Reklama

.

.

neděle 14. února 2016

Evropští politici jsou nesvéprávní? Posuďte sami...

Václav Husák
14.2.2016   Pravý prostor
Samozřejmě včetně těch našich, kteří jsou právě u vlády. Přední místo mezi nimi zaujímá náš Zaorálek, který před několika dny navštívil Turecko a v rozhovoru popsal, co při návštěvě tureckého pobřeží na vlastní oči viděl.

Když vystoupil z lodě pobřežní stráže, která těsně před tím údajně obrátila jednu z lodí s invazními muslimskými jednotkami zpátky na tureckou stranu, viděl nedaleko přípravu odjezdu dalšího člunu.Turecké pobřeží totiž nikdo nehlídá. Proč taky, když převaděčství je pro zkorumpované turecké úředníky a vojáky úžasný kšeft?

Kdyby turečtí politici chtěli, tak z jejich pobřeží neodjede směrem do Řecka ani noha. Všichni odjíždějící se snaží nasedat na lodě co nejblíže řeckých ostrovů, takže nikdo si nebezpečnou cestu na nafukovacím člunu dobrovolně o desítky až stovky kilometrů neprodlouží. Stačilo by tedy kontrolovat pouze maximálně desítky kilometrů břehů a všechny objevené čluny okamžitě ničit. Jenomže to by museli chtít. Ale oni nechtějí !!!

Jsou to totiž zrádné mrchy. Už léta vojensky podporují veškerou Asádovu opozici a tím v Sýrii spolu s USA vyvolali válku. I nyní v této podpoře pokračují, když otevřeně bojují na straně „Islámského státu“ proti sice odvážným, ovšem jim nepřátelským Kurdům.

Když k tomu připočteme podíl na financování „Islámského státu„ odkupováním ropy vytěžené na jím okupovaných územích, dá se říci, že Turci nejsou našimi spojenci, ale reálnými protivníky. A tak už jen uvažování o financování významného spolustrůjce války v Sýrii je zločinem. Pokud k tomu přece jen dojde, potvrdí se, že mnou navržený titulek této glosy je pravdivý.

20 komentářů :

 1. "Alláhovi" se nikdy nedá věřit. Muslimové jsou spokojeni s invazí svých spoluvěrců do EU,zvlášť když se o ně EU postará lépe než o své občany. Pokud bude hloupost vládnout,bude jen správné,že ji zničí. Proti tomu se snad nedá nic namítnout.

  OdpovědětVymazat
 2. PROSTĚ JE ČAS VZÍT SPRAVEDLNOST DO SVÝCH STÁTNÍ SPRÁVA ZRADILA NÁROD KTERÝ BLÁHOVĚ UVĚŘIL VOLEBNÍM SLIBŮM KOLABORACE SE ZLOČINNÝM NATO A USA JE PROTI LIDEM TEĎ SE MŮŽOU TEPRVE ZAČÍT BÁT O TEN SVŮJ KOLABORANTSKEJ ZADEK !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale hovno, nic se nestane, na to tady ještě nejsou lidi dost nasraný.

   Vymazat
  2. Vzpoura proti NWO vyžaduje vytvoření nových národních elit!
   "... základem moci je udržení moci za každou cenu.
   A kdo má moc, tvoří minulost, současnost i budoucnost. A především může (a aby si moc udržel musí) zabránit vzniku nových elit. Jak? To přece dobře známe. Demoralizací.
   Vznik nových elit je závislý nejenom, ale především na vědění (vzdělání). A jestliže současný pán drží klíče ke skutečnému komplexnímu vzdělání..."

   http://aeronet.cz/news/koncepce-systemu-odmitnuti-noveho-svetoveho-radu-na-principech-zachovani-socialni-bezpecnosti/

   Vymazat
  3. Kolaboranti,jako jsou např. Zaorálek,Srálbotka,Bělobrádek,Stropnický,Štětináč,Kalousek,Ženíšek,Langšádlová,Korte a mnozí další musí být souzeni za vlastizradu a taky odsouzeni!!!Tyhle odporné kreatury by klidně nechali pro svůj osobní prospěch zničit vlastní národ jenom proto,aby si přišli k lepším korytům v EU,nebo větším špinavým prachům od lhářů a pokrytců z USA.Srálbotka se třese jak osel každý den,aby se zavděčil magorům,jako je Merkelová,Junkers, Tusk,Schulz,Mogheriniová,a dalsím magorům z Bruselu,protože čeká nové a lepší korýtko.S takovými zrůdami,co sedí v Práglu na nezasloužených postech je třeba co nejdříve skoncovat a to tvrdě!!!!

   Vymazat
 3. Dříve nebo později bude nutné postavit Erdogana před volbu: Islámský stát nebo NATO. Podporou Turecka totiž stojíme proti Kurdům, jediné enklávě, která je sama schopna bojovat proti IS. Jaký má smysl posílat Kurdům zbraně a současně posílat Turecku peníze?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle mne by Turecko nemělo mít žádnou další možnost volby. Už si přece zvolilo. Podporuje Islámský stát, čímž je proti Evropě. Do EU v žádném případě a navrch sankce.Jako člen NATO je pro ostatní nebezpečný,protože svým chováním může vyprovokovat válku proti Rusku, takže vyloučit. Nejlepší by ale byl spolek jen evropských zemí i s Ruskem, protože i to je v Evropě.

   Vymazat
  2. Anonymní14. února 2016 21:57
   Vyloučit Turecko z NATO není moc šťastný nápad. Takhle sice dělá bordel, ale je alespoň trocho pod kontrolou. Dovedeš si představit, co by se v Turecku dělo kdyby je NATO nehlídalo? Už teď dělají všechno proto aby vyvolali válku mezi USA spolu s NATO proti Rusku a to by byl fičák, raději nechci domýšlet.

   Vymazat
  3. Ad 22.38
   Máte opravdu pocit, že je Turecko pod kontrolou NATO? Sestřelení ruského bojového letadla, boj proti Kurdům, spolupráce s Islámským státem... Uvalíme sankce na zemi, která proti IS bojuje (Rusko) a podporujeme zemi, která s Islámským státem spolupracuje. Koho jsme my, členská země NATO, vlastně spojenci?

   Vymazat
  4. Turci jsou škodná,a tahle odporná muslimská země v žádném případě nepatří do EU,potažmo Evropy,ani do NATO a skutečně jsou to vrazi Kurdů,kterým brání,aby měli svou vlastní územní enklávu-svůj vlastní stát.Turci,a nenažraný a mocí opojený psychopat Erdogan a jeho přiblblý nochsled Devutoglu potřebují konečně dostat tvrdou lekci za svou drzost,nespolehlivost,a opovážlivost(což nemám na mysli třeba to vydírání EU a dojčhlupaně Merkel),ale i záměrné dělání problémů všem zemím v Evropě,podporou muslimské invaze do Evropy.A samozřejmě blbci z Bruselu to podporují také,takže bez krvavých revolucí ke změnám nelze dojít.

   Vymazat
 4. Super článek. A proto je třeba donutit Řeky, aby na svých ostrovech zřídili detenční tábory, a všechny nelegály zadržovali v nich - třeba až do smrti. S tím, že mají na vybranou: tábor nebo návrat do země ze které přišli... Nu a s Tureckem se přestat vůbec kamarádit - podobně jako nyní Rusko. Sankce na Turky ze strany EU by jistě byly účinnější než jakési miliardové úplatky pro vedení té reislamizující se země... Náš veřejný prostor je náš, jde o naše města a ulice, a jen my Evropané, máme právo rozhodovat o tom, koho do nich pustíme a koho ne.

  OdpovědětVymazat
 5. Historia-magistra vitae! Turkův charakter je křivý jako jeho šavle. Evropa s ním měla vždy jen problémy. Do NATO ani EU nepatří! Z EU si dělá jen peněženku, a výsledek nulový. Kope na obě strany. Ovšem strýčku Samovi to vyhovuje. Garantuje přístup do Černého moře, k ruskému podbřišku. Učme se z dějin!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Apropos, letos je to 333 let, co byl vypráskán od Vídně a zastaven jeho postup do Evropy.

   Vymazat
  2. Rudolf Krutský14. února 2016 21:17
   Škoda, že je tenkrát nezahnali až za Bospor. Jejich přístup do Evropy by byl dnes podstatně těžší.

   Vymazat
 6. Tak, jak to vidí autor článku Václav Husák, to vidí i většina našich lidí.
  Jinak ovšem Zaorálek a spol. Ten totiž bere plat za to, že nevidí, neslyší, nemyslí ..
  Jen kývá a hýká!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pak mu jistě nebude vadit, že mu místo papírové postaví dřevěnou houpačku.

   Vymazat
 7. Čuníci s hubou zabořenou do koryt pochopí, že i jim jde o život až když je praští do hlavy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... a rána bude smrtelná. Tedy, až o něj skutečně přijdou. Dřív ne. S tím je třeba počítat.

   Vymazat
 8. Naprostá pravda!

  OdpovědětVymazat