Reklama

.

.

středa 3. února 2016

Je nepřátelské převzetí Německa na programu elit?


Květa Pohlhammer Lauterbachová
3. 2. 2016 E-republika

Německo čelí aktu organizovaného nepřátelského převzetí organizací elit v pozadí, které převzaly kontrolu nad německou vládou. A lidé, sdružení v této skupině, nemají zájem Německo držet pohromadě, nýbrž ho kompletně roztrhnout.


Gatestone institut, vlivný myšlenkový americký think-tank založený v roce 2012, aby nás prý vzdělával, uveřejnil na svých stránkách analýzu autora Douglase Murraye Germany just Can´t it Right, což je jakási parafráze na knihu Deutschland schafft es  (Německo to zvládne) Angely Merkelelové. Autor říká, že události a reakce německých politiků lze vnímat tak, že Německo čelí aktu organizovaného nepřátelského převzetí organizací elit v pozadí, které převzaly kontrolu nad německou vládou. A lidé, sdružení v této skupině, nemají zájem Německo držet pohromadě, nýbrž ho kompletně roztrhnout. Do roku 2005 měla být podepsána mírová smlouva s Německem. Což se nestalo ani 70 let po ukončení II. světové války. Německo se stalo spolu s Bruselem, vnucenou strategií eura a následným rozvalem ekonomik států jižní eurozóny a přeměnou zemí bývalého východního bloku v kolonie levné pracovní síly pro exportní firemní tahouny Německa ideálním nástrojem, jak proti sobě rozeštvat evropské národy a nastartovat proces „majdanizace“ Evropy.

Ekonomické stránce úspěchů Německa je potřeba věnovat hlubší rozbor. Zbavilo se silné marky a nahradilo ji eurem, trvale rostla produktivita práce a tlak na udržení neodpovídající relace nízkých mezd. Německo postavilo blahobyt na exportu, čímž se stalo věřitelem zadlužených zemí a bylo nuceno za úvěry, které kryly importy, samo ručit. Bilion nesplácených úvěrů v eurozóně nespadl jen tak z nebe. K čemu totiž exporty a růst HDP, když importéři nemají, čím je platit. A vzpomeňme na všechny skutečné odborníky, kteří varovali Helmuta Kohla před přijetím eura.


Gatestone povzbuzuje nenávist vůči Arabům, mlčí o těch, co mají zločiny na svědomí

Autoři z Gatestone institutu, který vytváří zdání, že je namířen proti muslimům, zcela pomíjí zmínit, že celá show je dirigována z USA a Velké Británie za velké asistence Turecka, což je vidět ze všech kampaní na Facebooku a Twitteru a těší se mohutné podpoře neziskovek ze zámoří. Stačí proklepnout financování kampaní ze strany Georga Sorose.

Proč však s takovým článkem přichází však právě americký think tank? Proč ukazuje na katastrofální rozklad, který připravuje Merkelová a její věrní pro svou zemi a její jednání je zvenku pro všechny neúčastněné naprosto nepochopitelné. Proč tento Gatestone Institut uveřejňuje další podobné články, jako je například tento Soerena Kerna, jeho hlavního analytika: Německo: 20 milionů mulismů do roku 2020! Jakoby jeho cílem bylo nalévat co nejvíce benzínu do ohně. Kdo podporuje ISIL a organizuje bandy pašeráků, to Gatestonu není neznámo. Pro rozklad Německa je zvolena jiná strategie než pro rozklad Ukrajiny, který popisuje bývalý agent CIA v tomto videu quer-denken.


Pomsta za holocaust?

Jak je možné, že do země, která měla tak velký problém s antisemitismem ve 20. století, je naráz importováno tolik lidí ze všech koutů světa, kteří mají nyní, ve 21. století stejný, gigantický problém s antisemitismem?

V Kolíně nebyla připravena o Silvestru policie a vodní děla, aby byly rozehnány bandy agresívních mladých imigrantů, kteří nebyli ubytováni v Kolíně a okolí a páchaly trestné činy a místo toho byla použita vodní děla proti těm, kteří přišli následně zcela legitimně a oprávněně protestovat proti takovému bezprecedentnímu násilí, páchanému na ženách. Migrační krize má potenciál zbraně hromadného ničení, odhaluje Kelly Greenhillová ve své knize Weapons of Mass Migration: Forced Displacement Coercio and Foreign Policy z roku 2011, blíže lze doporučit článek Václava Cílka. Tato významná kniha, která není konspirací, nýbrž prací vyhodnocování dat vědkyně. Bohužel ještě nepřeložená do češtiny. Práce tvrdí, že organizovaná masová migrace má potenciál destabilizovat celý evropský kontinent, včetně jejich ekonomik.

Vlna odporu se šíří Německem. Ven se dostaly i některé zprávy německých tajných služeb a policie. Viz například tento citát z uniklé zprávy německých tajných služeb z výše uvedeného článku Soerena Kerna: „Importujeme si islámský extremismus, arabský antisemitismus, národnostní a etnické konflikty jiných národů, stejně jako jiné pojetí a chápání práva“.

- - -

Další zdroje:

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 400 Kč
Pokud chcete na provoz webu E-republiky přispět, klikněte zde. Děkujeme!


Související články:

9 komentářů :

 1. MERKELOVÁ BUDE ŠTĚSTÍM BEZ SEBE,KDYŽ JÍ DOVOLÍ KONEČNĚ ODSTOUPIT.JINAK SE ZA NÍ POVALÍ NEJEN CELÁ ARABIE,ALE I AFRIKA.

  To je totiž úděl Proroka jimž se pro ty svoje věřicí stala.Po svém odstoupení se taková inteligentní a vzdělaná kancléřka, může věnovat reformaci KORÁNU z JEHO VNITŘKU a vysvětlit přimo v mešitách,že milosrdenstvi není nechat tzv bezvěrce žit a jen znásilnovat křestanky, aby s po desátem znásilnění staly MUSLIMKAMI a prozatim nevraždit obyvatele CELÉ EVROPY,kteři vůbec nejsou špinavi nevěřicí psi.

  OdpovědětVymazat
 2. Ukrajina se měla stát bojištěm Němců a Rusů,přičemž se počítalo s plichtou,protože důležité bylo srazit oba evropské lídry ekonomicky na kolena.Rusové na špek neskočili a Němci so toho nemohli jít kvůli totálnímu a 100% odporu Němců(zde se potvruzuje že se lid na žádné svinstvo nenechá oblbnout dvakrát)Jediná možnost jak oslabit německo je islamizace,tak dlouho budou Němcům nalhávat jaké budou opatření až už bude pozdě a nepůjde s tím nic dělat(kromě metod Adolfa Hitlera) Rusko si mysleli že oslabí ekonomickou blokádou,válkou v Sírii a na Ukrajině a zase se ten dobytek který pohrdá námi Slovany zmílil,Rusové posílili, semkli se a jsou pro každého kdo tam jen strčí čumák nebezpečný. Jestli Německo prohraje islamizaci své země tak my budeme muset své hranice zabezpečit jako Izrael a zavést minimálně roční vojenskou službu a to i pro ženy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A už jsi někde četl o tom, PROČ byla povinná vojenská služba zrušena ?!
   Občané byli oblbnuti tzv. profesionalizací armády a výsledek nyní vidí i ta prostoduchá většina...

   Nebo : Jaký byl důvod vstupu do zločinného NATO a kdo byl v té době hlavní iniciátor tohoto kroku ?!

   Vymazat
 3. Lidi co tak hrozného mohla ta ženská udělat že radši potopí vlastní národ a celou Evropu než aby jsme se dozvěděli co na ní mají? Nebo jí nevydírají a Němci mají prostě nacismus v krvi a nám lžou jak jsou jiní?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane, ona je vydírána standardním způsobem, který gangstři z SSA používají celou dobu své existence. Protože na nic moc nemají (že byla členkou FDJ je známo, že asi pracovala i pro Stasi je také známo a to by ji neohrozilo), pohrozili ji prostě fyzickou likvidací. "Infarkt" či jiná "normální" příčina smrti - to umějí tajné služby SSA zařídit velice snadno. A použilo to již mnohokrát ! Naznačí se ji to pro zasvěcené nenápadným ale srozumitelným způsobem. Podívejte se jak Ušáci odstranili své nepohodlné prezidenty nebo vystrašili jiné (např. pokus o atentát na Carta), odstranění fyzické mnoha politiků jižní Ameriky či Afriky.

   Vymazat
 4. Mercelová nemůže nic. Vini jsou "spojenci" USA, Francie a VB, kteří nadiktovali německu ústavu, podle které jsou Němci povinni přijmout migranty odkudkoli a v neomezeném množství.
  A vinu nesou i všechny státy, přes které "uprchlíci" přicházejí, protože Německo nemá vnější Schengenskou hranici.
  Vzpamatovali jsme se sice pozdě, ale přece. Do Německa by, v případě rozhodného jednání, neproklouzla ani myš.
  A dupnout si mohou státy V4, jenže musí postupovat jednotně, ve spolupráci se Slovinskem, Rakouskem a Svobodným státem Bavorsko.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak důležité věci se plánují delší dobu.
  Podle mne,rozvrtaná Ukrajina,ale válčiště mělo přejít na Ruské území.Proto i utečenecká vlna mladých mužů,byla naplánovaná ještě před Majdanem.Jenže Putin to úplně plánovačům pokazil a vstupem Ruska do Sýrie úplně.V listopadu už nešlo utečence zastavit.Přece také víme,že o kvótách se mluvilo,ještě před stupem Ruska do Sýrie.

  OdpovědětVymazat
 6. A nadto, německé loutky nejsou v Evropě, bohužel, jedinými, které jdou proti svým státům a národům!
  Pokud by země východní Evropy skýtaly srovnatelné možnosti sociálního zajištění migrantů, nepochybuji o tom, že naše dnešní vláda by migrantům "čelila" se stejným pokrytectvím a "úspěchem" ...
  Je totiž na provázcích stejného loutkovodiče, který se pasoval za světového leadera. Ta nepociťuje potřebu hlásit se ke své odpovědnosti za národ, ale odpovědnosti za sdílení těch "atlantských hodnot" pražskému gauleiterovi z US ambasády.
  Čestnou výjimkou budiž prezident Zeman ...

  OdpovědětVymazat
 7. Tato čarodějnice ma objednané místo u pana Chocholouška !!!

  OdpovědětVymazat