Reklama

.

.

úterý 16. února 2016

Kdo je větší autoritou? Generální tajemník NATO Stoltenberg nebo papež František?

jip
16. 2. 2016    VašeVěc
Ihned po setkání papeže Františka s ruským patriarchou Kirillem jsme se z úst šéfa NATO Stoltenberga dozvěděli, že Rusko prý ohrožuje bezpečnost Evropy. Co se stalo tak závažného, že generální tajemník NATO musel přispěchat s tímto tvrzením?

Je přeci známo, že USA za tento rok vynaloží na zbrojení 612 miliard dolarů. Odhaduje se, že všechny země NATO letos na zbrojení vynaloží obří sumu 1 bilionu dolarů. Rusko letos podle odhadů na zbrojení vynaloží 60 miliard dolarů. Čína 140 – 150 miliard dolarů. Že by se Rusko za těchto relací vojenských výdajů chtělo stát ve vztahu k NATO v Evropě agresorem, je velmi nepravděpodobné.

A proč hledat souvislost tohoto vyjádření J. Stoltenberga se setkáním papeže a ruského patriarchy v Havaně? Schůzka v Havaně se uskutečnila z iniciativy papeže Františka. Papež František se vyjádřil překvapivě jasně: „Putin je jediným člověkem, se kterým se katolická církve může spojit při záchraně křesťanů na Východě,“ a na jiném místě uvedl: „Je důležité spojit síly s Ruskem, na záchranu křesťanstva ve všech oblastech světa, kde je křesťanstvo potlačované.“

Ruská pravoslavná církev ministerstvu zahraničí Ruské federace sdělila, že jí papež František informoval o svých obavách, že svět stojí před propastí války. A tato jeho obava vychází z Turecka, které je v závěrečných fázích příprav na invazi do Sýrie, po které by následoval válečný konflikt s Ruskem a zatažení NATO v čele s USA do války.

Zdá se, že papež František projevuje pozoruhodný realismus a jeho snaha hájit zájmy křesťanstva, západní civilizace a míru je obdivuhodná. Proto hned musel na pomoc přispěchat Stoltenberg se svým vyjádřením. Koho pak asi lidé berou vážněji? Kdo je pro ně větší autoritou?

13 komentářů :

 1. Aha - a pak, že čt lže! Cha! Pravdu mluví - o Stoltenbrkovi a jeho chorých vlhkých představách informuje pravidelně. Papež? Kdo to je? Jakási nicka jenom zlatá - nejspíš podle čt a proto o těchto jeho výrocích neinformovala. Takže - čt mluví pravdu - občas, a když, tak ne celou. Lež je vědomě uvedená nepravda. Na to ale musí být vzdělání, no a to je ta kardinální otázka! Jsu blbí, nebo navedení? No, anebo že by prodejní? Jak ty lehké děvy? Ne, to ne, omlouvám se prostitutkám, takové srovnání si nezaslouží.

  OdpovědětVymazat
 2. Věci jsou tak trochu jinak než je prezentováno obyčejnému publiku.

  Vatikán s Jezuity jsou jednou z hlavních sil ¨zla¨, které působí ve světě. To co jezuité udělali v čechách a to co dělali skrze tzv inkvizici neskončilo. Klausovo tvrzení že naše republika nám již nepatří je pravdivá. Bohužel Klaus poukazuje pouze na Brusel. Brusel byl ustanoven jezuity de facto. Mimo jiné Cestui Que Vie vám, nám, všem stanoví kdo jsme a kam a komu patříme. Všichni vy, včetně mě, jsme vlastnictvím Vatikánu, ať se vám to líbí či ne. Tak jako že jsme geneticky po rodičích slované, ať se vám to líbí či ne.

  Vatikán je kontrolován Benátskou Black Nobility ....
  Vatikán kontroluje veškerou legislativu - Země a Vzduchu, ať se vám to líbí či ne. Anglická koruna kontroluje legislativu - High Sea

  Nyní je otázka jak dlouho Katolická církev bude existovat, jsou různá indicie co poukazují na to že možné že jsou určité útoky na existenci Vatikánu. Již jenom co Pjakin odhalil - Evropský Kalifát, je velkým útokem na Vatikán. To by znamenalo že jenom Orthodoxní církev by přežila tyto změny ...

  Já mám za to že papež musel vyrukovat s pravdou ven, alespoň částečnou a odhalit patriarchovi odkud vane vítr a co s sebou přináší...
  Globální válka je stále jedinnou nadějí NA PŘEŽITÍ pro USA, papež to ví protože CIA jsou pod kontrolou jezuitů, ať se vám to líbí či ne a Vatikán má ruku taky nad USA do značné míry....

  V žádném případě setkání na Kubě, (Fidel Castro je taky jezuita ... vystudoval jezuitskou akademii....) nebylo o tématech TEOLOGIE či dobrosrdečného smíření. Na vše musí být nahlíženo z pohledu geo-politického a finančního uspořádání světa.

  OdpovědětVymazat
 3. Stoltenberg je ubožák -je to tzv jidiš-sionista, co o sobě prohlašují že jsou židé..Zagami mu takřka do očí řekl že když ho nenechá na pokoji tak rozvrátí OSLO během jedné noci... to bylo za časů kdy Stoltenberg onanoval v Oslo jako premiér....co dokázal v Norsku je jenom jedna věc, dokázal zabít rukou Breivika 70 neviných mladých lidí....

  OdpovědětVymazat
 4. Mimochodem, papež má špinavé ruce s pedofilií a s obchodem s dětmi ještě za časů co sloužil jako jezuita v Argentíně .. moc špinavé ....

  OdpovědětVymazat
 5. A co takhle 10 000 dětí co zmizelo během migrace.... nějak tomu není věnována pozornost, či snad je?

  http://www.euronews.com/2016/01/31/10000-refugee-children-are-missing-says-europol/

  ??????
  Aby bylo jasno. Z táborů nebylo možno ukrást 10 000 dětí. Ale všichni co organizovali migraci vědí že se děti prostě tzv ztratí.... že ano. A taky se ¨ztratily¨....

  Část dětí šla pod nůž jako ¨dárcové¨orgánů via Israel do NYC... a dále....good business

  Část dětí skončila jako sexuální-otroci pro pedofily a prostě pro prostituci

  Část dětí skončila pod nožem jakožto - OBĚTI -

  ?????
  Realita je realita......

  OdpovědětVymazat
 6. Stoltenberg tím, že komentuje papeže, tak jen dokazuje, že je k ničemu a že nemá žádnou moc a autoritu.
  Papež (myšleno všeobecně, ne konkretně) a katolická církev nadělali ve světě velmi mnoho zvěrstev. Ve jménu boha a Ježiše Krista se vyvražďovaly celé národy (viz Amerika i Asie a jejich minulost).Katolická církev jako taková je největší a nejsilnější politickou stranou, která vládne celému světu, pouze svoje názory a přání prosazuje jiným způsobem. Je to spolek největších pokrytců jaké tento svět viděl, až na několik málo vyjímek, abych je neházel všechny do jednoho pytle. Zkuste mi to někdo rozumě vyvrátit.

  OdpovědětVymazat
 7. Je to nastejno, oba jsou voleni společenstvím lidí kteří jsou velice vzdáleni od problémů většíny obyvatel planety .

  OdpovědětVymazat
 8. Papež je multikulturní proislámský neomarxista proto je najednou miláčkem levicových stran.Kirill drží pevně poslední baštu křesťanství v Evropě staví v Rusku přes dvěstě kostelů ročně a na to mu ,,dává"Putin ze státního rozpočtu,u nás by jste ječeli jak starý krávy, kdyby prezident stavěl z rozpočtu dvěstě kostelů ročně.Ale v Rusku je to v pohodě protože Putin je bůh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě v tom Rusku, pravoslavná církev vyjadřuje nálady a pocity občanů. U nás to asi katolická církev nedělá, tak nemá takovou podporu občanů. P.K.

   Vymazat
 9. Vlastimil: souhlas-vArgentině byl na dnešního Papeže vydán zatykač za prodeje děti na prostituci i malých chlapců za pedifelii a jiné zločiny !!

  OdpovědětVymazat
 10. Vlastimile,máte to trochu popletené,ta církev je od 15.století silně infikovaná židovstvem,papež je žid a zednář vysokého stupně,stejně jako většina kardinálů.Víte co je opus dei?jedna z jejich lóží.Koukněte se na naše nejvyší katoliky Graubner,Vlk,Duka,Holub,Halík všechno židé,pradávní nepřátelé krista a křestanství.

  OdpovědětVymazat
 11. 07. srpna 2015, 17:56 — Autor: EuroZprávy.cz / lk / ČTK :
  "Vatikán - Odmítnutí migrantů, kteří utíkají před násilím a hladem, je aktem války. Prohlásil to dnes ve Vatikánu před skupinou mladých věřících papež František."
  http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/128148-papez-se-postavil-za-imigranty-jejich-odmitani-je-aktem-valky/

  Mnoho politiků má ve zvyku "mluvit na obě strany", lidé zaregistrují častěji to svoje, politikům to hodí víc hlasů. Tak se nedivme.

  A jinak, Vatikán je zpravodajskou složkou globálního vůdce, a ten má ve výhledu totální islamizaci Evropy. To je málo známý rub. Líc jsou věty obsahující vysoký podíl krásných slov.

  Pomáhat ohroženým lze nesčetnými způsoby jinak než zničením Evropy stěhováním národů. V první řadě nenapomáhání válečným vrahům kteří je vyhánějí z domovů.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 12. Vážení přátelé,pánové,soudruzi,bratři,přítelkyně,dámy,
  soudružky, sestry,dovolte mi jednu výhradu. Není celý svět ovládaný katolickou církví. Zanechte tohto klišé: 1,3 mld Číňanů, 1 mld. musulmanů, buddhisté,protestanté od Reykjavíku až po po Ženevu, pravoslavní od Mukačeva až po Vladivostok od Kréty až po poloostrov Kola, šintoisté v Japonsku to vše je mimo katolickou cirkev. Samozřejmě, tato cirkev je mocná i v přitroublém Česku, ale není všemocná ve světě. Díky Bohu. Morave

  OdpovědětVymazat