Reklama

.

.

pondělí 15. února 2016

Fašisté křičí: Pozor – fašisté!


Lubomír Man
15. 2. 2015  

Ano, nedělní pořad 168 hodin, reprizovaný i v pondělí dopoledne, to dokázal! Starý trik převzatý od zlodějů je tady. Fašisté, aby od svého fašizmu odvrátili pozornost, z něj obviňují ty, kteří na jejich fašizmus léta upozorňují.


Cožpak není fašizmem prosazovat a lidem oznamovat jedinou politickou pravdu, a to pravdu neokonzervativní americkou, z níž byla pro české poměry coby odnož vypěstovaná jediná pravda havlisticko pražsko-kavárnská, přičemž všechny možné pravdy ostatní byly a jsou před veřejností tvrdě a systematicky zamlčovány? Cožpak náš tisk a naše televize hlásá víc pravd – a ne tedy jen tu pravdu havlistickou a jedinou – abychom si mohli z pravd nabízených pro sebe vybrat tu, která se nám jeví jako nejpravdivější a též nejspravedlivější?

Nikoliv, je do nás horem i dolem a dnem i nocí pěchována pravda jediná, tak jak byla pravda jediná pěchována německými nacisty do jejích volksgenossen a italskými fašisty do jejich cittadinos, a žádná pravda jiná se k naším uším či očím nedostane, aspoň ne z těch sdělovacích prostředků, které jsou nám normálně nabízeny. Naopak, všechno spíš vyhlíží tak, že si z nás tato mainstreamová média dělají zcela nezřízenou bžundu, když nám např. ČT ve svých stanovách slibuje, že nám chce poskytovat informace nestranné a vyvážené, abychom si z nich mohli vybrat tu pravou a tu svoji, ale dělá pravý opak a krmí nás pící k umdlení stále stejnou a tím stále víc a víc otravnou.

A pozor! Když naše nespokojenost s takovýmto nestoudným a nedemokratickým informováním, dosáhne pro panstvo mediální a snad i vládní? – jak by naznačovala účast na shora pojednávaném pořadu vedle politika Kroupy i ministra Dienstbiera – už dost slyšitelné i viditelné úrovně, spustí všechna ta fašizoidní média a lidé na ně napojení sladěný povyk, že je tahle naše nespokojenost vlastně fašizmem, a tím pádem jsme my všichni, kteří tu nespokojenost vyjadřujeme, či se k ní aspoň souhlasně připojujeme, fašisty, a pomalu abychom si už začali balit zubní kartáčky.
Ale byla to ve 168 hodinách, přátelé, pravděpodobně jen předehra, a mám z několika indicií za to, že ta pravá „honička na fašisty“ začne teprve dnes večer v pořadu Reportéři ČT.

Tak se připravte.

50 komentářů :

 1. Já jim budu psát, přímo Fridrichové.
  Pošlu ji odkazy na to, jak Izrael mučí vězně, při svých přepadech v Gaze používá bílý fosfor a kazetové bomby, nedodržuje deklarace RB OSN a NADÁLE OKUPUJE CIZÍ ÚZEMÍ!!!

  Pište těm prolhaným hajzlům z ČT TAKÉ!!! Je to sice NIC platné, ale stejně si můžeme "rejpnout".

  Ještě se chystám na dopis americkému velvyslanectví, kde vypíši jejich zločiny. Všechny NELZE, tedy alespoň část!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zbytečná námaha. Oni to moc dobře vědí. Jsou za to lhaní placeni. Copak se mezi studovanými lidmi, kterým se to nelíbí, nenajde někdo, kdo by navrhl účinný postup, jak se poplatkům za prolhané zpravodajství ČT postavit ? Jirka

   Vymazat
  2. Izrael nikoho neokupuje.palestinci okupují Izrael. Napřed si doplň vědomosti.

   Vymazat
 2. ČT už jsem dávno vytěsnil, stejně jako zpravodajství TV NOVA a Barrandov. Jediné zpravodajství, kde se občas objeví pravdivé a nezávislé zprávy je TV PRIMA. K tomu nezávislý internet a jsem informován, jak požaduji. Jen mě mrzí, že koncesionářské poplatky nemůžu přesměrovat třeba TV PRIMA.
  A s tím fašismem to vidím tak, že jeho stoupenci jsou spíš mezi presstituty a sluníčkáři, podporující ideologii islámu. Ten je totiž fašistický, když pro něj jsou všichni jinověrci a bezvěrci méněcenní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím, ČT, Nova a Barrandov jsou média, při jejichž sledování by závistí zbledl i sám Goebbels. Prima je o poznání objektivnější. Výše uvedená ultralživá média, jejichž největším nepřítelem je pravda, si z občanů dělají naprostou srandu, mají mnohé z nás za naprosté idioty, neschopné rozpoznat elementární pravdy a zjevně lži. Bohužel se pořád najde dost jejich příznivců, z řad hloupých a naivních lidí (souhrně je nazýváme havlisty), kterým vůbec nevadí, že je za pitomce mají nejen racionálně uvažující lidé, ale i samotní tvůrci a propagátoři těchto lží, jelikož z jejich hlouposti žijí a na jejich hloupost spoléhají.

   Vymazat
  2. Dnes PRIMA uvedla, že jí chce "řešit" Rada pro rozhlasové a televizní vysílání za informování o Iráckých uprchlících v Jihlavě. Údajně snad informacemi nepřípustně podporuje "stereotypní uvažování"! To jen potvrzuje, že vysílá objektivně.

   !!!PRIMO, NEDEJ SE!!!
   Je velmi hloupé se domnívat, že lid zajímá "politicky korektní" zpravodajství.
   Zajímá nás pravdivé zpravodajství o všech událostech, které se nás dotýkají s případnými vyváženými komentáři, tzn. vyjádření všech názorových proudů.
   "Stereotypní uvažování" se odvíjí od stereotypního chování určitých skupin lidí. Neinformování o takovém chování nemůže nic změnit na názorech veřejnosti. Stereotypní názory můžou být změněny pouze změnou nežádoucího chování některých skupin lidí, nebo zamezení jejich nepřizpůsobivému chování.
   Informovali jste objektivně a ti, kteří vás za to kárají, nebo by vám v tom nejraději zabránili, by zasloužili být obžalováni za křivá obvinění.
   Je mi odporné, že jsem nucen poukazovat koncesionářský poplatek na účet těch, kdo šíří neobjektivní, mnohdy lživé, nebo zkreslené zpravodajství s tendenčními jednostrannými komentáři. ČT a další neobjektivní média už dlouho nesleduji, můžou si svoje "zpravodajství" vetknout za klobouk. Jen mě mrzí, že nemůžu platbu přesměrovat na váš účet.

   Vymazat
 3. Svědectví z infiltrace do mešity na Černém Mostě v Praze
  https://www.youtube.com/watch?v=m3_eXJUe398

  OdpovědětVymazat
 4. Zde ještě můžete na ČT svobodně diskutovat. U pořadu 168 hodiny byla diskuze zrušena.
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/11030667317-tyden-v-politice/diskuse/

  OdpovědětVymazat
 5. Pro 16:39
  Vy jste rasista pane a je dobře ,že Vás redakce NR maže,když Vaše nechutné rasistické útoky přesahují všechny meze.Nejsem žid ale nemyslím si že každý, kdo je židovského původu je zavrženíhodný zločinec.Špatní lidé se najdou v každém národě bez výjimky.Vy jste toho názorným příkladem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyčmuchá každého Ž. Považuje se za převtělení Jindřich I. Ptáčníka. Podezřívá exhibicionistu Kohouta, který strávil 2 roky v uprchlickém táboře z celosvětového židovského spiknutí. :DDDDD

   Vymazat
  2. 17:26 A myslíte, že se dostanete daleko, když se budete napadat kvůli domnělému židovskému, polskému, německému či ruskému původu?

   Vymazat
 6. ČT 24 je televizní kanál, na kterém Česká televize vysílá zejména události, které se staly, ale i ty, které se nestaly. Důležité je, aby vše, co odvysílá, bylo v souladu s pravdou a láskou a v úhlu pohledu podle Evropské komise. Nad dodržováním těchto principů bdí Centrální mozek EU ve spolupráci s eurohujerem Lubomírem Zaorálkem. Vlastníkem ČT24 je firma Krkavčí hory, družstvo, která je sponzorována z výpalného své mateřské organizace České televize. Družstevníci se scházejí pravidelně jednou týdne v pražské kavárně u Schwarzenbergů. Více na :
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/ČT24

  OdpovědětVymazat
 7. ČT:D neboli Česká televize Déčko (D jako debilizace) je televizní kanál, který má udržet děti u bedny, protože rodiče jsou v práci nebo v hospodě a na potomky nemají čas. Jeho úkolem je převýchova neuvědomělé mládeže, která žije v zaostalých stereotypech. Stejně jako u mateřské České televize zde platí, že pravda a láska musí zvítězit nad pravdou. Logem ČT:D je duha, která symbolizuje, že lesbičky a gayové mohou tento pořad sledovat bez toho, aby byli jakkoliv diskriminováni.
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/ČT_:D

  OdpovědětVymazat
 8. Zpravodajství a publicistika vysílaná takzvanou ČT dnes již šíří v podstatě samé odporné lži a dezinformace.Dá se říci, že týden od týdne je to šílenější.Občas se zkusím na kanál ČT24(to slovo kanál opravdu sedí) , jestli se třeba něco nezměnilo ale marně.Stejné odporné ksichty chrlí stejně odporné lži. Bohužel není vůle současných vládnoucích politických špiček ani Rady pro rozhlasové a televisní vysílání něco změnit.Pamatujme si to vše do dalších voleb a nenechme se již znovu okecat.

  OdpovědětVymazat
 9. Události na ČT v roce 2020
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Události_na_ČT_v_roce_2020

  OdpovědětVymazat
 10. Židi mě nenutí chodit do synagogy a nosit jarmulku,neznásilnují v evropě ženy a neodpalují se na veřejnosti,z pouště udělali úrodnou zem a statečně bojují proti islámským teroristům.A je mezi nima tolik kreténů a sviní jako mezi slovanama,to je u každé rasy stejné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upozorňuji, že Izrael zavlažuje půdu ukradenou vodou ze syrských Golan!

   Vymazat
 11. Pořad 168 hodin je dno veřejnoprávní žumpy

  OdpovědětVymazat
 12. Česká prasovize mě vůbec nezajímá, snad jen, když se chci zasmát.
  Havloidní pražská teplárna je tak profláklá, že až se začne účtovat, nebude problém ji rychle pochytat a pozavírat do nějakého pěkného pracovní tábora.

  OdpovědětVymazat
 13. Česká televize jako odporná havloidní žumpa z které místo vysílání vytékají fekálie všemi kanály

  http://www.stalose.com/item-7813-česká-televize-jako-odporná-havloidní-žu

  OdpovědětVymazat
 14. http://virtually.cz/journal/?q=hlody-stredecni-92-aneb-miluji-nase-media&page=875

  OdpovědětVymazat
 15. STUPIDNÍ BOLŠEVICKÁ PROPAGANDA ZA PENÍZE DAŇOVÉHO POPLATNÍKA
  https://pravyprostor.cz/stupidni-bolsevicka-propaganda-za-penize-danoveho-poplatnika/

  OdpovědětVymazat
 16. Oni vědí,že je téměř nikdo nesleduje.Ale rozhodující
  jsou finance,tak je jim to jedno.Svoje jidášské gro-
  še dostanou a o nic jiného nejde.Já je nesleduji,tak
  ani nevím,co hlásají.Pokaždé je to lež.Poznatky z
  doby předcházející.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 17. Česká televize a Český rozhlas dnes fakticky hrají tu roli, jakou hrálo v nacistickém Německu ministerstvo propagandy.

  OdpovědětVymazat
 18. Na čt se patří vysrat.Já ji nesleduji delší dobu.Oni vědí,že je téměř nikdo nesleduje.Ale rozhodující
  jsou finance,tak je jim to jedno.Svoje jidášské groše dostanou a o nic jiného nejde.
  Osobně si myslím,že všichni nemohou být blbí, oni to dělají dle mého názoru na příkaz někoho z vyšších míst.Já jim posílám maily a někteří jsou tak posraní a bojí se o svá koryta,že je raději nečtou
  Jarda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proto je třeba je vyhladovět. Odhlašte koncesionářský poplatek, kdo jen můžete. S číslem SIPO na nejbližší poštu, dokud to jde.

   Vymazat
 19. 6.2.2016 Pevnost Evropa - Demonstrace proti islamizaci Evropy - podle žumpy ČT několik stovek lidí, podle vlastních očí tisíce lidí.
  https://www.youtube.com/watch?v=bOC77TGf34w

  OdpovědětVymazat
 20. No, tak to jsme všichni fašisté my i oni. Pak ale to slovo ztratilo původní význam a je jenom trapnou nadávkou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fašismus- spojení korporací s politickou mocí. Levice a pravice už ztratila význam. Obě podporují nadnárodní korporace. U levice je to překvapivé. Pravice hlásá méně státu a více individuálních svobod, ale přesto podporují EU- superstát. Eu se stala novou ideologií.

   Vymazat
  2. Soc.dem. už dávno není levice!!!! Marek

   Vymazat
 21. No, tohle už říkám dávno. Kdo se ozve proti pravdoláskařům je označován za fašistu, přitom jejich metody přímo vyplývají z podstaty jejich pohledu. Jejich vnímání demokracie je jednoznačné, kdo jejich názor nesdílí, není přece demokrat.

  OdpovědětVymazat
 22. Já, muslim – Aneb Česká Televize nebyla vždy sluníčkovou vysílačkou
  https://www.youtube.com/watch?v=4phAAFfC4JQ

  OdpovědětVymazat
 23. Sionizace ČT byla úspěšně završena tím slavným "spacákovým pučem" a od té doby je to hlásná trouba sionisty řízených USA a jejích místních pohůnků a stala se zdejší filiálkou židovské "Ligy proti pomluvám".
  Jediný lék v momentální situaci se jeví plný bojkot těch jejich jedovatých hovadin,přestat platit koncesionářské poplatky a za ty urážky a lži s "plivanci do ksichtu" už z principu přestat platit,počínání a způsoby ČT jsou naprosto nehorázné....

  OdpovědětVymazat
 24. Pane Mane, je mi Vás upřímně líto, když si představím, kolik hodin asi musíte prosedět před bednou. Já bych to nedal. Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí krátké shláédnutí jakéhokoli výpotku ČT a jste stejně nasr... jako Man. K tomu nemusí vysedávat u bedny.

   Vymazat
  2. Aha, takže k hodnocení televize ti stačí upoutávky? Tak to potom jo

   Vymazat
  3. I vy 21:05 máte užitek z informací, které se k vám dostávají, když místo před bednou, prosedíte hodiny u internetu.

   Vymazat
  4. Ale já si u toho internetu můžu vybrat, co chci. Pan Man pravděpodobně nonstop sleduje pouze ČT, soudě podle jeho článků. Petr

   Vymazat
 25. Slovo "novinář" neznamená v poslední době povolání, ale diagnózu....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď nevím, jestli jsi to myslel jako narážku na "novináře" z ČT nebo na "novináře", kteří provozují stránky NR.
   I když, ono je to prašť jak bouchni.

   Vymazat
  2. 23:04 - Těžko věřit, že jste nerozuměl, komu byla poznámka 21:49 směrována. Snad jedině, že byste by zastáncem té diagnózy, nebo sám postižen.

   Vymazat
 26. 23:21 - Pardon, ale 21:49 psal o slově "novinář" bez dalšího upřesnění. Někteří, kteří píšou články pro tenhle web se taky považujou za novináře. Tak kde je rozdíl?

  OdpovědětVymazat
 27. Nora Fridrichová a její pořad je něco tak odporného, že to svět neviděl. A s jakým úšklebkem a ironickým tónem nám, blbečkům, sděluje pravdy, kterým podle ní stejně nemůžeme rozumět! No, na každou svini se voda vaří.

  OdpovědětVymazat
 28. Pořad 168 hodin je stoka plná manipulace
  http://juda.blog.idnes.cz/c/495448/porad-168-hodin-je-stoka-plna-manipulace.html

  OdpovědětVymazat
 29. Je redaktor Wollner ukázkou pokrytecké morální selekce?
  http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/1110-je-redaktor-wollner-ukazkou-pokrytecke-moralni-selekce

  OdpovědětVymazat
 30. Tak na to nečumte a máte klid.
  p

  OdpovědětVymazat
 31. Výstižný obrázek s komentářem.
  http://www.blisty.cz/art/81098.html

  OdpovědětVymazat
 32. Česká televize má jasno: komu se nelíbí zpravodajství ČT, je pod vlivem ruské propagandy. Aneb Kdo nejde s námi, jde proti nám.

  OdpovědětVymazat
 33. Útočí na nás roztleskávači ruské propagandy, vysvětluje Marek Wollner, proč lidé kritizují ČT
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Utoci-na-nas-roztleskavaci-ruske-propagandy-vysvetluje-Marek-Wollner-proc-lide-kritizuji-CT-422114

  OdpovědětVymazat