jednotlivých státech rozhodovali o svém osudu a ne jen trpně brali na vědomí diktát mafiánské centrály v Bruselu? Kam bychom to měli okna? A tak na nejvyšší stupeň roztáčejí kola propagandy – a straší, straší a straší...

Hranice bezpečí

Jedním z největších nebezpečí by prý bylo, kdyby státy opět měly hranice. Těch škod, ekonomických, politických, humanistických! Už jen zdržení firemních náklaďáků na hraničních přechodech by způsobilo hospodářskou katastrofu nedozírných následků! Nezaměstnanost, krize, Putin by toho (kdo ví jak, ale on, čert, by si s tím poradil) využil pro válku. A hlavně ideály svobody bez hranic by vzaly za své!

Připomeňme, že do „Schengenu“ vstoupilo Česko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Polsko, Slovensko a Slovinsko v roce 2007 – a nenásledovala prosperita, ale největší finanční a hospodářská krize od třicátých let minulého století. „Vymazání“ hranic tomu ani nezabránilo, ani nepomohlo. Je to v podstatě hospodářsky neutrální. Pro dopravce asi jednodušší, pro země zaplavené nekonečnými kolonami těžkých náklaďáků ničících silnice zase složitější – a to je tak asi všechno.

Jenže hlavní smysl „vymazaných hranic“ spočívá od první chvíle v něčem jiném: Bylo to vražedné otevření tepny českého státu. Když prezident Václav Klaus před naším vstupem do schengenského prostoru varoval, byl předmětem výsměchu i brutálních politických a mediálních útoků. Přesto, či možná právě pro to, že tehdy vládla Topolánkova ODS. Avšak teprve to, co nyní nazýváme „migrační krizí“ (a proti čemu umírající ODS právě tak „vyváženě“ pokřikuje), odhalilo skutečné záměry konstruktérů „Evropy bez hranic“: Likvidace národních států a stvoření „nového evropského člověka“ – respektive přímo rasy – je již téměř realitou.

To, co nyní mafiáni údajně na summitu „řeší“, je tedy přesně to, co s námi od samého počátku zamýšleli. Pouze však neodhadli, že veřejnost ještě není úplně zdecimovaná a mrtvá, ale že má pořád ještě sebezáchovné instinkty. Jsou před nimi tedy dva úkoly – coby spojené nádoby: Vytvořit mystifikační divadlo pro britské občany, aby nakonec přece jen hlasovali pro setrvání ostrovů pod bruselskou (berlínskou) nadvládou. A pro zbytek gubernií zase inscenovat iluzi, že migranty chtějí „zpomalit“ (povšimněme si, že o zastavení apokalypsy už ani nemluví).


Jak je důležité míti Rozum(ka)

Může se jim to podařit? Samozřejmě, že ano. Ani zdaleka nejsou „kůl v plotě“, jak se optimisté domnívají. Mají v rukou nejen nekonečné nástroje propagandy (byť nyní trochu rozladěné), ale především armády dealerů své finanční drogy – a zástupy feťáků na migrantském byznysu bezprostředně závislé. Kmotra Merkelová již nyní zapojila desetitisíce firem a subjektů, které půldruha miliónu migrantů v Německu živí, šatí, ubytovávají, školí, hlídají, léčí, chrání – a vydělávají stamilióny a miliardy.

V gubernii Psí dečky to není jinak – bez ohledu na to, že migrantů je tu jen pár a záplava, jak realisticky předpokládá prezident Zeman, nás teprve letos a napřesrok čeká. Dealeři a feťáci už fungují naplno.

Na obrazovkách České televize je například už dlouho „ubytovaný“ třeba jistý pán s příznačným jménem Rozumek. Osud migrantů mu trhá srdce. Není to však žádný „sluníčkář“, ale byznysmen: ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU). Rozumkova organizace má spoustu lidí s vysokými platy (mezi nimi i jistou Pavlu Rozumkovou) – a velký rozpočet.


Už dnes čerpá z dotací milióny. Dokonce již v roce 2014:

z rozpočtu krajů a obcí ČR: 2 776 282,-Kč

z evropských fondů: 14 186 0701,-Kč


Z toho plných 70%, konkrétně 14 025 000,- Kč, tvoří mzdové náklady na platy páně Rozumka a jeho příbuzných a soudruhů - profesionálních vítačů.


Dokonalý byznys

A podobných máme u nás spousty. Všichni teprve čekají příchod hlavní konjunktury, ale už nyní jsou přisátí na veřejné peníze. Tedy ty, které se údajně tak zoufale nedostávají na důchody, zdravotnictví, Klokánky a tak dále. Připomeňme alespoň některé „dealery“ – s jejich ročními „dotacemi“, které čerpali členové Konsorcia nevládních organizací v uplynulém období:
 • Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč
 • Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč
 • Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč
 • InBáze 10 565 144,- Kč
 • Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč
 • Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč
 • Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč
 • META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč
 • Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč
 • Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč
 • MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,- Kč
 • Charita Česká republika (pozorovatel) (nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů)
 • Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno
 • NESEHNUTÍ 3 779 695,- Kč
 • Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč
 • AMIGA, z.s. (pozorovatel) nedohledáno
 • La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,- Kč
 • Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč

Celkem tedy 555 550 769,- Kč, něco přes půl miliardy. Maličkost pro začátek. Až se to také u nás spustí naplno – a vše tomu nasvědčuje – rozběhne se to teprve jako v Německu a dalších zemích.


Někdo to rád horké


Je to dokonalý byznys. Dokonalá „humanistická mafie“ (viz Havel: „humanistické bombardování“). A tak zatímco se velcí kmotři i s tragikomickým českým premiérem Psí dečkou právě scházejí na velkou komedii, aby se před televizními kamerami tvářili ustaraně, a nakonec (teď či příště) slavnostně oznámili, že vše vyřešili, Rozumkové vědí své. Vyřešeno mají už dávno. Aspoň si to myslí. A konjunktura je vskutku za rohem:

Ilustruje to například stručná zpráva, že ředitel Správy uprchlických zařízení ministerstva vnitra M. Koudelný skončí na vlastní žádost ve funkci k 29. únoru (nahradí ho P. Bacík). Rezignace podle všeho souvisí s očekávanou jarní vlnou migrantů, kteří nejen podle prezidenta Zemana vezmou útokem konečně i Českou republiku – čemuž pan Koudelný prý nemíní asistovat.

Teprve teď se začíná lámat chleba. Nikoli ovšem na sjezdu „Přátel opery“, jak se cyničtí kmotři domnívají. Mají sice v rukou všechny zbraně, ale „obyčejní lidičkové“ se v boji o život, jak se zdá, také ještě nevzdávají. Ba právě naopak.

Ti britští mají na dosah referendum.

U nás zase letoškem začínají volební roky. Ve filmu na Psí dečku vezmou kalašnikov. Volební urna je ale ještě drsnější zbraň.

Někdo to rád horké.

20 komentářů :

 1. Ja nick HONOLULU stojim za svym nazorem ziskanym v Jizni Africe, Rhodesii a i jinde ve svete, ze proti vam vsem, prislusnikum bile rasy se planuje a vede vyhlazovaci boj..Az budete v budoucnosti ZABIJENI, jako Evropane na Hillbrow v Johannesburgu, ci belosi v Rhodesii a farmari v JAR, tak si uvedomte, cim jste tomu napomohli. Chyba je ve vas ! Ve vasi kratkozrake priposranosti a popletenosti.
  Merkerova je silena ! Bezte od ni pryc ! Nemci se bud vzpamatuji, nebo vyhynou a potom jste na rade Vy.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem Katolik ! Nas svaty otec je IMBECIL ! Beztaktne a hloupe napadl Donalda Trumpa za snahu dostavet na nasi hranici PLOT !

  Co chcete delat s 25 letymi illegalnimi immigranty, kteri ve svem veku maji 6 deti a nemaji co nabydnout na trhu prace..
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 3. Dnes jsem sedel 2 hod. v knihovne antiky a hledal jsem v dejinach sveta, jednu jedinou, tak DESTRUKTIVNI babu, jako je Merkerova. Ja ji nenasel !

  Zasnu take nad Nemeckem, narodem, ktery pokoril Rim, ze si
  necha kalet na hlavu od polske carodejnice.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 4. Na Psí dečku ve filmu vzali samopal Thopmson. Ve své době stejně legendární jako dnes Kalašnikov. Ale jinak moc dobrý komentář

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pulka němcu skoro nic neví v německu je před valečná cenzura a propaganda pochopte to uz kurva

   Vymazat
 5. Já si myslím, že to chce čas, nakonec všechno vykrystalizuje, jen se někteří rozuzlení nedožijí.
  Probíhá tu globální experiment, úspěch mu zaručí jen životaschopnost.

  OdpovědětVymazat
 6. Zdravím honolulu.
  Nikomu snad neuniklo,že před i tímto summitem se stal atentát v Turecku.Jak je nějaké důležité zasedání pomazaných hlav,tak se stane atentát.Pokaždé se jedná o nějaké vydírání těchto potentátů a tento poslední,jasně ukazuje,aby dostalo požehnání ke vstupu do Sýrského válčiště.Protože podobný názor má více politiků EU,zabránit Rusku osvobodit Sýrii od IS,tak to požehnání Turecko dostane.Právě že i Merkelová něco předem domluvila s Erdoganem.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
 7. V literatuře se píše, že je tu zájem zničit bílou rasu. Potom by prý za Zemi vládly démonické povahy. Zajímavé je, že o téhle stránce věci se téměř nemluví. Většinou se mluví jen o zájmu o ropu, peníze a ovládnutí zemí kvůli byznysu. Míň o náboženských a ideologických motivech. A o záměru zničit nebo oslabit bílou rasu se nemlumí téměř vůbec.
  Juno

  OdpovědětVymazat
 8. A opět tu máme šou jednoho muže. Leč je tak trapná jak úderky v Rudém Právu za bolševika.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, čeče, taky bych tvůj příspěvek tak viděl.

   Vymazat
 9. Půl miliardy Kč na islamizaci ČR ? Tomu se neubráníme. Jdu shánět korán, abych přežil. Manželce a dcerám burky- to by mohlo znamenat pro ně bezpečí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem to tu psal před půl rokem:"Nastala situace,kdy jsme se dostali na křižovatku a je potřeba se rozhodnout,jak se zachováme,"optimisti se učí anglicky,pesimisti studují a snaží se pochopit Korán a realisti se učí ovládat AK..."
   Takže přátelé,nikoli "Allách akbár",ale "Kalach akbár",je aktuální heslo dnešních dnů....jinak zachvilku budeme ohýbat hřbety před ještě většími hloupostmi a ještě většími magory a darebáky,než to děláme dnes a ještě si k tomu navíc povinně čuchat navzájem k prdelím kdesi v mešitě,namísto vysedávání ve své oblíbené nálevně....

   Vymazat
  2. Ještě tak radu, kde ho sehnat.

   Vymazat
  3. Udělat si Zbrojní průkaz a pak si koupit běžně k dostání v semiauto provedení,nebo ve fullauto "na výjimku"....

   Vymazat
 10. Tak by měl být brífing?Hm.TAk to zase smrdí nějakým atentátem narafičeným v některé evropské destinaci, aby bylo proč konečně tu Sýrii srovnat.
  Kdyby to nebylo tak doočí bijící, a tak tragické.Jak si ohýbat pravidla podle sebe, jak práskat bičem, aby to jelo podle nás...ach jo.

  OdpovědětVymazat
 11. Sralbotka se rád poslouchá.Proto nechce nic skuteč-
  ně rozhodnout,aby mohl debatovat.On tomu říká mož-
  nost vyjednávání.Tak od něj nic nečekejte.Jestli
  mluví za V4,tak je podrazí jako Polsko o kvótách.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 12. Hájkovy komentáře - výstižné a trefné. Nicméně ti obyčejní lidičkové to již vzdali i když se oprávněně bojí. Je již pozdě. Kmotr Cameron se vrátí s tím, že vyjednal pro Anglii prioritní privilegia, že přivezl takovou nabídku kterou nelze odmítnout a bude vymalováno. L.P.

  OdpovědětVymazat
 13. Poslouchat ten proud bezobsažných frází, které tečou prodem z úst psí dečky po jakémkoliv dotazu ze strany novinářů, to už je nad moje síly. Nebyl by k dispozici nějaký jiný úředníček ? Jsem za rovnoprávnost, může to být třeba blondýna se silikony, aby se člověk potěšil alespoň pohledem při vypnutém zvuku.

  OdpovědětVymazat
 14. pane Hájek -to jste nevěděl v roce 1990? Zamlžil Vás mamon!

  OdpovědětVymazat
 15. Merkel to dojímá, stejbě jako Hitlerovi se Británii dobýt nepodařilo. Obětovala toho hodně a taky jaku F⌂hrer.

  OdpovědětVymazat