Reklama

.

.

neděle 14. února 2016

Kód 291: Švédská policie ututlává tisíce zločinů spáchaných „uprchlíky“ - Znásilnění, přepadení, teroristické hrozby drženy v tajnosti

Paul Joseph Watson
14. 2. 2016   Zvědavec

Švédská policie ututlala v posledních čtyřech měsících tisíce zločinů spáchaných přivandrovalci, z nichž všechny byly označeny tajným „uprchlickým kódem 291“.


Podle zprávy švédských novin Svenska Dagbladet bylo utajeno asi 5,000 incidentů, včetně 559 případů násilí, 194 přepadení, dvou teroristických hrozeb a čtyř znásilnění.

Článek vysvětluje, že incidenty byly ututlány kvůli směrnici Národního operačního oddělení (NOO), že jakékoliv informace týkající se chování „uprchlíků“ musí být cenzurovány.

Oficiální zdroje obvinily z násilí „traumatizované lidi“ držené v „přelidněných místech“, kdy velitel NOO Thomas Wallberg dodal, že je „smutné“, že informace nebyly dostupné veřejnosti.

Wallberg také „řekl novinám, že existuje ještě více incidentů, ke kterým nebyl švédským novinám poskytnut přístup“, uvádí Speisa.

Policie také nařídila, aby nebylo uveřejněno, kolik zdrojů použili k vypořádání se s přišedšími do Švédska, kdy jeden policista řekl Dagens Nyheter, že tajný kód je „naprosto absurdní“.

Minulý měsíc Svenska Dagbladet také informoval o směrnici, že policie nemá poskytovat popisy uprchlických zločinců zapletených do všeho, od malých dopravních nehod po závažné zločiny, jako loupež, zneužití a vražda“, aby nevypadala „rasisticky“.

Nicméně obvinění švédské policie, že tutlá zločiny spojené s přistěhovalci, sahají dále do minulosti, kdy byly podrobnosti o sexuálním obtěžování žen muslimskými přivandrovalci na koncertu ve Stockhomu drženy pod kobercem i vloni v létě, aby „nedošlo k proti-imigrantským protestům a náladám“.

Úřady byly načapány při zakrývání zločinů spáchaných přistěhovalci před veřejností i v několika dalších evropských zemích, včetně Německa, kde podrobnosti o silvestrovských sexuálních útocích na stovky žen v Kolíně byly z počátku pohřbeny.

Policie v Detmoldu také odmítla prozradit podrobnosti o znásilnění 13leté dívky v táboře přivandrovalců, protože nechtěla „poskytnout legitimitu kritice masové imigrace“.

Přední německý kanál ZDF také odmítá vysílat detektivky o muslimských podezřelých ze znásilnění, protože, slovy šéfredaktorky Iny-Marie Reize-Wildemann, „nechceme rozvášnit situaci a šířit špatnou náladu; (migranti) si to nezaslouží“.

Počátkem týdne bývalý šéf ZDF Bonn, dr. Wolfgang Herles, odhalil, že stanice přijímá od vlády příkazy ohledně toho, o čem informovat, a novinářům „není dovoleno říct o uprchlících nic negativního“.

Jak jsme upozornili již v říjnu, také policii ve Finsku bylo nařízeno správou státní policie neuveřejňovat identitu migrantů podezřelých ze zločinu, kvůli obavám, že by se tím povzbudila „rasistická“ negativní reakce na vlnu hledačů azylu vstupujících do Skandinávie.


Code 291: Swedish Police Cover-Up Thousands of Crimes Involving “Refugees” vyšel 5. února 2016 na infowars.com. Překlad v ceně 183 Kč Zvědavec.

9 komentářů :

 1. Počkejte 15let . To teprve začnou řádit přemnožení potkani . Kříž pujde dolů z vlajky Sweden .

  OdpovědětVymazat
 2. A pro koho to je dobré?? Co se tím sleduje??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co tím sleduje? Přece naplnění plánu NWO, kdy je nutné nejdříve Evropu rozvrátit, protože bez toho ji nikdy nebude možné ovládnout. Tento proces rozkladu národních států a postupné ničení jejich etnické historické i kulturní identity, je pozorovatelný již mnoho let na každém kroku. A pro koho je to dobré? Odpověď hledejte za oceánem mezi příslušníky Coudenhove Kalergiho panské rasy.

   Vymazat
  2. Tak tak. Euromed již běží řadu let a je to implementace tzv. Kalergiho plánu. Jde o cílenou genocidu evropských národů, šílený sociálně inženýrský projekt. Zkuste třeba Benjamin Kuras a "Jak zabít civilizaci".

   Vymazat
 3. Co tady mlžíš? Piš k věci .

  OdpovědětVymazat
 4. Jednoduché.Když si to tamní obyvatelé nechají líbit
  a nic proti tomu nedělají,musí si na to zvyknout.
  Ono totiž bude ještě hůř.Stejně jako u nás.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. Nerad, velmi nerad to říkám, ale pořád nám (ať už se nám to líbí nebo ne) , vládne příroda a ta v tom má kurevsky jasno😤

  Takž BUDE TO TAK, že silnější SEŽERE slabšího a hádejte , KDO je dnes ten SLABŠÍ 😰

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Parazit,který připraví hostitele o veškerou krev, zahyne s ním.Čím budou topit, co budou jíst , do čeho se budou oblékat noví obyvatelé po zhroucení sociálního státu? Jakou mají výživnou hodnotu dolarové bankovky? Jak dlouho s nimi lze topit? Co jiného s nimi mohou dělat lidé, mentálně dle německýcfh testů odpovídající třetí třídě obecné? Bez stálého přísunu podpory z vnějšku je s nimi za padesát dní konec.

   Vymazat
 6. Skutečnost je popisována takto: pojem vládnutí se týká řízení společnosti lidí a nelze ho aplikovat na přírodu (pak je to pouze příměr, vhodný pouze pro občasné oživení nějaké diskuse o přírodě).

  V davo-elitářké společnosti jakou jsme, vládnou elity, a některé z nich se rozhodli vozit do Evropy odpadlíky, zločince a nevzdělance z celého světa, maskující to bezvýznamným počtem skutečných válečných uprchlíků. Elity mezi sebou bojují a větší šanci mají elity s podporou lidu, proto neustále media blbnou lidem hlavu. Takže co se týká problémů lidské společnosti není na vině příroda, ale blbost.

  Příroda je neřízená a jejím poznáním lze celkem snadno zařídit vhodné podmínky pro rozvoj lidské společnosti, kdyby to tomu uvedená blbost tolik nebránila.

  Proto se vzdělávejme, informujme a dav nechme daleko za sebou v propadlišti dějin. Elity zahynou společně s vymřením davu na němž parazitují.

  Evropané, přes všechny své chyby nejsou tak kvalitním davem, jako ten, který se dá řídit pouhým kázáním v mešitách, proto ho sem elita tlačí.

  OdpovědětVymazat