Reklama

sobota 13. února 2016

Hlava DLR: OSU stáhly k útoku více než 500 tanků a 90 tisíc vojáků13. 2. 2016    zdroj
Kyjev končí mobilizaci a čeká na lepší počasí, potom půjde do útoku, je přesvědčen vůdce republiky.
Ukrajina zahájí bojové operace na Donbasu po ukončení další vlny mobilizace a ustálení lepšího počasí. Toto 12. února prohlásil na tiskové konferenci v Doněcku Alexandr Zacharčenko, hlava DLR. Informoval o tom korespondent IA REGNUM.

Oznámil, že na Donbasu bylo k linii fronty postupně OSU staženo přes 500 tanků a asi 90 tisíc vojáků.

"K dnešnímu dni je na linii dotyku pouze tanků soustředěno více jak 500 kusů, asi 90 tisíc bojovníků. Ukrajina kdykoliv může zahájit bojové operace. Proč nezačíná? Myslím, že prostě končí mobilizaci a čeká na lepší počasí", domnívá se Zacharčenko.

Podle něj Kyjev považuje válku za jediné možné východisko pro záchranu situace v zemi, proto se OSU připravují na pokračování bojových operací.

Zároveň Zacharčenko podotknul, že situace v ekonomice DLR je také závislá na situaci na frontách. "Hlavní problém naší ekonomiky spočívá v tom, že utrácíme více peněz na válku než na mír. Kdybychom nebojovali, pozvedli bychom ekonomiku rychleji", přiznal Zacharčenko.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

49 komentářů :

 1. To bude sranda, až to otočí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TY REPUBLIKY NIKDY RUSKO PADNOUT NENECHÁ.

   bude to KYJEV,který po Stalingradském DEBALCEVU může zažit i Kyjevskou Prochorovku,KDE NACISTI NECHALI VŠECHEN SVŮJ šROT LEŽET aby hezky proděravělý ohořel a UTEKLI.

   Smazat
  2. Je chybou, že když měla DLR nebo li opolčenci ukrajinskou armádu na lopatě a mohli ji zlikvidovat neudělali to. Dnes mohli mít klid. Je to neustále ta samá písnička kterou slyšíme všude. Když vítězili v Sirii umirnění američtí teroristé vše bylo v pořádku a naše média řvala že demokracie vítězí i když byli vražděni křestané. Teď se karta otočila řve se o lidských právech, ruském bombardování nevinných dětí, které pět let bombardovali američani, le byly to demokratické bomby. Teď je obklíčeno Alepo Sadám likviduje teroristy a hned se ozvali demokracie ze západu jak je to strašné. To samé bylo na Ukrajině. Až zautočí ukrajinská armáda náše TV řekne že to vyprovokovali opolčenci a rusové a bude jásat jak ukrajinská armáda vraždí občany Ukrajiny a vše bude v pořádku. Jakmile se opolčenci vzchopí a začnou tlačit a postupovat bude to terorismus, ruská invaze takže se máme na co těšit až to přeroste ve válku mezi NATO a Ruskem a budeme muset dodat kanonfutr pro americké zbraně v méně amerického zbrojařského průmyslu a hájit demokracii a lidská práva zabíjením nevinných lidí.

   Smazat
  3. Už se to tady psalo že se pojede podle západních fašistů . Akce oluja v Srbské krajině . Všechny Srby vytlačili z Chorvatska . Kde byl Havel a ostatní šišlavci ? My jsme jim to také žraly od těch k.... z čt . Podrobit a do eu .

   Smazat
  4. Prvně musíte vyhrát v propagandě, a to se DLR, LLR a ani RF před M2 ještě nepovedlo...! Prvně musíte mít světové veřejné mínění na své straně a pak můžete válčit nejen obranné bitvy, ale války konečné za poražení nepřítele - jinak budete agresor a hajzl!

   Smazat
  5. S akcí Bouře (Oluja) máte samozřejmě pravdu, ale předtím Republiku srbská krajina etnicky vyčistili Srbové. Pokud se někdo začne chovat jako válečný zločinec Goran Hadžič, tak nemůže mít mou podporu.

   Zde důkaz:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Republika_Srbská_Krajina#/media/File:Demographics_of_RSK.jpg

   Smazat
 2. Vaše ekonomika je totálně v prdeli. Nechali jste se zmanipulovat Strelkovem a Rusům sloužíte jako užiteční idioti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale človíčku o kom to mluvíš? Nejspíše jsi chtěl psát o banderovsko fašistické sebrance tohoto času sídlící v Kyjevě. Ano , to s tebou souhlasím, ty jsou opravdu v řiti. Nechali se zblbnout Ušákama a EU za vydatné pomoci pomatenců jako je Kchárl, Štětináč a spol.No a dnes jsou jak se říká bankrot. Jo a nikdo je z toho už nedostane. Takže v tý zadnici jou především Ukrajinci a nejspíš i ty, neb nikdo tak hloupej ani nemůže být, když si plete Donbas s Kyjevem. Tak si zakřič, sláva Ukrajině, Ukrajině sláva a jdi vybrat popelnici. Dobrou chuť ti přeje Ivo

   Smazat
  2. Až budou banderovci v kotli, i se svými poradci z CIA, tak opět začnou volat po příměří a jednání.

   Smazat
  3. Kyjevská UKRAJINA není schopna vyrábět vůbec nic na export,platí tam totiž jiné normy než v EU.MĚLA BY POŽÁDAT USA o dalši půjčky ovšem zchudlý a zadlužený ROCKEFELDER to nemíni platit z vlastní kapsy protože by ho jeho oligarchové na UKRAJINĚ o ty prý půjčky okradli jak to dělají dodnes.

   Smazat
  4. Ale Rockefelder už přece uchvátil ukrajinskou černozem, půjčky chce Ukrajina zaplatit Donbasem. Ukrajincům už nepatří nic, žijí na prodaném území. Pak budou odsunuti nebo použiti pro válku s Ruskem.
   Možná se něco změní k lepšímu až poté, co v Německu a ve Francii začne boj původního obyvatelstva s nelegály. A Ukrajinci povstanou proti cizincům-nomádům, kteří uchvátili i jejich zemi.

   Smazat
  5. ROCKEFELDER POTŘEBUJE VYVRAŽDIT VŠECHNY UKRAJINCE A PROTO BUDOU KANONENFUTER

   dokud se nanauči bránit.Chce dát vybít zejména banderovce,kteři půjdou pod pásy tanků,aby pohnojili tu černozem pro oligarchickou TYRANII,která prý má být příkladem panu ANO,BUDE LÍP,zvolenému vadnými zákony v ČESKO-SLOVENSKU.

   Smazat
  6. 13:35 ty prasa ved ani nevies ko je prezidentom v Cechach. Co ty pises o Rusku ty K....t!!!!!

   Smazat
 3. "Čestný Porošenko" vše vysvětluje:

  "Největším nebezpečím pro nás Evropany je alternativní Evropa s alternativními hodnotami. Nebezpečím pro nás jsou hodnoty jako je izolacionismus, netolerance, nerespektování lidských práv, homofobie. Tato alternativní Evropa má svého vůdce, a tím je (ruský prezident Vladimir) Putin," řekl Porošenko.

  Podle něj se konflikt na Ukrajině vede nejen o ukrajinský lid, ale o evropskou a globální bezpečnost. Kyjev podle něj má mnoho důkazů o tom, že se na straně separatistů silně angažují ruské jednotky. "Pane Putine, toto není žádná občanská válka na Ukrajině, to je vaše agrese. Není žádná občanská válka na Krymu, jsou to vaše síly okupující mou zemi."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řekl Prasečenko a poté se namol opilý zřítil k zemi.

   Smazat
  2. ANO,JE TŘEBA ZAJISTIT BEZPEČNOST EVROPY VZNIKEM EU Army

   pod komandem generalissima PUTINA našeho hadžiho ALLAH AKBAR!!!!

   Smazat
  3. Neznamená náhodou hadží poutníka do Mekky,toho,kdo pouť už vykonal? Jsem líný podívat se na informace.

   Smazat
  4. ANO JE TOMU TAK HADŽI PUTIN

   vykonal tu MEKKU a když budou ti Saudové tak blbí a chtít šiřit Korán pomocí svých spermiových dělostřelců,pojede tam klidně znovu,ale s tanky ASSADOVY námořní pěchoty..a pak bude hadži,hadži...

   Smazat
  5. Hadži Hadži Putin. Týjo, čeho se ještě nedočkám.

   Smazat
  6. Mně to připadá jako když se začínáš učit mluvit a moc ti to nejde a v hlavě také nemáš nic!

   Smazat
  7. Jo, ale diskutuji a bavím se tím,jak se snažíte být lepší než já.

   Smazat
 4. Vypadá to,že to bude mít stejný datum.
  Zahájení válečných operací na Ukrajině ze vstupem koalice proti Assadovi v Sýrii.Takže čekám,že to bude mít hodně rychlý spád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná máte pravdu, taky bych to tak viděl. Jen doufám, že k tomu nedojde, tedy myslím jak k útoku Ukrů na Donbas, tak i Saudů a Turků na Sýrii.Vede mě k tomu to dnešní rokování Nomandské čtyřky, která skončila jak uvádí Kyjevský tisk bez nějakého závěru. Nejspíš Lavrov upozornil na to co se chystá a Klimkyn sklopil uši a odtáhl.
   Také včerejší Mnichovské zasedání bylo spíše vítězstvím RF a tak snad je nebezpečí vpádu Saudů a Turků prozatím zažehnáno. Ivo

   Smazat
  2. Anonymní 14:26
   Před chvíli čtu na Seznamu,že Turecko společně ze S. Arábii,zahájí ofenzivu v Sýrii.Takže to můžeme čekat na hodiny,protože kolem Allepa to mají IS spočítané.Já mám obavu,že to nebude nějaká hospodská rvačka,ale pořádná koulovačka,každý se na to důkladně připravil.

   Smazat
  3. Turci se umí koulovat dobře.

   Smazat
  4. zkusit to můžou saudové i turci,ale dostanou na prdel tak rychle jako nikdy předtím

   Smazat
 5. Doufám, že Rusové pomohou a nenechají vyvraždit své bratry fašistickou sebrankou.......

  OdpovědětSmazat
 6. Doufám, že Rusové pomohou a nenechají vyvraždit své bratry fašistickou sebrankou.......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jako, že je přijmou v Rusku?

   Smazat
  2. Pro A z 14:27h:
   To jako "že jste vtipný?!"
   Pavel p

   Smazat
 7. Pokud Kijev zaútočí . Tak nutno aspoň jeden nálet na Ukrajinské ministerstvo obrany . Aby pocítili benderovci jak umírají občané na Doněcku atd . Držím vám palce OPOLČENCI .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte,že kdyby někdo bombardoval Moskvu,zahájilo by Rusko jadernou válku?

   Smazat
  2. Ne . Jaderná válka bude vyvolána lidským omylem .

   Smazat
  3. Rusko se mýlí pořád.

   Smazat
 8. Ale přece to mezinárodní právo,sakra,sorry za sakra,sakra,ale vždyť ho Rusko stále ignoruje. Putinovi nejde o hranice ale o lidi,o Rusy. To je přece zcestné,protože nějací jsou ještě i jinde v zahraničí. To bude válčit a anektovat i tam?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro chytráka 15:04 ---Nevím, odkud berete tyhle hloupé teorie. Nebylo by lepší si poslechnout Putina v originálu, než si ho nechat "vysvětlovat" různými Pazderky, Karasy, Štětinami či Libory Dvořáky?

   Smazat
  2. Tak to by bylo jen pro ty nejotrlejší.

   Smazat
 9. Největší fašistický stát na světě je USA které od druhé světové války neustále vraždí lidi ve válkách po d různými záminkami boje proti komunismu v Korei a Vitenamu, pak rozjeli válku Irák Irán, pak vybombardovali Irák, následovala Jugoslavie, Irák, a teď za pět let bombardování v Sirii podporují Islamský stát který sami vymasleli a vraždí s nim křesťany v Sírii. Rozvracení Evropu uprchlíky, likvidují SRN, prostě vyrábí nejvíc zbraní na světě a vraždí a vraždí. Jinak samozřejmě za všechno to vraždění mužou Rusové, Číňané, Severokorejci a Američani chtějí jenom demokracii, jak jinak že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten závěr byl super. No a co by se asi tak odehrávalo,kdyby tu nebyla nějaká odstrašující síla.

   Smazat
  2. Pane 15:34, ta síla nikoho neodstrašuje, ta pouze vyvolává konflikty s cílem ovládat druhé a vydělávat. Jen jediná země na světě na válkách vždy vydělávala, a to buď přímo nebo nepřímo. Touto zemí je USA. Kdo to nechápe, nerozumí elementárním ekonomickým zákonitostem.

   Smazat
  3. To je úspěšná ekonomika, chtěl byste mít konflikt se silnou armádou a být ovládán.

   Smazat
  4. Myslím,že mi za tou větou chybí otazník. Tenhle ?.

   Smazat
 10. A tak se zdá, že se kyjevští porošenci, coby "demokraté do morku kostí" opět chystají na další kolo rozhovorů se svými východními občany.
  V něm se ovšem nebude hovořit ani ukrajinsky ani rusky. Ale tou zvláštní morseovkou střelby. Jsou zřejmě přesvědčeni, že má mnohem přesvědčivější sílu než-li mluvené či psané slovo.
  A opět budou na obou stranách mrtví a ranění.
  Cui bono? ...

  OdpovědětSmazat
 11. Jestli ti Banderovci začnou opět válku, půjdu si to vyřídit v prním kole s těmi Banderovci na Staroměstském náměští

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já se přidám, policie nepolicie, musejí ze Staromáku pryč a nejlépe na Ukrajinu na frontu. Honza

   Smazat
 12. Pokud Ukroši zaútočí, bude to Waterloo.
  Povstalci je porazí tak, jak je porazili vždycky.

  OdpovědětSmazat
 13. Jen doufám,že už nebudou tak blbí,aby skočili na
  příměří.Teď je musí hnát až za Dněpr.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Có až za Dněpr,až do Sýrie,na oplátku.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.