Reklama

.

.

neděle 21. února 2016

Jak řešit situaci s uprchlíky?

Jaroslav Tichý
21. 2. 2016  CzechFreePress

Je zřejmě načase uvědomit si reálnou situaci, kdy podstatou problému je, že záměry USA (a globalistů) využívající zájmy Erdogana o obnovení Osmanské říše a Saudské Arábie při šíření wahhábismu prosazuje v Evropě Merkelová za podpory vedení EU a přicmrndávání vlád členských zemí EU. Hrají tak dohromady "přesilovku" proti občanům členských zemí EU, z nichž se ještě některým stále nerozbřesklo v hlavách. Byť ten jejich počet se tenčí. Zbytku se nerozbřeskne, neboť jsou zkorumpovaní (viz tzv. neziskovky, granty "umělcům" apod.).


Takže nejde zde o "omyl" Merkelové, nakonec v takovém případě by byli programově pomýleni všichni členové vedení EU. A je třeba častěji a s větším znepokojením si klást otázku, proč Merkelová všude jedná za EU a jak je to možné? Nabízí se tak jediné logické vysvětlení v tom smyslu, že jde o jejich zradu a spiknutí proti vlastním obyvatelům. A je na obyvatelích členských zemí EU, tedy i ČR, jak se s tím vyrovnají.

Chceme-li opravdu řešit situaci s uprchlíky s Tureckem, pak jediná možnost postupu je tato:

1. ani euro či dolar Turecku;

2. zavedení okamžitých sankcí na obchod, cestovní ruch a jakoukoliv další spolupráci s Tureckem, pokud se Turecko nezaváže k zastavení tažení migrantů do Evropy a nezačne to v praxi též provádět;


3. zrušit veškerou podporu migrantů v Evropě v současné podobě a zahájení procesu zpětného vývozu ekonomických migrantů zpět z Evropy. Kam? No do Turecka přece. Možnost expedovat je zpět i do Libye jsme si díky vlastní hlouposti již dříve znemožnili. Prokazatelné teroristy nevyvážet, nýbrž zavřít a izolovat. Rozhodně nevydávat Američanům, byli by u nás za chvíli znovu a lépe vyzbrojeni.

4. opevnit hranice Evropy. K tomu účelu je lepší dát peníze a pomoc Řekům, než Turecku a tak si spolufinancovat svoji vlastní zkázu a podporu teroristů, kterým Erdogan část z těchto peněz bude vyplácet náhradou za výpadky z prodeje ropy kradené ISIL a jinými basmači v Sýrii a Iráku.

A uvidíte, jak se začne počet migrantů náhle tenčit. Turci je přestanou brát, zůstávali by jim totiž u nich a začali dělat brajgl v Turecku namísto v Evropě. A Turek začne jako mávnutím kouzelného proutku jezdit škemrat do Bruselu. Angele tak ušetříme její další ztrapňování při cestách do Turecka. A jejím prostřednictvím i ztrapňování nás Evropanů.

A skutečnou imigrační politiku provádět v Evropě tak, jak je civilizovaným zvykem. Po individuálním posouzení obdržených žádostí o imigraci a s přihlédnutím k možnostem uplatnění a obživy případně akceptovaných imigrantů v jednotlivých členských zemích EU, kam budou dotyční chtít směřovat (a kde si požádají o imigraci). Do doby vyřízení žádostí budou ale tito migranti čekat v táborech mimo Evropu. A tam budou sekat dobrotu, jinak budou z těchto táborů vyloučeni a posláni zpět. Jejich žádosti o imigraci pak nebudou v EU brány na zřetel.

Co je na tom tak složitého, kromě toho, že vedení EU ani vlády členských zemí EU ve své podstatě žádné řešení migrace provádět nechtějí? Vždyť se k tomu již dříve jejich představitelé smluvně zavázali, tak teď nepůjdou proti tomu. A kdybychom to měli praktikovat obdobně, jako v minulosti Západ vůči některým našim emigrantům, tak jim vydání povolení k imigraci podmíníme předchozím bojem proti ISILu a spol. v Sýrii, Iráku a Libyi. A to jsme byli stejné kultury, na rozdíl od těch dnešních migrantů.

16 komentářů :

 1. Není naší povinností všechny lidi na světě milovat, nestyďme se za to. Ten kdo nejedná tvrdě, tvrdě dopadne !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Prvořadou záležitosti je posílit východní křídlo NATO v Polsku.Záležitost utečenců musí stranou,armáda bude nasazena proti Rusku.Kde zůstal rozum naších vládních činitelů,můžeme se jen dohadovat.Nic se nevyřešilo na summitu v Bruselu,tak se nedivím,že budou muset samotní občané vzít spravedlnost do svých rukou.

  OdpovědětVymazat
 3. SKUTEČNOST JE TAKOVÁ,ŽE MERKEL UŽ ŽÁDNÁ KANCLÉŘKA NENÍ,ALE ISLÁMU JEJICH NOVÝ PROROK

  právě za ní se budou valit DÁLE davy Islamistů,přičemž je jasné,že to žádné náboženství není,ale ve skutečnosti ISLAMSKÝ STÁT,kde KORÁN vynořující se ze středověku je souborem jejich zákonů šaria,které odmítá EU a vláda ČR POSTAVIT MIMO NAŠI ÚSTAVU,která stejně nebyla občany odsouhlašena v referendu a někteři aktivisté tvrdí,že snad proto ani neplatí.

  Řada občanů si začiná všimat,že na ně námi podle vadných zákonů zvolení tzv.zástupci, začali pořádat hon A TO HLAVNĚ NA JEJICH PENÍZE.Dají rabovat naše platy bankstery z ČNB,zabavují naše majetky vadnými zákony o exekucích,legendární je JAK ČTVRTSTOLETÍ SABOTUJÍ ZÁKON O REFERENDU

  MÁME TEDY TŘI MOŽNOSTI

  A.BUDEME DĚLAT JAKOŘE NIC A DÁME SE SEŽRAT.

  B.Vyděšení ovčané se porvou mezi sebou a zbytky,které zůstanou naživu BUDOU SEŽRÁNY stejně-to je současná stará politika polit.třidy přiživníků na našich penězích- rozpočtu.

  C.OBČANÉ VOLIČI SE ZAČNOU ORGANIZOVAT SAMI,BUDOU VYTVÁŘET VLASTNÍ STRUKTURY,urči si cíle opřou se o vlastní Občanské společnosti,kdy vytvoři sami NOVOU REPUBLIKU, právě NOVOU POLITIKOU a na to navazující NOVOU SILOU.

  TAK DÁMY A PÁNOVÉ MÁTE NA VYBRANOU ZDA VŮBEC POTŘEBUJEME LAVOR ŠPÍNY PŘEDSTAVUJÍCÍ NAŠE ZÁSTUPCE VLÁDY NETÁHEL..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,máte pravdu,voličům je volbami ukradená moc falešnými sliby šejdířů a zločinců v polit.stranách.To sjednoceně znamené,že nebude nikdy klid dokud volbami nevyženeme celou polit.třidu,která pohrdá voliči,chová se jako by už dalši volby být neměly a provokuje nás všechny tím,že dostáváme od těchto šmejdů název LŮZA.

   Nejde dosáhnout totiž žádné zmeny,aniž by držitelé moci byli této moci zbaveni a mohou být poté rádi,že to neudělali zase naši chcípáčtí komunisté,kteři už ani neceknou o nějakém VÍTĚZNÉM ÚNORU.Stači jim,ře vycpali svého nejlepšiho agitátora a vystavují ho za mrzký peníz v mauzoleu.

   Vymazat
  2. Hezké, ale nereálné. Pokud bychom si tu chtěli hrát na vlastním písečku a mít Novou Republiku, tak nás čeká srbský scénář. To by muselo být minmálně na úrovni V4 se silnou armádou.

   Vymazat
  3. 19.17 Nezlobte se na mě,že vám napíši něco o předposranosti,zkusit se to může a pokud se to podaři pěkně v koalici HzNR,Vzv a nově i HzKSD,tedy hnuti za křestanskou sociální demokracii,PŘIPADNĚ BY SE PŘIDALI JEŠTĚ DALŠI překab8tníci se stejným Programem ,tak to může tlčit pára, jen to fikne a ještě se u toho pobavíme.

   Vymazat
  4. pro 19:17 - velmi podstatné upozornění, ano, minimálně. Děda.

   Vymazat
 4. Anonym 17:10-jste hlupák,mícháte dohromady jablka s
  hruškami.Migrace je jedna věc,komouši druhá.
  Protože se volbami nic nedá změnit,bude se volit
  do alelujá.Výsledky se totiž uzpůsobí potřebám.Jak
  se to dělá vždy.Jediný lístek,vhozený pro parla-
  mentní strany stačí pro zvolení stejných sviní.Na
  tom nic nezměníte a dementní Čecháci budou volit
  pořád ty samé.Zkuste se zeptat Bendy,jak se z ne-
  volitelného místa na kandidátce octl na prvním.
  A můžete se nechat ukecat,že prý kroužkováním.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majevský že vy jste to B.čko a chcete se se mnou rvát.Abychom změnili vadné zákony musíme mít většinu v Parlamentu.Tak tu nepište vaše obdivné hartušení nad úspěchy šmejdů a napište raději návrh na řešení.Pokud máte hlavu pouze na nadávání tak to za vás napíši JÁ.Majevský je prima borec on je schopen zajít do své oblibené hospody a založit tam v duchu HAŠKA PPK tedy pivní politický klub,kde vysvětlí co pisě WEB NR.Pokud se odtamtud vrátí bez moncla napíše tady jak dopad NO NI?

   Vymazat
 5. ŠPATNÉMU VÝVOJI V ČR MĚLY ZABRÁNIT POLIT.STRANY, KTERÉ JSME SI ZVOLILI ZA SVÉ ZASTUPCE

  to se však nestalo a vypadá to,že zpupný polit.odpad dubových hlav ze STARÉ POLITIKY, způsobí úplnou ztrátu důvěry VOLIČE v polit.strany.Po celé čtvrtstoletí totiž tyto strany desertovaly VŽDY na pozice ,PENÍZE JSOU AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ a bezohledně začaly ty,kteři je zvolili rabovat, připravovat je o peníze vadnými zákony-přikladem je podpora lichvy exekucemi atd.

  Taktikou zla tedy LŽÍ,přičemž se jen slibuje,ale nejen,že se nic nesplni,ale udělalá pravý opak systémem lži NEOLIBERALISMU-což je zbran k ohlupování voličů,přičemž se zdá,že proti ní není obrany.JE TO JAKO OBDOBA AIDS.Napadá nejprve imunni systém své oběti.Máme se stát všichni bezmocnými a tvrdit,že se nedá nic dělat a máme jen čekat,až nás pohltí ŘIŠE ZLA třeba oligarchy ANO BUDE LÍP,který odmítá presidentovi doporučit,aby POSTAVIL PŘED SOUD guvernéra ČNB PENĚZOKAZCE V MONUMENTÁLNÍM FORMÁTU trvat na tom,aby MAKRELA bleskem odstoupila .

  A TAK SE UKAZUJE DENNĚ CELÁ NAHOTA LŽI.Nelze tedy donekonečna jen pozorovat jak tlupy prý našich zástupců houfující se k úplnému rozvrácení republiky NYNÍ UŽ I INVAZORY IS řičemž nechávají své voliče bez jakékoli ochrany.Žádný robustní protivník jim nikdy nestál v cestě a pokud sami sebe nezoganizujeme zůstaneme bezmocni trčet v kalifátu,který nám chce naordinovat BARNETŮV PLÁN podporovaný nyní škůdci republiky.Tak si znovu a znovu připomente,co vás čeká nepostaví li se občané za ty,kteři už vidí co za maras vyrábí ČSSD vláda..

  http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a jeho-americky-Mein-Kampf

  OdpovědětVymazat
 6. Bránit se migraci dá jediným způsobem: vytvářet hysterickou xenofobní náladu tak, aby sem žádný migrant nechtěl. :)
  V tomto případě se to podařilo: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Navstivili-jsme-Romy-v-Kanade-V-roce-1945-by-se-na-islamisty-hodila-atomovka-Madari-se-k-uprchlikum-chovaji-jako-hovada-422716

  :))

  OdpovědětVymazat
 7. Je do celé na H.. podívejte se jak se ODSak Zahradil notoval s komediantem Stropnickým.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No když budete volit toho komunistického zbohatlíka pana ANO,BUDE LÍP,dočkáte se že jeho ministr války KOUPÍ MÝSTO presideta a on pak nemusí hrát ve filmu RADŠI DALEKO OD MOSKVY jako minule,kdy byl sovětským poručikem,kdy se ještě mohl převlíct do kostýmu králika a odpelášit,aby vás poslal rozkazem pod pásy PUTINOVÝCH VELKORÁŽNÝCH DĚL.

   Vymazat
 8. Výborný článek, výborné návrhy.
  Jenže, katastrofálně neschopní politici, převážně zrádci.
  A netečná, slepá či hluchá či spící, většina občanů. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda, lidé spí na vavřínech a myslí si, že jim se nemůže nic stát .Přesně vystiženo uživateli/lko jménem Děda.

   Vymazat
 9. Je to jednoduchý, nevolit nikoho kdo je, nebo už byl v Parlamentu, nebo v Senátu a kroužkovat ty na posledním místě, nynější gaunery v čssd,ods, ano,top,kdu a další vůbec nevolit, maximálně bych jejich kandidátku demonstrativně vylepil na popelnici, kam patří.

  OdpovědětVymazat