Reklama

středa 10. února 2016

Kyjevští oligarchové dali Clintonovým víc než Saúdové

Já nic, já muzikant(ka) jakoby říkala s krví na rukou!

10. 2. 2016   Pařát dnes

Hillary Clintonová coby jedna z kandidátek Demokratické strany na příštího prezidenta USA k sobě poutala pozornost a na povrch tak vypluly informace o chodu světové – a s ní i ukrajinské - politiky, napsala Tereza Spencerová. (Literární noviny)

 

Aby ne, když do týmu nyní přibrala "Krvavou Madlen", neboli Madeleine Albrightovou, podle které ženy, které nepodpoří ženu, tedy Clintonovou, skončí v pekle. V jakém, to "Krvavá Madlen" ukázala přesně: šílená zvěrstva v Jugoslávii pod hlavičkou "Mírové bombardování" a následně krvavý Majdan, kde zrůdná svinstva opět podpořila s Madlen i Hillary Clintonová. Ta, která říká, že kdyby zvítězila, zabíjela by v Iráku, na Ukrajině či Libyi stejně jako její předchůdci. Neboli dvojice žen, na jejichž rukách leží krev tisíců dětí, žen a civilistů. Možná desetitisíce. Jsou to ženy, nebo pekelné zrůdy, co se chtějí stůj co stůj dostat opět do vedení USA?

Jistě, to jsou ty přítelkyně Havla, Dientsbiera, Schapira, prostě sluníčkářů, kteří tyranizují ostatní a neštítí se ničeho! Všichni ostatní dle nich jsou rasisti, xenofobové, ale zatímco ti ostatní na rukách krev nevinných nemají, Clintonová a Albrightová ano! A jak je to o tom přísloví, že kdo podporuje vrahy a zločince...?

O čem jsou nyní volby v USA? Zvítězí ten, co peníze vydělal vlastní prací, nebo ten (ta), co se neštítí peněz nejchudších, zabíjení matek, žen a dětí v politickém zájmu USA?

Bill Clinton podle WSJ slíbil Baracku Obamovi, že po dobu působení Hillary Clintonové na ministerstvu zahraničí se všechny jejich nadace oficiálně zřeknou finančních příspěvků od cizích vlád, ale to „nadaci nebránilo přijímat miliony dolarů od cizinců spjatých se svými domácími vládami.“ Z přehledu WSJ pak vyplývá, že nejvíce peněz, asi 10 milionů dolarů, Clintonovi dostali právě od ukrajinských oligarchů.


A jak dále psala Tereza Spencerová: Časová shoda finančních darů ukrajinských oligarchů a propuknutí Majdanu bude zcela jistě jen náhodná, nicméně jméno Viktora Pinčuka v posledních dnech nezaznělo -- v souvislostech pro „demokratickou, západní“ Ukrajinu příznačných -- poprvé.

Válka o moc na Ukrajině teprve začíná.

PS: Lídr Radikální strany Oleh Ljaško „navrhl“ Západu, aby Kyjevu odpustil dlužných asi šest miliard dolarů.

PPS. Zatímco náměstci kyjevského primátora Vitalije Klička hlásí milionové přijmy, teplá voda od prvního dubna pro obyčejné Ukrajince zdraží o 55 až 57 procent, topení o 73 procent. Kyjevská radnice slibuje, že neplatičům nebude odpojovat vodu ani elektřinu, napsala tehdy Tereza Spencerová.

Není na škodu si po čase opět připomenout, neboť lidská paměť je krátká a i zde platí přísloví, že vrána k vráně sedá. Hrůzné výročí Majdanu, šílené zabíjení v Iráku, Libyi, Somálsku, Jemenu v "něžných rukách krvavých dam"! A ve finále ony nic, jenom poslouchaly hlas Boží, za vše může Rusko a Putin a xenofobové, rasisti a další už známe...

- - - 
 Poznámka redakce Nové republiky

K charakteru obou zmíněných dam jen malá podotknutí:

Hillary Clintonová během bombardování Jugoslávie (1999) jako manželka amerického prezidenta veřejně prohlašovala, že Srbové na Kosovu povraždily 200 000 (!) Albánců. Mnoho lidí to tehdy vzalo jako fakt. "Vždyť to říká určitě dobře informovaná choť amerického prezidenta", mysleli si. Clintonová se dodnes za tuto úmyslnou lež neomluvila! Mageleine Albrightová jako velvyslankyně USA v OSN byla naprosto netečná k vyvražďování křesťanského obyvatelstva Východního Timoru muslimskou indonézskou armádou. Až nakonec musel zasáhnout australská armáda.
Druhý příklad: v televizním rozhovoru prohlásila, že smrt 100.000 iráckých dětí během blokády a sankcí "stála za to". O jejím počínání na Kosovu a kolem Bosny si můžete udělat představu při návštěvě webu kosovoonlie.cz

 


Vyjmuto z originálu:
Kyjevští oligarchové dali Clintonovým víc než Saúdové

17 komentářů :

 1. Pan Tramp hlásí,že vyrobí armádu,která bude ještě sinějši než dnešní a prý bude i mučit ještě více těch IS INVAZORŮ,kteři se musi vždycky přiznat. NENÍ DIVU,ŽE TI IS UTÍKAJÍ UŽ DNES POD SUKNĚ JEJICH MUTTI MERKEL.

  OdpovědětSmazat
 2. Je prirozene ze se kriminalni zivly zgrupuji. Avsak takhle organizovany zlocin kteremu jsou k dispozici veskere financni, diplomaticke a vojenske kapacity nejvetsi ekonomiky sveta jsou vskutku historickym ukazem. Ty dve nehnou ani brvou pri planovani nejblizsi genocidy, treba te nasi. Ja se jenom divym kolaborantum - co jim proboha slibily? To se kolaboranti opravdu domnivaji ze maji pro ty zrudy nejakou cenu?

  OdpovědětSmazat
 3. Ať krvelačné zrůdy chcípnou.Mír s námi.

  OdpovědětSmazat
 4. K cemu jsou dobre americke volby, kdyz vitez musi byt nekdo, kdo ma za sebou podporu americke lobby-
  Clintova provdala svoji velevazenou dceru za Zida
  Trump - udelal totez se svoji dcerou Ivankou
  Sander - stejne viry jako ty nove nevesty
  Bloomberg - stejne viry jako ti predchazejici
  Takze at to kdokoliv co z teto party vyhraje karty jsou jiz predem rozdane
  Hadejte kdo vyhraje????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:37
   Dobré.
   Ono je to podobné i u nás,ať volíte kteroukoli stranu,tak volíte židy.

   Smazat
  2. Židé vládnou světu,na to si gojimové neboli dobytek za který nás považují,musí : buď zvyknout a nebo povstat,nic mezi tím.

   Smazat
  3. jj jewsa, to je ta zeme zaslibena, nekdy je mi az nevolno, ze jsem jeji soucasti!
   s hilary i madlou do pice!
   amik

   Smazat
 5. Snad to nebývá až tak častý úkaz, ale i mezi ženami se najdou psychopatky. O to hůř, když svou patii spojují s výkonem veřejné funkce. Zde v zemi, která ani nepředstírá, že jí sama Prozřetelnost vyvolila v řízení Země.
  Byl už v Evropě taky jeden, co se měl jak za nadčlověka, tak i vyvoleného tou Prozřetelností ...

  OdpovědětSmazat
 6. Ty dvě kosatky šmrcnuté Haushoferem,SS Himlerem a Hitlerem utekly z Mengeleho skumavky kříženců genobanky,ukryté v bunkru Pentagonu.Musí se předvést,aby se mohly ůčastnit vyšších stupňů zasvěcení zednářsko-iluminátských ceremoniálů ve službách Satana v USA i v Evropě spolu s iluminátkou Merkel.Ta,která se nejlépe osvědčí a získá nejvyšší 33.stupeň a přísahou patřím jen Tobě,Lucifere Bafomete,bude pak hodna,jako Představená nevěstka Satana vyvolávat svého vyvoleného,aby vstoupil do jejího těla a obcoval.Věří,že Monstra,které při těchto obřadech vznikají(na nehmotné,astrální ůrovni)budou sloužit pouze v jejich prospěch získání totální moci a světovlády na Zemi.Která z nich nejvíce poničí,povraždí a oloupí,získává místa v předních řadách.

  OdpovědětSmazat
 7. DOšlo k "malé" nepřesnosti redakce NR, co se týká počtu děti, které zahynuly v Iráku. Nebylo to 100 tisíc ale půl milionu !!!!
  Důkaz:
  https://www.youtube.com/watch?v=fvhOgZT52fQ

  OdpovědětSmazat
 8. Svině se najdou všude.Je jenom s podivem,že v USA
  je jich nejvíc.Možná je to tím,že je to jenom se-
  branka ze všech možných koutů světa,tak jim slova,
  jako národ nemohou nic říkat.Vražedkyně Madla po-
  chází z Čech,tak proto jsou na ní vlastizráci ze
  sluníčkářského spolku tak pyšní.Charakterizuje to
  jejich špatnou povahu a amoralitu.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 9. Aj tak onedlho z nich bude iba kopček z hliny. A matka Zem im to spočíta! Haraburdám, neforemným karikatúram!

  OdpovědětSmazat
 10. Svet by bol slušnejší a priateľskejší a tisíce ľudí by ešte žilo keby sa tie dve beštie Clintonová a Albrightovou neboli vôbec narodili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, také nesnáším ty dvě militantní krá.vy.

   Smazat
 11. Americké volby bych neřešil. Celá desetiletí si Američané myslí, že můžou demokraticky volit mezi republikány nebo demokraty. Ta volba spočívá v tom, že dám do jednoho kbelíku kravinec a do druhého kozí bobky. Ať ve svobodné volbě sáhnete do jednoho nebo druhého tak máte stejně v ruce ho...

  OdpovědětSmazat
 12. Clintonka půjde od válu čeká ji soudní řízení ohledně Libye a dalších věci důkazu bude podávat i Rusko! Dala vyvraždil vLibyi kolem 30. 000 lidi spomocí CIA hledala Kaddafiho zlato 143 tun nic se nenašlo proto vše povraždili a důkazu na to jsou plno ! Soud se začíná 28.2. Píše o tom i dnešní Benjamin Fulford !!!

  OdpovědětSmazat
 13. Tak k tomu vám něco řeknu:
  S tím zlatem je to vždy zajímavé. Hned po Majdu na Ukrajině, který stál 5 miliard dolarů, bylo Ukrajinské zlato odvezeno a asi kam?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.