Reklama

.

.

pátek 5. února 2016

Libanonská partička je doma

- vlk -
5. 2. 2016    Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

A Fajad také. Nic překvapivého. Tohle všichni věděli. Stejně jako všichni museli očekávat velmi tvrdé prohlášení americké ambasády v Praze k této výměně. Že by platilo ono známé – vyšetřování skončilo, zapomeňte!?


Dnes nebudu vůbec dlouhý. Proto sem tu americkou oficialitu dám:

Prohlášení amerického velvyslanectví v Praze

Jsme šokováni rozhodnutím české vlády propustit Alího Fajáda a Chalída El Marábího. Tito muži čelí u amerického federálního soudu obžalobě z přípravy vražd zaměstnanců americké vlády, dále z pokusu získat, přepravit a použít protiletadlové střely a z pokusu poskytnout materiální podporu teroristické organizaci.

Pražský vrchní soud se jejich případem zabýval a souhlasil s tím, že můžou být vydáni do Spojených států. Neexistuje žádné ospravedlnění toho, že tyto nebezpečné osoby byly propuštěny. Vážně tím utrpí spolupráce orgánů činných v trestním řízení našich dvou zemí a pouze to povzbudí zločinecké skupiny a teroristy po celém světě.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/usa-protestuji-proti-nevydani-fajada-do-usa-fex-/zahranicni.aspx?c=A160204_174003_zahranicni_kha 0000

Už jsem stihl zaznamenat hlasy, že jsme Američany zradili, že to povede ke zhoršení vztahů, že s teroristy jsme neměli vůbec vyjednávat.

Nehodlám na tohle téma znovu psát. Sám nevím, co je správně a jak bych se zachoval, kdybych to měl rozhodovat. To už jste četli a nevidím důvod proč to opakovat, rozvádět a předkládat stejné argumenty. Ale co zopakuji rozhodně, je varování před škodolibou radostí, nad tím, že Američané Fajada nedostanou. Včetně důvodu. Ukázali jsme, že prostě když na nás teroristé dupnou, tak na to slyšíme. Američané a Britové, nemluvě o Izraelcích, moc nevyjednávají. Nikoli nikdy a vůbec, jak se nám snaží podstrčit Rambové od počítačových klávesnic. Nicméně většinou jsou hodně tvrdí. A únosci vědí, že zahrávat si s nimi je opravdová ruská ruleta. Kde v komoře revolveru je rozhodně naládován víc než jeden náboj.

Protipólem jsou Francouzi. Ti vyjednávají téměř vždycky. A výsledkem je, že daleko nejvíc teroristických rukojmí ze západních zemí pochází z Francie. Pamatujme si to! Až jako někdo bude chtít dělat na Amíky dlouhý nos. A dobře si rozmyslete, než vy nebo vaši blízcí dostanou toulavou slinu a budou chtít vyrazit do nějaké těžké exotiky.

O propuštění Fajada a jednoho dalšího zadrženého, navzdory verdiktu Vrchního soudu, který ho svým verdiktem umožnil poslat do USA, rozhodl ministr spravedlnosti Pelikán.

Odůvodnil to takto:
Rozhodoval jsem se na základě celé řady věcí od zvážení povahy skutku a důkazů, až po určité informace zpravodajského rázu, které bohužel nemohu specifikovat,

Jistě by nás zajímalo, co všechno jsou ty "určité informace zpravodajského rázu, které bohužel nemohu specifikovat".

První, co napadne úplně každého, je nepochybně možná výhrůžka libanonské vojenské rozvědky, že když Fajad poletí do Ameriky, tak těch 5 Čechů pomašíruje do nebe. Nebo do pekla. Mimochodem, podle informace od generála Randáka včera ve speciálu ČRo 1 Radiožurnál – je tahle část libanonské vojenské rozvědky plně pod kontrolou Hizbolláhu. To jenom aby ti, kteří mají pro Hizbolláh velké sympatie, protože podporuje Asada a je protivníkem Izraele, trochu vystřízlivěli. Není totiž sebemenší pochybnost, že by Hizbolláh tu pohrůžku, jestliže byla vyslovena – splnil.

Ale nejsou ještě nějaké další možnosti? Já jednu možnou naznačil v úterním článku k téhle věci. Zopakuji ji znovu – vůbec by mne nepřekvapilo, kdyby se za pár týdnů nebo několik málo měsíců v ČR objevil, v Libyi unesený český kuchař Hrůza. Protože by to bylo součástí tohoto kšeftu. To by vysvětlovalo, proč by se český kabinet postavil americkým zájmům. Dvojitý deal je dvojitý deal, to by měli pochopit i ve Washingtonu. Jen mimochodem – Hrůza byl unesen spolu s jedním Rakušanem – ten už je doma. A byly signály, že Hrůza bude propuštěn s ním. Ale místo toho libyjští islamisté pustili jednoho, myslím že – Srba…Ale rozhodně to na spadnutí bylo. V té době, kolem téhle akce ovšem už finišovala naplno jednání kolem Fajadovy výměny. Rakušan a Srb byli propuštěni 28.ledna….. A jela v tom česká rozvědka!!!

Viz
http://zpravy.idnes.cz/ceska-rozvedka-pomohla-propustit-dva-unesene-fa9-/domaci.aspx?c=A160128_210432_domaci_jj

Tahle moje spekulace jednak by rozumně vysvětlovala, proč Pelikán, ani po dokončení současné výměny nechce hovořit o detailech a také proč večer na ČT 24 všichni dotazovaní ministři a poslanci neuvěřitelně mlžili a z Dolanského ve studiu dělali úplného pitomečka. Přirozeně, že z diváků také. Ale mám ještě jednu indicii – už loni na jaře ti, co zajali Hrůzu a další cizince na naftových polích v Libyi, některé ze zajatců propustili. Konkrétně Bangladešany a někoho z Ghany. A ti měli informovat o tom, že jejich únosci nepatřili k IS!! A na tyhle už by Hizbolláh kontakty mít mohl….

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/310064/neunesl-nas-isis-tvrdi-propusteni-bangladesane-zajati-s-cechem-pavlem-hruzou-v-libyi.html

Byl bych rád, kdyby to, co jsem právě naklepal nebyla jen moje fantazie, ale realistický odhad. Z mnoha důvodů. Ale zejména proto, že bych chtěl, aby všichni naši občané byli v bezpečí. A nemyslím si, že ta naděje neexistuje? Ten třetí, nepropuštěný v Česku na pokyn Američanů zatknutý, o toho se nikdo nestará ani se na něj neptá. Zvláštní! Jak to, že Libanonci nedosáhli jeho osvobození? Přirozeně - může být, že ho naši „uhájili“, aby nějak uspokojili Američany, ale klidně to může být i tak, že si ho držíme na výměnu za kuchaře Hrůzu…. No uvidíme a budeme doufat.

Nicméně to není vše, co mne vedlo k napsání tohoto rychlého sloupku. Minule jsem se podivoval zvláštní sestavě té pětky. Dva novináři, zpravodajský důstojník a tehdejší Fahjadův advokát. Divná sestava na vyjednávání .. v Libanonu … o propuštění Čecha uneseného v Libyi.

Zpravodajec a tlumočník by byli správně pro takový úkol. Ale nějací pisálci z místních novin? A k tomu advokát teroristy požadovaného USA? Mimochodem – prý byl v Libanonu, v poslední době nejméně 4x / a to jako KONCIPIENT!!!! a jeho šéf - advokát Řečica tvrdí, že o tom posledním odjezdu svého zaměstnance vůbec nevěděl!! A to odjížděl v doprovodu zpravodajského důstojníka!!!/! A čeká je bratr toho teroristy? Navíc, když tam byl příslušník rozvědky, musel tam být služebně. Takže ta cesta byla nejméně polooficiální. Tím víc je divné složení té partičky. Někdo se mi snaží nasadit rohy…

A k tomu je už delší čas zapojen do dění i šéf ÚOOZ Šlachta! Což pro mne znamená jediné – že je v tom nějaké nikoli špionážní, ale kriminální šméčko.

Takže jsem si v minulém článku dovolil následující spekulaci:

Jestlipak by je náhodou takhle nenapadlo, že někdo řešil problém jak nevyhovět mocnému příteli, který cosi chce a přitom si ho nerozhněvat, protože vznikne situace, kdy nebude lze nevyhovět? Ale to už zacházím příliš daleko, že by byl někdo ze zdejších až tak rafinovaný?

Nemyslím, že by to naplánovala vláda. Takový frajer nikdo z nich opravdu není. Navíc by se to určitě vykecalo. Daleko větší pravděpodobnost podle mne měla jiná těžká spekulace. Kdyby něco takového prostě vymyslel ten advokát. co byl také zajatý, co normálně neměl u jednání o Hrůzovi vůbec být. Nebo prostě to vymyslel někdo v Libanonu a do Čech to podstrčil ochotnému organizátorovi. Za těžký balík peněz. Ve smyslu – přivez k nám co největší skupinu lidí, at máme potenciál na vyjednávání, z kterého česká strana nemůže vycouvat. nejen kvůli počtu unesených, ale hlavně proto, že tam bude také zpravodajský důstojník, kdy každá tajná služba má nepsanou povinnost své zajaté lidi stůj do stůj osvobodit. To vysvětluje jak nepochopitelnou přítomnost lokálních písmáků, tak advokáta! A dokonale i to , proč je zapojen i Šlachta. ten balík prachů by musel být opravdu hodně velký! Protože jestli to tak je, tak ten advokát si v české justici už nikdy ani neškrtne. Ani jako úředník v podatelně.

Navíc v onom včerejším Speciálu ČRO1 naznačil Janek Kroupa, že policie šetří nějakou textovku, kterou měl nějak poslal rodině jeden z unesených, že se dostal k nějakým větším penězům…

Mimochodem jiný český novinářský investigativec – Jaroslav Kmenta před dvěma dny, pro změnu na ČT 24 tvrdil, že od advokáta z té libanonské skupinky nejprve to pozvání na tuhle cestu dostali on…. Prý kvůli tomu, že mu měl být zprostředkován nevšední pohled a exkluzivní informace o syrských uprchlících… On to, po zvážení všech pro a proti, odmítl, protože mu to přišlo divné….

Ano, unesený Kmenta by byl mnohem mocnější argument než nějací taky novináři z Jindřichova Hradce.

Kdybych měl hádat, jak že to všechno bylo, řekl bych, že takhle. Ale počkám, co přinese čas.

A ještě drobnost – osobně bych reakci Američanů nepřeceňoval. Já si myslím, že o té výměně věděli a že s ní nakonec nějak souhlasili. I když neradi. Důvod, proč si to myslím jsem už popsal – jeden ze dvou zadržených, spolu s Fajadem za mřížemi na Ruzyni zatím zůstal a neodletěl… Konec konců – Fajad se do toho šmé, kvůli kterému je Američané chtěli vydat, připletl až později. Kšeft ohledně fingovaného obchodu drogy za zbraně rozjížděli ti další dva.

44 komentářů :

 1. Pane Vlk.
  Zdraví zemedelec.
  Už jsem to napsal jinde,komedie ze špatným koncem.
  Aby naše zpravodajské služba pracovaly bez vědomí USA,nevěřím.Nebo to co prohlásil Vondra,že naši vojenskou zpravodajskou službu rozložil Ištván při zásahu na Nagyovou,tak to je nehorázná blbost.Voj.zpravodajská služba se rozložila sama,tam neměla co dělat a ještě se nechat u toho chytit.Rád bych se zeptal Sobotky o čem jednal s Schapirem dva dni před tím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:07 máte pravdu!!Sobotka to šel dva dny dopředu dojednat a najednou je ze sraba národní hrdina který se postavil USA a ještě před zítřejší demonstrací.A Stropnický to hrozně tajný vykecá novinářům?To je komedie jak udělat ze Sobotky hrdinu a zastínit Zemana,ale má to jeden háček.Většina lidí neví že byl někdo unesen,ty co to vědí to nezajímá a Sobotka po tom co kňoural že má i s celou rodinou strach ze Zemanova vtipu,před národem nebude už nikdy hrdina i kdyby picnul Obamu.Je to komedie se špatnou dramaturgii i scénářem.Vše bylo s ambasádou USA předpisově domluveno a předjednáno.Sobotka s vládou se postavily Američanům hahaha😄

   Vymazat
  2. No jo, jenže jak jsem četla článek, tak ti Libanonci byli obviněni z pokusu - to není dokonaný trestný čin. A nikde žádná definice toho pokusu, jak daleko došel?
   Nebylo to na úrovni Zeman - Sobotka - kalašnikov? Kecy, kecy, kecyčky? A demonstrace síly USA? My chceme Libanonce a vy si odepíšte vaše přiblblé "špiony".

   Vymazat
  3. Naše současné „tajné služby“ jsou zaručeně pod kontrolou Američanů (stejně jako dříve pod kontrolou Rusů) a neudělají žádné zásadní rozhodnutí bez jejich souhlasu. Celá tato akce má zabránit dalšímu růstu proti Amerických nálad, aoučasně posloužit k zlepšení image jejich "spolupracovníků" ve vládě a získat ještě více vlivu na „výzvědné složky“. Pokud nebude odhalen mikročip (tajně v pravený do těla propuštěného bez jeho vědomí), budou mít Američané navíc k dispozici informace o pohybu.

   Vymazat
 2. "Nejlepší premiér v dějinách naší republiky" byl nejdříve u pana SS protektora Schapira, pak začal něco málo dělat.

  :-))))))))))))))))))

  OdpovědětVymazat
 3. Je potřeba chytit tu Českou partu co to nastražila za tučné prachy na vlastní občany!A odvolat v rozvědce ty,kteří tento výlet povolili.

  OdpovědětVymazat
 4. Především je nezbytné hájit Česko a nějaké malé počty životů jeho občanů nikdy nemohou být argumentem pro jeho prohru s nepřítelem a nyní si uvědomte,že zrovna s nepřítelem teroristou,což jasně vyjadřuje postoj nejen mezinárodního společenství ale asi i Boha obecně k této věci. Mezinárodní terorismus je nyní největší přímou hrozbou a čelit mu je zřejmě povinností především států,přičemž i zda Česko plně selhalo. Pokud mezinárodní terorismu ale provádí suverénní stát,je to důvodem k válečnému střetu a je lhostejné,zda k plnému nebo omezenému. Je to důvodem k nějaké silové akci Česka na svou vlastní obranu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš debile?
   Je nezbytné hájit Česko? To jsou taky ty "malé počty českých občanů" v zahraničí.
   Češi jsou Česko, kreténe.
   Mezinárodní terorismus neexistuje, je to jen US výmysl, za který schovává své choutky napadat cizí země.
   Český stát tedy naopak ZVÍTĚZIL, protože si zachoval suverenitu a zachránil SVÉ občany, navzdory požadavkům z USA!
   Nějaký Fajád nemá pro Česko žádnou cenu!
   My jsme obyvatelé této země a ne podřízení nějakých prasat z Washingtonu.

   Vymazat
  2. 18:47

   Souhlas. Blbcům tohle nedochází. Zejména těm tzv. "jidokřesťanům".

   Vymazat
  3. Vina za unesení pěti nebo i třeba těch celkem šesti občanů Česka islámskými teroristy leží na USA,které provedly provokační akci na jejímž základě k zatčení Fajáda a jeho společníků došlo. Odpovědností USA tedy bylo osvobodit unesené české občany. USA se na Česko z velmi vysoka vykašlaly a jen požadují jeho poslušnost z hlediska vlastní velmocenské pozice. To není přátelské jednání a už vůbec zodpovědnost za vlastní jednání, je to ostuda,za které by ten nějaký Shapiro měl zrudnout jako sovětská vlajka,ke které už zjevně nemá daleko.

   Vymazat
  4. Největší vypovídací hodnotu na tomto článku je odůvodnění Pelikána! Jasně řekl, podle čeho se rozhodoval:

   „Rozhodoval jsem se na základě celé řady věcí od zvážení povahy skutku a důkazů, až po určité informace zpravodajského rázu, které bohužel nemohu specifikovat,“

   Bratr za mořem, když che někoho zatknout, tak ho obviní třeba z korupce a důkyzy si "vyrobí", pardon opatří nespecifikovaným způsobem. Jestli je na takové bázi vypracováno obvinění těch dvou lidí, pak je předem jasné, že MUSÍ BÝ odsouzeni k doživotí. A to v nejlepším případě! Takže: nesuďme. houby o tom víme!
   18.47 má pravdu!

   Vymazat
 5. Vlku, strč si tyhle kecy do prdele, už ti opravdu jebe!
  Zcela prostě, když IS zajímal a řezal hlavy US a GB občanům všeho druhu, US politruci nejprve odmítli jednat o jejich propuštění, což dělají VŽDY.
  ALE NEMAJÍ PRÁVO TOTO VYŽADOVAT PO CIZÍ ZEMI!
  Když se později angažovaly osobně rodiny těch lidí, americký stát jim to pod trestem vězení ZAKÁZAL!
  A milí zajatci byli následně dekapitováni.
  Takže, pokud chceš být spojencem USA, odstěhuj se tam a strč si ty kecy o nějakém spojenectví do prdele. A pokud jsi Čech, poděkuj za pomoc svým spoluobčanům a omluv se jim.
  Nemel nesmysly o vydíratelnosti.
  Kdyby tady Fajád neseděl, nezajali by ty lidi za účelem výměny.
  A jestli jsi proti Hizballáhu, já jsem proti Židům, kteří jsou od vzniku svého státu destabilizujícím prvkem v oblasti. Nikoli tedy těmi, kteří se brání. Etnicky je to stejná banda jako ostatní.
  A neblábol hovadiny o tom, že USA a GB se umí mstít tak, že jejich občany teroristi neunáší. Naopak, nejvíc zajatců pochází z těchto dvou zemí, právě nejvíc jich rovněž bývá popraveno. Fakticky tak nějak kolem sta procent. Ale co je člověk na západě, jen výrobní prostředek, že?
  Nejen, že je ty země zločinně obětovaly, ale pokud jejich sporadické letecké akce považuješ za odvetu, nech se vyšetřit.
  Ti, kteří mají historicky nejméně rukojmích,
  jsou Rusové.
  A víš proč? Protože jejich rozvědka umí reagovat tak, že si najde rodiny únosců a je to vyřešeno. Žádný muslim nechce mít na rukou krev své rodiny.
  Proto to neriskují, navíc Rusko není pro muslimy Velký satan. Tím je a vždycky byly pro celý svět USA a západ obecně. Protože jsou to společnosti materialistické, žijících z vyžírání zbytku světa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda. Tesat do kamene!

   Vymazat
  2. Na Vás se nedá odpovědět,protože to nemá kontext ale jen výkřiky do tmy,ze kterých se asi přece jen nějaký sem tam chytí,podle toho u koho. Naučte se uvažovat a zkoumat univerzální pravdu,protože Vám není jasné,jak to je.

   Vymazat
  3. 18.39,Máte velkou pravdu,ten hlupák, co si říká Vlk nemá ani sebemenší ponětí co jsou zpravodajské motanice a proto to chápe tak jak jevrej potřebuje aby to bylo chápáno většinově. Internet je plný těchto dojmologů a egoistických odváděčů od měřítku věci.

   Vymazat
  4. Pěkně jsi to napsal.....židi nikdy svůj stát neměli,byli trpěni a teď si dělají nároky,je zřejmě nutno mluvit o židoameričanech,tito jsou původci všeho zla ve světě !,totéž Ukrajina nikdy žádný stát neměla až to zařídili židoameričané a schovívavost tehdejší ruské proamerické ekipy....skutečností je amik prostřednictvím NATA na Ukrajině je konec světa...............

   Vymazat
 6. Proč se USA se Šapirem v čele rozčilují a vyhrožují. Ať jdou pěkně rychle do prd..ele. Jsou darebáci rozlezlí po celém světě a nejsou schopni si chytit nějakého Alího Fajáda a Chalída El Marábího. To je tedy fakt výborná vizitka práce jejich tajných služeb v čele se CIA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čím emerickou věrchušku ten neřád Fajádí vlastně ohrožoval nejvíce - byl spolupracovníkem svrženého legálního ukrajinského presidenta a byl naprosto přesně informován o jak se organizoval převrat na Ukrajině. Má ukrajinské občanství.

   Vymazat
  2. Tak proto byl asi obviněn z terorismu. Štěstí, že jsme ho pustili,můžeme na tom jedině vydělat.

   Vymazat
 7. Americe nezbývá než donutit Rusko k válce! Proč? Rusko a Čína se dohodly, že nebudou obchodovat s ropou a plynem v dolarech a kromě toho, že veškerý obchod mezi nimi bude probíhat v národních měnách a né v dolarech. Tím, ale vyhlásili světovému četníku, USA válku. Každý, kdo obchoduje s plynem a ropou si musí nejdřív koupit dolary a pak si může koupit ropu, nebo plyn. To samé platilo o obchodech v jiných komoditách. Když v dolarech odmítl obchodovat Husajn, byl Irák zničen, Husajn popraven. To samé se stalo Kadáfimu a Lybie byla vybombardovaná. Ekonomika USA jde ke dnu. V USA se toho pramálo vyrábí. USA exportuje drcený kancelářský papír, seno a samozřejmě války. Aby neutěšený stav, super zadlužené ekonomiky, Američani vyrovnali, tisknou neskutečné množství zelených papírků s názvem dolary. Celému ostatnímu světu je jasné, že to nemůže fungovat do nekonečna a všem státům které jsou navázáné na dolar, jako například i EU, hrozí s pádem dolaru i jejich pád. Proto, čistě z pragmatických důvodů se Čína a Rusko a ještě několik dalších států seskupených v organizaci BRICS ( Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika ) rozhodly odpoutat se od dolaru. Jenže tím přímo ohrožují stabilitu USA, protože když se odpoutávají od dolaru, USA ze světového obchodu s ropou, plynem a jinými komoditami neplynou žádné peníze a deficit začíná narůstat. Z čeho má potom USA udržovat po celém světě více než 200 vojenských základen, které dohlížejí na to, aby světový řád nastolený po Druhé světové válce, odváděl USA patřičné obrovské sumy peněz do USA. Když to udělal Husaj a Kadáfí, USA zasáhly a daly tím jasně najevo, že kdo si dovolí něco podobného, dopadne stejně jako oni. USA jako nejzadluženější stát na světě chtějí, aby případný krach dolaru financoval celý svět. Čína, Rusko a další státy, dluh USA financovat nechtějí. Vnitřní pnutí společnosti v samotných USA je obrovské. Město Detroid je od rána do večera v plamenech. Obrovská nezaměstnanost. Do Světa USA vytrubují, ale úplně jiné ukazatele své ekonomiky. Ale vzpomeňme si na krizi v roce 2006, která vznikla krachem dvou obrovských investičních a hypotečních bank, které neustále vykazovaly obrovské zisky, prodávaly balíčky s nakaženými deriváty po celém světě, až bublina praskla a odnesl to celý svět a to v podobě obrovské stagnace a krize. USA jenom pokrčily rameny. Teď USA nutí celý Svět financovat jejich krachující ekonomiku a nemají jinou možnost, než vést války a připravovat světový konflikt proti Rusku. Ze dvou velmocí Číny a Ruska si vybraly Rusko, protože Číně je USA zadlužené obrovskou sumou a nebýt výroby Číny dodávané do USA, USA by ze dne na den skončilo.
  Odpovědět

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko má jen nějaký jaderný ,dost dobrý zbrojní a ještě letecký průmysl,o který ale zrovna není vůbec mezinárodní zájem. Čína devalvuje svou měnu soustavně aby pronikala na světové trhy a Vy tvrdíte,že USA jsou závislé na síle dolaru. Možná,že BRICS a Šanghajská organizace pro spolupráci jsou právě tím útokem ,který směřuje nejen proti USA ale proti celému západnímu světu. Možná se USA pouze brání a myslím,že za svou úlohu světového stabilizanta, mají právo na něco navíc. Jeho války nejsou přece zadarmo. Ano,svět je plný nepřátel a spočívá to ve vlastně zdravé lidské vlastnosti konkurovat si. Bohužel někteří lidé a i některé státy zvolí cestu snazší a to silovou a nemám na mysli ekonomickou. Vše je druhem boje,ale jsou cesty zákonné a dobré a ty ostatní. Dobro asi nespočívá v ničení.

   Vymazat
  2. Anonymní5. února 2016 19:05 - Co to meleš? Jak to souvisí s tou libanonskou taškařicí?

   Vymazat
  3. Přestaň to už hulit.

   Vymazat
  4. 19:35 -tak takovou snůšku romanticko-liberálně-kapitálistických pitomostí,jsem už dlouho nečet....

   Vymazat
  5. Představte si,že by bylo jídlo skoro zadarmo, že by bylo bydlení a vzdělání skoro zadarmo, že by byly energie skoro zadarmo a že by prostě skoro nebylo potřeba pracovat. To by byl konec.

   Vymazat
 8. Jestli chtěl Fajad likvidovat zaměstnance americké
  vlády,měl by dostat metál.Ne ho tahat po kriminálu.
  Vždyť američané také své vrahy chrání.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Existuje něco jako správné jednání a všeobecně je vyjádřeno Bohem,Dobrem. Naše lidské představy o něm ale jsou rozdílné a i proto probíhají války. Vám ale nepřísluší určovat,který Bůh je ten pravý a ani požadovat a prosazovat práva všech Bohů na totéž. Máte si ale určitě vybrat za kterou stranu se postavíte. Mne napadá,že západní civilizace je asi lepší něž nějaká islámská,například. Považuji za hloupé bránit muslimy proti ní.

   Vymazat
 9. Česká vláda ze sebe udělala pitomce a fackovacího panáka vědomě a poslušně, a s plným vědomím a souhlasem (pokynem) USA. Je to evidentně domluvená šaráda, a komedie, které má úplně jiné souvislosti, než můžeme tušit. I to (ne)pouštění různých informací od ministrů není až taková náhoda, i když u Stropnického bych za jeho zhovadilost ruku do ohně nikdy nedal. Aby to tak nebolelo, má česká vláda "povoleno" si hrát na zachránce českých občanů a vzpurného spojence, kterého je však třeba principiálně sprdnout, že. "V zájmu civilizace". Kromě velvyslance se přičinlivě přihřeje se "zásadovou kritikou" Kalousek a další tajtrdlíci. Zase se někdo pokouší "vrtěti psem". J.B.

  OdpovědětVymazat
 10. To je hezký, kolik lidí to je schopno okomentovat i přes to, že o tom vědí stejný hovno jako všichni ostatní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neřekl bych. Třeba něco vím o náhodném úmrtí šéfa ruských výsadkářů 29.12.2015,který anektoval Krym a o náhodném úmrtí šéfa ruské vojenské výzvědné a zpravodajské tajné služby GRU 4.1.2016,který následně anektoval východ Ukrajiny a o náhodném a nečekaném úmrtí strážce Moskvy a Prahy i v Evropském parlamentu Ransdorfa 22.1.2016,přesně v den úmrtí saúdskoarabského krále Abdalláha,jehož oficiální titul zní "Strážce dvou posvátných mešit"-tedy Mekky a Medíny -měst obecně. Ten zemřel 22.1.2015 těsně před půlnocí SEČ a tedy 23.1.2015 místního času. Ransdorf byl králem mezi zastánci Ruska v Česku. Centrální mozek galaxie, tak mu říkali komunisté. Prostě náhody,asi. Ne každý neví.

   Vymazat
  2. Tak to určitě víte i o tom, že se v Evropě začaly hýbat ledy, Starikov v Praze a Bratislavě, německý politik v Rusku a hned k Putinovi, Francouzi řvou za zrušení sankcí. A to vše po tom co nastal obrat ve válce v Sýrii tak nějak náhodou po 27.1.2016 zrovna po výročí prolomení Leningradské blokády kdysi. Tehdy začala postupovat Rudá armáda na pomoc Evropě a teď dělá ruská armáda totéž jenže to bere od Sýrie ne od Leningradu. Evropa cítí svěží vítr a možnost odjařmění. A tak se začali snažit i švejkovští Čechové naši - s Jůesesej to sehráli, to ano jakože protektor "bude řádit" navenek. A hodně zřejmě vsadili na proslavenou jůesesej blbost. Neboť propuštěný Fajád má ukrajinské občanství a byl legálním a dobrým spolupracovníkem legálního svrženého ukrajinského presidenta tohoto času v exilu v RF. Takže pan Fajád přesně ví kdo z emerické věrchušky organizoval a platil Majdan. Stručně řečeno - a kdopak pana Fajáda s jeho majdanskými informacemi v Libanonu nejspíše převezme - jistě Hizballáh, ten ho přetransferuje Assadovi a ten Rusům. A Rusové tak budou mít něco jako korunního svědka přímo z Česka, pravda s menšími oklikami.A tímto se podělaná česká politická věrchuška snaží upozornit Putina, že oni nic, že oni muzikanti a honem honem začínají také pomáhat osvobození Evropy - věšte nevěřte, logiku to má

   Vymazat
 11. A teď něco k věci.
  Špičkový šachista analyzuje situaci na více než 20 tahů.
  V rozvědkách většinou nebývají blbci.
  Takže - jak řešit situaci když nějaký potřebný a znalý (aktivity na Ukrajině), dvojitý nebo i vícitý agent uvízne omylem ve vězení v nějaké díře světa?
  Kdo akci vymyslel, organizoval, financoval a věděl o ní, se nikdo zbytečný nikdy nedoví.
  Míra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím,že vtip nespočívá v tom něco vědět ale v tom co si kdo o věci myslí. To jsou ty šachy. A pokud si někdo,například USA nebo Rusko, budou myslet,že na ně někdo udělal hanebný podraz, budou s ním válčit a zlikvidují ho,při jejich síle,tak,že na to už nikdy nezapomene. V případě Česka je to ale bezpečné,bude lézt do anální díry i Libanonu.

   Vymazat
 12. Celé je to jen komedie, kdyby s tím Amíci nesouhlasili, tak by se to nedělo. Kdoví co za tím je. Shodou okolností propustili (potom zadrželi znovu a zas propustili) Iránce Zadeha na kauci 150mil. Vše ve stejných termínech "výměny".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknown.
   Naprosto přesně.
   Jen bych dodal,naše zpravodajské služby jsou spíš zneužívané ke špinavé práci.

   Vymazat
 13. Komedie pro mateřské školky, ze které se teprve něco vyklube. Třeba základny NATO u nás.

  OdpovědětVymazat
 14. Vlku, měl jsem rád kosu, ale od určité doby jsem rozpoznal, že sloužíš temné straně síly, mně neoklameš. Ďábelskou logiku lze snadno odhalit. Tohle je poslední článek, který od Tebe čtu.

  Je to jasné jak facka. Vycházím z těchto dvou evidentních údajů:
  1)Jsme kolonií USA.
  2)IS/ISIL/Daeš je neregulérní armádou USA.
  Pokud tyto argumenty nepřijmete, tak další komunikace nemá smysl, protože se nelze opřít ani o naprosto zřejmá fakta. Při nepřijmutí dál už nečtěte.

  Z toho plyne jednoduchý závěr:
  USA realizuje navrácení svého vojáka, tak aby to vypadalo, že to není jejich voják.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dodatek k 10:55. Souhlas, vždy se plní více zadání najednou, aby se zorganizovaná akce co nejvíce vyplatila. Navíc ještě vlastizrádce Sobotka naoko čelí USA. (přitom je skoro každý druhý den na koberečku u Shapira).

   Vymazat
 15. Nejsem vůbec žádný odborník, ale jsem přesvedčená, že by česká vláda neudělala vůbec nic, pokud by jim to neodsouhlasilo USA. Tomu odpovídají výroky Sobotky a Zaorálka - vždy ustrašení a nyní dost sebevědomí a stojí si pevně za svým. To mě jen přesvědčilo o tom, že je to jedno velké divadlo - bohužel ale neznám pointu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto s Vámi souhlasím.Je to skutečně předem nacvičené a sehrané představení,které má zároveň
   zvednout upadající důvěru občanů zbabělého premiéra
   Sobotky.

   Vymazat
 16. Výkřiky o zradě USA s nevydáním Fajáda, ať již od jejich velvyslanectví či jejich zdejších exponentů Koláře, Vondry a nesměle i od v USA vyškoleného Bělobrádka je dost farizejské:
  1. Fajád nespáchal žádný zločin na území USA a asi ani proti USA. Měl to být pašerák zbraní snad do Kolumbie či na Střední Východ, ale to nejsou USA. Takže náš Městský soud myslím žádost o vydání zamítl a teprve Vrchní soud byl poslušný.
  2. USA si vybraly Prahu pro svoji provokaci proti Fajádovi, v přesvědčení, že tady žádné problémy mít nebudou, jsou takhle zvyklí operovat skoro všude na světě. Jestlipak o tom věděla naše BIS? Pak do toho ale přišel ten únos 5 Čechů, který to změnil. Kdyby to byly věděly, mohly vybrat raději třeba Varšavu nebo Bukurešť, tam se jim ani kvůli pěti občanům nevzepřeli.
  3. USA před časem vyměnily 5 vězňů z Guantanáma za jednoho Američana, a to byli lidé držení tam léta pro podezření z terorismu. Našich pět byli čistí amatéři, včetně vojenského zvěda Psíka, který tam dokonce odjel na vlastní doklady.
  4. Takže je třeba vládu pochválit, pět našich občanů bylo zachráněno a Fajáda ať si USA chytnou někde jinde, pomoci může třeba nějaký Rambo, ale asi už o něm nikdo neuslyší, nemůže se vypravit ani pro manželku na Ukrajinu, tam by dopadl hůř než v Česku.Ale naše bezpečnostní služby budou postaveny do latě.

  OdpovědětVymazat
 17. Otázka: jak moc je Fajad terorista? A jak moc je zpravodajec, kterého chtěly USA? A jako moc může být dvojitým agentem? Či může být všechno úplně jinak?

  OdpovědětVymazat