Reklama

.

.

čtvrtek 18. února 2016

Marek Wollner: ČT nemá nad sebou nějakou organizovanou moc, která by jim novinářům, mohla cokoliv nařídit!

Jiří Baťa
18. 2. 2016
Šéfa Reportérů ČT Marka Wollnera lze považovat za úspěšného profesionála v oblasti mediální reportáže v ČT, o tom až potom. Dokumentuje to celá řada jeho společensky významných reportáží, zvláště v oblasti odhalování různých politických, podnikatelských, korupčních a mafiánských zločinných praktik, které významně škodí celé společnosti. To ovšem neznamená, že nemá chyby, nedostatky, nebo podstatné názorové odlišnosti v nazírání na některé vnitro a mezinárodní politické dění, zvláště v jeho pragmatickém náhledu na současnou vrcholnou českou politiku.


Je samozřejmé, že za léta své profesionální dráhy má právo na vlastní vidění politické reality, jeho zkušenosti jej opravňují k úsudkům a názorům, přesto nelze zcela souhlasit s jeho hodnocením ČT jako veřejno-právní mediální veličiny v ČVR pro šíření relevantních zpráv a informací.
     Rozhodně za pozornost stojí jeho výrok, že „ Když mám záchvěv škodolibosti, tak si představuji, jak jedinou správnou televizi dělají praporečníci vlastních militantních pravd, kteří nás obviňují z propagandy,“ říká šéf Reportérů ČT. To je výrok hodný zaznamenání. Nejde ani tak o škodolibost jako takovou ale o fakt, že tímto doznáním se snaží distancovat od jistých představ, které o „správné televizi“ mají někteří lidé a co považuje za kritiku, alias obviňování z propagandy. Marek Wollner zde neříká konkrétně a věcně, jakou „jedině správnou televizi“ mají na mysli ti, o nichž se tak vyjadřuje a současně je viní z propagandy. Jediné, co pan Wollner upřesňuje je, že televizi lze kritizovat nejen věcně, jako každou instituci, ale i demagogicky. A zde má pan Wollner naprosto jasno, neboť zmíněná kritika je pod vlivem ruské propagandy. Nic více, nic méně, jiné vlivy kritického charakteru pan Wollner nezaznamenává, což myslím nasvědčuje tomu, že ta nezmíněná, popíraná (utajovaná) americká propaganda má zřejmě evidentní úspěchy. Zatím co se o realitě západní propagandy v ČT pan Wollner zmiňuje více méně okrajově, resp. ironicky, s ruskou propagandou to myslí zcela a naprosto vážně. Očekával bych, že jako zkušený novinář bude pan Wollner ctít a praktikovat novinářskou zásadu a princip novinářské cti a objektivnosti, leč bohužel, pan Wollner je, jak se říká, zřejmě na jedno oko král mezi slepými a stejně tak král na půl hluchý mezi zcela hluchými. Ale není to nemoc, je to jen instinktivní pud sebezáchovy vzhledem k jeho  štědrému chlebodárci, což se však vymyká jeho morálním postojům a oceňované práci, o které sám říká, že v ní kritizuje jevy, které považuje za nedemokratické nebo v rozporu s dobrými mravy.
     Má-li být jeho současný výše citovaný názor postojem hodným jeho dřívějších principů, pak o tom lze silně pochybovat. Ono je to totiž poněkud jinak, o čemž svědčí jeho odpověď na otázku, kdy se projevily první útoky na ČT Když propukla ukrajinská krize. Myslím, že naši reportéři při ní odvedli dobrou práci. A pro šiřitele ruské propagandy se Česká televize stala nepřítelem číslo jedna. Uvědomili si, že musí instituci znevěrohodnit  jako celek“. Není snad věrohodnějšího důkazu, jak na závažné skutečnosti po ukrajinských událostech „uvědoměle“ nazírá pan Wollner. I zde platí známé rčení, že „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej“! A pan Wollner pěje z plna hrdla!
     Co horší, pan Wollner neakceptuje názor, že sílí všeobecná, zcela opodstatněná kritika ČT a pokud ano, pak ji omlouvá či zlehčuje tím, že přece ČT nemá nad sebou nějakou organizovanou moc, která by jim novinářům, mohla cokoliv nařídit či je propagandisticky usměrňovat, což není nic jiného než vědomá lež,   zatímco ruští propagandisté jsou řízeni přímo z Kremlu.  Důkazy o tom však pan Wollner bohužel ani slovem nezmiňuje, z čehož nelze vyvodit či usoudit, jak dalece je ruskou, resp. kremelskou propagandou ovlivňováno zpravodajství ČT. Dost zarážející u novináře a reportéra pana Wollnera, že? Nicméně však nepřímo ukazuje např. na jakousi akční frontu roztleskávačů kremelské propagandy, mezi které pan Wollner řadí lidi jako např.  Petra Štěpánka nebo Petra Žantovského, kteří (prý) prohráli v televizní krizi před šestnácti lety, museli na čas složit zbraně a teď cítí svou šanci.To je nejen velmi, velmi  ubohé konstatování, ale spíše nevybíravá pomluva. Terčem pana Wollnera se stali i  klausovci typu Petra Hájka s jeho Protiproudem, antisemité kolem Adama Bartoše nebo lidi s nestrávenými komunistickými rezidui jako senátor Jan Veleba. Ze všech těchto lidí se stali, podle pana Wollnera,  putinofilové. To jen proto, že postoje k současné realitě těchto pánů jsou na hony vzdáleny realitě, jak ji vidí a vyznává pan Wollner.
     Škoda, že pan Wollner tolik šetří pravdou a objektivností. Jestliže je schopen jmenovitě poukázat na roztleskávače kremelské propagandy, proč také nejmenuje evidentní roztleskávače, ne-li přímo iniciátory „pozitivní“ americké „demokratické“ propagandy z řad českých politiků, prozápadních aktivistů, pravdoláskařů, příslušníků pražské kavárny? Jen namátkou jména z hlavního proudu:  Schwarzenberg, Laudát, Ženíšek, Korte, Němcová, Langšádlová, Štětina, ale také Halík, Pospíšil, Jefimov, Kocáb, Bursík a řada dalších. Je jich tam totiž mnohem, mnohem víc, než těch kremelských roztleskávačů, ale pro pana Wollnera jakoby neexistovali. O to víc mu vadí pánové Štěpánek, Žantovský, Bartoš, Veleba či představitelé nezávislých (z pohledu pana Wollnera kremelských propagandistů) internetových portálů atd. Odtud totiž pochází informace, které podle pana Wollnera tito lidé mají charakter rusofilství, neřku-li putinofilství. Ne nadarmo se říká, že pravda vadí a bolí víc, než pomluvy a lež.
     Tímto „dobrozdáním“ se pan Wollner neskonale odkopal čímž dokazuje, kam se ideologicky řadí a které pravdě je schopen nejen naslouchat, ale  ji (za peníze) i akceptovat. Je od něj neseriozní a pokrytecké když tvrdí, že existuje nebezpečná propaganda z Kremlu, zatímco propaganda z Bílého domu by měla být přímo povznášející a osvobozující. Mezi oběma propagandami je však přece nepřehlednutelný,  výrazný, ale panem Wollnerem neakceptovatelný rozdíl, neboť tzv. propaganda Kremlu čerpá z reálných a doložitelných událostí (dokazovat to by však znamenalo popsat několik desítek stránek), zatím co panem Wollnerem zapíraná západní (rozuměj americká) propaganda produkuje  (k brazu svému) výhodné, zkreslené, nepravdivé (lživé), zavádějící a provokativní informace a zpravodajství.
     Skutečnost, že sílí kritika ČT, která je panem Wollnerem bagatelizována či zlehčována, je vcelku logická. Vždyť ČT je jeho chlebodárce a očekávat od něj, že kritiku ČT podpoří a půjde tak proti proudu, může jen naivní člověk. Tímto postojem však ztrácí pan Wollner kredit uznávaného novináře, jakkoliv za ním zůstává řada pozitivních výsledků jeho práce dokonce oceněna cenou Ferdinanda Peroutky! Jenže jeho předchozí (uznávaná) činnost měla obsahově hodně málo co do činění  s reálnou politickou situací, resp. mezinárodní politikou, která by mohla propagandisticky ovlivňovat politické dění jak v ČR, tak EU apod., a tak i ovlivňovat efektivnost novinařiny pana Wollnera. Situace se změnila, společenská  a často i politická kritika ČT je oprávněná a tvrzení pana Wollnera, že  práce a činnost pracovníků žurnalistiky není nikým řízena je neprosto irelevantní, tedy lživá.. Rozdíl je snad jen v tom, že jestliže pan Wollner tvrdí, že ruští propagandisté jsou řízeni přímo z Kremlu, pak naši propagandisté z ČT jsou rovněž řízeni. Sice ne přímo, přesto řízení. Odkud či kým, snad ani není nutné dodávat, ale přesto: z USA, či lépe a  přesněji řečeno, prostřednictvím velvyslance SSA v ČR panem Shapirem. Chtěl by snad tuto skutečnost pan Wollner popírat? Pokud ano, měl by cenu F. Peroutky urychleně vrátit! 
     Co je však překvapující (ale i chvályhodné), že ve své svobodomyslné a otevřené kritičnosti se pan Wollner  zdržel a  ani slovem neotřel o prezidenta Miloše Zemana, ač by k tomu měl, vzhledem k jeho nařčení za agenta Kremlu, dost důvodů. Nepochybně to není z důvodů jeho sympatií k němu, ale zřejmě se přece jen více kontroloval, když se tak otevřeně vyzpovídal o škodlivé činnosti roztleskávačů kremelské propagandy a pomluvách o „nestranné, ničím a nikým neřízené“ činnosti ČT. Lze tomu všemu věřit?

48 komentářů :

 1. šéfredaktor, redaktoři, kdekoliv, to mají být hlídací psi demokracie a zatím......, jsou to sice psi, ale poslušní, cvičení pejskové cirkusoví, naučení grifům a za pamlsek, služní (ne slušní) lidé,služky či slouhové, papouškující, co je od nich žádáno a za co jej jim sypáno

  přejme ji tu služné postavení

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nadpis napsal debil každej už snad ví že čt je dvojitá kontrola 2 lidi nezávisle cenzurujou všechny zprávi reportéři maj vše připravené ale nemuzou nic odvisílat.

   Vymazat
  2. Obžaloba ze zločinů proti míru, proti lidskosti a válečné trestné činy: Namátkou válečné a sankční štvaní, podněcování k další útočné válce osvědčenou technikou nasazování psí hlavy, šíření poplašných zpráv o invazi ruských vojsk a propagandistických lží zločinecké organizace NATO přímo z Fašinktonu a Kyjeva, podporou banderovství a svidomismu na Ukrajině, zatajování zvěrstev nepravidelné armády Severoatlantické aliance (islamistů a přistěhovalců), Ukrajinské armády a Nazi gard Pravého sektoru a genocidy Srbů v Kosovu až po hanobení prezidenta ČR, přepisování historie, heroizace nacismu a ohrožování samotné existence našeho národního státu přistěhovaleckou politikou. Streicherové, za indoktrinaci našich dětí saúdskoarabským - islámským klerofašismem, zaplatíte!

   Vymazat
  3. MÉDIA: Jako za bolševika?
   http://neviditelnypes.lidovky.cz/media-jako-za-bolsevika-07u-/p_spolecnost.aspx?c=A160206_214948_p_spolecnost_wag

   Vymazat
 2. Jak to, že ČT nemá nad sebou nějakou organizovanou moc?
  Soros, CIA a spol. programují mozky těhle novinářských kůzlátek už od dob komunismu!

  Nejlepší moc je taková, o které ovládaný vůbec neví!

  OdpovědětVymazat
 3. Slušný člověk na ČT nekouká. Takže fanoušek ukrajinské fašistické chunty, banderovců a nácků upalujících, vraždících a terorizujících jiné urajinské občany Volner, bude slušného člověka zajímat až v okamžiku, kdy bude stát před soudem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slušný člověk na ČT kouká.. a to jako na nejšílenější komedii nebo spíše jako na nejaburdnější horor, čeho všeho jsou tak zvaní "moderátoři, komentátoři a hosté" vypustit za svinstva z huby.Svědčí to jak o jejich nevzdělanosti, primitivizmu až idiotství, tak o jejich morálce a chamtivosti. Pro prachy vše!

   Vymazat
  2. 22:25 slušný člověk na Čt nekouká,píšete tz.jestliže stoupla celková sledovanost Čt v minulém roce,tak je ve společností méně slušných lidi?Fakt???Apropo,ještě a neni to tak dlouho slušný člověk byl jen ten s rudou knížkou.Kam jste patřil vy? :)

   Vymazat
  3. Manipulace, či nevědomá lež ve zprávách České televize?
   http://lubomirkvapil.blog.idnes.cz/c/494526/manipulace-ci-nevedoma-lez-ve-zpravach-ceske-televize.html

   Vymazat
 4. Havloidi vedou už 25 let proti Českému národu vyhlazovací válku. Systematicky a se zanícením islamistů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odkud ti Kuzare pocházejí?

   Vymazat
 5. VIDEO: Česká televize překroutila záběry z demonstrace v Praze, odpor vůči islámu je v ČR asi sponzorovaný Kremlem, na Aeronetu jsme prý špičkoví odborníci na dezinformace!

  http://aeronet.cz/news/video-ceska-televize-prekroutila-zabery-z-demonstrace-v-praze-odpor-vuci-islamu-je-v-cr-asi-sponzorovany-kremlem-na-aeronetu-jsme-pry-spickovi-odbornici-na-dezinformace/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dej pokoj, aeronet je žumpa.

   Vymazat
  2. Díval jsem se tam na ta videa z parodie na "policejní zásah proti náckům" a málem jsem uvěřil vlastním očím a vlastnímu rozumu. Ano, je třeba věřit ČT. Ta když řekne, že je na desetitisícové demonstraci 1500 - 2000 demonstrantů, tak je to pravda, i kdybyste jich napočítal 15 tisíc.

   Vymazat
  3. 11:35 ty jsi ty demonstranty někdy počítal?

   Vymazat
  4. 11:52 A ČT někdy demonstranty počítala? Ta vždy postupuje podle Henychova vzorce, kdy je počet účastníků té správné demonstrace vynásoben koeficientem 2,5 až 16,2, přičemž výše koeficientu je určena odbory ČT. Počet účastníků té špatné demonstrace je stanoven podle té kamery ČT, která jich snímá nejméně. A jak víme, tak ČT neuveřejnila z demonstrace na Hradčanském náměstí záběry, které by počet účastníků dokazovaly. Naštěstí tu byla nezávislá televize
   https://www.youtube.com/watch?v=KLbEJ86nFFI

   Vymazat
  5. 12:56 Obávám se, že pravda je mnohem jednodušší, televize bere tuhle informaci od Policie ČR, takže reklamace na počty demonstrantů by to chtělo směřovat tam.

   Vymazat
 6. Realitu, jak ji vidí a vyznává pan Wollner, já vidím tedy jinak. A se mnou dost Čechů. Když propukla ukrajinská krize, tak se lživost ČT a našich médií naopak projevila naplno. A novináři jako Wollner se stali šiřiteli protiruské propagandy. V zájmu asi koho, se ptám. Dnes, při ohrožení islámem, se ta manipulace stupňuje. Ještě, že obyčejní lidé slyší opačné názory od presidenta. TES

  OdpovědětVymazat
 7. Wolner -jakoby studentský vůdce z roku 1989.Odporná kreatura,co ráda nálepkuje lidi.Debílek,co mu notičky na ty jeho slinty píše sám velkej Šapiró.....
  PS:normální člověk na tu multikulti žumpu jménem ČT1 ani nekoukne....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Wollner je do sebe zahleděný zakomplexovaný chudák.

   Vymazat
 8. Wollner veřejně lže...a kdo lže,ten i krade...

  OdpovědětVymazat
 9. wollner keca ze nema zadneho narizovate 96% vsech medii sveta vlastni 6 zidovskych rodin ktere vsechna media kontroluji!!!
  dik amik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. narizovatele to ma byt
   dik amik

   Vymazat
  2. Amíku, a která rodina vlastní ČT? To by mě zajímalo. Díky, Petr

   Vymazat
  3. Obžaloba ze zločinů proti míru, proti lidskosti a válečné trestné činy: Namátkou válečné a sankční štvaní, podněcování k další útočné válce osvědčenou technikou nasazování psí hlavy, šíření poplašných zpráv o invazi ruských vojsk a propagandistických lží zločinecké organizace NATO přímo z Fašinktonu a Kyjeva, podporou banderovství a svidomismu na Ukrajině, zatajování zvěrstev nepravidelné armády Severoatlantické aliance (islamistů a přistěhovalců), Ukrajinské armády a Nazi gard Pravého sektoru a genocidy Srbů v Kosovu až po hanobení prezidenta ČR, přepisování historie, heroizace nacismu a ohrožování samotné existence našeho národního státu přistěhovaleckou politikou. Streicherové, zaplatíte za indoktrinaci našich dětí saúdskoarabským - islámským klerofašismem!

   Vymazat
  4. petko mas internet tak si ty rodiny najdi! ok?
   je tam toho mnmoho i vceskem jendzyku
   dik amik

   Vymazat
  5. Amíku, o tom, kdo vlastní ČT jsem se nikde nedočetl, sorry. Petr

   Vymazat
  6. oh petko, l see u speak my language so look further at net ya schmack!!!
   thx amik

   Vymazat
  7. petulko asi je to v tvem pripade zbytecne kdo je za ct to bys vidim nepochopil ztrata casu s tebou
   kiss u all over amik

   Vymazat
  8. petko a jiz netravuj s jednoduchymi dotazy

   Vymazat
  9. Amíku, škoda, že mi na jednoduchou otázku neumíš odpovědět. Petr

   Vymazat
  10. vidim, ze jsi good in inglish taak tu to mas:http://ejc.net/media_landscapes/czech-republic
   thx ya prick

   Vymazat
 10. Jen ať si Wollner Peroutkovu cenu nechá, pisálek jako pisálek.
  Peroutka nebyl žádná výjimka. Byl "kam vítr tam plášť", jako všichni pisálci, píšící za peníze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oceněním práce novinářů jsou novinářské ceny. Vyšším oceněním novinářů jsou prestižní novinářské ceny. Novinářské ceny udělují žurnalistickým trubkám jiné žurnalistické trubky, které hlásají pravdu dle úhlu pohledu Evropské unie. V dalším období dostanou cenu dle systému „já na bráchu, brácha na mě“ jiní presstituti, během několika let se tak všichni vystřídají. Prestižní novinářské ceny zpravidla zaštiťuje nějaká pravdoláskařská neziskovka, která tomu dá větší glanc věrohodnosti. Novinářské ceny, mají přibližně význam, asi jako svého času Svatováclavská orlice. Ta také sem tam postihla i nevinného.

   http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Novinář

   Vymazat
 11. Pronacistické, proislámské agentury ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které válečně štvou a lžou jako když gorilí Penta s Babišem a Bakalou tisknou, cítí, že jim zvoní hrana a tak se prostřednictvím telefonního operátora O2 snaží vnutit své zpravodajství na mobil.

  OdpovědětVymazat
 12. Kurňa, ten Wollner vám tu ale leží v žaludku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nelži, já ho mám u prdele.

   Vymazat
 13. "Smrt fašismu, svobodu lidu."
  Smrt ukro-americkému nacismu a islámskému klerofašismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak dlouho si myslíte, že ustojíte, když jste denně tepáni alternativními médii a Protiproudem nebo si chcete na Kavčích horách vysedět důlek? Karty jsou rozdány a není cesty zpět, toto samo od sebe neustane. Omluvte se národu, už je toho svinčíku, který je potřeba vymést až nad hlavu a půjde to po dobrém nebo po zlém. Poválečných příkladů vypořádání se s nacistickými zločinci, zrádci a jejich pomahači je dost.

   Vymazat
  2. Zpravodajství ČT? Jednosměrnost, manipulace... A Otázky VM? Jeden exhibicionista a řada přizvaných pitomců, říká žena, kterou na Kavkách všichni nenáviděli

   http://www.krajskelisty.cz/praha/obvod-praha-4/11581-zpravodajstvi-ct-jednosmernost-manipulace-a-otazky-vm-jeden-exhibicionista-a-rada-prizvanych-pitomcu-rika-zena-kterou-na-kavkach-vsichni-nenavideli.htm

   Vymazat
 14. Nějak mi uniká, proč jste cinkali klíčema, když se v redakcích České televize a rozhlasu, americké Novy a celostátních deníků chováte jako Zelenkovo normalizační aparátčíci (ČST) a Kojzarovo redaktoři (Rudého práva) a dál sloužíte ZLU. Tady s tou totalitní policejní provokací zaměřenou na diskreditaci sobotních lidových shromáždění protiuprchlického a mírového hnutí mi teprve došlo, že byste špičkovou televizní technikou lezli do análu papalášům a cizí moci za každého režimu a tvrdili já nic, já muzikant, i když momentálně pracujete na likvidaci vlastního národa. Nešetřete nás, myslete si, že na cenzuře a špiclování návštěvníků nezávislých webů stojí demokracie a konečné multikulturní vítězství je vaše. Nicméně se obávám, že napříště si už nevystačíte s pouhým zavíráním huby čtenářům na diskuzích, "objektivity" České televize a "demokracie" na Ukrajině je plný internet.

  Jak dlouho (j)elito chcete skrývat, že skupinka havloidů za naše koncesionářské peníze nejenom neplní, ale dokonce zneužívá veřejnoprávní vysílání. Uvědomujete si vůbec, že kryjete instituci (ČT a ČRo), která neinformovala o proskribcích a křišťálových dnech na západní Ukrajině, pogromech a vyhlazování civilního obyvatelstva na východní Ukrajině, protože US/EU organizovaly fašistický převrat na Majdanu v Kyjevě?

  Štítím se vašich západních hodnot vraždit ženy s dětmi a starce a ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště na Donbasu, už i v Evropě. Kupředu pravá k islámskému klerofašismu, ten ukro-americký už tady i s vaší pomocí máme. Pravdu nevygumujete, i když budete svobodně a demokraticky mučit a cenzurovat.

  OdpovědětVymazat
 15. Česká televize chce "ochránit" občany.Dobrá. Měla by ale říkat pravdu.
  http://prikryl.blog.idnes.cz/c/490958/ceska-televize-chce-ochranit-obcany-dobra-mela-by-ale-rikat-pravdu.html

  OdpovědětVymazat
 16. Cestohrátky Saudská Arábie.

  Nebojte se ČT zeptat, proč tam ženy nesmějí řidit auto a proč se v krásném moři ke konci pořadu koupají pouze muži, a kde se tedy na tom krásném sluníčku opalují ženy. Slyšel jsem, že v této pohádkové zemi existují tresty jako je ukamenování, ukřižování, utnutí končetiny a i další výchovné metody. Je to pravda nebo je to jen proruská propaganda?
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11033462391-cestohratky/215562230120025-saudska-arabie

  OdpovědětVymazat
 17. Domobrana osvobodila od Daiš téměř 50 syrských osad, nespáchají nakonec presstituté Marek W. a suita Petra D. po vzoru nacistických pohlavárů sebevraždu? http://cz.sputniknews.com/svet/20160219/2408149/domobrana-osvobozeni-dais-50-syrske-osady.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Před tím nebo potom, co jménem fanatičky Heleny Tymošenko Langšádlové budou po boku TOP09 Klerofašistů a nadstandardních vést jadernou válkou s Ruskem za nepotrestání svých zločinů?

   Vymazat
 18. Když Wollner říká,že žádná taková moc není,je to
  známkou toho,že lžou ze své vlastní vůle.V tako-
  vém případě tam nemají co dělat.Aktivní vlasti-
  zrádci chtějí oblbovat národ a částečně se to daří.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 19. az teprve ted jsem shledl ty "reportery" dle wollnera vsechny jine zpravy nez jeho jsou hoax ci konspiracni theorie!!! hned jdu blit!!!
  apropo vite jaky je rozdil mezi konspiracni theorii a realitou? nekolik let!!!

  OdpovědětVymazat
 20. ČT dávala tento týden v odpoledních hodinách nějakou tiskovku Zemana. Ve večerních zprávách pak ukázali "modifikované" shrnutí tohoto vystoupení a já nevěřil svým uším a očím ! Ještě, že jsem se díval odpoledne viděl přímý zdroj, večer po ČT řádné manipulaci bylo vše "upraveno" správným směrem. Už chápu, že i prezident musí nadále objíždět celou ČR bez ohledu na zdravotní stav a dostat se s lidma do přímého kontaktu, to je jeho jediná obrana před masmediální manipulací a lžemi. ČT zpravodajství = hnus, hnus, hnus !

  OdpovědětVymazat