Reklama

čtvrtek 11. února 2016

Interpol vyhlásil mezinárodní pátrání po Michailu Chodorkovském

11. 2. 2015     zdroj
Po exhlavě JUKOSu Michailu Chodorkovském bylo Interpolem vyhlášeno mezinárodní pátrání v případu vraždy primátora Něftějuganska Vladimíru Petuchovi, oznámila agentura "Interfax" s odkazem na zdroj.


"Národní úřadovna Interpolu v Rusku na základě materiálů, které byly dodány Generální prokuraturou Ruské federace a Vyšetřovacím výborem Ruska, vyhlásila po Chodorkovském mezinárodní pátrání. Dané rozhodnutí bylo zasláno centrále Interpolu v Lionu", sdělil zdroj.

Bylo poznamenáno, že ústřední kancelář Interpolu přijala toto rozhodnutí po projednání odpovídajícího oběžníku ruské úřadovny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. .....to hodlají kriminalizovat západem zamýšleného ruského prezidenta ?

  OdpovědětSmazat
 2. ma pekný nos ako talian kok..

  OdpovědětSmazat
 3. O něj, bývalého šéfa Komsomolu, se nebojí. Bude mít príma obhájce - Pazderku, Karase, Tvarůžkovpou, Kubaleho a celou slavnou redakci Zpravodajství 'naší' notoricky pravdomluvné ČT. Květa

  OdpovědětSmazat
 4. Snad lumpa dostanou, byl a je to grázl. Takových máme doma naších okolo 1000 a dalších 1000 ze západu co u nás rozkradli po roce 1989. Byla to velkolepá pozornosti a vděčnost od pražského putykářů Havla s Havlistickou a Chartistickou77 lůzou včetně navrátilců zkrachovalých existencí emigrantů ze Západu a zasloužilých bolševiků z bolševického prognostického ústavu ČSAV. Pozornost a věčnost za prachy, které do té ožralé chátry nasypali Západní Evropští kolonialisté se ZTO USA pro převrat v listopadu 1989, tak jako jinde po světě včetně Ukrajiny, Asijských států a Afriky včetně států Střední a Jižní Ameriky. Všechno jako přes kopírák. Pořád stejné metody......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu 1.18,jen jste zapomněl velmi důležitou věc všechno jak přes kopírák a pořád lidé stejného etnika.Lidé kteří nejsou doma v zemích kde stovky let vraždí kradou rozvrací a většinou hostitelský národ nenávidí.

   Smazat
 5. Vážný pane vše , jak píšete-pořád stejné metody.Děkuji za článek.9669

  OdpovědětSmazat
 6. Pokud vím tento pán se ještě před rokem procházel u Švýcarských jezer v Ženevě ! Dnes potřebuje plastiku na svůj ksicht a na to jsou u nas doma také elity !! Stačí pouze štědře zacálovat !!!

  OdpovědětSmazat
 7. kupírovaný ocas, jako Bakala. Výjeb z prava.

  OdpovědětSmazat
 8. Nějaký bezvýznamný starosta. Zbytečně akurátní a Který po hledaném požadoval, aby městu platil daně. A nyní by měl posloužit, aby nemohl hledaný být osazen na post budoucího ruského prezidenta.
  Jak je v plánu za mořem.
  Hanba ruské prokuratury!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.