Reklama

.

.

úterý 23. února 2016

Jak ministr Chovanec zkoumal, až vyzkoumal: O policejní provokace nešlo – ale přesto za nimi stojí Putin! Kremelský zločinec na výpravě v Praze! Naplánoval to s generálem Pavlem? Havlistická fraška

Petr Hájek
23. 2. 2016 ProtiProud

Petr Hájek s úžasem komentuje odvážné závěry ministra milujícího pravdu, lásku (k funkci) a čest a s obavou se ptá po zdravotním stavu tohoto reka našich dnů.


Napětí by se dalo krájet, když ministr Milan Chovanec (ČSSD) v neděli tajuplně ohlásil pondělní tiskovku. Prý na ní zveřejní, jak to doopravdy bylo se slavnou dvojitou policejní provokací v sobotu 6. února během protimigrantských demonstrací v Praze.

Ministr, opravdový chlapák, který se s ničím moc nemazlí, mluví přímo, nelže, nezrazuje, nevyhýbá se ani ostře korektním hodnocením migrantské krize ve hře na hodného a zlého policajta v tandemu se svým zachráncem premiérem Sobotkou, to podle svého zvyku rozbalil dnes naplno. Takže už je jasno – a světové agentury mohou strhat linky:

Pražskou policejní provokaci zorganizoval Vladimír Putin!


Něžní za všech okolností

Našim čtenářům asi netřeba mnohoslovně připomínat, o co šlo: Nejprve v Thunovské ulici na Malé straně přivedli policisté v civilu anarchisty do kontaktu s maskovanými útočníky, přičemž jeden z policistů celý „střet“ režíroval. Pak tatáž skupina „útočníků“ v bílých maskách napadla squatterské doupě na Žižkově zvané Klinika a vhodila do něj několik policejních dýmovnic a světlic, přičemž od jedné z nich začala hořet záclona. Skoro něco jako Charlie Hebdo.

A... a nic. Policie nikoho z útočníků nekontrolovala, žádného z nich nepřiměla alespoň sundat masku, a přestože tvrdí, že ví, o koho jde, dodnes jediného člena z této putovní herecké skupiny absurdního divadla ----Ať žije Havel----! dokonce ani nevyslechla. Ale nejen to. Přestože z prvního případu existuje dokonalý videozáznam, který na internetu viděly statisíce očí, policie tvrdila, že „režisér v hnědém“ není policista. Než si vzpomněla, že vlastně je.

A proč že se chovali „filmoví útočníci“ tak „něžně“, že ani v jediném z oněch dvou případů při svém brutálním útoku nikoho ani nezranili? Proč dali loajálně na režisérovy pokyny, takže hned poté, co vše nasnímala Česká televize (ovšem poněkud jinak než záznam svědeckého videa), dali se na spořádaný ústup do předem připravených pozic, včetně domu ministerstva vnitra? Proč později u Kliniky dokonce ani na režiséry-policisty nečekali, s feťáky se nepoprali, ale spořádaně se rozešli na ubikace?

Nebyli to totiž žádní „praví náckové“, ale dobrosrdeční „fotbaloví chuligáni“ pražské Slavie (na Ukrajině si říkají Pravý sektor). Praví dědicové „něžné revoluce“ po pětadvaceti letech.


Ministrova choroba známého původu

Tvrďák Chovanec si dal na vyšetření celé „složité kauzy“ rovné dva týdny. Málo, nebo moc, na tuto záhadu. V každém případě dost, aby na dnešní tiskovku přišel se šokujícími údaji:

1) Spočítal například, že na protimigrantských demonstracích bylo bratru deset tisíc lidí, což prý znamená největší demonstrace za posledních dvacet let. A z toho podle něj plyne, že na takto rozsáhlé demonstrace, nový neznámý fenomén, se policie teprve musí naučit „řešit“ a ladit na ně speciální taktiku. Prozradil tím na sebe, že až do převzetí funkce ministra vnitra v naší zemi nežil. Například sto tisíc lidí na Václaváku v roce 2000, nebo odborářské protivládní demonstrace jako aktivní politik zjevně nezaznamenal, nebo, což je horší, trpí akutní ztrátou paměti, takzvanou amnézií. Jak si ale potom vysvětlit jeho náhlé rozvzpomenutí se v době tzv. „lánského puče“ – které mu dalo ministerské křeslo?

2) A pokud jde o řízené policejní provokace doložené mnoha svědky a zachycené na videu? Souhlasil, že to bylo hezky přichystané – i když nějaká ta moucha by se samozřejmě našla, vždyť zkušenosti z přípravy puče téměř scházejí: "Není ale důvod říkat, že policie selhala," pravil chlapsky pevně. "Výsledek je jasný - chybu jsme nenašli." A pak vyjevil, že kdyby se prý ukázalo, že policie nepomáhá, nechrání, ale provokuje, znamenalo by to konec nejen pro policejního prezidenta, ale i pro ministra vnitra. Asi zase zapomněl, že je to on, nebo je příznakem té jeho tajemné choroby, že o sobě člověk mluví ve třetí osobě.


Nesmazali mu to?

Policejní špičky i ministr tím skvěle odmítli kritiku za incident v Thunovské ulici, při němž maskovaní výtržníci napadli průvod rovněž mimořádně něžných a pokojných anarchistů – které sem policisté (uniformovaní i do té doby tajní) přivedli. Podle ministra Chovance policisté na místě udělali maximum - oddělili prý oba tábory od sebe a agresory zatlačili pryč. Šéf pražských policistů Miloš Trojánek dodal, že pořádkové jednotky musely na místo doběhnout, protože tam nemohly jet vozy. Celý incident podle něj policisté vyřešili za čtyři minuty a 25 vteřin.

Pokud si myslíte, že se při těch slovech pánové smáli, až se za břicha popadali, mýlíte se. Tvářili se, jako že to míní vážně. Není jiné vysvětlení, že během dvou týdnů vyšetřování jim jejich podřízení zatajili i další video z události. Zde je.

Nebo jim ho někdo smazal. Marek Cigánek, náš čtenář, který je poskytl nám, před touto možností varoval, když situaci popisoval, komentoval a kladl otázky, které od mainstreamových novinářů na dnešní tiskovce kupodivu nezazněly:


Kdo a proč je odvolal?

„Všimněte si, kudy se průvod Antify pohyboval, že ho doprovázeli policisté v helmách a při každém hrozícím sebemenším konfliktu ihned zasahovali proti provokatérům (to ale byli asi ti nesprávní-zlí extrémisté, protože těm policisté nic nedovolili) . Dokonce je v 9:27 slyšet výzva jednoho policisty: „sundejte si to..“, když měl nějaký provokatér v Nerudovce u schodů zahalený obličej! Vše tedy probíhalo jak má. Také se tam párkrát mihl nám známý „muž v hnědé bundě“.

Je tedy podivné, že v Thunovské ulici, najednou, ti policajti v helmách úplně zmizeli. Kam a proč? Tentokrát už ti správní, připravení „pravicoví ultras“ si pak mohli s poklidem upravit svou výstroj a výzbroj a pak šooou mohla začít. Toto video, ale sahá jen někam k Malostranskému náměstí. Proto je to tedy jen indicie.

Minimálně ale staví na hlavu tvrzení předsedy Nezávislého odborového svazu Policie ČR Milana Štěpánka, který vysvětloval proč na místě nebyli těžkooděnci: „Na těch zveřejněných videích to asi není vidět, ale následně tam přiběhli příslušníci speciální pořádkové jednotky (těžkooděnci, pozn. red.), kteří se tam nemohli dostat autem,“ jak uvedl pro iDNES.cz (a dnes zopakovali na tiskovce).

Jakže se tam nemohli dostat autem? Vždyť celou dobu šli pěšky podél samotného průvodu, spíše v jeho čele! A najednou zmizeli…Proč a kdo je odvolal?“


Důkaz jako hrom!

Ale nechme stranou drobné šrámy na krásné a již opět zdravě tučné tváři našeho milovaného pana ministra, mistra světa v hubnutí, který má pro stud a pro pravdu uděláno! Vždyť kdo ví, koho podrazí příště, třeba zase pro změnu svého dobrodince premiéra Sobotku (jednou zrádce, vždycky zrádce), což by pro naši zemi mohlo být osvobozující. Ostatně – slavný „lánský pučista“ nakonec svůj komický výkon (kam se hrabe herec Stropnický!) korunoval, jak se sluší a patří. Splnil slib, že odhalí původce provokace. A učinil tak – i když, jak je jeho novým hereckým móresem, opět patřičně tajemně:

Videa, která vše „propíchla“, byla prý součástí celé té provokace. Jak je to možné, když usvědčila ze lží policejní špičky? No prostě pro to, že ta videa, podle něj, šířily „proruské weby“ a jejich cílem bylo znevěrohodnit skvěle fungující policii (vždyť je to policie státu NATO a na to má Kreml vždycky zálusk):

„My tady máme informaci o tom, kde to video vzniklo. Nebylo to na území České republiky, nebylo to ani na území Ruské federace. Vyšetřování v tomto směru běží," pravil soudruh ministr. A opět se při tom netřískal smíchy. Ten chlap má ale nervy!


Za všechno může Putin!

A tak je to venku: Proruské weby! Putin! Ten ďábel se nám vložil i do pražských protimigrantských demonstrací, aby je zlikvidoval – a ještě při tom znevěrohodnil polici během nácviku protizemanovského Majdanu! To je, panečku, něco! Tak on Vladimír Vladimírovič už konspiruje i proti „kremelskému agentu“ Zemanovi! Možná to upekl přímo s Velkým Generálem Pavlem ze štábu NATO. Mc(Carthy)Cain by měl zahájit vyšetřování pro neamerickou činnost!

Ale stejně: co ten toho stihne! Skutečný superman tenhle ruský prezident: Rozvrátil světový řád „Arabským jarem“, vybombardoval Libyi a spol., a uvedl do válečného chaosu Sýrii (aby způsobil migrační krizi, která zlikviduje EU). Nemluvě o tom, že v rozporu s mezinárodním právem silnějšího nenechal Američany povraždit své ruské krajany na Krymu a v Donbasu skrze svastiky „fotbalových chuligánů“ z Majdanu, poté co svrhli demokraticky zvoleného prezidenta Janukovyče. Teď zase zlovolně zabránil zavraždění dalšího legálně zvoleného prezidenta Asada (metodou Husajn-Kaddáfí) a donutil USA k jednání, na které chudáci světoví hegemoni války vůbec nejsou zvyklí a mohou z toho chytit neurózu.


Dohněda

A ještě mu to nestačilo – a proto vyrazil konečně za tou pravou kořistí: do Prahy! Jenže netuší, že máme skvělého ministra obrany všech šmíráckých divadelně-filmových scén, který k hranicím Ruska (zřejmě v rámci odpovědi NATO na pražskou provokaci) právě posílá na stovku českých vojáků - abychom u té vojny s Ruskem tradičně nechyběli:

„Na Petrohrad! Tuhle vojnu vyhrajeme!“ pravil by Švejk, kdyby ta „veřejnoprávní“ představení v podání ministrů Sobotkovy vlády měl tu čest vidět.

Ne, opravdu to nebyla policejní, ale vládní provokace. Švejkování na úrovni našich politických špiček však dokazuje, že před velkou válkou se dějiny, s nimiž jsme se nepopasovali, opakují jako fraška.

Aktuálně v příznačně hnědé bundě.

20 komentářů :

 1. Ještě štěstí, že toho Putina máme!

  :-))

  OdpovědětVymazat
 2. Já hlavně nechápu,proč jsme si zvolili takový hovada? A bojím se, že český člověk je nepoučitelný a ta hovada bude volit zase.Pouze si myslím (nikohomu nic nevnucuji a myslet snad ještě můžu), pokud tu tedy do voleb nebude už totální chaos a rozvrat a lidí se budou snažit přežít na vlastní pěst. Protože jak se začne invaze tmavých vychcánků, nikdo se o malého českého, moravského a ostatního obyčejného obyvatele nepostará!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já len dúfam, že tento marazmus onedlho skončí, len by sme nemali dať možnosť utiecť tým, ktorí to spôsobili

   Vymazat
 3. Ale samotný „zatajený“ záznam z oné demonstrace Antify, který pak níže popisujete, je tento:
  https://www.youtube.com/watch?v=wVHukdTipc4
  Zdraví M.Cigánek

  OdpovědětVymazat
 4. http://nazory.aktualne.cz/komentare/chovanec-proruske-weby-tu-siri-lzi-zatopi-jim/r~c4892592da1a11e5aa720025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-3 soudruh ministr z plzeňské university vyhrožuje...

  OdpovědětVymazat
 5. Hlavně abychom si všechny tyhle lumpárny pamatovali až budou volby a nenechali se opět ukecat.

  OdpovědětVymazat
 6. Divadlo předvedla policie na ulici, jejich šéfové na tiskovce. Já se smál, ironicky, jaký pán, takový kmán. Co čekat od vedení se kterým se pojí zrada, všehoschopnost. Politovat ty, kteří věří, že naplňují "jejich" heslo "pomáhat a chránit". Komu a koho?!?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, ne, né, pane Povolný, tady táhá někdo za neviditelné nitky v tom je ten rozdil. Ti, kteří se předvedli v duchu divadla na ulici, jsou pouze nástroj těch mocipánů a jejich přisluhovačů. Tak to bylo a je s pozdravem Jered.

   Vymazat
  2. 14:53- Jered, mluvíme stejně, jen jinými slovy. Účastnil jsem se 6.2., viděl jsem přinejmenším profesionalitu i náznaky souhlasu s námi. Na divadýlku z videa a tiskovky ovšem trvám.

   Vymazat
 7. ...argumentace stejná, jako za komunistů...
  jen s opačným zeměpisným určením...ubohost
  ale také výstraha !alespoň víme "kdo je kdo"

  OdpovědětVymazat
 8. Děkujeme voličům ČSSD.

  OdpovědětVymazat
 9. Tomu jistě postaví místo papírové dřevěnou houpačku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč ne, když se mu nelíbila papírová, tak mu postaví dřevěnou.

   Vymazat
 10. Co se týče odchodu Británie z Evropy? Prý čím míň Britanie tím více Ruska. Tak tak je to. Putin je vlastně i za možným odchodem Británie z EU protože jak řekl Kalousek, nejvíce by se radoval z odchodu Británie z EU by bylo Rusko. Lankšádlová z Topky zase řekla, že Rusko zavinilo imigrandksou krizi a přítom jaksi zapmenula, že již 5 let bombardují nelegálně Američani Sýrii a Rusko je tam ani ne půl roku. Sice po majdanu první co Ukrajina udělala bylo že zakázala rusky jazyk a začala pronásledovat a upalovat rusky mluvící občany a může za to Rusko protože toho prý využilo a vzalo Krym což není vůbec to samé jako násilné odtržení Kosova protože to bylo demokratické. A největší síla Putina je, že na otázku novináře na mluvčí bílého domu proč se NATO rozšiřuje a přibližuje k Ruským hranicím tato dopověděla: Ne NATO se přibližuje k Ruským hranicím ale Rusko se přibližuje k hranicím států NATO a ohrožuje je. Poznámka: Státy NATO dávají ročně bez USA na zbrojení 5x více než Rusko a USA dává ročně na zbrojení 10X více než celý svět dohromady. Z toho je vidět jak Rusko je agresivní stát. Až jednou u nás v obchodech nebudou banány, bude příčinou Rusko a komunisti si konečně oddechnou, protože zatím to jsou oni kdo mohl za to že u nás nebyly banány. To že byla zdravotní péče, školství, bydlení zadarmo a hlavně že každý měl práci za kterou každý měsíc dostal zaplaceno to je nic, ale nebyly ony banány - oni byly, ale to je vedlejší, podle Havloidů nebyly a basta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. krásný komentář, opravdu díky zasmála jsem se fakt dost! Jo je to všechno na hlavu postavený. Shlédla jsem to video a musím se smát, kdo to šel v tom miniprůvodku? Neskutečný co se to dneska fakt může vůbec dít! Opravdu je to pravda, nebo je to metrix?

   Vymazat
 11. Chovanec ze sebe udelal roztomileho kasparka, ale asi mu to nevadi. A neni to poprve, kdyz jel do Bruselu na kvoty, tak taky mel silacka hesla, i kdyz udajne vedel, ze to stejne prohrajem, jak znelo ze Sobotkovych mailu. Je to asi reklama i pro Sobotku a jeho vladu, ale ti jsou asi taky splachovaci. Ale pro legraci jsou, to no.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Připravujme sebe, své známé, přátele, rodinu a celé okolí na příští volby a ukažme této prodejné pakáži, že nejsme tupé stádo, které se dá oblbnout hamburgrem a cola-lokovou limonádou.

   Vymazat
 12. Na oblbnutí stačí koblihy.1 pro jednoho.Češi jsou
  nemyslící roboti.Krásné řeči jim stačí,aby měli
  jasno.Pokud by členové ČSSD měli jen trochu cti,tak
  by takovou kreatůru neměli ve svém čele.V lepším
  případě by Sobotku odvolali,nebo z této partaje
  odešli.Doufají,že na ně také zbyde koryto.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak by mohli odvolat drátozubaholohlavého když jsou na jeho výplatní pásce????????
   Václav

   Vymazat
 13. doktor psát o tučné tváři našeho reka zlatoústého - ministra vnitra je dehonestující.Prosím, aby jste používal termínus technikus "ministerský ovárek". No nezní to lépe?.

  OdpovědětVymazat