Reklama

.

.

pondělí 15. února 2016

K (ne) vyšetřování útoku na "Kliniku"

Radim Valenčík
15. 2. 2016
Všimněte si, jak rychle vyšuměl případ útoku na "Kliniku". Jak byl mediálně, ale i politickými stranami překryt údajnými "skandály" ministra obrany Stropnického a prezidenta Zemana. Typické pro současnou dobu. Odchod Stropnického požadovala ODS za to, že v náznaku pojmenoval souvislost mezi propuštěním pětice Čechů a případem Alího Fajáda, jehož vydání žádaly USA. Zemana zase propírali za to, že nepřímo potvrdil výši výkupného, které poskytl český stát za dívky unesené v Pakistánu.


Tak trochu se mně zdá, že se ODS mění ve stranu pro sklerotiky. Vyslovuje obavy o pověst tajných služeb, přitom poměrně nedávno za jejího premiérování byla právě vojenská rozvědka zneužita k rodinnému špiclování za účelem rozvrácení premiérovy rodiny.

Osobně nevidím nic špatného, když politici říkají pravdu. Zatím nad Hradem visí standarda s nápisem "Pravda vítězí" a ne trenýrky s nápisem "Zatloukat, zatloukat, zatloukat – a když se něco proflákne, tak zatloukat".

Vyšetřování událostí 6.2. zatím probíhá více než váhavě a v mediálním stínu, přesto, že se dějí zajímavé věci. Kusou informaci přinesly Novinky:

"Vítek tvrdil, že útok organizoval policista v civilu, který je vidět na záběrech z akce. Policie to odmítla. Tvrdí, že muž je policista v civilu, naopak ale snažil střetu obou skupin zabránit. Maskovaní útočníci pak podle policie byli fotbaloví hooligans.

"Celá kauza je provázena nestandardními postupy a pochybeními, která mě utvrzují v mém stálém a neměnném názoru na tuto věc," uvedl (předseda Unie bezpečnostních složek Vítek) v pátek. Dodal, že se chce aktivně podílet na objasnění celé kauzy a zjistit pravdu. "Abych svými postoji neohrožoval své kolegy a kolegyně případným blokováním důležitých jednání, která probíhají především s ministerstvem vnitra, rozhodl jsem se rezignovat na předsedu Unie bezpečnostních složek," dodal Vítek. Postup policie při demonstracích nyní prochází interní kontrolou, jejíž výsledky by měly být známy nejpozději po příštím týdnu. Interní kontrolu postupů si vyžádal ministr vnitra Milan Chovanec. Podle policejního prezidenta Tomáše Tuhého policie svou roli zvládla. Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) ale policii kritizoval za to, že nezakročila proti maskovaným a ozbrojeným výtržníkům. Policie podle něho selhala."

Viz: http://www.novinky.cz/krimi/394673-sef-unie-bezpecnostnich-sboru-kvuli-objasnovani-sobotnich-akci-rezignoval.html


Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3165-k-ne-vysetrovani-utoku-na-kliniku.html

14 komentářů :

 1. Tohle všechno jsou víceméně únosné přehmaty. Nicméně lze odsoudit na 28 let, za vraždu el. proudem ačkoli snad téměř každý elektrikář potvrdí, že připravit to a vykonat, aniž by byla vzbuzena pozornost sousedních hotelových hostů, je věc nemožná. Nebo velice pohledná dívka, sympatického zjevu, ve 23 letech vykoná, dle nedostižných jasnovideckých vyšetřovatelů, sebevraždu tím, že sama sebe ubodá, 3 krát do srdce a propíchne si při tom plíci. Dějí se u nás věci prostě neuvěřitelné. Abychom se z toho všeho nezbláznili, musíme se s tím smířit. Jsou i tací, co jásají nad touto přemírou svobody, kterou jsme si ozbrojeni svazky klíčů a voláním máme holé ruce, statečně až hrdinně vybojovali“.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Únosné přehmaty" to nejsou ani náhodou. To někdo něco zkouší pod falešnou vlajkou a taková věc může mít za následek daleko horší věci než o nichž mluvíte. Mnoho velkých událostí předcházely podobné události, kdy policie, nebo armáda jakoby zasáhla s nepřiměřitelnou brutalitou. Viz majdan nebo Sýrie, abych jmenoval alespoň nejvíce křičící příklady z poslední doby. Určitě by se dalo něco podobného dohledat i případě rozpadu Jugoslávie, o které se zmiňuje pan dr. Rajko Doleček. Proto je nutno případy o kterých vy píšete jako únosných přehmatech vyšetřit a skutečné viníky velmi přísně potrestat a né ty věci bagatelizovat.Vámi zmiňované věci jsou kriminálního charakteru a sem snad nepatří, ač mě samozřejmě zajímá pravda, především u té dívčiny. V případě Kramného se mi to vaše tvrzení zas až tak moc nezdá.Ivo

   Vymazat
  2. Domníval jsem se, že tyhle přehmaty znamenají pro tuto vládu konečnou. Ani náhodou jak vidno. Takže únosné musí být ne?

   Vymazat
 2. Naše většinová veřejnost odmítá hrát i v roli komparsu tu falešnou hru na téma multi-kulturního obohacování.
  A vládní moc již z toho musí být hodně zoufalá, když si na pomoc ve své snaze o mediální (lži)prapagandistické ohlupování lidu obecného musí brát na pomoc zakuklené "chuligány" a řízenou provokaci.
  No, nevím. Ale co vím jistě, je to, že té "ideologii" šířené tzv. sluníčkáři tím moc nepomohla.

  OdpovědětVymazat
 3. Výkupné za dvě krávy byla předem domluvě na hra,takto totiž financují USA skrze své podřízené státy,své teroristické buňky,proč by to platili ze svého když to může zaplatit státní rozpočet ČR a lokajové to rádi uvolní.Tento systém financování různých buněk výkupným je znám.Podívejte jak třeba CIA a Mosad financují své buňky na území ČR.Člověk v tisni,Amnesty I.,UNICEF,na ně jdou miliardy ze st.rozpočtu.To je chucpe co?Platíme lidi které rozvrací stát,pořádají demonstrace proti Všemu zdravé mu atd.....Už se lidi vzpamatujte jinak nás vyhubí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, vyhubí. V současnosti jsou však pro nás nejvíce nebezpeční a škodliví nosiči civilizační zkázy, vítači svých i našich budoucích vrahů, bohatě dotovaní multi-kulti ideologičtí parazité s jejich nohsledy.

   Vymazat
 4. Ivo-je vidět,že jste odborník a hlavně vidíte až do
  Egypta.Těla ženy a dcery Kramného přišla do ČR bez
  vnitřku,ze kterého se dá poznat,na co zemřely.Tady,
  stejně jako Vy,z toho vydedukovali to,co chtěli.
  Policejní provokace se dají očekávat.Kdo Kliniku
  podpálil se neví.Prý slavističtí chuligáni.Když
  tomu někdo věří,je to jeho názor.Zřejmě jsem mimo.
  Nechápu totiž,co by z toho měli.Jedině peníze či
  jiné výhody.Takže to opět padá na policii.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naši detektivové neměli ani možnost pátrat na místě činu. Vražda tedy byla stanovena vylučovací metodou, utopení to nebylo, jed taky ne, jak zjistili Egypťané, podřezání rovněž ne. Takže co nezjistili Egypťané na místě činu? Fikaná vražda dvou osob naráz - el. proudem, fyzikální zákony nutno pominout, stejně jako nezbytné doprovodné jevy, včetně hluku či doprovodných energetických efektů.

   Vymazat
 5. No ale - nějak odbočujeme od útoku na Kliniku k tomu mizernému komediantskému šmejdovi Kramnému? Jak typické pro diskuzní novinkovou smečku - tam je to normál. Článek o voze, diskuze o koze -hlavně že se brebtá. Asi není tak podstatné jak ten zmrd svou ženu i tu malou zprovodil ze světa, jako je evidentní, že lže jako prase, z pózování pro bulvár vytřískal dost peněz, hádali se o náhrobek, nejeví vůbec žádnou lítost, a plánoval emigrovat s nějakou káčou (pardon přítelkyní) někam ven. Dost průkazné jsou také kontakty z mobilu a počítače. No ale co tak vykládat skopovým hlavám? Kdyby totiž jen trošku přemýšlely, tak by musely dojít k názoru, že člověk, jemuž náhle na dovolené zemře milovaná manželka a dceruška, by se pomátl,zhroutil, zbláznil - do teď by se léčil někde v ústavu. Pak by přišla na řadu rekonvalescence a i tak - bůhví, zda by byl takový člověk schopen navázat nový vztah. Ale tenhle parchant Kramný? Úplně bezcitné hovado, s pečlivě vystříhanou palicí- jen hraje divadlo posera mizernej. Je to sprostej a podlej vrah. Všeho schopnej, jako každej chorobnej žárlivec. Co je to dnes vůbec za chlapy? Zabíjejí, bijí, mrzačí kyselinou - jeden hnus! Hysterický, jak ufňukaný svíčkový báby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spolužák Kramného, kterého zná osobně takřka od narození se ozval. Nebo, že by dutá palice nalitá bulvárem?

   Vymazat
  2. Dutá palice hltající bulvár jsi ty. Proč ty o tom žvaníš co žvaníš? Tobě je ten hajzl sympatickej, mně ne, a navíc mám v hlavě mozek, který používám k myšlení - to ty postrádáš. Neviděl jsem v TV o případu nic víc a nic míň než ostatní, a sice hnusnýho, bezcitnýho, arogantního zmetka, kterej si i mezi těma policajtama vykračuje jako zajímavá hvězda - nikdy jako člověk zdrcený žalem. To jsem viděl.Proti téhle kreatuře je náš Jirka Kajínek anděl na mostě. Nazdar.

   Vymazat
  3. Píšeš jakoby jsi se mohl závistí posrat a papouškuješ jen to co psali. Soudíš jen od toho jak kdo vypadá a že nehraje zdrcenýho, což dokáže každý psychopat. Ten tvůj mozek na nějaké vychloubání, že ho vůbec máš, to tedy rozhodně není. Ještě něco zatrub trubko.

   Vymazat
  4. Článek je zajímavý, ale stále "ta strašná nejistota", jako v to vtipu, kdy sluha neví, co lordova žena s cizím mužem v posteli dělali, protože zhasli světlo.

   Proč tak exaltovaně o Kramném? Udělal vám ten člověk něco?
   Jestli je hnusný, nebo dokonce rád, že se manželky a dcery zbavil, to není důkaz. Nanejvýš indicie.
   Nikde jsem nečetl, jestli je zabil v té vaně obě naráz, ani jak to zařídil, aby nevypnulo jištění.
   Ani , jestli je policie našla mokré. Dokonce v novinách psali, že soudce uvěřil! nikoliv, že měl důkaz. Také psali, že to udělal, protože měl na to kvalifikaci a dost času. Já bych ho asi osvobodil "pro nedostatek důkazů". Ať raději běhá dvojnásobný vrah po světě, než ukřivdit nevinnému. Proč vůbez tam s ním jela, když byli před rozchodem? Nemohu soudit, nemám dost informací.
   PB

   Vymazat
  5. Ach bože - skopový hlavy z novinek - budou bučet pořád to samý. Kdyby to byly hysterický ženský, rovnou bych to vzdal, protože to vůbec nemá úroveň. Vono tohle taky ne.Nevinným lidem například ubližuje justiční mafie šestadvacet let a to vás jak se zdá moc nebere, zato s vrahem byste se posrali. A ta filosofie, že raděj ať běhá hnusnej vrah ženy a dítěte na svobodě - co k tomu dodat? Kdyby ten zmetek žil v zemi, kde pořád ještě funguje soudce lynč, už by bylo všechno vyřešený. Ten hajzl Kramný je vrah a shnije ve vězení. Ještě bych myslel, že si sám hodí mašli, ale na to je moc velkej posera. Zbabělec, lump a posera - jako všichni vrahouni. Tečka.

   Vymazat