Reklama

.

.

neděle 14. února 2016

Konašenkův brífink: vyvracení lží Američanů i blábolů „ochránců lidských práv“

ea24
14. 2. 2016   Eurasia24

Mluvčí ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov opět věcně, zcela konkrétně a s použitím videozáznamů komentuje poslední vývoj v Sýrii a činnost ruských vzdušných a kosmických sil v rámci boje proti teroristům. Záznam brífinku ze čtvrtku 11. února je opatřen českými titulky.


Konašenkov se kromě bilance ruských úderů za uplynulé období zaměřuje také na informační válku, konkrétně na lživá americká obvinění Rusů z údajných útoků na civilní cíle.

Informace takzvané Syrské organizace pro lidská práva (SOHR), která dění v Sýrii údajně „monitoruje z Londýna“ (!) a na jejíchž nepodložených údajích je z velké části založeno „české“ zpravodajství ze Sýrie distribuované prostřednictvím veřejnoprávní ČTK, označil za „bláboly“.


59 komentářů :

 1. Je to pořád stejná písnička ze strany NATO. Od Američanů padají mírové a humanitární bomby. Jakmile se těmto humanitárním bombam někdo začne bránit okamžitě je označen za teroristu. Kdo navíc americkým blábolům o míru nevěří, je označen za Putinovce a ruského špiona. Všichni to už vědí a ty naše sdělovací prostředky lžou a lžou. Pět let Sirii bombardovali Američani, ale jen teď , když Rusové tlačí teroristy ze Sierie a Asad začíná vítězit, začínají se ozývat humanitární a lidskoprávní organizace se řvaním o porušování lidských práv ve snaze poct teroristům a zastavit úspěšné tažení Syrské armády proti teroristům, které USA označuje za umírněné a to proto, že je přes Saudy vyzbrojuje a hlavně Saudové to platí vojenskoprůmyslovému komplexu a o to jde. Když Američané vybombardují nemocnici v Afganistáně a teď i v Sýrii je to humanitární čin, který se po překroucení faktů vysílá v ČT jako vrchol humanitární pomoci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím.
   Ono také jde Američanům,co nejvíce ještě Sýrii uškodit,ale také zamést mnoho stop.Pokud něco nemůžou odvést,tak to také zničí,aby to nedostala Sýrie.Ke krytí úniku bojovníků IS se to také používá.

   Vymazat
  2. Ceska spolecnost si konecne udela spravny nazor na USA-ovsem ne zcela konkretni.
   Kdo tam vsechno ridi od bank,medii,kultury
   az po armadu - vyberte si i nove kandidaty
   na prezidenta - jaky maji puvod.
   Clintonova provdala svojidceru a Trump take dceru -Ivanku - tim jiz vime, ze maji nejvetsi sance a aby to bylo 100% tak nastoupi do boje Bloomberg

   Vymazat
 2. Jasně. A zelení mužici na Krymu taky nebyli v žádném případě ruští vojáci. A na východní Ukrajině taky nebojují ruštívojáci. Jen "dobrovolníci".
  Ruským lžím může věřit jen fanatický rusofilní pablb.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. At žijí preloláskaři a šidítkáři US ambasády.Hold vaše pravda vždy zvítězí ptotože ji máte v moci tak se vlastně nic nezměnilo jen jste obkoukali co tu bylo dříve.

   Vymazat
  2. Jen s velkou nechutí jsem přečetl ti tvé tupožvásty, žbrndokecy a sráčkoprdy, které se vůbec, ale vůbec nezakládají na pravdě. Řešíme Sýrii a ne Krym, vole!!!

   Vymazat
  3. Řešíme důvěryhodnost blábolení ruských generálů a věrchušky. Jediný kdo z nich říká pravdu na rovinu je Strelkov. Proto byl taky odstraněn.

   Vymazat
  4. Přičemž typický, nejhloupější fanatik jsi tady ty. Ani už nemáš přehled k čemu se vlastně modlíš, a ostatně - je to jedno. Musíš být zásadně zaujatý proti všem správným a spravedlivým. Taková blecha v kožiše.

   Vymazat
  5. Anonymní 14. února 2016 11:10

   No nejdříve si zkus vzpomenout na Račak coby záminku k bombardování Srbska s cílem odtržení Kosova a Metochije a k vybudování vojenské základny USA – Bondsteelu, pak třebas na záminky pod kterými USA s VB napadly Irák. Vyčísli lidské ztráty, které z těchto „přešlapů“ Severoameričanů a Britů byly. Zejména pak ty civilní ztráty a teprve pak mudruj… kdo je jak věrohodný a jaké veletoky krve se za nim valí!!!

   PS? O zneužití mandátu RB OSN v Libyi mimo jeho rámec snad ani netřeba připomínat, že?! O starších záležitostech jako Větnam apod. raději ani nemluvě.

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
  6. Krym byl vždy součástí Ruska. Opak může říct jen nevzdělaný, historie a realit neznalý hlupák. A nebo záměrný škůdce. O dalších provokacích mluví v následujícím článku Jan Campbell. Marek

   Vymazat
  7. Trolle - blbe 11:10. Krym je ruské historické území, kde většina obyvatel jsou etničtí Rusové. Při připojení Krymu k RF nepadl jediný výstřel. Předcházelo tomu hlasování krymské vlády a parlamentu, při kterém se téměř všichni shodli na odpojení od Ukrajiny a připojení k Rusku. Poté následovalo referendum, v kterém 97 procent voličů se vyjádřilo pro připojení k Rusku. Pak následovalo hlasování Ruské Dumy. Vše proběhlo naprosto férově, legálně a podle mezinárodního práva. Na východě Ukrajiny nikdy řádná ruská armáda nebyla, kdyby tomu tak bylo, existovaly by mraky důkazů. Za dva roky bojů Ukrajinci nepředložili jediný důkaz o účasti armády RF na Ukrajině, neexistuje ani jediný věrohodný záznam z mobilního telefonu apod. Dokážete si představit, kolik záběrů z mobilních telefonu by například existovalo z míst, kde těžká ruská technika překračuje hranice. takových by byly desetitisíce a koukali bychom na to v televizi každý den. Neexistuje ani jeden. Dokonce i OBSE oficiálně prohlásila, že nemají žádný důkaz o účasti ruské armády na Ukrajině. Totéž řekl i náčelník Gen. štábu Ukrajiny Muženko, který prohlásil, že ukrajinská armáda nebojuje proti armádě RF, nýbrž proti domobrancům a dobrovolníkům. Jak ještě v dnešní době může někdo těm propagandistickým ukrajinsko-americkým lžím věřit, to opravdu nechápu. To musí být člověk hodně snadno zmanipulovatelný a hloupý.

   Vymazat
  8. 11:10 ty Osipane prasa yy yu stale nedas pokoj.??? Bolo tam referendum??? Bolo. Chceli sa pridat k Rusku ??? Chceli. Bojovali na Dombase Cesi Rusi Slovaci Poliaci Avganci Ukrajinci nemci Francuzi a ja neviem kto este bojovali??? Bojovali .Tak co stale trepes ty K...T POJEBANY!!!!!!!!! UZ TU NEPIS !!!!!! TY HAJZEL!!!!

   Vymazat
 3. 11:10
  Kolko ze to ludi na Kryme zabili ti zeleni muzici?

  OdpovědětVymazat
 4. Přesně tak když se nenajde argument k tématu vždy se najde nějaký jiný aby místo konverzace se vždy dokázalo zostudit a pošlapat druhého řečníka viz. příklad Zeman,Putin nikdo je nevyslechne a když tak jen nějaké slovíčko s kontextu tohle je naše česká demokacie Amerika über alles
  Über alles in de Welt

  OdpovědětVymazat
 5. Pro 11:10
  A pořád mele a mele... Vlastní rozum zapojit nemůže, protože žádný nemá....??? Na Krymu ruští vojáci byli od nepaměti a na Ukrajině tam jsou jako třeba ve stejném provedení američtí občané na druhé straně, ale z právního hlediska tam jsou vlastně všichni na dovolené. Pokud pisatel z 11:10 sledoval situaci od začátku, tak musel vidět na Ukrajině obyčejný ozbrojený puč proti demokratické vládě... Pokud nevyhovovala, tak jí měli vyměnit ve volbách.. Předpokládám že pisatel je idiot a překrucuje vše (možná to nechápe) jako třeba výrok p. Zemana v Tišnově, který téměř všichni novináří tvrdili jak chce zabít Sobotkü a ten jenom se vyjádřil, že výměna premiéra, ale i prezidenta je možná demokraticky ve volbách, nebo kalašnikem... Což je pravda, novináři nepoukázali na výměnu vlády kalašnikem na Ukrajině... Předpokládám, že pisatel 11:10 bude tvrdit že z právního hlediska to kalšniky nebyli ale.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.

   Vymazat
  2. Že s ním vůbec diskutujete - on o žádné věcné diskuse zájem nemá. Dostal svých třicet stříbrných, plní svůj úkol a víc neumí. Snad časem našetří a odebere se do svého Iškariotu. Každopádně je vidět, že ti blbové nemají argumenty, tak vytrhávají souvislosti a sem tam z tho uplácají pomyslný bič a pokusí se jím švihnout. Ale slovy klasika: Z hovna bič neupleteš, když upleteš nezapráskáš, když zapráskáš, tak jen sebe. No, a on právě takovým bičem zapráskal a snaží se o to soustavněni. Je to takový hovňous.

   Vymazat
  3. Ruský voják má označenou ruskou uniformu. Rušští mužici na Krymu nic takového ze zřejmého důvodu neměli.

   To jak si Ukrajinci vyměnili zdiskreditovaného prezidenta a vládu je záležitost Ukrajinců. Nikoho jiného. Rusům je po tom leda hovno.

   Krym byl ukrajinský, Ukrajina s Krymem jako nedílnou součástí byla uznaná všemi zeměmi světa.

   Jseš ruskej fanatik, debil, zřejmě komunista.

   Vymazat
  4. A ty jsi normální pičus. Helma, mundur v barvě trávy, tupý pohled březí krávy - to je tvoje filosofie. Ty se můžeš na všechny ruský mužiky klidně vysrat, žvaň si o těch tvých desperátech z amerických krváků a rodokapsů - dál tvoje inteligence nikdy nepokročila, a proto neustále a všude lezeš a pískáš, protože ti ty tvoje hrdiny ukazujou v úplně jiným světle, než sis ve svý makovici vytvořil. Jediné nechápu - proč nepřelezeš k nim? Nemusíš trvale, protože i tam se odpad odhazuje do kontejnerů, ale třeba na rok, dva, a pak až sem zase přilezeš, můžeš nám napsat svoje autentický dojmy - co ti tvoji desperáti dopřáli a kam tě nechali vypracovat. Máš kejdu, že jsi tady, protože tam bys byl bezdomovec, a na počítači bys nikomu nemohl nadávat. Žral bys krysy a vybíral vajgly z odpadkových košů. To jen tady se snažíš bejt za hrdinu, tím, že všude trousíš ty svoje sprostý, urážlivý sračky.

   Vymazat
  5. Už ho nechte být, našeho duchem chudého trolla, USAmistu, Sionistu. Život se s ním nemazlil. Rodiče u komunistů, poté tvrdá práce v USA. Jen se vypracoval třikrát se bránil zbraní loupeži(dle jeho slov). Co ovšem zatajil, byl znásilněn Arabem. Politujte a pochopte proč nenávidí komunisty, lidi nemajetné a ač "sluníčkář" Araby nazývá kozomrdy.

   Vymazat
  6. Pro 11.43. No vidíš, dějiny jdou a už je Krym zase ruský. A nic s tím nenaděláš. Polkni hořkou slinu a žij v realitě. Pokud to nepomůže, zkus počítat do deseti a respektuj tu skutečnost, že dějinami točí nejen USA a NATO, ale i Rusko a Čína.

   Vymazat
  7. Povolný, od teď už ti začínám tykat, protože za to svý lhaní a vymýšlení si vykání nezasloužíš, rudohnědá lůzo nestojící ani za odplivnutí.

   Za chvíli zhebneš jako debil, poznáš, že žádný Putin ani nikdo jiný tě už nespasí. Vše bylo marný a zbytečný. Celý tvůj trapný život. Začni se na tu smutnou chvíli už připravovat abys nebyl překvapenej.

   Vymazat
  8. Rusofilové, havlisté a trollové používají stále stejné argumenty, tedy žádné, bez špetky logiky, kupředu je žene pouze jejich iracionální nenávist k Rusku. Útočí na všechny, kteří mají jiný názor a na rozdíl od nich dokáží věcně argumentovat. Jejich argumenty se zužují na výrazy typu rusofil, bolševik, komunista apod. ještě malou poznámku k tomu Krymu. Kdyby se Krym nestal mírovou cestou ruským územím, tak by jej ukrajinská armáda společně s nacistickými útvary utopila v krvi, stejně jako Donbas. Jenže to už nestihli. Co je špatného na tom, zachránit před válkou dva milióny lidí. A pokud vím, tak ti vojáci na Krymu (20000 lidí), se zde nacházeli na základě rusko-ukrajinské smlouvy od roku 1991. Díky jejich přítomnosti bylo možné spacifikovat ukrajinské vojáky na 186 základnách a předejít tak krveprolití. Co se týče východní ukrajiny, samozřejmě, že tam řádná ruská armáda nikdy nebyla, to snad dnes už ví téměř každý (mimochodem, opozice v ruském parlamentu kritizuje Putina za to, že ruská armáda neintervenovala ve prospěch ruského obyvatelstva na Donbase), ale i kdyby tomu tak bylo, co je špatného na tom, pomoci bezbranným civilistům, které plošně bombarduje vlastní armáda. Osobně si myslím, že z morálního hlediska by bylo správné, kdyby ruská vojska na Ukrajinu vstoupila. Zkuste si vy havlisté sami sebe představit v pozici prostého a bezbranného občana na Donbase, čelícího bombardérům a dělům a v druhém sledu nacistickým jednotkám, provádějícím etnickou čistku (prapory Donbas, Dněpr, Azov a třináct dalších).

   Vymazat
  9. 12:51- díky za nabídku tykání, přijímám. To, že nenávidíš komunisty,nemajetnou "lůzu" a Araby hanlivě tituluješ jak sem uvedl není pravda? Jako debil zhebneš Ty, bohužel s velkou pravděpodobností i tvoji zásluhou my také.

   Vymazat
  10. Američtí zelení mužíci na svých polních uniformách také nemají žádné označení země původu! Tak sem do diskuse dej něco jiného. Třeba že Krym by měl patřit Tatarům, nebo ještě lépe Skýtům. To by byly argumenty na tvé "veřejnoprávní" úrovni. Marek

   Vymazat
  11. Anonymní 14. února 2016 11:43

   Od kdy byl Krym Ukrajinský, nějak mi ty tvoje bláboly nejdou dohromady s historií.

   Vymazat
  12. Hele ty prasklá gumo,ty už ses jako megazmrd narodil,tak drž zobák a nikoho neurážej!!!!

   Vymazat
 6. Pablb jsi jedině ty hňupe 11:10 a dále se více a více tady ztrapňuješ. Na Krymu byly a jsou ruské základny od nepaměti a ti vojáci tam byly z těchto základen. Dovzdělej se a neztrapoňuj se havloidní propagandou z tvé čt. Mimochodem, vyjadřuje se ke článku, tvé vlhké sny nikoho nezajímají, možná myslíš ty neviditelné vojáky. Proč nenapíšeš o pindosáckých hrdinech, kterých tam radí a cvičí dnes už veřejně nebo se ti to nehoďí?Ještě tu můžes napsat něco o ukrajinské demokracii, podle pindosáckých not, to ti možná sežere stejný najiva jako ty, vzpamatuj se "plavče".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No po Krymu může rusům základnu na svém území povolit jen úplný idiot. To je také důvod proč mají USA základen bez problémů několik set a Rusové skoro žádnou. Nikdo ty úlisný lháře nechce.

   Ruští mužici na Krymu neměli ze zřejmého důvodu ruské uniformy a označení a Putin sám prohlašoval že to ruští vojáci nejsou. Tak nevím o co se to tady pokoušíš.

   Nevím co znamená "pindosáckých". Infantilnímu slovníku prorusáckých konspiračních blbů opravdu nerozumím.

   Vymazat
  2. Anonymní 14. února 2016 11:50

   Myslíš, něco jako v Panamě a operaci "Just Cause"???

   Zdr.
   JiB ... (;-).

   Vymazat
  3. Ty nerozumíš vůbec ničemu. Jsi obyčejnej sračkomet, ty se ani nesnažíš něčemu porozumět. A proč taky? vystačíš si se sračkama, sociální dávky ti jdou, a to je hlavní. Žrádlo z práce těch, kterým tady sprostě nadáváš, máš zajištěný, tak k čemu by ti bylo přemejšlení a snaha něčemu porozumět? Jediný, čemu rozumíš, je tvůj zablešenej pelech, plnej bachor, a od počítače odcházíš jen na hajzl. Veškerá tvoje aktivita - nebo jsem na něco zapomněl?

   Vymazat
 7. Konašev za 1.

  Co na to může kdokoliv říct než spršku žbrndokecoprdů?

  OdpovědětVymazat
 8. Copak , copak voni 11.10 jsou tady pořád. Aha tak šapirko po blamáží v thunovský začal platit málo a nebo někomu zrušil konta...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.teplickykuryr.info/news.php?extend.12373.3

   Vymazat
 9. Soudruzi,

  neztrácejte naději, fanděte a držte palečky skvělé ruské armádě v čele s gosudarem Putinem. Možná že se dočkáte a přijde i sem a spasí vás před tím hrozným kapitalismem, svobodou, demokracií a bohatstvím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle už je jen a jen bohapustá křeč...

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
  2. 12:04

   Jo, vaše křeč. O nic jinýho vám nejde než o zničení USA a západu s demokracií a svobodou. A znovunastolení totality. V podstatě jste stejní jako ti islamisti. Většina z vás dokonce stejně jako oni i nenávidí Židy.

   Vymazat
  3. Da - neroběj za otčiznu ljubeznuju, vyněs dostatočno ruskij narod, vyněs i etu darogu železnuju, vyněsjet vsjo, čto gospod něpošljot....
   Škoda že nemohu psát azbukou, vypadalo by to lépe. Citát z Někrasova "Železnaja daroga". Jo - to je věc! Úžasný. Nebo Puškin či Lermontov. Kam by se za tím hrabala Amerika. To je taky na Rusku, potažmo Slovanech - nejvíc sere. Maj obrovskej komplex méněcennosti, kterej si kompenzujou zabíjením a ubližováním ostatním, vyspělým národům, ti ubozí potomci deportovaných vězňů a děvek. V jejich genech se nenachází nic jiného, než komplexy a touha po pomstě - především Rusku. Což nejsem schopnej pochopit. Přečtěte si v originále L.N.Tolstýho, nebo Puškina. Budete o hodně dál. Ale co - nám stačí naše ... Hej Slované - ještě naše slovanská řeč žije, dokud naše věrné srdce pro náš národ bije. Žije, žije, duch slovanský, bude žít na věky... hrom a peklo marné vaše......
   Jen bohužel... naše věrná srdce nahradil pytlík s penězi, nebijou pro národ, ale to se změní. Už jsme na to snad přišli - ne? Že pytel s penězi nám lze kdykoliv vzít, ale naše srdce? Nikdy!

   Vymazat
  4. Myslíte
   spasenie z druhej strany typu Afganistan, Kosovo, Líbya, Irak, Sýria,... ?
   Vďaka, neprosím, stačilo.

   Vymazat
 10. Proč se s tím debilem 11.10 špiníte. Ignorujme ho, stejně skončí v propadlišti dějin společně s pakáží, kterou tady zastupuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V propadlišti jste skončili před 26 lety vy, rudí prorusáčtí pitomci. Ale klidně ten váš mrzký konec můžete ignorovat :-D

   Vymazat
  2. Hele - zalez na svůj zablešenej pelech a přestaň tady votravovat ty hnido! Je po poledni - už ses snad nažral za dávky z práce těch, které tady urážíš -ne? Tak teď po vzoru všech podobných otrapů, kterým odjakživa smrděla práce, jdi chrápat. Až se vychrápeš, budou tady zas jiný články, kde budeš moct vynikat svou sprostotou, a zas ti budou ti slušní psát, že jsi prase, a ty se budeš topit v pocitový blaženosti. Máš se svými američany mnoho společnýho. Oni uráží a zabíjí, a ty bys moc rád dělal to samý, jenže jsi jen malý hovno ve vysoký trávě, tak holt alespoň ty urážky?

   Vymazat
 11. ты за консультацией по посольству США

  OdpovědětVymazat
 12. SOHR je jeden pomatený islámista a ČT, nejenom veřejnoprávní jsou přebíráním lží SOHR slepí islamicští napomahači

  OdpovědětVymazat
 13. Lidé, prosím, nereaguje na toho špinavého trolla. Jen se při tom sami potřísnite a jeho smrad rozvířite. Nic víc, než šíření nechutnosti jim už naštěstí nezbylo. A i s tím za čas skončí, protože je jejich pánicek nebude mít důvod financovat.
  Věnujme se raději budoucnosti a nenechme se vyprovokovat skupinkou bezectnych, pokřivenych, nájemných skřetů.

  Winston Smith

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy ale žádnou budoucnoust nemáte, chudinky. Vaše budování šťastných zítřků skončilo před 26 lety. Zbylo jen trochu smradu.

   Vymazat
  2. To je fakt. Smrdíš tady dnes a denně. Ano, byli jsme šťastnější už proto, že si nikdo nedovolil pracujícím lidem jakoukoliv formou nadávat a urážet nás. Dnes si to kdejaký darmožroutský pako, který má díru do zadku, dovoluje. To máš pravdu - to je ta naše svoboda, kterou jsme draze zaplatili. Že nám kdejaký zmrd může nadávat a urážet nás veřejně, a nikdo proti tomu nezakročí. To máš jako když něčí pes sere před tvůj dům, a kolemjdoucí policajt raděj kouká jinam, než by pokutoval tyto trousiče hoven. Tebe taky nikdo nemaže -proč by to redakce dělala? Ať vidíme, že náš život je posranej ze všech stran. Venku od psů, a na internetu od šupáků, jako jsi ty.

   Vymazat
 14. Konašenko, jak se mi zdá, je ve svých vystoupeních čím dále agresivnější. Asi není daleko doba, kdy začnou zveřejňovat výsledky "spojenecké činnosti". Že by nebyli schopni prověřit 2 nemocnice, zda nebyly bombardovány, se mi nechce věřit, spíše vědí, že ano, a nechávají si to pro vhodnější dobu.
  Koloděj

  OdpovědětVymazat
 15. No nevím četl jsem jinde,Rusko prý vyzvalo své občany,aby opustili Turecko do 24hodin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějaký zdroj infa by nebyl?
   JiB

   Vymazat
  2. Pro JiB
   Mělo by to být na SUPERSTATION 95-

   Vymazat
 16. Za dolar bude brzy 100 rublu, ale ruske "kosmicke sily" do te doby dokazi v Syrii zavrazdit i toho posledniho civilistu.
  Vy komunisti jste opravdu horsi dobytek nez byli nacisti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1/ nejsem komunista
   2/ dolar... to je jako ten bezcenný ničím nepodložený kus papíru nejzadluženější země na zeměkouli?

   Vymazat
  2. Anonymní 14. února 2016 15:52

   Kreténe, ještě pořád neumíš česky? Tak se do nás nepleť.

   Vymazat
  3. Knížecí potrate,že jsi zdegenerovaný megadebil víme všichni,nemusíš nás ani ty ani tobě podobný zkurvenci vygumovaného Veškrny přesvědčovat!!!!

   Vymazat
  4. Ty primitivní kreaturo z 15:52 jsi masový vrah a zločinec stejně jako USA a NATO.

   Vymazat
 17. Toto individuum mdlého rozumu má zjevně plné kalhoty z budoucna. Neboj, dojde na tebe.

  OdpovědětVymazat
 18. Je to superdebilníútrapablb.(jedno slovo).Nešpiňte
  se s ním.Sám chodil udávat na STB,jeho předkové na
  Gestapo a on si chce narovnat sebevědomí po zjiště-
  ní,co jeho rodina byla.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 19. Celá tato diskuze je znehodnocena tím, že reagujete na iPhona Pepu. Každý, kdo sem chodí už nějakou dobu vidí, že se jedná o žlučovitého, zakomplexovaného, zlého a nenávistí posedlého psychopata, se kterým diskutovat nelze. Tento osel pořád dokola hýká to svoje, tj. nenávist v Rusku. Opakuji znova, diskuze s oslem je zbytečná, ten bude hýkat svoje.

  OdpovědětVymazat