Reklama

.

.

čtvrtek 18. února 2016

Imám Evropanům: Musíte přijmout novou kulturu!


18. 2. 2016  AC24
 

Dánská vláda chce rozdělit uprchlické páry, kde jsou nezletilé nevěsty, ale imám Usáma El-Saadi z Aarhuské mešity oponuje: "Musíte přijmout novou kulturu"!

Imám nabádá hlasem "neslyšitelným pro západní ucho". A i když se to může zdát absurdní, že by někdo v Evropě podporoval legální manželství s dětskou nevěstou, hlavní dánský imám to prohlásil veřejně.

Usáma El-Saadi z Aarhuské mešity v rozhovoru pro dánské noviny vyzval vládu, aby přijala dětské nevěsty, protože tato praxe je v kultuře migrantů, kteří přicházejí do země, běžná.

Podle imáma jsou migranti přicházející do Evropy zvyklí si brát dívky za ženy bez ohledu na zletilost, a to by měly dokonce i západní země přijmout. Protože to je "kultura", budeme muset něco udělat pro její legalizaci, řekl imám.

Toto téma podle El-Saadi je třeba chápat z "jiného úhlu pohledu". "Toto je mimořádná humanitární situace a myslím, že se musíme postarat o tyto rodiny. Oni se vzali, a to i v případě, že muž je dvakrát tak starý, a vybudovali si rodinu. Musíte se s tím smířit, jedná se o jinou kulturu," pokračoval imám.

"Když se podíváte na podmínky v uprchlických táborech, tak život utečenců se potácí v nejistotě a násilí a když otec provdá svou dceru, tak ji pomůže, dodá ji jistotu. Koho zajímá, jestli dosud nepřekročila práh zletilosti, koho zajímá, že je ještě dítě," vysvětluje imám.

Imám vystoupil se svým vystoupením, protože dánská vláda oznámila svůj úmysl oddělit v uprchlických táborech mladé dívky od mnohem starších mužů.

"Musíme zajistit, aby v přijímacích střediscích nebyla děvčata nucena žít ve vztahu s dospělými," uvedl ministr pro integraci Inger Støjberg. Podle zjištěných údajů bylo 27 dívek oběťmi nucených sňatků.

Ale není to pouze Dánsko, které řeší tento problém, podle norských údajů i v Norsku objevili úředníci 61 provdaných dívek mezi žadateli o azyl a s věkem nižším než je potřebný k uzavření manželství. Nejmladší dívce bylo 11 let.

 

Zdroj: pz.cz, ilgiornale.it

27 komentářů :

 1. NASRAT A ROZMAZAT,GENETICKEJ ODPADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Jistě. Pan Aláhslav Sralbotka se již snaží!!!

  :-)))))

  OdpovědětVymazat
 3. To je teprve začátek.Brzy nastane doba , kdy budou diktovat i nám jak máme žít a budou chtít prosadit islámské zákony do naší ústavy.Pokud se Němci nevzpamatují a neodstraní šílenou Merkelovou nebudou dobré vyhlídky na další existenci jak našeho národa
  tak i národů ostatních evropských zemí.

  OdpovědětVymazat
 4. imáme, Evropané se na tebe dívají jako na pedofilního prasáka!
  V Evropě se píše rok 2016. Ustrnul jsi se svoji "kulturou" o několik set let pozadu, přetoč si kalendář.
  Nikdo z Evropanů nemůže za to, že jsi se zastavil ve středověku. Tak, pokud chtějí přišelci žít v Evropě, ať se koukají přizpůsobit její kultuře, nebo ať se vrátí tam, odkud přišli!

  OdpovědětVymazat
 5. VÝZVA: Kukláči ze sobotní demonstrace bez maskování! Kdo je zná? Ozvěte se nám!
  http://aeronet.cz/news/vyzva-kuklaci-ze-sobotni-demonstrace-bez-maskovani-kdo-je-zna-ozvete-se-nam/

  OdpovědětVymazat
 6. Vážení přátelé islámu, jestli chcete šířit vaše náboženství, běžte za Velkou louži. Evropu nechejte na pokoji, nemá s vaším vyznáním nejlepší zkušenosti.

  OdpovědětVymazat
 7. Komunisti, nacisti, islamisti, vaši kulturu nepřijmeme. Svobodu si vzít nenecháme. Táhněte do prdele!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chybí vám tam imperialisti.
   To jste zapomněl, nebo ten pojem vás ve škole neučili?

   Vymazat
  2. Já tady žádného imperialistu neznám. Vy jo? Tak proč bych měl tyto imaginární osoby odsud někam posílat?

   Vymazat
 8. Řadovým, porobeným a kremelskou propagandou masírovaným Rusům věřím. Putinovi však nevěřím ani pozdrav, jak jsem nejednou již napsal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč sem pleteš Putina, spletl sis ho s tím imámem? 15:21?

   Vymazat
 9. Víte, ono se to má asi tak:

  Jestli imám hlásá, že takový vztah je jejich kultura, pak prosím, nikdo vám ji nebere.

  ALE!!!!! Z vládních míst by se "imámovi", ale i všem ostatním, mělo jasně dát najevo, když chce žít podle jejich kultury, pak jim nezbývá, než se vrátit do své vlasti!!! V našich zemích (evropských) takové kultury nejsou a ani ZÁKONY takový způsob rodinného života nedovolují, ba přímo zakazují!!!

  Z toho plyne poučení, že kdyby "mocní" chtěli, dokázali by předejít mnoha a mnoha problémům! Jen nevím, proč tak již dávno nečiní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musí se jim dát tvrdě najevo,že oni tu jsou na návštěvě,tak oni se musí přizpůsobit nám a když se jim to nelíbí,tak kajak a můžou se cachtat domů! To si dovolil dost drzant jeden !

   Vymazat
 10. Vlastoručně ti ty imáme uříznu tu tvoji obludnou tlamu.To ,že vy,genetickejodpad,žijete ve středověku je Vaše volba.Možná s Bohoušem Sobotkou - jakoby premiérem se možná domluvíš...

  OdpovědětVymazat
 11. burkiny v polském bazénu:
  http://pravyprostor.cz/skandal-v-polskem-aquaparku-aneb-co-uz-neni-burka-ale-burkiny/

  brrr.

  OdpovědětVymazat
 12. Každý zákon je nějaké násilí.Když si jako "západní" kultura myslíme,že budeme žít podle takových našich násilných zákonů, tak máme smůlu. Jsme pitomci.Naše vláda a parlament nám to tady denně předvádějí.
  Diskutující vůbec netuší, že svými názory dokazují svoji obrovskou hloupost. Co je vlastně sňatek ? Poukázka na odlišné chování ? Poukázka na terorizování nějaké ženy ? Chápe někdo postavení ženy v muslimské rodině ? To je jasný matriarchiát ! Ale dobrovolný a je možno ho opustit. Stačí porovnat situaci u nás ! Těch soudů, násilností a pitomostí,co tady naše spodina předvádí !
  Chápe vůbec někdo,co ten Imám říká ? A ví někdo jak se Imám dostal ke svému poslání ? To je opravdu něco jiného než požehnání z Vatikánu či od nějakého biskupa.Jsme opravdu ubožáci !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli se ti nelibi nase kultura a nase zakony, jestli se ti nelibi zit tady, nic ti nebrani se odstehovat do Saudske Arabie a uzivat si jejich zakonu. Apropo...byl jsi nekdy vubec v arabske zemi? Zil jsi tam nejako dobu? Pracoval jsi tam? Jo, jeste me rekni, kdo je nase spodina?...

   Vymazat
  2. Vy to nemáte v hlavě v poradku.Pedofile.

   Vymazat
 13. Ani náhodou, vole !!!

  OdpovědětVymazat
 14. hej ty imám pre takých pedofilov ako ste vy maju v base pekne zvyky budes sa tam mat ako prasa v žite.budes robit to dievcatko.a žrat by som vám dával len svinske meso .svinam svinu.

  OdpovědětVymazat
 15. hej ty imám pre takých pedofilov ako ste vy maju v base pekne zvyky budes sa tam mat ako prasa v žite.budes robit to dievcatko.a žrat by som vám dával len svinske meso .svinam svinu.

  OdpovědětVymazat
 16. hej ty imám pre takých pedofilov ako ste vy maju v base pekne zvyky budes sa tam mat ako prasa v žite.budes robit to dievcatko.a žrat by som vám dával len svinske meso .svinam svinu.

  OdpovědětVymazat
 17. hej ty imám pre takých pedofilov ako ste vy maju v base pekne zvyky budes sa tam mat ako prasa v žite.budes robit to dievcatko.a žrat by som vám dával len svinske meso .svinam svinu.

  OdpovědětVymazat
 18. hej ty imám pre takých pedofilov ako ste vy maju v base pekne zvyky budes sa tam mat ako prasa v žite.budes robit to dievcatko.a žrat by som vám dával len svinske meso .svinam svinu.

  OdpovědětVymazat
 19. Tento pán by se měl vrátit do jeskyně a věnovat se pastvě koz a snímá obcovat jak se mu líbí ! Pokud ale chce žít v Evropě musí dodržovat zákony země kde žije za pedifelii všechny do vězení a pokud se dotknou dívky pod zákonem rovněž !

  OdpovědětVymazat
 20. Tolik urážlivých komentářů bez věcnýchargumentů... Vy je mažete, ale jen jednoho názoru, že... Ty, které se vám hodí do krámu, ty necháte...

  OdpovědětVymazat