Reklama

.

.

úterý 23. února 2016

Komisař Dreyfus k vyslání 100 českých vojáků proti Rusku:

24. 2. 2016
autor: Martin Kunštek

16 komentářů :

 1. Chybí mu jen ten červenej pingpongovej míček na nose a je to OK

  OdpovědětVymazat
 2. Je to k smíchu. Dnes nemá EU co postavit proti ruské armádě, pokud by tato dostala rozkaz vyrazit na západ. A pokud někdo na západě, z důvodu ztráty soudnosti, dostane nápad vyrazit na východ? Kolik kluků se nám bude muset vrátit v pytlích na mrtvoly, než pochopíme, že jsme se rozhodli špatně?

  OdpovědětVymazat
 3. NATO je největší teroristická a zločinecká organizace na světě !!copak tam dělají Češi ????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...když zpřetrháš rodinné tradice,vezmeš lidem půdu po prapředcích zděděnou, pošlapeš víru
   v Bohyně této země, počne úpadek společnosti a začne se rodit nechtěné potomstvo...
   NATO - je prodlouženou rukou Vatikánské prokleté katolické mafie.
   viz. : L. H. Lehmann

   Vatikánská politika za druhé světové války

   Přeložil K. V. Vít

   Tiskové a nakladatelské družstvo "Blahoslav" v Praze, 1947

   Obsah:
   Autor
   Úvod
   Tendence před I. světovou válkou
   Tendence po I. světové válce
   Římskokatolická církev a II. světová válka:
   Habeš
   Španělsko
   Itálie
   Německo
   Československo
   Rakousko
   Francie
   Japonsko
   Spojené státy
   Vatikán si myje ruce
   Závěry
   Poznámky
   Bibliografie
   Autor

   Leo H. Lehmann je svým vzděláním a zkušenostmi kvalifikován vynikajícím způsobem jako znalec historie, tendencí a politických vztahů katolické církve.

   Narodil se v Dublinu v Irsku, kde též vystudoval. V roce1918 vstoupil na universitu de Propaganda Fide v Římě a v roce 1921 byl vysvěcen na kněze církve římskokatolické v Sv. Janu Lateránském. Pracoval jako kněz v Evropě a v Jižní Africe a působil několik roků jako poradce v právních otázkách při Vatikánu. Později se dostal do Spojených států severoamerických, kde byl zprvu duchovním na Floridě, a později pokračoval ve svých studiích na universitě v New Yorku, na níž rovněž graduoval.

   Dnes je L. H. Lehmann vydavatelem časopisu "The Converted Catholic Magazine" a sekretářem Kristovy misie v New Yorku. Je také autorem mnoha článků a spisů o cílech a činnosti římskokatolické církve.

   Vymazat
 4. Absurdností je tolik, kolem nás, že se to nedá sledovat. Například Ringo Čech. Že maluje blbiny je známo. Že to irituje Zvěřinu, zas tak známo není. Ale zvěřina časem smrdí, teď už se to pozná snadno.

  OdpovědětVymazat
 5. Stropnický je na drogách,protože takhle blbej být čech nemůže.A nebo nám z jeho původem zase lžou.

  OdpovědětVymazat
 6. Jakobyste nevěděl, že už princátko hrát nemůže. Tedy rozhoduje zaměstnání, kde je příjem zaručen.
  Já myslím, že mnozí ve vládě by klidně zvládli i roli vola, hlavně, že dostanou zaplaceno. To je ta pravda. A láska? Přece k penězům.

  OdpovědětVymazat
 7. pro nevidome hluche a pitome mala upominka že držitel modre knižky soudruch zeman jmenoval herku stropnickeho tež držitele modre knižky ani netak qvuli jeho jeneralisimskim pozam ale nejspiš qvuli bezedne stani kasičce něco jak stolečku prostři se

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeman ho jmenoval velmi nerad a trochu ho ironizoval. Jmenoval ho proto, že Česká armáda je stejně bezvýznamná jako její šéf a kvůli Stropnickému nestojí za to rozpoutat konflikt se vzniklou koalicí.

   Vymazat
  2. Babiš dráždí Zemana: Stropnický by byl dobrý ministr obrany. Prezident Miloš Zeman chce mluvit do sestavování nové vlády - hodlá zamítat či naopak podporovat adepty navržené na ministerské posty. Ilustroval to na příkladu kariérního diplomata a herce Martina Stropnického, jedné z tváří hnutí ANO. Zeman o Stropnickém řekl, že si neumí představit že by se Stropnický stal šéfem resortu obrany, nepřeje si prý "další Karolínu Peake". Lídr hnutí ANO Andrej Babiš však opáčil, že bývalý šéf Vinohradského divadla by byl dobrým ministrem obrany.http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/babis-drazdi-zemana-stropnicky-by-byl-dobry-ministr-obrany_291484.html

   Vymazat
 8. Na PL vyšel na toto téma článek i s postoji našich, volených zástupců z různých politických stran o vysílání našich vojáků, jako odstrašení Ruska. Členové TOP09, KDU a ODS byli jasně pro vyslání vojáků a nikdo se nediví a nikdo je asi do budoucna volit nebude. Překvapením pro mně bylo ANO2011. Pán Babiš se k otázce nevyjádřil, ale všichni osloveni, z tohoto uskupení byli jasně pro. Dost mně to překvapilo, protož pán Babiš hlásal, že jde do politiky proto, aby Českou republiku vytáhl z marasmu a že se proto obklopí odborníky. Původně jsem si myslel, že mu uteklo jen pár vychcaných plebejců, jako pánové Zlatuška, Komárek, Stropnický a Telička. Opak je pravdou, i všichni další z oslovených byli nadšení z dodávek "masa" pro strýčka Sama a pro zvýšování napětí v Evropě. Asi mají Americký číp a zapomněli, odkud jsou. Neví, jak ostatní, ale já bych už asi hlas tomuto uskupení nedal. Nalezli tam stejní prospěcháři jako do TOP,ODS, jen jsou pod jiným deštníkem. Článek na PL je tady...http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Idiotska-provokace-od-NATO-Agresivni-Rusko-rozumi-jen-sile-Mame-tu-treti-svetovou-drive-nez-si-myslite-A-trapny-komparzista-Stropnicky-Toto-nam-rekli-Kalousek-Keller-ci-Gazdik-423016

  OdpovědětVymazat
 9. Tajtrlík Kocáb má zkušenosti s odsunem cizích vojsk z české kotliny. Možná bychom ho měli pověřit, aby svou zkušenost uplatnil a postaral se o to, aby se nám neproháněl po dálnicích americký šrot a následně "vyprovodil" veškerou pakáž, která se podepsala na uplynulých 25 letech, tj. celou americkou ambasádu, neziskové organizace, ČT a výše uvedené, včetně sebe přibalil k nim.

  OdpovědětVymazat