Reklama

úterý 9. února 2016

Kabaretní hrůza pokračuje: Policie musela přiznat, kdo je „muž v hnědém“.

Petr Hájek
9.2.2016   Protiproud
 Média pracují na úklidu sobotních provokací. Nedotknutelní, aneb Síť revolučních buněk. Stopy vedou vysoko...
Komentář rozebírá dozvuky policejních provokací proti odpůrcům imigrantů (a prezidentu Zemanovi) a dochází k závěru, že jsme spatřili jen malý vrcholek ledovce velmi drsné kauzy boje o mo
c.
Kdyby to nebyla hrůza, byla by to obrovská legrace. A kdyby nebylo stále více zjevné, že kořeny té legrace vedou někam hodně hluboko (chcete-li vysoko), nestálo by za to, se té marnosti dál jakkoli věnovat. Mělo by smysl spíše se vrátit k tomu, co vlastně ta komedie mediálně potlačila: Ke stále většímu rozhořčení a obavám veřejnosti, pro niž vláda hraje kabaretní kusy, zatímco vody záplavy v našem okolí dále stoupají – a povodeň je nedaleko.

Řeč je samozřejmě o sobotních protestních demonstracích v Praze, které korunovalo několik absurdních událostí, jež se – především díky nezávislým internetovým médiím – nedaly zamést pod koberec. A tak pro ně nyní mediální mainstream, v soudružské spolupráci s vládou a policejními představiteli, vyrábí ještě absurdnější legendy.

Ministři revolucionáři

Jakmile se na internetu objevilo video s cinknutými maskovanými „pravicovými extrémisty“, které do střetu s anarchisty-vítači (imigrantů) diriguje „muž v hnědé bundě“, v „centrále“ viditelně vypukl poplach. Ale ještě se zdálo, že to půjde „vysedět“. Jenže pak následovalo rozbité okno ve feťáckém doupěti (tzv. Klinika) okupovaném anarchistickou skupinou (tzv. Síť revolučních buněk). A protože tito „revolucionáři“ patří k bojové pěsti „pražské kavárny“, začalo být nejen mediálně dusno.

Ministr vnitra Chovanec (ČSSD) prohlásil, že incidenty dává vyšetřit a ministr spravedlnosti Pelikán (ANO) opáčil, že policie v Praze selhala. Ministr Dienstbier (leví ultras ČSSD) šel demonstrovat před napadené doupě jeho „revolučních buněk“ a premiér Sobotka se spolu s politickým mainstreamem vytasil s originálním „dramatickým“ vyjádřením, že násilí je nepřípustné.

Což samozřejmě směřovalo k tisícům demonstrantů proti vládnímu imigrantskému nicnedělání, nikoli k třiceti zoufalcům z „Pražského Majdanu“, kteří se svou demonstračičkou před Strakovkou (na Sobotkovu podporu) hanebně zkrachovali. Nevyřčeným, ale zcela jasným cílem „varování před násilím“ byl pochopitelně primárně prezident republiky. Sobotka prostě „násilí“ potřeboval, a tak mu jím – „kdosi“ – posloužil. Jenže mimořádně nešikovně a navíc (zčásti) „propíchnutě“. A tak začal malér, který pokračuje.Druhá verze lži


„Centrála“ chvíli váhala, co s podivnými zakuklenými „pravicovými extrémisty-násilníky“ a hlavně jejich dirigentem v hnědé bundě udělat. Mluvčí policie nejprve samozřejmě zatloukal. „Hnědák“ prý s policií neměl nic společného. Jenže to bylo udržitelné jen na pár hodin.

A tak následovala opačná verze – stejně tak oficiální, jako předchozí zatloukání: Chlap je sice opravdu (jak si náhle vzpomněli) „policista v civilu“, ale byl tam prý nikoli, aby střet organizoval, ale aby mu zabránil. Kupodivu se nikdo z novinářů nezeptal, proč nám nejprve lhali. A tak teď jen doufají, že nebudou nakonec muset vydat verzi třetí – tu už skoro pravdivou. Tu, kterou zná každý, kdo dotyčné video viděl.

Mimochodem ti tajní jsou ve skutečnosti dva, druhý má bundu barvy šedi. „Útočníky“ režíruje ovšem (také značně mizerně) ten v hnědém. Aby verze byla aspoň nějakou chvíli udržitelná, musela ji intenzivně podpořit hlavní média. A to je další záhada: Proč tak učinila – vedle tzv. veřejnoprávních – tentokrát společně Bakalova (HN, Respekt atd.) i Babišova (MfDnes, LN, idnes atd.)? Právě tato záhada je, jak uvidíme, asi zcela klíčová.

Mají nás opravdu za hlupáky?


Takto scénu policejní provokace obhajuje MfDnes: „Nezamaskovaný muž kráčel podél průvodu anarchistů, nato se připojil k zakuklencům a mírnil je...“

Jsou jen dvě možnosti: Autor buďto video zná jen z doslechu, nebo – spíše – nám chce říci, že černé je bílé a naopak. Věří, že síla psaného slova změní realitu. Odvážný postoj. Jde však ještě dál:

„..Na mužově chování nebylo vůbec nic zvláštního: šlo o policistu a nejspíš o příslušníka protiteroristického útvaru. Situaci monitoroval a vzhledem k tomu, že zakuklence z řad fotbalových chuligánů znal, snažil se je usměrnit.“

Toto opakování policejní mantry už je závažnější tvrzení. Připomeňme, že levičácký server Antifa (řízený BIS) přišel okamžitě s tvrzením, že „kompars“ domnělých extrémistů tvořili fotbaloví fandové Slavie a Bohemians, nikoli policisté. Slávistický „kotel“ (jakési sdružení sešívaných ultras) se od nich okamžitě distancoval a prohlásil, že je nezná.

Poučení pro kotelníky

Slávistům (a v podstatě všem dalším fanouškovským „kotlům“) doporučuji, aby je raději identifikovali včas. I kdyby tato verze byla pravdivá, neznamená to nic jiného, než že mají mezi sebou „infiltrované“ profesionální policejní provokatéry, kteří na stadiónech vyvolávají cíleně střety. Teď byla tato policejní „družstva“ operující zřejmě v několika klubech (a možná ne jen sportovních) na akci v ulicích Prahy pouze „centralizována“, takzvaně „pověřena jinými úkoly“.

To také vysvětluje, proč je „velící důstojník“ (muž v hnědém“) znal, jak říká autor komentáře v MfD, ačkoli měli kukly. Ostatně, pro jistotu byli zcela neškodní. Měli jakési ohebné tyče, házeli plastové láhve – i dlažební kostky vypadaly podezřele lehké. Ve skutečnosti nesměli nikomu ublížit.

Občas si zaskočili do budovy ministerstva vnitra (prý omylem, říká policie) – a když bylo vše natočeno Českou televizí, pokojně se „rozešli na ubikace“. Nikdo je nepronásledoval (ani policista v hnědém), nikdo nechtěl zjistit, co jsou zač, aby je upozornil, že kuklami se dopustili nezákonnosti. Nic.

Poučení pro revolucionáře z Kliniky

Ještě zábavnější je „mediální přikrytí“ domnělého „útoku na Kliniku“: „Uvnitř budovy v době střetu přebývalo osmnáct osob. Všichni byli poté evakuováni, přičemž jeden z nich utrpěl zranění hlavy. Na místě pak začaly operovat zásahové jednotky a policie prostor označila jako místo činu až po útoku. Jak je možné, že přijela pozdě, když v centru věděli o chuligánech už předem? Jak je možné, že nedisponovala těmito informacemi také? To snad policie sobotní demonstrace nemonitorovala?,“ ptá se autor komentáře v MfD.

Mohli bychom přidat i další – mnohem podstatnější – otázky: Odkud členové Sítě revolučních buněk v „centru“ věděli, že na ně „chuligáni“ jdou? Jak to, že vůbec nikoho z útočníků neviděli, nevyfotografovali, nenatočili na telefon? Jak to, že „útočníci“ nejsou ani na záznamech z pouličních kamer, když jde o místo, které je výtržnostmi pověstné? A pokud jsou, proč nám tento záznam už dávno policie neukázala? Ztratil se snad? Nebo zrovna měly kamery „poruchu“?

Poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS) ostatně vysvětluje, kdo jsou revolucionáři z Kliniky: „Až se budete někteří dojímat nad squattery z Kliniky, nedělejte z toho Křišťálovou noc a útok nácků proti migrantům. (...) Tady už je jeden podnik, tzv. Řízkárna, více než rok terčem jejich útoků, majitelům hoří auta, několikrát týdně se odehrává vyklizení celého komplexu, přicházejí oznámení o jedech v jídle etc.... Za co? Propustili jednoho zaměstnance, kamaráda squatterů z Kliniky..."
Jak je to tedy doopravdy?

Nejpravděpodobnější varianta je tedy vcelku prostá: Útočníky na „Kliniku“ nikdo nikdy neodhalí (že jsou ti „fandové“ Slavie ale výkonní!), stejně jako členy Sítě revolučních buněk, kteří řádí v ulicích zcela bez zájmu médií. Jsou totiž „proimigrantští“ – a tedy nedotknutelní, stejně jako zločinci v německých ulicích, které k nám tak intenzivně chtějí přivést, aby „revoluce“ dostala ten správný lidský materiál. Vycvičený na bojištích ISILu.

Stejně tak neuvidíme před soudem či na výslechu domnělé „fandy“ Slávie – tentokrát již nezamaskované v kuklách. Někde se později pod čarou možná dočteme, že dostali pořádkovou pokutu. A předisponují je na jiná „hřiště“. Jejich tváře určitě neuvidíme.

Tato legrace-hrůza nebude mít vůbec žádnou dohru. Česká televize a spol. bude jen ještě několik dní „řešit“ takzvané pravicové extrémisty, s nimiž je (jak napsal již jeden německý deník pod titulem Prezident žhář) propojen Miloš Zeman. Pro tuto příležitost to bohatě stačí.

Za „horizontem událostí“

Jenže pod povrchem lží a mystifikací kvasí něco mnohem vážnějšího: Nepovedený kabaret, který jsme sledovali, ústí do bojů ve vládě – jak ukazují zmíněné rychlé výroky ministrů (a premiéra) ČSSD a ANO. A teprve za těmito výroky se skrývá skutečná válka tajných služeb a některých speciálních policejních útvarů (plukovník Šlachta, ÚOOZ) a klika prokurátorů (Bradáčová, Ištvan), o kterou jde. Protože stále jde o totéž: Uchopit faktickou moc v zemi a podřídit si politiky-loutky.

Je více než patrné, že všechny poslední události – výměna Libanonce Fajáda za naše „rukojmí“, zveřejnění (Bakalův Respekt) částky, za kterou stát „vykoupil“ dvě unesené Češky, vyšetřování, kdo vynáší informace z Bezpečnostní rady státu novinářům – to vše s posledním „pražským kabaretem“ policejních provokací úzce souvisí.

Mnohé se nám již rýsuje. Připravujeme o tom materiál. Narozdíl od korporátních médií totiž nenecháme tyto kauzy zmizet za „horizontem“ událostí.

Nejde o nic menšího, než abychom se brzy nestali cizinci ve vlastní zemi. Nebo dokonce – v lepším případě – jen „migranty“. A to skutečně hrozí.

55 komentářů :

 1. Není dobré tuto kauzu příliš rozebírat. Ať se už jedná o maskované policisty nebo ne, měla tato skupina zakuklenců za úkol nahánět hrůzu ultralevičákům a vítačům imigrantů a to se snad podařilo. I policisté mají svůj vlastní názor na imigraci a multikulturalismus. Pokud tyto svoje názory prezentují ve svém volně, samozřejmě tak aby je to nepoškodilo v očích policejní vrchnosti, která je zaprodaná, tak se nic neděje. I policisté jsou občany tohoto státu a mají svoje názory právo vyjadřovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak tuto kauzu je potřebné rozebírat. Aby bylo ozřejmeno, že o žádné nahánění hrůzy vítačům nešlo! Konaly složky Státního aparátu (dříve Stb), ve prospěch státní imigrační politiky. Takže nejspíš šlo o zdiskreditování odpůrců migrace v očích proti-migračně naladěné veřejnosti. Žádné nahánění hrůzy vítačům či ultralevičákům. V režimu který má být oficiálně vydáván za demokratický je zneužití bezpečnostních složek vrcholně skandální záležitost. ČSSD je včele vládní koalice - tím i takových kauz - nezapomínejme!!!

   Smazat
  2. Pro 22:37: No jo, ale tady neslo o prezentovani "nazoru policistu". Tady slo o rizenou a koordinovanou (jakkoli pitome a amatersky) akci bezpecnostni sluzby. Zadne "vyjadrovani nazoru" se nekonalo a konat nemelo. Jestli je nekdo na pochybach tak at si skoukne ty materialy jeste jednou....

   Smazat
  3. Pane bože,voni jsou ale hlava pane wachmeister��

   Smazat
  4. No jak už tady psali podemnou, ten cimrmanovský komparz neonácků měl být především skokanským můstkem pro multikulti propagandu. Taková totalitní klasika.

   Smazat
  5. Naopak, je nutné ji rozebírat a dozvědět se pravdu. Ale to se nikdy nestane.
   Tady šlo o něco úplně jiného, vykreslit před veřejností odpůrce migrace, ty matky s dětmi, ty rodiny, ty seniory, kteří se demonstrací zůčastnili a dát jim nálepku grázlů a na to posloužila ČT, která to ihned večer rozmázla. Žádne info, co se probíralo na demonstraci, nikdo z demonstrujících nedostal možnost říct na kameru, proč tam jsou. Bylo to plánované a cíl byl jasný, zmanipulovat celou demonstraci. Tomu nasvědčují nejen další útoky a dnes už to přiznává i policie, že se nejednalo o lidi z demonstrace, nýbrž udajné slavisty. Kdo se dnes těm lidem, kteří byli na demostraci a byli spojeni a okamžitě s oním incidentem omluví ? ČT nic takového neudělala. Přitom na ně hodila špínu neprávem a to bylo právě cílem. Jaká to bude habadůra jsem věděl už ve čtvrtek, kdy jsem se dozvěděl na parlamentních listech,že všechny ulice vedoucí k úřadu vlády mají zamluvené sluníčkáři. Cíl byl jasný, zdiskreditovat pokojně demonstrující lidi v očích veřejnosti a zabránit spojení 3 demonstrací a pochodu k úřadu vlády. 17 listopadu lonského roku tomu spojení nezabránili a vznikl z toho mohutný dav, který rozháněla policie. V ČT samozřejmě ani slovo. Takže cíl policisté splnili, demonstranti pošpiněni a žádný pochod prahou se nekonal. A důvod ? Údajně 30 sluníčkářů před úřadem vlády, tak to vysvětlovala policie, pche. Takže kvůli 30 zmetků placených z us ambassy,nemohli demonstranti uskutečnit pokojný pochod k vládě. Kdo si to celé objednal, je nad slunce jasné. Hlavně u voleb nezapomeňte volit Sobotku, kterého přišlo podpořit 30 převážně cizinců, ukrajinci a podobná elita.

   Smazat
  6. Policisté v rolích fašistů, policisté jako obětní beránci ? Ministře okamžitě odstupte!!!
   http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:F-IGDBEd2ccJ:vitekjiri.blog.idnes.cz/c/494300/policiste-v-rolich-fasistu-policiste-jako-obetni-beranci-ministre-okamzite-odstupte.html+&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

   Internetem letí vtipné foto na téma údajné policejní provokace. Podívejte se i vy
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Internetem-leti-vtipne-foto-na-tema-udajne-policejni-provokace-Podivejte-se-i-vy-420871

   Smazat
  7. Tato skupina neměla za úkol nahánět hrůzu vítačům, ale spíš zdiskreditovat nás "nevítače". Co přesně bylo záměrem, lze se jen dohadovat. Provedení bylo tak operetní, že by to bylo k smíchu. Jenže není to k smíchu. Protože: bylo schválně tak operetní, aby všichni viděli, jak Sobotkova vláda podvádí a manipuluje občany (aby i Pepek Vyskoč poznal, že je to podfuk?) a je to tedy útok proti vládě? Nebo dostali policajti vážně míněný rozkaz a protože jsou taky Češi, tak to odšvejkovali? Nebo se tu prostě někdo snaží ještě víc rozeštvat lidi a vyvolat něco jako Majdan v Kyjevě? Nic z toho není moc hezké.

   Smazat
  8. kup si mozek

   Smazat
 2. Uz podruhe zduraznuji, ze se mi ti zakuklenci libili tim, ze se postavili proti vitacum Islamu !

  (Neni dulezite, pro ktere zajmy, manipulace a politicke zneuziti !) Bohuzel, jejich utok na vitace Islamu, byl utokem starych jeptisek, a ne chlapu ! Meli by se naucit utocit jako chlapy, nebo jim namlati Cikanky u nadrazi.

  Pana porucika v sede bunde jsem poznal okamzite !
  Jeho stary fotr, byl Herbert von Karajan !

  Napeti ve vlade se bude stupnovat, ale ne kvuli sobotni demonstraci ! Napeti se bude stupnovat kvuli prodejnosti nekterych vladnich clenu cizim, neceskym zajmum za "30 stribrnych"..

  Tyto podrbane priority ohrozuji budoucnost kazdeho obcana, vcetne kazdeho policajta. Umite si predstavit, jak se vam Washigton a Moskva smeje ? Merkerova se vam nesmeje. Ta uz nerozumi vubec nicemu.

  Nekdo usiluje o zniceni vasi existenci. Chystaji na vas osud Johannesburgu. Cesi nedejte se !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 3. Tahle zpackaná akce byla natočená, tak aby se dala později šikovně použít.
  Teď k tomu přidejte zadržování občanů po mitinku, tak aby byli pěkně naštvaní, a jako vrchol krásně rozklíčované video pro celý národ.

  Mám takový dojem, že to vše není náhodné, a po zkušenosti s kabelkama paní (nyní) Nečasové a odvolání premiéra se mi zdá, že tady někdo hraje zase podobnou hru.

  Ne že bych se Sobotky a vlády zastával, to ne, ale z podobných blamáží už jsem vyléčen a mám za to, že se to někomu náramně hodí.

  No to se dovíme časem, tak jako v případě Nečase, kde šlo nakonec o Westinghaus vs Rossatom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prostě jde o předčasné volby, nic jiného.

   A vítězem bude kdo?

   Vtipnější vyhrává :-)

   Smazat
  2. Není důležité kdo vyhraje volby, všichni jsou stejní, včetně komunistů, ty raději zalezli. Podstatné je to, kdo bude schopen vytvořit koalici a ta už je podle chování politiků čitelná.ČSSD+ TOP 09+ Lidovci. Tak jim to u voleb hoďte. Nevolit žádnou parlamentní stranu je základ, horší už to být nemůže. Jen blbec se dvakrát spálí. My jsme se už spalili několikrát a někteří pořád nemají dost.

   Smazat
  3. Ať už se jedná o mocenský boj nebo ne, tak nacistickými agenturami ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které lžou jako když gorilí Penta s Babišem a Bakalou tisknout, dálkově ovládaní (zombírovaní)užiteční idioté sluníčkáři okamžitě začali bubnovat proti prezidentu Zemanovi a nás, kteří jsme absolvovali vojenskou základní službu a složili přísahu věrnosti ČSSR, ČSFR a ČR (své vlasti) na protičesky zaměřeném serveru Digizone nazývají kolaboranty.

   Smazat
  4. VeVerky nebývaly parlamentní stranou a taky jsme se s nimi spálili. Prachy jsou nejmocnější zbraň, doslova hromadného ničení. Soudím, že ani fyzické utrpení nezlomilo tolik charakterů jako pořádný balík peněz.

   Smazat
 4. Byli tam nejméně dva tajní, na videu je vidět jak stojí vedle sebe u domu MV a mezi zakuklenci a policií.
  Kde je ta státní návladní co podává žaloby z doslechu, tady má dokonce video záznam o spolupráci tajných s protistátními zakuklenými osobami.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 5. Vy tady prezentujete Dientsbiera, jakoby to byl nějaký dobytek, který věděl, kde má protestovat proti provokacím, účelově vyvolanými orgány placenými z našich daní. Že vám není hamba, on to myslel upřímně.

  OdpovědětSmazat
 6. Vazeny pane presidente Zemane !
  Drive nez se to dovite zkreslene po
  zmalipulovani slov !

  Donald Trump pouzil slovo -PUSSY- v New Hampshire primary opakovane a ironicky KARAVE, po vykriku zeny z davu na adresu TEDY CRUZE - protikandidata. On (Donald Trump) ji zato "odsoudil" a America hulaka smichem..

  Potom se ptal davu, musi-li dotycna opustit halu a dav kricel - NEEEE !

  Proti nemu media utoci tak fanaticky, jak nikdo nevidel nikdy, proti nikomu..Tolik lzi, TRIKU a sracek jeste nikdy nebylo pouzito. Establisment se ho BOJI, jako cert krize.

  On chce mir s Ruskem a nepustit Islam do Evropy a Ameriky.
  S nim je pro jeho politickou nekorektnost obrovska sranda.

  Prohra-li vsak volby, bude valka. VYHRAJE-LI volby zasypu ho POZITIVNIMI dopisy o Vasem mirovem snazeni a zachovani evropske civilizace.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 7. Nějak se v tom dění ztrácím, ale to bude asi jen porucha na mém přijímači. Myslím ale, že hlavním smyslem všech těch šaškáren kolem bylo otrávit tu velkou většinu těch, co s imigrací a vítáním nesouhlasí a přesvědčit je, že si tu vláda nakonec stejně udělá, co bude chtít a tudíž napříště cestovat přes půl Čech někam před Hradčana je ztrátou času a peněz. Nakonec ta Vaše účast v nějakém uskupení a za nějaké myšlenky je pak LžíTV buď v lepším případě jen zatajena, nebo jste připočteni ke skupinám jiných s nadšením opačným. Před čtvrtstoletím jsme naběhli na vidle partičce lhářů, podvodníků a zlodějů a přes to vlak nepojede. Jako stádo tupců jsme odcinkali Bílou Horu II. Jak bude vypadat naše budoucnost se můžeme podívat do Istanbulu, Káhiry nebo na jih Itálie, Kolína (n.R.) nebo Amsterodamu.Q.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak s tím souhlasím.
   Vidím to tak: svoboda slova = kecej si co chceš, stejně to nikoho nezajímá
   Pojedeš na demonstraci, uvnitř zátarasů se zdržíš, ujedede ti poslední vlak domů, budeš nevyspalý vymrzlý atd. To si příště rozmyslíš být aktivní (za debila) a nikam už pojedeš.

   Smazat
 8. Oprava (1:09) : ZMANIPULOVANI
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. Nez vam bude zase nekdo lhat !

  Donald Trump NErika, ze vlada je problem !
  On rika, ze BLBA a nebo KORUPCNI vlada je problem !
  Coz pracuje pro ILLEGALS, velke Corporace a Cinu !

  Bude zmena ve zdravotnictvi, skolstvi, a to i v Cesku,
  kuriculum reality ! Firmy dostanou podnet se vratit do Ameriky a Evropy z Asie.

  Vsechny Neocons "babovecky" stavene od dob Bushe starsiho zasadne rozkope.

  POZOR ! Prave prisla zprava ! V Americe je po 8 vecer. V Cesku jsou 2 hod. rano !
  Donal Trump -VYHRAL- v New Hampshire o 33 % !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 10. Neocons jsou POSR.NI ! America roste ! Slunickari prevlekejte kabaty ! Akademici, rychle sezerte vase vitaci sepsane petice !

  President Zeman je nejlepsi statnik ! Vsechno vidi dopredu, jako ta knezna Libuse na Vysehrade pred 1500 lety...
  Ted jdu otevrit Burgundy ! Nadavejte mi az zitra.
  nick honolulu v dobre nalade.

  OdpovědětSmazat
 11. Tak už je to jako na banderovské (svidomité) Ukrajině pod kontrolou civilisty vraždící organizace US/EU. Vláda ČR ve spolupráci s bezpečnostními složkami státu řídí a koordinuje útoky neonacistů na své občany účastnící se sobotních lidových shromáždění a demonstrací za mír. Děkuji tajným spolupracovníkům BIS převlečeným jak za agresivní fotbalové chuligány, tak anarchisty v čele průvodu, že při útoku na vilu ministra Stropnického a komunitní centrum použili nehořlavé zápalné lahve, gumové dlažební kostky a neostré kameny. Zatím se tedy jedná spíše o mediální popravy, ale mohou přitvrdit, snad se tomu díky odhalení odvážným šéfem Unie bezpečnostních složek podaří zabránit.

  Poznávací znak spolupracovníků STB/BIS bílá kukla potvrzen i u zinscenovaného útoku na komunitní centrum Klinika. Následovala diskreditační kampaň protiuprchlického hnutí ve státních sdělovacích prostředcích za spolupráce užitečných idiotů sluníčkářů, islámských a pravicových klerofašistů, církevní zlodějiny a amerických neziskových závojenek.

  Ten den byli na kompars ativováni snad všichni pražští spolupracovníci STB/BIS - pravicoví extrémisté vycházející v sobotu z domu vlastněného Ministerstvem vnitra, levicoví extrémisté v čele průvodu sluníčkářů a vítačů uprchlíků z US/EU/ČSSD podplacených církví a neziskových agentur a presstituté z veřejnoprávních médií jakoby náhodou u toho. Všichni tito policejní provokátoři převlečení a infiltrovaní za extremisty měli jedno společné, velitele v hnědé bundě a šále kolem krku, který přišel s Antifou a náramně dobře si rozumněl i s fotbalovými chuligány a policejní stafáží, k němuž se Policie ČR, pomáhat a chránit oligarchy a tuneláře, nechtěla hlásit. Špatná zpráva: Ukrajinizace (fašizace) a oligarchizace české politické scény dokončena.

  No není to nádhera, když infiltrovaná Antifa poskytuje krytí operaci STB/BIS zaměřené na diskreditaci protiuprchlického hnutí a místo mluvčí Policie ČR zveřejňuje identitu maskovaných osob vycházejících (ale údajně i opakovaně se vracejících do domu, jako doma) z budovy Ministerstva vnitra (bývalé 4. správy STB) ? A je jedno, jestli má přístup do policejní databáze nebo si vymýšlí za účelem krytí provalené operace PČR pod falešnou vlajkou, závěr je stejný - konfidentura. Jak je maskované poznala? :DDDDD

  OdpovědětSmazat
 12. Kdo to tedy byl ten hnědý "Vrchní prchni"? převlečený rozhořčený občan za tajného policistu? Jeho jméno je důležité, třeba doma manželce řekl, že jde za milenkou a přitom šel organizovat tuto polystirénovou kavalérii.
  Napište Chovancomi a Sobotkovi, co si o té jejich šaškárně v sobotu myslíte: chovanecm@psp.cz sobotka@psp.cz
  dělají si z nás srandu a to je horší, než kdyby nás brali vážně. Kdy už podvod,tak alaspoń na úrovni. Možná, že alespoń mohl říci ten hnědý, že je také od Slávie, ale že mu dres právě manželka vyprava, a tak si musel vzít hnědou budnu. Jak Sobotka říká "násilí je nepřípustné", napište Sobotkovi,že 3. pražská defenestrace, to nebude násilí, to bude jen pokračování národní folkloru, co provést s místodržícími (tentokrát ne Habsburků, ale Shapirů). FUJ, tato vláda musí dolů a rovnou do basy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to jen ten v "hnědém", když se podíváte na video, byli tam ještě dva a jeden z nich v šedém oblečení stál po boku "hnědého" poměrně dost dlouho.
   Jako první hodil jakýsi plastový plát do demonstrantů zakuklenec stojící hned vedle "utajeného", pak ho z davu někdo vrátil zpět. Jinak je do "dost měkké", na Národní tehdy měli k dispozici trubky z lešení ve správné délce (90-110 cm), dlažební kostky atd.
   Je jen otázkou času, kdy "někdo" rozhodne o střelbě ze zálohy a pak už jen budeme počítat mrtvé a raněné z řad demonstrantů i policie - ví to příslušníci PČR, že mohou být obětováni? Moc nechybělo a dav převálcoval těch "sedm statečných", moc nechybělo a došlo i ke střetům s policisty, kteří uzavřeli okolí a "dusili" lidi uvnitř i dlouho po skončení demonstrace.
   Volič-Vilč

   Smazat
 13. Tomu už se nejde ani smát, jako těm Bohušovým e-mailům, to už je k zaplakání. Je na čase, aby se trhlo oponou, než tito břídilové zprasí budoucnost tohoto národa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomeňte, že víme, že jsme viděli mizerné divadlo, ale nemůžeme si být tak jisti režisérem. Abychom ve svatém rozhořčení zase neskočili na špek a šamšlula s USA ambasády se nám za závěsem nešklebil, jak jsme zase spolkli návnadu.

   Smazat
 14. Hlavně si vy blbečci(voliči levice) srovnejte doma ty vaše dětičky,vychovali jste z nich ultralevicový zákeřný zfetovaný floutky,který nenávidí svůj národ.Sociální demokracie už obětovala dělníky za první republiky je nechala postřílet pro své politické cíle.Dnes chce dělat ve službách multimiliardářů to samé,jenže do Prahy se sjeli rodiny s dětmi,psi a duchudci a ty těžko napadnou gestapo sociální demokracie.Doufám že jste hrdí voliči levice!(ultralevicové protinárodní strany:ČSSD ANO KSČM TOP&ODS)tak jim zase dejte svůj hlas teď jim můžete vyjádřit podporu v krajských volbách,oni vám za to zvednou platy,sníží odchod do důchodu a uzavřou hranice a samozřejmě zlevní pivo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi chudák - poznáním nepolíbený (ale asi dobře placený).

   Smazat
 15. Pane Sobotka , co se to deje ? Jsem velmi prekvapen..V Tisnove je to zminka o Kalasnikovu.
  Ve Slavkove o defenestraci. V Praze Vas nikdo nema rad.
  V Berline se na Vas divaji z patra. V Bruselu jste prehlizen. (Media se o tom zminuji.)
  T.zn., ze prisel cas na Emigraci !

  Nasel jsem pro vas zeleny ostrov, plny krasnych zen a melodicke hudby a domluvite se tam lepe nez v Bruselu s cisniky.
  Naglimmesek ti arak, Kasanto Ti manglipat
  na youtube,
  Vas pristi domov, kde nehrozi zadna defenestrace nikomu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. Proč "oficiální" verzi příběhu podpořili, krom Bakalových, i Babišovo novináři? Tak nad tím jsem si také chvíli lámal hlavu. On je totiž celkově Babišův postoj plný protimluvů a protikladů. Je na něm znát, že přišel do politiky z podnikatelského prostředí, kde platí, že city a pocity do kšeftu nepatří. Vzpomínám si, že Babišovo prvotní reakce na migraci a migranty byly veskrze kladné. Opatrně začal obracet, až když začal sílit odpor veřejnosti. Politici jsou veskrze prodejné děvky. Čest vyjímkám. Ale Babiš je ještě něco trochu jiného a já osobně jsem přesvědčený, že ještě nebezpečnějšího. Jím prosazená podpora OZE nese známky daleko propracovanější zlodějiny ( a mnohem rozsáhlejší), než jaké spáchal na daňových poplatnících např. Kalousek. Dává tušit, jakých rozměrů by asi dosáhla, pokud by získal parlamentní většinu, nenarušovanou koaličním handlováním. Zatím jsem nepochopil, proč ve své partě snáší lidi natolik rozdílných názorů. Pokud se tím jistí pro budoucnost, myslím si, že právě tato názorová roztříštěnost by se mu mohla stát osudnou.
  K sobotní provokaci asi tolik. Hra na demokracii právě končí. Od dob Jana Žižky jsme museli stále někoho poslouchat. Rakušané, Němci, Rusové a nyní Američané. Iluze samostatnosti byla a je pouhou iluzí, vytvářenou našimi novinářskými "profesionály". Pokud by jsme začali zlobit, okamžitě by jsme obdrželi bratrskou pomoc v podobě americké vojenské základny. Alternativa neexistuje. Snad jenom že by se našel machr, který by dokázal vyjednat podporu od Rusů, ale to by jsme v lepším případě vyměnili naší podřízenost k Americe za podřízenost Rusku. V lepším případě. V horším by nás velmoci vymazaly z mapy světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože Chovanec je socan a ANO by rádo i vnitro i zdravotnictví. Vymění za dopravu.

   Smazat
  2. Protože zatímco Babiš říká do zaplacených médií to, co chtějí slyšet voliči, tak jeho zaměstnanci, pilně pracují jak mravenečkové proti občanům tohoto státu.
   Stačí jen vzpomenout jména Telička, Jourová, Pelikán, Zlatuška, Komárek, Žilková, Stropnický a další nadšené sluhy cizích zájmů.
   Občasné řečnění pana Babiše o potřebě ochrany proti uprchlíkům a zrušení sankcí proti Rusku je jen trapná komedie zaměřená na hlupáky. Celé ANO dělá pravý opak

   Smazat
  3. Všichni tito "velikáni" naší politické scény jsou už tak čitelní, že se nelze zmýlit ani jejich tlachy o "svobodě a demokracii", slovy totálně zdiskreditovanými již Havlem blahé paměti.

   Smazat
 17. Sluníčkáři a černoprdelníci jsou připraveni ve své nenávisti k Zemanovi obětovat islamistům k hromadnému znásilnění i své ženy a dcery. https://www.youtube.com/watch?v=KKu6Y7FtgF4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl! Ti co skutečně rozhodují by zalezli i se svými ženskými příslušníky do svých vil, obehnaných vysokými zdmi, hlídaných smečkami dobrmanů a černými šerify. A kdyby šlo opravdu z tlustého do tenkejch, zkrátili by frontu do nějaké exotické a méně bouřlivé destinace. Užiteční idioti by tu sice zůstali s námi. Ale pomýlení a napravení by se pozdě, ale přece přidali k davu protestujících a nespokojených. V plánech na nový světový řád není místo pro cca šest miliard lidí. Tak že vzájemné vraždění může začít.

   Smazat
  2. Všechny kolaboranty s islámským a pravicovým klerofašismem zvu do Činoherního klubu demonstrovat věrnost polistopadové kleptokracii. Na potlesk se zdviženou pravicí se těší obvzláště komunistobijec a patrně i rusofob Ondřej Vetchý s 34 totalitními filmy na hrbu a islamofil Žilková.

   Smazat
  3. Tolik genetickýho odpadu na jednom místě????Chudáci Úklidové služby hl.města Prahy:-))))Nahrnout je buldozerem do Vltavy a nepustit je na břeh!!!!!

   Smazat
 18. On to řekl zcela přesně Koller. Babiškovi poslanci dělají v podstatě podobnou politiku jako TOP 09, to je Havloidní, Babišovi noviny píší to samé, to je Havloidně, jen Babiš, který má obojí na povel, díky svým poradcům, říká trošku něco jiného. Ona je to dobře spočítaná kalkulace, hrající si na "stranu mírného pokroku v mezích zákona". Babiš, až se dostane k moci, začne řikat přesně to samé, co říkají ti jeho lupmové jako Zlatuška, Komárek, Stropnický atd.,a jeho žumpennovináři. Dosti snadno prohlédnutelý fígl na hlupáky voliče. Jak to řekl Koller, po získání moci se z něho stana takový amerikanista na roveń s Havlem, Vondrou, Dobrovským, Kolářem atd. Babiš je vychytralý manipulátor. Nikdy bych mu hlas nedal,. V jeho straně jsou to všechno recyklovaní ODS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V okolí Babiš rozjel fabriky, které krachovaly a byla by z nich maximálně vietnamská tržnice, dává hodně lidem práci a slušně platí, tlačí státní dluh dolů, lžídia a Kalousek mu nadávají a to je pro mne rozhodující.

   Smazat
  2. O tom není sporu! T

   Smazat
  3. Má předchozí poznámka patří 6:54, nikoli 8:01 T

   Smazat
 19. Už to nejde zatlouct,že to bylo organizované.
  Pokud Chovanec,Tuhý,neodstoupí,tak s tím souhlasí a o nás rozhoduje někdo jiný.Jsou jen dvě možnosti,buď to organizovala naše policie sama,nebo s pomocí Schapira.Sobotka je už odkecaný,jeden průšvih za druhým o dalších vládních činitelích to samé.

  OdpovědětSmazat
 20. Vše podstatné bylo řečeno. Já si jen dodám - český neskutečný B.O.R.D.E.L!

  OdpovědětSmazat
 21. Pokud většina obyvatel země odmítá, zvykat si časem na právo šaríja, měl by to politický establišment r.e.s.p.e.k.t.o.v.a.t. Bez ohledu na to, kdo naši vládu řídí ze zahraničí!!! Jsou to naši zaměstnanci, my je platíme z našich D.A.N.Í. A podotýkám - nadstandardně ve srovnání s většinou pracujících občanů!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Tak k tomu Vám něco řeknu:
  O to jim jde aby se zbavili Chovance. Vadí jim ty detenční střediska. Chtějí slimáky rozptýlit do měst (kromě Prahy, samozřejmě). Oni sem totiž nechtějí protože nemůžou otravovat v okolí. Buďme rádi za Chovance a všimněte si kdo proti němu jde. Hlavně Sobotka a islamista Pelikán.

  OdpovědětSmazat
 23. Jak nám hnedka šmejdi začali nabízet v TV "morální autority" Kalouska a Dienstbiera. Nedělejte revoluce, ale u voleb - ani hlas pro ČSSD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Humusárenský autoblity typu Kraďouska a Diensblíra si může TV strčit víte kam.....?:-)

   Smazat
 24. A tak jsme se opět (pokolikáté už??) dočkali jen reprízy hegelovské teze o dějinách: "každá velká událost se projevuje nejprve jako tragédie a poté jako fraška".
  Kdysi provokatér Zifčák, včera ten hnědý s šedým. I ty "maskovací" barvy jejich oblečení o ledasčem vypovídají ..
  To už u nás dlouho nebylo, aby se vláda uchylovala k využívání policejní provokace. A to k tomu, aby diskreditovala masový občanský nesouhlas s její protinárodní (imigrační) politikou.
  A pak, kdo je zde nositelem morálky a lidských hodnot!!? No, tuzemští dobroserové dienstbieři a pod. sobotkové to zcela jistě nebudou ...

  OdpovědětSmazat
 25. Nevím jestli to byla provokace nebo ne. Ale chtěl bych upozornit na jednu skutečnost, která snad ještě nezazněla. Když "antifa" zaútočila a "nácci" se začali stahovat - kdo jim kryl ústup? Zakuklenci v bílých kuklách. Jako by měli předem stanovené úkoly,......

  OdpovědětSmazat
 26. MUSÍME SE OPĚT PTÁT KOMU TO PROSPÍVÁ ???
  STEJNĚ JDE VŠE DO ZÁHUBY A MŮŽOU SI ZA TO SAMI LIDÉ , VŠEM JE VŠE JEDNO JEN SE KLÁBOSÍ A NADÁVÁ NASTANE NOVÁ SODOMA !!!!!

  OdpovědětSmazat
 27. Dodrý večer.
  NEZAPOMENTE źe svejkovina je Stále mezi námi a může být i blöd / blbá /

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.