Reklama

.

.

středa 24. února 2016

Logické nesmysly multikulturalismu

Lea Vojteková 
24.2.2016   Rukojmí
Multikulturalismus obsahuje řadu absurdit, které s logikou nemají mnoho společného. Ve skutečnosti dokonce popírá sám sebe. Nejprve si definujme, co to vlastně multikulturalismus je. Multikulturalismus je myšlenkový a politický směr (kulturní ideologie), který zastává stanovisko, že všechny kultury jsou si rovny (mají stejnou hodnotu) a lidé různých kultur mohou žít vedle sebe na území jednoho státu s tím, že si svou kulturu zachovají.
Jenže předpokladem pro klidné soužití je to, aby se příchozí člověk přizpůsobil kultuře krajiny, ve které se rozhodl žít. V opačném případě nastává soupeření a konflikty. Tyto konflikty jsou podporovány právě multikulturalismem.
Hned první stanovisko je nesmysl. Podle kulturních relativistů (resp. multikulturalistů) si každá kultura sama vytváří své normy a hodnoty, tudíž nemáme posuzovat a hodnotit jinou kulturu z pozice své vlastní kultury. V tom případě ale nesmíme odsoudit ani nijak hodnotit IS (Islámský stát), vždyť lidé tohoto státu si podle podstaty multikulturalismu jenom vytváří své vlastní hodnoty a kulturu…

Idea multikulturalismu je vnitřně rozporná a prázdná. Multikulturalismus tvrdí, že v dané společnosti nesmí existovat nadřazená kultura. Přitom multikulturalismus se za takovou nadřazenou (a jedinou správnou) kulturu sám vydává. Představme si, že kdesi v džungli žije kmen, jehož příslušníci věří v létajícího tygra a každý měsíc mu musí obětovat jednoho člověka. Kromě toho nenosí žádné šaty a chodí nazí. Je to jejich kultura.

Lidé z tohoto kmene by přijeli do Evropy a chtěli by zde uplatňovat své zvyky a tradice. Co by na to řekli zastánci multikulturalismu? Zřejmě by těmto lidem obětiny nepovolili. Proč? Protože považují naši kulturu lidských práv za lepší. Kdyby ji považovali za stejnou nebo horší, tak by těmto lidem obětiny museli povolit. No a v tom případě by multikulturalisté byli na stejné úrovni jako nacisté, kterými se tak rádi ohánějí.

Na jednom území vedle sebe mohou žít lidé různých ras, národností, vyznání a je to zcela v pořádku. Jenže předpokladem pro klidné soužití je to, aby se příchozí člověk přizpůsobil kultuře krajiny, ve které se rozhodl žít. V opačném případě nastává soupeření a konflikty. Tyto konflikty jsou podporovány právě multikulturalismem.

Multikulturalismus tak nějak doufal v to, že například muslimové se v Evropě budou chtít vzdát práva šaría, které je v rozporu s lidskými právy. Jenže jak se ukazuje, tak mnoho muslimů se práva šaría vzdát nechce (No Go Zones) a snaží se toto právo zavést i do našich zákonů. Avšak proč by se muslimové měli vzdávat práva šaría, když od multikulturalistů slyší, že všechny kultury jsou si rovny, nic nesmíme hodnotit, všechno je relativní? V takovém případě ani nemají důvod se integrovat do společnosti.

Když muslimové spáchají nějaký zločin za pokřiku “Alláhu akbar”, jsou ze strany multikulturalistů obhajováni ve smyslu, že daný zločin udělali z frustrace, protože se cítili vykořeněni. Jestliže pominu, že takovou argumentací bychom obhájili jakékoliv zvěrstvo a jakéhokoliv masového vraha, tak tato argumentace má ještě jednu “závadu”. Kdo způsobuje muslimům tento pocit vykořeněnosti? Právě ideologie multikulturalismu. Protože to ona trvá na takové kulturní “všehochuti”, která ale zřejmě jaksi popírá lidskou přirozenost.

Na druhou stranu, jestliže původní obyvatelé Evropy vyjádří obavy z islamizace a pocity toho, že se ve své rodné zemi cítí taky vykořeněni, tak jsou ze strany multikulturalistů hned označeni jako rasisté, xenofobové, případně rovnou náckové (jak už jsem ale výše popsala, tak “náckovství” má ideologie multikulturalismu sama v sobě). Proč ten dvojí metr? Na pocit vykořeněnosti mají právo jenom přistěhovalci? Nebo multikulturalisté tak nějak tuší, že jejich ideologie je nesmyslná sama o sobě a snaží se tímto způsobem oponenty umlčet?

A teď přichází asi největší logický rozpor multikulturalismu. Multikulturalismus ničí různost kultur na této planetě. Četla jsem mnoho příspěvků od rodilých Britů, kteří psali, jak se jim Velká Británie mění před očima, že už to není ta “stará, dobrá Anglie”, ale že se v některých čtvrtích cítí jako v Pákistánu. Takže v podstatě vznikl takový hybrid, ani Anglie, ani Pákistán. No a teď si ideál multikulturalismu dosaďte na celý svět. Jak by to vypadalo?

Buď by vznikly tzv. hybridní kultury, takové nijaké, kde by se každý cítil vykořeněn a uznával své hodnoty, ale zároveň nijaké. Jenže to jaksi nejde, takže s větší pravděpodobností by došlo k chaosu, občanským nepokojům a následné totalitě. Ideální multikulturní společnost je striktně definovaný totalitní režim, protože společnost, kde každý jedinec může mít svou vlastní kulturu, potřebuje definovat prakticky skoro všechno.

Když v hrnci smícháte mnoho ingrediencí a mnoho barev, co vám vznikne? Jakási hnědá břečka, ve které se ztratí krása každé barvy. Chuť ingrediencí taky zanikne a vznikne něco, co se nedá jíst. Asi jako dort Pejska a Kočičky.

14 komentářů :

 1. Podívejte se do USA co tam vzniklo křížením lidí z celého světa. Prostě hrůza.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HzNR NAPÍŠE I TADY CO SDĚLILO MULTIKULTI PAROUBKOVI,KTERÝ NEVÍ CO ISLAM JE.

   islám není žádné náboženství,ale ISLAMSKÝ STÁT,tedy kalifát,který nezná hranic.Jeho KORÁN je vlastně sbírkou přikazů,tedy zákonů,které jsou vynucovány ŠARIJOU a musí je dodržovat každý musulman celý život, všude tam ,kde vstoupí jeho noha,jinak bude ALLAHEM potrestán.

   Mutti MEKEL dostala jako vazalka od NADNÁRODNÍ KORPORÁTNÍ DIKTATURY PŘIKAZ DORAZIT BARNETŮV PLÁN DO KONCE.

   Zkuste ji všichni doporučit,aby reformovala ten jejich korán přimo v jejich kostele MOČÉ.Víme totiž,že z vnějšku NENÍ MOŽNÉ ten korán reformovat tím,že budeme donucováni se mu přizpůsobovat.Vzhledem k tomu,že je to ona,která MÁ ZA ÚKOL SPNIT PLÁN DESTRUKCE EU,nepomůže,aby byla ve funkci zachranována ostnatým drátem na hranicích.

   NIC SE NESTANE, NEBOT ZA JEJÍM POZVÁNIM SE BUDOU DÁLE VALIT ZÁSTUPY INVAZORŮ.

   Vzledem k tomu,že modernizace Koránu je pod trestem smrti zakázána mohla by se právě ona stát prima mučednicí BRÁNÍCÍ REFERMACÍ KORÁNU CELÉ EU,kdy by kázala ty svoje reformy přimo z minaretu .

   Pro nevzdělané dubové havy naši polit.třidy tu dávám adresu BARNETOVA PLÁNU,aby jste všichni viděli co se bude dít dál.

   http e-republika.cz article třicet dva padesát sedum-Thomas-P-M-BARNETT a jeho americký Mein KAMPF
   NSA mi to nedovolili napsat přesně,ale ten kdo bude chtít to najde.

   Vymazat
  2. http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a-jeho-americky-Mein-Kampf

   Vymazat
  3. Multikulturalismus je jenom prostředek jak rozvrátit celý kontinent Evropu. Kdo ma na tom zájem: USA. Kdo to má zajistit: Nevládní, neziskové, nezávislé organizace řízené velvyslanectvími v celé Evropě. Proč? Protože jednotná prosperující Evropa překáží USA, které potřebují, aby Evropa byla na tom hůře než USA a USA jsou na tom opravdu špatně - 50 milionů lidí na potravinových žebračenkách, celé města jako Baltimor, Detroid, Harlém, Brůklin a další a další jsou v rozvratu - prostě liberalismus, který produkuje jenom ty nejbohatší, kteří na kontech hromadí triliony trilionů dolarů a na druhé straně je pořád zvětšující se skupina lidí co nemá nic. Invaze uprchlíků do Evropy je zaměřená na ekonomické jádro Evropy s cílem likvidace sociálního systému Německa a následně všech dalších států - logicky, když do Německa přisunete 30 milionů lidí, budete je krmit, šatit a ubytovávat z čí peněz to půjde? Určitě ne ze zisku nadnárodních korporací. Půjde to z balíku z kterého jsou vyplácení důchodce, rodiny s dětmi, nemocni, na které tudíž nezbude nic. Vzniknou nepokoje které jsou v Německu už teď akorát se o nich nesmí mluvit protože je to zakázané. Otázka je proč Evropa porušuje vlastní zákony a ten stát který je dodržuje je dehonestován těmi neomylnýmy státy ze západu. Nemá to logiku, ale když si dosadíte do rovnice všechny skutečnosti a to, že každá vláda v Evropě má členy napojené přímo na USA, tak je to hned jasné. Uprchlíci nezákonně obsadí jim nepatřící území u Calé ve Francii. Státní moc nejenom, že nezasáhne, ale nakonec začne rozhodovat, zda vůbec stát může zasáhnout nehledě na to, že majiteli pozemku vznikla škoda. V Kolíně uprchlíci napadali ženy a němečtí muži se jenom dívali a nic nepodnikli. Je to absurdita, ale taky zvrácenost kam jsme se dostali, že oběť nemá v Evropě žádná práva, ale i ten kdo by chtěl oběť chránit bude v Evropě postižen a všechna práva jsou na straně agresora a útočníka. S takovým výsledkem, ke kterému Evropa došla a na který je hrdá jsme určení k totálnímu zániku.

   Vymazat
 2. Ano, takto vzniklí lidé mají potom takovou sravou barvu.

  OdpovědětVymazat
 3. Racionální řešení imigrační krize by bylo takové:

  1. Okamžité hermetické uzavření hranic Řeckem počínaje.

  2. Zřízení a financování dočasných, dostatečně velkých a přiměřeně komfortních uprchlických táborů na území Turecka pod kontrolou modrých přileb.

  3. Všechny migranty, kteří neprchají z válečných zón vracet okamžitě zpět.

  OdpovědětVymazat
 4. Multikulturalismus = nechutný eintopf.

  Multikulturalismus začala přejímat Evropa krátce po válce po vzoru svého protektora USA.
  Bohužel obyvatelstvo západní evropy je zdegenerované multikulti propagandou do té míry, že již není schopné adekvátně a racionálně reagovat na současnou migrační apokalypsu.

  OdpovědětVymazat
 5. (21:43) Ono tech krizencu v Americe zase tolik neni, jak se lide v Evrope domnivaji.
  Amerika je polarizovane a lide se drzi pri sve skupine a kulture ! To je realita, kterou rika i americka vlada.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, tam multikulturalismus funguje taky jen na papíře. Jinak žijou v ghetech. Od indiánů, černochy, až po bělochy. Velice nepohodlné.

   Vymazat
  2. Nepochopené "jádro pudla".Multikulturalismus vytváří gheta a no go zóny.V západní evropě už ve velkém vznikají,my je tady nechceme.Cikáni stačí...

   Vymazat
 6. Jistý David Duke o tom hovoří. Stačí si to vygooglovat.

  OdpovědětVymazat
 7. Článek výborný. Jen něco se mi nelíbí:
  1) My občané poznáváme o co jde se zpožděním, zatímco vlastizrádní manažeři EU a cizí síly tomu rozuměli výborně a s předstihem, jakožto zbrani na zničení Evropy. Nebuďme naivní.
  2) Pojmy nabývají jiných významů než měly odedávna, záměrně, zhusta opačných. Už to samo je degenerace kultury. Takže, bráno postaru, multikulturním byl svět donedávna. Nyní se (Evropa) stává chaosem, pěstírnou konfliktů, oblastí zániku národních států, rozpadem jejich kultur. Nyní je to ničení kultur. Jak v Daeši, tak v Evropě.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 8. NAPSAT MY JE TADY NECHCEME VYVOLÁ U POLIT.TŘIDY ŠUPÁKŮ,UCUCÁVAJÍCÍ Z ROZPOČTU

  jen výsměšný smích.Čtvrtstoletí nám kradli volbami NAŠE HLASY A TEDY I MOC.Volby probíhají dodnes podle jejich vadných zákonů,degradujících voliče na dobytek nahnaný k urnám podle režimní propagandy.Po volbách desertují ti námi zvolení tzv.představitelé na pozice škodné,která sjednoceně snižuje naše platy a úspory a použivá taktiky ANO BUDE LÍP,což za pomocí ČNB znamená pravý opak.Poté nás naženou pod pásy tankú rozzuřené ruské námořní pěchoty a PŘEDTÍM BUDE INVAZE A OBSAZENÍ ČR,přičemž všechny,kteři tady píší odvezou v dobytčácich do koncentráků maskovaných jako FEMA.Ty jsou součástíkaždé smlouvy o základnách.

  NAŠE POLIT.TŘIDA CHCE VYVOLAT OBČANSKOU VÁLKU,ABY TI KTEŘI TADY PÍŠI BYLI ZLIKVIDOVÁNI REVOLUCÍ PODOBNÉ MAJDANU

  Bez odstranění celé staré polit.třidy a jejich STARÉ POLITIKY,SE se nápravy nedočkáme nikdy.

  PROTO VZNIKÁ PŘEDVOLEBNÍ KOALICE HzNR,VzV a HNUTÍ za KSD,které podporované křestany musí nahradit ANTIKRISTY z KDU,podporující ISLAMSKÝ STÁT slovy.

  Demografické potíže,které naši zemi hrozí v důsledku nizké porodnosti mohou do jisté miry vyřešit UPRCHLÍCI.

  Kdyby si ten antikrist dal do programu strany,že nám z Arabie PŘIPUSTÍ jen samá děvčata a povolí našim mužům do domácnosti čtyři madé arabky,tak by se mu přestup na ISLÁMSKÝ STÁT mohl podařit bez boje.

  OdpovědětVymazat