Reklama

.

.

středa 24. února 2016

Karas se ve zpravodajství ČT věnoval Jašinově zprávě: Jašinův taxikář odhalil "čečenskou cestu" opozičníka, Ramzan Kadyrov: Zpráva Jašina o Čečensku jsou žvásty


24. 2. 2016    zdroj a zdroj a zdroj
V předvečer prezentace "expertní zprávy o Čečensku" místopředsedy ParNaSu Ilji Jašina byly zveřejněny podrobnosti této tajné cesty do republiky. 23. února měl místopředseda strany ParNaS Ilja Jašin představit k posouzení veřejnosti svou "expertní zprávu" o situaci v Čečenské republice a osobně o její hlavě - Ramzanu Kadyrovi. Politik prohlašoval, že cesta byla obsažná a "bohatá" na početná setkání s místními obyvateli, avšak, jak se agentura LifeNews dověděla, návštěva Jašina do čečenského hlavního města byla krátká a vměstnala se do 40 minut.


Korespondenti Čečenské státní rozhlasové a televizní společnosti "Groznyj" vypátrali obyvatele Ingušska Ruslana Chašagulgova, který přivezl Jašina do Grozného z letiště v Magase.

Můj otec pracuje jako taxikář na letišti. Požádal mě, abych zavezl jednoho člověka. Řekl, že je třeba jej odvézt do Grozného. Co se týká částky, také se domlouval, podle mne čtyři tisíce, řekl Ruslan. Po Grozném bylo třeba už cestujícího dopravit do Vladikavkazu, odkud měl v úmyslu odletět zpět do Moskvy.

Přitom, jak tvrdí Chašagulgov, v Grozném Jašin neztrávil ani hodinu - na shromáždění informací pro přednášky o Čečensku mu stačilo 40 minut.

Do Nazraně Jašin vylétl z moskevského letiště Vnukovo v 9 hodin ráno 7. února. Kolem poledne už seděl v taxíku na letišti hlavního města Ingušska. Během krátké cesty Ilji Jašina do Grozného víc hovořil řidič. Samotný opozičník pro udržování konverzace zadal pár šablonových otázek.

O nic se v podstatě nezajímal. Prostě se ptal, jak se u nás žije, jak je to s prací, kladl všední otázky, vzpomíná Ruslan na rozhovor s politikem.

Za padesát minut přijeli do Grozného, kde Jašin bez zbytečných řečí přistoupil k prohlížení pamětihodností. Ve městě navštívil pouze čtyři místa. A během této doby se s nikým nesetkal ani netelefonoval.

Tady je centrum města. Přijeli jsme sem, udělal fotku u mešity, u magistrátu Grozného, vyfotil budovu soudu. Potom jsme popojeli dál, vyfotografoval ulici - prospekt Putina, a to bylo vše, řekl Chašagulgov. Dělal selfi, i když jsem mu nabízel, že ho všude vyfotím.

Později fotografie s pamětihodnostmi Grozného Jašin skutečně vystavil na své stránce v sociální síti.

Po čtyřicetiminutovém poznávání města Jašin řidiče požádal, aby ho odvezl na letiště v Beslanu. Kolem 14. hodiny auto s opozičníkem vyjelo z Grozného ve směru k Severní Osetii. Po dvou hodinách, kolem 16. hodiny, Chašagulgov přivezl Jašina k letištní budově.

Podle Ruslana za celou dobu cesty z Grozného jeho pasažér ani jednou nepoužil telefon k jeho přímému účelu.

V Beslanu Jašin řidiči zaplatil a rozloučili se.

Podle údajů LifeNews si místopředseda ParNaSu koupil letenku v pokladně na letišti na let Vladikavkaz - Moskva, který startoval ve 20:24.

Ramzan Kadyrov: Zpráva Jašina o Čečensku jsou žvásty

Čečenský vůdce zveřejnil dokument dříve, než to učinil opozičník.

Zpráva O Čečensku, kterou opozičník Ilja Jašin slibuje zveřejnit 23. února, jsou žvásty z internetu, prohlásil v rozhovoru s Ruskou zpravodajskou agenturou hlava Čečenska Ramzan Kadyrov.

"Jašin říkal, že přijel do Čečenska a setkal se s lidmi. Ingušský taxikář, který ho dovezl z letiště do Grozného, sdělil, že se vyfotil a utekl. S nikým, ani s jedním člověkem nemluvil. Jeho zpráva – to jsou žvásty z internetu...

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. ČT=bulvární žumpa. Tím bych celou záležitost uzavřel. Každá vteřina navíc je ztráta času.

  OdpovědětVymazat
 2. Karas byl ale naprosto věrohodně v šoku, když všechny zahraniční zpravodaje vyváděli, že je nahlášená bomba. V jeho očích bylo vidět nefalšovanou hrůzu z toho, v jak hrozném byl nebezpečí. To je ale bulíček.

  OdpovědětVymazat
 3. Už jsme dlouho neviděli Karase v přílbě a neprůstřelné vestě v Donbasu, aby nám něco zase řekl, jak říkal John blahé paměti "na vlastní oči".

  OdpovědětVymazat
 4. Karas, tento vyžraný upocený nýmand ze Lžitelevize, není ho třeba komentovat, ten může snad komentovat polské šmelináře. Ještě k němu patří další hňup, který hledal senzaci na Ukradině a "pravdivě uváděl" Procházka, z nich se mě chce zvracet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte asi Pazderku. Stejný novinářský póvl jako kolega Karas.

   Vymazat
 5. Karas je plevelná ryba :o) Kdysi jsem zaregistroval, jak statečně zkresluje skutečnost, od té doby se v zájmu vlastního zdraví na něj nedívám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně je ho osobně chudáka líto. Víte kolik strachu zažije než si zaslouží svůj jidášský groš?

   Vymazat
 6. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.Liberály v Rusku nikdo nebere.90.léta přesvědčila většinu.Hodí se pouze pro zahraniční zpravodaje. A pan Karas se snaží náležitě bodovat. Zajímavé, že komu tato krásná země otevře náruč, záhy začne po ní plivat viz.Štětina,Dvořák,Romancev,Mitrofanov,Stehlíková,Mitrofanoov a též i tento exot.

  OdpovědětVymazat
 7. Redaktor Karas je tak dutej a jeho "zpravodajství" tak stupidní, že ho Rusové s radostí nechávají na pokoji, kdyby ho vyexpedovali (jako třeba člověka v plísni Pazderku), tak tam třeba ČT pošle chytrého a prohnanějšího profesionála a to asi nechtějí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. záběry Karase v zimní bundě komentujícího prázdnou jarní krymskou pláž doposud nebyly nikým překonány :-)

   Vymazat
 8. A tak se den co den fabrikuje zpravodajství ČTV!!
  Naši mainstreamoví presstituti a /-tky vlastně ani žádného Ilju nepotřebují.
  Vystačí si sami, zmínku s jeho jménem potřebují jen proto, aby tomu dali zdání, a pokud by i nebyl tento, tak si pro svou (lži)propagandu doplní nějakého jiného Ilju. Mají jich v ruské páté i víc. Placených těmi Sörösovými aj. jidášskými ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. počítám, že pár set těchto týpků máme i v Česku: http://www.nwoo.org/2016/02/23/priznani-novinare-usa-s-27-000-pr-konzultanty-ovlivnuji-media/

   Vymazat
 9. Jo jo Miroslav Karas zpravodaj čt. Ten se prodal.
  Za par spinavych zlataku b´´proda bratra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koho hamburger jíš, toho píseň zpíváš.

   Vymazat
 10. On ten Karas je prostě deboš možná přihřátý,ale pořád deboš je to prostě čekatel na koryto a tak se musí páníčkům zavděčit.
  Z lidského hlediska je to chudák,který se není schopen živit ničím jiným než lhaním.

  OdpovědětVymazat
 11. Karas pravdu mít nemusí.Je placen za propagandu,jako
  třeba Mitrofanov,Fištejn či Romancev.Vždyť naši prý
  novináři píší jen to,co mají přikázáno.Každý se chce
  uživit a těmto propagandistům je jedno,od koho svoje
  špinavé prachy dostanou.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 12. Co to je za blábolčlánek. Zpověď taxikáře? Drožkář za pár peněz řekne cokoliv, ale že bych mu musel věřit, to asi nemusím, že ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čas mezi příletem a odletem je dán - 40 minut. Domníváte se, že to stačí pro "expertní" zprávu o stavu země? Budou to jen zprostředkované informace o "chemických zbraních v Iráku".

   Vymazat
  2. hňupe, to mám tedy raději věřit "naši" ČT ?
   Ti jsou na tom stejně. Za pár šupů klidně vyvolají válku, hlavně ať je na hypotéky a kur.y"

   24. února 2016 22:06 : Pokud vládnete uměním čtení (doufám že ano) pak doba mezi príletem a odletem byla několik hodin.
   --
   Kolem poledne už seděl v taxíku na letišti hlavního města Ingušska
   --
   Po dvou hodinách, kolem 16. hodiny, Chašagulgov přivezl Jašina k letištní budově.
   ---
   OK? 3 - 5 hodin mezi příletem a odletem.. Nevíme co znamená "kolem poledne" proto počítám s 11:00 - 13:00

   první cesta taxíkem 50 minut
   --
   Za padesát minut přijeli do Grozného
   --
   druhá cesta 2 hodiny
   --
   Po dvou hodinách, kolem 16. hodiny, Chašagulgov přivezl Jašina k letištní budově.
   --
   takže na !! pobyt v Grozném !! měl asi 40 minut.

   Celej Štětina ... jak jel litovat ubohé Gruzínce napadené podlým Ruskem... z letiště ihned do hotelu na "konferenci", tam se zlískal tak, že ho druhý den ráno málem nenaložili do letadla domů. A po návratu kecal o "přátelských kontaktech" které navázal a jak obhlížel Rusy rozbombardované město .. ko.ot prostě.
   Koloděj

   Vymazat
 13. Zpravodajství našich médií mě přivedlo k smíchu a pláči . Dnešní polopravdy o únor 1948 na čt 24 . Byla to tak že pražáci zaplnili náměstí a žádali prezidenta Beneše aby podepsal demisi ministru . Dnes pražáci chodí prozměnu s červenými kartami a žádají demisi Zemana . Tento krát mají smůlu oproti roku 48 , za Zemanem stojí polovina národa .Únor nevyšel .

  OdpovědětVymazat