Reklama

.

.

čtvrtek 18. února 2016

Marek Obrtel: Pryč z NATO, jak na to a založení Národní domobrany

18. 2. 2016  New World Order Opposition
Videozáznam z přednášky z besedou, kterou pořádal Klub společenských věd, Praha. MUDr. Marek Obrtel představoval své zkušenosti z činnosti v zahraničních misích Armády ČR pod NATO, úvahy o možné budoucnosti NATO a projekt Národní domobrany.
Moderoval: Václav ExnerKomentář J.K.:
Když došlo na pokládání dotazů, zeptal jsem se bývalého poslance za KSČM Václava Exnera, zdali se KSČM někdy v minulosti snažila v Poslanecké sněmovně vyvolat hlasování, nebo alespoň diskuzi o odstoupení ČR z NATO, nebo zdali má KSČM toto v současné době v plánu (dotaz viz čas 1:45:58). Pan Exner mi bohužel neodpověděl a pouze konstatoval, že KSČM nepodporovala vyslání vojáků Armády ČR na zahraniční mise v NATO.

To, že pan Exner na mou otázku neodpověděl, vyvolalo údiv osob sedících v mém okolí a pravděpodobně i mnohých dalších. Jak jsem se později dozvěděl, tak KSČM skutečně nikdy v Poslanecké sněmovně takovouto diskuzi nevyvolala, i když má vystoupení z NATO a jeho rozpuštění jako součást svého programu.

Je to bohužel zřejmě jeden z mnoha dalších příkladů, kdy KSČM zdaleka nedělá to, co hlásá, i když na to možnosti finanční i mediální na rozdíl od drtivé většiny občanů má. A tou možností je minimálně vnášení tohoto problému do masmédií a do politického prostoru.

Nechť se tedy příznivci této strany zamyslí nad tím, zdali její představitelé skutečně jednají v zájmu svých voličů a příznivců a nebo si jen hlídají svá teplá místečka ve stranické struktuře.

39 komentářů :

 1. Česko, jemuž vládne Slovák, si nic jiného nezaslouží, než se nechat porobit „kapitalistou“ Putinem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty si dobře vypatlanej. Trolle. :-)

   Vymazat
  2. Kéž bys mněl pravdu a vládl nám Slovák. Bohužel nám vládne někdo úplně úplně jiný. My to všichni víme akorát ty jsi z obrazu.

   Vymazat
 2. anonym 15:15, právě povýšený na vedoucího nádvorní čety v Pražské teplárenské vypotil strategickou úvahu. Bořek Štípek by měl na jeho počest vysochat odpadkový koš.

  OdpovědětVymazat
 3. Nechci tady nějak moralizovat, nebo dávat návody, ale:
  Je sice hezké, že se chceme vymezovat vůči hrozbě migrantů, a zatímco ještě nic zvláštního se u nás neděje už vydáváme silácká prohlášení a gesta.
  Jenže skutečná odhodlanost národa, velké identifikovatelné masy lidí by se měla začít projevovat i v jiných oblastech. Například nenechat dělat naše politickohospodářské mafiány svou práci, být aktivní a vnímavý, akční , vůči nekalostem ve svém okolí- ať už jde o kuřáky na zastávkách, pejskaře, ty co vyhazují odpad do lesů, ty co topí pneumatikami, nelze jen poukázat odhodlání štěkat když nepřítel zatím jen cítím, a je v nedohlednu- neberte to prosím jako totální kritiku, ta myšlenka není špatná, co píšete, ale pokud si tu neuděláme pořádek ve vlastním hejnu, jak se budeme bránit cizímu?
  A teď prosím jdna od věci, ale ten člověk si to zaslouží.
  Tímto zdravím P. Krkošku , ode dneška alias Balouna je to fajn člověk, sice křesťan, xenofob, ale jinak OK, chtěl bych jej za souseda, jsem rád že jsem jej mohl poznat, ale P.Ť.- prosím tě, to zelí už těm lidem z jídlonosičů dones:D- on už bude vědět- Balounek- děkuju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro: efpe
   Dobrý den,konečně nějaký rozumný názor. Neberte to prosím jako "podkuřování", ale mluvíte mi z duše. Pokud neuděláme pořádek doma ve svém státě, tak obrana vůči čemukoliv a komukoliv bude velmi obtížná. Zatím se nic zvláštního u nás neděje a už křičíme. Dokonce si myslím, že právní řád České republiky obsahuje řadu možností ke spoustě legálním krokům dobrým směrem..... Nicméně situaci v národě vnímám už jako kritickou a nezlobte se, už jsem nad většinou národa zlomil hůl. Dělat pro lidi je záslužná věc, ale nesmí se chovat jako "dobytek". U dobrého i zlého existuje mez "odkud není již návratu" a toto myslím již řada lidí překročila a zde již dobré slovo, ani dobrý příklad nepomůže. Nechme tedy státní moc a systém, ať všechny zmetky s chutí kope do zadku a nebraňme mu v tom, ani nekritizujme, nebylo by to fér vůči státu i systému.....a můžete si o tom myslet cokoliv. V tomhle oroduji za posílení represivních složek státu a myslím to zcela vážně. Ať už to tady má nedostatky jaké chce, pořád je to naše zem, naše Česká republika, naše vlast - a to nejsem žádný nacionalista. Takže přeji vše nejlepší lidem dobré vůle, zatímco lidem špatné vůle přeji ať nad nimi vládne dlouhý klacek na malém dvorku. Srdečně zdraví Jáchym

   Vymazat
 4. Vsechna slova a vsechny uvahy jsou zbytecne !
  Az se Invaze nasmeruje k vam, tak mate pouze dve
  moznosti !
  Postavit se jim a nebo utikat. KAM ? Na severo-vychod, odkud jste prisli v patem stoleti. To by se vam vsak urcite nelibilo.

  Druha moznost je - organizovat se ! Cvicit a zbrojit. Stavet zatarasy a operne body. Pripravit se ! Jich je 1.3 tisic x million - po americku 1.3 billionu a mnozi se jako kobylky. Vas je pouze 10 millionu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč jako? Přivandrovalecký havěti už je tady fůra dvacet let. Nikdy bych si nepomyslel, že tady bude taková fůra Vietnamců. Nalezli úplně všude. V každým krámku, v celé řadě hospod, i hotelů, kupují si celé činžáky, kde pronajímají byty dalším Vietnamcům, jejich fracků jsou plné školy, a šestnáctileté Vietnamky rodí dál o sto péro.Pěstujou tady konopí, prodávají hadry nebo žrádlo, náš trh je tím zaplaven. Potom Ukrajinci s celýma familiema, Slováci s familiema, a statisíce cikánů, v každém našem městě jsou totálně vybydlená, a zničená celá sídliště, která byla dříve plná slušných bytů a slušných lidí. Tahle hnědá havěť to rozfláká, a tahne to jinam, a zas to dostane slušnej panelák na rozflákání, zatímco jiní lidi se musí kvůli bydlení zadlužovat hypotékou na celý život.Hnědáci taky mají stovky fakanů, a až tahle verbež tady dospěje, kam to dospěje? Živíme to, ačkoliv to nikdy nepracuje a pracovat nebude, a stejně nás nenávidí. Čím se od tohoto liší ta hnědá sebranka ze Syrie a bůhvíodkud? Máme to tady posraný už dvacet let, a ne až od teď -proč se tady až teď pořád volá do zbraně a podobný ptákoviny? Co nám reálně hrozí? Já to vím - nehrozí nám reálně nic. Pár utečenců od nás zase uteče pryč - tady zůstane zas jen ta žlutá havěť, hnědáci, a fašisti z východu. Množí se to taky jako kobylky -proč se nikdo nebál a neřval do zbraně už před deseti lety?

   Vymazat
  2. Pro 17:49

   ..tak osobně nechápu, co máš proti pracovitým Vietnamcům.Já je obdivuji, že se dokázali v tak rasistickém prostředí, jako je česká veřejnost,usadit a naučit se řeč.

   To bys asi ve Vietnamu nedokázal...
   A jejich děti, které si bereš do své závistivé tlamy, patří na školách mezi ty nejlepší, protože už nechtějí lopotit 12 hodin v prodejně od pondělí do neděle, jako jejich rodiče.
   Což se těm agenturám, které žijí ze začleňování Cikánů do společnosti jaksi nedaří.

   Až ti sem tvoje vláda naveze pár tisíc přivandrovalců z Afriky, tak tě asi trefí šlak.

   Vymazat
  3. To máš sice pravdu, ale je jich tady fůra, a množí se jako myši. Neplatí tady daně,mají různý obezličky jak to obejít. A ať chceš nebo ne, jsou to přivandrovalci. Stejně jako Ukrajinci, Rumuni, a další havěť. Vietnamci obsadí kdejakou špeluňku, protože všechno jsou to franšízy - někde v Praze mají středisko, které jim dá prachy, zboží, zaplatí nájem, proto taky kdejakej Vietnamskej křupan může hned platit z nebytových prostor a naládovat tam hadry nebo jídlo. Taky dělají nehty, a tak. My nic takovýho nemáme. Nějaký pokus byl se Žabkou, ale prodejny Žabka převálcovávají žluťasové. Dnes už jsou žluťasové Češi, a nikdy už se toho nezbavíme. Když prorokovala Sybilla, že plemeno barevné zahubí plemeno bílé, je to zrovna o těch žlutých. Je jich tady fůra a děsně rychle a furt se množí. Jak jsem psal, šestnáctiletý Vetnamky tady rodí zas další fakany a tak pořád dokola. Když se jedná o přivandrovalce, ječíme Češi Čechům, ale žluťasové nám nevadí? Je jedno, jestli jsou pracovití nebo ne, jsou v podstatě jen podnikatelé - nikam se do práce nehlásí. O tom, že by zde pracovali Syřani nebo Iráčani, nikdo nechce ani slyšet, ale na Vietnamce pějeme chválu - typické české pokrytectví. Proč? Protože se sem navalili už od roku 1990 potom, co je začali vyhazovat z Německa, a za žádnou cenu odsud neodlezou? Protože jsou tu od dob, kdy se ještě nepsaly v mediích bejkárny o popravách a nežvanilo se o terorizmu? A vůbec - jdi do prdele! Co bych se bavil s trotlem. Ty máš za ženu Vietnamku, nebo chodíš do jejich bordelu?

   Vymazat
  4. Pro: Anonymní 18:26
   To chápu i já, ale Češi si za to mohou plně sami svou pasivitou. Když jsem trpěl v práci nebo ve škole, tak to bylo i proto, že jsem si nechal plno věcí líbit a protestoval až když už bylo pozdě. Teď už dokážu hájit své věci, zájmy a brát se o ně. Musel jsem se k tomu dopracovat. V Čechách a na Moravě se k tomu také lidi budou muset dopracovat...a uvědomit si, že přitom nemohou bourat stát (viz můj předešlý příspěvek do diskuze k článku Obrtela). Z Vietnamcema nemám moc dobré zkušenosti, ale zase....nepopuzuji proti nim, když si je ostatní tak chválí, tak ať si je chválí, já si žiji raději svůj život. Srdečně zdravím Jáchym

   Vymazat
  5. Osobně znám řadu Vietnamců z dnes uzavřené úpravny uhlí Herkules skamarádit se a oblíbit si je, nebyl problém. Jejich pracovní houževnatost jsem obdivoval. Syřani nebo Iráčani - muslimové, to je jiný level. Pán - A 18:26 - bude nejspíš omezený nepokrytecký český blbec, což dokonale prezentuje v jeho příspěvku. L.P.

   Vymazat
  6. Vyser si voko 19.17 - obdivoval jsi houževnatost tý žlutý havěti? Ale doprdele, proč nejsou houževnatý u nich doma ve Vietnamu? Tam je potřeba opravit silnice, vybudovat infrastrukturu, a tak - ale to smrdí prací, tady se přicmrdli se svými kšefty - jen a jen kšefty. Hadry, hadry a zas hadry, a protože už je tu přehadrováno, změnili hadrárny na večerky a jídlo. Tomu říkáš houževnatá práce? Už jsi někdy zahlídl Vietnamce třeba u kasy v obchoďáku? Nikdy! Zas půjdou pracovat ke svým známým, nebo jsou ty obchody jejich rodinnej podnik a co je houževnatýho na tom, když ráno si jde dřepnout do obchodu bába, mladá vyexpeduje smrady do školky nebo na hlídání, pak jde vystřídat bábu a ta jde domů uvařit, a k večeru jde za pult mladej. U nás takový způsob podnikání neznáme.Čučet v krámu, není žádná práce. Nikdy nevidíš žlutýho přihazovat na stavbě, nebo kopat silnice, a jejich žlutý mařeny někde pracovat jinde než ve svým nehtovým studiu, nebo vlasovým studiu, nebo prodávat hadry či žrádlo. Daně neplatí, je to komunita uzavřená, dělaj si tu co chtěj, vandrujou sem taky celý jejich rodiny a taky nemaj rodný čísla. V Praze jim přidělujou nějaký pořadový čísla.Doprdele -s každým čičmundou přivandrovalcem se tady serem - jen Čecha bez papírů a er.čé. a občanky by vodevšad hnali svinským krokem. Myslíte, že Čech bez er.čé, občanky, potvrzení o bydlišti a podobně, by dostal živnosťák? Ha ha he he. A o tom to pořád je. Nejblbější sorta lidí jsme my. Vono nám vůbec nic nepřipadá sprostý, vono nám vlastně nic nepřipadá nespravedlivý, vono nám vlastně nic nevadí. Tak proč vlastně řvem? Jaký jsou žluťasové level? Víš o nich hovno. Proč jsou ti jiní přivandrovalci "jiný level?" Protože se o nich čvaňhá v mediích? Ach bože - tolik tuposti!

   Vymazat
  7. No,dokazuješ tu tvojí tupost každým slovem. Ale, že jich nadatluješ. Ty jsi tak blbý, že nemá smysl s tebou diskutovat. S Vietnamci jsem pracoval několik let hňupe. Byl na jejich svatbě a poznal jich dost na to, abych k nim měl úctu a vážil si jich. Nehledě k tomu, že porazili ve válce zločinné USA.

   Vymazat
 5. Absolutně neschopný Obrtel, který se neuplatní nikde,by měl odejít z Česka kam mu libo a neotravovat pitomostmi.Před odchodem by nás mohl seznámit se svou psychiatrickou diagnózou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:10 Ano, ano - podplukovník NATO, velitel zdravotního útvaru NATO. Vizitka neschopnosti. Tvoje psychiatrická diagnóza evidentně v pořádku není. Hlavně, že ty jsi absolutně schopný nýmand.

   Vymazat
  2. Vietnamci zasluhují obdiv už proto, že dokázali úspěšně vzdorovat armádě USA. Jsou houževnatí a pracovití. Mám je rád.

   Vymazat
  3. Vzkaz blbečkovi 18:10: až budeš někde na Moravě havarovat a povezou tě v sanitce, tak se nelekni, že tě bude ošetřovat MUDr. Obrtel.

   Vymazat
 6. Pokud se tahle "iniciativa" k vystoupení z NATO dostane k sluchu Stoltenberga, tak se asi svalí smíchy k zemi.

  ČR, pidistát plný kolaborantů,geopoliticky absolutně bezvýznamný a oni chtějí vystoupit z NATO.

  To tady ještě v celé historii nebylo...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co jako jsme v tom NATO platní? Právě že jsme pidistát plnej kolaborantů, zlodějů a podvodníků, geopoliticky bezvýznamní - tak co jsme tam platní? Abychom se jednou někde směli zúčastnit světových jatek jako obětovaná jednotka k odvrácení pozornosti "nepřítele"? Nebo abychom posloužili světovým vrahům z jú es ej, aby do naší pidizemě (beztak bezvýznamné) naládovali nějaké základny odkud se bude střílet? Nakonec -proč ne. Na obyvatele kdekoliv oni totálně serou, to se jen tak účelově žvaní o lidských právech, ale ve skutečnosti neexistuje nic takového. Polovička Evropy si sem vozí odpad -proč si zavšivit svoji zem, když přesně uprostřed Evropy je takovej bezva hnojník? Právě že jsme tak bezvýznamní? My jsme v celé historii nebyli v NATO - jak dlouhý časový úsek myslíš tou "historií"? Kdybychom my nebyli v NATO, stalo by se úplný hovno.

   Vymazat
  2. A kdy jsme v celé té historii se nacpali do evidentně zločinného spolku? Ty víš o geopolitickém významu absolutně kulový hovno, hňupe hloupý.

   Vymazat
  3. Geopoliticky: SSA chce ovládnout planetu, NATO je jejich servisní organizace, díky SSA a NATO ve světě panuje nová studená válka, nás nacpali do NATO v roce 1999 (10 let jsme v něm nebyli!! - Co se dělo? Kdo nás ohrožoval? Nikdo, stejně jako dnes!). Naši vojáci nejsou schopni bránit svou vlast, zato jsou používáni po celém světě jako žoldnéři v koloniálních válkách SSA. NAše letiště jsou opět cílem atomového bombardování, tentokrát ne preventivního, ale odvetného. Príma vyhlídky kvůli pár nezodpovědným chamtivým imbecilům - Veškrna, Kikin, Ovar a jejich pážata! Pavel P.

   Vymazat
  4. Zato z tebe ta chytrost přímo srší 19.31. Ty jsi nejspíš geopoliticky hodně významnej. Já sice nejsem geopolitickej genius( ani nechci,protože politika je jenom špína, svrab a neštovice, ať už s geo nebo bez) ale vždycky budu zastáncem názoru, že když ČR nebude členem NATO, stane se úplný hovno. Kromě toho, že samo o sobě "vystoupení" z takového svazku by bylo chápáno jako trucovitý akt, a postavili by nás za to do kouta, nebo nechali klečet na hrachu?

   Vymazat
 7. Nevím, kdo je tím J.K., tj. autorem komentáře, ale ...
  Pokud by i KSČM v PS iniciovala debatu k otázce vystoupení z NATO, pak by pouze nahrála na smeč všem ostatním parlamentním partajím, od soc.-dem. až po TOP09.
  A v této otázce by je naprosto sjednotila. Proti ní.
  Vždyť po celou popřevratovou dobu je KSČM ze strany ostatních partají nálepkována za pohrobka zločineckého režimu (dokonce i zákonem si to posichrovaly). Strana, která nikdy v PS neměla takovou politickou sílu, aby cokoliv, byť i seberozumnějšího, prosadila ...
  Vozit se dnes proto po KSČM mi připadá hodně pokrytecké.
  Je přece na lidech, aby si svými masovými protesty odchod z toho zločinného paktu vynutili.
  Musejí v tom být ale většinově zajedno, protože to je velmi vážné rozhodnutí. Jdoucí proti největšímu agresorovi světa. Totiž US administrativě, která je určena jen k prosazování zájmů mocných US finančních oligarchií a nadnár. korporací.
  A nejsem si jist, jestli jsou skutečně naši lidé o tomto většinově rozhodnuti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Opluštile, nejsem ani nebyl komunista, přesto vyčítám KSČM pasivitu. Od strany, která si ponechala název bych očekával v kapitalismu rétoriku KSČ první republiky, která ji přinesla úspěch. Místo toho zparchantěla a blokovala hlasy levice. Možná v tom byl záměr. Projděte si zpětně minulé vlády(koaliční miš maš) a možnosti této politiky. Vinu má KSČM a ČSSD(Bohumín) mírou společnou, "nerozbornou". Tak jako "Staročechy" vystřídali "Mladočeši", vystřídají obě strany, strany "nového typu". Bude-li to ku prospěchu nevím ale "čas oponou trhnul a po staru se nedá žít. Ani nevím, koho to byl bonmot. Sílu KSČM a nálady by šlo možná ověřit v krajských volbách. Místo ČSSD preferovat komunisty. Sám nevím, jak se zachovat.

   Vymazat
  2. KSČM za ČSSD (Bohumín) nemůže ani co by za nehet vlezlo. Ale za to, že se plně přizpůsobila (viz Dolejš a úplatek - jakoby se nic nestalo), tak za to může plně. nicméně ta ČSSD by měla být jasně nevolitelná.

   Vymazat
  3. Jinými slovy přátelé, obě strany, které se deklarují jako levice, jsou pevně srostlé s tímhle protilidským a vlastizrádným režimem. Pavel P.

   Vymazat
  4. Takže volitelnej je podle vás - vy ostřílení diskuzní matadoři - kdo? Jsem jedno veliký voko, čeho se tady dočtu.Kdo je volitelnej v pidizemi, kde žije stejný počet lidí, jako jinde v jednom městě, ale kde ten chce to a ten zas tohle? V životě se tady lidi na ničem neshodnou, na tom politická sebranka profituje už šestadvacet let a z toho se taky vychází. Už K.H.Borovský napsal báseň o tom, že z Čechů by se posral i Bůh. Každý se modlí o něco jiného ... "ten chce sucho, ten chce mokro"... Němčouři o nás říkali, že jsme podřadná rasa, která slyší jen na svištění biče. Jestli vono na tom nebude kus pravdy.

   Vymazat
  5. Dolejš by se se svými názory uplatnil spíš u Kalouska

   Vymazat
  6. 21:25- zdá se, že se Němci do té "podřadné rasy" dostali také. Jinak je to (pro mne) jasné, ač nekomunista, dám jim hlas a dá-li Bůh(ateistovi) budu pozorovat veletoče známých "firem". Zhatit mi to mohou jen "spojené síly národní, sametovým převratem". Vím, zázraky se nedějí, museli bychom si to "odpracovat na ulici".

   Vymazat
  7. Chystá se sjezd KSČM, tak snad se o čela strany dostanou ti, kterým ještě nezměkla páteř ze sezení v parlamentních lavicích.

   Vymazat
 8. Vy dva blbové(18:10, 18:15),abyste za pár měsíců z ČR neutíkali. Protože to víte, trollíte možná již z jiného(geopoliticky významného) státu. I to je výhoda internetu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedal jsem to správně do "vlákna" ale trollové mají svá speciální vlákna.

   Vymazat
 9. Kdo přišel s tím nápadem vlézt do NATO?Blb Klvaňa?
  Asi ne,ale politické partaje,které se údajně stara-
  jí o bezpečnost občanů i proti jejich vůli.Hlavně
  se občanům nesmí sdělit,jaké nebezpečí jim hrozí.
  Ohrozilo by to bezpečnost státu!A jsme tam,kde jsme
  byli dříve.Lidově se říká v ehm,řiti.300 politic-
  kých sviní si to odhlasuje a 10 000 000 lidí do
  toho nemá co kecat.To jste si vycinkali.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 10. Celá tahle akce vystoupení z NATO je nerealizovatelná groteska.
  Víte, vy hlupáčci, který stát kdy z vlastní vůle vystoupil ?

  Já tedy ne. Je to stejný nesmysl, jako chtít vystoupit z EU...
  kam jste se ostatně hrnuli, taženi vařenou nudlí euromarxistů, ale dobře vám tak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koho tu tituluješ hanlivými názvy, zatímco sám ukazuješ jen sovu hloupost? Z vojenských struktur NATO vystoupila v šedesátých letech minulého století Francie pod vedením generála DeGaullea. Zůstala jen v politických institucích NATO. DeGaulle nechtěl ,aby Francie byla rukojmím nezodpovědné agresivní politiky USA a zároveň v politických strukturách paktu chtěl působit na změnu a tlumit us-dobrodruhy. Vystoupit z vojenských struktur znamená nebýt cílem pro jadernou odvetu, až to amíci se svými pobratimi jednou s těmi svými provokacemi přeženou a medvěd se ožene! Marek

   Vymazat
 11. NATO porušuje svou chartu. Nic nového u nadutců. Vždy porušovali své zákony, o to radostněji, když je plánovitě vytvářeli pouze pro dav, nikoli pro sebe jako elitu. Z takových okovů je zcela nezbytné se vyvléci a již nikdy nepřipustit jejich opětovné nasazení. Nejsme dav, jsme suverénní občané, často vědomostmi a vždy mravností převyšující ty, kteří se sami prohlásili elitou. Vláda náleží pouze vědomým, odpovědným a mravným lidem, pro něž je nejvyšší hodnotou dobrý Člověk, mír, vlast a dělné společenství občanů vědoucích, proč zde žijí a žít chtějí. Vláda takovým slouží a brání je před těmi, kteří chtějí jakkoli škodit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Květa.

   Vymazat
 12. I ten Slovák co nám vládne je židle, jako 80% těch ostatních, včetně všech presidentů co jsme měli, kromě Emila Háchy, který byl Čech.

  OdpovědětVymazat